Happyderm Loreal - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-02, 17:33   #1
shania20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 29
GG do shania20

L'oreal HAPPYDERM, kto używa? warto?


dzisiaj widziałam w TV na kanale niemieckim reklamę tego kremu HAPPYDERM i bardzo mi sie spodobał, jest wersja do cery suchej i wrażliwej, jak i do cery tłustej i mieszanej. Jest to krem nawilżający, zawiera w sobie molekuły endorfiny, dzięki którym buzia ma nabrać siły i wigoru, podobno stymuluje uczucie szczęscia spodobał mi się jego opis Jest to dla mnie nowość i chciałam się dowiedzieć, czy już któraś z was używała ten krem? Nie wiem czy można dostać go w Polsce, ale za tydzien wyjeżdżam za granicę i z chęcią bym kupiła ten krem, ale nie chcę kupowac tak zwanego kota w worku...
shania20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-24, 12:36   #2
miss-zone
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 35
Re: L'oreal HAPPYDERM, kto używa? warto?

W polsce ten krem ma byc w polowie przyszego roku. Uzywam go i jestem zadowolona Swietnie matuje i buska jest po nim na maxa gladziuska, nabiera ladnych kolorkow... taka zywa)
miss-zone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 18:14   #3
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Re: L'oreal HAPPYDERM, kto używa? warto?

Niestety dopiero teraz przeczytalam Twoj post o Happydermie wiec juz po przyslowiowych "ptokach" - i co, kupilas krem?
Ja nabylam go we Francji (wersje do cery mieszanej) ale za pozno sie zorientowalam, ze krem zawiera alkohol w skladzie i teraz czekam az sie zrobi w Polsce na prawde goraca,i zaczne sie ciut przetluszczac bo on niestety nawilza kiepsko,moim zdaniem. Moze warto go zglosic do KWC, bo to taka bardziej przystepna wersja produktu Guerlaina?
Ja nie jestem specjalnie zadowolona, chociaz dalabym mu 3 gwiazdki za sam pomysl opakowania z przekrecana pompka ktora ma hamowac utlenianie sie produktu.
Pozdrawiam i przepraszam za brak polskich znakow.
Sylwia
P.S. Swoja droga, mam wrazenie ze L'Oreal zapomina ostatnio o polskich klientkach - nie ma u nas wielu ich dobrych rzeczy, ktore miala moja przyjaciolka w Paryzu.
S.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 20:28   #4
adhara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
Re: L'oreal HAPPYDERM, kto używa? warto?

ja szczerze odradzam, kupiłam go latem w niemczech, ten krem to świństwo !!! fuj on ma okropny smak !! mój chłopak dając mi buziaka dosłownie się krzywi!! po nałożeniu jest okropny. mam mieszaną cerę ale jakoś zawsze używałam kremu a po nim mam wrażenia jakbym sie pociła, jakbym miała mokrą buzię. do tego zapycha pory! dziękuję bardzo.
nawet mogę za darmo oddać to paskudztwo !
adhara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 00:43   #5
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Happyderm

Dziś widziałam pierwszy raz w sklepie kremy L'Oreal happyderm wersje sa do skory suchej i mieszanej. Co to takiego? Moze ktoś mial juz okazje sprobowac?
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 08:14   #6
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Re: Happyderm

Przyglądałam się temu w sklepie. Próbek raczej nie mają w sklepach, ponoć mają być w gazetach. Oba kremy ładnie pachną mają taką fajną żelową konsystencję, ale oba zawierają sporo alcohol denat. (nawet ten do cery suchej i wrażliwej).
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 10:56   #7
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Re: Happyderm

W Krakowie w galerii centrum są wystawione testery więc może w innych miastach też? Próbowałam, wydaje mi się, że ma dość przyjemną komsystencję, taką bardzo leciutką.
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-25, 22:45   #8
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Re: Happyderm

Heh no tak, to ja sie pochwalę, że w chwili szaleńczych zakupów zakupiłam dziś ten kremik (dla cery normalnej/mieszanej) i własnie zgłosiłam obie wersje do katalogu. Jestem świeżo po aplikacji tego mazidła i ... buzia mi jeszcze nie odpadła Dam znać jak zobacze efekty (lub ich brak )
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 16:44   #9
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: Happyderm

Ja też kupiłam Happyderm w słoiczku do cery normalnej/mieszanej.Ma konsystencję żelu(jest pod tym względem podobny do Hydrafresh),ma delikatny zapach który dosyć długo się utrzymuje,szybko się wchłania,dobrze nawilża,dosyć przyjmny i niedrogi-24 zł.
Podoba mi się.Używam go głównie na wieczór.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 09:57   #10
adhara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
Re: Happyderm

pół roku temu zakupiłam ten krem w niemczech, niestety zawiodłam się na całęj linii. mam mieszaną cerę, ale nie przetłuszcza się aż tak tragicznie, jednak po użycui tegoż kremu buzia swieciła się jak nigdy, do tego zapychał pory. dodam jeszcze że w smaku jest paskudny,pocałunki są nieprzyjemne. według mnie kremik jest fatalny.
adhara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 09:26   #11
mawo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do mawo
Re: Happyderm

