Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-24, 15:25   #1141
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Zaczynam swoją przygodę z bieganiem, a skoro jest to wątek "zupełnie od podstaw"- postanowiłam dołączyć Od razu mam do Was pytanie. Zaczynam trucht, oddech: wdech co 3 kroki, wydech co 3 kroki, jednak czuje się jakaś "niedopowietrzona". Po chwili oddech zmienia mi się na 2 krótkie wdechy na 2 kroki, wydech na 2 kroki, ale łapie mnie wtedy lekka kolka. Co robię nie tak?
Chyba bym fioła dostała żebym ddechy miała liczyć serio liczysz

Ciężko Ci się oddycha bo nie masz wyrobionej kondycji ,jak bedziesz systematycznie biegać oddech się unormuje.


Ja dziś 10 km marszu jeszcze 20 mam w planie, jak deszcz przestanie padać
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2012-08-24 o 15:29
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 17:10   #1142
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Chyba bym fioła dostała żebym ddechy miała liczyć serio liczysz

Ciężko Ci się oddycha bo nie masz wyrobionej kondycji ,jak bedziesz systematycznie biegać oddech się unormuje.


Ja dziś 10 km marszu jeszcze 20 mam w planie, jak deszcz przestanie padać

ja też zwracałam uwagę na oddech i niestety to człowiek gubi, bo jak się za dużo myśli to ciężej się oddycha. takie błędne koło.
swoją drogą ja mam niezłą kondycję, bo od 2 lat ćwiczę regularnie - a to basen, rower, areobic.. od ponad roku biegam, a czasami też mam problemy ze złapaniem prawidłowego oddechu. czasami się zastanawiam czy nie robię czegoś nieprawidłowo..
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 17:51   #1143
emm_ka
Raczkowanie
 
Avatar emm_ka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 34
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Moje gratulacje dla Wszystkich, którzy pobili swoje życiowe rekordy Ja mam póki co zastój w bieganiu :/ Nie to, że mi się nie chce, bo ja bardzo lubie biegać, ale zawsze biegam z koleżanką, a ona ostatnio raz biega, raz nie :/ Nie mogę się jakoś sama zmotywować, we dwójke mi się lepiej biega. Dodatkowo jeszcze mieszkam na wsi, więc uchodzę za osobę chorą psychicznie, bo biegam ... Bieganie zastąpiłam jazdą na rowerze, ale zdecydowanie bardziej wole biegać. Nie mogę się jakoś zmotywować no
emm_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 18:08   #1144
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
ja też zwracałam uwagę na oddech i niestety to człowiek gubi, bo jak się za dużo myśli to ciężej się oddycha. takie błędne koło.
swoją drogą ja mam niezłą kondycję, bo od 2 lat ćwiczę regularnie - a to basen, rower, areobic.. od ponad roku biegam, a czasami też mam problemy ze złapaniem prawidłowego oddechu. czasami się zastanawiam czy nie robię czegoś nieprawidłowo..
Zwolnij

Cytat:
Napisane przez emm_ka Pokaż wiadomość
Moje gratulacje dla Wszystkich, którzy pobili swoje życiowe rekordy Ja mam póki co zastój w bieganiu :/ Nie to, że mi się nie chce, bo ja bardzo lubie biegać, ale zawsze biegam z koleżanką, a ona ostatnio raz biega, raz nie :/ Nie mogę się jakoś sama zmotywować, we dwójke mi się lepiej biega. Dodatkowo jeszcze mieszkam na wsi, więc uchodzę za osobę chorą psychicznie, bo biegam ... Bieganie zastąpiłam jazdą na rowerze, ale zdecydowanie bardziej wole biegać. Nie mogę się jakoś zmotywować no
Samej lepiej słuchawki z fajną muzą na uszy, czapeczka na głowe i poleciałaś



No i deszcz nie przestał padać Pobawię się skakanką
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2012-08-24 o 18:10
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 19:28   #1145
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Chyba bym fioła dostała żebym ddechy miała liczyć serio liczysz
serio licze bo inaczej się... nudzę ciągle nie kupiłam słuchawek no i dzięki temu nie myslę o zmęczeniu

