Kasia Figura i jej wyznanie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-14, 11:33   #31
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Jesteś chora
Wrzuć skany
TŻ wywiózł gdzieś skaner
Przeczytałam te wynurzenia, jak mała przysnęła na spacerze.

Same se kupcie, 2.99 kosztuje
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 11:49   #32
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
Witam wiecie co zaszokowałam się po raz kolejny
wszystkie interie onety i gazety piszą o wyznaniu Figury w pewnej gazecie dlaczego odeszła od męża,ktory jak sie okazuje był damskim bokserem
najbardziej zaszokowało mnie ze pluł jej w twarz
kurcze nie wiem w szoku jestem ze nawet"gwiazdy" mają przerąbane w życiu i mimo ze sie uśmiechają do nas z czasopism w domu mają piekło..
a wy jakie macie na ten temat przemyślenia?
na potrzeby tego watku zajrzalam na strony plotkarskie i przeczytalam artykul, o ktorym mowa.
po pierwsze - nie rozumiem sytuacji z jazda samochodem po alkoholu - no sorry, ale sama wsiadla za kolko po tym jak pila i jeszcze sie tym chwali na lamach gazety. glupota...
dwa - przez lata cierpiala takie katusze - no i co z tego? mam jej wspolczuc, bo jest gwiazda? setki Polek maja takie pieklo dzien w dzien, a nie pokazuja ich twarzy na okladkach szmatlawcow. gdyby zaangazowala sie w akcje przeciwko przemocy domowej - jestem w stanie to zrozumiec i poprzec, ale wylewanie swoich brudow rodzinnych na forum publiczne, to totalne dno...

nie ona pierwsza i nie ostatnia.

i wiecie co? teraz to ja wspolczuje jej dzieciom, ktore beda brane za dzieci z rodziny patologicznej.
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 13:00   #33
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
na potrzeby tego watku zajrzalam na strony plotkarskie i przeczytalam artykul, o ktorym mowa.
po pierwsze - nie rozumiem sytuacji z jazda samochodem po alkoholu - no sorry, ale sama wsiadla za kolko po tym jak pila i jeszcze sie tym chwali na lamach gazety. glupota...
dwa - przez lata cierpiala takie katusze - no i co z tego? mam jej wspolczuc, bo jest gwiazda? setki Polek maja takie pieklo dzien w dzien, a nie pokazuja ich twarzy na okladkach szmatlawcow. gdyby zaangazowala sie w akcje przeciwko przemocy domowej - jestem w stanie to zrozumiec i poprzec, ale wylewanie swoich brudow rodzinnych na forum publiczne, to totalne dno...

nie ona pierwsza i nie ostatnia.

i wiecie co? teraz to ja wspolczuje jej dzieciom, ktore beda brane za dzieci z rodziny patologicznej.
Najbardziej mnie zszokowało, że wsiadła po alkoholu z dziećmi do samochodu i ma pretensje do męża, że policję zawiadomił
A dzieciom współczuję, bo zapewne skoro był wywiad dla Vivy, to będzie relacja z rozwodu i prania brudów w fakcie.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 13:05   #34
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Najbardziej mnie zszokowało, że wsiadła po alkoholu z dziećmi do samochodu i ma pretensje do męża, że policję zawiadomił
A dzieciom współczuję, bo zapewne skoro był wywiad dla Vivy, to będzie relacja z rozwodu i prania brudów w fakcie.
Na pewno chętnie to kupią.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 13:09   #35
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Cytat:
Napisane przez Bothi Pokaż wiadomość
Dla mnie to niepojęte, jak można być z człowiekiem, który bije własne dzieci i nie zrozumiem nigdy jak można na takie zachowanie pozwalać .
Ja mam identyczne zdanie Delikatnie mówiąc dziwi mnie jak można pozwalać na katowanie własnych dzieci i niestety jak słyszę o tego typu przypadkach to nie myślę o takiej matce najlepiej.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 13:10   #36
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Cytat:
Napisane przez dystopia Pokaż wiadomość
a szmatławiec za 19,99 byłby lepszy?
dobrze, że o tym mówi i może nawet lepiej, że w takiej gazecie, bo dzięki temu ta informacja i przekaz trafi do dużej ilości ludzi, poza tym czytelniczkami tej gazety są przede wszystkim kobiety, może część z nich nawet jest w podobnej sytuacji i powinny zobaczyć, że Figura miała siłę skończyć ten związek i o wszystkim opowiedzieć.

