Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-10, 17:27   #4411
beznadziejniak
Łotewa
 
Avatar beznadziejniak
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 989
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

dawać kisiel będą się biły

ps. Shlipo masz Ty Kobieto w ogóle jakiś dystans do siebie? Gdyby blondynki zaczęły brać do siebie te wszystkie dowcipy na ich temat to pomyśl co by się działo? Chodziły by cały czas obrażone i mogły by się czuć dyskryminowane. I nie wmówisz nikomu, że np. nigdy nie gubisz kluczy w torebce. Mężczyźni nie noszą torebek więc nie gubią w nich kluczy więc czasem się pośmieją z NAS Kobitek
beznadziejniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:28   #4412
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Nie rozumiem tego naskoku na Shilpę
Być może trochę przesadza, ale ma sporo racji, niestety...
Prawda jest taka, że kobiety w Polsce dyskryminowane - wystarczy porównać sytuację mężczyzn i kobiet na rynku pracy.
Dziwię się, że tego nie widzicie
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:31   #4413
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez beznadziejniak Pokaż wiadomość
Gdyby blondynki zaczęły brać do siebie te wszystkie dowcipy na ich temat to pomyśl co by się działo? Chodziły by cały czas obrażone i mogły by się czuć dyskryminowane.
mam znajoma blondynke, ktora jak idzie cos zalatwic np do urzedu to mowi ' panie, tylko powoli jak do blondynki' i juz jest wesolo
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:33   #4414
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Czyli przypinać sobie kocie uszka, witać się HEEEEJ NYAAAAN, modulować głos tak, by mówić jak sześciolatka, robić różne minki i dziubki możemy, ale kręcić filmów, w których śmiejemy się z szukania czegoś w torebce już nie wolno, bo pokazujemy stereotyp głupiutkiej, nieporadnej, dziecinnej kobietki? Hmmmm...

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Dyskusja byłaby ciekawsza, gdyby ktoś podzielał zdanie Shilpy. Bo na razie czują jakbym uczestniczyła w jakimś zmasowanym ataku, a na pewno nie taki jest cel tej wymiany argumentów.
otoz to, trafilas w sedno...dla mnie takie zachowanie Shilpy jakie opisalas jest mega infantylne i co tu duzo pisac...wlasnie cos takiego kojarzy mi sie z glupiutka, nieporadna i dziecinna kobietka, bardziej nawet niz zachowania pokazane w filmie z warsztatow przez dziewczyny
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:34   #4415
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez beznadziejniak Pokaż wiadomość
dawać kisiel będą się biły

ps. Shlipo masz Ty Kobieto w ogóle jakiś dystans do siebie? Gdyby blondynki zaczęły brać do siebie te wszystkie dowcipy na ich temat to pomyśl co by się działo? Chodziły by cały czas obrażone i mogły by się czuć dyskryminowane. I nie wmówisz nikomu, że np. nigdy nie gubisz kluczy w torebce. Mężczyźni nie noszą torebek więc nie gubią w nich kluczy więc czasem się pośmieją z NAS Kobitek
ja nie gubię :P w torebce zawsze wszystko łatwo znajduję, ale to nadal pozwala mi się śmiać z dobrych żartów :p

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tego naskoku na Shilpę
Być może trochę przesadza, ale ma sporo racji, niestety...
Prawda jest taka, że kobiety w Polsce dyskryminowane - wystarczy porównać sytuację mężczyzn i kobiet na rynku pracy.
Dziwię się, że tego nie widzicie
ja się zgadzam, że w Polsce kobiety są dyskkryminowane, ale to co chcę i nie tylko ja, pokazać to fakt, iż nie tylko w Polsce, a po drugie, że nie z winy jakiegoś żartobliwego filmiku na youtube. Bo tu chyba nikt tak gorliwie nie obstaje przy tym, że Polska to kraj równouprawnienia, tylko przy tym, że filmik dziewczyn należy rozumieć jako żart, a nie przyczynę dyskryminacji kobiet, bo tak to przedstawiła Shilpa.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:37   #4416
22angeliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 55
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