Kusi mnie kupic ten kremik. Macie może jego skład? jestem w trakcie kuracji kwasami i boje sie zeby mi jednak krzywdy nie zrobił, nie zapchał porów (mam tendencję do powstawania zaskórników).Ale mam ochotę na niego wydaję sie fajny na wiosnę. I jeszcze jedno -lepszy słoiczek czy dozownik?
mawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-02, 09:32   #12
mawo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do mawo
Re: Happyderm

Dodam, ze cena zachęcająca 21zł. I jest jeszczcze pianka do mycia buzi.
mawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 11:44   #13
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: Happyderm

Ooo a wiesz może po ile ta pianka?
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 11:51   #14
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: Happyderm

Piankę widziałam w cenie 19 zł.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 12:35   #15
ninka
Raczkowanie
 
Avatar ninka
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 328
GG do ninka
Re: Happyderm

Moim zdaniem kremik jest świetny, wspaniale nawilża i nie zostawia tłustej warstwy....mam wersję do skóry normalnej/mieszanej.Fluid jest wspaniały szybko sie wchłania i w rzeczywistości poprawia nstrój, dzięki wspaniałemu świeżemu zapachowi. Polecam tez piankę, możną nią nie tylko robić demakijaż twarzy ale i oczu, a konsystencja bitej śmietany ,daje świetne uczucie przy aplikacji..... ceny kreu i fluidu -24,90zl; pianki 19,90 zł
ninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 13:07   #16
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: Happyderm

dzieki dziewczyny
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 13:14   #17
mawo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do mawo
Re: Happyderm

To u mnie jeszcze taniej bo krem 21 a pianka 17zł. Chyba dziś kupię.Powiedzcie jeszcze co lepsze słoiczek czy pompka? Dozownik jest bardziej higieniczny ale co jak sie zepsuje?
mawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 14:30   #18
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: Happyderm

Wersja w słoiczku też jest bardzo higieniczna-ma dodatkową pokrywkę dzieki temu krem nie ma kontaktu z nakretką.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 06:42   #19
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Happyderm

a jak działanie samego kremu?
nawilża? czy podrażnia?
jestem bardzo ciekawa bo sama przymierzam się do zakupu tego kremu
chodzi mi o wersje do normalnej i mieszanej
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-01, 06:45   #20
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: L'oreal HAPPYDERM, kto używa? warto?

a jaka jest różnica cenowa między Polską a Niemcami? w przypadku tego kremu, czy któraś z Was orientuje się ile w Niemczech kosztuje Maybelline podkład w formie musu? i czy jest tam większy wybór kolorów?
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 07:35   #21
irvette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 237
GG do irvette
Smile Dot.: Happyderm

bluegirl. Miałam ten krem i czekałam aż się skończy. Poczytaj recenzje na KWC tam jest wszystko opisane. Krem jest bardzo fajny, ładnie pachnie, ale to na tyle. Jest to po prosty zwykły krem nawilżający. Ja mam bardzo ładną cerę ale gdy go używałam zatykały mi się pory. Jest fajny ale tak tylko do spróbowania w ramach jakiejś odmiany.
irvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 07:42   #22
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Happyderm

czytałam w KWC oceny tego kosmetyku, ale czytałam też inny wątek na temat tego kremu i tam nie było aż tak wiele pozytywnych opinii jak na KWC stad tez moje pytanie
obawiam się własnie zapychania porów, bo po wiekszosci kremów wyskakują mi jakieś syfki, jedynym wyjątkiem są Skrzypovita(która mi się właśnie skończyła )
Intensywnie nawilżający Duo C Erisa, i brązująco nawilżający Bieledny, a teraz szukam czegoś nowgo, ale chce wybadać grunt, bo nie wszystkie wizażanki oceniaja na KWC a znalazłam ten wątek
a jak z nawilżaniem, solidne czy takie sobie?
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 08:59   #23
irvette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 237
GG do irvette
Dot.: Happyderm

Nawilża ładnie ale na krótko...Jeśli masz probiem z wyskakiwaniem różnego rodzaju niespodzianek to daruj sobie.
irvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 10:02   #24
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Happyderm

Przyznam ze nie czytalam wszystkich wypowiedzi bo ich juz duzo jest. Mam ten krem, wersje do skory normalnej i mieszanej i jestem szalenie zadowolona
Jest naprawde lekki, nie zatyka porow(!) co dla mnie jest niezwykle istotne, nawilzenie utrzymuje sie dlugo (czuje ze buzia jest nawilzona nawet jak wieczorem zmyje makijaz z kremem ), uzywam go tylko na dzien, bo na noc rozne specyfiki na syfki
zaplacilam ok 23zl, aha, mam wersje z pompka, naprawde wygodna, poza tym polecam KW, jest tam duzo wypowiedzi na temat tego preparatu,

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 10:05   #25
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: L'oreal HAPPYDERM, kto używa? warto?

