wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-16, 17:42   #781
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Czuje po tej wizycie wielka ulge bo balam sie czy wszystko bedzie ok. Teraz tylko nie wiem jak wytrzymam cale 4 tygodnie do kolejnej wizyty chcialoby sie codziennie podgladac czy dziecko rosnie i wszystko w porzadku.
wlasnie piecze sie ciasto z truskawkami, mielismy z Tz ochote na domowe ciasto. Zwykle z kruszonka na gorze i powtykanymi truskawkami ale proste sa najlepsze:p
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 20:46   #782
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Super, gratuluję Dbaj o siebie

Chyba po raz pierwszy skorzystałam z wyprzedaży, dla B w reserved Cieszę się bo jest już obkupiony na jesień/zimę/wiosnę. Zostanie pojedyncze sztuki na bieżąco dokupować.
Mam ochotę zajrzeć jeszcze w wawie do kilku sklepów ale jak się zwykle na zakupy nastawiam to wychodzę z pustymi rekami
Też się obkupiłam w reserved ostatnio. Z tym ze właśnie dla siebie większość bo mania ma ciuchów w brud. Kupiłam tylko czapeczkę za 9,9 zł Aczkolwiek miałam ochotę na więcej bo fajowe ciuszki mają. Nawet nie widzialam że tak fajne..zawsze chodziłam do H&M , Zary i C&A.


Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Czuje po tej wizycie wielka ulge bo balam sie czy wszystko bedzie ok. Teraz tylko nie wiem jak wytrzymam cale 4 tygodnie do kolejnej wizyty chcialoby sie codziennie podgladac czy dziecko rosnie i wszystko w porzadku.
wlasnie piecze sie ciasto z truskawkami, mielismy z Tz ochote na domowe ciasto. Zwykle z kruszonka na gorze i powtykanymi truskawkami ale proste sa najlepsze:p
Bardzo się cieszę że wszystko OK Też tak miałam że najchętniej podłączyłabym się pod USG na stałe Oczekiwałam do następnej wizyty z niecierpliwością. I wkurzałam się na lekarza że nie robi USG co wizytę..no ale taką miał zasadę

Masz rację takie ciacho najlepsze
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 10:33   #783
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Nigdy nie zwracałam uwagi na dziecięce ciuszki w sieciówkach, widziałam tylko, że HM ma fajne? Za jakiś czas zacznę zerkać.

A w ogóle - jak wy kupowałyście to wszystko większe troszkę, " na zapas"?
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 12:17   #784
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Nigdy nie zwracałam uwagi na dziecięce ciuszki w sieciówkach, widziałam tylko, że HM ma fajne? Za jakiś czas zacznę zerkać.

A w ogóle - jak wy kupowałyście to wszystko większe troszkę, " na zapas"?
Tak, ale oprócz butów i kurtek.
Szczególnie w lumpeksach przed urodzeniem małego (nawet teraz mam w szafie ubrania dla niego na 3-4 lata). Odkąd się urodził to kupuję też nowe, ale wiem np że muszę zwrócić uwagę że jest szczupły bardzo i nie każde ubranie się nadaje

Rośnie przewidywalnie, nie strzela w górę, teraz nosi rozmiar 74 a kupiłam na wyprzedaży bluzy na 86-98
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 13:55   #785
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Tak, ale oprócz butów i kurtek.
Szczególnie w lumpeksach przed urodzeniem małego (nawet teraz mam w szafie ubrania dla niego na 3-4 lata). Odkąd się urodził to kupuję też nowe, ale wiem np że muszę zwrócić uwagę że jest szczupły bardzo i nie każde ubranie się nadaje

Rośnie przewidywalnie, nie strzela w górę, teraz nosi rozmiar 74 a kupiłam na wyprzedaży bluzy na 86-98
A w ogóle Sanetko bo ja gapa jestem - na jakim etapie ciąży ty teraz jesteś?
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 14:12   #786
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
A w ogóle Sanetko bo ja gapa jestem - na jakim etapie ciąży ty teraz jesteś?
Prawie połowa
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 15:55   #787
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Tak, ale oprócz butów i kurtek.
Szczególnie w lumpeksach przed urodzeniem małego (nawet teraz mam w szafie ubrania dla niego na 3-4 lata). Odkąd się urodził to kupuję też nowe, ale wiem np że muszę zwrócić uwagę że jest szczupły bardzo i nie każde ubranie się nadaje

Rośnie przewidywalnie, nie strzela w górę, teraz nosi rozmiar 74 a kupiłam na wyprzedaży bluzy na 86-98
tak jak moja Marysia.
W sukienkę z Zary na 74 już ją ledwo wciskam
No ale Zara ma zaniżoną rozmiarówkę.