jakbym była bita i poniżana to poszłabym na policję a nie do gazety
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 13:50   #37
Tomaszka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Dziś dopiero przeczytałam o F. to szoook! w dobrym domu taka patologia się działa masakra!
__________________
mój blog o Autocad lt 2013 może ktoś się czegoś dowie polecam samodzielne projektowanie stron www
Tomaszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 13:51   #38
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Nadal nie wiem w co wierzyć. A dzieci tak czy inaczej szkoda bo nawet jeśli wyssali sobie te rewelacje z palca to dzieciaki staną się prędzej czy później pośmiewiskiem rówieśników..No i w takiej sytuacji te śliczne dziewczynki o egzaltowanych imionach i sukieneczkach sprowadzonych nie wiadomo skąd szczęśliwego dzieciństwa z pewnością nie mają
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 18:15   #39
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Też byłam w szoku, kto by pomyślał?
Wywiad przeczytałam cały, różnie się w życiu układa . Cierpienie nikogo nie ominie
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 18:55   #40
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

czuję niesmak, przeglądam właśnie w sieci stare artykuły, i patrzę na foty z eventów ich dwojga - roześmianych ludzi, samo szczęscie. ;-)
Niestety, od celebrytów czy osób publicznych moim zdaniem wymaga się więcej,
jeśli pokazują się w pięknej prasie jako piekni ludzie z pięknymi życiami ;-), to może być powodem zazdrości i doła osób, które to czytają; i gdy po latach wychodzą na jaw takie rzeczy, no cóż, dobrze to wg mnie wygląda.
Wszyscy są tylko ludźmi ale czuję niesmak, że, hm, użyłabym może określenia, szoł mast goł on.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

ale mimo wszystko szanuję ją za odwagę. Mówi o tym, teraz bo teraz, ale mówi.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2012-09-14 o 18:45
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 18:58   #41
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

W sumie nie oni pierwsi nie ostatni zapewne. Dla mnie żenujące było wystąpienie małżeństwa Halinka Mlynkova/Nowicki u Lisa i błagalne prośby aby media dały im spokój..podczas gdy kilka miesięcy wcześniej sami o nie zabiegali fundując sobie wypasione sesje zdjęciowe i wylewne wyznania ociekające szczęściem, ech myśleć trzeba czasami A tutaj tacy biedni nagle powołujący się na dobro małoletniego synka..

Wartościowe gwiazdy udzielając wywiadu skupiają się na swoje twórczości, a o życiu rodzinny mówią zdawkowo zapytani przez dziennikarzy, celebryci robią odwrotnie. pewnie niewiele mają do powiedzenia na temat aktualnych osiągnięć. Zawsze z chęcią słucham/czytam Ostaszewską czy Dorocińskiego, im nie potrzebne sesje w wannie z pianą w towarzystwie kochanków czy dzieci.

Ach co do Figury to przypomniałam sobie niedawną sesję z jej dorosłym synem, nieco wyzywająca i dwuznaczna jak dla mnie..dziwnie mi się ją oglądało.. On półnagi z tego co pamiętam, w łazience chyba..ona zalotnie wypięta i takie klimaty..

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2012-09-14 o 19:15
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 19:21   #42
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Tu w sumie ciekawy komentarz Hanny Lis o mechanizmach; wie, co pisze, bo lał ją pierwszy mąż, mecenas Smoktunowicz (potem lał drugą żonę):

http://hannalis.natemat.pl/ - wpis "nie, niech nie milczą.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2012-09-14 o 19:24
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 19:40   #43
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Zdjęcie na okładce Vivy podkreśla dramatyzm sytuacji
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 19:48   #44
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Tu w sumie ciekawy komentarz Hanny Lis o mechanizmach; wie, co pisze, bo lał ją pierwszy mąż, mecenas Smoktunowicz (potem lał drugą żonę):

