Czy seks jest czymś niezwykłym? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-23, 20:18   #1
johnny346
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 34

Czy seks jest czymś niezwykłym?


Wiem, że pytanie głupio brzmi, ale dla osoby, która jest jeszcze przed pierwszym razem często są takie przemyślenia co seks zmienia w naszym życiu? Domyślam się, że to niewątpliwie przyjemna czynność, aczkolwiek nie godna głębszej filozofii. Czy Wasz związek się zmienił odkąd zaczęliście uprawiać seks? Czy zanim wspóżyliście, uważaliście, że to nie wiadomo co, coś MEGA lub niezwykłego a potem okazuje się, że ot zwykła przyjemna czynność?
johnny346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 20:32   #2
Stonem
Raczkowanie
 
Avatar Stonem
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 244
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Niezależnie czy chodzi o pierwszy seks, czy o cokolwiek innego czego jeszcze nie robiliśmy/doświadczyliśmy zawsze będzie to zajmujące i ekscytujące.
Z czasem staje się to bardziej normalne i już tak tego nie roztrząsamy i nie analizujmy wzdłuż i wszerz.

Jak jeszcze byłam dziewicą, ale już w związku i wiedziałam, że lada dzień mój wianek pójdzie w p*zdu to całymi dniami i nocami zastanawiałam się jak to będzie, jakie to uczucie, czy boli, jak "wypadnę", czy to przyjemne, czy mi się spodoba itd.
Sam seks w sobie w moim życiu niewiele zmienił. Po prostu powyższe pytania nie spędzają mi już snu z powiek.
__________________
Miałam dziś dużo spotkań, ale postanowiłam odwołać wszystkie, zostać w domu i pomalować paznokcie.
Stonem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 20:36   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Z pewnością mogę powiedzieć, że seks jest mocno przereklamowany a jednocześnie przez to , że seksem reklamuje sie wszytsko od dachówek po sznurówki sam seks stracil na wartości.

Ważne jest aby szanować siebie i nie robić nic wbrew sobie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 20:36   #4
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Cytat:
Napisane przez johnny346 Pokaż wiadomość
Wiem, że pytanie głupio brzmi, ale dla osoby, która jest jeszcze przed pierwszym razem często są takie przemyślenia co seks zmienia w naszym życiu? Domyślam się, że to niewątpliwie przyjemna czynność, aczkolwiek nie godna głębszej filozofii. Czy Wasz związek się zmienił odkąd zaczęliście uprawiać seks? Czy zanim wspóżyliście, uważaliście, że to nie wiadomo co, coś MEGA lub niezwykłego a potem okazuje się, że ot zwykła przyjemna czynność?
to wszytko zależy ,czy gloryfikujesz pierwszy raz.
nie kazdy uważa to za magiczna chwilę,a często ważniejszy jest 25 raz,niż ten pierwszy.

mam kilka "tych pierwszych razy",które pamiętam,ale na pewno nie jest to chwila utraty dziewictwa

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-06-24 o 15:00
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 21:08   #5
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Jako dziewica seks urastał dla mnie do rangi jakiegoś niesamowitego, wręcz mistycznego przeżycia. Moje pierwsze doświadczenia miały się do tego jak pięść do nosa

Po latach dochodzę do wniosku, że seks to coś normalnego, aczkolwiek zdecydowanie fajnego Jak dobre jedzenie
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 21:11   #6
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Z pewnością mogę powiedzieć, że seks jest mocno przereklamowany a jednocześnie przez to , że seksem reklamuje sie wszytsko od dachówek po sznurówki sam seks stracil na wartości.

Ważne jest aby szanować siebie i nie robić nic wbrew sobie.
Paula powiedziala to co ja chcialam
Poza tym ze seks jest przereklamowany jest tez powodem wielu, wielu problemów w zwiazkach (wystarczy poczytac to forum, albo podforum seks)

Zawsze rozbija sie o wymagania, oczekiwania i kto jest wiekszym egoistą
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 21:11   #7
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Dla mnie seks jest wyjątkowy, mimo że współżyję od paru ładnych lat. Dotyk mojego faceta to coś nie do opisania, dla mnie to nie jest tylko przyjemność fizyczna. No i zdecydowanie zbliża ludzi. Wcale mi się nie przejada .
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 21:19   #8
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Głupio to zabrzmi, ale po pierwszym razie zmienia się chyba tylko to, że masz to za sobą i nie jesteś dziewicą. Nie wyglądasz inaczej, ludzie na Ciebie inaczej nie patrzą i raczej czujesz się też normalnie. Zdecydowanie też świeczki, wino, płatki róż i koronkowe stringi nie są niezbędne. To chyba wykreowały media, bo nie jest to aż tak przełomowa chwila.
A seks sam w sobie jest fajny, o ile uprawia się go świadomie, znając troszkę swoje ciało. Jednak moje wyobrażenie o nim, kiedy byłam jeszcze dziewicą zdecydowanie było inne niż rzeczywistość. W praktyce nie zawsze jest się piękną i umalowaną, a i po wszystkim jest się raczej rozczochranym i spoconym, a nasz piękny makijaż rozmazuje się po całej twarzy Mimo wszystko, jeśli do przyjemności fizycznej dochodzą uczucia, to tworzy się całkiem fajna mieszanka
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 21:30   #9
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
No i zdecydowanie zbliża ludzi. Wcale mi się nie przejada .

