Fajnych facetów już nie ma... - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-05, 22:19   #211
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez jaro071 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie szukasz tego odpowiedniego albo nie trafilas na takiego??????
Szukamy odpowiednich ale nie znajdujemy Dlatego czesc z nas uwaza, ze fajnych facetow nie ma...

A jak trafic na fajnego ... gdybysmy tylko wiedzialy
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 23:08   #212
Kfiatka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Ja mam takie małe marzenie... żeby ten mój przyszły Tż lubił sport przynajmniej tak samo jak ja, (żeby mnie dopingował i rozumiał, no i oczywiście żebyśmy mogli razem uprawiać sport), niestety jak mam 24 lata to znam na żywo 1 chłopaka, który uprawia sport, większość to niestety skupia się na wciskaniu przycisków od pilota (zresztą moje kumpele mają tak samo). A sport... "po co się męczyć"
No teraz doszedł jeszcze instruktor aerobicu... który absolutnie jest niesamowity... . Jestem nim absolutnie zauroczona..

Czasem już mi się wydaję, że wymagam chyba za dużo...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 07:31   #213
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez Kfiatka Pokaż wiadomość
Czasem już mi się wydaję, że wymagam chyba za dużo...
ja jestem w związku i również zdaje mi się że za dużo wymagam i wiem, że jego na siłę nie zmienie... przecież jest sobą i ma do tego prawo a ja usinie chciałabym zrobić z niego tego idealnego, ale może poprostu to nie ten?? myślę, że Ty szukasz tego ideału... ale może czasami warto przymróżyć oko, bo potem będziesz żałować. idealny i prawie idealny to niewielka różnica. ważne aby Ciebie szanował i świata poza Tobą nie widział
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 10:12   #214
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez keira24 Pokaż wiadomość
Mhmmmmm . Tacy udający niezdobytych są najlepsi (oczywiście nie mogą zanadto przesadzić w tym). To wyzwanie. A ja mam w sobie intynkt łowczyni
Nigdy nie ma pewności czy to zabawa w kotka i myszkę, czy faktycznie ta druga osoba nie che mieć z nami kontaktu. Działać ze zdwojoną siłą po odrzuceniu? Czy dać sobie spokój? Odwieczne pytanie ludzkości

Cytat:
Napisane przez keira24 Pokaż wiadomość
A co niby chcemy Ci zrobić ?? Baty ?? Hmmmm. A za co??
Bo jestem niegrzeczny i trochę cyniczny, za dużo gadam

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
ale to mezczyzna powienien wychodzic po dziewczyne po drabinie do wysokiej wiezy a nie odwrotnie
Ta sama droga

Cytat:
Napisane przez patrol Pokaż wiadomość
później pojawił się pan który bardzo mnie skrzywdził i od tego momentu( może to dziwacznie zabrzmi) mam uraz do facetów.
Spory kawałek czasu wstecz miałem podobne odczucia - "spróbuj się kobieto do mnie zbliżyć i flirtować a będę niemiły". A zaczęło się od tego, jak pewna kobitka zaczęła mnie podrywać. Pół roku się ze mną zmagała (pffffhehehe, twardy jestem ). Później poleciało z górki - ona chciała mieć fajnego faceta, aby pochwalić się koleżankom jaki to on... (no coś frapującego we mnie zobaczyła skoro przez pół roku nie odpuszczała). Tu nie było miłości - uznała tylko, że jestem świetnym "towarem". Po tym czasie każda nowa kobieta w moim otoczeniu była bacznie obserwowana. Ale Tobie to też przejdzie - jak tylko poznasz wartościowego faceta.

Cytat:
Napisane przez laylady Pokaż wiadomość
ps.kilka razy spotkałam "fajnych" mężczyzn, potem okazało się, że byli:
-megazagorzałym katolikiem
-twierdził, że mój ojciec jest kryminalistą, bo za często się śmieje!!!
-rzucał teksty do moich znajomych -co się gapisz-chcesz w ryj
-był w sekcie
Z jednej strony to śmieszne (szczególnie ten od "kryminalisty"), a z drugiej - tragiczne.

