Lipcowe Panny Młode - część II - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-22, 12:28   #2101
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
oto mój makijaż w pierwszej wersji był o wiele mocniejszy ale mi się nie podobał bo wyglądałam jakbym miała podbite oczy więc mi go rozjaśniła i ten już mi się podoba

a na noc poślubną, to mój TŻ będzie się cieszył i z bielizny ślubnej jakoś nie przewiduję ze będę miała ochotę na taką noc bo będę za bardzo umęczona zapewne, ale nic nie wiadomo ;D
śliczny makijaż

Cytat:
Napisane przez Dancing_Lady Pokaż wiadomość
Ja kupię pewnie jakąś seksowną haleczkę

Umówiłam się w końcu na próbną fryzurę i makijaż

Dziewczyny, pytanie odnośnie podróży poślubnej:
Gdzie jedziecie lub planujecie jechać ? Ile was to wyniesie ? Ile zamierzacie przeznaczyć pieniędzy na nią ? Macie już wykupioną podróż, czy czekacie na lasty ?
Chorwacja na 7 dni... myślę że ok 4 tyś poświęcimy na to nasz samochód mało pali więc powinno być ok


co do nocy poślubnej to ja dostałam gorsecik od TŻta na rocznicę biały w sam raz na tą okazję poza tym pewnie na panieńskim coś dostanę
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 13:33   #2102
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

kicia rezerwujecie wcześniej jakieś noclegi? Bo my chyba jedziemy w ciemno
Jaki region Chorwacji wybraliście?
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 14:39   #2103
Ahri
Raczkowanie
 
Avatar Ahri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 352
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Dancing_Lady Pokaż wiadomość
Ja kupię pewnie jakąś seksowną haleczkę

Umówiłam się w końcu na próbną fryzurę i makijaż

Dziewczyny, pytanie odnośnie podróży poślubnej:
Gdzie jedziecie lub planujecie jechać ? Ile was to wyniesie ? Ile zamierzacie przeznaczyć pieniędzy na nią ? Macie już wykupioną podróż, czy czekacie na lasty ?
My chcemy się wybrać do Egiptu na dwa tygodnie, ale dopiero pod koniec tego roku lub na początku przyszłego. Szukamy wycieczki objazdowej i najlepiej bez wykupionego przewodnika. Chyba, że dogadalibyśmy się z nim, że będziemy zwiedzać sami i potem dołączymy się do grupy. Zastanawiam się też czy nie lepiej zorganizować sobie wszystko samemu, czyli wykupić hotel i wycieczki na własną kieszeń i nie korzystać z biura podróży.
Nie wiem właśnie jak zrobić... jak myślicie jak wyjdzie taniej ?

lineczka1989

Bardzo ładny makijaż .

Wreszcie wzięłam się za naukę . Mam za kilka dni egzaminy, przyda mi się w końcu trochę pouczyć... Niestety w domu obok wyje alarm :|, a nikogo tam nie ma.
Ahri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 15:02   #2104
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
kicia rezerwujecie wcześniej jakieś noclegi? Bo my chyba jedziemy w ciemno
Jaki region Chorwacji wybraliście?
raczej w ciemno zresztą nasz wyjazd jest uzależniony od finansów

a myślimy o miejscowości Baška Voda
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 16:49   #2105
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
raczej w ciemno zresztą nasz wyjazd jest uzależniony od finansów

