Wszystko o bańkach - zbiorczy - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-07, 10:41   #3091
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: masaż chińską bańką

ja po dlugim przestoju w koncu wczoraj wykonalam 7 masaz idzie mi juz sprawnie i prawie bezbolesnie
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 10:46   #3092
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: masaż chińską bańką

A ja chyba zamówię serię u koleżanki masażystki - mam taniej i z dojazdem pod dom Co jak co, ale wydaje mi się, że masażystka zrobi to lepiej niż jak ja sama próbuję to robić.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 17:20   #3093
sssDziubek
Zakorzenienie
 
Avatar sssDziubek
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Góry ;)
Wiadomości: 3 017
Dot.: masaż chińską bańką

no to wiadomo ze u masazysty/masazystki masaz bankami bedzie lepszy niz samemy. ale z drugiej strony jak sie nie ma masazysty to trzeba sobie raddzic samemu ;p
sssDziubek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 09:01   #3094
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: masaż chińską bańką

Jak myślicie, jaka cena za taki masaż u masażysty jest taka w miarę ok?
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 11:37   #3095
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Jak myślicie, jaka cena za taki masaż u masażysty jest taka w miarę ok?
Ja we Wrocławiu za taki masaż u świeżo-upieczonej dyplomowanej fizjoterapeutki płaciłam 25 zł za 60 min masażu. I uważam, że jest to bardzo dobra cena, ponieważ za 250 zł pozbyłam się cellulitu na długi czas. A zanim rozpoczęłam masaże bańką chińską wydałam dużo więcej pieniędzy na jakieś niedziałające maski do ciała, balsamy, żele itd. W sumie 30 zł/60 min masażu też bym dała, ale 40 zł to już bym się wahała...
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 09:57   #3096
sssDziubek
Zakorzenienie
 
Avatar sssDziubek
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Góry ;)
Wiadomości: 3 017
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Jak myślicie, jaka cena za taki masaż u masażysty jest taka w miarę ok?
ja najczesciej biore 25-30 zl. ale czasem schodze z ceny dla znajomych zalezy tez czy licze sobie dojazd czy nie.
sssDziubek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 15:05   #3097
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez sssDziubek Pokaż wiadomość
ja najczesciej biore 25-30 zl. ale czasem schodze z ceny dla znajomych zalezy tez czy licze sobie dojazd czy nie.
A za ile minut masażu?
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 22:11   #3098
daab123
Zakorzenienie
 
Avatar daab123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 630
Dot.: masaż chińską bańką

Dzisiaj zdobyłam oliwkę ziaji i przed chwilą zrobiłam masaż. Bolało jak chole*ra. Masaż trwał tylko kilka minut, bo nie mogłam wytrzymać. Robiłam go tą drugą bańką licząc od najmniejszej. Stwierdziłam, że będę robić tak stopniowo, żeby przyzwyczaić się nieco do tego bólu. I będę próbować dalej
__________________
 
Razem od 07.01.2011

daab123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 08:07   #3099
znawczyni9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 365
Dot.: masaż chińską bańką

ja zamierzam kupic banki i oliwkę z ziaji bo wiele słyszałam dobrego oby tylko pomogło
znawczyni9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 08:07   #3100
znawczyni9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 365
Dot.: Cudowne Bańki Chińskie

ja zamierzam kupic banki i oliwkę z ziaji bo wiele słyszałam dobrego oby tylko pomogło
znawczyni9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 20:33   #3101
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
Dzisiaj zdobyłam oliwkę ziaji i przed chwilą zrobiłam masaż. Bolało jak chole*ra. Masaż trwał tylko kilka minut, bo nie mogłam wytrzymać. Robiłam go tą drugą bańką licząc od najmniejszej. Stwierdziłam, że będę robić tak stopniowo, żeby przyzwyczaić się nieco do tego bólu. I będę próbować dalej

Nie poddawaj sie, mnie tez bolalo jak jasna cho**** pamietam do tej pory jak stalam w lazience i wylam z bolu, ale bylam tak zawzieta ze pokonalam ten bol i teraz nic juz nie czuje. Troche sie tym martwie ale efekty sa ladne wiec nie przestaje. Co prawda myslalam ze bedzie duzo lepiej niz jest ale coz na efekty trzeba poczekac
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 21:38   #3102
daab123
Zakorzenienie
 