Cytat:
Ciężko Ci się oddycha bo nie masz wyrobionej kondycji ,jak bedziesz systematycznie biegać oddech się unormuje.
O! Na taką odpowiedź czekałam, dzieki
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 19:54   #1146
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Zwolnij
a wiesz, że dzisiaj o tym myślałam.
poszło nieźle, bo 9,86km w 56 min, ale kilka razy musiałam przytruchtać. co jakiś czas muszę właśnie tak sobie zwalniać, żeby złapać oddech. ale powiem Ci, że nie lubię takiego wolniejszego tempa.. jakbym stała w miejscu. może jednak warto spróbować?

przy dzisiejszej trasie mam też taki moment, że muszę podejść na ok. 100 stopni i potem jeszcze trochę pod stromą górkę. pokonuję to dość szybkim marszem. i powiem Wam, że po takiej chwili oddechu fantastycznie mi się biega. myślę czy by nie włączyć tego na stałe do treningów? może wtedy pokonywałabym dłuższe dystanse? praktykuje takie coś któraś z Was?
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 20:50   #1147
martiit
Rozeznanie
 
Avatar martiit
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
a wiesz, że dzisiaj o tym myślałam.
poszło nieźle, bo 9,86km w 56 min, ale kilka razy musiałam przytruchtać. co jakiś czas muszę właśnie tak sobie zwalniać, żeby złapać oddech. ale powiem Ci, że nie lubię takiego wolniejszego tempa.. jakbym stała w miejscu. może jednak warto spróbować?

przy dzisiejszej trasie mam też taki moment, że muszę podejść na ok. 100 stopni i potem jeszcze trochę pod stromą górkę. pokonuję to dość szybkim marszem. i powiem Wam, że po takiej chwili oddechu fantastycznie mi się biega. myślę czy by nie włączyć tego na stałe do treningów? może wtedy pokonywałabym dłuższe dystanse? praktykuje takie coś któraś z Was?

Hmm.. nie wiem, nie miałam nigdy takich problemów. Wgl jak zaczynałam biegać to nie szukałam żadnego forum czy czegoś takiego. Zaczynałam od 1- 1,5 km a teraz jest dużo więcej. To przychodzi z przebytym dystansem. Najbardziej brakuje mi czasu. Bo motywacji nie mam żeby o 5 przed pracą wstać i pobiegac ;/
__________________

martiit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 20:53   #1148
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
a wiesz, że dzisiaj o tym myślałam.
poszło nieźle, bo 9,86km w 56 min, ale kilka razy musiałam przytruchtać. co jakiś czas muszę właśnie tak sobie zwalniać, żeby złapać oddech. ale powiem Ci, że nie lubię takiego wolniejszego tempa.. jakbym stała w miejscu. może jednak warto spróbować?

przy dzisiejszej trasie mam też taki moment, że muszę podejść na ok. 100 stopni i potem jeszcze trochę pod stromą górkę. pokonuję to dość szybkim marszem. i powiem Wam, że po takiej chwili oddechu fantastycznie mi się biega. myślę czy by nie włączyć tego na stałe do treningów? może wtedy pokonywałabym dłuższe dystanse? praktykuje takie coś któraś z Was?
Wiesz, zależy w jaki masz cel w bieganiu.

Dla mnie zależy na spalaniu tłuszczu, w który przez lata złej diety obrosłam, a ze mam beznadziejną figure jabłka( bf w okolicach ud,bioder) bardzoooo ciężko będzie mi się go pozbyć, może to nawet zając całe lata

Tluszcz jest spalany w warunkach tlenowych= bardzo wolne tępo biegu=wyrównany oddech/tryb swobodnej konwersacji = średni puls=często celowo muszę zwalniać podczas biegu, bo puls skacze za wysoko.

I na to głownie zwracam uwagę podczas treningu
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 20:53   #1149
laquelle
Raczkowanie
 
Avatar laquelle
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 42
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość

Samej lepiej słuchawki z fajną muzą na uszy, czapeczka na głowe i poleciałaś
Potwierdzam Samej się lepiej biega, nie patrzysz na kogoś tylko wsłuchujesz się w muzykę i siebie i biegniesz

A tak w ogóle to chciałam się pochwalić bo dziś zwiększyłam dystans z 3km i przebiegłam 6km w 38:24 i jestem z siebie dumna Pogoda jest deszczowa i chyba to tak na mnie dobrze działa bo powietrze jest takie przyjemne, że biegłam dziś jakbym płynęła Kocham to!!!
I dzielę się z wami moim hitem który daje mi powera podczas biegania



laquelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 21:02   #1150
martiit
Rozeznanie
 
