Lakiery O.P.I cz. II - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-17, 12:54   #2251
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez zygzak Pokaż wiadomość
czekaj no, ale oni teraz obowiązkowo kasują za ubezpieczenie przesyłki, z tego ci powinni teoretycznie oddac.

a co to było, oktoberfest?
No ja nie mam nigdzie wyszczególnionego ubezpieczenia

Tak, dokładnie ten kolor.

Swoją drogą zastanawiam się dlaczego oni zdzierają tę pierwszą warstewkę z naklejki pod buteleczką - zamówiłam 2 opi i oba mają to odklejone.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2012-09-17 o 12:56
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 12:56   #2252
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

wejdz sobie w zamowienie, dodaj kwoty lakierow i przesylki i zobacz co ci wyjdzie - zdziwisz się zapewne bo ci wyjdzie mniej niz suma zamowienia na stronie w sklepie. ta roznica to wlasnie ubezpieczenie, chyba 1 zł za każde 50 zł.
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 12:56   #2253
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Dziwne rzeczy piszecie dziewczyny o VB. Dlaczego mieliby olać maila? Ja kupowałam tam kilkanaście razy, przesyłka szła różnie, raz dłużej, raz szybko, ale zawsze był dobry kontakt mailowy, raz nawet do mnie zdzwonili zapytać o coś. Na forum jest wiele osób zadowolonych z tego sklepu. Dwa tygodnie oczekiwania przy przesyłce ze Stanów to jest niezły wynik, z niektórych sklepów czekam miesiąc. Szybciej to już tylko kurierem przecież. Fatalnie, że lakier się rozlał, ale nie spodziewałabym się od razu najgorszego. Myślę, że zaproponują bez problemu zwrot kasy lub wysłanie dobrego zamiennika.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 12:58   #2254
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez zygzak Pokaż wiadomość
wejdz sobie w zamowienie, dodaj kwoty lakierow i przesylki i zobacz co ci wyjdzie - zdziwisz się zapewne bo ci wyjdzie mniej niz suma zamowienia na stronie w sklepie. ta roznica to wlasnie ubezpieczenie, chyba 1 zł za każde 50 zł.
Mam dodatkową pozycję, ale jest to zatytułowane "opłata za płatność" w wysokości 4,91zł, więc nijak się ma to ubezpieczenia

Swoją drogą płaciła któraś z Was u nich już kartą kredytową? Bo ja ostatnim razem zapłaciłam kartą i mimo, iż miałam kwotę zamówienia w złotówkach, to obciążenie na karcie pojawiło się w dolarach i po przewalutowaniu była to kwota dobre kilkanaście złotych wyższa niż ta pierwotna, którą miałam podaną przy zamówieniu, bo system sobie przelicza moje złotówkowe zamówienie na dolary, bo płatność kartą jest u nich obsługiwana przez Bank Amerykański, a nie polski, jak to jest w przypadku płatności przelewem...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2012-09-17 o 13:02
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 13:01   #2255
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dziwne rzeczy piszecie dziewczyny o VB. Dlaczego mieliby olać maila? Ja kupowałam tam kilkanaście razy, przesyłka szła różnie, raz dłużej, raz szybko, ale zawsze był dobry kontakt mailowy, raz nawet do mnie zdzwonili zapytać o coś. Na forum jest wiele osób zadowolonych z tego sklepu. Dwa tygodnie oczekiwania przy przesyłce ze Stanów to jest niezły wynik, z niektórych sklepów czekam miesiąc. Szybciej to już tylko kurierem przecież. Fatalnie, że lakier się rozlał, ale nie spodziewałabym się od razu najgorszego. Myślę, że zaproponują bez problemu zwrot kasy lub wysłanie dobrego zamiennika.
tylko ze JEDYNĄ przewagą tego sklepu jest wysyłka z polski. z usa to ebay czy transdesign wygrywa ceną, szybkością wysyłki (2 razy szybciej) i ochroną paypala.

