Wakacyjne Mamy 2012 - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-05, 15:03   #3991
karolka110
Wtajemniczenie
 
Avatar karolka110
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Stuttgart/Chocianów
Wiadomości: 2 352
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
i teraz mam pytanie ile po zjedzeniu moze małej cos byc> tzn zjadam teraz pizze gdyby miał Jej ser zaszkodzic to jak Ja teraz nakarmie? czy to za jakis czas dopeiro czy jak? tak wrazie wu pytam

mi położna mówiła, że po 7h to co zjem jest w pokarmie
__________________
Nasza CaLileczka
karolka110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 15:07   #3992
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
mi położna mówiła, że po 7h to co zjem jest w pokarmie
acha czyli na noc
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 15:19   #3993
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Mały usnął na mnie,więc piszę z tel.
Czekałam godzinę aż okulistka raczy nas przyjąć... Obejrzała Fabiego, kazała przemywać oczka solą fizjologiczną za każdym razem jak wyjdzie ropa, do tego kilka razy dziennie masować kanaliki żeby się odtykały i dostaliśmy receptę na biodacynę. Mamy ją używać przez tydzień. Zobaczymy czy pomoże...
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 15:27   #3994
wvictoria
Wtajemniczenie
 
Avatar wvictoria
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 924
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Patryk też uwielbia jazdę samochodem

A u nas znowu Patryk sporo ulewa ,mimo że mamy Nutramigen .

Co do pogrubionego. Dzisiaj w przychodni kobieta mówi do mnie " oo jaki maluszek,ile ma ? Miesiąc pewnie,albo i nie? " a ja mówie,że ma 2 miesiące. A ona ,że niemożliwe,taki drobniutki jest . Patryś waży 4400, a jej córeczka urodzona 3 dni po Patrysiu 6300.
Mówie jej,że synek po tatusiu pewnie będzie drobny. A ona do mnie ,że to nie dobrze jak dziecko takie drobne jest
Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
I to jest właśnie przykład jak różnie rozwijają się maluszki. Więc ja przestałam się przejmować słowami ,że jest drobny itd. Jest taki jaki jest.
Ech, kobieto nie ma się co martwić! Zobaczysz, jeszcze przegoni wszystkich kolegów Mój brat był zawsze najmniejszy w klasie - taka chudzinka i do tego niski. A wyrósł z niego chłop jak dąb! A mój chrześniak (lat 8) jest drobniutki - chudy i nie za wysoki. Ale za to wszystkich w klasie przegoni bo najsprytniejszy A je za dwóch - na obiad wciągnie większego kotleta niż jego ojciec Taka uroda ich i tyle. Poza tym ja to bym wolała żeby moje dziecko było drobne i bez problemów z nadwagą. I z tego względu mam nadzieję, że będzie podobny do swojego taty, a nie do mnie

A co do ulewania to położna mówiła, że można spróbować mleka enfamil. Ono podobno specjalnie zrobione dla dzieci ulewających. Ja dałam tego młodemu i rzeczywiście chyba trochę mniej było tych problemów z ulewaniem i rzygami.

A za chwilę trafi mnie! Młody płacze a moja teściowa natychmiast przylatuje bo na pewno coś robię źle. I od razu mówi - chodź, babcia ponosi. Nie dałam jej dziecka bo powiedziałam, że ja go chcę trochę poprzytulać jak mu źle to poszła sobie. No ku.rw.a, ileż można? Przecież ja mu krzywdy nie robię, a dziecko czasem też płacze! Ale Kubuś szybko zasnął i zaniosłam go do wózka na podwórko - teraz teściowa może pilnować wózka.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę kupić coś specjalistycznego do kąpania małej.
Widzę w internetowej aptece, że mają między innymi oliatum i emolium.
Który lepszy? czy to jest bez różnicy?
Ja mam emolium i jestem zadowolona - młody już nie ma wysuszonej skóry A z tego co czytałam to składy są prawie identyczne ale czy jakoś znacząco to wpływa na różnicę pomiędzy oboma to nie wiem
__________________
Bo do szczęścia trzeba trojga


http://fajnamama.pl/suwaczki/kjxyg8y.png
wvictoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 15:28   #3995
depoison
Zadomowienie
 
Avatar depoison
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 956
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Mała dziś koncertuje (nihil novi ) - co puści bąka, to się rozpłacze
A mi już ręce taaaaakie długie wyrosły (bym trzymając ją na kolanach sięgała do klawiatury)

Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
wczoraj Małża brat, był na zakupach i z okazji Liluni imienin zakupił jej cudny zestaw ciuszków w Zarze-stylowo Depoisonowy.....skubany ma 22 lata a gust w sprawie ciuszków dziecięcych niezły...bluzeczka jest w serduszka
ale cuda! No to teraz ubieraj Lilę w to jak najczęściej, żeby się nacieszyć, zanim wyrośnie

Cytat:
Napisane przez nitka_88 Pokaż wiadomość
Mamusie, które używają kapturków - z jakiej firmy macie i jak Wam się sprawują?
Miłego dnia
mam Aventu i Medeli. Zosi jest bez różnicy, ale ja wolę Medeli. Lepiej przylegają i silikon bardziej miękki