a myślimy o miejscowości Baška Voda
A nasz od urlopu Tżta
Też wybieramy okolice Makarskiej
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 17:18   #2106
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Porozwoziliśmy dzisiaj kołacz wszystkim i padam
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 21:15   #2107
Dancing_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Dancing_Lady
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 486
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Ahri Pokaż wiadomość
My chcemy się wybrać do Egiptu na dwa tygodnie, ale dopiero pod koniec tego roku lub na początku przyszłego. Szukamy wycieczki objazdowej i najlepiej bez wykupionego przewodnika. Chyba, że dogadalibyśmy się z nim, że będziemy zwiedzać sami i potem dołączymy się do grupy. Zastanawiam się też czy nie lepiej zorganizować sobie wszystko samemu, czyli wykupić hotel i wycieczki na własną kieszeń i nie korzystać z biura podróży.
Nie wiem właśnie jak zrobić... jak myślicie jak wyjdzie taniej ?
My z kolei właśnie chcemy żeby to był wypad typowo pod romantyczne chwile, wypoczynek, relaks, luz, brak zmartwień (stąd wybór pada na biuro podróży i sami nie będziemy organizować wyjazdu) .Wiadomo, zwiedzanie jakieś musi być, ale nie nastawiamy się na to, że to będzie wypad przede wszystkim wycieczkowy.
Ja chciałam trochę zaoszczędzić na tej podróży jeżeli chodzi np. o komfort pokoju hotelowego, ale Tż się ze mną nie zgadza pod tym względem W sumie może racja, podróż poślubną ma się raz w życiu
__________________
28.07.2012 r.


I think I wanna marry you...

Dancing_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 00:15   #2108
Ahri
Raczkowanie
 
Avatar Ahri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 352
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Dancing_Lady Pokaż wiadomość
My z kolei właśnie chcemy żeby to był wypad typowo pod romantyczne chwile, wypoczynek, relaks, luz, brak zmartwień (stąd wybór pada na biuro podróży i sami nie będziemy organizować wyjazdu) .Wiadomo, zwiedzanie jakieś musi być, ale nie nastawiamy się na to, że to będzie wypad przede wszystkim wycieczkowy.
Ja chciałam trochę zaoszczędzić na tej podróży jeżeli chodzi np. o komfort pokoju hotelowego, ale Tż się ze mną nie zgadza pod tym względem W sumie może racja, podróż poślubną ma się raz w życiu
Rozumiem . Ja z kolei chciałabym obskoczyć wszystko co się da, bo Egipt to moja specjalizacja, a nie wiem czy szybko tam wrócę, chociażby na wykopaliska . Wiem, że TŻ wolałby odpocząć, za to ja jestem strasznym wulkanem energii, mogłabym robić 100 rzeczy na raz . Zresztą nie wiem jak wyglądają wycieczki (chodzi mi tu o wyjazdy fakultatywne) w biurach. Ktoś korzystał i wie? Udało mi się znaleźć tylko jedno biuro, które organizuje typowe wycieczki objazdowe, że każdego dnia się zwiedza coś innego i jest to opłacone (nie mówię tutaj o wycieczkach fakultatywnych za które się dodatkowo płaci). Muszę sprawdzić ile wyjdzie nam jakbyśmy sami organizowali sobie.
Ahri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 07:03   #2109
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Dziewczyny kupiłam buty I to nie takie na odwal, ale dwa tygodnie przed ślube wreszczie kupiłam buty i w dodatku darze je miłością bezgraniczną

Dodatkowo zakupiłam bieliznę, tzn majtki w intisimmi. Akurat były przecenione, a podobały mi się od paru miesięcy. Stanika mieć nie muszę, pończochy do butów nie będą pasować, więc pas też odpada.

Lineczka fajny makijaż

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Czekam na zdjęcia

Dziewczyny co macie na noc poślubną?Kupujecie coś wogole?
Ja chcialam dokupić jakąś fajną przezroczystą koszulkę, jak zdejmę suknie, żebym w niej sała, bo raczej liczę na ranek poślubny niż noc. Ale żadnej fajnej nie mogę znależź narazie.

Cytat:
Napisane przez Dancing_Lady Pokaż wiadomość
Ja kupię pewnie jakąś seksowną haleczkę

Umówiłam się w końcu na próbną fryzurę i makijaż

Dziewczyny, pytanie odnośnie podróży poślubnej:
Gdzie jedziecie lub planujecie jechać ? Ile was to wyniesie ? Ile zamierzacie przeznaczyć pieniędzy na nią ? Macie już wykupioną podróż, czy czekacie na lasty ?
My jedziemy we wrześniu na jakiegoś lasta, prawdopodobnie ze znajomymi(chociaż zdjęć dużo będziemy mieć). To będzie nasz pierwszy wspólny wyjzad za granicę z biurem. Mam nadzieje, że wydamy o 4000, przy czym babcia zaznaczyłą, że pieniądze od niej mają być przeznaczone na wycieczkę, więc nie mamy wyjścia
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 08:37   #2110
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez skubana Pokaż wiadomość
btez tak mysle, ze prawdopodobnie nic z tego nie wyjdzie, bo zmeczenie bedzie ogromne ale chcialabym ladnie wygladac
U nas to "nie doczekamy", to w sensie, że zaczniemy się pewnie do siebie dobierać, zanim bym się przebrała w jakąś sexi koszulkę Nam zmęczenie nie jest straszne