Zbliża tych, którzy tego chcą.
Seks nie jest żadnym sposobem na "pozyskanie" czy tez zatrzymanie partnera przy sobie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 21:35   #10
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Zbliża tych, którzy tego chcą.
Seks nie jest żadnym sposobem na "pozyskanie" czy tez zatrzymanie partnera przy sobie.
No jasne, że tak. Nie miałam na myśli uprawiania seksu, by zatrzymać przy sobie partnera. Ja opisuję jedynie swoje doświadczenia w tej materii. Kogoś innego mogą być zupełnie inne. Oczywiście, z czasem na pewno jest też inne podejście do seksu niż przed pierwszym razem, lepiej znam siebie, swoje ciało, wiem co lubię, wstydu już nie ma, ale generalnie nadal jest wspaniale.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 00:16   #11
ha psi
Wtajemniczenie
 
Avatar ha psi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 341
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

dla mnie seks jest przereklamowany..
pierwszy raz wcale nie był taki mega cudowny jak sobie to wyobrażałam.. było dziwnie i nic nie czułam bo sprzęt mojego ówczesnego TŻ-a był średnio twardy i dosyć mały.. nie czułam jakiejś specjalnej atmosfery a tylko strach przed tym że ktoś będzie oglądał mnie nagą.. a szczególnie moje intymne miejsce poniżej pępka


za to z wiekiem i doświadczeniem seks zaczął dla mnie nabierać sensu i dopiero z obecnym TŻ nauczyłam się czerpać z niego przyjemność i doceniać nastrój atmosferę cel i niezwykłość tejże czynności
__________________

i kiedy spada tyle gwiazd
ja chcę ocalić choćby Nas..

Najbardziej na tym forum dziwi mnie tekst:
"korzystamy z tego konta w kilka osób,
wcześniej pisała koleżanka
a teraz przedstawiam swój problem.."
ha psi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 00:34   #12
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

.
__________________


Edytowane przez deszczowypies
Czas edycji: 2015-02-15 o 19:33
deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 00:37   #13
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Z pewnością mogę powiedzieć, że seks jest mocno przereklamowany a jednocześnie przez to , że seksem reklamuje sie wszytsko od dachówek po sznurówki sam seks stracil na wartości.

Ważne jest aby szanować siebie i nie robić nic wbrew sobie.
Hah, coś w tym jest, masz rację

Dla mnie seks to fajna, przyjemna sprawa.
Co seks zmienił w moim życiu? To, że prawie ciągle o nim myślę Ae żadne filozoficzne przemyślenia. O przyjemnościach myślę
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 08:46   #14
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Z pewnością mogę powiedzieć, że seks jest mocno przereklamowany a jednocześnie przez to , że seksem reklamuje sie wszytsko od dachówek po sznurówki sam seks stracil na wartości.

Ważne jest aby szanować siebie i nie robić nic wbrew sobie.
zgadzam sie
pamietam, ze nawet po pierwszym razie pomyslalam sobie: "o to tyle szumu?", mimo tego, ze kochalam swojego partnera i wszystko bylo bardzo poprawne

dopiero pozniej nauczylam sie tego, ze seks sam w sobie nie jest dla mnie niczym specjalnym. za to bliskosc z ukochana osoba i przyjemnosc sa nie do opisania

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
uważam, że dał mi dużo pewności siebie i świadomości własnego ciała.
Z tym sie zgadzam w calej rozciaglosci. dla mnie tez jest to niewymierna korzysc wspolzycia
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 09:46   #15
All That Jazz
Zadomowienie
 
Avatar All That Jazz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 011
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Moim zdaniem wszystko zależy po pierwsze od tego, jaką się jest osobą, po drugie od tego, z kim ten seks ma miejsce

Dla mnie osobiście seks nie jest przereklamowany, uwielbiam ale nie uważam go za coś mistycznego (może, jak zdarzy mi się noc z Księciem z Bajki to uznam że się myliłam ). Inna sprawa, że jest mało rzeczy, które uważam za mistyczne, żeby nie powiedzieć, że nie ma takich praktycznie wcale

Ale tak jak seks nie jest przereklamowany jako taki, moim zdaniem, tak pierwszy raz jest przereklamowany wręcz kosmicznie nie jest to dla mnie ani ważne, ani miłe, ani przykre wspomnienie... Właściwie trudno to nazwać wspomnieniem, pamiętam, że było coś takiego i z kim, pamiętam, że uznałam wtedy, że wolałabym zjeść czekoladę niż znowu uprawiać seks, bo to nic ciekawego, a czekolada jest dobra ale samego "aktu" nie pamiętam właściwie w ogóle.