co innego jak zamawiając wiesz, że ci będzie szło z usa i się na to zgadzasz, ale tam jest wyraźnie podane przy zamawianiu: przesyłka poczta polska / impost a dopiero jak zamowisz wysylka idzie ze stanow mimo ze wybrałaś pocztę, bo
- najpierw idzie z usa do usa (new jersey?)
- potem z usa do szczecina
- potem ze szczecina do ciebie i tu jest uwzględniony twój wybór: poczta albo impostem.

nigdzie nie jest wspomniane że to będzie szło z usa i że tak długo.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Mam dodatkową pozycję, ale jest to zatytułowane "opłata za płatność" w wysokości 4,91zł, więc nijak się ma to ubezpieczenia
to jest chyba ubezpieczenie, grzebnij w regulaminie albo spróbuj zrobic zamowienie ale go nie potwierdz i poszukaj info co to jest.

swoją drogą "opłata za płatność" to dopiero żart z klienta.
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 13:05   #2256
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

No dobrze, ale wszyscy tu w wątku to wiedzą, tak? I ci którzy złożyli zamówienie po raz drugi, też. Dla mnie akurat to atut, że zamawiam z USA poprzez pośrednika, bo średnio co druga przesyłka zamawiana bezpośrednio ze Stanów mi ginie, a tu ryzyko przesyłki zagranicznej jest po ich stronie, bo sami muszą zadbać, aby doszło do Szczecina. No i strona jest po polsku (prawie , kontakt mailowy też - dla niektórych to pewnie ułatwienie. A i ceny nie są złe, porównując z Supepharmem czy perfumeriami. Pewnie, że ebay taniej wychodzi, ale tam ryzykujesz, jeśli nie masz pewnego sprzedawcy. Aaa, i opłaty celne - nie dowalają, prawda? A przy zamawianiu w amerykańskich sklepach zawsze masz to ryzyko.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 13:06   #2257
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

W regulaminie wyraźnie jest napisane, że "Przesyłki są ubezpieczone przez sklep Victoria's Beauty od przypadku zniszczenia produktów podczas transportu.".

A moja przesyłka nie uległa zniszczeniu w trakcie transportu - koperta była nienaruszona, jest w środku czyściutka, wszystkie buteleczki (3sztuki) są z zewnątrz całe, zero pęknięć, nie ma pobitego szkła. Jedyny problem to rozlany lakier w środku bąbelkowej folii, w którą pakują oddzielnie każdy lakier plus brak pędzelka w buteleczce - też coś, co nie mogło się wydarzyć w trakcie transportu...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 13:11   #2258
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

To znaczy, że dostałaś wybrakowany i pęknięty lakier - oczywiście, że powinni Ci go bez problemu wymienić. Nie widzę powodu, dla którego mieliby się inaczej zachować.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 13:11   #2259
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No dobrze, ale wszyscy tu w wątku to wiedzą, tak? I ci którzy złożyli zamówienie po raz drugi, też. Dla mnie akurat to atut, że zamawiam z USA poprzez pośrednika, bo średnio co druga przesyłka zamawiana bezpośrednio ze Stanów mi ginie, a tu ryzyko przesyłki zagranicznej jest po ich stronie, bo sami muszą zadbać, aby doszło do Szczecina. No i strona jest po polsku (prawie , kontakt mailowy też - dla niektórych to pewnie ułatwienie. A i ceny nie są złe, porównując z Supepharmem czy perfumeriami. Pewnie, że ebay taniej wychodzi, ale tam ryzykujesz, jeśli nie masz pewnego sprzedawcy. Aaa, i opłaty celne - nie dowalają, prawda? A przy zamawianiu w amerykańskich sklepach zawsze masz to ryzyko.

jak ci zginie ebay odda pieniądze. albo paypal. ale oczywiście prawo wyboru każdy ma. i może wybrać jaki sklep chce.

przy czym ten numer z likwidacją magazynu w polsce i puszczeniem wszystkich lub prawie wyszystkich przesylek przez usa to oni zrobili niedawno i wiele osób (w tym ja) sie na to nacięło. teraz już wiem i oczywiście jestem mądrzejsza. ale ostrzeżeń na sklepie, maila z informacją (jako stały klient który też zrobił kilkanaście zamówień) nie było.

