Wszystko o Avonie - cz.29 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-20, 15:16   #361
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez malyszkicownik Pokaż wiadomość
Tak, to prawda, czytałam (nawet na KWC!) opinie, że komuś pojawiły się pod płytką maleńkie krwiaki, zapewne ta osoba miała wyjątkowo cienkie/zniszczone paznokcie, np. świeżo po zdjętych tipsach itp. Tak samo skórki często pieką, gdy się na nie "najedzie" tą pseudo-odżywką. Miałam tę 8 w 1 i przez 2-3 miesiące byłam zachwycona, używałam jej średnio 2 razy w tygodniu jako bazę pod lakier, ale ostatnio jednak musiałam się jej pozbyć, bo paznokcie mi się posypały. Rozdwajają się znowu, płytka jest okropnie wysuszona. Dlatego jeśli coś jest znane jako szkodliwe to jest, tylko u jednego od razu, a u drugiego po pół roku czy nawet wcale, bo tego nie zauważa. I dlatego SLS i innego dziadostwa unikam na co dzień, jeśli chodzi o włosy.

Diamentową kupiłam i nie wiem w sumie po co, bo ma prawie taki sam "cudowny" skład. Dzisiaj kupiłam diamentową z Sensique w Naturze. Skład może też nie jakiś super-hiper, ale nie ma przynajmniej formaldehydu.

Wszyscy się zachwycają tymi od Eveline, ja też na początku, ale na używanie dłuższe niż 2-3 miesiące nie polecam, radzę zrobić przerwę i zmienić odżywkę na jakąś lżejszą, żeby utrzymać efekt.
no ok, mnie też się skórki porobiły niefajne od tej 8w1, ale na diamentową nie narzekałam. ja mam akurat w miarę mocne i grube paznokcie i też nie wydaje mi się, żeby mi miały odpaść od jakiejś odżywki a na składach się nie znam, chemia jest teraz wszędzie, do jedzenia też ładują różne świństwa, z kosmetyków jak coś widzę, że nie działa na mnie dobrze, to wtedy nie używam
Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
Od takiej nafaszerowanej odżywki paznokcie nam nie odpadną, ale jakoś nie wierzę, że ona tak na dłuższą metę pomaga.

Wiem, że teraz jest szał, na sprawdzanie składów i jakoś tak zaczynam czytać. Na szczęście nigdy nie ciągnęło mnie do "bazarowych" kosmetyków, choć i w tym wysokopółkowych można znaleźć przerażające składy.

Avon na szczęście nie jest taki straszny (zaczynam dopiero go studiować od strony składów). Aczkolwiek potrafi faszerować alkoholem i tymi wszystkim "eSami", o którym pisałyście wcześniej.
no właśnie
__________________

mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:19   #362
malyszkicownik
Zadomowienie
 
Avatar malyszkicownik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
Od takiej nafaszerowanej odżywki paznokcie nam nie odpadną, ale jakoś nie wierzę, że ona tak na dłuższą metę pomaga.

Wiem, że teraz jest szał, na sprawdzanie składów i jakoś tak zaczynam czytać. Na szczęście nigdy nie ciągnęło mnie do "bazarowych" kosmetyków, choć i w tym wysokopółkowych można znaleźć przerażające składy.

Avon na szczęście nie jest taki straszny (zaczynam dopiero go studiować od strony składów). Aczkolwiek potrafi faszerować alkoholem i tymi wszystkim "eSami", o którym pisałyście wcześniej.
No właśnie porównując do różnych znanych marek w drogeriach, Avon wcale nie jest taki straszny. Tylko trzeba właśnie pamiętać, że największa część sukcesu to marketing, marketing Ładnie nazwać jakiś składnik "molekuła 1325354nsdksidc X" i już jest wow, a tak naprawdę... Ostatnio w Rossmanie szukałam kremu pod oczy dla mojej Mamy, ale się uśmiałam, chyba to produkty AA miały TAKIE bajeranckie opisy, że gacie spadają
malyszkicownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:21   #363
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez malyszkicownik Pokaż wiadomość
No właśnie porównując do różnych znanych marek w drogeriach, Avon wcale nie jest taki straszny. Tylko trzeba właśnie pamiętać, że największa część sukcesu to marketing, marketing Ładnie nazwać jakiś składnik "molekuła 1325354nsdksidc X" i już jest wow, a tak naprawdę... Ostatnio w Rossmanie szukałam kremu pod oczy dla mojej Mamy, ale się uśmiałam, chyba to produkty AA miały TAKIE bajeranckie opisy, że gacie spadają
Avon ma takie same składy jak te drogeryjne Mówię o kosmetykach do twarzy - Solutions i Naturalsach, Anew nie znam.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:23   #364
malyszkicownik
Zadomowienie
 
