Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :) - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 12:00   #4231
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Dziewczyny a może któraś kupowała na allegro legginsy ciążowe i może polecić sprzedającego ?
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:01   #4232
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

hope też byłam jakiś czas temu, chciałam kupić już dżinsy na zimę, bo na pewno nie będę się w swoje mieściła, a jak wejdzie nowa kolekcja to będą takie ceny że szok ale nie wiem ile mi przybędzie i sama nie wiem czy kupować czy nie
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:05   #4233
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja mieścić to się mieszczę, ale jak długo siedzę, to muszę rozpinać, bo mi niewygodnie
yhmy a w którym Ty dokładnie jesteś?

Bo ja mam wrażenie, że nagle z 12 tygodniem zaczęłam gwałtownie rosnąć
ale w biodrówkach na razie bez różnicy
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:09   #4234
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
yhmy a w którym Ty dokładnie jesteś?

Bo ja mam wrażenie, że nagle z 12 tygodniem zaczęłam gwałtownie rosnąć
ale w biodrówkach na razie bez różnicy
Dopiero koniec 9, brzuch mi może minimalnie urósł, ale czasem jest wzdęty i stad problem w siedzeniu w zapiętych spodniach

Ja w biodrówkach od jakiegoś czasu nie chodzę Ok 3 miesiące temu kupiłam sobie w H&M spodnie z normalnym stanem (prawie do pępka) i o wiele mi wygodniej niż w biodrówkach - nie muszę podciągać, majtki nie wystają, tłuszczyk się nie wylewa itp.

Biodrówki nisko się kończą, więc brzuchowi nie przeszkadzają.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2012-06-26 o 12:12
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:15   #4235
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dopiero koniec 9, brzuch mi może minimalnie urósł, ale czasem jest wzdęty i stad problem w siedzeniu w zapiętych spodniach

Ja w biodrówkach od jakiegoś czasu nie chodzę Ok 3 miesiące temu kupiłam sobie w H&M spodnie z normalnym stanem (prawie do pępka) i o wiele mi wygodniej niż w biodrówkach - nie muszę podciągać, majtki nie wystają, tłuszczyk się nie wylewa itp.
no właśnie mi z powodu boczków i tłuszczyku lepiej w biodrówkach no ale niedługo to nie będzie mieć większego znaczenia...

rany, ale ludzie są okropni dziewczyny... Siedzą w poczekalni i wyprzedzają się w plotkach na temat śmierci tej dziewczyny z dzisiejszego ranka. Albo klientka mi wychodziła ze sklepu i jeszcze perfidnie mówi, że idzie popatrzeć koło PKS-u... Maskara po prostu i wścibstwo
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:22   #4236
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
no właśnie mi z powodu boczków i tłuszczyku lepiej w biodrówkach no ale niedługo to nie będzie mieć większego znaczenia...

rany, ale ludzie są okropni dziewczyny... Siedzą w poczekalni i wyprzedzają się w plotkach na temat śmierci tej dziewczyny z dzisiejszego ranka. Albo klientka mi wychodziła ze sklepu i jeszcze perfidnie mówi, że idzie popatrzeć koło PKS-u... Maskara po prostu i wścibstwo
czyli nie masz boczków? :Bo w biodrówkach wszystko się buli, a w wyższych spodniach ładnie chowa i pod obcisłą bluzką nic się nie odznacza.

A co się stało?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:27   #4237
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja mieścić to się mieszczę, ale jak długo siedzę, to muszę rozpinać, bo mi niewygodnie
no ja mam tak samo w ogóle chyba jestesmy w tym samym tygodniu bo ja też końcówka 9

ja nosze biodrówki tylko problem bo zawsze zara bershka albo pull wszystko oczywiście na wyprzedaży a teaz problem nigdy nie kupowałam spodni na allegro raz ze rozmiar da nie wiem jak leżą trzy materiały sa często różne, szkoda że zara nie ma działu mama bo nie wiem czy znajde ciążówki takie mega rurki... bluzek zapewne nie będę specjalnie kupować bo mam dużo takich elastycznych tshirtów... jedynie co to kurtka na zime bo na jesien juz w lumpeksie kupiona no i spodnie właśnie....


http://allegro.pl/czarne-rurki-ciazo...416443459.html te nawet nie takie złe...
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 12:29   #4238
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
czyli nie masz boczków? :Bo w biodrówkach wszystko się buli, a w wyższych spodniach ładnie chowa i pod obcisłą bluzką nic się nie odznacza.