Co do podróży, to jak już wspomniałam, dostaniemy ją w prezencie od moich rodziców. Wycieczkę zarezerwowali w kwietniu, bo musieliśmy wcześniej znać termin - więc jakieś mega okazjonalne lasty odpadały (ale za to w kwietniu ta oferta była tańsza, niż w maju - a dodatkowo za rezerwację do 31 kwietnia mamy jedną wycieczkę fakultatywną gratis ).
Jedziemy tylko na tydzień, bo na dłużej nie moglibyśmy sobie teraz pozwolić pod wzgledem czasowym (ale miesiac później jedziemy jeszcze nad nasze polskie morze).

Jak już mówiłam: lecimy na jedną z greckich wysp. Zastanawialiśmy się nad Kretą, Rodosem... ale w końcu wybraliśmy maleńką wysepkę, na której panuje podobno błogi spokój
Pojedziemy pewnie na 2-3 wycieczki fakultatywne, a w pozostałe dni będzimy plażować, spacerować, zwiedzać na własną rękę (może wypożyczymy skuter, wtedy moglibyśmy objechać całą wyspę ).

Przeraża mnie tylko to, że z wyliczeń wynika, iż Grecja będzie w stanie wypłacać pensje i emerytury jedynie do 20. lipca - a to akurat środek naszego wyjazdu... ale może z głodu nie umrzemy
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 09:52   #2111
kotek6
Rozeznanie
 
Avatar kotek6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 593
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

tak czytam te wasze opisy o nocy poślubnej no i może kupię jakoś koszulkę jak nie w noc poślubną to na wczasach ją wykorzystam


co do wczasów my na wcześniejszej rezerwacji dużo zaoszczędziliśmy nastawiany się na słodkie lenistwo bo w sumie duzo pracujemy i leżenie i nic nie robienie nam sie przyda
__________________
poznaliśmy się 05.11.2007

ślub 07. o7. 2012
kotek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 09:02   #2112
kotek6
Rozeznanie
 
Avatar kotek6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 593
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

dziewczyny takie zabiegane że nikt nie pisze ...nie ładnie ..... meldować mi się tu
__________________
poznaliśmy się 05.11.2007

ślub 07. o7. 2012
kotek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 09:21   #2113
malinka0525
Zadomowienie
 
Avatar malinka0525
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Melduję się!!!! Cisza tu taka ostatnio. Wszystkie chyba wpadły w szał przygotowań
__________________
Jesteśmy Małżeństwem!

Milenka
malinka0525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 09:32   #2114
justyna_dietico
Raczkowanie
 
Avatar justyna_dietico
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
GG do justyna_dietico
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Faktycznie coś tu ostatnio ucichło

Ja domykam przed długim urlopem zawodowe sprawy, aby od następnego tygodnia zająć się tylko przygotowaniami do ślubu. Mam nadzieję, że do końca tygodnia nadrobię wszystkie zaległości i będę miała spokojną głowę
A my od niedzieli chodzimy na kurs pierwszego tańca Jesteśmy po drugiej lekcji i już coś niecoś umiemy a tańczymy jednak do piosenki http://www.youtube.com/watch?v=mploADKBihc )
A tymczasem rodzice zajmują się zamówieniem wódki i napojów.
W tym tygodniu musimy jeszcze zrobić ostatnie zakupy. Musimy!!