Cytat:
Napisane przez Kfiatka Pokaż wiadomość
Ja mam takie małe marzenie... żeby ten mój przyszły Tż lubił sport przynajmniej tak samo jak ja
Niektóre jednostki myślą, że włączenie Eurosportu to uprawianie sportu. Ale jak na to spojrzeć z innej strony to: mrugają oczami, sięgają po chipsy, przełączają kanały (na polsat sport)... to też... ruch
__________________

piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 10:34   #215
keira24
Zadomowienie
 
Avatar keira24
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 200
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Nigdy nie ma pewności czy to zabawa w kotka i myszkę, czy faktycznie ta druga osoba nie che mieć z nami kontaktu. Działać ze zdwojoną siłą po odrzuceniu? Czy dać sobie spokój? Odwieczne pytanie ludzkości
Ja tego nie traktuję, jak odwieczne pytanie ludzkości . Raczej dostawałam jasny przekaz, że ktoś nie jest zainteresowany moją osobą i tyle. Lubię konkretne sytuacje. Ale najczęściej jest tak, że męzczyzna tylko udaje niedostępnego .

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Bo jestem niegrzeczny i trochę cyniczny, za dużo gadam
Hmmm... Bad boy ... Ale czy to raczej nie jest wabikiem ??? Znam facetów, którzy mówią, że są niegrzeczni itp., ale tylko po to, by zainteresować kobiety swoją osobą . A co do nadmiernego gadania, to na pewno jakaś kobieta będzie potrafiła w przyjemny sposób przerwać ten Twój potok słów .


Cytat:
Napisane przez Kfiatka
Ja mam takie małe marzenie... żeby ten mój przyszły Tż lubił sport przynajmniej tak samo jak ja...
Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Niektóre jednostki myślą, że włączenie Eurosportu to uprawianie sportu. Ale jak na to spojrzeć z innej strony to: mrugają oczami, sięgają po chipsy, przełączają kanały (na polsat sport)... to też... ruch
Skąd ja to znam . Żaden z moich byłych partnerów nie znosił piłki nożnej . Nie mogłam z nimi porozmawiać na ten temat, a mecze zazwyczaj oglądałam sama. Oni albo sobie spali smacznie obok, albo grali w coś przy komputerze . Byłoby miło, gdyby kiedyś mój partner lubił sport i czynny i bierny. Od kilku miesięcy chodze na siłownię i tam faceci rozmawiają tylko o odżywkach, przyroście masy, sile, wymiarach swoich bicepsów, ćwiczeniach poprawiających brzuch itp. Dla mnie to inny świat .
Ale co tam, ja się nie przejmuję tym i ćwiczę sobie po swojemu.
__________________
... Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać ...
- Siewca Wiatru -
keira24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 11:28   #216
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez keira24 Pokaż wiadomość
Hmmm... Bad boy ... Ale czy to raczej nie jest wabikiem ??? Znam facetów, którzy mówią, że są niegrzeczni itp., ale tylko po to, by zainteresować kobiety swoją osobą .
Nie, nie jestem badboy'em. Dopasowuję się do sytuacji. Jeśli zachodzi potrzeba ubieram się w czarny garnitur, białą koszulę i biały krawat, świętuję z elitą mojej branży, etykieta jest mi dobrze znana. Grzeczny i ułożony. Z drugiej strony - zakładam longsleeva i glany, idę na pizzę ze znajomymi - wydurniam się i baluję do białego rana. W każdej z tych mogę być/jestem szarmancki, mogę rzucić sie do gardła, mogę stosować programowanie neurolingwistyczne. Jestem bardziej złożony i jest mi obojętne czy wychodzę na badboy'a, słodkiego garniturowicza czy zwykłego studencika.