Cytat:
Napisane przez wvictoria Pokaż wiadomość
depoison - czadowe buty Też takie chcę Ale oprócz nich jeszcze coś na obcasie
na obcasie też chętnie bym coś nabyła, ale tylko wtedy, jak trafię ja jakąś wyjątkową okazję estetyczno-cenową Bo właściwie to mam. Ale oficerki potrzebowałam, więc kupiłam z czystym sumieniem

Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
tak też mam zamiar zrobić, na razie szczotką się do tego nie zbliżam....teraz nie dość, że ma tłustą głowkę, to jeszcze opryszczoną....bidulka:lo ve:
czapkę jej załóż - nie będzie widać (a przy okazji łuski zmiękną)

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Buty fajne Mam podobne chyba sprzed 3 lat, z futrem w środku na całej długości (bo ja zmarźlak jestem), a poza nimi jeszcze 4 pary innych zimowych, więc chyba nie powinnam w tym roku kupować kolejnych.
Ponieważ jednak lubię mieć nowe buty, to może kupię jakieś czarne lub ciemnobrązowe do spódniczki... albo cokolwiek w kolorze innym, niż czarny, karmelowy i oliwkowy.

W PL też powinnam coś dostać?
Ad 1 - to istnieją inne kolory?
(jeśli chodzi o buty, bo w innych częściach garderoby to wiem, że istnieją: szary, czekoladowy i granatowy )
Ad 2 - pojęcia nie mam, tu to info jest na stronie Rossmanna. W PL jest chyba tylko ten program Rossnę

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Co do pogrubionego. Dzisiaj w przychodni kobieta mówi do mnie " oo jaki maluszek,ile ma ? Miesiąc pewnie,albo i nie? " a ja mówie,że ma 2 miesiące. A ona ,że niemożliwe,taki drobniutki jest . Patryś waży 4400, a jej córeczka urodzona 3 dni po Patrysiu 6300.
Mówie jej,że synek po tatusiu pewnie będzie drobny. A ona do mnie ,że to nie dobrze jak dziecko takie drobne jest
ech, szkoda gadać. W ogóle w PL jest jakiś kult tłustych dzieci (szczególnie jeśli chodzi o pokolenie 50+)
(w DE nie wiem, czy jest, ludzie na szczęście taktownie milczą jak słyszą, ile Zosi ma)
__________________
To read or not to be

Le roi est mort, vive le... reine!

depoison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 15:40   #3996
wvictoria
Wtajemniczenie
 
Avatar wvictoria
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 924
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez depoison Pokaż wiadomość
Mała dziś koncertuje (nihil novi ) - co puści bąka, to się rozpłacze
A mi już ręce taaaaakie długie wyrosły (bym trzymając ją na kolanach sięgała do klawiatury)


ale cuda! No to teraz ubieraj Lilę w to jak najczęściej, żeby się nacieszyć, zanim wyrośnie


mam Aventu i Medeli. Zosi jest bez różnicy, ale ja wolę Medeli. Lepiej przylegają i silikon bardziej miękki


na obcasie też chętnie bym coś nabyła, ale tylko wtedy, jak trafię ja jakąś wyjątkową okazję estetyczno-cenową Bo właściwie to mam. Ale oficerki potrzebowałam, więc kupiłam z czystym sumieniem


czapkę jej załóż - nie będzie widać (a przy okazji łuski zmiękną)


Ad 1 - to istnieją inne kolory?
(jeśli chodzi o buty, bo w innych częściach garderoby to wiem, że istnieją: szary, czekoladowy i granatowy )
Ad 2 - pojęcia nie mam, tu to info jest na stronie Rossmanna. W PL jest chyba tylko ten program Rossnę


ech, szkoda gadać. W ogóle w PL jest jakiś kult tłustych dzieci (szczególnie jeśli chodzi o pokolenie 50+)
(w DE nie wiem, czy jest, ludzie na szczęście taktownie milczą jak słyszą, ile Zosi ma)
Twoje wydłużone ręce aby dostać do klawiatury to dowód na istnienie ewolucji Organizm się przystosował.

Ja obuwia zimowego mam chyba 6 par Ale ja wyznaję zasadę, że butów nigdy za dużo I w tym roku zakupię kolejne 2 pary (bo muszę już jednych się pozbyć więc jedną parę kupię w zastępstwie, a druga na pocieszenie ).
Co do kolorów obuwia - tak, są inne kolory butów niż wspomniane Ja mam szpilki czerwone (2 pary), niebieskie, żółte, beżowe... i pewnie jeszcze jakieś inne kolory też ale tak dawno w nich nie chodziłam, że muszę zrobić przegląd
Co do grubych dzieci - mnie to przeraża. Jak można się zachwycać grubasem? I mówię tu o takich dzieciach co to widać, że nie chodzi o to, że duże tylko, że tłuste. Moja babcia ostatnio widziała jedną z moich koleżanek. Ta dziewczyna jest tak tłusta, że szyi nie ma tylko głowę od razu przytwierdzoną do tułowia. Laska lat 33, a waży pewnie ze 150 kg. I co moja babcia powiedziała? Otóż, że wygląda ślicznie! Tak jej ładnie! No, ja się pytam jak to możliwe żeby takie rzeczy wygadywać? Jedyne usprawiedliwienie to takie, że babcia była bez okularów bo nic innego mi do głowy nie przychodzi.
__________________
Bo do szczęścia trzeba trojga


http://fajnamama.pl/suwaczki/kjxyg8y.png
wvictoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 16:13   #3997
houserka
Rozeznanie
 