Avatar malyszkicownik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
no ok, mnie też się skórki porobiły niefajne od tej 8w1, ale na diamentową nie narzekałam. ja mam akurat w miarę mocne i grube paznokcie i też nie wydaje mi się, żeby mi miały odpaść od jakiejś odżywki
paznokcie odpaść, to mi nie odpadły, ani raczej nigdy nie odpadną, tylko odżywka ma być odżywka, a nie niszczyć paznokcie. Mi nie chodzi o skórki, tylko o płytkę. Zresztą, ilu ludzi, tyle opinii, ja osobiście na długofalowe używanie nie polecam tych odżywek, bo są TOKSYCZNE.
malyszkicownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:39   #365
wiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar wiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 687
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
odżywka diamentowa z Eveline. miałam też 8w1 ale ta diamentowa lepsza. no i czasami sobie robię kurację, nie maluję non stop i nawet po odstawieniu paznokcie są super.

żeby nie było offtopu, udało wam się zgarnąć zestawy za 1,99? mnie tak, jupi
Ta odżywka z Eveline jest bardzo fajna, polecam. Baaardzo poprawiła moje paznokcie, a nie stosuję jej ciągle. Co jakiś czas ją nakładam.

A zestaw za 1,99 jutro do mnie przyjedzie.
__________________
najukochańszy A.

http://www.suwaczek.pl/cache/a95eb46ae0.png
wiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:41   #366
bogi11
Raczkowanie
 
Avatar bogi11
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bielsko B. i okolice
Wiadomości: 203
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Przypomnijcie mi proszę bo rzadko zamawiam biżuterię, jeśli ktoś nosi rozmiar 13-14 zwykłej biżuterii to który rozmiar jest bliższy w Avonie 6 czy 8? Chodzi mi konkretnie o pierścionek SYBILLE
bogi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:42   #367
JestesmySobiePrzeznaczeni
Raczkowanie
 
Avatar JestesmySobiePrzeznaczeni
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: raj ;)
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi czy roll-on z cleraskin professional(piszę z pamieci nazwę) działa czy nie? zrobiło mi się na żuchwie pełno śladów po diodkach i nie wiem czym je usunąć....
Ja też bardzo polecam, używam go i wszystko ładnie znika.
Zestaw SPA za 1,99 zamelduje się u mnie w środę, podobnie jak mnóstwo innych kosmetyków
Ps. Też nie czytam składów kosmetyków. Wolę książki
__________________
"Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."


M.
JestesmySobiePrzeznaczeni jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 15:49   #368
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez bogi11 Pokaż wiadomość
Przypomnijcie mi proszę bo rzadko zamawiam biżuterię, jeśli ktoś nosi rozmiar 13-14 zwykłej biżuterii to który rozmiar jest bliższy w Avonie 6 czy 8? Chodzi mi konkretnie o pierścionek SYBILLE
ja mam zaręczynowy rozmiar 15 i jest trochę luźny, obrączkę 12 też wcisnę na siłę na ten palec, więc można powiedzieć, że 13-14 będzie dobry i z avonowych kupuję zawsze rozmiar 6, raz jest idealny raz luźniejszy/ciaśniejszy, zależy od modelu sybille akurat nie mam, ale jeśli bym kupowała to rozmiar 6
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:50   #369
kasjankowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Ostrowiec świętokrzyski
Wiadomości: 80
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

dziewczyny farbowała któraś włosy blond na średni złoty brąz zamówiłam farbe ale obawiam się czy nie zrobią się szybko prześwity wie któraś?
kasjankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 15:54   #370
bogi11
Raczkowanie
 