Cytat:
Napisane przez keira24 Pokaż wiadomość
A co do nadmiernego gadania, to na pewno jakaś kobieta będzie potrafiła w przyjemny sposób przerwać ten Twój potok słów .
Niektóre damskie głosy sprawiają, że mam ochotę słuchać, i słuchać, i słuchać takiej kobiety i nie mogę nasycić się tym głosem. Istnieją również inne metody zamknięcia moich ust
__________________

piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 12:22   #217
keira24
Zadomowienie
 
Avatar keira24
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 200
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Nie, nie jestem badboy'em. Dopasowuję się do sytuacji. Jeśli zachodzi potrzeba ubieram się w czarny garnitur, białą koszulę i biały krawat, świętuję z elitą mojej branży, etykieta jest mi dobrze znana. Grzeczny i ułożony. Z drugiej strony - zakładam longsleeva i glany, idę na pizzę ze znajomymi - wydurniam się i baluję do białego rana. W każdej z tych mogę być/jestem szarmancki, mogę rzucić sie do gardła, mogę stosować programowanie neurolingwistyczne. Jestem bardziej złożony i jest mi obojętne czy wychodzę na badboy'a, słodkiego garniturowicza czy zwykłego studencika.

Niektóre damskie głosy sprawiają, że mam ochotę słuchać, i słuchać, i słuchać takiej kobiety i nie mogę nasycić się tym głosem. Istnieją również inne metody zamknięcia moich ust
Zabrzmiało troszkę jak z reklamy idealnego (niemal) meżczyzny . Ale w końcu wszyscy staramy się perfekcyjnie zareklamować drugiej osobie i nie widzę w tym nic złego. Najważniejsze, by jednak nie zatracić swojego własnego "ja".

Glany też zakładam , ale szpilki też bardzo lubię .

A co do głosu to można go słuchać z zapartym tchem, pod warunkiem, że intrygująca barwa idzie w parze z sensowną wypowiedzią .

Pozdrawiam .
__________________
... Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać ...
- Siewca Wiatru -
keira24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 12:45   #218
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez keira24 Pokaż wiadomość
Zabrzmiało troszkę jak z reklamy idealnego (niemal) meżczyzny
Ideałów nie ma A jeśli istnieją prawie-ideały to ja nie pretenduje do tego tytułu.
Reklamy są po to aby sprzedać produkt, ja nie jestem produktem i nic nie sprzedaję
Forum to nie tablica ogłoszeń.

Zauważ, że wersja w garniaku to nudziarz i sztywniak, w glanach - buntownik i zbir. Z ideału powstaje antyideał - więc gdzie tu "reklama"?

Cytat:
Napisane przez keira24 Pokaż wiadomość
A co do głosu to można go słuchać z zapartym tchem, pod warunkiem, że intrygująca barwa idzie w parze z sensowną wypowiedzią .
Znam na razie tylko jedną taką kobietę
__________________

piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 12:57   #219
keira24
Zadomowienie
 
Avatar keira24
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 200
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Ideałów nie ma

Reklamy są po to aby sprzedać produkt, ja nie jestem produktem i nic nie sprzedaję
Napisałam "idealnego (niemal) mężczyzny". I wiem, że ideałów nie ma...

Sprzedaż zareklamowanego produktu i zakupienie go przez kogoś to efekt końcowy całego procesu. No cóż, może to niezbyt miłe porównanie, ale tak jest. Promujemy sie, chcemy być postrzegani w oczach drugiej osoby jako ktoś pożądany, potrzebny, powabny itp. Chcemy zostać dostrzeżeni i wyłowieni z tłumu innych ludzi...

Nie uważam nikogo za produkt. Nikt nie musi się ze mną zgadzać... Jedynym moim usprawiedliwieniem może być to, że skończyłam reklamę i mam nieco spaczone zawodowo postrzeganie tego tematu...

__________________
... Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać ...
- Siewca Wiatru -
keira24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 13:07   #220
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez keira24 Pokaż wiadomość
Jedynym moim usprawiedliwieniem może być to, że skończyłam reklamę i mam nieco spaczone zawodowo postrzeganie tego tematu...
Nie obrażam się, to tylko zabawa słowami Jeśli skończyłaś reklamę to dość blisko moich zainteresowań PR i rozumiem (częściowo) Twój tok rozumowania w ostatnich wypowiedziach. Też stosuję Spiny i NLP (świnia jestem, wiem)

Edit: Wcale nie jest mi przykro, że stosuję Spiny, kobiety też je stosują, niekoniecznie będąc świadome - bo czym jest płacz/foch/trzaśnięcie drzwiami jeśli nie programowaniem neurolingwistycznym. To najbardziej obłudna i podstępna forma NLP - sterowanie emocjami faceta. Dlatego jestem zimny i nieczuły na takie zagrywki ze strony kobiet.


