Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą roczki - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy kolejny tytuł
Roczki już za nami, zaraz jesień witamy. 1 1,72%
Rok już za nami, teraz na bunt dwulatka czekamy. 2 3,45%
Choc tak długo sie juz znamy- Z krzaków wyganiamy podczytujace mamy! 1 1,72%
Kosi Kosi łapki-Jestem taaaki duży ze zjadać kanapki 0 0%
Póki to lato nie minie każdy maluch na tym wątku nie jedno wywinie 0 0%
Minął roczek, czas tak leci - mamy i ich wakacyjne dzieci 8 13,79%
wspólny roczek już za nami i za dziećmi wciąż biegamy 2 3,45%
pierwszy roczek naszych dzieci, jak len czas szybciutko leci 5 8,62%
roczek mam ,zęby mam i na nerwach mamie gram 14 24,14%
wizaż nadal funkcjonuje, z nami dzieci wychowuje 2 3,45%
Dzieciaczki sztukę chodzenia szlifują, a mamuśki na zlot się szykują.... 1 1,72%
Czas zakończyć letnie plażowanie ale nie wizażowanie. Mamuśki lipcowo-sierpniowe 2011 1 1,72%
Roczki wyprawione, dumne mamy i ich dzieci zadowolone. Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011 0 0%
Niemowlęctwo juz za nami, drugi roczek zaczynamy! Letnie dzieci 2011 i ich rozgadane mamy. 17 29,31%
Roczek minął - nie do wiary, cieszą sie lipcowe i sierpniowe mamy 4 6,90%
Głosujący: 58. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-29, 07:15   #4801
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

hej

dziękuję kochane za odpowiedzi odnośnie pralek! na pewno skorzystam z rad. przejdę się może dzisiaj do EuroAGD i popatrzę jak tam cenowo stoją. wszystkie trzy typy mają coś w sobie i odpowiadałyby mi. dziękuję

lili dla Radka

marinko już pisałam na fb, że Igi śliczny chłopak

Editko witaj zgubo Nela ślicznota

stronczku szkoda auta. tą babę to by trzeba

oliweczka dobrze, że Toffikowi się nic więcej nie stało!! dla Juleczki za tyle ząbków i super, że Mateuszek tak ślicznie się rozwija

justynko jak z Nutą???

Brumku nie dziwię ci się, że szybko jechałaś na działkę..jak nam Hanka wyje w samochodzie, to też każę mężowi trzecią prędkość kosmiczną rozwinąć, bo znieść tych wrzasków nie idzie

co do zabawek kąpielowych to my mamy podobne do tych, które Telik pokazywała, też z FP, o takie http://www.twenga.pl/item/1590802155...241-47765.html

Hanka bardzo lubi się nimi bawić mamy też kilka kaczko-żabek z siatką do łapania i tym się muszę przyjrzeć, czy nic im się nie osadza, bo samo w oczy mi się nic nie rzuciło... zawsze zabawki tylko spłukuję wodą i wrzucam do siatki po kąpanku żeby wyschły...

a ja dzisiaj do fryzjera idę, muszę pasemka zrekonstruować, bo odrosty już mam na pół głowy i wstyd dosłownie się pokazywać publicznie....
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 07:17   #4802
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość

aaaa i pozdrzwiam wszystkie a w szczegolności mamusie pracujace,
czuje się pozdrowiona w pracy podczytuje ale po cichu
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 07:28   #4803
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez editka2022 Pokaż wiadomość
spoznione zyzenia dla wszystkich roczniakow oraz dzisiejsze dla Jasia i Antka!!!

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

a oto i Nela tak dla przypomnienia

i super, ze sie odezwalas, a Nela przeslodka, slicznie wyglada w kolczykach. Nie odpinaja Wam sie? Moja Zuzka takie miala. "Miala", bo wlasnie jeden sie odpial i gdzies sie zapodzial.


Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Moj tz miał dzisiaj stluczke. Baba mu w bok wjechała. Nasze, śliczne, nowe audi potlukla
uuuu przykro mi...



Dziekuje tez za wszystkie brawa dla Antosia za wymiary i nocniczek.



