Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-25, 22:20   #4831
poziomka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 35
Dot.: Pierwszy raz ile miałyście lat ?

21,5 i nie żałuję, że czekałam
__________________
Studiuję turystykę
Robię to co kocham - fotografuję i podróżuję
Zakochana
poziomka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 11:03   #4832
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Też bym tego nie zrobiła. Pierwszy raz nie ma być w niewiadomo jakim romantycznym miejscu, jak będziesz z tą ukochaną osobą to i chwila sama w sobie stanie się wyjątkowa...
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 11:13   #4833
JanisJoplin
Raczkowanie
 
Avatar JanisJoplin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 36
Dot.: Pierwszy raz ile miałyście lat ?

19 po 3 mc bycia parą - trwało może z sekundę Już z nim nie jestem i się bardzo cieszę, seksu staram się żałować, bo wtedy mi się wydawało, że to właśnie on jest idealnym partnerem do pierwszego stosunku. Było z miłości. Pierwszy orgazm jak miałam 22 lata z obecnym partnerem dopiero teraz czuję się kobietą. Mentalnie oddałam dziewictwo obecnemu TŻ tak sobie to tłumaczę

Pierwszy raz może być pięknym wspomnieniem, chwilą dla obojga.
Ale wg mnie nie ma co się łamać czy żałować gdy nie wyjdzie. Życie. A seks to nie wszystko. Może być pięknie tak czy siak ważne, żeby się kochało z osobą, którą się kocha.
__________________
"Gdy kobieta rządzi w domu, to Szatan rządzi w domu.."
JanisJoplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:23   #4834
nie_wazne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 36
Dot.: Pierwszy raz ile miałyście lat ?

normalnie załamałem się :P
zdecydowana większość w wieku <20 lat, to ja chyba moim zasadom nie sprostam...

btw 1 wszystkie posty musi akceptować moderator czy losowo? Jak długo to może trwać?
btw 2 zaiste nie wielu pewnie tu facetów się wypowiada, ale w wolnej chwili sobie poczytam tematy, może czegoś ciekawego się dowiem
nie_wazne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 12:04   #4835
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Pierwszy raz ile miałyście lat ?

Cytat:
Napisane przez nie_wazne Pokaż wiadomość
normalnie załamałem się :P
zdecydowana większość w wieku <20 lat, to ja chyba moim zasadom nie sprostam...

btw 1 wszystkie posty musi akceptować moderator czy losowo? Jak długo to może trwać?
btw 2 zaiste nie wielu pewnie tu facetów się wypowiada, ale w wolnej chwili sobie poczytam tematy, może czegoś ciekawego się dowiem
jeśli znajdziesz odpowiednią dziewczynę to na pewno sprostasz , z resztą ciekawe jak by przedstawiały się wyniki tej 'ankiety ' u mężczyzn to raczej my byśmy się załamały ...
o co w tym chodzi ? jakie akceptować ? sądzisz , że moderator siedzi i klika 'akceptuj' za każdym postem ? może dać Ci BAN-a itp ale ja o akceptowaniu nic nie słyszałam
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 12:27   #4836
Lina9213
Rozeznanie
 
Avatar Lina9213
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 742
Dot.: Pierwszy raz ile miałyście lat ?

Niecałe 16, po 1,5roku bycia w związku a byliśmy ze sobą jeszcze kolejne 2,5. Według mnie każdy przeżywa swój pierwszy raz gdy jest na to gotowy i nie ma dobrego wieku. Ja nie żałuję
Lina9213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 20:48   #4837
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