Avatar daab123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 630
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
Nie poddawaj sie, mnie tez bolalo jak jasna cho**** pamietam do tej pory jak stalam w lazience i wylam z bolu, ale bylam tak zawzieta ze pokonalam ten bol i teraz nic juz nie czuje. Troche sie tym martwie ale efekty sa ladne wiec nie przestaje. Co prawda myslalam ze bedzie duzo lepiej niz jest ale coz na efekty trzeba poczekac
Dziękuję za wsparcie a którą bańką się masujesz, jeśli mogę spytać? Bo ja tą drugą co do wielkości patrząc od najmniejszej. Może gdy wezmę inną to ból będzie mniejszy, czy cóś
__________________
 
Razem od 07.01.2011

daab123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 23:31   #3103
Naommi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 21
GG do Naommi
Dot.: masaż chińską bańką

Witam Ja jestem po 5 masażu... Masaż super wygładził i ujędrnił mi zadek ale cellulit nadal jest. Pozdrawiam i życzę efektów

Edytowane przez Naommi
Czas edycji: 2012-06-10 o 23:40
Naommi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 08:47   #3104
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez sssDziubek Pokaż wiadomość
hmmm.. nie musisz odrywać bańki, masujesz podłużnie i poprzecznie do przebiegu włókien mięśniowych. możesz również wykonywać tzw rozcieranie robiąc kółeczka. można odrywać ale też nie jest powiedziane że cały czas. i raczej nie zostawia sie bańki dłużej w jednym miejscu bo może spowodować wystąpienie siniaków.
Masaż bańką daje większe przekrwienie i rozluźnienie mięśni. Zmuszają daną partię ciała do 'pracy', poprzez lepsze ukrwienia zachodzą procesy regeneracyjne, skóra staje się bardziej napięta.
Dziękuję za odpowiedź

Cytat:
Napisane przez grzyfka85 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie BAŃKOWICZKI;-)
dołączam do waszego zacnego grona... bańki kupiłam jakiś czas temu razem z oliwką ziaji. Dzisiaj będzie mój 11 masaż i muszę powiedzieć, że widzę rezultaty gołym okiem co prawda na początku były chwile zwątpienia, szczególnie kiedy po 2-3 masażu cały ten cell powyłaził na wierzch, ale teraz jest o niebo lepiej Masujmy się wszystkie!!

Powoli przedzieram się przez Wasz wątek, ale jestem dopiero, albo AŻ na 55 stronie

Pozdrawiam, buziaczki
Witamy

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
A ja chyba zamówię serię u koleżanki masażystki - mam taniej i z dojazdem pod dom Co jak co, ale wydaje mi się, że masażystka zrobi to lepiej niż jak ja sama próbuję to robić.
ale Ci fajnie ja póki co muszę sobie radzić sama jak znajdę kogoś okazyjnie to też pewnie skorzystam

07 i 09 kolejne masaże łącznie 11 za mną
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez Kocurasek
Czas edycji: 2012-06-11 o 08:48
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 09:41   #3105
daab123
Zakorzenienie
 
Avatar daab123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 630
Dot.: masaż chińską bańką

1/? wczoraj dokonałam pierwszego porządnego masażu. Trwał ok 20 min (10min na nogę). Dzisiaj jak wstałam, to przeraziłam się ilością małych siniaczków. Szczególnie po wewnętrznej stronie ud (w tym miejscu ból przy masażu był największy). Dzisiaj peeling kawowy i jutro znów masaż Pozdrawiam

+ bolą mnie uda, why??
__________________
 
Razem od 07.01.2011


Edytowane przez daab123
Czas edycji: 2012-06-11 o 10:57
daab123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:22   #3106
sssDziubek
Zakorzenienie
 
Avatar sssDziubek
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Góry ;)
Wiadomości: 3 017
Dot.: masaż chińską bańką

wewnętrzna strona czyli przyśrodkowa uda jest bardzo wrażliwa i delikatna więc masuj ją lżej.
a siniaki to pewnie dlatego że masz skłonność do pękających naczynek.. uważaj też na to.

sssDziubek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 12:11   #3107
chelsea_
Przyczajenie
 
Avatar chelsea_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: masaż chińską bańką

Cześć kobitki !!
ja też się masuje, wczoraj był 3 raz, 30 min na noge ! jak walczyć to na całego. Nie mam żadnych siniaków a masuje się myśle, że dość mocno.
Bańki kupiłam w aptece za 32zł, naczytałam się wcześniej w internecie no i oczywiście chciałam je mieć NATYCHMIAST, wiec żadne allegro nie wchodzilo w grę .Wsiadłam w samochód, do apteki,do drogerii po oliwke ziaji no i teraz rzeźbie. Do tego pomyślałam sobie, zeby w końcu zmienić dietę, takze zdrowo się odzywiam i codziennie 10 min skacze na skakance. Będe pisała o efektach, póki co nie chce sie oszukiwać, myślę, że jeszcze ich nie widać. A cell nie jest jakis wielki ale oczywiscie widoczny wiec krótkie spodenki odpadają.
Dobrze, że pada deszcz
chelsea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 07:16   #3108
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez chelsea_ Pokaż wiadomość
Cześć kobitki !!
ja też się masuje, wczoraj był 3 raz, 30 min na noge ! jak walczyć to na całego.
Właśnie tyle powinien trwać prawdziwy masaż bańką...
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 09:50   #3109
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Właśnie tyle powinien trwać prawdziwy masaż bańką...