__________________

piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 15:13   #221
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Zauważ, że wersja w garniaku to nudziarz i sztywniak, w glanach - buntownik i zbir. Z ideału powstaje antyideał - więc gdzie tu "reklama"?
Kpisz czy o droge pytasz
Nie ma sensu kwestionować rzeczy tak oczywistej, jak potrzeba wywierania pozytywnego wpływu na innych i przedstawiania sie w jak najlepszym świetle. Oczywiście ważna jest grupa docelowa - chcemy zaimponować tym, którym zaimponowanie sie nam 'opłaca'.

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Edit: Wcale nie jest mi przykro, że stosuję Spiny, kobiety też je stosują, niekoniecznie będąc świadome - bo czym jest płacz/foch/trzaśnięcie drzwiami jeśli nie programowaniem neurolingwistycznym. To najbardziej obłudna i podstępna forma NLP - sterowanie emocjami faceta. Dlatego jestem zimny i nieczuły na takie zagrywki ze strony kobiet.
Szczere oburzenie.
Najsampierw chciałam zaznaczyć, że kobieta jest istotą emocjonalną.
"Płacz/foch/trzaśnięcie drzwiami" to są komunikaty (!). Komunikaty o przeżywanych emocjach. Jako że kobiety 'myślą uczuciami', tak tez się zachowują - emocjonalnie. Spróbuj zrobić cokolwiek, wysłać jakikolwiek komunikat do partnera/partnerki, nie wpływając w jakimś stopniu na jego/jej emocje. Jest to w bliskim związku niemożliwe, o ile nie rozmawiacie o cieknącym kranie. Choć i tu też może sie wplątać jakaś emocja, przykładowo "jestem zła, bo tyle razy Ci juz o tym mówiłam". "Płacz/foch/trzaśnięcie drzwiami" nie muszą być obliczone na konkretny wynik. Może gdyby mężczyzna słuchał tego, co mu komunikuje kobieta, nie uciekałaby sie ona do drastyczniejszych środków, po jakims czasie...
Wjechałam jednak, a nie powinnam, z powrzechną kobiecą pretensją
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 16:15   #222
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Kpisz czy o droge pytasz
Kpię i sprawdzam Wasze reakcje na moje nowe sztuczki socjotechniczne

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Najsampierw chciałam zaznaczyć, że kobieta jest istotą emocjonalną.
A powiesz mi coś czego nie wiem, zaskocz mnie

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
"Płacz/foch/trzaśnięcie drzwiami" to są komunikaty (!).
A nie lepiej "Czy mógłbyś...", "Zrób proszę..." To są komunikaty

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Spróbuj zrobić cokolwiek, wysłać jakikolwiek komunikat do partnera/partnerki, nie wpływając w jakimś stopniu na jego/jej emocje.
"Czy możesz przez chwilę potrzymać drabinę? Bardzo chwiejna. Dziękuję"
__________________

piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 16:31   #223
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Kpię i sprawdzam Wasze reakcje na moje nowe sztuczki socjotechniczne
Dobry wykręt. Aż ciężko odeprzeć... co nie?

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
A powiesz mi coś czego nie wiem, zaskocz mnie
"Wiedzieć", nie równa się "rozumieć". Bardziej zależałoby mi na tym drugim.

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
A nie lepiej "Czy mógłbyś...", "Zrób proszę..." To są komunikaty

"Czy możesz przez chwilę potrzymać drabinę? Bardzo chwiejna. Dziękuję"
Chwiejna drabina jak najbardziej wzbudza emocje
Zresztą, odniosłam się juz do tego, że każdy komunikat może wzbudzić emocję.
Proszę, potem jęczę/marudzę, krzyczę, ostatecznie strzelam focha. Rozumiem te zachowania, bo wiem skąd się biorą. Oczywiście, ze ich podstawy są zróżnicowane. Bezsilność, manipulacja, wbudowany wzorzec...