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Aha i za waszą radą wczoraj zadzwoniłam do krawcowej i powiedziałam, żeby mi tej koronki nie doszywała... Dzięki
__________________
" Do sukcesu nie ma windy.Trzeba iśc po schodach "


14.07.2012
----------------------

20.01.2012 - pożegnanie z prostownicą
justyna_dietico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 09:57   #2115
kotek6
Rozeznanie
 
Avatar kotek6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 593
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

justyna_dietico piosenka fajna naprawdę
my tańczymy do http://www.youtube.com/watch?v=LyUWPeICJi4 walca ale po 5 lekcjach jestem do tego bardziej optymistyczna bo już taka się nie boję że będzie to tragiczne bez kronik będzie sukna ładniejsza
__________________
poznaliśmy się 05.11.2007

ślub 07. o7. 2012
kotek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 10:50   #2116
malinka0525
Zadomowienie
 
Avatar malinka0525
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

My też mieliśmy zamiar chodzić na lekcje tańca, ale jednak zdecydowaliśmy, że nie jest to nam aż tak potrzebne. Tańczyć w miarę umiemy, a pierwszy taniec przećwiczymy sobie sami i myślę, że nie będzie źle. Gdybyśmy mieli jakąś specjalną choreografię ułożoną, np. walca, to pewnie i tak ze stresu większość kroków byśmy zapomnieli

Tak apropo stresu to powiem Wam, że jakoś mi ten stres ostatnio przechodzi i im bliżej ślubu tym mniej się stresuję. Wcześniej na samą myśl było mi aż niedobrze , a teraz jakoś to przeszło Mam nadzieję, że w tym dniu tego stresu będzie jak najmniej

Jutro idę z przyszłą teściową wybrać dla niej kreację, ale już sobie wyobrażam jak to będzie ona jest strasznie wybredna i pewnie nic jej się nie będzie podobało.
Poza tym muszę jeszcze kupić sobie pończochy. Podwiązkę dostałam gratis w salonie, więc mam z głowy. Buty są tak wygodne, że nawet nie muszę ich rozchodzić
__________________
Jesteśmy Małżeństwem!

Milenka
malinka0525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 11:10   #2117
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

ja to zalatana jestem kwiaciarnie sprzątanie przygotowania do przeprowadzki ostatnie zakupy szał normalnie po drodze panieński wesele w sobotę nie wiem jak ja się ogarnę ze wszystkim
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 11:43   #2118
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Ja już jestem po ostatniej przymiarce Niestety zdjęć nie posiadam bo aparat nadal zepsuty a nie można dostać do niego części i kupiłam nowy czekam aż mi wyślą...
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 12:01   #2119
Ahri
Raczkowanie
 
Avatar Ahri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 352
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Witam .
Ja jestem już w PL, zaraz śmigam do kwiaciarki, bo chce jeszcze wszystko obgadać osobiście (kontaktowałyśmy się tylko mejlowo), a potem lecę szukać dalej fioletowych szpilek. Mama mówiła, że widziała je w sklepie na mieście to mam nadzieję, że w końcu je kupię . Przymierzałam właśnie stanik typu strapless, bo potrzebuję taki do sukni, a zamawiałam przez neta, to nie wiedziałam jaki będzie wyglądać , ale jest ok .

Jutro egzamin, a czuję, że nic nie wiem chociaż się uczyłam. Wiedza mi jakoś wyparowała, przeraża mnie to, bo dziś dużo czasu na naukę nie mam .

28. idę na próbną fryzurę i makijaż (mam nadzieję, że jednak moja makijażystko-fryzjerka w dzień ślubu będzie mogła mnie obsłużyć, bo mówiła, że może jej w tym terminie nie być ) oraz przymiarkę. Nie mogę się doczekać aż zobaczę swoją suknię .
Ahri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 12:46   #2120
justyna_dietico
Raczkowanie
 
Avatar justyna_dietico
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
GG do justyna_dietico
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Ahri Pokaż wiadomość
Witam .
Ja jestem już w PL, zaraz śmigam do kwiaciarki, bo chce jeszcze wszystko obgadać osobiście (kontaktowałyśmy się tylko mejlowo), a potem lecę szukać dalej fioletowych szpilek. Mama mówiła, że widziała je w sklepie na mieście to mam nadzieję, że w końcu je kupię . Przymierzałam właśnie stanik typu strapless, bo potrzebuję taki do sukni, a zamawiałam przez neta, to nie wiedziałam jaki będzie wyglądać , ale jest ok .