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Nigdy nie zwracałam uwagi na dziecięce ciuszki w sieciówkach, widziałam tylko, że HM ma fajne? Za jakiś czas zacznę zerkać.

A w ogóle - jak wy kupowałyście to wszystko większe troszkę, " na zapas"?
Wszystkie mają fajne..najfajniesza Zara. Tylko ceny z kosmosu. Warto na wyprzedaże czekać
Ja mam farta bo ubranka wszytskie dostaję. Kupiłam Mani sukienkę, 2 pajace, spodenki i czapeczkę
Szaleństwo.

Oczywiście że rozmiar na zapas trzeba kupować i nie szaleć z ilością ubranek.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 16:13   #788
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
tak jak moja Marysia.
W sukienkę z Zary na 74 już ją ledwo wciskam
No ale Zara ma zaniżoną rozmiarówkę.


Wszystkie mają fajne..najfajniesza Zara. Tylko ceny z kosmosu. Warto na wyprzedaże czekać
Ja mam farta bo ubranka wszytskie dostaję. Kupiłam Mani sukienkę, 2 pajace, spodenki i czapeczkę
Szaleństwo.

Oczywiście że rozmiar na zapas trzeba kupować i nie szaleć z ilością ubranek.

Mój młody drobny, jak miał rok to śpiochy i kaftanik na 74 oddałam TZa siostrze z metkami jeszcze, on się topił

Ja już ubranek nie dostaję, sami wszystko kupujemy

Mnie jeszcze wkurza ten stereotyp: chłopak to różne odcienie niebieskiego a dla dziewczynek wszędzie róż wali po oczach. Ciężko mi inne kolory upolować, oczywiście w rozsądnej cenie. A ja go tak lubię w czerwonym, pomarańczowym, żółtym
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 07:30   #789
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!

Debrah, cieszę się, że już się uspokoiłaś po wizycie Spokojnych 9 miesięcy, bez upierdliwych dolegliwości.

Okres mi się spóźnia tydzień (tak ok., bo nie mam go jak w zegarku). W piątek i dzisiaj rano zrobiłam test, ale wynik jest negatywny. Trochę jestem zdziwiona, bo np. stresuję się dość często i jakoś to nie ma wpływu na termin. Chyba że to wina tabletek na niedoczynność tarczycy? Ale chyba powinny raczej wręcz ustabilizować cykl (jeśli w ogóle mają jakiś wpływ na to), niż wprowadzać rewolucję?

Weekend dziwny - od mega doła bez wyraźnego powodu do euforii (pani psychoterapeutka jednak zmieniła nieco front i nie wyklucza już ChAD, zastanawia się nad taką diagnozą - generalnie, jak stwierdziła, u mnie wszystkie objawy są bardzo niespecyficzne i ciężko mnie zdiagnozować )
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 08:26   #790
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

cześć

Odpoczęłam na spływie, dlatego że miałam sporo czasu na kontakty z ludźmi. Siedzieliśmy długo przy ognisku, w dzień oni pływali, ja sobie leżałam na powietrzu i czytałam. Było super, a mi lepiej.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 08:30   #791
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć

Odpoczęłam na spływie, dlatego że miałam sporo czasu na kontakty z ludźmi. Siedzieliśmy długo przy ognisku, w dzień oni pływali, ja sobie leżałam na powietrzu i czytałam. Było super, a mi lepiej.
To super

Dziś jest ogłoszenie wyników konkursu, w którym brałam udział. Wychodzę z założenia, że gdybym coś miała wygrać, to by do mnie wcześniej zadzwonili, więc nic z tego

Przysłano 326 prac
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 08:47   #792
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Debrah, super, że wszystko z ciążą ok!

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć

Odpoczęłam na spływie, dlatego że miałam sporo czasu na kontakty z ludźmi. Siedzieliśmy długo przy ognisku, w dzień oni pływali, ja sobie leżałam na powietrzu i czytałam. Było super, a mi lepiej.
to dobrze, że wypoczęłaś i że czujesz już lepiej
albo przeoczyłam, albo nie napisałaś - wiadomo już coś odnośnie przyczyny problemów żołądkowych, ta przepuklina się potwierdziła?