opłaty celne to mega rzadkość. mnie się zdarzyło raz, ale to było zamówienie grupowe i sprzedawca napisał cenę w deklaracji. standardowo przystko przechodzi bez opłat.

ochrona paypala to jest bardzo duży plus. w rozmowach z VB nie ma żadnego broniącego cię pośrednika, jak coś się posypie w transakcji to musisz liczyć, że ci uznają reklamację (albo nie)
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 13:12   #2260
blackandblue
Rozeznanie
 
Avatar blackandblue
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 880
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dziwne rzeczy piszecie dziewczyny o VB. Dlaczego mieliby olać maila? Ja kupowałam tam kilkanaście razy, przesyłka szła różnie, raz dłużej, raz szybko, ale zawsze był dobry kontakt mailowy, raz nawet do mnie zdzwonili zapytać o coś. Na forum jest wiele osób zadowolonych z tego sklepu. Dwa tygodnie oczekiwania przy przesyłce ze Stanów to jest niezły wynik, z niektórych sklepów czekam miesiąc. Szybciej to już tylko kurierem przecież. Fatalnie, że lakier się rozlał, ale nie spodziewałabym się od razu najgorszego. Myślę, że zaproponują bez problemu zwrot kasy lub wysłanie dobrego zamiennika.
Ostatnio robiłam zamówienie, szło faktycznie 2 tygodnie, ale dotarło, dobrze zapakowane, zgodne z zamówienie, nawet z niewielkimi gratisami. Cierpliwości, na pewno dojdzie
__________________
Klasyka nigdy nie wychodzi z mody.
blackandblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 13:13   #2261
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
W regulaminie wyraźnie jest napisane, że "Przesyłki są ubezpieczone przez sklep Victoria's Beauty od przypadku zniszczenia produktów podczas transportu.".

A moja przesyłka nie uległa zniszczeniu w trakcie transportu - koperta była nienaruszona, jest w środku czyściutka, wszystkie buteleczki (3sztuki) są z zewnątrz całe, zero pęknięć, nie ma pobitego szkła. Jedyny problem to rozlany lakier w środku bąbelkowej folii, w którą pakują oddzielnie każdy lakier plus brak pędzelka w buteleczce - też coś, co nie mogło się wydarzyć w trakcie transportu...

a jak mogą udowodnić, ze to sie nie zbiło w trakcie transportu?

bo jak w trakcie - to jest ubezpieczenie
jak rozbiło się wcześniej to sami spakowali rozbity...
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 13:18   #2262
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Dlaczego mają olać maila? Ano dlatego, że mają opisany w swoim regulaminie proces reklamacyjny, który zawiera wyraźną informację, iż reklamacje wysyłane na maila rozpatrywane nie będą. Więc aby reklamację rozpatrzyli muszę uruchomić proces reklamacyjny, który swoją drogą jest po prostu obłędny - zgłaszam reklamację i mam włożyć ten lakier w kopertę/paczkę, podrukować swoje zgłoszenie i... wysłać im na adres w USA.

Chyba kogoś naprawdę pogięło.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez zygzak Pokaż wiadomość
jak rozbiło się wcześniej to sami spakowali rozbity...
I w tym rzecz! Lakier nie jest robity!! Buteleczka jest cała, po prostu lakier się wylał z niej, wygląda to, jakby ktoś go nie dokręcił czy cholera wie co zrobił, bo z zewnątrz wygląda jak umorusany po prostu, dopiero po odkręceniu widać, że ojej, nie ma pędzelka. I to raczej oni spakowali wadliwy towar.