Avatar martiit
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez laquelle Pokaż wiadomość
Potwierdzam Samej się lepiej biega, nie patrzysz na kogoś tylko wsłuchujesz się w muzykę i siebie i biegniesz

A tak w ogóle to chciałam się pochwalić bo dziś zwiększyłam dystans z 3km i przebiegłam 6km w 38:24 i jestem z siebie dumna Pogoda jest deszczowa i chyba to tak na mnie dobrze działa bo powietrze jest takie przyjemne, że biegłam dziś jakbym płynęła Kocham to!!!
I dzielę się z wami moim hitem który daje mi powera podczas biegania


Gratulaacje;** To już ładny dystans !
Ja zawsze jestem zadowolona jak zrobie jakikolwiek przedział pomiędzy 2 a 6-7 km. Ale jak ide do pracy i słyszę hasło |maraton| to czuje się troche słabo na tle koleżanek )
__________________

martiit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 21:45   #1151
laquelle
Raczkowanie
 
Avatar laquelle
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 42
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez martiit Pokaż wiadomość
Gratulaacje;** To już ładny dystans !
Ja zawsze jestem zadowolona jak zrobie jakikolwiek przedział pomiędzy 2 a 6-7 km. Ale jak ide do pracy i słyszę hasło |maraton| to czuje się troche słabo na tle koleżanek )
Dziękuje Też jestem z siebie zadowolona, bo jeszcze miesiąc temu nie przypuszczałam, że mogę biegać dłużej niż 5 minut i nie wypluwać przy tym płuc A o maratonie ostatnio czytałam - narazie mogę sobie tylko poczytać Ale co tam, trening czyni mistrza więc kto wie, może za jakiś czas z wątku "Bieganie od podstaw" wszystkie przerzucimy się na jakiś o maratonach
laquelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 07:59   #1152
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Ja wczoraj sobie ściągnęłam parę piosenek, ale dają powera przy bieganiu np. ''I can only imagine'' albo ''Going in''
Mimo brzydkiej pogody 3 km zrobione
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 10:45   #1153
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Dzisiaj chcialam dluzej pobiegac,w planie bylo 22km. A skonczylam 9km bo szerszen mnie ugryzl w sciegno nad pieta :/. Stope mam jak banke.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 11:11   #1154
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Po trzech dniach przerwy dzisiaj 35 min
Ciężko było mi się zmotywować, ale dałam radę. Mogłabym więcej, ale muszę obmyślić jakąś dłuższą trasę
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 17:41   #1155
majka166
Raczkowanie
 
Avatar majka166
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 173
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Błagam, niech mnie ktoś zmotywuje do biegania... Przed wyjazdem wakacyjnym pierwszy raz pobiegłam 30 min bez przerwy, a 2 dni później wyjechałam, wróciłam kilka dni temu i nie mogę się zebrać, ciągle mi się wydaje, że nie mam siły, nie pobiegnę, padnę po 5 minutach.... Jak biegałam regularnie albo uprawiałam inne sporty, miałam dużo energii, a teraz tylko bym leżała. 11 dzień mija mojego nicnierobienia
majka166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 18:36   #1156
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

U mnie ostatnio też jest gorzej z motywacją... ale dzisiaj się jednak zebrałam i przebiegłam - 3km i później jeszcze 1km
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 18:38   #1157
nika_34
Rozeznanie
 
Avatar nika_34
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 612
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Majka do roboty!!! Już tyle osiągnęłaś i chcesz to zaprzepaścić???? Kurdę, dziewczyno ja nigdy w życiu nie przebiegłam 30 min bez zatrzymywania się. Ja wychodzę dziś pobiegać o 20:20 . Założysz buty i też pobiegniesz, co? Chyba nie odmówisz "wspólnego" biegania?
nika_34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 18:50   #1158
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
U mnie ostatnio też jest gorzej z motywacją... ale dzisiaj się jednak zebrałam i przebiegłam - 3km i później jeszcze 1km
Możemy się motywować, jestem na mnie więcej takim samym dystansie, marzy mi się 5 km
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 18:52   #1159
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Możemy się motywować, jestem na mnie więcej takim samym dystansie, marzy mi się 5 km
Jakiś czas temu przebiegłam 5 km - był to mój rekord i byłam tak szczęśliwa, że aż trudno to opisać