Jutro egzamin, a czuję, że nic nie wiem chociaż się uczyłam. Wiedza mi jakoś wyparowała, przeraża mnie to, bo dziś dużo czasu na naukę nie mam .

28. idę na próbną fryzurę i makijaż (mam nadzieję, że jednak moja makijażystko-fryzjerka w dzień ślubu będzie mogła mnie obsłużyć, bo mówiła, że może jej w tym terminie nie być ) oraz przymiarkę. Nie mogę się doczekać aż zobaczę swoją suknię .
Mam nadzieję, że wrzucisz zdjęcia z przymiarki
__________________
" Do sukcesu nie ma windy.Trzeba iśc po schodach "


14.07.2012
----------------------

20.01.2012 - pożegnanie z prostownicą
justyna_dietico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 12:58   #2121
skubana
Zakorzenienie
 
Avatar skubana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 641
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Jestescie juz tak daleko z przygotowaniami, a u mnie jeszcze tyle do zrobienia
-przymiarka sukni (bedą dzwonic)
-kwiaty
-alkohol
-reszta bielizny (na szczesscie podwiazke pozyczy mi przyszła szwagierka zebym miala cos pozyczonego)
-bizuteria
-ustalenia z fotografem, zespolem i menu w lokalu
-ustalenie kto gdzie siedzi
-kosmetyczka (wosk, henna, pazury itd)
-indywidualny kurs tanca
-panienski (mam 7 lipca-wczoraj sie dowiedzialam - bardzo sie ciesze bo juz myslalam ze nikt nie przyjdzie)

na pewno polowy zapomnialam zresztą

Cytat:
Napisane przez Ahri Pokaż wiadomość
Jutro egzamin, a czuję, że nic nie wiem chociaż się uczyłam. Wiedza mi jakoś wyparowała, przeraża mnie to, bo dziś dużo czasu na naukę nie mam .
Trzymam mocno kciuki
skubana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 15:06   #2122
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

ja mam panieński w tą sobotę musze iśc w końcu do spowiedzi a jakoś mi się nie chce
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 15:15   #2123
agusia2569
Raczkowanie
 
Avatar agusia2569
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 82
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

witam Panie! ja ślubuje 7.07 i też jeszcze jestem w lesie :P nie mam wybranej wiązanki, tortu, samochód był, ale się rozbił pazury niewiem gdzie zrobić, wrrrrrrrr........
agusia2569 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 18:01   #2124
Ahri
Raczkowanie
 
Avatar Ahri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 352
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez justyna_dietico Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że wrzucisz zdjęcia z przymiarki
Wrzucę, wrzucę .

Cytat:
Napisane przez skubana Pokaż wiadomość
Trzymam mocno kciuki
Dzięki .

Poległam przy wyborze butów . Chciałam znaleźć szpilki fioletowe z paseczkiem wokół kostki, bo typowych czółenek nosić nie mogę. Znalazłam jedne (reszta same czółenka ), które nie były dobrze wyważone (?) i nie dało się w nich stać, a co dopiero chodzić. Kupiłam białe i jest mi z tym smutno pomimo tego, że są bardzo ładne, bo po za ślubem ich nigdy nie założę, a kupa kasy poszła. I stwierdzam, że nie będę robić zakupów z moją mamą . Nie, że nie lubię, ale jak wchodziłyśmy do sklepu z butami, to pokazywała mi wszystkie buty, po mimo tego, że nie były fioletowe . A to czerwone, a to czarne i nie dało się dogadać .

Byłam u kwiaciarki, chciałam bukiet z mocno fioletowych goździków z akcentem lila róż (też goździk - coś jak te 1 zdjęcie + ten akcent), ponieważ jest to mój ulubiony kwiat i raz od ŦŻta dostałam bukiet z fioletowych goździków i można je było kupić, a dziś mi powiedziała, że jednak nie będzie fioletowych goździków po mimo, że mówiła, że będą . Za to będę mieć bukiet z eustomy i frezji (coś jak te 2 zdjęcie). Też jest ładne i mam nadzieję, że będzie ładny, ale no... to już nie jest mój ulubiony kwiat.