Avatar houserka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 978
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

byliśmy na spacerku prawie 2 h, ale się upociłam . Ubrałam sobie mądra dżinsy a tak ciepło dziś..
mam pytanie do dziewczyn które maja dziewczynki-kiedy planujecie przekłuć uszy? ja mialam przekłuwane w ósmej klasie podstawówki
a i pytanie cB]czym obcinacie paznokcie[/B]?- u nas cążki się nie sprawdziły i położna poleciła pilnik szklany. A moja koleżanka obgryza dziecku paznokcie przy karmieniu
houserka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 16:52   #3998
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

ja dzis juz padam na pysk.. Natan jak nie spi to tylko płacze, a ja sie słaniam, dostałam okres, jakaś taka słabsza jestem.
Tż przejął małego i poszedł z nim na spacer, bo nie idzie go uspokoić...
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:10   #3999
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez depoison Pokaż wiadomość
na obcasie też chętnie bym coś nabyła, ale tylko wtedy, jak trafię ja jakąś wyjątkową okazję estetyczno-cenową Bo właściwie to mam. Ale oficerki potrzebowałam, więc kupiłam z czystym sumieniem

Ad 1 - to istnieją inne kolory?
(jeśli chodzi o buty, bo w innych częściach garderoby to wiem, że istnieją: szary, czekoladowy i granatowy )
A co? Nie podobają Ci się białe kozaczki?

Czasem widuję buty w ciekawym kolorze, ale jeśli kupię w innym, niż mam, to pewnie będą one szare/ stalowe. Właściwie to nawet takich nie widziałam. Natomiast jeśli chodzi o garderobę, to lubię kilka kolorów, a staram się nosić więcej.

Malutka znów się pręży i popłakuje. Uspokoiła się po odbiciu.

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez wvictoria Pokaż wiadomość
Twoje wydłużone ręce aby dostać do klawiatury to dowód na istnienie ewolucji Organizm się przystosował.

Ja obuwia zimowego mam chyba 6 par Ale ja wyznaję zasadę, że butów nigdy za dużo I w tym roku zakupię kolejne 2 pary (bo muszę już jednych się pozbyć więc jedną parę kupię w zastępstwie, a druga na pocieszenie ).
Co do kolorów obuwia - tak, są inne kolory butów niż wspomniane Ja mam szpilki czerwone (2 pary), niebieskie, żółte, beżowe... i pewnie jeszcze jakieś inne kolory też ale tak dawno w nich nie chodziłam, że muszę zrobić przegląd
Latem można śmigać w różnych kolorach, ale do Depoison pisałam o butach jesienno - zimowych. Czerwone szpilki zamierzam nabyć.

Przypominam, że nasi przodkowie mieli dłuższe ręce i jako przeznaczone o chwytania, a nie chodzenia i na drodze ewolucji uległy one uwstecznieniu.

Edytowane przez Maciejka__
Czas edycji: 2012-09-05 o 17:20
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:16   #4000
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Trochę się pospieszyłam z tymi cichymi dniami u nas I to prawda-kłótnie nam się prawie nie zdarzają Tym razem też szybko przeszło-tzn. tż zrozumiał swój błąd i zaraz przyszedł przeprosić W sumie o pierdołę poszło, ale jesteśmy trochę przemęczeni i niewiele brakowało do burzy w szklance wody
Poszliśmy na spacer, a do IKEA jedziemy jutro.

Okazało się, że jednak musimy BARDZO zmienić nasze plany wyjazdowe do Polski-możemy polecieć dopiero w drugiej połowie stycznia, bo wcześniej (od 24 listopada do 13 stycznia) w firmie tż nie przewidują urlopów A że potrzebuje 4 dni wolne w październiku na inny wyjazd, to następny urlop może mieć dopiero po 14 stycznia... także dopiero wtedy będziemy chrzcić Marysię...

Cytat:
Napisane przez houserka Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn które maja dziewczynki-kiedy planujecie przekłuć uszy? ja mialam przekłuwane w ósmej klasie podstawówki
Ja miałam przekłute w wieku 10 lat.
A moim dziewczynom nie wcześniej niż w okolicy I Komunii - i to tylko jeśli same będą chciały.
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:18   #4001
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez houserka Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn które maja dziewczynki-kiedy planujecie przekłuć uszy? ja mialam przekłuwane w ósmej klasie podstawówki
a i pytanie cB]czym obcinacie paznokcie[/B]?- u nas cążki się nie sprawdziły i położna poleciła pilnik szklany. A moja koleżanka obgryza dziecku paznokcie przy karmieniu
Jak będzie się stanowczo tego domagać, ale nie wcześniej, niż w wieku szkolnym.
Mikropaznokietki obcinam nożyczkami BabyOno (?) z zaokrąglonymi końcówkami. W zestawie są też cążki i pilnik, ale tak miękkich paznokci pilnikiem nie tykam.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 17:32   #4002
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Ja obcinam cążkami.