to tak dla rozluźnienia i ukazania piękna prawdziwej AZJI jakim są Indie a nie Chiny Japonia czy ta pożal się Boże Korea. Polecam Wam świetny film Hotel Marigold ukazujący piękno Indii
22angeliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:39   #4417
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ja tez sie zgadzam z tym, ze problem istnieje, ale jak ktos sie pozwala dyskryminowac, to niech potem nie placze. Sa kobiety, ktore zajmuja wysokie stanowiska z cala swoja kobiecoscia. Po prostu teraz bez wzgledu na plec trzeba sie umiec przepychac, zeby zrobic kariere.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 17:39   #4418
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez 22angeliczka Pokaż wiadomość
to tak dla rozluźnienia i ukazania piękna prawdziwej AZJI jakim są Indie a nie Chiny Japonia czy ta pożal się Boże Korea. Polecam Wam świetny film Hotel Marigold ukazujący piękno Indii
dla mnie cala Azja jest piekna.
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:40   #4419
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

ja muszę rozczesywać na mokro. bo inaczej nie rozczeszę wcale

co do Shilpy, ma ona racje. w Polsce jest dyskryminacja, nawet dość spora. Ale wiecie co, wątpię by takie filmiki to jakoś drastycznie pogłębiały.
jest wiele innych zachowań, które takie myślenie utrwalają, ale myślę, że śmiech z syfu w torebce i skłonności do słodyczy nie będzie jakimś gigantycznym strzałem w stopę.
robimy sobie dużo gorzej wychowując synów jak święte krowy, lub wyręczając we wszystkim partnera. tak ja uważam.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:43   #4420
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

No dziewczyny, chyba pora zakończyć tą dyskusję itak nie dojdziemy do porozumienia Co do Karoliny B. to też ją odsubskrybowałam, bo kanał jest dla mnie, że tak powiem za profesjonalny, czuję się trochę jakbym TV oglądała. Dziewczyna piękna, jednak ten o włosach dla mnie nic nie wnosił i jeszcze to rozczesywanie szczotką! mokrych włosów. Dla mnie może to tylko taka zgroza, bo ja się z moimi cackam po myciu

Edytowane przez b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Czas edycji: 2012-09-10 o 17:44
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:44   #4421
dominkoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 32
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
dla mnie cala Azja jest piekna.
Dla mnie również. Oczywiście, jest wiele miejsc na ziemi, które chciałabym zobaczyć, ale Azja jest na pewno gdzieś w pierwszej trójce Chociaż mnie akurat Indie jakoś nie fascynują, chyba najbardziej Japonia właśnie
dominkoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 17:50   #4422
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez dominkoo Pokaż wiadomość
Dla mnie również. Oczywiście, jest wiele miejsc na ziemi, które chciałabym zobaczyć, ale Azja jest na pewno gdzieś w pierwszej trójce Chociaż mnie akurat Indie jakoś nie fascynują, chyba najbardziej Japonia właśnie
mnie tez nie i nie pisze o nich 'pozal sie Boze' Indie jak ktoras wyzej... fascynuje mnie najbardziej Korea Pld.i Japonia ale to juz taki mega offtop
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3


Edytowane przez hikari91
Czas edycji: 2012-09-10 o 17:52
hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 18:03   #4423
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Jestem zatwardziałą feministką, walczę z seksizmem na każdym kroku , ale szczerze - ten filmik był po prostu śmieszny
Nie od dziś wiadomo, że obie płci mają jakieś cechy "charakterystyczne" i nie mówię tutaj tylko o anatomii, bądź fizjologii

Jest mnóstwo filmów, skeczy na temat stereotypów, dotyczących mężczyzn i jakoś nie widzę świętego oburzenia z powodu dyskryminacji płci.
Nie dajmy się zwariować.
Trzeba mieć trochę dystansu do siebie oraz otoczenia.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 18:06   #4424
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Oglądam właśnie filmik u Kariwitch z Łorsoł Jutub Mitingu i tak przypominając sobie inne filmy z tego spotkania albo ten Figielki ze spotkania w Londynie, stwierdzam, że jeszcze żaden taki film nie wyszedł fajnie. Jedyną osobą mającą ubaw jest ta, która trzyma kamerę. Zadaje pytania pozostałym, a one albo nie wiedzą, co powiedzieć, bo są brane z zaskoczenia i w sumie stawiane w głupiej sytuacji albo próbują powiedzieć coś zabawnego i średnio im to wychodzi. Bez sensu są te filmiki.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 18:08   #4425
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Oglądam właśnie filmik u Kariwitch z Łorsoł Jutub Mitingu i tak przypominając sobie inne filmy z tego spotkania albo ten Figielki ze spotkania w Londynie, stwierdzam, że jeszcze żaden taki film nie wyszedł fajnie. Jedyną osobą mającą ubaw jest ta, która trzyma kamerę. Zadaje pytania pozostałym, a one albo nie wiedzą, co powiedzieć, bo są brane z zaskoczenia i w sumie stawiane w głupiej sytuacji albo próbują powiedzieć coś zabawnego i średnio im to wychodzi. Bez sensu są te filmiki.
możesz wkleić link do tego filmiku?
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 18:13   #4426
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36441578]możesz wkleić link do tego filmiku?[/QUOTE]