Dogadałam się już co do menu z rodzicami i wiem już co mam dać do restauracji (musiałam wziąć pod uwagę zdanie moich rodziców, bo są wegetarianami , a muszą coś jeść :P).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet+3+gozdzik.jpg (33,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KellysFlowers_Purple+Lisianthus+Bridal+Bouquet.jpg (41,6 KB, 16 załadowań)
Ahri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 22:15   #2125
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Ahri Pokaż wiadomość
Wrzucę, wrzucę .


Dzięki .

Poległam przy wyborze butów . Chciałam znaleźć szpilki fioletowe z paseczkiem wokół kostki, bo typowych czółenek nosić nie mogę. Znalazłam jedne (reszta same czółenka ), które nie były dobrze wyważone (?) i nie dało się w nich stać, a co dopiero chodzić. Kupiłam białe i jest mi z tym smutno pomimo tego, że są bardzo ładne, bo po za ślubem ich nigdy nie założę, a kupa kasy poszła. I stwierdzam, że nie będę robić zakupów z moją mamą . Nie, że nie lubię, ale jak wchodziłyśmy do sklepu z butami, to pokazywała mi wszystkie buty, po mimo tego, że nie były fioletowe . A to czerwone, a to czarne i nie dało się dogadać .

Byłam u kwiaciarki, chciałam bukiet z mocno fioletowych goździków z akcentem lila róż (też goździk - coś jak te 1 zdjęcie + ten akcent), ponieważ jest to mój ulubiony kwiat i raz od ŦŻta dostałam bukiet z fioletowych goździków i można je było kupić, a dziś mi powiedziała, że jednak nie będzie fioletowych goździków po mimo, że mówiła, że będą . Za to będę mieć bukiet z eustomy i frezji (coś jak te 2 zdjęcie). Też jest ładne i mam nadzieję, że będzie ładny, ale no... to już nie jest mój ulubiony kwiat.

Dogadałam się już co do menu z rodzicami i wiem już co mam dać do restauracji (musiałam wziąć pod uwagę zdanie moich rodziców, bo są wegetarianami , a muszą coś jeść :P).
Piękne bukiety. Ja właśnie chcę fioletową eustomę tylko jest jeden problem. Te na zdjęciach są pełne a bywają pojedyncze i babka w kwiaciarni powiedziała że nie wie na jakie się trafi. W dodatku kolor też nie zawsze jest taki głęboki tylko bywają takie fiolet lila.

Ja chciałabym bukiet ja na 1 focie ale pewnie wyjdzie tak że będzie większa ilość białej eustomy plus fiolet (jeśli będą w wersji pojedynczej) czyli takie coś jak na fotce nr 3 tylko z fioletową eustomą

Butonierki i kwiaty we włosy


Btw ja też nie mogę znaleźć fioletowych butków całe szczęscie ze mam srebrne sandałki ale po panieńskim miałam tak zrąbane nogi od nich ze ledwo co następnego dnia chodziłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (24,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110820dominikaiszymon.jpg (72,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (29,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (109,9 KB, 7 załadowań)
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 17:10   #2126
Ahri
Raczkowanie
 
Avatar Ahri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 352
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Piękne bukiety. Ja właśnie chcę fioletową eustomę tylko jest jeden problem. Te na zdjęciach są pełne a bywają pojedyncze i babka w kwiaciarni powiedziała że nie wie na jakie się trafi. W dodatku kolor też nie zawsze jest taki głęboki tylko bywają takie fiolet lila.

Ja chciałabym bukiet ja na 1 focie ale pewnie wyjdzie tak że będzie większa ilość białej eustomy plus fiolet (jeśli będą w wersji pojedynczej) czyli takie coś jak na fotce nr 3 tylko z fioletową eustomą

Butonierki i kwiaty we włosy


Btw ja też nie mogę znaleźć fioletowych butków całe szczęscie ze mam srebrne sandałki ale po panieńskim miałam tak zrąbane nogi od nich ze ledwo co następnego dnia chodziłam
Bardzo ładne 2 pierwsze bukiety, pokażę je jeszcze dodatkowo swojej kwiaciarce, mam nadzieję, że coś ślicznego z tego zrobi .

