Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-26, 21:51   #571
edit88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Question Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

cześć! czy nie wiecie gdzie w Krakowie degażują (cieniują) włosy za pomocą brzytwy? odpiszcie to bardzo ważne
edit88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 22:11   #572
martyna***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

tez szukam dobrego fryzjera ...kiedys regularnie chodzilam do Francka Provousta w plazie do przesympatycznej pani Agnieszki...ale ona nagle przestala tam pracowac i nikt nie chcial mi powiedziec gdzie sie przeniosla...robila cuda z wlosami...ale do tej pory nie moge jej znalezc....boje sie teraz isc do kogokolwiek innego
martyna*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 08:16   #573
emisia2
Przyczajenie
 
Avatar emisia2
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dwa dni temu byłam w salonie free style na Stradomskiej.
I jeśli chcialabym napisać krótko to :rewelacja.
Salon bardzo ładny.Zostałam przyjęta bez czasowych poślizgów- to ważne.
Pani Agnieszka dobrała mi wspaniały kolor i zrobiła z moich -bez wyrazu oklapłych włosów- lekką fajną fryzurę, króra wogóle nie wymaga w domu nakładu pracy.Sama Pani Agnieszka to sam urok i ogromny profesjonalizm.Już nie mogę się doczekać następnej wizyty.
Zadowolona emisia
emisia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 18:02   #574
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez edit88 Pokaż wiadomość
cześć! czy nie wiecie gdzie w Krakowie degażują (cieniują) włosy za pomocą brzytwy? odpiszcie to bardzo ważne
Salon Empire na ul.Dobrego Pasterza.
Kilka razy mialam tak cieniowane wlosy
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 12:30   #575
edit88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Salon Empire na ul.Dobrego Pasterza.
Kilka razy mialam tak cieniowane wlosy
Wielkie dzięki za informacje !!! W najbliższym czasie się tam wybiorę
edit88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 15:08   #576
kaska800
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

byłam jednak u p.Agnieskzi Jaśko w salonie freestyle mimo iz sie spoznilam godzinke pani mnie przyjela i wyrobilismy sie z czasem. farbowalam z blondu na braz i musze powiedziec ze bardzo ladnie wyszlo,wszyscy chwala noi co wazne wyglada naturalnie .siecie jako takie chaialam cos zmienic no ale tylko koncowki poszly moze to i dobrze bo wlosy zapuszczam
tak wiec polecam
kaska800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 18:30   #577
Michaline
Raczkowanie
 
Avatar Michaline
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Czasem z Grodu Kraka czasem z uroczej górskiej doliny :)
Wiadomości: 226
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dziewczyny, proszę was o opinię. We środę wybieram się na strzyżenie do pana Tomasza do salony Trendy na Karmelickiej. Powiedzcie mi cos o tym salonie no i o panu Tomku. Zdecydowalam się na ten wlasnie wybór z polecenia koleżanki z pracy, chcialabym jednak zasięgnąć Waszej opini, ponieważ liczę się z waszym obiektywnym i szczerym zdaniem.
__________________
69...68...67...66...65...64...63...62...61...60...59...58...57...56...55...54...53...52

CEL: 12kg/6mcy
Michaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-29, 18:53   #578
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