pochwalę się chociaż tu, może dla pocieszenia - dziewczyny, skończone cepy (patrz: ja) też chodzą po tym świecie zawsze kontakt fizyczny bardzo dużo dla mnie znaczył, byłam szalenie zakochana w chłopaku a mimo to miałam ZASADĘ że nie, nie będzie seksu przed upływem X czasu, mimo że wszystkie inne pieszczoty były, znaliśmy swoje ciała wszystko fajnie. teraz już rok nie jestesmy razem, wiec jestem zadowolona ze nic nie wyszlo, ale fakt faktem gdyby nie ta zasada to bylam w 100% pewna że CHCĘ. i wtedy NIE. a teraz... jestem z chłopakiem może z półtora miesiąca, i to z jakimiś przerwami bo on nie wiedział bo my nie wiedzieliśmy, wczoraj na imprezie się upiłam, upiłam jak prosiak, spałam u niego, położył mnie spać i poszedł jeszcze cośtam kupić z innym kumplem, a ja smsik że w sumie to i gumki mógłby kupić. jak wrocili spałam, ale nad ranem się obudziłam (wtedy oczywiscie przekonana że całkiem trzeźwa, teraz w głowie mętlik ;>) i JAK JUŻ MAMY TO SKORZYSTAJMY. nigdy bym się nie spodziewała że Mój Pierwszy Raz będzie tak pozbawiony romantyzmu, czegokolwiek. Chłopak fajny, naprawdę, ale co z tego tak naprawdę, po miesiącu i nie to że ALE JESTEM ZAKOCHANA. Sama nie wiem jak do siebie podejść, trochę chce mi się śmiać trochę płakać xD pozbawiłam się możliwe że TAKICH PIĘKNYCH WSPOMNIEN, ale z drugiej strony pocieszam się że przynajmniej przez to delikatne rozbawienie nie było jakiejkolwiek krępacji, a on też prawiczek (nawet o tym nie rozmawialiśmy...), więc mogło być różnie. Bolało, zero przyjemności, i w połowie musieliśmy z siebie schodzić bo dobijano się do nas do drzwi ... tak, cepy są wśród nas. A teraz potrzebuję jakiegoś wyjaśnienia, czegoś w guście 'trochę za szybko, nie wiem czemu tak się stało, zwolnijmy' a on wyjeżdża i widzimy się dopiero za tydzień ^^ ajaj, mam nadzieję że za tydzień będzie mi to obojętne, bo w tej chwili to zdecydowanie dziwna sytuacja... dobrze chociaz, ze te nieszczęsne gumy były.
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 21:08   #4838
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez numb05 Pokaż wiadomość
pochwalę się chociaż tu, może dla pocieszenia - dziewczyny, skończone cepy (patrz: ja) też chodzą po tym świecie zawsze kontakt fizyczny bardzo dużo dla mnie znaczył, byłam szalenie zakochana w chłopaku a mimo to miałam ZASADĘ że nie, nie będzie seksu przed upływem X czasu, mimo że wszystkie inne pieszczoty były, znaliśmy swoje ciała wszystko fajnie. teraz już rok nie jestesmy razem, wiec jestem zadowolona ze nic nie wyszlo, ale fakt faktem gdyby nie ta zasada to bylam w 100% pewna że CHCĘ. i wtedy NIE. a teraz... jestem z chłopakiem może z półtora miesiąca, i to z jakimiś przerwami bo on nie wiedział bo my nie wiedzieliśmy, wczoraj na imprezie się upiłam, upiłam jak prosiak, spałam u niego, położył mnie spać i poszedł jeszcze cośtam kupić z innym kumplem, a ja smsik że w sumie to i gumki mógłby kupić. jak wrocili spałam, ale nad ranem się obudziłam (wtedy oczywiscie przekonana że całkiem trzeźwa, teraz w głowie mętlik ;>) i JAK JUŻ MAMY TO SKORZYSTAJMY. nigdy bym się nie spodziewała że Mój Pierwszy Raz będzie tak pozbawiony romantyzmu, czegokolwiek. Chłopak fajny, naprawdę, ale co z tego tak naprawdę, po miesiącu i nie to że ALE JESTEM ZAKOCHANA. Sama nie wiem jak do siebie podejść, trochę chce mi się śmiać trochę płakać xD pozbawiłam się możliwe że TAKICH PIĘKNYCH WSPOMNIEN, ale z drugiej strony pocieszam się że przynajmniej przez to delikatne rozbawienie nie było jakiejkolwiek krępacji, a on też prawiczek (nawet o tym nie rozmawialiśmy...), więc mogło być różnie. Bolało, zero przyjemności, i w połowie musieliśmy z siebie schodzić bo dobijano się do nas do drzwi ... tak, cepy są wśród nas. A teraz potrzebuję jakiegoś wyjaśnienia, czegoś w guście 'trochę za szybko, nie wiem czemu tak się stało, zwolnijmy' a on wyjeżdża i widzimy się dopiero za tydzień ^^ ajaj, mam nadzieję że za tydzień będzie mi to obojętne, bo w tej chwili to zdecydowanie dziwna sytuacja... dobrze chociaz, ze te nieszczęsne gumy były.
Najważniejsze to robić to kiedy się tego CHCE... czas jest pojęciem abstrakcyjnym jeżeli chodzi o seks nie ma co się ograniczać

ja z obecną partnerką zrobiliśmy to na... 2 spotkaniu i co? i nic, jest wszystko OK
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 21:10   #4839
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