Ostatnio zmieniłam zdanie ze spinki do włosów, na kwiat, ale eustoma prawdopodobnie nie wytrzyma całej nocy (pytałam się o to p. od kwiatków i powiedziała, że raczej nie ), więc chyba wezmę tę frezję lila róż .

Dodaję jeszcze buty, które udało mi się kupić i znowu przesunęłam przymiarkę, nic mi nie pasuje no .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (95,5 KB, 17 załadowań)
Ahri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 18:35   #2127
kotek6
Rozeznanie
 
Avatar kotek6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 593
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

hej

co do butów to jesli chcecie kolorowe a nie umiecie zaleście to może kolorowy akcent przy bucie ? np kokardka różyczka albo minka ? widziałam takie własnie broszki do butów i z białym kolorem one pięknie wygadają .......zawsze coś można pokombinować ......
co do moich butów to nie dośc że zrobili mi nie takie obcas jak ja chciałam to jeszcze sieroty dali ozdoby w 2 rożne strony (na środku mam kryształek w kształcie jajka i na 1 bucie jest on z góry na dół umocowany a za 2 bucie z lewej do prawej ) i to widząc ze jest z tym butem coś nie tak :/ ale przeszyć się tego nie da ...a wiec fotograf będzie się bawił w obracanie ozdób :d


agusia2569
nie ma rzeczy nie możliwych wiec się sprężamy i szukamy warto wykorzystać znajomych i kontakty i na pewno wszystko się uda
__________________
poznaliśmy się 05.11.2007

ślub 07. o7. 2012
kotek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 18:53   #2128
Ahri
Raczkowanie
 
Avatar Ahri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 352
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez kotek6 Pokaż wiadomość
hej

co do butów to jesli chcecie kolorowe a nie umiecie zaleście to może kolorowy akcent przy bucie ? np kokardka różyczka albo minka ? widziałam takie własnie broszki do butów i z białym kolorem one pięknie wygadają .......zawsze coś można pokombinować ......
co do moich butów to nie dośc że zrobili mi nie takie obcas jak ja chciałam to jeszcze sieroty dali ozdoby w 2 rożne strony (na środku mam kryształek w kształcie jajka i na 1 bucie jest on z góry na dół umocowany a za 2 bucie z lewej do prawej ) i to widząc ze jest z tym butem coś nie tak :/ ale przeszyć się tego nie da ...a wiec fotograf będzie się bawił w obracanie ozdób :d


agusia2569
nie ma rzeczy nie możliwych wiec się sprężamy i szukamy warto wykorzystać znajomych i kontakty i na pewno wszystko się uda
Zastanawiałam się nad ozdóbką w kolorze fioletu, ale moje buty są obszyte koronką, wiec byłoby tego za dużo (moim zdaniem ). Może ja po ślubie spróbuję pofarbować nie wiem.

No ja szukałam wszędzie, ale jak już są fioletowe to czółenka, a ja ich nosić nie mogę, a z kolei nie chcę kupować butów późno, bo ich do UK nie biorę, a muszę je jeszcze rozchodzić, przyzwyczaić do nich stopę, bo ostatnio nie chodzę w butach na obcasie tylko zasuwam w adidasach .
Ahri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 19:23   #2129
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

My dziś byliśmy w pracy D.z kołaczem i wódką
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 19:24   #2130
kotek6
Rozeznanie
 
Avatar kotek6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 593
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

ja ostanio tez tylko adidasy balerinki itp i jak ostatnio ubrałam buty na 12 cm obcasie to nie umiałam dość od drzwi (a zwykle chodziłam bez problemu) dobrze że ślubne mam tylko 5 cm obcas to jakoś myślę że przeżyje
tylko nie mam czasu ich rozchodzić wiec chyba pójdę na żywiołb
__________________
poznaliśmy się 05.11.2007

ślub 07. o7. 2012
kotek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-08 00:14:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.