Ide cos zjesc... Dzis maz w domu, wiec moze troche odpoczne.
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 07:34   #4804
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez editka2022 Pokaż wiadomość
polubilam na Fb i jest mega sliczna taka drobniutka

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Moj tz miał dzisiaj stluczke. Baba mu w bok wjechała. Nasze, śliczne, nowe audi potlukla

Editko jestem w Lomzy. Moze byśmy sie spotkały?
Nela
biedny - jak ja nie lubie takich sytuacji

Witam sie z kawa. Ja sie czuje pozdrowiona ale szykuje sie do pracy.
Obudzil mnie kurier z paczka - jezdzikiem Marysi. Zabralam sie do rozpakowywania i co.... brakuje jednej plastikowej sruby mocujacej tylne kolanapisalam do goscia, zeby mi doslal. Cikawe co odp i ile mu to zajmie. A jezdzik fantastyczny.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 07:37   #4805
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
To ja czuję się pozdrowiona bo właśnie się do pracy szykuję

Dzień doberek
Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
czuje się pozdrowiona w pracy podczytuje ale po cichu
ależ oczywiście, miłego dnia dziewczyny, i szybkiego powrotu do domu

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość


Witam sie z kawa. Ja sie czuje pozdrowiona ale szykuje sie do pracy.
Obudzil mnie kurier z paczka - jezdzikiem Marysi. Zabralam sie do rozpakowywania i co.... brakuje jednej plastikowej sruby mocujacej tylne kolanapisalam do goscia, zeby mi doslal. Cikawe co odp i ile mu to zajmie. A jezdzik fantastyczny.
no Ciebie tez mamusiu pracujaca witam , fajnie kawusie pijesz, ja muszę się na razie wstrzymać,
a sprzedawca jak uczciwy to powinien Ci przysłac brakująca śrubę
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 07:43   #4806
anka_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 486
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

aaaa i pozdrzwiam wszystkie a w szczegolności mamusie pracujace,
Czuję się pozdrowiona i również pozdrawiam mamuśki
anka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 07:43   #4807
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
ależ oczywiście, miłego dnia dziewczyny, i szybkiego powrotu do domu

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------



no Ciebie tez mamusiu pracujaca witam , fajnie kawusie pijesz, ja muszę się na razie wstrzymać,
a sprzedawca jak uczciwy to powinien Ci przysłac brakująca śrubę
mam nadzieje ze wysle, ma jednego negatywa, kilka neutrali i reszte pozytywow, wiec chyba dba o klientow. Ale ja sie juz tak cieszylam na ten pchacz, a tu doopa kolejny dzien lub dwa trzeba czekac.
Marys mi sie o 2 w nocy obudzila i postanowila pomarudzi i poszla spac o 4. Ja padnieta cosik. W dodatku maz zabral mi dzis auto i mam do wyboru skuter do pracy lub autobus.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-29, 07:46   #4808
anka_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 486
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
w pracy podczytuje ale po cichu
Też podczytuje z pracy i też ciiiii...
anka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 07:50   #4809
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez anka_1984 Pokaż wiadomość
Czuję się pozdrowiona i również pozdrawiam mamuśki


Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze wysle, ma jednego negatywa, kilka neutrali i reszte pozytywow, wiec chyba dba o klientow. Ale ja sie juz tak cieszylam na ten pchacz, a tu doopa kolejny dzien lub dwa trzeba czekac.
Marys mi sie o 2 w nocy obudzila i postanowila pomarudzi i poszla spac o 4. Ja padnieta cosik. W dodatku maz zabral mi dzis auto i mam do wyboru skuter do pracy lub autobus.
w takiej sytuacji to tylko kawa może Cię uratować, a co do wyboru ja bym chyba wybrała autobus

a wiem jak to jest, ja jak się na cos napalę to muszę to miec juz, a tymbardziej jak sie na all zamówi, a tu jeszcze trzeba czekać,żeby się tylko do weekendu wyrobił
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 07:53   #4810
CookieMonsters
Rozeznanie
 
Avatar CookieMonsters
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 647
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Mówiła, że leży na oddziale 4 miesięczne dziecko SAMO od czasu do czasu tylko przyjdzie jakaś starsza pani do niegoale to przykre....
jak byłam z Zuzka w szpitalu z naczyniakami, to na naszej sali leżał bardzo chory wcześniak, tzn miał ze 3 miesiące, ale normalnie akurat w tym czasie powinien sie urodzic co ja byłam. po 2 operacjach głowy, wrzeszczał okropnie cały czas. Też był sam, mama go tylko odwiedzała popołudniami, bo miała jeszcze 2 starszych dzieci. Ale to dziecko nawet przez pielegniarki było zaniedbywane, karmiły go co 3 godziny, a on był głodny zazwyczaj po dwóch i przez godzine sie darł, a one tylko mi mówiły, że już idą już idą... przewijały go też tylko kilka razy dziennie, na moje oko za mało jak na takie małe dziecko..

dzień dobry
Zuzka mi wczoraj usnęła dopiero po 23 koszmar.. koniec z długim popołudniowym spaniem. ona śpi od 14 przez 3 do 4 godzin, ale teraz jej to skrócę do 2

Stronczku a Ty sie nie miałaś wybrać na to smutne zad*pie? (czyt. białystok)
CookieMonsters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 07:53   #4811
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

A mnie boli głowa, dziecko mi non stop włazi na kanapę i idę sprzątać..