U mnie z walką i jak i zapobieganiu ciemieniuchy sprawdziła się ziajka emulsja. Myjemy tym codziennie główkę i jest ok.

Soleilka a jak masujesz te kanaliki?
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:36   #4003
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

mnie sie zdaje z emoje dziecko ma nie problemy z kupkami tzn nie rpzy nich placze a przy siuskach. Bo tak czetso mocz oddaje ze masakr ai dzis zauwazylam ze placze przy siuskach.w ciagu godziny zmieniulam 3 pampersy byly mocno nabrzmiałe.... polozna mowila ze az tak dziecko nie powinno sikac......jutro ide zrobic mocz....

acha jednak boje sie karmic po tym zoltym serze w aptece bylam(bo na spacerku bylismy) zapytac sie o swoj laktator ale jeszcze nie ma i pani sie zapytalam kiedy to co jem bedzie wpokarmie to mi wytlumaczyla ze zalezy co sie zje, ale ze ser zolty przy karmieniu jest nie zdrowu. Wiec chyba tych kilka posilkow bedzie tylko z butli......

kiedy juz sie z tego se3ra mleko oczysci???? zaluje ze zjadłam tą pizze.....
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:55   #4004
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez houserka Pokaż wiadomość
byliśmy na spacerku prawie 2 h, ale się upociłam . Ubrałam sobie mądra dżinsy a tak ciepło dziś..
mam pytanie do dziewczyn które maja dziewczynki-kiedy planujecie przekłuć uszy? ja mialam przekłuwane w ósmej klasie podstawówki
a i pytanie cB]czym obcinacie paznokcie[/B]?- u nas cążki się nie sprawdziły i położna poleciła pilnik szklany. A moja koleżanka obgryza dziecku paznokcie przy karmieniu
Ja miałam przekłuwane na roczek Nie wiem kiedy sama to zrobię
Ja używam cążków.

Prince, szkoda mi Ciebie i Rozalki Nie wyrzucaj sobie. Sery nie są obiektywnie złe - trzeba testować. Układ pokarmowy się zmienia i coś co szkodziło może już być ok i odwrotnie.

Ja kupiłam dziś Dicoflor - zobaczymy czy pomoże.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:02   #4005
wvictoria
Wtajemniczenie
 
Avatar wvictoria
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 924
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez houserka Pokaż wiadomość
byliśmy na spacerku prawie 2 h, ale się upociłam . Ubrałam sobie mądra dżinsy a tak ciepło dziś..
mam pytanie do dziewczyn które maja dziewczynki-kiedy planujecie przekłuć uszy? ja mialam przekłuwane w ósmej klasie podstawówki
a i pytanie cB]czym obcinacie paznokcie[/B]?- u nas cążki się nie sprawdziły i położna poleciła pilnik szklany. A moja koleżanka obgryza dziecku paznokcie przy karmieniu
ja nie mam córki ale pewnie przebiłabym dość szybko Pewnie nie niemowlakowi ale w przedszkolu... Ja miałam przekłuwane przed komunią i strasznie to wspominam.

Obgryzanie paznokci dziecku? Dla mnie nie do pomyślenia i nie do wykonania! Obrzydliwe. Tak samo jak dla mnie okropne jest wkładanie do ust dziecka oblizanego przez mamę smoczka. Paskudny nawyk. Ale ja mam bzika na tym punkcie

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
A co? Nie podobają Ci się białe kozaczki?

Czasem widuję buty w ciekawym kolorze, ale jeśli kupię w innym, niż mam, to pewnie będą one szare/ stalowe. Właściwie to nawet takich nie widziałam. Natomiast jeśli chodzi o garderobę, to lubię kilka kolorów, a staram się nosić więcej.

Malutka znów się pręży i popłakuje. Uspokoiła się po odbiciu.

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Latem można śmigać w różnych kolorach, ale do Depoison pisałam o butach jesienno - zimowych. Czerwone szpilki zamierzam nabyć.