toteż nie mam do siebie jakichś poważnych zażaleń, ale też nigdy nie będę mogła opowiadać jak było CUDOWNIE romantycznie itd. ;> trzeba będzie po prostu urządzić przyjemniejszy replay
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 21:27   #4840
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez numb05 Pokaż wiadomość
toteż nie mam do siebie jakichś poważnych zażaleń, ale też nigdy nie będę mogła opowiadać jak było CUDOWNIE romantycznie itd. ;> trzeba będzie po prostu urządzić przyjemniejszy replay
a po co i komu musisz to opowiadać to zbyt intymne aby opowiadać ludziom których się zna

i pamiętaj to, że było cudownie nie oznacza iż robiło się to w płatkach róż itp. tylko cudownie jest bo Z TĄ OSOBĄ, z którą chciało się zrobić


Ale już kobiety tak mają, że wolą jarać się otoczką całą niż...partnerem
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 21:56   #4841
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

co innego róże co innego brak wspomnień 'kobiety', nie uogólniajmy!
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-15, 07:31   #4842
It must been love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 220
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Dziewczyny liczę na Waszą pomoc. Otóż 5 dnia okresu miałam zacząc brac tabletki antykoncepcyjne. Dziś jest 4 dzien a mi sie chyba okres skonczyl bo jak narazie zero krwawien na ten moment. I czy mam brac jutro 1 tabletke jezeli tak dalej bedzie?
It must been love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 10:23   #4843
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez It must been love Pokaż wiadomość
Dziewczyny liczę na Waszą pomoc. Otóż 5 dnia okresu miałam zacząc brac tabletki antykoncepcyjne. Dziś jest 4 dzien a mi sie chyba okres skonczyl bo jak narazie zero krwawien na ten moment. I czy mam brac jutro 1 tabletke jezeli tak dalej bedzie?
Dlaczego miałaś brać tabletki 5 dnia okresu? wtedy nie byłabyś od razu bezpieczna. Jeśli zaczynasz branie tabletek anty, to robisz to pierwszego dnia krwawienia i jesteś wtedy zabezpieczona od pierwszej tabletki.
Jeśli lekarz kazał Ci piątego, to go zmień i postępuj zgodnie z ulotką.
Na Twoim miejscu poczekałabym do kolejnej miesiączki i zaczęłabym branie. Teraz za bardzo namieszasz i nie będziesz w sumie bezpieczna
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 17:33   #4844
It must been love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 220
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

mozna brac 2-7 dnia ale trzeba sie zabezpieczyc wtedy podwojnie. On sie pytal czy jest dlugi okres i czy od razu chce wspolzyc to mowie ,ze 6-7 dni i ze od razu nie chce - nie pamietam dokladnie bo bylam dawno. Z drugiej strony moglam sie go nie sluchac i wziac 1 dnia;/ ale wezme jutro ... tak jak kazał.;/
It must been love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 17:35   #4845
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez It must been love Pokaż wiadomość
mozna brac 2-7 dnia ale trzeba sie zabezpieczyc wtedy podwojnie. On sie pytal czy jest dlugi okres i czy od razu chce wspolzyc to mowie ,ze 6-7 dni i ze od razu nie chce - nie pamietam dokladnie bo bylam dawno. Z drugiej strony moglam sie go nie sluchac i wziac 1 dnia;/ ale wezme jutro ... tak jak kazał.;/
nie 2-7, a 2-5 dnia, maksymalnie. w innym wypadku ma się namieszane w gospodarce hormonalnej i cały cykl z głowy, bo trzeba się zabezpieczać całe opakowanie
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 19:39   #4846
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez numb05 Pokaż wiadomość
pochwalę się chociaż tu, może dla pocieszenia - dziewczyny, skończone cepy (patrz: ja) też chodzą po tym świecie zawsze kontakt fizyczny bardzo dużo dla mnie znaczył, byłam szalenie zakochana w chłopaku a mimo to miałam ZASADĘ że nie, nie będzie seksu przed upływem X czasu, mimo że wszystkie inne pieszczoty były, znaliśmy swoje ciała wszystko fajnie. teraz już rok nie jestesmy razem, wiec jestem zadowolona ze nic nie wyszlo, ale fakt faktem gdyby nie ta zasada to bylam w 100% pewna że CHCĘ. i wtedy NIE. a teraz... jestem z chłopakiem może z półtora miesiąca, i to z jakimiś przerwami bo on nie wiedział bo my nie wiedzieliśmy, wczoraj na imprezie się upiłam, upiłam jak prosiak, spałam u niego, położył mnie spać i poszedł jeszcze cośtam kupić z innym kumplem, a ja smsik że w sumie to i gumki mógłby kupić. jak wrocili spałam, ale nad ranem się obudziłam (wtedy oczywiscie przekonana że całkiem trzeźwa, teraz w głowie mętlik ;>) i JAK JUŻ MAMY TO SKORZYSTAJMY. nigdy bym się nie spodziewała że Mój Pierwszy Raz będzie tak pozbawiony romantyzmu, czegokolwiek. Chłopak fajny, naprawdę, ale co z tego tak naprawdę, po miesiącu i nie to że ALE JESTEM ZAKOCHANA. Sama nie wiem jak do siebie podejść, trochę chce mi się śmiać trochę płakać xD pozbawiłam się możliwe że TAKICH PIĘKNYCH WSPOMNIEN, ale z drugiej strony pocieszam się że przynajmniej przez to delikatne rozbawienie nie było jakiejkolwiek krępacji, a on też prawiczek (nawet o tym nie rozmawialiśmy...), więc mogło być różnie. Bolało, zero przyjemności, i w połowie musieliśmy z siebie schodzić bo dobijano się do nas do drzwi ... tak, cepy są wśród nas. A teraz potrzebuję jakiegoś wyjaśnienia, czegoś w guście 'trochę za szybko, nie wiem czemu tak się stało, zwolnijmy' a on wyjeżdża i widzimy się dopiero za tydzień ^^ ajaj, mam nadzieję że za tydzień będzie mi to obojętne, bo w tej chwili to zdecydowanie dziwna sytuacja... dobrze chociaz, ze te nieszczęsne gumy były.
nieee mogę, ale super!
zazdroszczę Ci jak cholera!