http://hannalis.natemat.pl/ - wpis "nie, niech nie milczą.
Trochę zaskakująca rada ks.Tischnera na koniec zaskakujące, że od księdza oczywiście.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2012-09-14 o 19:49
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 19:52   #45
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Trochę zaskakująca rada ks.Tischnera na koniec zaskakujące, że od księdza oczywiście.
- dlaczego zaskakująca? Znałam śp. księdza Tischnera, ba - znam wielu księży, którzy mówią podobnie; nie ma czegoś takiego, jak tkwienie na siłę przy przemocowcu, bo to nie tylko kobieta ślubowała, "miłość, wierność i uczciwość małżeńską" ślubował też facet; a już św. Paweł pisze w swoich listach "mężowie miłujcie swoje żony"- miłujcie, a nie katujcie, poniżajcie. Bo nikt nie przysięga katu.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 20:08   #46
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- dlaczego zaskakująca? Znałam śp. księdza Tischnera, ba - znam wielu księży, którzy mówią podobnie; nie ma czegoś takiego, jak tkwienie na siłę przy przemocowcu, bo to nie tylko kobieta ślubowała, "miłość, wierność i uczciwość małżeńską" ślubował też facet; a już św. Paweł pisze w swoich listach "mężowie miłujcie swoje żony"- miłujcie, a nie katujcie, poniżajcie. Bo nikt nie przysięga katu.
No właśnie wydaje mi się, że takie poglądy to ciągle rzadkość w tych kręgach..Nawet wśrod rodziny, nie duchownej oczywiście mam takie osobniki, które próbują być bardziej święte od papieża, nie w tym dobrym znaczeniu..o czym przekonałam się w pewnych zwrotnych momentach w życiu. Ale prawdą jest że wiele się powoli zmienia i dąży ku normalności, fakt.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 20:17   #47
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Być może rzadkość, nie wiem, obracam się w takim środowisku (a jestem wierząca), gdzie te słowa są oczywistością- dla mnie tym bardziej, nie łykam tekstów o "niesieniu krzyża" w kontekście katującego faceta; "krzyżem" to może być dla mnie trudne do wychowania dziecko, choroba, a nie facet, który mnie lałby.

Dlatego jednak uważam, że takie sytuacje o przemocy trzeba nagłaśniać, to nie ofiara ma się wstydzić (a tak często jest), a ten, który leje, poniża; to nie pani Figura ma być zawstydzona, pani Lis - że były bite przez mężów, a wstydzić się powinni ich mężowie, tym bardziej, ze to żadne tam menele, a ludzie na stanowiskach, z kasą.A mają mentalność żula.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2012-09-14 o 20:23
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 20:34   #48
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Na pewno tak, tylko, że człowiek 50 letni chyba tym żulem (nazwijmy go umownie) nie staje się nagle więc szczęśliwa rodzina na okładkach sprzed kilku miesięcy, wykreowana na potrzebę już nie wiadomo kogo sprawia, że dla mnie to nie są wiarygodni ludzie. Nie oni jedni zresztą jak już wspominałam. Więc wstydzić się powinni również wcześniejszego (obecnego? bo ja tam nie wiem co jest prawdą) kłamstwa.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2012-09-14 o 20:36
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 12:36   #49
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Na pewno tak, tylko, że człowiek 50 letni chyba tym żulem (nazwijmy go umownie) nie staje się nagle więc szczęśliwa rodzina na okładkach sprzed kilku miesięcy, wykreowana na potrzebę już nie wiadomo kogo sprawia, że dla mnie to nie są wiarygodni ludzie. Nie oni jedni zresztą jak już wspominałam. Więc wstydzić się powinni również wcześniejszego (obecnego? bo ja tam nie wiem co jest prawdą) kłamstwa.

dla mnie też ona i jej pożal się Boże wyznania są żenujące. Łazi do każdej możliwej stacji i opowiada o swoim cierpieniu.

A nie tak dawno opowiadała o swoim mega szczęśliwym małżeńtswie http://www.plotek.pl/plotek/56,78649...ki_gwiazd.html

żenada.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-22, 14:06   #50
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Ja nie wiem czy ona nie wyolbrzymia chcą się rozstać, facet chce zatrzymać córki przy sobie (gdzieś czytałam, że one chyba wogóle mieszkają w USA i tam chodzą do szkoły) a ona przy sobie, więc poszła do mediów i robi z siebie ofiarę a jego oczernia może i faktycznie były kłótnie w domu, ale nie wiem czy aż takie jak ona to opowiada, bo boi się, że dzieci zostaną w Stanach

Mam nadzieję, że wyolbrzymia i chce go oczernić, żeby dzieci odebrać, bo najgorszemu wrogowi nie życzę i nie wyobrażam sobie, że tyle lat można tkwić w takim małżeństwie
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 14:32   #51
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy ona nie wyolbrzymia chcą się rozstać, facet chce zatrzymać córki przy sobie (gdzieś czytałam, że one chyba wogóle mieszkają w USA i tam chodzą do szkoły) a ona przy sobie, więc poszła do mediów i robi z siebie ofiarę a jego oczernia może i faktycznie były kłótnie w domu, ale nie wiem czy aż takie jak ona to opowiada, bo boi się, że dzieci zostaną w Stanach