Przypominam, że nasi przodkowie mieli dłuższe ręce i jako przeznaczone o chwytania, a nie chodzenia i na drodze ewolucji uległy one uwstecznieniu.
Czerwone szpilki są cudne i... pięknie się w nich leży

Aktualnie wydłużenie rąk świadczy o ewolucji w inną stronę - dostosowanie do możliwości obsługi komputera
__________________
Bo do szczęścia trzeba trojga


http://fajnamama.pl/suwaczki/kjxyg8y.png
wvictoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:03   #4006
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

No to załatwiłam dzisiaj papierek, że Luśka może być chrzczona w innej parafii. Bałam się, czy ksiądz nie będzie robił problemów, bo trochę zamieszania mamy z tymi parafiami, ale się udało
jutro więc dzwonię do dominikanów potwierdzać termin

Cytat:
Napisane przez houserka Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn które maja dziewczynki-kiedy planujecie przekłuć uszy? ja mialam przekłuwane w ósmej klasie podstawówki
a i pytanie cB]czym obcinacie paznokcie[/B]?- u nas cążki się nie sprawdziły i położna poleciła pilnik szklany. A moja koleżanka obgryza dziecku paznokcie przy karmieniu
ja też w wieku szkolnym, jeśli mała będzie chciała
paznokcie obcinam nożyczkami dla dzieci. Cążkami nie lubię, bo strasznie ostre się robią jak odrastają i nie raz Luśka się koszmarnie przez to podrapała

Cytat:
Napisane przez natee Pokaż wiadomość
ja dzis juz padam na pysk.. Natan jak nie spi to tylko płacze, a ja sie słaniam, dostałam okres, jakaś taka słabsza jestem.
Tż przejął małego i poszedł z nim na spacer, bo nie idzie go uspokoić...
oj współczuje

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Jak będzie się stanowczo tego domagać, ale nie wcześniej, niż w wieku szkolnym.
Mikropaznokietki obcinam nożyczkami BabyOno (?) z zaokrąglonymi końcówkami. W zestawie są też cążki i pilnik, ale tak miękkich paznokci pilnikiem nie tykam.
miałam te nożyczki babyono i momentalnie mi się rozwaliły :/ teraz kupiłam NUK i jestem zadowolona, wyglądają na o wiele wytrzymalsze

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
mnie sie zdaje z emoje dziecko ma nie problemy z kupkami tzn nie rpzy nich placze a przy siuskach. Bo tak czetso mocz oddaje ze masakr ai dzis zauwazylam ze placze przy siuskach.w ciagu godziny zmieniulam 3 pampersy byly mocno nabrzmiałe.... polozna mowila ze az tak dziecko nie powinno sikac......jutro ide zrobic mocz....
oj mam nadzieję, że Rozalce nic nie dolega
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:16   #4007
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Byłam dzisiaj na wizycie u ginki. Wszystko ok, ginka powiedziała, że malutko mnie nacięli, ledwo skórę. A ja miałam wrażenie, że mnie rozpruwają
Dostałam receptę na tabletki anty - ginka powiedziała, że skuteczne, ale mimo wszystko mam obawy. Wcześniej brałam tabletki i obaw nie miałam, a teraz tak...

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Nie wiem. Mam Emolium i pomaga.
Cytat:
Napisane przez wvictoria Pokaż wiadomość
Ja mam emolium i jestem zadowolona - młody już nie ma wysuszonej skóry A z tego co czytałam to składy są prawie identyczne ale czy jakoś znacząco to wpływa na różnicę pomiędzy oboma to nie wiem
To też kupię emolium, tym bardziej, że tańszy

Cytat:
Napisane przez houserka Pokaż wiadomość
byliśmy na spacerku prawie 2 h, ale się upociłam . Ubrałam sobie mądra dżinsy a tak ciepło dziś..
mam pytanie do dziewczyn które maja dziewczynki-kiedy planujecie przekłuć uszy? ja mialam przekłuwane w ósmej klasie podstawówki
a i pytanie cB]czym obcinacie paznokcie[/B]?- u nas cążki się nie sprawdziły i położna poleciła pilnik szklany. A moja koleżanka obgryza dziecku paznokcie przy karmieniu
Amelce uszy przekłujemy dopiero jak ona sama będzie chciała.
Paznokietki obcinam nożyczkami - takimi dla dorosłych. Mam takie specjalne dla dzieci, ale się nie sprawdziły.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:16   #4008
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

z grubsza Was nadrobiłam, jeśli o czymś zapomniałam to przepraszam u nas znowu dni bez snu a głowa mnie dziś tak boli że mam dość, za to moje dziecię się tak rozkoszne zrobiło że się nie mogę napatrzeć
Cytat:
Napisane przez depoison Pokaż wiadomość

cudowny kawaler! bierzemy!
duży i silny - na pewno pięknie zaopiekuje się moją kruszynką
A jakie to wygodne mieć urodziny w jednym dniu! Gości opędzą jednym tortem, a prezenty dwa dostaną
no to mamy kolejną parkę ale będe mieć przekochaną i wygadana synowa przy gościach grzeczniutka więc dobrze ją mama wychowała! daleko od siebie mieszkamy ale co tam - miłość nie zna granic

a tak przy okazji świetne buty!
Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
i wtedy myślę ze to albo skok rozwojowy albo kryzys laktacyjny, teraz np mniej jest przy cycu i mam za dużą produkcje, jak się zmniejszy to pewnie znowu będzie chciał więcej i tak w kółko, a tak w ogóle to młode teraz przy karmieniu mnie kokietuje uśmiecha się i gada do mnie przez to dłużej mu jedzenie schodzi a ja mam mniej czasu na czytanie wizażu

a śmietany to chyba nie wolno, to jedna z niewielu rzeczy której jeszcze nie jadam
wczoraj skusiłam się na schabowego - smażone - i maluch pół dnia purkał a tych rewelacji mamy zwykle bardzo mało

Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
Witajcie

My już po wizycie u lekarza okazało się , ze te krostki na dziąśle to pleśniawki kupiłam nystatynę , cebion + apthin i to wszystko wymieszać i 2 razy dziennie smarować może komuś się przyda.Mam nadzieję,ze szybko zejdą
Najlepsze jest to , ze mam bzika na temat higieny małej, sterylizują kilka razy smoczki i butelki i dupa, mała zaczęła wkładac rączki do buzi może od tego ( teraz myję jej częsciej rączki )
cenna informacja, szkoda że ją na pewno zapomnę

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Martynka je tylko kilka minut, więc skrócenie karmienia, o którym myślałam nie wchodzi w grę.
Na wadze w domu wychodzi 6 kg jak nic. W piątek idziemy na szczepienie, to mam nadzieję, że ją zważą.
Już byłam zdecydowana na trzy oddzielne szczepionki, a teraz z powrotem zastanawiam się nad skojarzonymi bo u nas podają i tak wszystkie trzy na raz. TŻ ma jeszcze poczytać i wyrazić opinię
Oj boli ciało, boli...
duuużo już Martynka waży oj rośnie dziecię rośnie
pochwal się czym zaszczepiłaś, mnie też te szczepionki bolą
Cytat:
Napisane przez ajka89 Pokaż wiadomość
A i mam jeszcze dwa pytanka:

Czy przemywacie piersi przed karmieniem?
nie przemywam, wystarczy że codziennie się myję i zmieniam wkłądki laktacyjne

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
boli mnie brzuch jak na @
dziewczyny ktore kp macie juz @ ??
wiem z Blue dostala a rezta jak u Was?
W ogole od czego to zalezy?
ja nie dostałam ale brzuch tez mnie tak czasem pobolewa, ja jeszcze śluz obserwuje oczywiście nie po to żeby się zabezpieczać

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

Rada Twojej teściowej nieziemska ... moja ciocia mi powiedziała jak urodziłam, że takie kruszynki zjadają małą łyżeczkę mleka

Mandragorrka konkretna waga widzę u Was .. ale tak sobie myślę że jak dobrniemy do tych 6 -7 kg to ciężko będzie nosić
To akurat prawda

mój ma już 7 kg i jeszcze nie jest mi ciężko

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Ciastuś to mam nadzieję, że Rozalka teraz zacznie ładnie przybierać

Przyszła nam nowa szczoteczka elektryczna - śmiałam się do małża, że to taki kombajn, że szkoda że jeszcze kawy nie robi. A to specjalnie tak złośliwie powiedziałam, bo on zwykle nastawia sobie kawę w takim czajniczku na kuchence do parzenia i idzie myć zęby, i wtedy zawsze mu ta kawa kipi

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość

Pokłóciłam się z TŻ. Jeszcze debil żeby zrobić mi na złość zamówił sobie pizzę, a ja siedzę głodna, nawet śniadania nie jadłam... Mam go dość
no żeby tak karmiącej na nerwach grać mam nadzieje że dziś już lepiej
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

i pytanie do Was czy w szpitalu robiono Waszym Pociechą badanie moczu ???


Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
ja 60 kiedys odciagnelam recznie jak jeszcze nie ialam laktatora i teraz mi sie wydawalo ze skoro mala jest wieksza starsza to poinna wiecej zjadac to i mleka powinnam miec wiecej a tu dupa piers byla pelna az z niej kapalo bo wrocilysmy ze spaceru a mala dalej spala no i troche sie rozczarowalam..
probowalam ja karmic bez kapturka ale lapala sutka i za chwile puszczala nie umiala bez tego dziadostwa :/
60 odciągałaś ręcznie podziwiam, mi by się nie chciało
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:17   #4009
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Depoison buty śliczne, ale czy to powód żeby chcieć już zimę?
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 18:19   #4010
KarolinaPW
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaPW
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 924
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Hej! nie nadrobię bo dziś u nas okropny dzień, wczoraj bezmyślnie zjadłam trochę fasolki szparagowej i mamy efekt- jazda od 3 w nocy
Marcinek się pręży czerwienieje, płacze popuszcza trochę bączków, odbije chwila spokoju i od nowa. Robiłam gimnastykę nóżkami, okłady z ciepłych pieluch i oczywiście Bobotic. Teraz w końcu zasnął, ciekawe jak nam minie ta noc
Jeszcze mm sie skończyło i dopiero wieczorem mąż dowiezie.

