Czarna lista targowisko- plotki - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-18, 15:02   #4441
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Ja tam nie wiem, wydawała mi się roztrzęsiona tym całym obrotem sprawy. W końcu też człowiek.
A ja też jestem człowiek i mimo, że jestem zła o tą całą akcję (choć u mnie to na razie krótko trwa) to mi trochę przykro.

Uciekam. Napisz do niej Krusiak, może odbierze maila.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 15:07   #4442
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Rozstrzesiona obrotem sprawy no prosze wiesz ze ja miesiac ponad czekam? Ona nie byla by rozstrzesiona gdyby nie fakt ze kazdy chce swoje rzecz no przeciez powinnismy jej je dac
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 15:09   #4443
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Przekupka: 146 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

Coco też jest bardzo roztrzęsiona.
Ja tam nie znam starej sprawy, ponoć kilka lat temu była już w podobnej sprawie na policji i wszystko jest wyjaśnione. Z tego co mówiła to dostawała wiele złych wiadomości na facebooku i innych takich i tylko dlatego skasowała konto. Ktoś dzwonił nawet do pracy jej męża.

Straszne. A co ona myślała, że frajerki znalazła? Liczyła, że się dorobi cudzym kosztem? I dobrze, szkoda, że jeszcze bardziej nie miała syfu. Wszystko jeszcze możliwe.

Cytat:
Aha - ja również dostanę w wymiance co innego niż chciałam (inny błyszczyk), ale Coco powiedziała, że jakby co, żeby się kontaktować to wymieni jak mi się coś nie spodoba. Także Krusiak - może warto się z nią skontaktować i napisać, że nie chcesz tego co dostałaś. W mojej paczce ma być podany e-mail do Coco...
Sorry, ale inaczej tego nie mogę skomentować...- o k***a!
Nie no, na pewno Krusiak jest zadowolona, że dostała połowę błyszczyka a nie cały, zafoliowany... Ja się pytam- po cholere wysyłała coś innego,lub co nie jest zgodne z opisem?! Byleby coś wysłać i sprawa nie znalazła się na policji?!

Nie pojmuję takich ludzi. Dziołszka ma 27 lat (w sumie tyle co ja), a myśli, że chyba w piaskownicy jest... Zabierze komuś grabki, to mamusia pójdzie, przeprosi i odda...

Roztrzęsiona jest, o jejku. Podejrzewam, że to gra. Skoro potrafiła się podszyć pod kogoś, działać tak sprytnie, w mig się zwinąć na pocztę... To myślisz, że nie potrafi udawać roztrzęsionej?

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2012-09-18 o 15:10
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 15:18   #4444
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Wiecie co, mi się wydaje, że wy zaczynacie atakować MNIE. A ja sobie tego nie życzę.
Dzwoniła, zdałam sprawozdanie - tyle ode mnie.
capuccino - nie, nie uważam, że Krusiak jest zadowolona, ale po co to pytanie do mnie?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 15:25   #4445
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Przekupka: 82 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Wiecie co, mi się wydaje, że wy zaczynacie atakować MNIE. A ja sobie tego nie życzę.
Dzwoniła, zdałam sprawozdanie - tyle ode mnie.
capuccino - nie, nie uważam, że Krusiak jest zadowolona, ale po co to pytanie do mnie?
Fenris, ona do Ciebie zadzwoniła, bo tu przeczytała o tym, co jej grozi za podszywanie się, a że jesteś osobą, która mogłaby to zgłosić na Policję, to właśnie do Ciebie zadzwoniła "roztrzęsiona" i naopowiadała bajeczek o swojej trudnej sytuacji, złej doli, nieogarnięciu i chęci naprawienia zła tego świata
niezła z niej komediantka
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 15:28   #4446
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
Fenris, ona do Ciebie zadzwoniła, bo tu przeczytała o tym, co jej grozi za podszywanie się, a że jesteś osobą, która mogłaby to zgłosić na Policję, to właśnie do Ciebie zadzwoniła "roztrzęsiona" i naopowiadała bajeczek o swojej trudnej sytuacji, złej doli, nieogarnięciu i chęci naprawienia zła tego świata
niezła z niej komediantka
Możliwe, nie wiem. Proponuję jednak poczekać do końca tygodnia na paczki, mimo że niektórzy czekają już miesiąc... Najważniejsze, żeby każdy dostał to co miał dostać.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 15:35   #4447
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
GG do SzatAnka71
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Możliwe, nie wiem. Proponuję jednak poczekać do końca tygodnia na paczki, mimo że niektórzy czekają już miesiąc... Najważniejsze, żeby każdy dostał to co miał dostać.
Nie, nie to jest najważniejsze, najważniejsze jest to żeby takie osoby jak Ona eliminować, oszukuje już wiele lat i nikt Jej jeszcze nie nauczył że tak nie powinna robić. Dlatego powinnas to zgłosić na policję ale obawiam się że tego nie zrobisz
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2012-09-18 o 15:51
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 15:36   #4448
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Przekupka: 82 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Możliwe, nie wiem. Proponuję jednak poczekać do końca tygodnia na paczki, mimo że niektórzy czekają już miesiąc... Najważniejsze, żeby każdy dostał to co miał dostać.
do następnego oszustwa
może trafić na kogoś, kto nie ma pojęcia o czarnej liście i sandomiersko-krakowsko-gierlachowskiej gwieździe o imieniu Kasia alias Agata i już będzie do przodu
powysyła wam coś, co ukradła innym i będzie tymczasowy spokój, ale tymczasowy