A dlaczego mieliby mi nie wysłać nowego? Bo jeśli rzeczywiście nie rozpatrują mailowych zgłoszeń, tylko czekają aż ktoś im odeśle wadliwy towar do Stanów to wiadomo, że 90% ludzi sobie to daruje, bo wartość paczki rejestrowanej do Stanów - w końcu chciałabym mieć pewność, że przesyłka dotrze, prawda? Przekroczy wartość lakieru i ostatecznie będę stratna 2 razy, bo nie wierzę, że oddadzą też koszt wysyłki do nich reklamowanego towaru.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 14:08   #2263
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dlaczego mają olać maila? Ano dlatego, że mają opisany w swoim regulaminie proces reklamacyjny, który zawiera wyraźną informację, iż reklamacje wysyłane na maila rozpatrywane nie będą. Więc aby reklamację rozpatrzyli muszę uruchomić proces reklamacyjny, który swoją drogą jest po prostu obłędny - zgłaszam reklamację i mam włożyć ten lakier w kopertę/paczkę, podrukować swoje zgłoszenie i... wysłać im na adres w USA.

Chyba kogoś naprawdę pogięło.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

I w tym rzecz! Lakier nie jest robity!! Buteleczka jest cała, po prostu lakier się wylał z niej, wygląda to, jakby ktoś go nie dokręcił czy cholera wie co zrobił, bo z zewnątrz wygląda jak umorusany po prostu, dopiero po odkręceniu widać, że ojej, nie ma pędzelka. I to raczej oni spakowali wadliwy towar.

A dlaczego mieliby mi nie wysłać nowego? Bo jeśli rzeczywiście nie rozpatrują mailowych zgłoszeń, tylko czekają aż ktoś im odeśle wadliwy towar do Stanów to wiadomo, że 90% ludzi sobie to daruje, bo wartość paczki rejestrowanej do Stanów - w końcu chciałabym mieć pewność, że przesyłka dotrze, prawda? Przekroczy wartość lakieru i ostatecznie będę stratna 2 razy, bo nie wierzę, że oddadzą też koszt wysyłki do nich reklamowanego towaru.

wysylke do usa z trackingiem daje polecony priorytet, na jeden lakier to bedzie gdzies 18 zł, z kopertą mozesz wpasc w 20 zł.

powodzenia. to przecież tylko 60% ceny nowego....za odesłanie starego rozlanego...
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 14:14   #2264
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Im więcej czytam o tym sklepie, tym bardziej bym odradzała zakupy. Po dłuższym oczekiwaniu na przesyłkę z US chyba napawdę lepiej skorzystać z amerykańskich sklepów. Ja dużo byłam w stanie przełknąć, ale jak zaczęli doliczać jakieś dziwne opłaty za przelew (wtf), to podziękowałam.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 14:14   #2265
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Ja to w zasadzie mam już tylko jedno pytanie Ile kosztują OPI sephorze i czy mają niemiecką kolekcję?

Bo na kupkosmetyk mi się nie opłaca chyba? 42zł za lakier + 16zł wysyłka...?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 14:20   #2266
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja to w zasadzie mam już tylko jedno pytanie Ile kosztują OPI sephorze i czy mają niemiecką kolekcję?

Bo na kupkosmetyk mi się nie opłaca chyba? 42zł za lakier + 16zł wysyłka...?
na allegro sobie kup. w sephorze 50zł. na allegro pewnie taniej.
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 16:24   #2267
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

jaja sobie z Nas robią i tyle
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 19:24   #2268
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja to w zasadzie mam już tylko jedno pytanie Ile kosztują OPI sephorze i czy mają niemiecką kolekcję?

Bo na kupkosmetyk mi się nie opłaca chyba? 42zł za lakier + 16zł wysyłka...?
Niemiecka jest już w Douglasach, za 49pln. W sephorze nie widziałam.
Oktoberfest cudny, warto go mieć. Podobnież Germanicure, Deutsch coś tam ;-) , jak i Danke-shiny red. No ale Oktoberfest wymiata.

Sprawdź lokalne hurtownie kosmetyczne - ja kupowałam opi po 39pln (cena dla detalu).
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 07:51   #2269
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Niemiecka jest już w Douglasach, za 49pln. W sephorze nie widziałam.
Oktoberfest cudny, warto go mieć. Podobnież Germanicure, Deutsch coś tam ;-) , jak i Danke-shiny red. No ale Oktoberfest wymiata.