Avatar bogi11
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bielsko B. i okolice
Wiadomości: 203
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
ja mam zaręczynowy rozmiar 15 i jest trochę luźny, obrączkę 12 też wcisnę na siłę na ten palec, więc można powiedzieć, że 13-14 będzie dobry i z avonowych kupuję zawsze rozmiar 6, raz jest idealny raz luźniejszy/ciaśniejszy, zależy od modelu sybille akurat nie mam, ale jeśli bym kupowała to rozmiar 6
Dziękuję też tak obstawiałam
bogi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 16:11   #371
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Hej,
kolejne pytanie od początkującej

Jutro mam odebrać paczkę na poczcie. Ponoć tych paczek nikt nie rozwozi tylko one są na poczcie i sobie czekają. Na jakiej to zasadzie? Idę do okienka i mówię, że mam paczkę z Avonu? bez awiza?

Dostałam smsa, że paczka będzie jutro od 8 rano, ale na "śledź przesyłkę" widzę, że jest wpisana do księgi wydanych. Czy to znaczy, że dzisiaj już mi ją wydadzą?

sorry za głupie pytania;p
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333

Edytowane przez Ahtaga
Czas edycji: 2012-08-20 o 16:14
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 16:13   #372
kasjankowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Ostrowiec świętokrzyski
Wiadomości: 80
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
Hej,
kolejne pytanie od początkującej

Jutro mam odebrać paczkę na poczcie. Ponoć tych paczek nikt nie rozwozi tylko one są na poczcie i sobie czekają. Na jakiej to zasadzie? Idę do okienka i mówię, że mam paczkę z Avonu? bez awiza?
dokladnie tak i dowód pokazujesz

jutro po 8:00 dopiero możesz odebrac

Edytowane przez kasjankowa
Czas edycji: 2012-08-20 o 16:15
kasjankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 16:22   #373
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez karcia1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazłam na katalogowym taką ofertę (w strefie jej nie mam) https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1345450844 i chciałabym zamówić ten środkowy zestaw ale na ma podanych kodów... Czy któraś z Was ma może te kody i mogłaby podać?
96008 zestaw z cieniami True Romance

96016 zestaw z lakierem Bikini

96024 zestaw ze szminką Doll Pink
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 16:31   #374
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez kasjankowa Pokaż wiadomość
dokladnie tak i dowód pokazujesz

jutro po 8:00 dopiero możesz odebrac
dzięki, zabiorę dowód w takim razie.

a nie płacę przy odbiorze tylko później wg faktury, tak?
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 16:32   #375
kasjankowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Ostrowiec świętokrzyski
Wiadomości: 80
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
dzięki, zabiorę dowód w takim razie.

a nie płacę przy odbiorze tylko później wg faktury, tak?
kasjankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 17:36   #376
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi czy roll-on z cleraskin professional(piszę z pamieci nazwę) działa czy nie? zrobiło mi się na żuchwie pełno śladów po diodkach i nie wiem czym je usunąć....
Na mnie nie działa, za to żel na wypryski z tej samej serii mi wszystkie przebarwienia usunął A nawet krem Anew na przebarwienia nic nie zdziałał wcześniej.

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
Od takiej nafaszerowanej odżywki paznokcie nam nie odpadną, ale jakoś nie wierzę, że ona tak na dłuższą metę pomaga.
Skoro bardzo nie zaszkodzi, ale też w sumie nie pomoże to nie warto pieniędzy wydawać Czasem więc warto czytać o składach.

Mi się nie rozdwajają w ogóle więc nie używam żadnych odżywek, ale łykam biotynę i cynk z miedzią więc może to na nie dobrze wpływa.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez bogi11 Pokaż wiadomość
Przypomnijcie mi proszę bo rzadko zamawiam biżuterię, jeśli ktoś nosi rozmiar 13-14 zwykłej biżuterii to który rozmiar jest bliższy w Avonie 6 czy 8? Chodzi mi konkretnie o pierścionek SYBILLE
Ja noszę 10 i Avonowa 6 jest na mnie lekko za duża (niby lekko, ale na tyle mi przeszkadza, że nie zamawiam żadnych pierścionków z Avonu, bo wszystkie za duże...). Więc pewnie raczej 8.