A co się stało?
no generalnie to zawsze troszkę się brzuszka wywalało i jak mam jedne ukochane spodnie właśnie pod pępek to znad pępka błeee

A, bo Ty sądeczanka no tu w przychodni to byś już 10 wersji usłyszała. Dziewczyna wysiadła z "elki" przeleciała przez ulicę pod DKK i ją szurnęło.
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:31   #4239
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
ja się zastanawiam nad tymi
http://allegro.pl/spodenki-ciazowe-3...433800952.html
ale nie wiem..... Muszę się dokładnie wymierzyć, niby noszę 36, ale jakoś nie jestem przekonana..... :/
ja krótkich chyba nie będę wcale kupować na razie wszystkie, które mam ze mnie spadają, więc jak znowu trochę złapię to będą okej.. i tak sobie wymyśliłam, że do wczesnej (czyt. w miarę ciepłej) jesieni przelatam w legginach a na zimniejsze dni trzeba bedzie już co kupic a bluzki od lat kupuję luźne lub długie więc mam prawie same "ciązowe"
__________________
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:32   #4240
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość
no ja mam tak samo w ogóle chyba jestesmy w tym samym tygodniu bo ja też końcówka 9

ja nosze biodrówki tylko problem bo zawsze zara bershka albo pull wszystko oczywiście na wyprzedaży a teaz problem nigdy nie kupowałam spodni na allegro raz ze rozmiar da nie wiem jak leżą trzy materiały sa często różne, szkoda że zara nie ma działu mama bo nie wiem czy znajde ciążówki takie mega rurki... bluzek zapewne nie będę specjalnie kupować bo mam dużo takich elastycznych tshirtów... jedynie co to kurtka na zime bo na jesien juz w lumpeksie kupiona no i spodnie właśnie....


http://allegro.pl/czarne-rurki-ciazo...416443459.html te nawet nie takie złe...
ja właśnie też dumam nad zimą... Mam kurtkę z campusa taką narciarkę, może być i na jesień i na zimę, bo odpinany polar jest. Tylko nie wiem czy się zapnę.. Wsadzę z ciekawości piłkę pod nią na brzuch i zobaczę

Na zimę polecam legginsy ocieplane, pyszne! Cieplejsze niż jeansy! Kupowałam za 19,90 Hosenka, może mi pomoże z nazwą sklepu :P: w Sandecji na górze jest Miss .... ? Nie wiem, czy Sporty, czy Sixty czy co :brzydal"
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...




Edytowane przez hope01
Czas edycji: 2012-06-26 o 12:34
hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:34   #4241
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
no generalnie to zawsze troszkę się brzuszka wywalało i jak mam jedne ukochane spodnie właśnie pod pępek to znad pępka błeee

A, bo Ty sądeczanka no tu w przychodni to byś już 10 wersji usłyszała. Dziewczyna wysiadła z "elki" przeleciała przez ulicę pod DKK i ją szurnęło.
coś Ty i nie żyje? dzisiaj rano się to stało?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 12:34   #4242
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

bokeh przed chwilą odpaliłam ten sam link
__________________
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:37   #4243
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
ja właśnie też dumam nad zimą... Mam kurtkę z campusa taką narciarkę, może być i na jesień i na zimę, bo odpinany polar jest. Tylko nie wiem czy się zapnę.. Wsadzę z ciekawości piłkę pod nią na brzuch i zobaczę

Na zimę polecam legginsy ocieplane, pyszne! Cieplejsze niż jeansy! Kupowałam za 19,90 Hosenka, może mi pomoże z nazwą sklepu :P: w Sandecji na górze jest Miss .... ? Nie wiem, czy Sporty, czy Sixty czy co :brzydal"
Miss Trendy?

Nie wyobrażam sobie chodzenia z na wierzchu Aż tak długich bluzek nie mam, zeby zakryły moją dużą pupkę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:39   #4244
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

ja kiedyś miałam zawsze problem, jak była moda na krótsze bluzki bo jestem dość wysoka i zawsze był kawał brzucha na wierzchu teraz na szczęście wszędzie jest pełno długich bluzek
__________________
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:44   #4245
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez nazeczona Pokaż wiadomość
___
Właśnie myślalam o Chorwacji też aż takich okropnych upałów tam nie ma?
ja byłam ostatnio w Chorwacji na przełomie czerwca i lipca i było bardzo gorąco; w tym roku też planowaliśmy tam wyjazd, ale jak okazało się, że będzie dzidziak, to sobie darujemy i chyba się u nas troszkę powłóczymy, bo tylko bym się wkurzała, że nie mogę na słońce itd.