Dziś jeszcze jedziemy z tz do teściowej mojej siostry kuchnie malować - zawsze jakis grosz wpadnie
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-29, 07:54   #4812
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Ja też witam się z pracy
włąsnie zrobilam sobie kawusię - pierwszą po kilku dniach od tego zatrucia, mam nadzieje że mi nie zaszkodzi, ale tak mi się juz chcialo, ze jestem w stanie zaryzykować

mmm pysznaaa
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 07:55   #4813
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
A mnie boli głowa, dziecko mi non stop włazi na kanapę i idę sprzątać..

Dziś jeszcze jedziemy z tz do teściowej mojej siostry kuchnie malować - zawsze jakis grosz wpadnie
tylko się nie przepracuj
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 07:59   #4814
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Radek chodzi
dla radzia. Świetny widok nie? takim mały -wielki człowiek

Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
jeszcze mialam Was sie pytac o czyszczenie zabawek , ktorych dziecko uzywa w wannie. u nas zauwazylam ze w zabawkach jest taki czarny sluz , probowalam to wyplukac , ale nie daje rady , nie jestes w stanie wysuszac zabawki po kazdej kapieli , nawet jak wisza w siatce
ja mam parasolke , ale nie Quinny Zapp,
Kurcze niegdy na to nie wpadłam, ze cos tam moze zalegac. musze sie przyjżec naszym zabawkom. my mamy takie gumowe zwierzaczki z babyono i w nich tez zawsze zalega troche wody

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Mały I.
Dawno go tu nie było
Mały? On wyglada przynajmniej na 2 latka. I ma taka powazna buzie

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Byłyśmy dzisiaj u koleżanki Julci-fajnie, że takie małe dziewczynki mogą się razem spotkać, ,,pobawić"
Wieczorem pojechaliśmy po Tofika do tescia i jak P.go wołał do samochodu, to Tofik wpadł pod samochód jadący z naprzeciwka To było na osiedlu, więc na szczęście jechał powoli i Tofik uderzył w zderzak-ja siedziałam w samochodzie i słyszałam jakiś huk, ale nie wiedziałam, że to on...P. mówił,że nieźle przekoziołkował na szczęście na przekoziołkowaniu i wielkim strachu się skończyło...samochód też nie uszkodzony- co lepsze, to nasz kolega prowadził

Moja siostra cioteczna znowu jest w szpitalu ze swoją 8 miesięczna córką w moczu wykryli białko( niewiem jak teraz- dziwnie odpowiedziała)ale napewno są tam bakterie na które dostaje antybiotyk przez wenflon A wogóle to miała gdzieś przez tydzień gorączkę-oczywiście zbijaną i u lekarza też była-wszystko było zganiane na zęby.
Mówiła, że leży na oddziale 4 miesięczne dziecko SAMO od czasu do czasu tylko przyjdzie jakaś starsza pani do niegoale to przykre....
Dobrze, ze nic sie nie stało psiakowi

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Bilans Antka z okazji roczku:
10300 g waga,
82 cm wzrost,
roczek nie tyle podeptany, co przebiegniety,
dokladnie dzis przebila sie kolejna jedyneczka, wiec mamy 5 zabkow,
Ponadto od kilku dni sadzam malego na nocnik, nie tyle w celu odpieluchowania, bo do tego dluuga droga, ale po to, by zaoszczedzic na pieluchach, bo Antek robi kupe jak niemowlak kilka razy na dzien, w dodatku zazwyczaj do czystej pieluchy. No i mamy sukcesy, bo kupka laduje w nocniku
Kocham tego mojego szkraba.
10300 g? WOW U nas 8,5 kg


Witam zza biurka. Wczorajszy leń mnie nie opuszcza. Dizisaj zaspaąłm do pracy Budzik nie zadzwonił. Dobrze, ze Martynka czuwała

Kusicie mnie tymi paputkami nie wiem czy u mnie przejda bo martynka ściaga wszystko z nóg. najlepiej jest jej na boso .