właśnie ja mam totalnie GDZIEŚ róże, świeczki, kolację, muzykę.. najfajniejszy jest spontan i sytuacja, w której brakuje czasu na analizowanie (=/= bez zapezpieczenia czy coś), do ktorego mam tendencje i ktore generuje stres i napięcie. : /

gratki ze masz to za sobą, mogę o wiek zapytać?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 07:20   #4847
It must been love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 220
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

na ulotce jest napisane 2-7
It must been love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 11:12   #4848
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

numbo - nikomu nie opowiadałam o swoim pierwszym razie i nikt mi też nie opowiadał... każdy ma swój, niektórych mimo płatków róż cholernie boli i nie wspominają tego jako cudowne uczucie. Ja miałam pierwszy raz z miłości, ale tak naprawdę traktuję to tylko w kategoriach "pierwsze takie doświadczenie". Dużo lepiej pamiętam i dużo częściej myślę teraz o udanym seksie już mając większe doświadczenie
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 22:05   #4849
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Lat mam 18, chyba źle się wypowiedziałam bo nie chodzi mi o to że CO LUDZIE POWIEDZĄ, nie chodzi też o świeczki i róże, bo to bardzo nie w moim stylu, ale o to całe ' Z KIM ', czyli że zawsze wyobrażałam sobie że jak już będzie ten pierwszy seks, to z zapatrzeniem w chłopaka, a nie w samo fizyczne działanie, a tak właśnie było ^^ Miałam potrzebę się wypowiedzieć, ale tak właśnie anonimowo-forumowo, wizaż pomógł W tej chwili to już w 99% nie żałuję, głupio mi tylko, że w głowie naprawdę mętlik i bardzo pokiełbaszone to wszystko, ale widzę też dużo +. Między innymi - będę się z tego śmiała Nie byłam zestresowana, ból to było takie na zasadzie 'ssss, ała, boli' 'tak? to może idź na górę sobie sama uregulujesz jak chcesz' a nie OLABOGA CO ZA BÓL <ŁZYWOCZACH> i na siłę staranie się żeby wszystko było pięknie, a już koniecznie niesamowita rozkosz bo przecież tak jest powiedziane, że seks to ma być rozkosz, nic z tych rzeczy, a powoli mam ochotę na cd., więc chyba nie jest źle. I przewaliłam pół wątku chyba, i ta głupia rada ' a może lampka wina na rozluźnienie ' to wcale nie jest głupia rada wszystko poszło jakoś niesamowicie w moim stylu, i po zamotaniu (i bólu jeszcze!) 1 dnia, jakoś wyluzowałam, a w sumie takie zachowanie z mojej strony nie powinno mnie zaskakiwać już... zresztą, powiedziałam 1 przyjaciółce (piszecie dziewczyny że nikomu się nie zwierzałyście, ja wiem że to przede mną jeszcze razy 3), ale tak ogólnikami, i w ogóle, że nic nie wiem, i ona tylko przypomniała mi moje słowa, żeby NICZEGO NIE ŻAŁOWAĆ ŻYJE SIĘ RAZ ;>