Więcej napisać juz nie mogę, bez niepotrzebnych 'wjazdów'. Może później.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 16:49   #224
keira24
Zadomowienie
 
Avatar keira24
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 200
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Zauważ, że wersja w garniaku to nudziarz i sztywniak, w glanach - buntownik i zbir. Z ideału powstaje antyideał - więc gdzie tu "reklama"?
Rozbawiłeś mnie . To przecież stereotypowe myślenie... Mnie tam kręcą obie te wersje .

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983
Kpię i sprawdzam Wasze reakcje na moje nowe sztuczki socjotechniczne
Czyżby Wizażanki miały być króliczkami doświadczalnymi ???
__________________
... Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać ...
- Siewca Wiatru -
keira24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 17:10   #225
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Wjechałam jednak, a nie powinnam, z powrzechną kobiecą pretensją
Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Więcej napisać juz nie mogę, bez niepotrzebnych 'wjazdów'.
Nie wierzę, że podchodzisz do naszej wymiany zdań aż tak emocjonalnie (a może się mylę?) Chyba, że cytowane zdania (znajdujące się na końcu dwóch ostatnich wypowiedzi) są zgodne z zasadą "Facetowi trzeba wszystko powiedzieć wprost"

Cytat:
Napisane przez keira24 Pokaż wiadomość
Mnie tam kręcą obie te wersje .
Mnie nie kręcą kobiety, które kręci moja osoba. Lubię wyzwania

Cytat:
Napisane przez keira24 Pokaż wiadomość
Czyżby Wizażanki miały być króliczkami doświadczalnymi ???
Przecież "facet to świnia" a miłych facetów już nie ma




__________________

piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 17:26   #226
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Nie wierzę, że podchodzisz do naszej wymiany zdań aż tak emocjonalnie (a może się mylę?) Chyba, że cytowane zdania (znajdujące się na końcu dwóch ostatnich wypowiedzi) są zgodne z zasadą "Facetowi trzeba wszystko powiedzieć wprost"
Gryzę się w język, bo niektóre argumenty, którymi miałam ochotę się posłużyć, zakończyły by tą przemiłą wymianę zdań Szybko się uprzedzam - tak to ujmę. Wolę się trzymać tematu rozmowy, a nie rozmówców

A to co zacytowałeś, to są bardziej uwagi dla mnie samej. Że tak sobie pozwole użyć metafory - metauwagi.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 18:07   #227
keira24
Zadomowienie
 
Avatar keira24
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 200
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
" Mnie nie kręcą kobiety, które kręci moja osoba. Lubię wyzwania
Te kobiety, które zwracają Twoją uwagę, mogą zupełnie nie interesować się Twoją osobą . Niektóre wyzwania przerastają możliwości zdobycia .
Odrobinka skromności byłaby zapewne mile widziana...

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
" Przecież "facet to świnia" a miłych facetów już nie ma
Taaaak ??? Interesujące... A skąd ta wiedza? Z własnych przemyśleń i doświadczeń ???
__________________
... Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać ...
- Siewca Wiatru -
keira24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 18:10   #228
keira24
Zadomowienie
 
Avatar keira24
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 200
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

[quote=ahinsa;3629272]Gryzę się w język, bo niektóre argumenty, którymi miałam ochotę się posłużyć, zakończyły by tą przemiłą wymianę zdań [quote]

Trafnie ujęte . Popieram...

Ahinso odchodząc zupełnie od tematu...

Jakież to ciasteczka ma w swojej ofercie ciemna strona mocy ???
__________________
... Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać ...
- Siewca Wiatru -

Edytowane przez keira24
Czas edycji: 2007-02-06 o 20:03
keira24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 19:45   #229
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

oj coz za interesujaca wymiana zdan sie tu wywiazała
baby konta facet tak trzymac dziewczyny hehe
oo mnie tez zainteresowaly te ciasteczka ahinsy jaaakie?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 20:16   #230
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Gryzę się w język, bo niektóre argumenty, którymi miałam ochotę się posłużyć, zakończyły by tą przemiłą wymianę zdań
Próba oddziaływania emocjonalnego na moją osobę i tak skończy się fiaskiem i dobrze o tym wiesz jagna W końcu moje imię nie zostało mi nadane bez powodu (niewtajemniczonym podpowiem, żeby sprawdzili znaczenie mojego imienia ) Możesz stosować swoje babskie sztuczki i udawać sFOCHowanie, a i tak wiem, że twardo stąpasz po ziemi (mała komplimenta, nie musisz się zastanawiać)