No i ta bransoletka kurde...zbankrutuje przez was
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 08:03   #4815
madziaranew
Rozeznanie
 
Avatar madziaranew
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 795
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Stronczku bardzo mi przykro, dobrze ze Tz nic sie nie stalo. Ubezpieczenie pokryje straty .
Dziedobry dziewczyny. Ja jescze leze , ale Sophie juz beige po domu I broi.
Agadus -Ja nie w pracy , ale tez czuje sie pozdrowiona
Eveewe ja kawe dopiero pierwsza pije o 12 , jakos szczeholnoe pobudzajaco na mnie nie dziala , wlasciwie ok 12 na drzemke chetnie bym poszla. Rano sniadanie ( musi byc) Bo ja z tych ranch glodomorow .
Telik, Pieleszka fanjet te zabawki z FP
madziaranew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 08:05   #4816
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez CookieMonsters Pokaż wiadomość
jak byłam z Zuzka w szpitalu z naczyniakami, to na naszej sali leżał bardzo chory wcześniak, tzn miał ze 3 miesiące, ale normalnie akurat w tym czasie powinien sie urodzic co ja byłam. po 2 operacjach głowy, wrzeszczał okropnie cały czas. Też był sam, mama go tylko odwiedzała popołudniami, bo miała jeszcze 2 starszych dzieci. Ale to dziecko nawet przez pielegniarki było zaniedbywane, karmiły go co 3 godziny, a on był głodny zazwyczaj po dwóch i przez godzine sie darł, a one tylko mi mówiły, że już idą już idą... przewijały go też tylko kilka razy dziennie, na moje oko za mało jak na takie małe dziecko..


---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
Stronczku bardzo mi przykro, dobrze ze Tz nic sie nie stalo. Ubezpieczenie pokryje straty .
Dziedobry dziewczyny. Ja jescze leze , ale Sophie juz beige po domu I broi.
Agadus -Ja nie w pracy , ale tez czuje sie pozdrowiona
Eveewe ja kawe dopiero pierwsza pije o 12 , jakos szczeholnoe pobudzajaco na mnie nie dziala , wlasciwie ok 12 na drzemke chetnie bym poszla. Rano sniadanie ( musi byc) Bo ja z tych ranch glodomorow .
Telik, Pieleszka fanjet te zabawki z FP
Ja tez z tych porannych głodomorów. jak wstaje od razu ide do lodówki bo jak nie zjem to jest mi sąłbo. TŻ czasmi dopiero po 3 h je sniadania
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 08:16   #4817
CookieMonsters
Rozeznanie
 
Avatar CookieMonsters
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 647
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość

Ja tez z tych porannych głodomorów. jak wstaje od razu ide do lodówki bo jak nie zjem to jest mi sąłbo. TŻ czasmi dopiero po 3 h je sniadania
Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
Rano sniadanie ( musi byc) Bo ja z tych ranch glodomorow .
Telik, Pieleszka fanjet te zabawki z FP
to ja mam zupełnie inaczej, u mnie śniadanie jest razem z kolacją, albo i wcale kawa rano to rzecz najważniejsza,później druga kawa a jak kawa to i papierosy i czasem zapominam ze cos takiego jak jedzenie istnieje
CookieMonsters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 08:19   #4818
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość



w takiej sytuacji to tylko kawa może Cię uratować, a co do wyboru ja bym chyba wybrała autobus

a wiem jak to jest, ja jak się na cos napalę to muszę to miec juz, a tymbardziej jak sie na all zamówi, a tu jeszcze trzeba czekać,żeby się tylko do weekendu wyrobił
ja tez jak sie napale nie ma przepros, wlasnie mi odpisal, ze wysyla brakujaca czesc skuterem jezdzilam do pracy juz i temu sie szczegolnie nie boje, jednak jak wracam o 20 jest juz zimno i to jest glowny powod dla ktorego chyba wybiore autobus, bo pozniej odbierze mnie TZ z Marysia samochodem.

Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość

Eveewe ja kawe dopiero pierwsza pije o 12 , jakos szczeholnoe pobudzajaco na mnie nie dziala , wlasciwie ok 12 na drzemke chetnie bym poszla. Rano sniadanie ( musi byc) Bo ja z tych ranch glodomorow .
dla mnie kawa na czczo musi byc, bo wtedy zalicze kibelek i pozniej moge zjesc, a ze pobudza to drugi aspekt.
Marys juz wstala, zrobila siku do nocnika i zaraz zje sniadanko, a ja zaraz po niej. ide suszyc glowe.