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

a, no i jeszcze na pocieszenie dla wszystkich dziewic szukających wsparcia, bo ja byłam przerażona czytając o tym nieziemskim bólu i krwawieniu - krwawienia nie było, ból jak już pisałam - był, nieprzyjemny, ale bardziej 'poboli poboli zaraz przestanie' a nie nie do przeżycia, po prostu nie było gładko i z rozkoszą, później cały 'stosunek' (ah jak ładnie to brzmi) czułam jakby ocieranie o te jakby świeżo bolesne miejsce, ale to już nie był ból tylko po prostu coś jak dyskomfort, potem kolejnego dnia też ten dyskomfort, w ogóle ciut opuchnięta byłam, w każdym razie - dużo dużo lepiej niż się obawiałam, tylko tyle że bez przyjemności, ale zdecydowanie do przeżycia i bez jakichś szczególnie krwawo-bolesnych wspomnień ;> a raczej ot, nie jest przyjemnie, nie jest nieprzyjemnie.
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 10:03   #4850
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

hahaha, to strasznie urocze ,że tak przeżywasz ten spontaniczny "pierwszy raz" ;> oczywiście całkowicie pozytywne

powodzenia w związku z tym szczęśliwcem
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 10:12   #4851
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Ogólnie się zgadzam, tylko jedno pamiętaj - lepiej uprawiać jednak seks z miłości, jest przyjemniejszy
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 13:38   #4852
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Jakie wy macie podobne avatary - dwie nade mną
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 06:49   #4853
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Hehe, faktycznie, coś w tym jest
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 16:27   #4854
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

przeżywam przeżywam, ale to jak wszystko
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 17:44   #4855
gaaabsx
Raczkowanie
 
Avatar gaaabsx
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 58
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Swój pierwszy raz miałam znacząco niedawno, bo zaledwie miesiąc temu [?].. może trochę więcej. Oczywiście nie było fajerwerków, samej przyjemności, świeczek, płatków róż i łóżka z baldachimem, nie wiem czemu, ale zawsze tak to sobie wyobrażałam będąc nieco młodsza. Bolało i krew była, ale mam najcudowniejszego faceta na świecie, który nie mógłby być bardziej delikatny i czuły. Potem w którejś z rozmów wyszło, że stresował się bardziej ode mnie.. [miał przede mną kilka partnerek, ale nigdy dziewicy i obawiał się, że sprawi mi ból, że może będę tego kiedyś żałowała i takie tam..] Oczywiście nie żałuję Wcześniej rzecz jasna pomyśleliśmy o zabezpieczeniu, byłam u ginekologa, biorę pigułki. Kiedyś również obiecałam sobie, że to będzie dla mnie priorytet podczas rozpoczynania współżycia.. Aż mnie głowa boli jak czytam niektóre wypowiedzi dziewczyn, które są święcie przekonane, że podczas pierwszego razu nie można zajść w ciążę. Biorąc pod uwagę mój młody wiek [zaledwie 17 lat] wiem jak teraz wyglądają te sprawy w gronie młodych dziewczyn i wiem, że często jest wywierana presja. Ja sama zaczęłam dojrzewać wcześnie i co za tym idzie od wielu lat, dostawałam "propozycje uprawiania seksu" od moich rówieśników. Błagam Was dziewczyny, zastanówcie się 10 razy nad zrobieniem tego z kimś przypadkowym. Najważniejsze to jest coś do kogoś czuć. Dosłownie miesiąc przed poznaniem mojego TŻ, spotykałam się z pewnym facetem, który jednoznacznie mnie do tego namawiał. Z perspektywy dnia dzisiejszego wiem, że gdybym to zrobiła to żałowałabym tego jak niczego innego w życiu. Życzę każdej z Was podjęcia mądrej decyzji i wspominania tego w miły sposób
gaaabsx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:24   #4856
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez gaaabsx Pokaż wiadomość
Swój pierwszy raz miałam znacząco niedawno, bo zaledwie miesiąc temu [?].. może trochę więcej. Oczywiście nie było fajerwerków, samej przyjemności, świeczek, płatków róż i łóżka z baldachimem, nie wiem czemu, ale zawsze tak to sobie wyobrażałam będąc nieco młodsza. Bolało i krew była, ale mam najcudowniejszego faceta na świecie, który nie mógłby być bardziej delikatny i czuły. Potem w którejś z rozmów wyszło, że stresował się bardziej ode mnie.. [miał przede mną kilka partnerek, ale nigdy dziewicy i obawiał się, że sprawi mi ból, że może będę tego kiedyś żałowała i takie tam..] Oczywiście nie żałuję Wcześniej rzecz jasna pomyśleliśmy o zabezpieczeniu, byłam u ginekologa, biorę pigułki. Kiedyś również obiecałam sobie, że to będzie dla mnie priorytet podczas rozpoczynania współżycia.. Aż mnie głowa boli jak czytam niektóre wypowiedzi dziewczyn, które są święcie przekonane, że podczas pierwszego razu nie można zajść w ciążę. Biorąc pod uwagę mój młody wiek [zaledwie 17 lat] wiem jak teraz wyglądają te sprawy w gronie młodych dziewczyn i wiem, że często jest wywierana presja. Ja sama zaczęłam dojrzewać wcześnie i co za tym idzie od wielu lat, dostawałam "propozycje uprawiania seksu" od moich rówieśników. Błagam Was dziewczyny, zastanówcie się 10 razy nad zrobieniem tego z kimś przypadkowym. Najważniejsze to jest coś do kogoś czuć. Dosłownie miesiąc przed poznaniem mojego TŻ, spotykałam się z pewnym facetem, który jednoznacznie mnie do tego namawiał. Z perspektywy dnia dzisiejszego wiem, że gdybym to zrobiła to żałowałabym tego jak niczego innego w życiu. Życzę każdej z Was podjęcia mądrej decyzji i wspominania tego w miły sposób
Gratuluję - przede wszystkim właściwego podejścia do tematu.
Twoja wypowiedź świadczy też że o dojrzałości nie świadczy wiek ale to co ma się w głowie.
Oby więcej tak myślących dziewczyn....
__________________


