wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;) - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-23, 07:28   #1531
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Ja u fryzjera byłam dzisiaj - tak na spontanie - i znowu mm uczucie " ojej, mam krótkie włosy" - bo wycięłam mocniej niż ostatnio:P
Umyję jeszcze dzisiaj głowę i się ułożę po swojemu. Byłam u innej fryzjerki niż zawsze, czuję, że są zdradziłam trochę:P i czegoś mi brakuje - ale nie jest chyba źle))

Lubię chodzić do fryzjera, odstresowuje mnie to, ale może dlatego, że już 3 lata chodzę w jedno miejsce, fryzjerka super babka (, no tylko że dziś byłam gdzie indziej, bo spontan wyszedł).

Hania : przeszła Ci już faza z zapuszczeniem i naturalnym kolorem? Nie kusi Cię zapuszczać??? Bo mnie czasem kusi jak takie piękne upięcia widzę...ale to droga przez mękę i z moją drobną trójkątną twarzą..to nie tak łatwo znaleźć dobrą dłuższą fryzurę.. i w efekcie ciągle mam różniaste wersje bobów, raz dłuższe, raz krótsze, raz wygolone tak, raz siak, raz dłuższy przód i tak dalej:P:P

I kurczę nie wiem - ciągle się nie mogę zdecydować.

W ogóle dziewczyny "po fryzjerowe" - dajcie jakąś fotkę do klubu czy coś!
ja zawsze proszę żeby było najkrócej jak się da- jak wychodzę od fryzjera to nie mogę czuć wosów ani nad uszami ani na karku
Ja czasem zdradzam moją fryzjerkę- tak na zasadzie odmiany- niby zawsze obcinam się tak samo- ale jednak co fryzjer to inaczej to interpretuje

Juz nigdy nie zapuszczę- nie ma mowy. Wiem ze najlepiej wyglądam tak jak teraz!
Co do koloru- mąż namawia mnie na czarny- ale chyba się nie zdecyduję- Pók co


Jak się ogarnę to zrobię te foty.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 07:30   #1532
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!

Dziś wyskoczyłam do pracy w mojej sukience w różowo-pomarańczowe pasy (to w niej miałam fotki z imprezy w Zakopcu ;-) ). Niby byłam w niej niedawno, ale zapomniałam, że ona jest taka krótka!!!

W ogóle to znowu grubas się ze mnie zrobił, wkur... mnie to!
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 07:53   #1533
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

cześć
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 08:11   #1534
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Dziś wyskoczyłam do pracy w mojej sukience w różowo-pomarańczowe pasy (to w niej miałam fotki z imprezy w Zakopcu ;-) ). Niby byłam w niej niedawno, ale zapomniałam, że ona jest taka krótka!!!

W ogóle to znowu grubas się ze mnie zrobił, wkur... mnie to!
i co ?jak siedzisz to majtki widać?

ja też już się nie cieszę bo jedzenie w nadmiarze nie znika w przestworzach. Zaczęłam tyć

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć
czesc
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 08:25   #1535
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć
Cześć!

Tak sobie dziś myślałam, że po usunięciu przez Ciebie zdjęć na NK z Tobą na pierwszym planie, już zapomniałam, jak wyglądasz

Może coś wrzucisz do klubu?

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
i co ?jak siedzisz to majtki widać?

ja też już się nie cieszę bo jedzenie w nadmiarze nie znika w przestworzach. Zaczęłam tyć
Aż tak to nie, ale prawie A siedzę za biurkiem, jestem schowana, więc luz. Najgorzej, że ja mam cellulitu w cholerę i niestety ta kiecka tego nie maskuje

Ja się muszę zmobilizować, żeby lepiej jeść. Wiem jednak, że żaden Dukan ani South Beach nie są dla mnie, po prostu muszę zmienić myślenie i nieco zmodyfikować jadłospis: ilościowo i jakościowo.

No i ruch. Z tym gorzej, bo czasu jak na lekarstwo.

Niestety, nie jestem osobą, która tylko ograniczy cukier i białe pieczywo, i od razu jest lepiej. Mam tendencję do tycia i czeka mnie więcej pracy.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:05   #1536
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!