Ajka- mnie też matka straszy, że będą pleśniawki od nieprzemywania piersi, a ja tego nie robię i mały żadnych nie ma oczywiście dla świętego spokoju powiedziałam, że przemywam, bo już nie mam sił się kłócić

Houserka- paznokietki obcinam sekatorkiem podczas snu, nożyczkami nie potrafię nawet sobie
__________________
"When you’re in my arms
The world makes sense
There is no pretence
And you’re crying
When you’re by my side
There is no defence
I forget to sense I’m dying"


KarolinaPW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:44   #4011
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez houserka Pokaż wiadomość
byliśmy na spacerku prawie 2 h, ale się upociłam . Ubrałam sobie mądra dżinsy a tak ciepło dziś..
mam pytanie do dziewczyn które maja dziewczynki-kiedy planujecie przekłuć uszy? ja mialam przekłuwane w ósmej klasie podstawówki
a i pytanie cB]czym obcinacie paznokcie[/B]?- u nas cążki się nie sprawdziły i położna poleciła pilnik szklany. A moja koleżanka obgryza dziecku paznokcie przy karmieniu
ja obcinam nożyczkami dla niemowląt, obgryzanie uważam za obrzydliwe

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
mnie sie zdaje z emoje dziecko ma nie problemy z kupkami tzn nie rpzy nich placze a przy siuskach. Bo tak czetso mocz oddaje ze masakr ai dzis zauwazylam ze placze przy siuskach.w ciagu godziny zmieniulam 3 pampersy byly mocno nabrzmiałe.... polozna mowila ze az tak dziecko nie powinno sikac......jutro ide zrobic mocz....

acha jednak boje sie karmic po tym zoltym serze w aptece bylam(bo na spacerku bylismy) zapytac sie o swoj laktator ale jeszcze nie ma i pani sie zapytalam kiedy to co jem bedzie wpokarmie to mi wytlumaczyla ze zalezy co sie zje, ale ze ser zolty przy karmieniu jest nie zdrowu. Wiec chyba tych kilka posilkow bedzie tylko z butli......

kiedy juz sie z tego se3ra mleko oczysci???? zaluje ze zjadłam tą pizze.....
prince nie wyrzucaj sobie tego sera! przeciez nie dałas go małej do zjedzenia, ja codziennie jem ser i pizze tez już kilka razy jadłam, właśnie ser zółty jest zdrowy przy karmieniu bo ma dużo wapnia, jedynie jeśli dziecko ma skazę to wtedy się go nie je, nosek do góry

Edytowane przez wanilllka82
Czas edycji: 2012-09-05 o 18:22
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 19:22   #4012
ajka89
Zadomowienie
 
Avatar ajka89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 796
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez KarolinaPW Pokaż wiadomość
Hej! nie nadrobię bo dziś u nas okropny dzień, wczoraj bezmyślnie zjadłam trochę fasolki szparagowej i mamy efekt- jazda od 3 w nocy
Marcinek się pręży czerwienieje, płacze popuszcza trochę bączków, odbije chwila spokoju i od nowa. Robiłam gimnastykę nóżkami, okłady z ciepłych pieluch i oczywiście Bobotic. Teraz w końcu zasnął, ciekawe jak nam minie ta noc
Jeszcze mm sie skończyło i dopiero wieczorem mąż dowiezie.

Ajka- mnie też matka straszy, że będą pleśniawki od nieprzemywania piersi, a ja tego nie robię i mały żadnych nie ma oczywiście dla świętego spokoju powiedziałam, że przemywam, bo już nie mam sił się kłócić

Houserka- paznokietki obcinam sekatorkiem podczas snu, nożyczkami nie potrafię nawet sobie
Hehe, ja to samo. Nie przemywam i też nie mamy problemu z pleśniawkami. Ale wolałam Was podpytać z ciekawości

Hm..a ja miałam jutro zamiar zjeść fasolkę szparagową i chyba w takim razie zrezygnuję
ajka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 19:23   #4013
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
j
prince nie wyrzucaj sobie tego sera! przeciez nie dałas go małej do zjedzenia, ja codziennie jem ser i pizze tez już kilka razy jadłam, właśnie ser zółty jest zdrowy przy karmieniu bo ma dużo wapnia, jedynie jeśli dziecko ma skazę to wtedy się go nie je, nosek do góry
ja i tak wole nie karmic , boje sie ze jednak moze zaszkodzic........ przemecze sie butlą do jurra juz jutro rano powinno sera we mnie niebyc nie????
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 19:25   #4014
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
ja i tak wole nie karmic , boje sie ze jednak moze zaszkodzic........ przemecze sie butlą do jurra juz jutro rano powinno sera we mnie niebyc nie????
według mnie na pewno, u mnie dość szybko widać reakcje na pokarm, tylko musisz odciągać w nocy a przecież nie masz laktatora;/
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 19:31   #4015
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
według mnie na pewno, u mnie dość szybko widać reakcje na pokarm, tylko musisz odciągać w nocy a przecież nie masz laktatora;/
mam taki zwykły tylko do odciagniecia taki najtanszy sobie kupilam wrazie wu jak tamten oddałam na reklamacje
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 19:39   #4016
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez wvictoria Pokaż wiadomość
Tak samo jak dla mnie okropne jest wkładanie do ust dziecka oblizanego przez mamę smoczka. Paskudny nawyk. Ale ja mam bzika na tym punkcie
Taki nawyk grozi przekazaniem dziecku próchnicy.
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
No to załatwiłam dzisiaj papierek, że Luśka może być chrzczona w innej parafii. Bałam się, czy ksiądz nie będzie robił problemów, bo trochę zamieszania mamy z tymi parafiami, ale się udało
jutro więc dzwonię do dominikanów potwierdzać termin
***
miałam te nożyczki babyono i momentalnie mi się rozwaliły :/ teraz kupiłam NUK i jestem zadowolona, wyglądają na o wiele wytrzymalsze
To trzeba jeszcze mieć taką zgodę? Ja chciałabym chrzcić w innej parafii.
***
Nożyczki faktycznie nie wyglądają zbyt solidnie, ale na razie są całe.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 19:42   #4017
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Dobry wieczór