O panu Tomku nie mogę nic powiedzieć. Natomist o salonie owszem. Chodziłam tam do pani Wioli (teraz chyba jest jeszcze na urlopie macierzyńskim). Zawsze wychodziłam zadowolona, pełen profesjonalizm, wszyscy mili. Używają kosmetyków Welli (wg mnie farbki Welli najlepiej się trzymają, przynajmniej u mnie). Słuchają klienta i doradzają. Okrycia i ewentualne "zbędne bagaże" Pani zabiera i chowa gdzieś a później jak się wychodzi to oddaje więc nie trzeba nerwowo ściskać torebki żeby ktoś przez "przypadek" z nią nie wyszedł Proponują herbatkę/kawę, dostaje się karte stałego klienta. Cena za koloryzację uzależniona jest od ilości zużytej farby, za każdym razem wszystko jest ważone i zapisywane a później sumowane i w ten sposób kształtuje się rachunek za usługę (w niektórych salonach cena jest stała). Trudno jest mi coś powiedzieć o innych fryzjerach ale fakt, że zawsze tam mają ruch o czymś musi świadczyć. W każdym razie ja mam same pozytywne doświadczenia.
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 13:57   #579
zorromkr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez PRZEMILA KRAKOW Pokaż wiadomość
NAPRAWDE POLECAM SALON FREESTYLE STUDIO NA UL STRADOMSKIEJ 15
TAM OTWORZYLA SALON PANI AGNIESZKA SKROBACZ KTORA PRACOWALA W NEO Z TAMTAD DO NIEJ PRZESZLAM JAKOSC USLUG TAKA SAMA(MOZE TROSZKE LEPSZA ATMOSFERA) CENY BARDZO KONKURENCYJNE W STOSUNKU DO NEO
MAJA TAKZE WSPANIALA KOSMETYKE MANICURE I PEDICURE (REWELKA) FREZARKA
POLECAM
WWW.FREESTYLESTUDIO.PL
Witam. Owszem salon i pani Agnieszka sa bardzo fajne, manicure tez super. Ale OSTRZEGAM przed druga pania Agnieszka!!!!!!!! Udaje ze wie co robi, obiecuje ze nie zrobi tego co sie nie chce a i tak tnie po swojemu!!!!!Bylam u niej kilka dni temu, wysmaiala moja poprzednia fryzjerke, powiedziala ze faktycznie niezle jej wyszlo ale....i tu zaczal sie monolog. Gada o bzdurach przez cale strzyzenia, fryzura wyszla koszmarna!!! Dwa razy jej przerywalam i przypominalam ze nie chce aby obcinala mi przod poniewaz bylam z niego zadowolona a ona swoje, ze wie co robi i ze wcale nie tnie!!!!!!!!! Jest zarozumiala i wydaje jej sie ze wie co robi. Pani Agnieszka, szefowa super!!
zorromkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 14:04   #580
zorromkr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Nie wiem która lepsza, ale ja chodzę do p. Agnieszki Jaśko. Obcinała mnie, moja kumpele i kuzynkę i wszystkie mamy bardzo podobne fryzury: naturalne bez wymysłów z grzywkami, ale mnie się akurat podoba, bo mi taka fryzurka pasuje
Ja pania Agnieszke Jasko odradzam!!!!!!Byc moze jesli fryzurka jest prosta moze sie spisze, ale ja odradzam. Chcialam tylko przyciac tyl a zakonczylo sie na bezksztaltnej pieczarce. Do tego jest zarozumiala , no chyba ze lubicie sluchac monotonnego monologu o stylizacji,fryzjerach itp.NIE POLECAM!!!!Natomiast pani Agnieszka wlascicielke super!!przemila i swietnie strzyze no i jeszcze polecam manicure.
zorromkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 14:25   #581
milaania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer kraków

wielkie pozdrowionka dla całej ekipki tego salonu...... najlepszy salon w krakowie jaki znam serdecznie polecam go wszystkim ktorzy chca zrobic sie na bustwo
milaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 14:38   #582
ossaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer kraków