Wczoraj mieliśmy 3 rocznicę ślubu
Poszliśmy na spacer, a później pakowanie i popijanie mohito. Czekamy na weekend w Wenecji
To już jutro

Ogarnęłam zaległe rachunki. I na resztę dnia mam plany pielęgnacyjne

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Dziś wyskoczyłam do pracy w mojej sukience w różowo-pomarańczowe pasy (to w niej miałam fotki z imprezy w Zakopcu ;-) ). Niby byłam w niej niedawno, ale zapomniałam, że ona jest taka krótka!!!

W ogóle to znowu grubas się ze mnie zrobił, wkur... mnie to!
Wrzuć jakąś fotkę do klubu, jako niefejsbukowiec jestem nie na bieżąco

Ubolewam strasznie, bo w tym roku nie kupiłam żadnej letniej sukienki! A uwielbiam chodzić w sukienkach... Odrestaurowałam te z zeszłych lat

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!


Ja się muszę zmobilizować, żeby lepiej jeść. Wiem jednak, że żaden Dukan ani South Beach nie są dla mnie, po prostu muszę zmienić myślenie i nieco zmodyfikować jadłospis: ilościowo i jakościowo.

No i ruch. Z tym gorzej, bo czasu jak na lekarstwo.

Niestety, nie jestem osobą, która tylko ograniczy cukier i białe pieczywo, i od razu jest lepiej. Mam tendencję do tycia i czeka mnie więcej pracy.
Ja ostatnio dziko jem (słodycze!!! odkryła rurki z biedronki i lody arietta z migdałami ), ale mam mocne postanowienie, żeby do końca roku nie wróciły zgubione kilosy (jak w ubiegłym roku...), więc co kilka dni łapię orientację i wracam na właściwe tory. Dużo spaceruję i codziennie robię brzuszki.
Po wakacjach chciałabym spróbować swoich sił na siłowni
Włochy mogą być zabójcze, ale co tam
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:26   #1537
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Emilko wszystkiego dobrego z okazji rocznicy
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 09:38   #1538
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Tak sobie dziś myślałam, że po usunięciu przez Ciebie zdjęć na NK z Tobą na pierwszym planie, już zapomniałam, jak wyglądasz

Może coś wrzucisz do klubu?

chyba mam tu tylko jakieś stare zdjęcia, bo raczej nie siedzę w necie po pracy, więc jak coś znajdę, to wrzucę na chwilę do klubu w celu przypomnienia mej pięknej facjaty, poza tym nie lubię umieszczać zdjęć w necie (kiedyś ktoś zdobył moje zdjęcia z netu i porobił ciekawe kolaże z moją twarzą w różnych pozycjach)

Emilko, wszystkiego dobrego z okazji rocznicy i kolejnych świętowanych w szczęściu i miłości. Zazdroszczę wyjazdu, bawcie się dobrze i odpoczywajcie.


EDIT: Chyba nie mam jednak żadnych zdjęć w pracy na kompie, najwidoczniej wykasowałam Innym razem

Edytowane przez miskowa
Czas edycji: 2012-08-23 o 09:43
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:48   #1539
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Emilko wszystkiego dobrego z okazji rocznicy
Dzięki

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
chyba mam tu tylko jakieś stare zdjęcia, bo raczej nie siedzę w necie po pracy, więc jak coś znajdę, to wrzucę na chwilę do klubu w celu przypomnienia mej pięknej facjaty, poza tym nie lubię umieszczać zdjęć w necie (kiedyś ktoś zdobył moje zdjęcia z netu i porobił ciekawe kolaże z moją twarzą w różnych pozycjach)

Emilko, wszystkiego dobrego z okazji rocznicy i kolejnych świętowanych w szczęściu i miłości. Zazdroszczę wyjazdu, bawcie się dobrze i odpoczywajcie.


EDIT: Chyba nie mam jednak żadnych zdjęć w pracy na kompie, najwidoczniej wykasowałam Innym razem
Dzięki Miśku!
Mam mocne postanowienie totalnego wyluzowania

Niezła akcja z tymi kolażami! Ktoś Cię nie lubił? Czy lubił za bardzo?

Ja bym Cię chętnie zobaczyła Sama długo się wstrzymywałam przed ujawnieniem
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:04   #1540
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Dzięki



Dzięki Miśku!
Mam mocne postanowienie totalnego wyluzowania

Niezła akcja z tymi kolażami! Ktoś Cię nie lubił? Czy lubił za bardzo?