Cytat:
Napisane przez keira24 Pokaż wiadomość
Te kobiety, które zwracają Twoją uwagę, mogą zupełnie nie interesować się Twoją osobą . Niektóre wyzwania przerastają możliwości zdobycia .
Nie stwierdzam i nigdzie nie powiedziałem, że jestem w stanie zdobyć każdą kobietę. Trudne kobitki to wyzwanie, ale zdaję sobie sprawę, że nie każdą można zdobyć. Skąd taki brak wiary w siebie, skoro samce twierdzą inaczej? Otóż wiem, że na mnie nie ma sposobu - jeśli się uprę to wszystko zniszczę - i wiem, że taki charakter może mieć kobieta, która wpadnie mi w oko.

Cytat:
Napisane przez keira24 Pokaż wiadomość
Odrobinka skromności byłaby zapewne mile widziana...
Jestem śliczny, mądry, sympatyczny... no ale przede wszystkim moją najważniejszą zaletą, jest wrodzona i nabyta skromność

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
baby konta facet tak trzymac dziewczyny hehe
Braterstwo jajników Ale tak łatwo nie dam się pokonać
__________________

piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 21:00   #231
keira24
Zadomowienie
 
Avatar keira24
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 200
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Otóż wiem, że na mnie nie ma sposobu - jeśli się uprę to wszystko zniszczę - i wiem, że taki charakter może mieć kobieta, która wpadnie mi w oko.

Jestem śliczny, mądry, sympatyczny... no ale przede wszystkim moją najważniejszą zaletą, jest wrodzona i nabyta skromność
Jakbym słyszała swojego byłego narzeczonego. Nawet imię miał takie jak Ty... Znam więc jego znaczenie. Tylko nie mów, że jesteś spod znaku bliźniąt ...

Rzeczywiście, charakterek masz...

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Braterstwo jajników Ale tak łatwo nie dam się pokonać
Nie jesteśmy na wojnie . To Wasz męski wymysł, a my kobiety ciut wyżej stoimy na drabinie ewolucyjnej i nie w głowie nam bawienie się w bitwy .
__________________
... Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać ...
- Siewca Wiatru -
keira24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 21:09   #232
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez keira24 Pokaż wiadomość
Jakież to ciasteczka ma w swojej ofercie ciemna strona mocy ???
Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
oo mnie tez zainteresowaly te ciasteczka ahinsy
Bajaderki

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Próba oddziaływania emocjonalnego na moją osobę i tak skończy się fiaskiem i dobrze o tym wiesz jagna W końcu moje imię nie zostało mi nadane bez powodu. Możesz stosować swoje babskie sztuczki i udawać sFOCHowanie, a i tak wiem, że twardo stąpasz po ziemi (mała komplimenta, nie musisz się zastanawiać)


Zaczynam podejrzewać, zgodnie z prawami zboczenia zawodowego, że masz jakieś urojenia prześladowcze związane z babskimi sztuczkami. Ale to najpewniej jakaś zwykła projekcja w związku z Twoim rozmachem manipulacyjnym.
Nie udaję sfochowania, więc nie wiem skąd ta uwaga. Nie odcinaj sie tak od zycia emocjonalnego, bo nedługo przestaniesz rozumieć 'normalnych' ludzi
Za komplement nie podziekuję, bo jakoś dziwnie został podany.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 21:25   #233
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez keira24 Pokaż wiadomość
Jakbym słyszała swojego byłego narzeczonego. Nawet imię miał takie jak Ty... Znam więc jego znaczenie. Tylko nie mów, że jesteś spod znaku bliźniąt ...