Prawda jest taka, że podszycia się pod Ciebie już nie wyrówna. Wymianki może poodkręcać, wtedy chyba Policja nie ma wiele do roboty. Dlatego tak się przestraszyła!
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 15:50   #4449
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
GG do SzatAnka71
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
do następnego oszustwa
może trafić na kogoś, kto nie ma pojęcia o czarnej liście i sandomiersko-krakowsko-gierlachowskiej gwieździe o imieniu Kasia alias Agata i już będzie do przodu
powysyła wam coś, co ukradła innym i będzie tymczasowy spokój, ale tymczasowy

Prawda jest taka, że podszycia się pod Ciebie już nie wyrówna. Wymianki może poodkręcać, wtedy chyba Policja nie ma wiele do roboty. Dlatego tak się przestraszyła!
A nie Daria??
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 15:52   #4450
marylinda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15 127
Przekupka: 181 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
do następnego oszustwa
może trafić na kogoś, kto nie ma pojęcia o czarnej liście i sandomiersko-krakowsko-gierlachowskiej gwieździe o imieniu Kasia alias Agata i już będzie do przodu
powysyła wam coś, co ukradła innym i będzie tymczasowy spokój, ale tymczasowy

Prawda jest taka, że podszycia się pod Ciebie już nie wyrówna. Wymianki może poodkręcać, wtedy chyba Policja nie ma wiele do roboty. Dlatego tak się przestraszyła!
Też tak uważam. Musimy pamiętać, że to nie jest jednorazowy przypadek oszustwa, czy nąciągactwa z tej strony. Ona ma za sobą już kilkadziesiąt (jeśli nie więcej) wyłudzeń. Jakoś nie wierzę, że nagle teraz się przestraszyła. Rolę odegrała, a co się będzie działo dalej, to dopiero czas pokaże.
marylinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 16:15   #4451
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Ferris ja Cie nie atakuje. Ja wyszydzam jej rozstrzesienie. Ja rozumiem jak by sie jej 1raz oszukiwac zdarzylo ale wiesz ile ona osob tak zalatwila? Pozniej do niej napisze email zobaczymy czy poczyni jakies kroki i wysle mi ten ch!@#rny blyszczyk zebym mogla zakonczyc juz ta sprawe i nie miec z ta ochydna oszustka bo inaczej nie mozna jej nazwac .
doczynienia
dziekuje Zlosiowi za wykasowanie nega az mi sie humor poprawil
dz

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-09-18 o 16:17
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 16:26   #4452
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Co za piep.rzona gówniara.
Właśnie wracam z poczty i już po prostu nerwy mi puściły!!! Dzwoniłam o 13:40 na pocztę w Sandomierzu, żeby wstrzymali paczkę. Teraz byłam na poczcie u siebie (urząd nadania), żeby zapłacić za zwrot i go przyspieszyć. Okazało się, że ktoś zadzwonił 15min temu podszywając się pode mnie (!!!!!!!!!!), że jednak jest ok i można wydać paczkę adresatowi. Przyszła dziewucha, odebrała i mnie okradła tym samym. Co za bezczelność.

Z tego wynika, że dziewucha przeczytała na forum o moim zamiarze i szybko zadzwoniła, podszyła się pode mnie i odebrała paczkę zanim zdążyłam dotrzeć, żeby zapłacić za jej szybszy zwrot!!!!