Ja bym Cię chętnie zobaczyła Sama długo się wstrzymywałam przed ujawnieniem
Miałam kiedyś taką ciekawą historię - kolegę/wielbiciela, który jak się później okazało koniecznie chciał czegoś więcej i moje odmowy niewiele tu zmieniały
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:25   #1541
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość


Aż tak to nie, ale prawie A siedzę za biurkiem, jestem schowana, więc luz. Najgorzej, że ja mam cellulitu w cholerę i niestety ta kiecka tego nie maskuje

Ja się muszę zmobilizować, żeby lepiej jeść. Wiem jednak, że żaden Dukan ani South Beach nie są dla mnie, po prostu muszę zmienić myślenie i nieco zmodyfikować jadłospis: ilościowo i jakościowo.

No i ruch. Z tym gorzej, bo czasu jak na lekarstwo.

Niestety, nie jestem osobą, która tylko ograniczy cukier i białe pieczywo, i od razu jest lepiej. Mam tendencję do tycia i czeka mnie więcej pracy.
ja wracam od października na fitnes. Karnet open już kupiony (na firmę brata ). Postanowienie jest takie że 2 razy w tyg Młoda będzie kąpana i karmiona przez tatusia a mama idzie się wyginać Generalnie za miesiąc wszystko wraca na stare tory

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć!

Wczoraj mieliśmy 3 rocznicę ślubu
Poszliśmy na spacer, a później pakowanie i popijanie mohito. Czekamy na weekend w Wenecji
To już jutro

Ogarnęłam zaległe rachunki. I na resztę dnia mam plany pielęgnacyjne


Ubolewam strasznie, bo w tym roku nie kupiłam żadnej letniej sukienki! A uwielbiam chodzić w sukienkach... Odrestaurowałam te z zeszłych lat



Ja ostatnio dziko jem (słodycze!!! odkryła rurki z biedronki i lody arietta z migdałami ), ale mam mocne postanowienie, żeby do końca roku nie wróciły zgubione kilosy (jak w ubiegłym roku...), więc co kilka dni łapię orientację i wracam na właściwe tory. Dużo spaceruję i codziennie robię brzuszki.
Po wakacjach chciałabym spróbować swoich sił na siłowni
Włochy mogą być zabójcze, ale co tam
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy.

Pewnie jesteś bardzo podekscytowana jutrem.

Ja też nie mogę sukienek- bo w sukience to nie za bardzo da się karmić gdzie się chce
Moim hitem na to lato są szorty. Moje nogi się w tym roku wyjątkowo do nich nadają- a jeszcze w nowych koturnach to już w ogóle jak modelka jestem..wiem wiem skromna jestem

Jadłam ostatnio te rurki z biedry- nawet dla mnie za słodkie
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 10:43   #1542
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

Jadłam ostatnio te rurki z biedry- nawet dla mnie za słodkie
ja mam z nimi to samo, ale faktycznie wszyscy je uwielbiają
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:45   #1543
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś taką ciekawą historię - kolegę/wielbiciela, który jak się później okazało koniecznie chciał czegoś więcej i moje odmowy niewiele tu zmieniały
nieźle

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
ja wracam od października na fitnes. Karnet open już kupiony (na firmę brata ). Postanowienie jest takie że 2 razy w tyg Młoda będzie kąpana i karmiona przez tatusia a mama idzie się wyginać Generalnie za miesiąc wszystko wraca na stare tory


Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy.

Pewnie jesteś bardzo podekscytowana jutrem.

Ja też nie mogę sukienek- bo w sukience to nie za bardzo da się karmić gdzie się chce
Moim hitem na to lato są szorty. Moje nogi się w tym roku wyjątkowo do nich nadają- a jeszcze w nowych koturnach to już w ogóle jak modelka jestem..wiem wiem skromna jestem

Jadłam ostatnio te rurki z biedry- nawet dla mnie za słodkie
Dzięki!
Jestem na granicy niedowierzania i mega ekscytacji

Na początku rurki też były dla mnie za słodkie, ale kupiłam paczkę, to trzeba było ją zjeść Najbardziej w nich lubię chrupkość rurki
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 11:47   #1544
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Ja uwielbiam te rurki. Jak przysiądę to całe opakowanie wcinam na raz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:05   #1545
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć
Może też coś wrzucę do klubu jak mi sensowne zdjęcie wyjdzie z moimi krótkimi włosiskami, zrobione komórką.. zobaczymy czy się uda.
Miskowa: szkoda, że nie ma zdjęcia, też mi się troszkę wspomnienie zatarło.
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:39   #1546
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

czesc! Troche mnie nie bylo, zabila mnie praca 2 w 1 czyli w zastepstwie szefa przez 2 tygodnie Do tej pory ledwo sie odgrzebuje.
Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć!