Mam nadzieję, że wyolbrzymia i chce go oczernić, żeby dzieci odebrać, bo najgorszemu wrogowi nie życzę i nie wyobrażam sobie, że tyle lat można tkwić w takim małżeństwie
Gdyby tak było to o niej świadczyłoby wyjątkowo negatywnie. W takich sytuacjach dopiero dochodzenie sądowe pokazuje prawdę, albo i nie..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 14:34   #52
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Cytat:
Mam nadzieję, że wyolbrzymia i chce go oczernić,
no chyba sobie żartujesz.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 15:24   #53
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Gdyby tak było to o niej świadczyłoby wyjątkowo negatywnie. W takich sytuacjach dopiero dochodzenie sądowe pokazuje prawdę, albo i nie..
kobieta, która chce zatrzymać dzieci przy sobie zrobi wiele. Mam nadzieję, że wyolbrzymia, żeby dostać dzieci, że aż tak źle nie było Nie wie co robić, więc chodzi po mediach i opowiada?

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
no chyba sobie żartujesz.
trochę mi się to wydaje podejrzane, od gazety do gazety. A do tego mąż się odzywa, że powie prawdę i chce dzieci zatrzymać przy sobie. Wygląda jak brzydka walka o dzieci

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Ja poprostu nie wierzę w te wszystkie wyznania gwiazd - w te okładki - "to moja miłość życia", "rozstałam się i jest mi cudownie". Łażą te gwiazdy od Vivy do Gali i pierniczą takie głupoty, jakie to były nieszczęśliwe w tych małżeństwach, dusiły się, męczyły - Edzia Górniak, Halinka Młynkowa a wcześniej rozpływały się jak to było cudownie i te sesje na cmentarzach, w tropikach, w wynajętych willach i Bóg wie gdzie.

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Ja poprostu nie wierzę w te wszystkie wyznania gwiazd - w te okładki - "to moja miłość życia", "rozstałam się i jest mi cudownie". Łażą te gwiazdy od Vivy do Gali i pierniczą takie głupoty, jakie to były nieszczęśliwe w tych małżeństwach, dusiły się, męczyły - Edzia Górniak, Halinka Młynkowa a wcześniej rozpływały się jak to było cudownie i te sesje na cmentarzach, w tropikach, w wynajętych willach i Bóg wie gdzie.

Takie same wywiady miała Edyta Górniak i Koroniewska, jaka to była wielka miłość, książę z bajki, a później pranie brudów, że maż to największy wróg. Co to ten Dariusz Krupa wyrabiał z biedną Edytką, jaka ona była biedna w tym małżeństwie, jak tam źle się działo, aż mu dziecko trzeba odbierać bo on taki straszliwy chłop jest!
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 18:20   #54
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Koroniewska chyba do chłopa wróciła, najnowsze "Party" donosi
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 19:00   #55
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