I dla mnie seks jest czymś bardzo ważnym, także z punktu widzenia mnie jako osoby - tak jak dziewczyny pisały, daje świadomość własnego ciała, jakąś też świadomość siebie (mi osobiście pewności siebie już chyba nie dodał i Bogu dzięki, i tak od dziecka mam przerost ego ) i jak dla mnie te dwie świadomości () dosyć mocno wpływają na to jaką jestem osobą
__________________
No, I'm no ones wife
But oh, I love my life
And all that jazz
All That Jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 09:56   #16
Goonita
Raczkowanie
 
Avatar Goonita
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 393
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Dla mnie sex jest cudownym doznaniem. I bardzo zbliżył mnie z moim TŻ (ale niestety nie z nim przeżyłam swój pierwszy raz). Poza tym przez sex pozbyłam się kilku kompleksów, bo to co nie podobało mi się w moim ciele dla mojego TŻta jest piękne i wspaniałe, i tak doszłam do wniosku, że skoro jemu się podoba to chyba jednak niepotrzebnie robiłam sobie z tym problemy I uważam, że sex jest czymś wyjątkowym o ile uprawia się go z wyjątkową osobą
__________________
27.11.11 Już jako My
07.07.2013 Zaręczyny
15.08.2015

10.11.2015 Odszedł ukochany Aniołek
21.04.2016 Straciliśmy drugiego Aniołka
28.04.2017 Planowany termin porodu
Goonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 11:08   #17
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

przereklamowany? no wiecie co
może rzeczywiscie w odniesieniu do pierwszego razu- tez miałam jakieś takie wrażenie, ze to super ważne, wiele się zmieni itp. a był to jednie dość kiepski wstęp do dalszych już fajniejszych początków
generalnie mam wrażenie, ze z czasem seks stał się dla mnie coraz przyjemniejszy, fajniejszy i zdecydowanie nie przereklamowany. uważam też, ze jest jednym z ważniejszych elementów w zwiazku i czymś co bardzo zbliża ludzi.ale fakt ze jakiegoś mistycyzmu też tam nie odnajduje, po prostu jest super i tyle zgadzam się tez z dziewczynami, ze jest ważny z punktu widzenia świadomości siebie- świadomość własnego ciała, seksualności itp też jest dla mnie bardzo ważnym i pozytywnym aspektem. ale to się ciągle rozwija a nie tak pojawia bach! po utracie dziewictwa.

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2012-06-24 o 11:13
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 11:25   #18
All That Jazz
Zadomowienie
 
Avatar All That Jazz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 011
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

A, i skądinąd pierwszy raz był dla mnie przereklamowany mimo tego, że nie uważałam wcale, że jest to coś pięknego, ważnego itd. Spodziewałam się, że jest to po prostu fajne, przyjemne, a było... nudno na szczęście problem ten odszedł w zapomnienie wraz z moim związkiem z tamtym panem, w kolejnych jakoś już miałam raczej szczęście w tym względzie
__________________
No, I'm no ones wife
But oh, I love my life
And all that jazz
All That Jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 11:38   #19
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Zgadzam się, przereklamowany :P
A pierwszy raz, Jezu ja byłam z tych które oczekiwały mistycznych doznań w stylu OOBE, czy Bóg wie co. Nie chcę tego wspominać bo mi się na śmiech zbiera
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 11:53   #20
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Ja też uważam, że jest przereklamowany - atakuje nas wszędzie. Jeszcze do tego to gadanie zewsząd (na tym forum też to widać), że jak nie lubisz seksu czy go nie uprawiasz to nie wiesz, co tracisz, bla bla bla, jesteś egoistą, cos jest z tobą nie tak, itp, itd. Podnoszenie go do rangi potrzeby filozoficznej bez której nie można żyć. Ja tam lubię, ale i tak takie gadanie mnie wkurza. Dla mnie największą przyjemnością jest akurat jedzenie. Sam pierwszy raz odbył się bez żdnego przygotowania, tzw. spontan i nie bylo ani dobrze ani źle - normalnie. Pozmiej już dużo lepiej.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 12:20   #21
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

A dla mnie seks jest czymś niezwykłym, jest dla mnie tak samo przyjemny jak jedzenie, jak dobre jedzenie
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 12:43   #22
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Dla mnie seks jest bardzo ważną częścią związku.
Myślę,że gdybyśmy z partnerem bardzo różnili się w potrzebach a także w preferencjach to mogłoby dojść do kryzysu.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 14:43   #23
All That Jazz
Zadomowienie
 