Wczoraj mieliśmy 3 rocznicę ślubu
Poszliśmy na spacer, a później pakowanie i popijanie mohito. Czekamy na weekend w Wenecji
To już jutro
Emilko, to juz teraz Wenecja?! To udanego wypoczynku, ja tam zawitam a niecale 2 tygodnie!! Nie moge sie doczekac ....
I wszystkiego najlepszego z okazji 3 rocznicy!

Co nowego na watku?
Madzialenka wrocila!

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Mnie powiem szczerze troszkę śmieszy to pakowanie większości ludzi- jakby wyjeżdzali do krajów 3 świata - tudzież gdzieś gdzie jedzenia nie ma - albo jest bardzo drogie. Przecie teraz to wsio jedno gdzie pojedziesz- wszystko jest- w takich cenach jak w Polsce. Moi teściowe są "najlepsi" w tym temacie- kabanosy ze sobą zabierają- do Włoch np
Hania, co Ty opowiadasz?! Pokaz mi, gdzie jest tak samo cenowo jak w PL, moze, ale to moze ostatecznie nieco taniej jest w: Bulgarii, Chorwacji, Gruzji (to akurat sprawdzilam, ale wcale nie ejst tak duzo taniej, to pozory), ale Wlochy? Francja? Hiszpania? Rosja? Nie mowiac juz o Skandynawii, gdzie wszystko kosztuje 4 razy wiecej (chleb, piwo, owoce, restauracje).
Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Rano się dobiłam - zepsuł nam się komputer - serwisant twierdzi, że to może być karta graficzna, ale może też być to dysk... Koszt naprawy 1300 zł
Laptop ma 2,5 roku
Wczoraj działał normalnie, dziś się nie włącza (tj. prądowo działa, ale ekran jest czarny). Po prostu super.
Wez spytaj kogos znajomego. Ostatnio mi sie cos zrobilo z obrazem, seriwsant mowi, ze karta do wymiany (400-500zl) a sie okazalo, ze jakas tasma sie poluzowala, TZ sam naprawil, koszt: 0 zł.

Edytowane przez czarna.noc
Czas edycji: 2012-08-23 o 16:31
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:27   #1547
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość


Hania, co Ty opowiadasz?! Pokaz mi, gdzie jest tak samo cenowo jak w PL, moze, ale to moze ostatecznie nieco taniej jest w: Bulgarii, Chorwacji, Gruzji (to akurat sprawdzilam, ale wcale nie ejst tak duzo taniej, to pozory), ale Wlochy? Francja? Hiszpania? Rosja? Nie mowiac juz o Skandynawii, gdzie wszystko kosztuje 4 razy wiecej (chleb, piwo, owoce, restauracje).


Wez spytaj kogos znajomego. Ostatnio mi sie cos zrobilo z obrazem, seriwsant mowi, ze karta do wymiany (400-500zl) a sie okazalo, ze jakas tasma sie poluzowala, TZ sam naprawil, koszt: 0 zł.
Skandynawia fakt - droższa, Rosja- biorę pod uwagę wyjazdy typowych urlopowiczów- Hiszpania, Francja- bez przesady- nie ma takich różnic cenowych żeby kabanosy wieźć, czy trzęś kolanami jak okazuje się ze trzeba majtki dokupić , czy apap.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:30   #1548
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Nocko

Dla mnie ostatnio codziennie jest niedziela, przez to, że mąż do pracy nie chodzi i jest z nami
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 18:06   #1549
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość

Emilko, to juz teraz Wenecja?! To udanego wypoczynku, ja tam zawitam a niecale 2 tygodnie!! Nie moge sie doczekac ....
I wszystkiego najlepszego z okazji 3 rocznicy!


Hania, co Ty opowiadasz?! Pokaz mi, gdzie jest tak samo cenowo jak w PL, moze, ale to moze ostatecznie nieco taniej jest w: Bulgarii, Chorwacji, Gruzji (to akurat sprawdzilam, ale wcale nie ejst tak duzo taniej, to pozory), ale Wlochy? Francja? Hiszpania? Rosja? Nie mowiac juz o Skandynawii, gdzie wszystko kosztuje 4 razy wiecej (chleb, piwo, owoce, restauracje).