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Rany boskie ja nie wiem co się dzieje... Wczoraj po 5 dniach poszukiwań wyłowili ciało 13latka z Piwnicznej, teraz niedaleko mojej pracy śmiertelnie potrąciło dziewczynę... Ja nie wiem co to się dzieje
żeby dojechać do domu musiałam przejeżdżać koło tego miejsca, gdzie go szukali i za każdym razem gula w gardle stawała; straszna tragedia

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
Elllmi to zdjęcie w górach
to pod Świnicą w Tatrach długo trzeba było małża przekonywać, ale dałam rade

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pytałam tu kiedyś o to, jak się dobiera rozmiar ubrań ciążowych. Znalazłam inf., że jeśli są to typowe ciążowe ubrania, to wybierać takie rozmiaru jak przed ciążą (lub zgodnie z rozmiarówką producentów, bo nieraz różnie to wychodzi), bo one uwzględniają zmiany w ciele. Natomiast "zwykłe" ubrania musza być większe.
własnie wczoraj i mama kupiła taka typowo ciążową bluzkę z większą ilością miejsca na brzuszek w taki rozmiarze ja kzawsze noszę i jest ok
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:45   #4246
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Hosenka wybacz, ale...... Ty masz dużą d.upę? przecież Ty taka drobniutka jesteś!!!

ja też uwielbiam biodrówki, ale nie cierpię kupować spodni!!! Więc w tej chwili mam jedyne spodnie, w które się mieszczę, reszta jest po pępek i straszliwie mi przeszkadzają :/

badzia ja właśnie nie mam żadnych spodenek, a jadę nad morze na 2tygodnie więc mogą się przydać, a drogie nie są.....

bokeh super te spodnie czarne!

hope masakra, ludzie są przeokropni, nie wiem, jak można patrzeć na czyjąś śmierć, i jeszcze mieć temat do plotek, to jest chore!!!
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:46   #4247
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
coś Ty i nie żyje? dzisiaj rano się to stało?
no podobno na miejscu, niestety. Ja sobie tak pomyślałam, że jak kilka lat temu robiłam prawko to też tak często z parkingu na PKS przebiegałam, a pasy obok... Przykre to jest bardzo. Tak samo jak wczoraj znaleźli ciało Kubusia z Kosarzysk, to ludzie już lecą patrzeć, zamiast dać rodzinie spokój i możliwość przeżywania tragedii i bólu po stracie dziecka, to nie. To trzeba lecieć i patrzeć.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Miss Trendy?

Nie wyobrażam sobie chodzenia z na wierzchu Aż tak długich bluzek nie mam, zeby zakryły moją dużą pupkę
Ooo właśnie Miss Trendy :P co prawda bluzek stamtąd nie bardzo polecam, to tak przy okazji. Kilka razy reklamowałam. A to materiał pęka a to inne rzeczy się dzieją..
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:52   #4248
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
no podobno na miejscu, niestety. Ja sobie tak pomyślałam, że jak kilka lat temu robiłam prawko to też tak często z parkingu na PKS przebiegałam, a pasy obok... Przykre to jest bardzo. Tak samo jak wczoraj znaleźli ciało Kubusia z Kosarzysk, to ludzie już lecą patrzeć, zamiast dać rodzinie spokój i możliwość przeżywania tragedii i bólu po stracie dziecka, to nie. To trzeba lecieć i patrzeć.
Podobno policja i straż pozarna nic nie wiedzą o tym

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Hosenka wybacz, ale...... Ty masz dużą d.upę? przecież Ty taka drobniutka jesteś!!!
Od pasa w górę - owszem drobna, ale nizej już nie bardzo
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:52   #4249
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

ja mam z miss trendy jedne spodnie i po jednym praniu wyszły wszelkie możliwe gumeczki niteczki itd, a że u nas nie ma tego sklepu to nie miałam jak reklamować
miss trendy to jest coś jak butik - taka sama jakość hehe

ja mam niestety same obcisłe bluzki :/ ale po kuzynce dostanę cały pakiet ciążowy więc mam nadzieję, że nie będę musiała nic kupować
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 12:55   #4250
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
ja mam z miss trendy jedne spodnie i po jednym praniu wyszły wszelkie możliwe gumeczki niteczki itd, a że u nas nie ma tego sklepu to nie miałam jak reklamować
miss trendy to jest coś jak butik - taka sama jakość hehe

ja mam niestety same obcisłe bluzki :/ ale po kuzynce dostanę cały pakiet ciążowy więc mam nadzieję, że nie będę musiała nic kupować
no dokładnie. Nawet się skusiłam na torebkę stamtąd raz, bo laptop idealnie mi się w nią wpasował, 20 parę złotych kosztowała? I zaraz się coś spierniczyło. Ale te legginsy w zimie się sprawdziły.
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:57   #4251
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Ech... roi się od tragedii niestety, ostatnio każdy żył sprawą małej Madzi, teraz ten chłopiec z Cieszyna, dzieciaki się topią... nie mogę już o tym słuchać bo jedynie płakać pozostaje...
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:58   #4252
e_vel
Wtajemniczenie
 