Edytowane przez maruda80
Czas edycji: 2012-07-19 o 18:26
maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 19:04   #4857
Kaaef
Zadomowienie
 
Avatar Kaaef
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Gratuluję - przede wszystkim właściwego podejścia do tematu.
Twoja wypowiedź świadczy też że o dojrzałości nie świadczy wiek ale to co ma się w głowie.
Oby więcej tak myślących dziewczyn....

Ja również szczerze gratuluję, ale założę się, że znajdą się tu takie, które będą o Autorce posta myśleć jak o gówniarze i gdzieś jakieś 'ale' się znajdzie.

Dla Autorki
__________________
Aparatka - góra 13.08.2014 + dół 25.02.2015
Kaaef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 10:07   #4858
gaaabsx
Raczkowanie
 
Avatar gaaabsx
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 58
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Gratuluję - przede wszystkim właściwego podejścia do tematu.
Twoja wypowiedź świadczy też że o dojrzałości nie świadczy wiek ale to co ma się w głowie.
Oby więcej tak myślących dziewczyn....
Cytat:
Napisane przez Kaaef Pokaż wiadomość
Ja również szczerze gratuluję, ale założę się, że znajdą się tu takie, które będą o Autorce posta myśleć jak o gówniarze i gdzieś jakieś 'ale' się znajdzie.

Dla Autorki
dziękuję bardzo za miłe słowa
__________________
gaaabsx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 18:54   #4859
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

A ja musze powiedziec ze po kilkunastu nieudanych probach wejscia do pochwy nagle sie udalo, czulam go dookola ze tak sie wyraze, no i gdy znowu chcemy to zrobic, to penis nie jestaz tak sztywny i nie moze wejsc, nie moze znalesc wejscia, jak moj proboje to mnie znowu boli, nie wiem co mamy robic, jestem zalamana, raz weszlo elegancko nic mnie nie bolalo, a teraz znowu problemy z penisem, dodam jeszvze ze nigdy jeszcze nie osiaglam orgazmu;(, nie mam juz ochoty na sex przez te nieudane proby. Moze napiszcie jak to wy robicie, co po kolei itd bo ja juz sie tak zalamalam ze nie wiem czy predko znowu sproboje.
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 02:20   #4860
Sztywniaaraa
Raczkowanie
 
Avatar Sztywniaaraa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 366
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!

z moim ówczesnym TŻ,po pół roku bycia razem.Miło wspominam,bo było i śmiesznie i romantycznie
Sztywniaaraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.