Podszywanie się jest karalne! Tak samo jak kradzieże. Wszyscy z poczty (Wrocław+Sandomierz) radzą mi iść na policję.

Rozmawiałam z panią z Sandomierza z poczty i znają dobrze tą dziewczynę, odbiera bardzo dużo paczek i często jest na poczcie, ale niestety nie mogą od niej wziąć nr tel, ani podać jej mojego, żeby się skontaktowała.
Naprawde ludzkie pojęcie przechodzi;/ a moje to juz na pewno. Chamstwo.

Ja doprawdy nie wiem jak ona (Katarzyna, Agata czy Daria w końcu?) może jeszcze pokazywac twarz w internecie. Ja bym sie chyba pod ziemie zapadła ze wstydu. A tu nic. Tylko kolejne rewelacje.

Cytat:
Napisane przez MamaMagda Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna rzeczywiście jest albo chora albo bezdennie głupia.



swoja droga gdzies tu ktoras pisala ze ona ma chlopaka, a tu nagle się żali, ze ktos dzwonil do jej męża? O co chodzi? Ma i męza i chlopaka? a moze juz sie pogubiła?

(a tak na marginesie to ja osobiscie nie wierze w ani jedno jej slowo, no może tylko w to, ze trzęsie tylkiem za to co sie stało w sprawie zatrzymanej na poczcie przesylki, ale to nie są moim zdaniem wyrzuty sumienia, a jedynie chęc uniknięcia konsekwencji)
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2012-09-18 o 16:29
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 16:38   #4453
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Pisze z komorki - mozliwe, ze mowila o chlopaku, a mi sie z mezem pomylilo.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 16:44   #4454
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Przekupka: 146 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
capuccino - nie, nie uważam, że Krusiak jest zadowolona, ale po co to pytanie do mnie?

To nie było do Ciebie. Napisałam ogólnie, że wg tej oszustki to chyba jest ok, że wysyła jej rzecz niezgodną z opisem i sugeruje, że można odesłać, jak się nie spodoba. Tak to zrozumiałam, bo Tobie też już zaznaczyła, że wysłała co innego i jak się nie spodoba, to odeślij, a ona wyśle inny.A wg mnie to jest głupota, bo jak można zakładać, że ktoś, kto miał dostać nowy błyszczyk, będzie zadowolony z połowy?

I również uważam, że odegrała szopkę. Widziała, że grunt zaczyna jej się osuwać, bo przeciw niej będą też Panie z poczty, które radziły iść na policję.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2012-09-18 o 16:46
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 18:06   #4455
jarzo83
Zakorzenienie
 
Avatar jarzo83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 604
Przekupka: 66 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Jak monzna wyslac ludziom rzeczy niezgodne z tym na co sie umawaiala i jeszcze o tym mowic, ze jakby sie nie spodobalo to mozna odeslac To jest perfidne, zamierzone dzialanie i jakby miala ze mna o czynienia dawno poszlabym na komisariat
__________________
I dont need sex
my government
fuc.. me everyday
jarzo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 18:26   #4456
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Napisalam jej na email ze czekam do piatku na blyszczyk ktory bedzie nowy. Niech w kopercie wlozy pieniadze na wysylke tj 7zl jesli nie wysle mi blyszczyku podejme inne kroki bo skoro raz juz miala wyrok to chyba teraz za to samo to by ja posadzili prawda?
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 18:50   #4457
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Przekupka: 98 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Napisalam jej na email ze czekam do piatku na blyszczyk ktory bedzie nowy. Niech w kopercie wlozy pieniadze na wysylke tj 7zl jesli nie wysle mi blyszczyku podejme inne kroki bo skoro raz juz miala wyrok to chyba teraz za to samo to by ja posadzili prawda?
Ja się tu żadko udzielam...ale chyba mylisz pojęcia wyrok nie oznacza więzienia... jest to decyzja sądu a co za tym idze może to być różna decyzja np: kara grzywny. Więc wyrok z karą grzywny nie ma nic wspólnego z kolejnym wyrokiem nawet za to samo przestępstwo... a za te naciągania raczej nie dostanie nic innego jak karę grzywny... to się nawet nie kwalifikuje do wyroku więziena w zawieszeniu... potrzebny byłby zbiorowy pozew a nie pojedynczej osoby.
Także nie twórz swojego własnego prawa i nie teoretyzuj że by ją/kogoś "posadzili".