Avatar e_vel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 568
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez MadamAgula Pokaż wiadomość
A co tam Jak skończę swój to podeślij wełnę i działamy
e_vel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 13:00   #4253
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
ja właśnie też dumam nad zimą... Mam kurtkę z campusa taką narciarkę, może być i na jesień i na zimę, bo odpinany polar jest. Tylko nie wiem czy się zapnę.. Wsadzę z ciekawości piłkę pod nią na brzuch i zobaczę

Na zimę polecam legginsy ocieplane, pyszne! Cieplejsze niż jeansy! Kupowałam za 19,90 Hosenka, może mi pomoże z nazwą sklepu :P: w Sandecji na górze jest Miss .... ? Nie wiem, czy Sporty, czy Sixty czy co :brzydal"

ja sobie zakupie leginsy ocieplane nie ma co kurcze, jakoś te spodnie ciążowe mnie nie przekonują chociaż widziałam rurki to może jak tyłek mi nieźle zmarznie to zakupie ahahaha
a co do kurtki... ajjj nie mam pojęcia... miałam w planach w tej zimie kupić sobie jakąś narciarską no ale z nart nici w tym roku więc nie mam pojęcia a te co mam to raczej odpadają..
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 13:00   #4254
e_vel
Wtajemniczenie
 
Avatar e_vel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 568
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
ja normalnie kochałam grejfruty a teraz bym do ust nie wzieła, za to namiętnie jem śliwki i brzoskwinie

E_vel miło Cię widzieć Śliczne z Ciebie kobieta
teraz wyglądam jak potworek
e_vel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 13:01   #4255
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
Ech... roi się od tragedii niestety, ostatnio każdy żył sprawą małej Madzi, teraz ten chłopiec z Cieszyna, dzieciaki się topią... nie mogę już o tym słuchać bo jedynie płakać pozostaje...
no uwierz mi że ja się autentycznie popłakałam wczoraj w busie jak słyszałam jak facet opowiada, że jego ojciec szukał go nawet dłużej niż ratownicy. Tylko to jest niefajne że Mała Madzia i chłopiec z Cieszyna są w centrum, wszyscy opłakują i w ogóle, a ile jest takich lokalnych tragedii o których nikt nie wie, a dzieją się non stop i to gorsze rzeczy
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 13:03   #4256
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
no uwierz mi że ja się autentycznie popłakałam wczoraj w busie jak słyszałam jak facet opowiada, że jego ojciec szukał go nawet dłużej niż ratownicy. Tylko to jest niefajne że Mała Madzia i chłopiec z Cieszyna są w centrum, wszyscy opłakują i w ogóle, a ile jest takich lokalnych tragedii o których nikt nie wie, a dzieją się non stop i to gorsze rzeczy
nooo takich tragedii jest multuuum...
niestety...
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 13:03   #4257
nazeczona
Zadomowienie
 
Avatar nazeczona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 121
GG do nazeczona
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
ja sobie zakupie leginsy ocieplane nie ma co kurcze, jakoś te spodnie ciążowe mnie nie przekonują chociaż widziałam rurki to może jak tyłek mi nieźle zmarznie to zakupie ahahaha
a co do kurtki... ajjj nie mam pojęcia... miałam w planach w tej zimie kupić sobie jakąś narciarską no ale z nart nici w tym roku więc nie mam pojęcia a te co mam to raczej odpadają..
Ja tez mam zamiar kupić leginsy ocieplane - takie z misiem, w tamtą zimę miałam takie rajstopy
A co do nart, kurtkę w poprzednim sezonie sobie zakupiłam, a w tym sezonie miałam kupić narty... no cóż nieaktualne
__________________
Wymiankowy
nazeczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 13:03   #4258
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

http://www.roan.pl/start.html tutaj sa fajne wozki, moja kolzanka go ma i mówi ze super i tani dosc bo okolo 1100 zl pacila za 3w1
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 13:06   #4259
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

no właśnie to jest straszne, dla dziennikarzy taka sprawa musi być....medialna :/
chociaż dla rodzin chyba lepiej, jak tragedia nie jest nagłaśniana, bez szumu mochery cisną się z butami, a co dopiero, jakby się wszystko nagłaśniało.

Delicjanka ja uwielbiam płaszczyki, kupiłam sobie po chyba 5latach w końcu nowy i w tym roku już się w niego nie zmieszczę
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 13:06   #4260
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez nazeczona Pokaż wiadomość
Ja tez mam zamiar kupić leginsy ocieplane - takie z misiem, w tamtą zimę miałam takie rajstopy
A co do nart, kurtkę w poprzednim sezonie sobie zakupiłam, a w tym sezonie miałam kupić narty... no cóż nieaktualne
No a ja kupiłam spodnie narciarskie w tym roku! a w tym sezonie co będzie kurtkę;
no to wszystko poczekać musi do następnego sezoniku bo na pewno pojedziemy na narty ajj uwielbiam
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.