Sprawdź lokalne hurtownie kosmetyczne - ja kupowałam opi po 39pln (cena dla detalu).
Germanicure dotarł do mnie w stanie dobrym, więc już się nim cieszę A okroberfest po prostu muszę mieć, bo nawet po tym rozlanym lakierze mogłam ocenić go jako dokładnie to, czego szukałam od jakiegoś czasu

Dzięki za info.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 11:28   #2270
weronika33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 74
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

mam do was pytanko, otóż właśnie przyszła do mnie paczka ze stanów i mam już długo wyczekiwaną odżywkę opi ( zieloną) nie wiem czy dobrze rozumiem jak jej używać- czy pierwszego dnia maluję nią, następnego dnia kładę kolejną warstwę odżywki, później 2 dni noszę i zmywam i od początku ten proces?

na pewno wiecie a ja zanim zajmę się malowaniem pazurków muszę je trochę doprowadzić do ładu i składu aby nie rozdwajały się końcówki
i zakupiłam lakier opi dolce de leche - jak ktoś ma na żywo pokazać na pazurkach było by miło, bo ja na razie zaczynam od samej odżywki- później lakier
weronika33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:44   #2271
hollyloli
Raczkowanie
 
Avatar hollyloli
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 54
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

.

Edytowane przez hollyloli
Czas edycji: 2014-03-20 o 11:03
hollyloli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 22:56   #2272
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

omg
http://rodeo.net/killercolours/2012/...ll-collection/
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 09:41   #2273
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez hollyloli Pokaż wiadomość
Strasznie spodobał mi kolor Tickle My Francey, niestety aktualnie nie mam kasy tyle wydać na lakier... Znacie może jakiś tańszy zamiennik?
sprawdź małe lakiery L'Oreala; odcień Beige Countess jest bardzo zbliżony
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 05:07   #2274
Victorias Beauty
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez zygzak Pokaż wiadomość
wejdz sobie w zamowienie, dodaj kwoty lakierow i przesylki i zobacz co ci wyjdzie - zdziwisz się zapewne bo ci wyjdzie mniej niz suma zamowienia na stronie w sklepie. ta roznica to wlasnie ubezpieczenie, chyba 1 zł za każde 50 zł.
Hi,
Tak zgadza się, różnica to jest kwota ubezpieczenia produktów podczas dostawy do klienta. Minimum 1,00 PLN zł lub 1,5% od kwoty wartości zakupionych produktów. Jeżeli klient opłaci koszty ubezpieczenia, wówczas beż żadnego problemu sklep VICTORIA'S BEAUTY akceptuje reklamację. W przypadku braku wspomnianej różnicy w razie jakichkolwiek negatywnych sytuacji związanych z dostawą produktów do klienta sklep VICTORIA'S BEAUTY rozpatrzy reklamację negatywnie. ..

---------- Dopisano o 04:33 ---------- Poprzedni post napisano o 04:22 ----------

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Mam dodatkową pozycję, ale jest to zatytułowane "opłata za płatność" w wysokości 4,91zł, więc nijak się ma to ubezpieczenia

Swoją drogą płaciła któraś z Was u nich już kartą kredytową? Bo ja ostatnim razem zapłaciłam kartą i mimo, iż miałam kwotę zamówienia w złotówkach, to obciążenie na karcie pojawiło się w dolarach i po przewalutowaniu była to kwota dobre kilkanaście złotych wyższa niż ta pierwotna, którą miałam podaną przy zamówieniu, bo system sobie przelicza moje złotówkowe zamówienie na dolary, bo płatność kartą jest u nich obsługiwana przez Bank Amerykański, a nie polski, jak to jest w przypadku płatności przelewem...
Hi,
Przy płatności kartą płatniczą dochodzą odrębne koszty jakie nalicza bank za użycie karty kredytowej, oraz zapłatę w PLN zł Bank of America automatycznie przelicza wg kursu walut ($USD) w dniu wykonania transakcji.
W związku z tym, kwota jaką bank zdejmie z Twojego konta, zawsze będzie inna używając kartę w sklepie, który ma lokalizację za granicą...