no dobra ale akurat ta pani wychodząc za tego pana miała 38 lat i uważam, że była wtedy dojrzałą kobietą, i to w dodatku kimś, kto szereg lat przepracował w szoł biznesie, więc - moim zdaniem - taka sytuacja raczej nie powinna się zdarzyć.
Po 2gie co nazywasz wyolbrzymianiem, opisywanie publicznie męża, jako damskiego boksera itp. Rozumiem, że Ty gdybyś sie rozwodziła to uważałabyś za normalną sprawę, gdyby mąż usiłował z Ciebie publicznie zrobić dziwkę i nieodpowiedzialną matkę, gdyby to była nieprawda.
Więc ja akurat, pomijając trudność i dramatyczność całej sytuacji, jeśli już miałabym mieć o tym jakiekolwiek zdanie, to raczej wolałabym, aby to jednak nie były wyrachowane bajki.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 19:45   #56
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
no dobra ale akurat ta pani wychodząc za tego pana miała 38 lat i uważam, że była wtedy dojrzałą kobietą, i to w dodatku kimś, kto szereg lat przepracował w szoł biznesie, więc - moim zdaniem - taka sytuacja raczej nie powinna się zdarzyć.
Po 2gie co nazywasz wyolbrzymianiem, opisywanie publicznie męża, jako damskiego boksera itp. Rozumiem, że Ty gdybyś sie rozwodziła to uważałabyś za normalną sprawę, gdyby mąż usiłował z Ciebie publicznie zrobić dziwkę i nieodpowiedzialną matkę, gdyby to była nieprawda.
Więc ja akurat, pomijając trudność i dramatyczność całej sytuacji, jeśli już miałabym mieć o tym jakiekolwiek zdanie, to raczej wolałabym, aby to jednak nie były wyrachowane bajki.
Np. opowiada, że miała się spotkać z jakimś reżyserem, ale pokłóciła się z mężem, rozpłakała i nie poszła na spotkanie i więcej nikt już nie chciał z nią rozmawiać Noż qrcze, praca to praca. Jak nie poszła na rozmowę z powodu kłótni, to pracę straciła. Nikt nie będzie przecież z powodu kłótni z mężem na nią czekał. Ja też bym wyleciała z pracy, gdybym nie przyszła bo rozpłakałam się w domu i nazmyślałabym, że zepsuł mi się samochód Już mogła lepszy powód wymyślić, że dzieci chore czy coś. Nic dziwnego, że ją tak potraktowali później, że auto się zepsuło, to nie przyjechała

Ieszcze 2 lata temu chyba, (ktoś tu okładkę podrzucił) opowiadała o wielkiej miłości, że wyjeżdżają do Stanów itp. Jakby wtedy źle się działo, to po co z tym szła do prasy i udawała jakim on jest cudownym mężem i jaka sielanka między nimi? To by siedziała cicho i go nie wychwalała pod niebiosa.

Ja nie twierdzę, że w ich życiu było tylko cudownie i pięknie i ona z kosmosu tak opowiada. Może i kłótnie były i jej naubliżał, powiedział, że nie odda dzieci, że zostaną przy nim, więc ona w złości powiedziała, jak to było okrutnie i źle przez tyle lat

Dzisiaj mój mąż rzucał piłką ze starszą, młodsza się napatoczyła, dostała w głowę, upadła i ma podbite oko. Też bym mogła za pare lat opowiadać, że jest nieodpowiedzialny i córka mogła stracić oko przez jego nieuwagę

No i teraz Kasia Figura, nasze dobro narodowe, najbardziej rozpoznawalna aktorka w kraju, ma opinię ofiary, a hamerykanin sadysty i nie ma szans na dzieci. Dzieci już są jej.

I nie żebym broniła damskiego boksera! Tylko mnie zadziwia, ta sielanka i okładki sprzed kilku lat i taki sajgon wychodzi teraz?

I zawsze mnie to zadziwia w tych wywiadach.

Edyta Górniak to samo. Halinka Młynkowa też. Wszędzie była sielanka, a później okazuje się, że to same skur... te chłopy i trzeba przed nimi dzieci chować!

A jeśli to prawda, to dobrze, że się zebrała kobieta w sobie i powiedziała dość! Naprawdę szczerze jej współczuję, żeby w takiej rodzinie, która ma pieniądze, dom, wszystko, takie rzeczy się działy

Ok, nie mam dzisiaj weny na tłumaczenia się, ze swoich odczuć nie wierzę w te wszystkie wywiady, że raz jest tak, raz tak, że najpierw wszystko miodem i mlekiem płynące a chwile później takie tragedie!
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 20:04   #57
Jane_Rizzoli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 84
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
jakbym była bita i poniżana to poszłabym na policję a nie do gazety
Dokładnie
Jane_Rizzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 21:21   #58
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Co Wam powiem, to Wam powiem, ale nie uwierzyłam w ani jedno jej słowo u Lisa. Jest dobrą aktorką i tyle. Te wzdychania, ten głos, te oczy, no nie uwierzyłam jej nic a nic.

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 21:22   #59
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Co Wam powiem, to Wam powiem, ale nie uwierzyłam w ani jedno jej słowo u Lisa. Jest dobrą aktorką i tyle. Te wzdychania, ten głos, te oczy, no nie uwierzyłam jej nic a nic.

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.
Była u Lisa dzisiaj?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 21:24   #60
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kasia Figura i jej wyznanie

Przed chwilą.

Cuda na kiju, jeszcze jej teściowa się wypowiadała, w ogóle nie wierzę, ze to oglądałam i to komentuję, co to choroba robi z człowiekiem.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.