Rzeczywiście, charakterek masz...
To połączenie imienia, i jeśli ktoś wierzy - znaku zodiaku - byczek oraz numerologicznej piątki A będąc racjonalistą stwierdzam, że nie mam pojęcia jakie wydarzenia na mnie wpłynęły, że jestem jaki jestem (całe życie zapewne)

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Zaczynam podejrzewać, zgodnie z prawami zboczenia zawodowego, że masz jakieś urojenia prześladowcze związane z babskimi sztuczkami. Ale to najpewniej jakaś zwykła projekcja w związku z Twoim rozmachem manipulacyjnym.
Nie udaję sfochowania, więc nie wiem skąd ta uwaga. Nie odcinaj sie tak od zycia emocjonalnego, bo nedługo przestaniesz rozumieć 'normalnych' ludzi
Nie bój żaby jagna kamienie też mają serce


BTW: Można próbować dotrzeć do wnętrza kamienia, rozłupać na połowę, i znów na połowę... a i tak do wnętrza się nie dotrze
__________________

piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 22:03   #234
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Nie bój żaby jagna kamienie też mają serce


BTW: Można próbować dotrzeć do wnętrza kamienia, rozłupać na połowę, i znów na połowę... a i tak do wnętrza się nie dotrze
Kamienie się drąży, powoli.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 22:11   #235
gwiazdkaa
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 275
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Siemka Ja jestem od roku sama i też czasem sobie popłakusiam bo mi tęskno za drugą osobą. Powiem ci jedno na siłe faceta nie można szukac bo z reguły jak się taki znajdzie to nie wypał jest. Znam to z doświadczenia. Napewno za niedługo spotkasz jakiegoś kolesia dla którego stracisz głowę i znów poczujesz motylki w brzuszku. Trzymam kciuki papa
gwiazdkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 22:36   #236
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Kamienie się drąży, powoli.
Z technicznego punktu widzenia - masz rację

Cytat:
Napisane przez gwiazdkaa Pokaż wiadomość
Siemka Ja jestem od roku sama i też czasem sobie popłakusiam bo mi tęskno za drugą osobą. Powiem ci jedno na siłe faceta nie można szukac bo z reguły jak się taki znajdzie to nie wypał jest. Znam to z doświadczenia. Napewno za niedługo spotkasz jakiegoś kolesia dla którego stracisz głowę i znów poczujesz motylki w brzuszku. Trzymam kciuki papa
Chyba pomyliłaś wątki
__________________

piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 22:42   #237
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Z technicznego punktu widzenia - masz rację
A więc z technicznego punktu widzenia - na każdego jest sposób.
Chińskie tortury, niah niah.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 22:48   #238
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
A więc z technicznego punktu widzenia - na każdego jest sposób.
Chińskie tortury, niah niah.
Na piórko się nie zgadzam Mam laskotki
__________________

piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 00:07   #239
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Nie czytałam do końca bo przy 1 stronie ryczeć mi sie zachciało ;(
Moim zdaniem fajni faceci z charakteru nie są atrakcyjni i odwrotnie;( ! a dlaczego kurde mam isc na kompromis wyglad czy charakter? pozatym jak juz jakis jest w miare to albo zajety albo po chwili sie okazuje ze cos znim nie tak np: ciągle chla, jes niewyzyty seksualnie, jest zarozumialy po maksie albo poprostu w****iajacy.........

totalna beznadzieja a tyle jest pieknych kobiet i fajnych czemu z facetami nie jest podobnie?

DNO DNO DNO , umowmy sie na wpsolne ryczenie:P
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 00:18   #240
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Fajnych facetów już nie ma...

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio Pokaż wiadomość
pozatym jak juz jakis jest w miare to albo zajety albo po chwili sie okazuje ze cos znim nie tak np: ciągle chla, jes niewyzyty seksualnie, jest zarozumialy po maksie albo poprostu w****iajacy......... (...)
DNO DNO DNO , umowmy sie na wpsolne ryczenie:P
Nieee, na ryczenie nie Na wesołą imprezę - tak
Wiesz, po to jest właśnie etap "wielkiej ściemy" - czyli różowe okulary na nosie. Jemu zależy - udaje fajnego, tobie zależy - udajesz fajniejszą niż jesteś. I sobie wierzymy, bo mamy w tym interes
Musisz się po prostu naprawdę zakochać, to nie będziesz zauważała wad. Przez jakiś czas
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-29 16:11:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.