studio 11 Twoj Fryzjer -> cudowny salon ktorego goraco polecam... naprawde warto go odwiedzic ..... wyjdziesz w pelni zadowolony/a
ossaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 14:47   #583
edytap0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Właśnie wrócilam od fryzjera na Czystej 8, który był gdzieś tu polecany i musze powiedzieć ze jestem totalnie zawiedziona!!! fryzura wogole nie dopasowana do twarzy, włosy nie układaja się tak jak powinny!!!!!!! nie polecam!!!! teraz pozostaje mi tylko czekać az mi włosy odrosną .
Pozdrawiam!!
edytap0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 17:01   #584
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez edytap0 Pokaż wiadomość
Właśnie wrócilam od fryzjera na Czystej 8, który był gdzieś tu polecany i musze powiedzieć ze jestem totalnie zawiedziona!!! fryzura wogole nie dopasowana do twarzy, włosy nie układaja się tak jak powinny!!!!!!! nie polecam!!!! teraz pozostaje mi tylko czekać az mi włosy odrosną .
Pozdrawiam!!
A u kogo byłaś? U blondynki czy brunetki? (bo tam chyba pracują tylko dwie panie).
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 18:10   #585
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez zorromkr Pokaż wiadomość
Ja pania Agnieszke Jasko odradzam!!!!!!Byc moze jesli fryzurka jest prosta moze sie spisze, ale ja odradzam. Chcialam tylko przyciac tyl a zakonczylo sie na bezksztaltnej pieczarce. Do tego jest zarozumiala , no chyba ze lubicie sluchac monotonnego monologu o stylizacji,fryzjerach itp.NIE POLECAM!!!!Natomiast pani Agnieszka wlascicielke super!!przemila i swietnie strzyze no i jeszcze polecam manicure.
Myślę że przesadzasz. Ja bylam już 3 razy i każdą wizytę miło wspominam. Nie obcina mnie za krótko wręcz przeciwnie każe zapuszczać, a i rozmawia nam się miło i przyjemnie. No ale to tak jak ze wszystkim. Każdy ma inne oczekiwania i wymagania
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 07:11   #586
emisia2
Przyczajenie
 
Avatar emisia2
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Popieram Cię Reese w 100 %.
Wszystko zależy czego oczekujemy.Będę bronić profesjonalizmu Pani Agnieszki Jaśko. Na pewno radzi sobie z niesfornymi kręconymi włosami.I absolutnie nie odniosłam wrażenia że chce coś narzucić.
Niestety czasem swojego fryzjera można szukać bardzo długo
emisia
emisia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 08:25   #587
usiak
Raczkowanie
 
Avatar usiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

I ja też wystąpię w obronie Agnieszki Jaśko. Paplanina mi nie przeszkadza - można się wyłączyć, poza tym Agnieszka nie zawsze gada dużo. Ci, którym to przeszkadza - niech pomyślą o efekcie 'pierwszego wrażenia'...niekoniecznie musi być prawdziwe.
A włosy zawsze (w sumie byłam u niej z 7 razy) miałam obcięte porządnie - tzn. pomijając fajną stylizację, chodzi o 'techniczne' ścięcie - żeby włosy dobrze się układały po wysuszeniu bez użycia tony past, żelów i lakierów. Ja mam akurat włosy proste jak druty i noszę krótkie fryzury - więc z takimi Agnieszka też sobie świetnie radzi.
Poza tym wydaje mi się, że odbiór każdego fryzjera jest dość indywidualny, stąd nasze tu porady mają chyba charakter wskazówek li tylko i każdy musi sprawdzić na własnych włosach, czy mu dany fryzjer pasuje czy nie.
Pozdrawiam!
usiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 09:58   #588
margarita1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witajcie!! ja tez wybieram sie do pani Agnieszki J. bo skoro piszecie ze do wloskow kreconych jest stworzona, to nic innego nie wymysle. Natomiast bylam kiedys w Trendy na Starowislnej, u niejakiego pana fryzjera i... absolutnie nie polecam!!! weszlam z dlugimi, ladnymi wloskami, a wyszlam krotkimi nieukladajacymi sie. Powiedzialam ze chce PODCIAC a on bez pytania wycial mi polowe wlosow na glowie. Porazka. Dlatego uwazajcie, bo fryzura i but to 2/3 wygladu u kobiety. Pozdrawiam serdecznie!!
margarita1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 17:27   #589
Claudiax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam
Ja bylam w czerwcu u Iwony z Galaxy i bylam bardzo zadowolona....naprawde super dopasowany kolor i sciecie. Kolor wyszedl bardzo naturalnie, zlewal sie z moim kolorem naturalnym....cos pieknego...
Tylko zaplacilam za to 250 lub 270 zl (mam dlugie wlosy a niektore fryzjerki mowia, ze nawet bardzo dlugie- )
A teraz mam pytanko - znalazl moze ktos rownie dobrego i profesjonalnego fryzjera, ale w bardziej przestepnej cenie.
Moze ktos w domu robi....bo tak naprawde wiekszosc z tej ceny idzie dla wlasciciela salonu a nie dla fryzjerki....
Claudiax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 10:16   #590
promiennyusmiech
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Question Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

sadzać po tym przywitaniu

"Do tej pory nie wpisałaś żadnej wiadomości na naszym forum. Dlaczego nie miałabyś spróbować właśnie dzisiaj"

