Rossmann - cz. XIII - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-16, 11:38   #4921
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
o arbuzowej Isanie- limitce która była rok temu, ale u niektórych jeszcze się ostała
Dziękuję. Miałam nadzieję (po Waszych aplauzach), że znów ją rzucili bo u siebie jej nigdy nie widziałam.
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 11:41   #4922
kami007
Rozeznanie
 
Avatar kami007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Wiadomości: 514
Dot.: Rossmann - cz. XIII

u mnie też szału na pędzle nie było w ogóle nie zauważyłam szału na nic z dzisiejszych promocji w pierwszym Rossie byłam tuz przed otwarciem bo otworzyli 9:10 zamiast o 9 i kupiłam tam 2 płyny Pur (dla siebie i koleżanki) a po pędzle musiałam iść do innego bo tutaj nie mieli do pudru, a taki mnie interesował w drugim R. też żadnych przepychanek i pełno wszystkiego, a byłam po 9:30, to chyba dlatego, że panie dopiero wykładały promocyjne etykietki wzięłam oczywiście pędzel do pudru i skusiłam się na ten do cieni bo taniocha heh w sumie bardzo lubie mój z Essence ale zobaczymy jak ten się spisze wzięłam też deo Rexona dla Tż i, tak jak któraś pisała, Nivejki męskie tez przecenione u mnie
kami007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 11:44   #4923
sabiku
Raczkowanie
 
Avatar sabiku
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 231
Dot.: Rossmann - cz. XIII

I ja pędzle złapałam dobrze ze była na otwarcie (otwieraja o 10 a tam juz za 15 tłum ludzi) starsze panie poleciały po kremy i płyny a młode biegusiem po pędzle ale na szczęście udało mi sie capnac do pudru przedostatni i różu ostatni i dwia ostatnie Bobini a Rimeli podkładów mi juz brakło moze to dobrze bo juz 4 inne w domu mam
__________________
" Dla Was Synowie...wszystko to co robię, każdy Wasz wróg będzie zawsze moim wrogiem..."

Pawełek 30.10.2004
Kubuś 27.08.2009
sabiku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 11:49   #4924
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Rossmann - cz. XIII

WARSZAWIANKI!!! Pędzle do pudru ET są jeszcze w Rossie przy Pięknej, zostały jeszcze 2, do różu już nie było. Byłam tam około 30 min temu
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 11:51   #4925
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann - cz. XIII

A ja zaczynam żałować, że nie wzięłam drugiego pędzelka do cieni, bo właśnie go użyłam i jest świetny do szybkiego nałożenia cienia na całą powiekę Może namówię TŻ'a, żeby podwiózł mnie do drugiego Rossmanna, w którym dorwałam pędzelki Elite, może tam jeszcze coś będzie.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 11:59   #4926
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Jechałam na targ z rana to i do rosska weszłam.
U mnie dziki szał, kolejka przed wejściem szok!
Młode dziewczyny od razu rzuciły się na pędzle, reszta na pur
Pędzli do różu było sporo, do pudru nie było (a szkoda, bo go chciałam ). Do cieni też nie było, ale to akurat nie żałuję, bo mam zestaw z iherb. Wzięłam do różu dwie sztuki, bo do tej pory używałam do twarzy aż jednego pędzla i zobaczymy, czy teraz będę mieć dwa :P
Jakby któraś chciała pędzle do pudru wymienić na pędzel do różu, to ja chętnie
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 11:59   #4927
Yasmina89
Raczkowanie
 
Avatar Yasmina89
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk/Warszawa
Wiadomości: 235
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Wczoraj dostałam kod na got2b. Ja nie będę kupowała, więc jak któraś chce to podaję kod: 2 981417 2584 52.
__________________

Yasmina89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 12:38   #4928
kasiamarcelQa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 105
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Specjalnie dzisiaj raniutko wstałam i pojechałam na 9 na otwarcie Rossmana w Centrum Handlowym Morena-najbardziej zależało mi na pędzelkach Eco Tools. Udało się upolować:
-2 pędzle do pudru (1 został)
-2 pędzle do różu (nic nie zostało)
-2 pędzle do cieni
-1 pędzel do podkładu
- ostatni podkład Rimmel Wake Me Up kolor Soft Beige
Ludzi w Rossmannie było sporo.
kasiamarcelQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 12:53   #4929
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Ja dziś też dorwałam pędzlak do pudru, a jak zobaczyłam cenę tego do cieni to żal było nie wziąć i tez się skusiłam