Avatar All That Jazz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 011
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Ja nie bardzo rozumiem związek tego że seks jest wszędzie a tego że jest przereklamowany jak się napatrzę na mieście na billboardy z seksownymi kobietami to nie jest mi potem ani lepiej ani gorzej w łóżku z tej okazji...
__________________
No, I'm no ones wife
But oh, I love my life
And all that jazz
All That Jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 14:47   #24
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Ale niektórym jest, zwłaszcza jak się zaczynają porównywać z tymi boginiami roznegliżowanymi. Nawet jak reklamowali bieliznę plus size, to kobiety były tak zrobione - grama cellulitu, rozstępów, burza loków rozwarte usta itp. Przeciętna kobieta w przeciętnej erotycznej sytuacji rzadko kiedy dorówna tak zrobionej modelce, nawet plus size.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 14:52   #25
All That Jazz
Zadomowienie
 
Avatar All That Jazz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 011
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ale niektórym jest, zwłaszcza jak się zaczynają porównywać z tymi boginiami roznegliżowanymi. Nawet jak reklamowali bieliznę plus size, to kobiety były tak zrobione - grama cellulitu, rozstępów, burza loków rozwarte usta itp. Przeciętna kobieta w przeciętnej erotycznej sytuacji rzadko kiedy dorówna tak zrobionej modelce, nawet plus size.
Aha. No nie przyszłoby mi to do głowy, ale teraz rozumiem o co chodzi, dziękuję za wyjaśnienie
__________________
No, I'm no ones wife
But oh, I love my life
And all that jazz
All That Jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 16:54   #26
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ale niektórym jest, zwłaszcza jak się zaczynają porównywać z tymi boginiami roznegliżowanymi. Nawet jak reklamowali bieliznę plus size, to kobiety były tak zrobione - grama cellulitu, rozstępów, burza loków rozwarte usta itp. Przeciętna kobieta w przeciętnej erotycznej sytuacji rzadko kiedy dorówna tak zrobionej modelce, nawet plus size.
hasło "seks jest przereklamowany"kojarzy się jakoś bardziej z tym, że jest mniej fajny niż się twierdzi a nie z tym, ze jest obecny w reklamach itp
też uważam, ze seksu jest wszędzie za dużo ( np reklama paneli podłogowych w której na pierwszym planie są damskie nogi i opadające na rzeczone panele majtki) i, ze fotoszopa zdecydowanie się nadużywa. jednak w żaden sposób nie obrzydza mi to seksu jako takiego.

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2012-06-24 o 19:14
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 17:00   #27
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Cytat:
Napisane przez QueenBlair Pokaż wiadomość
Dla mnie seks jest bardzo ważną częścią związku.
Myślę,że gdybyśmy z partnerem bardzo różnili się w potrzebach a także w preferencjach to mogłoby dojść do kryzysu.
Dla mnie też.
Ja osobiście uwielbiam nie sam seks a tą bliskość ukochanej osoby

Nie wyobrażam sobie, ze mogłabym go nie lubić, i być osowiałą w tej sferze
Zależy jeszcze z jakim partnerem, bo wiadomo, ze seks przypadkowy nigdy nie będzie tak neisamowity jak z ukochanym - wg mnie
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 17:08   #28
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

a ja zgadzam się z tym, że sam w sobie seks jest przereklamowany, w tym znaczeniu, ze spodziewamy sie od razu fajerwerków, a tu ruchy frykcyjne (z perspektywy calkiem zabawne ), płyny ustrojowe, dziwne odglosy itd.

co nie zmienia faktu, ze swiadomy seks z kims fajnym jest dla mnie (jak dla wielu wizazanek ) jak najlepsze jedzenie na swiecie
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 18:57   #29
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Ja też przy swoim pierwszym razie myślałam, że będą fajerwerki, a płatki róż spadną z sufitu na nasze spocone ciała. I, że w ogóle będę jęczeć z rozkoszy. Za dużo filmów się naoglądałam.
Po pierwszym razie w ogóle miałam awersje na miesiąc do seksu i unikałam go, ale teraz... Uważam, że to coś świetnego, ta bliskość ciał, szybkie oddechy, cały ten akt, ze tak ładnie to ujmę jest naprawdę rewelacyjny, nawet jak się nie ma orgazmu
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 19:15   #30
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Czy seks jest czymś niezwykłym?

Cytat:
Czy seks jest czymś niezwykłym?
Tak, dopóki jesteś dziewica. Wydaje się być niesamowity, pełen rozkoszy....

Później staje się jedną z wielu przyjemności. Baaaaaardzo fajną. Scalającą związek. Pozwalającą na radość, czułość i otwartość wobec siebie nawzajem. Jest jednym ze sposobów okazania miłości...
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.