Krem ten jest juz w KW, ja go juz chwile temu ocenialam.
Kosmetyki w Polsce a zagranica czesto sie roznia, co zauwazyl nawet moj brat, keiyd przywiozl z Anglii "zwykly" szampon Timotei, pozniej kupilam taki sam u nas,.. i rozczarowanie wielkie :/
tu tez toczy sie dyzkusja na temat tego kremu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...166#post356166
poza tym polecam KW, jak pisalalm, jest ten krem juz zgloszony i ma juz duzo ocen,

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 10:11   #26
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: L'oreal HAPPYDERM, kto używa? warto?

mlodaa, własnie ja odkopałam te wątki, bo na KWC sa raczej pozytywne opinie, ale na forach zbiera raczej mieszane, nie tylko pozytywne
dlatego odkopałam oba wątki bo nie wszytkie wizazanki oceniaja na KWC a wolalabym przed zakupem poznać jak najwiecej opinii, bo boję się ze zapycha pory, niby cena nie jest wygórowana, ale kilka nieudanych zakupów potrafi zrujnować kieszen czlowieka
napisałam to juz zreszta tez wyzej w tamtym wątku
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 10:23   #27
Lolka102
Raczkowanie
 
Avatar Lolka102
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 206
Dot.: L'oreal HAPPYDERM, kto używa? warto?

Bluegirl,
mam ten krem w wersji do skóry mieszanej (dozownik z pompką) i moja opinia o nim jest taka, że to taki zwykły przyjemny kremik. Jest naprawdę lekki, świeżo pachnie (zapach to wg. mnie pomieszanie pomarańczy w proszkiem do prania), bardzo dobry pod podkład. Jednak to nie żadna rewelka, ot zwykły krem na dzień, aczkolwiek miły w stosowaniu. W przypadku skóry wymagającej naprawdę porządnego nawilżenia nie da sobie rady.

No i co najważniejsze - na 100% nie zatyka porów !!
Mówię Ci to z całą odpowieczialnością - moje pory się tak łatwo zapychają, że mało co mnie w tej kwestii zadowala. A ten kremik tak

Kupię go ponownie właśnie dlatego, że jest dobry pod makijaż, przyjemny w stosowaniu i NIe ZATYKA porów.

Ja mój kupowałam na allegro - tam sprzedawane są te kremy z Niemiec (etykietki na butelce po niemiecku). Nie wiem czy te produkowane na Polskę są identyczne. No i sporo takiej niż w sklepie - można upolować za mniej niż 20 zeta.
Lolka102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 10:44   #28
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: L'oreal HAPPYDERM, kto używa? warto?

[QUOTE=Lolka102]Bluegirl,
No i co najważniejsze - na 100% nie zatyka porów !!
Mówię Ci to z całą odpowieczialnością - moje pory się tak łatwo zapychają, że mało co mnie w tej kwestii zadowala. A ten kremik tak

Kupię go ponownie właśnie dlatego, że jest dobry pod makijaż, przyjemny w stosowaniu i NIe ZATYKA porów.


Takie sa tez polskie, aha, Bluegirl, wymienilas krem Iwostinu we wczesniejszym watku, mi Iwostin zatykal niesamowiscie pory, podobnie jak Avene,
w aptekach mozna dostac probki Iwostinu wiec lepiej wyprobowac, bo 5zl to nei kosztuje
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 10:52   #29
Lolka102
Raczkowanie
 
Avatar Lolka102
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 206
Dot.: L'oreal HAPPYDERM, kto używa? warto?

Mnie też Iwostin zapychał pory, ale ten intensywnie nawilżający z filtrami na dzień - to był największy zapychacz porów na jaki w swym, nie tak krótkim już, życiu , trafiłam.
Tego na noc, o którym pisała Bluegirl, nie stosowałam, ale po tym co miałam na twarzy z tym dziennym, to tego nocnego już bym nie zaryzykowała
Lolka102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 11:13   #30
chikitta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Ustka
Wiadomości: 13
Smile Dot.: L'oreal HAPPYDERM, kto używa? warto?

Cześć dziewczyny. Sorry z góry że się podpinam do tematu, ale czy możecie powiedzieć mi coś o kremie L'Oreal Nutrissime,dostałam go w prezencie od kolegi z Niemiec.Nie mogę nigdzie znaleść opini o nim ani na forum,ani na grupie i w katalogu KWC, może to ja jestem taka ciemna że nie mogę... byłabym wdzięczna za podanie linku lub Wasze sprawdzone opinie na temat tego kremu .Dziękuję z góry za wszelakie zainteresowanie.
__________________
Syl.
chikitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.