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

A co do wagi - ja z Marysia ide dopiero 13 wrzesnia, bo przez pogrzeb i wyjazd zapomnialam sie umowic na szczepienie z nia. Ale wazylam ja na wadze ze mna i mi wyszla waga 12 kg
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 08:19   #4819
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość

No i ta bransoletka kurde...zbankrutuje przez was
ciesz się,że nie byłaś jak był szał na zabawki Lamaze ;-), i oball
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-29, 08:21   #4820
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Jaki wysoki i szczupły, cały ojciec!
mówi.z? Ja nie widzę podobień.atwa w nim do nikogo z na. ...


Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Moj tz miał dzisiaj stluczke. Baba mu w bok wjechała. Nasze, śliczne, nowe audi potlukla

Editko jestem w Lomzy. Moze byśmy sie spotkały?
Nela
Ojojoj

Editko witaj kochana! Nela taka dziewczęca i zwiewna kokietka!

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
hej dziewuszki

ja na razie na szybko:

mam pytanie do MIELCZANEK

słyszałyście coś o tym niepublicznym przedszkolu?
http://www.mielec.mistrzowiezabawy.pl/cennik.html
prowadzą również żłobek od ok. 20m-ca dziecka - i poważnie się zastanawiam nad taką opcją ale szukam jakichś opinii
Ja nie, ale obczajałam już ich .tronkę.
Tam też za żywienie je.t chyba doliczane 7 zł na dzień.


myha ja mam tak .amo. Zaw.ze mu.zę zje.ć obfite .niadanie, bom nie do życia.

Dzięki dzioł.zki za miłe .łówka odno.nie Igorka Wy.oki je.t bombel, ma 90 cm, dopomniałam .ię o zmierzenie jak byłam zapi.ywać na tą rehabilitaję.


A ja dzi. w.ciekła jak o.a
Nie do.ć, że burdel w całym mie.zkaniu, to M. miał naprawić rurę pod zlewozmywakiem, bo nie da .ię nic umyć, bo kapie pod .zafą na garnki i z .zafy na podłogę i oczywi.cie nie zrobił tego.
Pozatym Igor broi, że normalnie mi ci.nienie podno.i.
No i wiadomo- pranie, .przątanie, gotowanie. Wrrr!
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 08:22   #4821
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Witam się.

6wiedera drugi dzień za mną,
dzisiaj trzeci i mam już zakwasy

MOJE DZIECKO JESZCZE ŚPI

Natka nie doczytałam jeszcze dwóch stron, nie wiem czy mi odpisałaś ?
Możesz mi napisać na PW o tym doktorku u którego byłaś z Dominikiem?

Anka Ja nie potępiam Twojego zdania, więc nawet odwrotnie.Uważam, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Jedne są szczęśliwe siedząc w domu z wyboru drugie te które idą do pracy...dla mnie rok ba więcej nawet dwa lata siedzenia w dom (liczę ciążę) to za dużo zdecydowanie za dużo...czuje że się cofam..Emilie zostawiam swojej siostrom, babciom,dziadkom i jakoś specjalnie nie mam z tym problemu, podchodzę do tego w ten sposób że ona wyczuje kiedy się będę denerwowała i zostawiając ją beze mnie będzie się źle czuła, a tak nie ma problemu...ale na wakacje żeby jechać bez niej, też sobie nie wyobrażam...

Dzisiaj wyniki wymazu,
nie wiem czy bym chciała aby była bakteria, która raz dwa da sie wyleczyć,
czy alergia która najprawdopodobniej zostanie na całe życie...choć nie jest powiedziane..

Brumek a TY chociaż zjadłaś krówkę Tak z 13stego jestem

Jeżeli chodzi o zlot to ja odpadam,
zacznę nową pracę i nie dostanę tak o sobie wolnego,
nawet nie chcę narazie o nic prosić,
a po za tym dla mnie za daleko do Wawy..
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 08:22   #4822
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
Agadus -Ja nie w pracy , ale tez czuje sie pozdrowiona


a jak wstawiłas zdjęcie, to przynajmniej wiem jak wygladasz i nie bedę muślała,że jesteś brunetką
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 08:42   #4823
patik87
Zakorzenienie
 
Avatar patik87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 113
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cze.

Marina
Igorek duży facet, no jak 2,5-3 latek, imo o tżta podobny. Się rozchodził na dobre. A kiedy idziesz na rehabilitację? u mnie z rurą pod zlewem to samo . Cieknie już od dawana, wiaro mam podstawione..
I ja już jak pomyslę że obiad dzisiaj do gotowania, pranie, i codzienność to coś mnie bierze..