http://www.youtube.com/watch?v=VeOYLy3400c
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 18:27   #4427
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez 22angeliczka Pokaż wiadomość
to tak dla rozluźnienia i ukazania piękna prawdziwej AZJI jakim są Indie a nie Chiny Japonia czy ta pożal się Boże Korea. Polecam Wam świetny film Hotel Marigold ukazujący piękno Indii
To tak jakbym żyła w pięknej prawdziwej Europie jakiej jest Luksemburg?
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 19:33   #4428
22angeliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 55
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36440994]No dziewczyny, chyba pora zakończyć tą dyskusję itak nie dojdziemy do porozumienia Co do Karoliny B. to też ją odsubskrybowałam, bo kanał jest dla mnie, że tak powiem za profesjonalny, czuję się trochę jakbym TV oglądała. Dziewczyna piękna, jednak ten o włosach dla mnie nic nie wnosił i jeszcze to rozczesywanie szczotką! mokrych włosów. Dla mnie może to tylko taka zgroza, bo ja się z moimi cackam po myciu [/QUOTE]

Dla mnie mogłaby nagrać filmik jak myje zęby i obejrzałabym go pewnie z 5 razy jest cudowna!
22angeliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 19:37   #4429
lmaa
Raczkowanie
 
Avatar lmaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 280
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Hej Czy na YT taki zastoj?Nie mam od wczoraj nic,a cos ciekawego by sie obejrzalo przed snem Podrzuccie cos fajnego Diewczyny
lmaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 19:43   #4430
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

ej dziewczyny, czemu mam wrazenie ze pannajoannamakeup jakos tak wciska sie na sile do filmikow szusz, czy karoliny...nie wiem moze to tylko moje wrazenie..
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 20:00   #4431
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
ej dziewczyny, czemu mam wrazenie ze pannajoannamakeup jakos tak wciska sie na sile do filmikow szusz, czy karoliny...nie wiem moze to tylko moje wrazenie..
W filmiku z ulubieńcami u Szusz też się wcisnęła na koniec Potem w opisie jest link do "gości", więc pewnie o to chodziło. AdBuster też był w obu.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 20:02   #4432
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Senaliah Pokaż wiadomość
Ja też teraz chcę dorzucić swoje 3 grosze mimo iż się tu nie wypowiadam...
Shlipo jestem zszokowana tym co napisałaś... Myślałam, że wszyscy tutaj przesadzają pisząc o Tobie takie rzeczy ale chyba jednak jest coś na rzeczy. Tylko nie odbieraj tego jako ataku, bo nie chce się z Tobą kłócić.

Nie lubię Polski tak jak Ty ale w życiu nie myslałam o tym kraju tak fanatycznie jak Ty... Chyba trochę przesadzasz. Ja np mam inne zdanie o kraju, który jest dla Ciebie idealny... Szczerze? To już wolę Egipt i muzułmanizm niż Koreańczyków... Dla mnie to NAJDZIWNIEJSZY naród na świecie i szczerze to się ich boję... Nie rozumiem ich, nie rozumiem tego co tam się wyprawia w dziejszych czasach i boję się co będzie jeszcze za kilka lat. Tobie tak to wszystko się tam podoba? Czy może podobałby Ci się każdy kraj w którym znalazłabyś dobrą pracę i własny kąt oczywiście pod warunkiem, że nie byłaby to Polska?

Chcę pokazać Wam autentyczny film z monitoringu który znalazłam na szokblogu kiedyś i wstrząsnał mną tak, że nie mogłam potem zasnąć...
Jak to mogło się stać w dziejszych czasach? Ci ludzie gdzie są 'lepsi i mądrzejsi' od nas nie mają uczuć?
Wiem, że to Chiny, a nie Singapur ale dla mnie wybacz... to jest to samo.
http://video.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/Chiny+2-lat...ki/video/14337

Co do filmu dziewczyn to powiem tylko jedno... Wielkie sorry ale nie wiem co trzeba mysleć i jakim trzeba być przewrażliwionym aby napisać coś takiego.