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
To super

Dziś jest ogłoszenie wyników konkursu, w którym brałam udział. Wychodzę z założenia, że gdybym coś miała wygrać, to by do mnie wcześniej zadzwonili, więc nic z tego

Przysłano 326 prac
nawet jeśli nic z tego, to masz już praktykę w przygotowywaniu projektu do konkursu, która przyda się na przyszłość
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 08:56   #793
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!
Weekend miałam bardzo relaksujący.
Spotkałam się z dawno niewidzianymi przyjaciółmi.
Będę mamą chrzestną synka przyjaciółki
Dużo czasu spędziłam z mamą, której nie widziałam półtora miesiąca.
Za to TŻ dziwnie się rozchorował... nie wiem, co mu jest. Oprócz lekkiego bólu gardła i podwyższonej temperatury nic mu nie jest... Ale przez gorączkę jest rozbity... To już 3 dzień, więc wieczorem musi iść do lekarza... bo do pracy oczywiście poszedł.

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Okres mi się spóźnia tydzień (tak ok., bo nie mam go jak w zegarku). W piątek i dzisiaj rano zrobiłam test, ale wynik jest negatywny. Trochę jestem zdziwiona, bo np. stresuję się dość często i jakoś to nie ma wpływu na termin. Chyba że to wina tabletek na niedoczynność tarczycy? Ale chyba powinny raczej wręcz ustabilizować cykl (jeśli w ogóle mają jakiś wpływ na to), niż wprowadzać rewolucję?

Weekend dziwny - od mega doła bez wyraźnego powodu do euforii (pani psychoterapeutka jednak zmieniła nieco front i nie wyklucza już ChAD, zastanawia się nad taką diagnozą - generalnie, jak stwierdziła, u mnie wszystkie objawy są bardzo niespecyficzne i ciężko mnie zdiagnozować )
Możliwe, że to te leki
Ja miałam kiedyś solidne przesunięcie po lekach na alergię



Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć

Odpoczęłam na spływie, dlatego że miałam sporo czasu na kontakty z ludźmi. Siedzieliśmy długo przy ognisku, w dzień oni pływali, ja sobie leżałam na powietrzu i czytałam. Było super, a mi lepiej.
Super, że wypoczęłaś!

Jak dobrze pójdzie w przyszły weekend też jadę na spływ. A jak jeszcze lepiej pójdzie, to na początku lipca wybieram się w Karkonosze.

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
To super

Dziś jest ogłoszenie wyników konkursu, w którym brałam udział. Wychodzę z założenia, że gdybym coś miała wygrać, to by do mnie wcześniej zadzwonili, więc nic z tego

Przysłano 326 prac
No to niezłe konkurencja, ale i tak warto próbować!
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 09:10   #794
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Debrah, super, że wszystko z ciążą ok!


to dobrze, że wypoczęłaś i że czujesz już lepiej
albo przeoczyłam, albo nie napisałaś - wiadomo już coś odnośnie przyczyny problemów żołądkowych, ta przepuklina się potwierdziła?


nawet jeśli nic z tego, to masz już praktykę w przygotowywaniu projektu do konkursu, która przyda się na przyszłość
Przepuklinę wykluczyli, tak samo jak dolegliwości trzustki, wątroby, woreczka czy nerek.
Najpierw potwierdzili, że znaleźli jakieś bakterie ale nie mogli ich zidentyfikować, więc wysłali do badań gdzie indziej a potem przez telefon mi powiedzieli, że mają je i nic nie wyszło, więc sama już nie rozumiem.
Dla mnie najważniejsze, że już mi lepiej i oby tak zostało.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 09:31   #795
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Mój młody drobny, jak miał rok to śpiochy i kaftanik na 74 oddałam TZa siostrze z metkami jeszcze, on się topił

Ja już ubranek nie dostaję, sami wszystko kupujemy

Mnie jeszcze wkurza ten stereotyp: chłopak to różne odcienie niebieskiego a dla dziewczynek wszędzie róż wali po oczach. Ciężko mi inne kolory upolować, oczywiście w rozsądnej cenie. A ja go tak lubię w czerwonym, pomarańczowym, żółtym
Twoj drobny , moja pyza jakich mało.
Dlatego lubię Zarę bo tam różu jak na lekarstwo.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 09:39   #796
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć

Misku, dobrze, że odpoczęłaś i że czujesz się lepiej. Byle tak zostało
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 09:45   #797
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
A jak jeszcze lepiej pójdzie, to na początku lipca wybieram się w Karkonosze.
ja też będę w Karpaczu od 3 do 6 lipca, zdrowia dla TŻ!