Tobie też się uda niedługo pochwalisz się tutaj, że Ci się udało
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 19:02   #1160
ColorowaGyal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 61
GG do ColorowaGyal
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Witam Pojawiłam się tu, bo chcę zacząć przygodę z bieganiem. Trochę w ramach próby odchudzania, a trochę w ramach... polubienia sportu Może uda mi się złapać bakcyla i będę regularnie biegać. Oby....
ColorowaGyal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:33   #1161
IsabellexD
Raczkowanie
 
Avatar IsabellexD
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 410
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez majka166 Pokaż wiadomość
Błagam, niech mnie ktoś zmotywuje do biegania... Przed wyjazdem wakacyjnym pierwszy raz pobiegłam 30 min bez przerwy, a 2 dni później wyjechałam, wróciłam kilka dni temu i nie mogę się zebrać, ciągle mi się wydaje, że nie mam siły, nie pobiegnę, padnę po 5 minutach.... Jak biegałam regularnie albo uprawiałam inne sporty, miałam dużo energii, a teraz tylko bym leżała. 11 dzień mija mojego nicnierobienia
Majka, nie ma co się obijać Zakładaj buty i biegnij po sukces

Cytat:
Napisane przez ColorowaGyal Pokaż wiadomość
Witam Pojawiłam się tu, bo chcę zacząć przygodę z bieganiem. Trochę w ramach próby odchudzania, a trochę w ramach... polubienia sportu Może uda mi się złapać bakcyla i będę regularnie biegać. Oby....
Hej
masz zamiar biegać według jakiegoś planu?


Dziś znowu przebiegłam 10 km I to poprawiłam swój czas o 11 minut, czyli w sumie 1h 4min Byłoby pewnie jeszcze szybciej gdyby endomondo się nie zacięło. W ogóle po dzisiejszej aktualizacji cały czas pojawiają się reklamy, przez które program się tnie
__________________
http://www.never-loook-back.blogspot.com
Fit and healthy lifestyle
IsabellexD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:00   #1162
majka166
Raczkowanie
 
Avatar majka166
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 173
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

nika_34 i IsabellexD dziękuję, od razu sił przybywa jak ktoś mnie odpowienio nakłoni do wysiłku o 20:20 niestety u mnie już całkiem ciemno było, ale jutro biegnę i koniec! Tyle walczyłam o to 30 minut, deszcz, mróz, okres, brak sił a i tak biegłam, chociaż nie raz myślałam, że umrę jak się nie zatrzymam ;p
Jutro napiszę jak poszło, w końcu nie mogę was zawieść skoro już obiecałam, że pobiegnę
majka166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:05   #1163
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez majka166 Pokaż wiadomość
nika_34 i IsabellexD dziękuję, od razu sił przybywa jak ktoś mnie odpowienio nakłoni do wysiłku o 20:20 niestety u mnie już całkiem ciemno było, ale jutro biegnę i koniec! Tyle walczyłam o to 30 minut, deszcz, mróz, okres, brak sił a i tak biegłam, chociaż nie raz myślałam, że umrę jak się nie zatrzymam ;p
Jutro napiszę jak poszło, w końcu nie mogę was zawieść skoro już obiecałam, że pobiegnę
ja jestem w porównaniu do Ciebie mniej niż początkująca ale też dopadł mnie jakiś okropny kryzys
na początku super motywacja - wyjście na bieganie w ulewie, podczas okresu itp. w końcówce zeszłego tygodnia i pierwszej połowie tego wypadły mi 3 treningi przez dłuższy wyjazd na wesele i nie mogę się z powrotem zebrać do kupy w piątek nie poszłam, dzisiaj nie poszłam... echhh...
siedzę/leżę/śpię i jem co popadnie

jutro idę biegać, nie ma bata

powodzenia Maja!!!
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 20:38   #1164
majka166
Raczkowanie
 