masażystki udzielające się w tym wątku pisały, że ok. 15 min na nogę. To jak to jest?

Ale się opuściłam..... dzisiaj muszę się spiąć.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 10:18   #3110
chelsea_
Przyczajenie
 
Avatar chelsea_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Właśnie tyle powinien trwać prawdziwy masaż bańką...
Raczej miałam na myśli sam fakt, że poświęcam temu tyle czasu, choć generalnie cierpię na jego brak. Wlaśnie zabieram się za 4 masaż
chelsea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 12:51   #3111
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: masaż chińską bańką

Cześć Kobitki
Kurczę, ale jestem goopek Śledział już ten wątek od dawna, potem (tak z 2 m-ce temu) zakupiłam bańki..Masuję się ale bardzo nieregularnie jak narazie mi to wychodziło - zawsze coś mi wyskoczyło,a to nauka,wyjazd,okres Ale od niedawna postanowiłam,że choćby nie wiadomo co będę konsekwentna!!!! Choć nie szaleję z masażami w temacie długości, czynię to do czasu, aż zaczerwienią mi się uda (ok 10 min. na nogę) to i tak będę stanowcza Ale ja w sumie nie o tym...Czytałam już jakiś czas temu,że nie wolno masować brzucha bańkami, bo można sobie napytać bidy... Otóż ja...nienawidząc swojego bebzuna olałąm to i się pomasowałam. Co prawda CHWILĘ i naprawdę delikatnie, jednak pożałowałam tego nazajutrz.. Otóż - od rana bolało mnie podbrzusze zupełnie jak przed okresem..Zwątpiłam, bo biorę tabletki anty i nie był jeszcze czas na przerwę w łykaniu - więc tym bardziej na okres...Jednakowoż dostałam go godzinę później No..zdziczałam normalnie.. Dopiero parę dni później dotarło do mnie co mogło być przyczyną tego totalnego rozregulowania..Mam nauczkę..Nie znam się i nie chcę mądrować..Po prostu nie widzę innego powodu tego mojego popaprania i bólu...
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 15:21   #3112
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Ja we Wrocławiu za taki masaż u świeżo-upieczonej dyplomowanej fizjoterapeutki płaciłam 25 zł za 60 min masażu. I uważam, że jest to bardzo dobra cena, ponieważ za 250 zł pozbyłam się cellulitu na długi czas. A zanim rozpoczęłam masaże bańką chińską wydałam dużo więcej pieniędzy na jakieś niedziałające maski do ciała, balsamy, żele itd. W sumie 30 zł/60 min masażu też bym dała, ale 40 zł to już bym się wahała...
Hmm, to koleżanka proponuje mi 50 zł za 60 minut... To chyba poszukam czegoś w mieście, pewnie znajdę gdzieś taniej
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 16:44   #3113
sssDziubek
Zakorzenienie
 
Avatar sssDziubek
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Góry ;)
Wiadomości: 3 017
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez malgo_li Pokaż wiadomość
Cześć Kobitki
Kurczę, ale jestem goopek Śledział już ten wątek od dawna, potem (tak z 2 m-ce temu) zakupiłam bańki..Masuję się ale bardzo nieregularnie jak narazie mi to wychodziło - zawsze coś mi wyskoczyło,a to nauka,wyjazd,okres Ale od niedawna postanowiłam,że choćby nie wiadomo co będę konsekwentna!!!! Choć nie szaleję z masażami w temacie długości, czynię to do czasu, aż zaczerwienią mi się uda (ok 10 min. na nogę) to i tak będę stanowcza Ale ja w sumie nie o tym...Czytałam już jakiś czas temu,że nie wolno masować brzucha bańkami, bo można sobie napytać bidy... Otóż ja...nienawidząc swojego bebzuna olałąm to i się pomasowałam. Co prawda CHWILĘ i naprawdę delikatnie, jednak pożałowałam tego nazajutrz.. Otóż - od rana bolało mnie podbrzusze zupełnie jak przed okresem..Zwątpiłam, bo biorę tabletki anty i nie był jeszcze czas na przerwę w łykaniu - więc tym bardziej na okres...Jednakowoż dostałam go godzinę później No..zdziczałam normalnie.. Dopiero parę dni później dotarło do mnie co mogło być przyczyną tego totalnego rozregulowania..Mam nauczkę..Nie znam się i nie chcę mądrować..Po prostu nie widzę innego powodu tego mojego popaprania i bólu...
można masować brzuch... ale nie długo i delikatnie nie szarpiąc.. najlepiej zgodnie z perstaltyką. kurcze to ładnie sobie narobiłaś