Dla widzów i zainteresowanych... broń Boże nie bronię naciągaczy, choć uważam że każdy kij ma dwa konce. I niektórzy wprowadzają bardzo nerwową sytuację uznając tylko swoją "swiętą i bezwzględną prawdę".

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

A i ponad to dziwi mnie że wszyscy tyle piszą o policji itd ... a jak przychodzi co do czego to nikt w koncu nie idzie na tą policję. Ciekawe dlaczego?? Szkoda czasu, mocni w gebie i nic poza tym... jak już poszkodowani dostaną swoje rzeczy to "machną ręką" i żyją dalej?? To się nie dziwcie potem że naciągacze to wykorzystują... bądźcie konsekwentne, idzcie na policje a nie tylko gadacie i nic więcej nie robicie.
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 18:52   #4458
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Nie tworze swojego prawa zapytalam po prostu (stad znak zapytania) wybacz kij ma dwa konce? A jaki inny koniec moze miec to ze umawiamy sie z nia na jedna rzecz a dostajemy inna i ona twierdzi no jest cos innego jak chcesz to odeslij no wybacz ale Ty chyba nie wiesz o czym mowisz. Skoro umawiam sie na nowy bluszczyk w folii a dostaje polowe to co mam sie cieszyc?

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-09-18 o 18:55
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 18:59   #4459
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Przekupka: 98 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Nie tworze swojego prawa zapytalam po prostu (stad znak zapytania) wybacz kij ma dwa konce? A jaki koniec moze miec to ze umawiamy sie z nia na jedna rzecz a dostajemy inna i ona twierdzi no jest cos innego jak chcesz to odeslij no wybacz ale Ty chyba nie wiesz o czym mowisz
Jesteś bardzo agresywna... i w swej łaskawości nie kieruj jej w moją osobę. Ja nie oceniam tej sytuacji, z tego co piszą różne osoby to owszem robiła co chciała. Ale prawda jest taka że to jest tylko to co piszecie... ona również mogłaby napisać co by chciała - a w świetle prawa to "słowo przeciwko słowu" - są dokumenty itd z poczty - to są dowody idźcie z tym do odpowiednich służb a nie od tyg. czy dwóch roztrząsacie i gdybacie nad tym wszystkim. Szkoda mi tego targowiska...kiedyś nie było tu tyle pieniaczy i naciągaczy...
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 19:03   #4460
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Nie jestem agresywna wiec nie odczytuj tego co pisze jak chcesz a jak jest faktycznie napisane. Przeciez ona sie sama przyznala ze wysyla co innego. Z reszta nie pierwszy raz przeciez ona jest z tego znana. I nagle sie pewnie nawrocila nikomu krzywdy nie zrobila i my sie czepaimy bo ona biedna jasne... napisalam jej ze czekam do piatku na paczke z nowym blyszczykiem a ten jej odesle chyba nie chce gruszek z wierzby. A tylko to na co sie umawialysmy co do pieniaczy i naciagaczy faktycznie milo by bylo aby takie osoby sie tu nie pojawialy

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-09-18 o 19:08
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 19:06   #4461
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Przekupka: 146 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

_Kari_ - ona jest agresywna? Ja twoj post odebrałam jako bardzo agresywny własnie

Ciekawe jaki jest drugi koniec. Czym zawiniły wizażanki, które nie dostały rzeczy, albo dostały inne/nie zgodne z opisem?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 19:12   #4462
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Przekupka: 98 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Nie jestem agresywna wiec nie odczytuj tego co pisze jak chcesz a jak jest faktycznie napisane. Przeciez ona sie sama przyznala ze wysyla co innego. Z reszta nie pierwszy raz przeciez ona jest z tego znana. I nagle sie pewnie nawrocila nikomu krzywdy nie zrobila i my sie czepaimy bo ona biedna jasne... napisalam jej ze czekam do piatku na paczke z nowym blyszczykiem a ten jej odesle chyba nie chce gruszek z wierzby a tylko to na co sie umawialysmy
Jesteś agresywna... nie ja pierwsza to napisałam (nawet na tej stronie).
Idzcie na policję zatem ... bo jak dostaniesz błyszczyk to to zostawisz?? Bedziesz zadowolona że dopiełaś swej racji, dostałaś co pownnaś (oczywiście ona powinna wysłać to co powinna a nie kombinować) i machniesz ręką nic więcej z tym nie robiąc??