Editka
witaj, co porabiasz i czego nas opuściłaś

Oliweczka o kurcze biedny Tofik a to dzieciątko w szpitalu w białkiem - u nas to samo było. I od tego pewnie ta gorączka pewnie tydzień trwała i infekcja się rozwijała...

Anka
a Ty gdzie mieszkasz? napisz coś o sobie.

Madziara pamiętam wstawiałas zdjecia- kolaż po porodzie, ale to z daleka Cie było widać i tyle wiedziałam że jestes blonynka, ale twarzy nie pamiętałam.

Lilii brawa dla Radzia fajny ten blog, dobrze pokazane ja gołąbki zawijać i zrobić. A ja nigy nie robiłam, chyba spróbuję.

Idę do garów.
__________________
Sara
patik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 08:45   #4824
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez CookieMonsters Pokaż wiadomość
Stronczku a Ty sie nie miałaś wybrać na to smutne zad*pie? (czyt. białystok)
mialam ale mi sie pokomplikowalo zycie i nie pojechalam....

wstawilam sonde, zapraszam do glosowania

zmykm zaraz po wyniki Wiktorii i sprobuje do lekarza sie wbic..
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 08:50   #4825
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
ciesz się,że nie byłaś jak był szał na zabawki Lamaze ;-), i oball
Powiem ci ze mało brakowałao i tez bym kupiła Oballa. Lamaze tez szukałam na allegro ale na "szczescie" nie trafiła mi sie żadna okazja

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Witam się.

6wiedera drugi dzień za mną,
dzisiaj trzeci i mam już zakwasy
Kusisz ta 6 ja nie mam w sobie takiego samozaparcia do ćwiczeń
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 08:52   #4826
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

hej dziewczyny
chciałam napisać, że wczoraj byliśmy na szczepieniu z Leną i moja kruszynka spisała się na medal, nawet nie jęknęła przy wkłuciu i po nim, cały czas się uśmiechała
waży 8800 g i ma 78 cm, więc maleńka jest, a jak pielęgniarka wyszła do lekarki przekazać jej książeczkę Leny to wskoczyłam na wagę- 46 kg
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 08:54   #4827
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
chciałam napisać, że wczoraj byliśmy na szczepieniu z Leną i moja kruszynka spisała się na medal, nawet nie jęknęła przy wkłuciu i po nim, cały czas się uśmiechała
waży 8800 g i ma 78 cm, więc maleńka jest, a jak pielęgniarka wyszła do lekarki przekazać jej książeczkę Leny to wskoczyłam na wagę- 46 kg
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 08:58   #4828
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
Cze.

Marina
Igorek duży facet, no jak 2,5-3 latek, imo o tżta podobny. Się rozchodził na dobre. A kiedy idziesz na rehabilitację? u mnie z rurą pod zlewem to samo . Cieknie już od dawana, wiaro mam podstawione..
I ja już jak pomyslę że obiad dzisiaj do gotowania, pranie, i codzienność to coś mnie bierze..
[B]
Ja mam to .amo, je.zcze I. .ię będzie zaraz budził...Boże, ale bym chciała, żeby mi go kto. zabrał na .pacer, albo pobawił przez godzinę...(kurde wła.nie roz.ypałam płatki .niadaniowe, jakby mało .przatania było , bo podjadam je oczywi.cie ).
Idę 3 wrze.nia no i 5.09
Ciekawam je.t co tam mi powiedzą.
Kurde pi.zę jak analfabetka, ale oczywi.cie M. nie ma cza.u .ię zająć klawiaturą
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 09:02   #4829
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
mialam ale mi sie pokomplikowalo zycie i nie pojechalam....

wstawilam sonde, zapraszam do glosowania

zmykm zaraz po wyniki Wiktorii i sprobuje do lekarza sie wbic..
A czy ja tez moge zagłosowac?
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 09:04   #4830
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
chciałam napisać, że wczoraj byliśmy na szczepieniu z Leną i moja kruszynka spisała się na medal, nawet nie jęknęła przy wkłuciu i po nim, cały czas się uśmiechała
waży 8800 g i ma 78 cm, więc maleńka jest, a jak pielęgniarka wyszła do lekarki przekazać jej książeczkę Leny to wskoczyłam na wagę- 46 kg
Lenka bardzo podobna gabarytowo do B
Brawa za piękną twoją wagę
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.