---------- Dopisano o 05:07 ---------- Poprzedni post napisano o 04:33 ----------

Cytat:
Napisane przez zygzak Pokaż wiadomość
tylko ze JEDYNĄ przewagą tego sklepu jest wysyłka z polski. z usa to ebay czy transdesign wygrywa ceną, szybkością wysyłki (2 razy szybciej) i ochroną paypala.

co innego jak zamawiając wiesz, że ci będzie szło z usa i się na to zgadzasz, ale tam jest wyraźnie podane przy zamawianiu: przesyłka poczta polska / impost a dopiero jak zamowisz wysylka idzie ze stanow mimo ze wybrałaś pocztę, bo
- najpierw idzie z usa do usa (new jersey?)
- potem z usa do szczecina
- potem ze szczecina do ciebie i tu jest uwzględniony twój wybór: poczta albo impostem.

nigdzie nie jest wspomniane że to będzie szło z usa i że tak długo.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------



to jest chyba ubezpieczenie, grzebnij w regulaminie albo spróbuj zrobic zamowienie ale go nie potwierdz i poszukaj info co to jest.

swoją drogą "opłata za płatność" to dopiero żart z klienta.
Hi,
Zaprzestalismy wysyłki produktów do klienta bezpośrednio z magazynu w Polsce, gdyż mielismy ogromne zastrzeżenia do tej formy. Po pierwsze, bardzo dużo było pomyłek polegających na zapakowaniu niewłaściwych produktów, po drugie do każdego zamówienia ma być dodany GRATIS, lecz mielismy sygnały od klentów, że nie było tak do końca. Po trzecie, były pomyłki w wyborze kuriera, jaki wybrał klient, np. zamiast Poczta Polska zostało wysłane via InPost lub odwrotnie.
W związku z tym obecnie wszystkie zamówienia są przygotowywane w magazynie w USA i wysłane do klientów w Polsce w paczkach zbiorczych, dzięki temu klient oszczędza na dostawie produktów do miejsca przeznaczenia. Dla przykładu, wysłanie 1 butelki lakieru z USA do Polski, kosztuje obecnie $4.60 czyli 14,62 PLN zł. Wysłanie 2 butelek lakierów kosztuje już $9.60 czyli 30,51 PLN zł, etc. Jak więc się ma to do ceny za wysyłkę od strony klienta, jeżeli za wysłanie np. 4 lakierow płaci 9,99 PLN zł?
Obecnie jest z wysyłkami jak napisane zostało powyżej:
- najpierw z USA (Florida) do USA (New Jersey)
Linden, NJ - jest to miejscowość w USA skąd samolotem paczka zbiorcza jest wysłana do Polski.
- potem z USA do Szczecina
- potem ze Szczecina do klienta i tu jest uwzględniony klienta wybór: poczta albo InPost.

Co do formy płatnosci via PayPal, to w sytuacji jaką opisałem powyżej nie możemy używać tej formy płatności, gdyż PayPal działa na zasadzie Tracking Number (śledzenie przesyłki). W tym przypadku, gdyby klient otworzył sprawę na PayPal, że nie otrzymał przesyłki, sklep VICTORIA'S BEAUTY zawsze by sprawę przegrał.

Odniosę się do stwierdzenia "swoją drogą "opłata za płatność" to dopiero żart z klienta"
Otóż, należy wiedzieć, że za użycie formy płatności PayPal czy kartą platniczą, banki pobierają tzw. FEE, czyli prowizje od transakcji. My jako sklep nie chcemy ukrywać dodatkowych kosztów poniesionych z tego tytułu w cenach produktów. Klient musi mieć świadomosć, że takie koszty są rownież...
Victorias Beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 09:16   #2275
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Swoje drogą, odwołując się do tych wypocin wyżej - informacja o dodatkowej opłacie związanej z płatnością kartą lub przez PP powinna być wyraźnie opisana PRZED dokonaniem płatności. Tak samo jak to, że karty obsługiwane są przez bank amerykański i płatność w rzeczywistości pobierana jest w dolarach i później ulega przewalutowaniu, a nie tak jak widzi to i zatwierdza kupujący - w złotówkach.