Ja uważam, że to co pokazały dziewczyny to coś świetnego, coś co nas różni od facetów. Film pokazuje prawdziwą kobietę Nic złego tam nie robimy... przecież faceci właśnie za to nas kochają Ehh... troszkę więcej luzu Shlipo!
Z tym muzułmanizmem to kobieto przesadziłaś, zmieniłabyś zdanie jakbyś się zetknęła z nim Wolę nasze swojskie choć też owładnięte fanatyzmem moherowe berety
A cóż takiego w tej Korei (Południowej?)się wyprawia?Bo jeśli masz na myśli Koreę Północną to jest to kraj zamknięty dla reszty świata, dziwisz się może "jak Azjaci pozwalają na to by takie rzeczy tam się działy"? Wypadałoby raczej zapytać jak/dlaczego cały świat pozwala na ten terror? Wiadomo że wszyscy boją się "zadrzeć" z Koreą Północną. Mogliby nas wszystkich wysadzić. I skąd wniosek że Cukrowi się to i wszystko inne podoba?

Filmik wstrząsający dawno nic mnie tak nie zszokowało, przyznam że nie znałam tego nagrania. Ale czy takie rzeczy dzieją się tylko w Chinach? Inne i nie mniej wstrząsające rzeczy dzieją się na całym świecie, również w krajach tzw. wysoko rozwiniętych. Ludzka znieczulica jest wszędzie.
Nie wiem jak możesz porównywać Singapur z Chinami. To są dwa różne odrębne państwa. Nie twierdzę że Singapur jest "lepszy" ale jest malutkim miastem/państwem. Jest bardzo wysoko rozwinięte i jednym z najbogatszych państw świata, edukacja jest na niesamowicie wysokim poziomie.
Tak jakby porównywać Francję czy inne państwo z Polską. Albo wziąć kilku pijaczków z Ukrainy czy Rosji i powiedzieć "to jest właśnie Europa" takie wrzucanie Azjatów to jednego wora.

Shilpa patrzy teraz na to wszystko "z góry" ale rozmawiałam z kilkoma obcokrajowcami tutaj w Polsce podczas ich krótszych bądź dłuższych wizyt i się pytali jak my Polacy możemy żyć w tym por.ąbanym" kraju podejrzewam że gdybyśmy my miały możliwość wyjechania, przebywania w innej kulturze, mentalności i zupełnie innego wyższego standardu życia też byśmy "ponarzekały" że tutaj jest źle . Nie będę generalizować że tylko u nas jest źle bo każdy kraj ma plusy i minusy.

Nie zmienia to faktu że Cukier przesadził i wziął wszystko zbyt dosłownie bez humoru Więcej luzu dziewczyno, moim zdaniem uważasz nas-swoich widzów/czytelników za osoby stereotypowe i zacofane, przynajmniej takie odnoszę wrażenie jak niektóre posty piszesz w tym charakterystycznym tonie.

ale tego wyszło...

iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 20:06   #4433
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

ale adbuster jest zapraszany, a ona nie
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 20:10   #4434
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
ale adbuster jest zapraszany, a ona nie
To fakt.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 20:25   #4435
Zuzu666
Raczkowanie
 
Avatar Zuzu666
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 85
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
mam znajoma blondynke, ktora jak idzie cos zalatwic np do urzedu to mowi ' panie, tylko powoli jak do blondynki' i juz jest wesolo
Ja tak zawsze mówiłam/mówię w sklepie budowlanym Chociaż jestem brunetką

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość

Shilpa patrzy teraz na to wszystko "z góry" ale rozmawiałam z kilkoma obcokrajowcami tutaj w Polsce podczas ich krótszych bądź dłuższych wizyt i się pytali jak my Polacy możemy żyć w tym por.ąbanym" kraju
Moja znajoma ze Stanów po dziś dzień nie może uwierzyć, że mamy religię w szkołach Pomijając fakt, że nie wierzy też dlaczego musimy mieć wizę, żeby przyjechać do Stanów. W każdym bądź razie ja też nie rozumiem Shilpy i jej oburzenia tym filmikiem. Ja się uśmiałam i znalazłam w nim wiele ze swoich zachowań (szczególnie ten z torebką ). Sama dyskryminacja w Polsce istnieje, ale nie sądzę, żeby takie filmiki miały ją propagować. To tak jakby powiedzieć, że Mariolka z kabaretu Paranienormalni kreuje negatywny obraz kobiety
Zuzu666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 20:28   #4436
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