Avatar majka166
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 173
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
ja jestem w porównaniu do Ciebie mniej niż początkująca ale też dopadł mnie jakiś okropny kryzys
na początku super motywacja - wyjście na bieganie w ulewie, podczas okresu itp. w końcówce zeszłego tygodnia i pierwszej połowie tego wypadły mi 3 treningi przez dłuższy wyjazd na wesele i nie mogę się z powrotem zebrać do kupy w piątek nie poszłam, dzisiaj nie poszłam... echhh...
siedzę/leżę/śpię i jem co popadnie

jutro idę biegać, nie ma bata

powodzenia Maja!!!
No jakbym o sobie czytała. Też siedzę, leżę i jem co popadnie, przedwczoraj zjadłam prawie 3 obiady, u siebie jeden i u rodziny 2, ale jeden mały. słodycze dopiero przedwczoraj ograniczyłam, bo jadłam ile wlezie. Waga mi i tak nie urośnie, ale za to brzuch odstaje, a było już dużo lepiej... Mi przeszkodził ten wyjazd, tobie wesele, widać trzeba unikać przerw dłuższych niż 1/2 dniowe, bo się źle kończą ;p
To napisz jutro czy ci się udało pobiegać i trzymam kciuki, żebyśmy ruszyły leniwe tyłki :P
majka166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 21:12   #1165
19minut
Rozeznanie
 
Avatar 19minut
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 693
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cześć Mogę dołączyć?
19minut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 21:35   #1166
nika_34
Rozeznanie
 
Avatar nika_34
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 612
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez majka166 Pokaż wiadomość
nika_34 i IsabellexD dziękuję, od razu sił przybywa jak ktoś mnie odpowienio nakłoni do wysiłku o 20:20 niestety u mnie już całkiem ciemno było, ale jutro biegnę i koniec! Tyle walczyłam o to 30 minut, deszcz, mróz, okres, brak sił a i tak biegłam, chociaż nie raz myślałam, że umrę jak się nie zatrzymam ;p
Jutro napiszę jak poszło, w końcu nie mogę was zawieść skoro już obiecałam, że pobiegnę
majka trzymam kciuki jutro! A ja właśnie teraz specjalnie chodzę biegać jak się ściemni- na początku tygodnia były upały i po prostu wieczorem było chłodniej, a teraz bieganie wieczorne tak mi się spodobało, że biegam cały czas wieczorem. Z tym, że ja nie biegam sama- towarzyszy mi siostra i koleżanka, to raźniej jest.
A dziś dobrze mi się biegało- wyszło 4,6km i podczas 32min zrobiłam tylko 4 przerwy na marsz po 30s. A w poniedziałek mam plan przebiec 30min bez przerwy. Zobaczymy jak pójdzie
nika_34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 21:48   #1167
ColorowaGyal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 61
GG do ColorowaGyal
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez IsabellexD Pokaż wiadomość
Hej
masz zamiar biegać według jakiegoś planu?
Chcę spróbować tym, że biegnę kilka minut, potem minutka marszu i znowu bieg. Z tygodnia na tydzień chcę zwiększać czas biegu. Nie znam sie ale to chyba jest metoda Galloway'a? (wujek Google wie wszystko)
Hmmm.... dobry plan? Od jakiegoś czasu zastanawiałam sie nad poprawą kondycji więc kombinuję, a że kompletnie się nie znam....
ColorowaGyal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 09:28   #1168
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Wczoraj 11 km i poprawiłam średnie tępo o 0,5 minuty i to z pulsem fb Superr, to dopiero moje drugie 10 km...
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 09:52   #1169
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez 19minut Pokaż wiadomość
Cześć Mogę dołączyć?
Pewnie

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Wczoraj 11 km i poprawiłam średnie tępo o 0,5 minuty i to z pulsem fb Superr, to dopiero moje drugie 10 km...
taki wynik to moje marzenie
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 10:24   #1170
IsabellexD
Raczkowanie
 
Avatar IsabellexD
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 410
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez ColorowaGyal Pokaż wiadomość
Chcę spróbować tym, że biegnę kilka minut, potem minutka marszu i znowu bieg. Z tygodnia na tydzień chcę zwiększać czas biegu. Nie znam sie ale to chyba jest metoda Galloway'a? (wujek Google wie wszystko)
Hmmm.... dobry plan? Od jakiegoś czasu zastanawiałam sie nad poprawą kondycji więc kombinuję, a że kompletnie się nie znam....

Myślę, że tak Ja korzystałam najpierw z planu 10tygodniowego, żeby biegać 30 minut ale skróciłam go o kilka tygodni :P
__________________
http://www.never-loook-back.blogspot.com
Fit and healthy lifestyle
IsabellexD jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.