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Hmm, to koleżanka proponuje mi 50 zł za 60 minut... To chyba poszukam czegoś w mieście, pewnie znajdę gdzieś taniej
50zł?

25-30zł to taki maks przedział wg mnie

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
masażystki udzielające się w tym wątku pisały, że ok. 15 min na nogę. To jak to jest?
to zależy czy macie skłonność do pękających naczynek. zawsze robi się krócej i delikatniej masaż gdy się ma takową skłonność.
gdy czujesz że bardziej boli, i że skóra jest bardzo czerwona to lepiej przestać.

Edytowane przez sssDziubek
Czas edycji: 2012-06-15 o 18:06
sssDziubek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 00:19   #3114
przewrotka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 158
Dot.: masaż chińską bańką

robiłam brzuch, nie jest tak bolesny zabieg jak uda i można się szybko przyzwyczaić, co do ud, to bardzo pomaga oklepać je przed. takie delikatne klapsy

Edytowane przez przewrotka
Czas edycji: 2012-06-16 o 00:21
przewrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 11:36   #3115
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: masaż chińską bańką

A może znacie w Warszawie/Piastowie/Grodzisku jakąś masażystkę, która za około 30 zł oferuje masaż bańką?
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 11:42   #3116
sssDziubek
Zakorzenienie
 
Avatar sssDziubek
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Góry ;)
Wiadomości: 3 017
Dot.: masaż chińską bańką

ja niestety nie z tej części polski
sssDziubek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 13:08   #3117
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
A może znacie w Warszawie/Piastowie/Grodzisku jakąś masażystkę, która za około 30 zł oferuje masaż bańką?
Masakra, jak można za takie pieniądze wykonywać masaż..

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Właśnie tyle powinien trwać prawdziwy masaż bańką...
Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
masażystki udzielające się w tym wątku pisały, że ok. 15 min na nogę. To jak to jest?

Ale się opuściłam..... dzisiaj muszę się spiąć.
To zależy od skóry i od osobniczych predyspozycji.
Jedni wytrzymują 30min, a ich skóra robi się dobrze czerwona po 10min a inni po 15min nie mogą wytrzymać przy czym ich skóra czerwona jest zaledwie po 3minutach wykonywania masażu.
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 16:31   #3118
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Gringoo Pokaż wiadomość
zależy od skóry i od osobniczych predyspozycji.
Jedni wytrzymują 30min, a ich skóra robi się dobrze czerwona po 10min a inni po 15min nie mogą wytrzymać przy czym ich skóra czerwona jest zaledwie po 3minutach wykonywania masażu.
dziękuję czyli jak robię 15 min na nogę to nie idzie to w las? Po masażu jest czerwona, a zaczyna się czerwienić w drugiej minucie już

właśnie jestem po
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 19:26   #3119
dolceee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 76
Dot.: masaż chińską bańką

mam 2 pytania - z góry przepraszam, jeśli były te kwestie poruszane, niestety nie zdążyłam jeszcze przeczytać wszystkich stron
czy ktoś uzywał gumowych baniek z wibro masażem "body puller"
lub
masażera próżniowego np cellu 5000 (zasysa)
jakie efekty, wrazenia itp?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (8,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cellu5000 4.jpg (15,4 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez dolceee
Czas edycji: 2012-06-16 o 21:39
dolceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 09:50   #3120
_samantha_
Raczkowanie
 
Avatar _samantha_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 149
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez dolceee Pokaż wiadomość
mam 2 pytania - z góry przepraszam, jeśli były te kwestie poruszane, niestety nie zdążyłam jeszcze przeczytać wszystkich stron
czy ktoś uzywał gumowych baniek z wibro masażem "body puller"
lub
masażera próżniowego np cellu 5000 (zasysa)
jakie efekty, wrazenia itp?
też chciałam zapytać, jaki typ baniek najlepiej kupić? plastikowe, gumowe? na allegro te plastikowe widziałam już za 6 zł! ale być może gumowe są lepsze?
__________________

_samantha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-28 18:28:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.