Byliśmy dziś na szczepieniu. Malutki trochę popłakał, a potem spał 3 godziny. Teraz też śpi, ale boję się, że reakcja poszczepienna może się dopiero pojawić. Z dobrych wieści, Leoś skończył dziś 8 tygodni i waży 5180g


Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Pięknie!

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Pojawiły się już mamusie majowo-czerwcowe 2013 już niedługo będą lipcówki[COLOR="Silver"]
ale ten czas zapiernicza

Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
To z okazji tego świętowania pochwalimy się:
uśmieszkiem i trzymaniem głowki
Brawo!

Cytat:
Napisane przez houserka Pokaż wiadomość
hej,
Irmusia-zieć mi sie podoba, mały przystojniaczek
mieliście z tż konflikt ser., ze tak długo ta żółtaczka się utrzymuje? u nas minęła jakoś włsnei przed 6 tyg, a żółty odcień skóry na zdjęciu Poli to chyba opalenizna, albo karnacja po tż. Białka oczu miała dość długo żółtawe, ale teraz już ok, chociaż nie robiłam badań krwi, bo pediatra nie widział takiej potrzeby.
Cieszę się, że się zięć podoba
No właśnie nie mamy konfliktu i nie wiem, dlaczego żółtaczka tak długo się utrzymuje. Zdaniem lekarza za 2 tygodnie wynik powinien wrócić do normy. Oby tak było

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
j
a mój synuś kończy dziś miesiąc


Cytat:
Napisane przez wvictoria Pokaż wiadomość
Jutro mamy 3 rocznicę ślubu - kurde, kiedy to minęło???
wszystkiego najlepszego!

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
hrj u nas znowu peoblem bylysmy u pediatry z tymi kupami plakaniem i ogolnie wypytac to i owo.
n i okazuje sie ze malutko przybiera tym razem doktorka sama tak stwierdzila , bo na 2 tyg wyszlo 160gram wazy 4200 a ma jutro 8 tyg....
mam zmienic mleko na normaqlne a nie zadne alergiczne i pepti, no i piers oczywiscie nadal i krople wypisala takie na uklad pokarmowy . Za tydz kontrola i zobaczymy,a mleko kupilam te hiip bio combiotic

martwie sie bo kupy nie robi, dokarmiam mm a tak malo przybiera......o co moze chofzic?
trzymam mocno kciuki za zdrówko Rozalki
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 19:45   #4018
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
To trzeba jeszcze mieć taką zgodę? Ja chciałabym chrzcić w innej parafii.
***
Nożyczki faktycznie nie wyglądają zbyt solidnie, ale na razie są całe.
jak chcesz chrzcić w innej parafii to potrzebna jest zgoda proboszcza parafii właściwej dla miejsca zamieszkania

U mnie te nożyczki się wygięły, śrubka puściła
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 19:51   #4019
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez ajka89 Pokaż wiadomość
A i mam jeszcze dwa pytanka:

Czy przemywacie piersi przed karmieniem?

Czy Wasze dzieciaczki śpią z otwartymi ustami? Bo moja ostatnio śpi z rozdziabioną buźką i nie wiem, czy przypadkiem dlatego, że może ma zapchany nosek


ad1. Nie
ad2. Tak. Wtedy zwilżam nosek wodą morską i czasem odciągam gruszką. Czasem też wieszam wilgotną pieluszkę przy łóżeczku, żeby Leosiowi się lepiej oddychało.

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
i pytanie do Was czy w szpitalu robiono Waszym Pociechą badanie moczu ???
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
nie
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 19:57   #4020
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012

hej zaraz lecę Was nadrobic, tymczasem spiesze doniesc, że podwozie oczyszczone i zagojonewszytsko jest ok, dostałam recepte na cerazette, zamierzam je szybko wykupić do tego poczyniłam super zakupy, zwijałam sie szybko w sklepach ale i tak nie udało mi sie wszytskiego zdobyc. Kupiłam sobie spodnie, szaliczek i pasek, a dzieciowi, pajace, kombinezon,spioch i spiworek- wszytsko w mothercare bo mają według mnie dobre tkaniny. Zlądowałam d omu przed 17, Jas był cały czas grzeczny(nie wiem co ta moja mama mu dosypała do mleka), ale jedyny minus tej wyprawy to mega pełne i bolesna piersi oraz gratis mokry stanik. Miałam nawał przez to, ale mały skutecznie wyssał do zera
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.