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Przepuklinę wykluczyli, tak samo jak dolegliwości trzustki, wątroby, woreczka czy nerek.
Najpierw potwierdzili, że znaleźli jakieś bakterie ale nie mogli ich zidentyfikować, więc wysłali do badań gdzie indziej a potem przez telefon mi powiedzieli, że mają je i nic nie wyszło, więc sama już nie rozumiem.
Dla mnie najważniejsze, że już mi lepiej i oby tak zostało.
tak myślałam, że to nie przepuklina, a że przechodzi może rzeczywiście świadczyć o bakteriach
moja koleżanka była teraz w Turcji i prawdopodobnie złapała jakąś bakterię - dostała biegunki przez którą nieźle się odwodniła, schudła 5kg, skończyło się na pobycie w szpitalu, do PL musiała wrócić późniejszym samolotem
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 09:49   #798
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Twoj drobny , moja pyza jakich mało.
Dlatego lubię Zarę bo tam różu jak na lekarstwo.
Ja wczoraj weszłam jeszcze do RE zobaczyć spodnie dresowe dla B. Darowałam sobie bo takie szerokie że mogłabym go w jedną nogawkę wsadzić i owinąć Pod tym względem wygrywają chińskie, niemarkowe ciuchy.
On tez pyza, buzię ma okrągłą i w przydużych ciuchach na większego wygląda. Ale na golasa ciężko patrzeć, każda kość wystaje.

Miskowa dobrze że czujesz się już lepiej, mam nadzieję ze tak już zostanie
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 09:50   #799
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
ja też będę w Karpaczu od 3 do 6 lipca, zdrowia dla TŻ!

Dzięki!
Ja też planuję być w Karpaczu lub w Szklarskiej w tym terminie
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 09:55   #800
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
ja też będę w Karpaczu od 3 do 6 lipca, zdrowia dla TŻ!


tak myślałam, że to nie przepuklina, a że przechodzi może rzeczywiście świadczyć o bakteriach
moja koleżanka była teraz w Turcji i prawdopodobnie złapała jakąś bakterię - dostała biegunki przez którą nieźle się odwodniła, schudła 5kg, skończyło się na pobycie w szpitalu, do PL musiała wrócić późniejszym samolotem
przynajmniej się nią zajęli. Ja schudłam 7kg, miałam przez miesiąc biegunkę, zaczęły mnie boleć nogi i ręce (co ponoć jest objawem odwodnienia), ale jakoś nikt się zbytnio nie przejął.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 10:11   #801
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Ja wczoraj weszłam jeszcze do RE zobaczyć spodnie dresowe dla B. Darowałam sobie bo takie szerokie że mogłabym go w jedną nogawkę wsadzić i owinąć Pod tym względem wygrywają chińskie, niemarkowe ciuchy.
On tez pyza, buzię ma okrągłą i w przydużych ciuchach na większego wygląda. Ale na golasa ciężko patrzeć, każda kość wystaje.

Miskowa dobrze że czujesz się już lepiej, mam nadzieję ze tak już zostanie
Ojej, biedaczek - szczuplaczek.
A Twój B jest niejadkiem czy po prostu taka jego szczuplutka natura?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 10:22   #802
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Ojej, biedaczek - szczuplaczek.
A Twój B jest niejadkiem czy po prostu taka jego szczuplutka natura?
Generalnie to młody ma fałdki i jest taki jakby zbity. Jest też niski, nie ma nawet 80 cm. Ale przy tym jakiś taki drobny Je w miarę normalnie chociaż nie wszystko lubi, czasem ominie jakiś posiłek.

Mam nadzieję że to takie geny, TZ może nie wysoki bo 176cm ale szczupły, ledwo 60kg przekracza. Ja jako dziecko też drobna byłam.

No ale trzeba się nagimnastykować żeby jednego i drugiego ubrać
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 10:35   #803
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Generalnie to młody ma fałdki i jest taki jakby zbity. Jest też niski, nie ma nawet 80 cm. Ale przy tym jakiś taki drobny Je w miarę normalnie chociaż nie wszystko lubi, czasem ominie jakiś posiłek.

Mam nadzieję że to takie geny, TZ może nie wysoki bo 176cm ale szczupły, ledwo 60kg przekracza. Ja jako dziecko też drobna byłam.

No ale trzeba się nagimnastykować żeby jednego i drugiego ubrać
Aha, no to pewnie dlatego Wasz B taki drobny Najważniejsze, że je i się rozwija. Nie każdy musi być chłopem jak dąb

Mojego TŻ ubrać to też nie lada wyczyn!
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 07:29   #804
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!