Z tym, że żeby dopaść ten do pudru musiałam kopnąć się do drugiego rossa, który na szczęście był otwarty od 10:00. Na starcie były jakieś dwie młode dziewczyny, które nie stworzyły żadnej konkurencji bo rzuciły się na kolorówkę- pewnie rimmelowskie podkłady

Oprócz tego moje dzisiejsze zakupy to w większości promocje :
- rzeczone pędzlaki do pudru i do cieni (tym samym mam komplet bo do różu już jakiś czas posiadam)
- krem do rąk z mocznikiem x3
- żel do higieny intymnej facelle
- pumeks kosmetyczny
- płatki kosmetyczne 120 szt.
- krem aloesowy z alterry- postanowiłam spróbować i nie wiem czy dobrze zrobiłam. Niby porównałam składy i ten nawilżający ma krótszy, za to aloesowy jest bogatszy w naturalne składniki (m. in. olejki) tylko niepokoi mnie ten alkohol na drugim miejscu w składzie (mam nadzieję, że to nie alkohol denat.) i gliceryna, na którą moja buzia czasami potrafi dziwnie zareagować. Jeśli któraś używała to proszę o krótkie opinie na temat zapychania, stopnia nawilżenia i wchłanialności
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 12:56   #4930
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Rossmann - cz. XIII

I ja stałam sie szczęśliwą posiadaczka pędzli. Wzięłam po jednym czyli w sumie 4, tego do cieni nie planowałam. U mnie tez brak zainteresowania pędzlami, a wisiało ich sporo, niepotrzebnie sie martwiłam. Kupiłam też podkład i tez szalu nie bylo, nawet sobie kolory patrzyłam, podeszła do mnie jedna pani i jak już wybrałam to potem zaczęło się zainteresowanie. Ogólnie jak przyszłam to oprocz mnie były tylko 3 osoby więc git.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 13:16   #4931
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Do biegu, gotowe (właściwie gotowi jak tak czytam), START!!!!!!!!!!!
"Na początku wszyscy razem głównym holem, ale jakby szybciej młodzież, ale i emeryci nie wyglądają na wycieńczonych":ha haha:

Cytat:
Napisane przez Francuska Fantazja Pokaż wiadomość
Hehe Ja pójdę dopiero koło południa i liczę na to, że pędzle będą, bo mam wrażenie, że i tak nikt ich nie kupuje.
Nie było szału na pędzle, wszyscy się rzucili na kremy i kolorówkę, a ja spokojnie luzik w ramionkach spacerkiem na pędzle. Po moim wyjsciu zostały po 2 szt. każdego Ale do pudru muszę iść wymienić przy okazji. Po wyjęciu kazało się, że włosie jest sklejone, tak jakby kropla kleju kapnęła na włosie
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 13:21   #4932
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Rossmann - cz. XIII

zaczynam żałować, że nie wstałam i nie pojechałam do tego rossa
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 13:25   #4933
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
"Na początku wszyscy razem głównym holem, ale jakby szybciej młodzież, ale i emeryci nie wyglądają na wycieńczonych":ha haha:

Swego czasu a było to dosyć dawno temu to był jeden z moich ulubionych skeczy- teraz razem z Tey i Potemowcami tworzą klasykę kabaretu
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 13:37   #4934
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Swego czasu a było to dosyć dawno temu to był jeden z moich ulubionych skeczy- teraz razem z Tey i Potemowcami tworzą klasykę kabaretu
Święte słowa Świetni są
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 13:58   #4935
Doti1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Doti1987
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 182
Dot.: Rossmann - cz. XIII

U mnie też nie było szału na pedzle. Do podkładów spora kolejka. Byłam tam pierwsza i sięgałam po 1 z pierwszego i drugiego rzędu ale niestety to były 2 ivory, zle poustawiane były. no cóż wzięłam jaśniejszy, drugi dla koleżanki. Pędzel do pudru tez mam, tylko nie wiem po co mi skoro mam 2 inne
Doti1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 14:02   #4936
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Czyli jakoś poszło polowanie
Mój tż też ma dla mnie pędzel do różu, wziął ostatni. A jaki dumny z siebie, chyba odezwały się w nim ukryte pokłady pierwotnego instynktu łowcy
hehe ale zdobyczą by się chyba kumplom nie chwalił
Pędzel już do mnie jedzie, więc cieszę się. Już będę miała całą kolekcję ET
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 14:11   #4937
Milik
Raczkowanie
 
Avatar Milik
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 300
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Ja byłam dziś w Rossmanie o godzinie 12. Na szczęście pędzle były jeszcze Wziełam po jednym do cieni i do pudru.