Edit:

Właśnie spadłam z krzesła.
Dostałam nowy lakier od VB w związku z moja reklamacją. I powiem szczerze, że jestem w szoku, bo przez 2 tygodnie nie dostałam ani jednego maila, ani informacji nic.

Więc ogólnie przyznaję, że uznali reklamację, ale nie odwołuję moich słów o jakości obsługi i komunikacji, która jest ogólnie taka sobie i wymaga poprawy...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2012-10-02 o 09:31
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 14:05   #2276
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

No i po co było tyle przykrych komentarzy (typu "wypociny" o odpowiedzi ze sklepu)? Od początku spodziewałam się, że Ci zwyczajnie wyślą ten lakier, niezależnie od procedur i regulaminów. Może i komunikacja u nich szwankuje, może mają braki informacyjne na stronie, ale to przecież ludzie tam pracują, jak widać myślą, i najwyraźniej czytają to forum i jednak zależy im na zadowoleniu klientów.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 15:17   #2277
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Swoje drogą, odwołując się do tych wypocin wyżej - informacja o dodatkowej opłacie związanej z płatnością kartą lub przez PP powinna być wyraźnie opisana PRZED dokonaniem płatności. Tak samo jak to, że karty obsługiwane są przez bank amerykański i płatność w rzeczywistości pobierana jest w dolarach i później ulega przewalutowaniu, a nie tak jak widzi to i zatwierdza kupujący - w złotówkach.
Zgadzam się

Ciesze się, że lakier dotarł
I że sklep się tutaj odzywa
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 02:51   #2278
Victorias Beauty
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Zgadzam się

Ciesze się, że lakier dotarł
I że sklep się tutaj odzywa
Hi Anna,
Odwołując się do Twoich "wypocin", pragnę przypomnieć, iż w sprawie reklamowanego produktu otrzymałaś poniższy e-mail:
"...Hi Anna,
Lakier do paznokci OPI - Every Month is Oktoberfest *GERMANY COLLECTION 2012* #NLG18 - wysłano do PL w paczce zbiorczej (Sep 18, 2012).
Warm regards
Andrew G..."
Victorias Beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 05:28   #2279
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez Victorias Beauty Pokaż wiadomość
Hi Anna,
Odwołując się do Twoich "wypocin", pragnę przypomnieć, iż w sprawie reklamowanego produktu otrzymałaś poniższy e-mail:
"...Hi Anna,
Lakier do paznokci OPI - Every Month is Oktoberfest *GERMANY COLLECTION 2012* #NLG18 - wysłano do PL w paczce zbiorczej (Sep 18, 2012).
Warm regards
Andrew G..."
Przed momentem jeszcze raz Sprawdziłam obie skrzynki mailowe i ostatni email, jaki otrzymałam ze sklepu informuje o wygenerowaniu reklamacji, żadnych dalszych informacji. I dla jasnosci, owszem, przejrzałem także foldery spamu i kosz.

Jako, ze nie lubię niejasnych sytuacji to Sprawdziłam to dokładniej informacja, o ktorej Pan mówi została dopisała jako "notatka obsługi sklepu" w dziale reklamacji na stronie sklepu pod moim zgloszeniem, co nie jest równoznaczne z wysłaniem wiadomości klientowi, bo klient nie jest najwidoczniej z automatu informowany o zmianie statusu zgłoszenia.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 06:29   #2280
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

w kolekcji Europa Centrale znajdzie się kilka polskich nazw, w tym zawierająca ksenofobiczne określenie OY-Another Polish Joke! - polish jokes to ksenofobiczne żarty o Polakach jakby ktoś nie wiedział. Trochę im się nie popisał dział PR. Moje zapytanie o to na ich profilu na facebooku oczywiście usunęli.

http://www.makeupalley.com/m_148691475
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-02 07:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.