Domniemywam że forum jest przeznaczone dla kobiet

Moje pytanie nie bedzie odbiegac od pozostałych na tym forum z tym ze wyjatkiem ze jestem chłopakiem mój fryzjer z rodzinnego miasta opuścił kraj i wybrał kariere fryzjera stylisty gdzies w ciepłych krajach - obcinał mnie już 4 lata i zawsze bylem zadowolony , był pełnym profesjonalista jezeli chodzi o włosy. Studuje w Krakowie i szczerze to nigdy nie "zdradziłem" mojego poprzedniego fryzjera , wiec nie byłem w Grodzie Kraka w zadnym salonie fryzjerskim ...

Czy Panie ktore tutaj polecaja stylistów , wiedza cos na temat czy tez ich klijentami są Panowie ? Szczerze piszac preferowałbym mezyczyzne bo wg opinni wiekszosci moich znajomych oni sa poprostu lepszymi fryzjerami (chociaz wyjatki potwierdzaja regułe)

Prosze o sugestie Interesuje mnie raczej klasyczne obciecie włosów z delkiatnym podkreśleniem modnych akcentow
promiennyusmiech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 10:40   #591
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez zorromkr Pokaż wiadomość
no chyba ze lubicie sluchac monotonnego monologu o stylizacji,fryzjerach itp.NIE POLECAM!!!!

Mam takie samo zdanie, zresztą pisałam wyżej Coś w tym musi więc być, że mamy takie same odczucia
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 10:38   #592
wiki_wiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Smile Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witajcie!jestem tu pierwszy raz.
Mam pytanko do Was?
Kogo mi polecicie najbardziej z poniższych fryzjerek:
Małgosię Strug-Zgrzywę(chodzi mi o nią nie jej dziewczyny w salonie)
Agnieszkę Jaśko czy Agnieszke Skrobacz z freestyla???

chce pójść na strzyzenie.włosy mam prawie do łopatek,grube i gęste,mają tendencje do puszenia i lekkiego kręcenia.
Może któraś z was mi coś doradzi?dzieki z gory.całuski
wiki_wiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 10:45   #593
wiki_wiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Smile Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witajcie!jestem tu pierwszy raz.
Mam pytanko do Was?
Kogo mi polecicie najbardziej z poniższych fryzjerek:
Małgosię Strug-Zgrzywę(chodzi mi o nią nie jej dziewczyny w salonie)
Agnieszkę Jaśko czy Agnieszke Skrobacz z freestyla???

chce pójść na strzyzenie.włosy mam prawie do łopatek,grube i gęste,mają tendencje do puszenia i lekkiego kręcenia.
Może któraś z was mi coś doradzi?dzieki z gory.całuski
wiki_wiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 10:48   #594
wiki_wiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Wink Dot.: Poszukiwany Dobry fryzjer w Krakowie!!!plis

Witajcie!jestem tu pierwszy raz.
Mam pytanko do Was?
Kogo mi polecicie najbardziej z poniższych fryzjerek:
Małgosię Strug-Zgrzywę(chodzi mi o nią nie jej dziewczyny w salonie)
Agnieszkę Jaśko czy Agnieszke Skrobacz z freestyla???

chce pójść na strzyzenie.włosy mam prawie do łopatek,grube i gęste,mają tendencje do puszenia i lekkiego kręcenia.
Może któraś z was mi coś doradzi?dzieki z gory.całuski
wiki_wiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 18:41   #595
konfiturymalinowe
Przyczajenie
 