Dodatkowo kupiłam żel pod prysznic z Nivea dla chłopaka
Milik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 14:26   #4938
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Właśnie wróciłam z Rossa Też jestem zła, że wygładzający nie był w promocji. Wzięłam tylko do cieni Jeśli ktoś jest zainteresowany i mieszka blisko Placu Krasińskich to w R. naprzeciwko Sądu Najwyższego były jeszcze 2 do różu, 2 do podkładu i kilka pędzli do cieni Do pudru chyba też, nie wiem, pędzlowym ekspertem nie jestem i te wszystkie duże pędzle mi się mylą
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2012-06-16 o 14:29
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 14:58   #4939
Lunka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 358
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Byłam dzis w moim R okolo 11 i dużo jeszcze pędzli zostało. Wzięlam tylko do różu, ale żałuję ze tego do podkładu nie wzięłam. Miałam do go juz w koszyku, ale głupia odłożyłam.
Podkładów też sporo było, ale ja się czaje na tego z Astora.
Do kiedy jest promocja na kremy z AA Technologia Młodości?
Nie wiem, który wybrać ten z gazetki Eveline biohyaluron 4D kremożel matujący czy AA Technologia Wieku 18+ Pielęgnacja Młodości, Krem matująco - normalizujący na dzień i na noc
Lunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 15:00   #4940
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Lunka88 Pokaż wiadomość
Byłam dzis w moim R okolo 11 i dużo jeszcze pędzli zostało. Wzięlam tylko do różu, ale żałuję ze tego do podkładu nie wzięłam. Miałam do go juz w koszyku, ale głupia odłożyłam.
Podkładów też sporo było, ale ja się czaje na tego z Astora.
Do kiedy jest promocja na kremy z AA Technologia Młodości?
Nie wiem, który wybrać ten z gazetki Eveline biohyaluron 4D kremożel matujący czy AA Technologia Wieku 18+ Pielęgnacja Młodości, Krem matująco - normalizujący na dzień i na noc
Do 28 czerwca.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 15:02   #4941
Lunka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 358
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Do 28 czerwca.
Dzięki
Lunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 15:06   #4942
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez jagaba Pokaż wiadomość
myślisz, że wymienią?
Poszłam tuż przed 15 i zdążyłam przed zamknięciem. Ostał się jeden pędzel do pudru, ekspedientka otworzyła go i ten w przesiwienstwie do mojego bardzo ładnie wyglądał. Dziewczyna wymieniła mi bez problemu, nawet paragonu nie chciała.
Na odchodne wzięłam z półki ostatni płyn do kąpieli Bobini, tym razem kokos z wanilia.
Jestem po pierwszej próbie pędzli i stwierdzam, że nie potrzebnie kupiłam ten do podkladu. Wolę jednak rozcierac palcami, naturalniejszy efekt uzyskuje. Pędzel do pudru jest ogromny, wolałabym jednak mniejszy, taki np. do różu jest dla mnie poręczniejszy i z niego jestem najbardziej zadowolona. Muszę nauczyć się aplikacji, bo wzięłam na pędzel tyle samo mojego ulubionego pudru giordami gold (Oriflame) i miałam za mocno pomalowane policzki. Z pędzlem Essence nie miałam tego problemu, tutaj muszę rozważniej aplikowac kosmetyk. Widocznie więcej łapie pudru/różu.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 15:18   #4943
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Tym do podkładu dobrze nakłada się maseczki
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 15:20   #4944
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez jagaba Pokaż wiadomość
Tym do podkładu dobrze nakłada się maseczki
Albo podkłady naturalne czy naturalniejsze ( np. Biodetox Bourjois). Inaczej się nie da
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 15:44   #4945
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Dziękuję za wskazówki, pewnie z nich skorzystam w niedalekiej przyszlości. Jednak żałuję wydanej kasy, bo jest to dla mnie rzecz zbedna. No trudno. Żałuję, ze przespałam promocję na wodę zielona Adidasa, całkiem zapomnialam o niej. Dziś wachalam tester i jestem urzeczona zapachem.