Wez spytaj kogos znajomego. Ostatnio mi sie cos zrobilo z obrazem, seriwsant mowi, ze karta do wymiany (400-500zl) a sie okazalo, ze jakas tasma sie poluzowala, TZ sam naprawil, koszt: 0 zł.
Wyjeżdżamy nad ranem o 3, jutro wieczorem będziemy w Mestre.
Znalazłaś jakiś fajny nocleg?

Na pewno komputer sprawdzimy, ta kwota to wycena z serwisu HP, też sądzę, że da się to załatwić taniej, ale póki co, nie mieliśmy czasu i głowy Po powrocie
------------------------------------------------------------------------
Do napisania we wrześniu
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 19:09   #1550
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Nocko

Dla mnie ostatnio codziennie jest niedziela, przez to, że mąż do pracy nie chodzi i jest z nami
wyobraź sobie że ja mam tak już rok
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 20:09   #1551
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Skandynawia fakt - droższa, Rosja- biorę pod uwagę wyjazdy typowych urlopowiczów- Hiszpania, Francja- bez przesady- nie ma takich różnic cenowych żeby kabanosy wieźć, czy trzęś kolanami jak okazuje się ze trzeba majtki dokupić , czy apap.
Co do Francji nie zgodzę się. Moi rodzice w lipcu byli 2 tygodnie na południu Francji i po powrocie mówili, że drożyzna jak nic. Do tej pory jak gdzieś wyjeżdżali to chodzili po knajpkach i jedli miejscowe specjały. Teraz byli 2 razy i mówią, że raz nawet wina nie zamówili,bo było 4 razy droższe niż w sklepie ( w którym już było drogo). Poza tym ceny żywności nawet w supermarketach dużo wyższe niż w Polsce. Oczywiście na drugi raz kabanosów by z Polski nie wieźli ale jednak nie mogli pozwolić sobie na wszystko na co mieli ochotę. Także jak mój Tata mówi, że Francja jest droga to znaczy, ze jest naprawdę droga.

Madzia, Hania, zazdroszczę Wam mężów w domu. Ja mam swojego ciągły niedosyt. Jego urlopy zbyt szybko mijają. W przyszły weekend muszę ściągnąć mamę do wnuczka a my z TŻ musimy iść na randkę.

Emilko, udanego wyjazdu!
__________________

Edytowane przez twin--maid
Czas edycji: 2012-08-23 o 20:12
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:10   #1552
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Twin super pomysł z tą randką
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 07:58   #1553
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

cześć
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 10:53   #1554
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Czesc Dziewczyny...przesylam Wam buziaki z pieknej, goracej i slonecznej Chorwacji
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 11:06   #1555
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny...przesylam Wam buziaki z pieknej, goracej i slonecznej Chorwacji

Ale ci dobrze.
U nas zimno, chmury i deszcz
Odpoczywaj i korzystaj
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 11:08   #1556
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Butter, widzę uzależnienie od wizażu


Wkurzyłam się, bo wyszykowałam się z Małym na spacer i doszliśmy do windy,która okazało się, że przestała działać... tym sposobem jestem uziemiona do czasu powrotu TŻ.
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 11:18   #1557
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Twin, zdecydowanie uzaleznienie...
Ale mamy tu wifi, wiec mogec zagladac
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 11:29   #1558
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Twin, zdecydowanie uzaleznienie...
Ale mamy tu wifi, wiec mogec zagladac
Butter macie plan zwiedzać czy stacjonarnie na plaży odpoczywać?
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 11:32   #1559
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Butter sio na plaże

Twin no to niefajnie jesteś uziemiona. Ja męża z Młodą wygoniłam bo dziś jestem psychicznie zaorana.

Zdjecia włosów na moim profilu w albumach.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 11:45   #1560
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Butter macie plan zwiedzać czy stacjonarnie na plaży odpoczywać?
Zwiedzac to za duzo powiedziane, ale chcemy zobaczyc to i owo... Split, Trogir, plitvickie jeziora
No i poplazowac tez...

Haniu, na razie leze jak detka, bo wczoraj ostro poszalelismy z winem... :P
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.