iamsolucky

napisałaś wszystko to czego mnie sie nie chciało

z tą różnica, że dla mnie dłuższa niebytność w Polsce odwrotnie proporcjonalnie idealizuje - tęsknię i już.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2012-09-10 o 20:32
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 20:28   #4437
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[QUOTE=agatekm;36438478]Czyli przypinać sobie kocie uszka, witać się HEEEEJ NYAAAAN, modulować głos tak, by mówić jak sześciolatka, robić różne minki i dziubki możemy, ale kręcić filmów, w których śmiejemy się z szukania czegoś w torebce już nie wolno, bo pokazujemy stereotyp głupiutkiej, nieporadnej, dziecinnej kobietki? Hmmmm... [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------



Dla mnie to jakaś wariacja co robi AzjatyckiCukier , taka dzieciniada jakby miała jakąś chorobę i nie chciała dorosnąć .



Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
Żeby zrozumieć żart potrzebne jest nie tylko poczucie humoru, ale trochę dystansu i inteligencji też nie zaszkodzi.

dla rozluźnienia atmosfery albo jej zaostrzenia, hit internetu, bodajże koreański :
http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp...source=message


Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Większe wrażenie robi na mnie wersja "na żywo".
http://www.youtube.com/watch?feature...v=rX372ZwXOEM#!


Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Oglądam właśnie filmik u Kariwitch z Łorsoł Jutub Mitingu i tak przypominając sobie inne filmy z tego spotkania albo ten Figielki ze spotkania w Londynie, stwierdzam, że jeszcze żaden taki film nie wyszedł fajnie. Jedyną osobą mającą ubaw jest ta, która trzyma kamerę. Zadaje pytania pozostałym, a one albo nie wiedzą, co powiedzieć, bo są brane z zaskoczenia i w sumie stawiane w głupiej sytuacji albo próbują powiedzieć coś zabawnego i średnio im to wychodzi. Bez sensu są te filmiki.
Youtubowiczki nie lubią tego bo w domu sobie poustawiają kamerkę tak aby wyglądały bosko i z lepszego profilu ,specjalne oświetlenie aby nie było widać pryszczy i cieni pod oczami a tu na spotkani są kręcone z zaskoczenia i przeważnie wychodzą na nie zadowolone .

Edytowane przez Qloui
Czas edycji: 2012-09-10 o 20:29
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 20:38   #4438
5b5113117b6e42222229f5594ebb4ac0eb7ee95c_5dfabd82d2cbf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 165
Thumbs up Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
Tak wiele z tych rzeczy dzieje się w Polsce, ale nie tylko w Polsce, chociaż przyznam, że długa droga przed nami do realnego równouprawnienia. Ale powtarzam filmik był żartem, uważasz, że z powodu takich filmików kobiety są dyskryminowane? Bo równie dobrze można stwierdzić, że przez Twoje filmiki na tematy urodowe też, bo pokazują kobietę, jako tę próżną istotkę, która nie zajmuje się niczym innym, a wyglądem, kremami BB, usuwaniem przebarwień,by być piękną, a w głowie ma pustkę :/
A o nietolerancji to rzeczywiście masz duże pojęcie, bo tak uprzedzonej do Polski osoby dawno nie słyszałam.
5b5113117b6e42222229f5594ebb4ac0eb7ee95c_5dfabd82d2cbf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 20:39   #4439
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

dziewczyny, ktore sa w temacie bloga Elizy: o co chodziło z tą 'aferą' z Ewą Chodakowską, że później kasowała wpisy? doczytałam co nieco w komentarzach i ciekawi mnie to
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 20:45   #4440
Zuzu666
Raczkowanie
 
Avatar Zuzu666
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 85
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
dziewczyny, ktore sa w temacie bloga Elizy: o co chodziło z tą 'aferą' z Ewą Chodakowską, że później kasowała wpisy? doczytałam co nieco w komentarzach i ciekawi mnie to
O to, że ktoś wrzucił płytę Ewy z Shape'a na YT, a Eliza wkleiła linki na swojego bloga, na co zareagowała Ewa na FB. Dziewczyny atakowały Elizę na FB Ewy, potem Eliza się tłumaczyła, koniec końców spotkała się osobiście z Ewą i sobie wyjaśniły sobie wszystko.

Sama Eliza ostatnio sporo straciła w moich oczach, kiedyś czytałam jej recenzje kosmetyków teraz to tylko Ewa, Mosquito (czy jak to tam), Nescafe no i Reebok. Odechciewa mi się czytać.
Zuzu666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.