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
ja mam zaręczynowy rozmiar 15 i jest trochę luźny, obrączkę 12 też wcisnę na siłę na ten palec, więc można powiedzieć, że 13-14 będzie dobry i z avonowych kupuję zawsze rozmiar 6, raz jest idealny raz luźniejszy/ciaśniejszy, zależy od modelu sybille akurat nie mam, ale jeśli bym kupowała to rozmiar 6
O, to ja już nie wiem jak z tymi rozmiarami jest.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 18:03   #377
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez wiuniaaa Pokaż wiadomość
Ta odżywka z Eveline jest bardzo fajna, polecam. Baaardzo poprawiła moje paznokcie, a nie stosuję jej ciągle. Co jakiś czas ją nakładam.

A zestaw za 1,99 jutro do mnie przyjedzie.
do mnie w srode
mnie sie udalo zlozyc zamowienia na 700 zl bez groszy ale moze sie uda do 1000 dobic w innych teminach,
i jedzie do mnie Hevre L Intrigue

nareszcie sie bede cieszyc tym zapachem, wyniosl mnie 42 zl

wyprobuj i pokochaj co to za ulotki? juz ktos wie? jada do mnie 50 sztuk, i jeszcze minikatalog 14/15 tez jedzie 50 szt, i ulotkki avon baby jeszcze 5 sztuk, szaleją z tymi ulotkami....
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 18:16   #378
wiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar wiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 687
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
do mnie w srode
mnie sie udalo zlozyc zamowienia na 700 zl bez groszy ale moze sie uda do 1000 dobic w innych teminach,
i jedzie do mnie Hevre L Intrigue

nareszcie sie bede cieszyc tym zapachem, wyniosl mnie 42 zl

wyprobuj i pokochaj co to za ulotki? juz ktos wie? jada do mnie 50 sztuk, i jeszcze minikatalog 14/15 tez jedzie 50 szt, i ulotkki avon baby jeszcze 5 sztuk, szaleją z tymi ulotkami....
Ja miałam zamówienie na 800 bez paru groszy.
A do mnie jedzie HL Ete i HL Intrigue. Dwie za 84zł wyszły.
No u mnie też jest dużo tych ulotek.
I tym razem będę miała dodatkowy karton (razem 3), bo mam dostać zestaw próbek z drugiego poziomu KR.
__________________
najukochańszy A.

http://www.suwaczek.pl/cache/a95eb46ae0.png
wiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 18:21   #379
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez wiuniaaa Pokaż wiadomość
Ja miałam zamówienie na 800 bez paru groszy.
A do mnie jedzie HL Ete i HL Intrigue. Dwie za 84zł wyszły.
No u mnie też jest dużo tych ulotek.
I tym razem będę miała dodatkowy karton (razem 3), bo mam dostać zestaw próbek z drugiego poziomu KR.
gratki
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 18:27   #380
szczesliwa19
Raczkowanie
 
Avatar szczesliwa19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 479
GG do szczesliwa19
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY AVON CLUB - za sprzedaż powyżej 5000zł w kat. 11/2012
1) EDP CITY RUSH
2) LAKIER DO PAZNOKCI SMOKY PLUMES
3) POCZW. CIENIE DO POWIEK ARCTIC GODDESS
4) CT PUDER SWIECENIE POD KONTROLA
5) EDT MY VIBE GRAFFITTI
szczesliwa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 18:53   #381
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
odżywka diamentowa z Eveline. miałam też 8w1 ale ta diamentowa lepsza. no i czasami sobie robię kurację, nie maluję non stop i nawet po odstawieniu paznokcie są super.

żeby nie było offtopu, udało wam się zgarnąć zestawy za 1,99? mnie tak, jupi
Oj, to mi po tej diamentowej żadne cuda się nie dzieją (właśnie używam od miesięcy).