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez yoanna1983 Pokaż wiadomość
dla zainteresowanych kupon na got2b
thanks.

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez princesa89 Pokaż wiadomość
olejek alterra limonka - myślicie że będzie dobry do olejowania włosów?
Ją go używam naprzemiennie z pozostałymi 3 oleikami Alterry i jakiejś większej różnicy w działaniu nie zaobserwowalam prócz zapachu.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 15:45   #4946
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Myślałam, że pędzle będzie najtrudniej kupić ze wszystkich rzeczy w gazetce, bo na forum wszystkie dziewczyny pisały, że planują je nabyć, więc już w sumie zrezygnowałam. Pomyślałam, że nie chce mi się wstawać o 8, żeby tłoczyć się w jakichś przepychankach. O Rossmanna na Saskiej Kępie zahaczyłam ok. 16:00 i byłam bardzo zdziwiona, bo były wszystkie rodzaje pędzli i to po kilka sztuk. A w poprzednich dniach jak przychodziłam po południu to nie było już żadnych prawie produktów z gazetki. Jeżeli któraś Warszawianka jeszcze ich poszukuje to radzę zajrzeć n właśnie na pl. Przymierza.
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:

Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 15:45   #4947
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Ja miałam iść po pędzel do pudru i zaspałam wyszłam do miasta około 12 i tak mnie coś podkusiło, by podejść do Rosa - dobrze, że wróciłam wczoraj do domu bo było pełno pędzli chciałam tylko do pudru i mam :P myślałam też, że po Rimmelu pustki a tu miłe zaskoczenie, Panie poinformowały mnie, że ciągle są dokładane :P ogólnie sobie poplotkowałyśmy o drugim Rosie, do którego nie cierpię chodzić, ze względu na obsługę i ochronę kupiłam więc i pędzel i podkład, ale i zapach Beyonce ale nie Puls, tylko limitowaną edycję letnią takie tęczowe pudełko.. 50ml za 60 złotych : O ładnie pachnie i nawet ekspedientki mówiły, że trochę ich zaskoczył @, że ten też podlega przecenie.. a jednak jest różnica 30ml Pulse za 59 a 50ml summer edition za 60 ;-) wydałam 100, ale za to z jakim uśmiechem na ustach
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 15:51   #4948
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez princesa89 Pokaż wiadomość
A wzięłam rimmel wake me up odcień soft beige, ale brałam go po raz pierwszy bo lubię próbować nowe podkłady tym bardziej że nie używam podkładu codziennie, zazwyczaj kilka razy w tygodniu i lubię mieć kilka na zmianę. Więc niestety jeszcze nie wiem czy jest dobry i czy mogę go polecić, jak przetestuje to napiszę co o nim sadzę. Jedyne co mnie trochę przeraziło to to że jak wyszłam ze sklepu na światło słoneczne to ręka świeciła mi się (tam gdzie sprawdzałam kolor) jak nie powiem już co no ale zobaczymy... najwyżej się go przypudruje
Tak, ten podkład święci się niemiłosiernie. Kupiłam go ponad miasiac temu, gdy miałyśmy kupony zniżkowe. Jestem z niego średnio zadowolona, słabe krycie, nie rozswietlajacy a wręcz blyszczacy efekt (cała twarz mi sie po nim świeci po kilku godzinach), pozostawia tłustawy film, po całym dniu lepi się i zapycha pory. Mam mieszana cere.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 15:55   #4949
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Myślicie, że wymienią mi w przyszłym tygodniu pędzel ze sklejonym klejem włosiem?

Co oznacza DNS?

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-06-16 o 15:58
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 16:03   #4950
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Myślicie, że wymienią mi w przyszłym tygodniu pędzel ze sklejonym klejem włosiem?

Co oznacza DNS?
Ja swój pędzel dziś wymienilam bez większych problemów (źle układało sie włosie, jakiś koslawy pędzel mi się trafił). Tylko nie wyrzucaj maratonu.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.