Avatar konfiturymalinowe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do konfiturymalinowe Send a message via Skype™ to konfiturymalinowe
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

hej hej Promiennyuśmiech(u)
super męski fryzjer,(choć dla kobiet też boski) którego gorąco polecam zresztą, to Maniewski Klub Fryzjerski na ul Rakowickiej- sami fececi, super klimat i prawdziwy profesjonalizm
zwłaszzca pan Andrzej, jak coś
konfiturymalinowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 09:40   #596
edytap0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A u kogo byłaś? U blondynki czy brunetki? (bo tam chyba pracują tylko dwie panie).
Hmm mi sie wydaje, że tam były dwie brunetki i obie z grzywkami. Ja byłam u takiej grubszej. Muszę powiedzieć, że po tygodniu włoski jakoś zaczeły mi sie układać, albo się przyzwyczaiłam. Jednak pierwsze wrażenie po wizycie w salonie na Czystej nie wypadło dobrze i kazdy kto mnie widział to przyznaje.
pozdrawiam
edytap0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 18:47   #597
dytka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

witam ja również jestem pierwszy raz na tej stronce,przyznaję że wątki i porady sa interesujące własnie jestem w trakcie poszukiwania dobrej fryzjerki/fryzjera świetnie ścinających krótkie włosy (zaznaczam,że usilnie zapuszczam moje kudełki na troszkę dłuższe, ale po wizycie u fyzjera zawsze wychodze z krótszymi mimo próśb, że tylko "końce proszę". Zauważyłam, że często piszecie o salonie FREESTYLE,GALAXY(hm..troc hę drogo kasują jak za krótkie ) ale często pojawił się też adres salonu przy ul.meissnera 46 niestety nikt nie podał nazwy tego zakładu i salon "małgorzata" gdzieś na kurdwanowie. Mam prośbę proszę o bliższe informacje o tych zakładach i czy warto się nimi interesować-pozdrawiam
dytka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 22:00   #598
zorromkr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Thumbs down Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
Mam takie samo zdanie, zresztą pisałam wyżej Coś w tym musi więc być, że mamy takie same odczucia
Dziewczyny!!!!Minely 2 tygodnie odkad bylam u Pani Agnieszki Jasko, Na glowie mam koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!Wlosy nie ukladaja sie wcale, rosna jak chca, strzyrzenie jest okropne wrecz. Nawet znjaomi zauwazylai roznice i pytaja kto mi cos takiego na glowie zrobil!!! jeszcze raz napisze : NIE POLECAM PANI AGNIESZKI JASKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zorromkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 13:34   #599
margarita1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez wiki_wiki Pokaż wiadomość
Witajcie!jestem tu pierwszy raz.
Mam pytanko do Was?
Kogo mi polecicie najbardziej z poniższych fryzjerek:
Małgosię Strug-Zgrzywę(chodzi mi o nią nie jej dziewczyny w salonie)
Agnieszkę Jaśko czy Agnieszke Skrobacz z freestyla???

chce pójść na strzyzenie.włosy mam prawie do łopatek,grube i gęste,mają tendencje do puszenia i lekkiego kręcenia.
Może któraś z was mi coś doradzi?dzieki z gory.całuski
Ja polecam Ci Agnieszkę Jaśko!! ja tez mam raczej puszyste wlosy, gęste i falowane. Aga super mi je podcięła i jestem naprawdę baaardzo zadowolona!!! Już kilka osób z kręconymi włosami na tym forum ją poleca, więc jest jakiś tego powód. Poza tym jest przesympatyczną dziewczyną, a to że drogo, to.... przecież jesteś tego warta!
margarita1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 13:53   #600
margarita1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez zorromkr Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!!Minely 2 tygodnie odkad bylam u Pani Agnieszki Jasko, Na glowie mam koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!Wlosy nie ukladaja sie wcale, rosna jak chca, strzyrzenie jest okropne wrecz. Nawet znjaomi zauwazylai roznice i pytaja kto mi cos takiego na glowie zrobil!!! jeszcze raz napisze : NIE POLECAM PANI AGNIESZKI JASKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To Ty chyba nie byłaś w TRENDY na Starowiślnej!!!!! jestes jedna z nielicznych którzy maja takie zdanie na temat pani Agnieszki! albo masz włosy odporne na układanie albo jesteś zbyt kapryśna. Według mnie i większości osób na tym forum pani Agnieszka Jaśko zna się na fryzjerstwie i jest przemiłą osobą. Dlatego powodzenia, szukaj dalej tego wymarzonego fryzjera........
margarita1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.