Małyszkicownik, Kretka,
dzięki
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:08   #382
afrykanka7
Raczkowanie
 
Avatar afrykanka7
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 202
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość

wyprobuj i pokochaj co to za ulotki? juz ktos wie? jada do mnie 50 sztuk, i jeszcze minikatalog 14/15 tez jedzie 50 szt, i ulotkki avon baby jeszcze 5 sztuk, szaleją z tymi ulotkami....
A ja kurka nie mam żadnych ulotek
afrykanka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:26   #383
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez afrykanka7 Pokaż wiadomość
A ja kurka nie mam żadnych ulotek
no bo my w trend tego nie mamy.... kolejna akcja tylko dla national
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:27   #384
_zolza
Zadomowienie
 
Avatar _zolza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 395
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Mam wreszcie swoją paczkę z wtorku i oczywiście nie było w środku netto. Już im wysmarowałam maila i czekam co mi odpiszą...pewnie nie na temat
_zolza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:32   #385
afrykanka7
Raczkowanie
 
Avatar afrykanka7
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 202
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
no bo my w trend tego nie mamy.... kolejna akcja tylko dla national
Bo ten minikatalog Trendy jesieni jest 13/14, nie wiem czemu my nie dostałyśmy tego na k14/15, bez sensu..
Mam nadzieję, że koleżanka Szczęściara wrzuci fotki na katalogowy, jak już dostanie
afrykanka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:35   #386
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez malyszkicownik Pokaż wiadomość
paznokcie odpaść, to mi nie odpadły, ani raczej nigdy nie odpadną, tylko odżywka ma być odżywka, a nie niszczyć paznokcie. Mi nie chodzi o skórki, tylko o płytkę. Zresztą, ilu ludzi, tyle opinii, ja osobiście na długofalowe używanie nie polecam tych odżywek, bo są TOKSYCZNE.
Jeszcze kilka takich postów i zacznę używać szare mydło do wszystkiego tylko czy aby ono jest bezpieczne??

__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:40   #387
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Jeszcze kilka takich postów i zacznę używać szare mydło do wszystkiego tylko czy aby ono jest bezpieczne??

nie wiem czy bezpieczne, ale strasznie wysusza mi skórę i potem bardzo swędzi, więc jak dla mnie odpada
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:49   #388
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
wyprobuj i pokochaj co to za ulotki? juz ktos wie? jada do mnie 50 sztuk, i jeszcze minikatalog 14/15 tez jedzie 50 szt, i ulotkki avon baby jeszcze 5 sztuk, szaleją z tymi ulotkami....
Ulotki są już na katalogowym
Klik #3795

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
nie wiem czy bezpieczne, ale strasznie wysusza mi skórę i potem bardzo swędzi, więc jak dla mnie odpada
To w takim razie wcale myć się nie będę

U mnie zamówionko skromne, na razie na 700zł...ale jeszcze zbieram
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:54   #389
patula483
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 95
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Do mnie jeszcze jedzie jakaś ulotka do programu dla KK na 4Q/2012 i oprócz tego 2 zakladki zapachowe Slip Into Daring, mimo, że nie miałam zamówienie na Pur Blance.
patula483 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:56   #390
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.29

Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
Mam wreszcie swoją paczkę z wtorku i oczywiście nie było w środku netto. Już im wysmarowałam maila i czekam co mi odpiszą...pewnie nie na temat
Pewnie przeproszą i napiszą, że prześlą wraz z kolejnym zamówieniem, a póki co dostępna jest wersja pdf
Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Jeszcze kilka takich postów i zacznę używać szare mydło do wszystkiego tylko czy aby ono jest bezpieczne??


Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
nie wiem czy bezpieczne, ale strasznie wysusza mi skórę i potem bardzo swędzi, więc jak dla mnie odpada
Mnie też wysusza, za to rewelacyjne są mydła dla dzieci, skóra miękka i pachnąca dzidziusiem Ale jak przeczytałam skład niektórych to aż za głowę się chwyciłam...
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.