Coś kiepsko z frekwencją

Ja zdycham, nic mi się nie chce, jest mi gorąco. Okresu nadal brak, pewnie znając swoje szczęście, dostanę akurat na wyjazd nad morze
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 07:37   #805
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Coś kiepsko z frekwencją

Ja zdycham, nic mi się nie chce, jest mi gorąco. Okresu nadal brak, pewnie znając swoje szczęście, dostanę akurat na wyjazd nad morze
Cześć.
Ja jestem

U mnie też ukrop niesamowity... wczoraj ledwo żyłam.
A dziś mam plan po pracy sprzątać, nie wiem, czy nie padnę trupem..a potem nauka.

A kiedy jedziecie nad morze?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 07:42   #806
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

cześć,

Wczoraj u nas też tak gorąco było, dziś jest lepiej i wieje, więc da się przeżyć.

Wczoraj pierwszy raz od dawna byłam na spokojnie w mieście, jadłam sushi i piłam kawę - wracam do życia
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 08:10   #807
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć.
Ja jestem

U mnie też ukrop niesamowity... wczoraj ledwo żyłam.
A dziś mam plan po pracy sprzątać, nie wiem, czy nie padnę trupem..a potem nauka.

A kiedy jedziecie nad morze?
Jedziemy 29.06.
Ja wczoraj nawet palcem nie ruszyłam.

Umówiłam się do laryngologa-alergologa (moja sąsiadka ), dopiero na 11. lipca, niestety. Już mnie wszyscy wysyłali, bo ten mój kaszel i drapanie w gardle jest niesamowicie męczące, w nocy prawie się porzygałam (zresztą już mi się to zdarzyło).

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć,

Wczoraj u nas też tak gorąco było, dziś jest lepiej i wieje, więc da się przeżyć.

Wczoraj pierwszy raz od dawna byłam na spokojnie w mieście, jadłam sushi i piłam kawę - wracam do życia
Ale fajnie, że już się lepiej czujesz

Muszę poszukać jakiś fajny przepis na sałatkę do pracy.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 09:00   #808
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Jedziemy 29.06.
Ja wczoraj nawet palcem nie ruszyłam.

Umówiłam się do laryngologa-alergologa (moja sąsiadka ), dopiero na 11. lipca, niestety. Już mnie wszyscy wysyłali, bo ten mój kaszel i drapanie w gardle jest niesamowicie męczące, w nocy prawie się porzygałam (zresztą już mi się to zdarzyło).



Ale fajnie, że już się lepiej czujesz

Muszę poszukać jakiś fajny przepis na sałatkę do pracy.
jadłam dobrą: młode ziemniaki w mundurkach w ćwiartki, jajko w ćwiartki, bób, rzodkiewka, wędzony łosoś 9tuńczyk by też pasował). do tego były dwa sosy do wyboru: oliwa z kaparami, pietruszką i odrobiną czosnku, oczywiście sól i pieprz. A drugi to był majonezowo-jogurtowy z kaparami i pietruszką.
Obiecałam sobie, że ją zrobię, bo mi smakowała, ale jakoś nie mogę się zebrać za ugotowanie tego wszystkiego.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 09:19   #809
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
jadłam dobrą: młode ziemniaki w mundurkach w ćwiartki, jajko w ćwiartki, bób, rzodkiewka, wędzony łosoś 9tuńczyk by też pasował). do tego były dwa sosy do wyboru: oliwa z kaparami, pietruszką i odrobiną czosnku, oczywiście sól i pieprz. A drugi to był majonezowo-jogurtowy z kaparami i pietruszką.
Obiecałam sobie, że ją zrobię, bo mi smakowała, ale jakoś nie mogę się zebrać za ugotowanie tego wszystkiego.
Wygląda fajnie, ale bałabym się otworzyć sałatkę w pracy z tym śmierdzącym bobem

Właśnie spektakularnie wpadłam w czarną rozpacz przy moim szefie. Ale żenada, jeszcze mi się to od początku mojej pracy nie zdarzyło.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 09:35   #810
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Wygląda fajnie, ale bałabym się otworzyć sałatkę w pracy z tym śmierdzącym bobem

Właśnie spektakularnie wpadłam w czarną rozpacz przy moim szefie. Ale żenada, jeszcze mi się to od początku mojej pracy nie zdarzyło .


Misku, cieszę się, że już Ci lepiej.

Szukam apartamentu w Chorwacji, bo jak bym miała liczyć na mojego męża...to chyba byśmy pojechali ryczką pod łóżko...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.