Bo jak być konsekwentnym to do końca a nie do połowy...

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;36608631]_Kari_ - ona jest agresywna? Ja twoj post odebrałam jako bardzo agresywny własnie

Ciekawe jaki jest drugi koniec. Czym zawiniły wizażanki, które nie dostały rzeczy, albo dostały inne/nie zgodne z opisem? [/QUOTE]

W to nie wnikam jaki jest drugi koniec... a jest napewno... ale jeśli dziewczyny mają dowody np z poczty to dlaczego nie idą z tym na policję - o to mi głównie chodzi! Ponad to gdzie ja napisałam że dziewczyny zawiniły że podostawały coś innego albo nic?? Nigdzie przecież...
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 19:29   #4463
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Przekupka: 71 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Coco podała kilka nr nadań (nie wiem czy to wszystkie czy nie, bo nie wiem z kim się wymieniała):

"krusiak (00) 55900773450400885
lexie - jej juz podawałam numer
morganatic (00) 859007734386230481
tassarinian (00) 559007734504008878
agnieszka m. (lencia000)? (00) 559007734504008922
dorota rum.... ( nie pamietam nicka) (00) 559007734504008892
maria m. (00) 559007734504008908"
Ja zadnego numeru nie dostalam tylko info ze wyslala w sobote
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 19:38   #4464
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Ja zadnego numeru nie dostalam tylko info ze wyslala w sobote
Wkleilam to co dostalam. Ja tego nie pisalam.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 19:46   #4465
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Przekupka: 207 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Nie, nie to jest najważniejsze, najważniejsze jest to żeby takie osoby jak Ona eliminować, oszukuje już wiele lat i nikt Jej jeszcze nie nauczył że tak nie powinna robić. Dlatego powinnas to zgłosić na policję ale obawiam się że tego nie zrobisz
Choćbyśmy się tu wszystkie zaparły to i tak oszustwa z życia (wizazowego) nie wyeliminujemy... ja się nie dziwię Fenris, że jeśli pojawiła się szansa na polubowne załatwienie sprawy - ma ochotę z niego skorzystać; w końcu bieganie na policję większości się raczej mało komfortowe wydaje... i to całe zawracanie głowy... ale jeśli ta osoba jest notoryczną oszustką to wydaje się, że wspólnymi siłami w końcu dało by się coś z tym zrobić... jakoś ją ukarać, nie mówię o wsadzaniu do paki ale może odechciało by się jej w końcu...


Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A nie Daria??
Daria to imię Koteczki89 (vel Kitty from Heaven, Hotten then Fire itd itp) z wątku ciuszkowego - a ta tutaj pani to Katarzyna vel Agata (cherrik vel hot summer vel coco czy już sama nie wiem co
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 19:48   #4466
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Przekupka: 71 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Wkleilam to co dostalam. Ja tego nie pisalam.
Ja wiem, zacytowalam ta wypowiedz zeby bylo wiadomo o co chodzi
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 19:51   #4467
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Przekupka: 44 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Czy ktos wie moze co jest z uzytkowniekiem
coco_85 ??Dalam swoj adres i czekam na przesylke-nie dostalam jej,ale tez swojej nie wyslalam bo wizazanka mi nie dala adresu,ale wlasnie widze,ze jest ban i teraz,ze oszut internetowy,ale jest jeden negatyw i duzo pozytywow wiec hmm?Moze ktos cos wie?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 19:57   #4468
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
Czy ktos wie moze co jest z uzytkowniekiem
coco_85 ??Dalam swoj adres i czekam na przesylke-nie dostalam jej,ale tez swojej nie wyslalam bo wizazanka mi nie dala adresu,ale wlasnie widze,ze jest ban i teraz,ze oszut internetowy,ale jest jeden negatyw i duzo pozytywow wiec hmm?Moze ktos cos wie?

EEEEEE zartujesz prawda?
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 20:02   #4469
cuksa
Raczkowanie
 
Avatar cuksa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
Przekupka: 3 pkt / 100% pozyt.
GG do cuksa
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Hej Dziewczyny!
Mam taką nieciekawą sprawę.
Mianowicie w sierpniu wystawiłam pierwszy raz swoje kosmetyki na wymianę. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639811.Doszło do omówienia wymiany z użytkowniczką kcpwmk15.
Ja jej Aqua Allegorię, MUFE podkład, beza sephory, a ona w zamian D&G light blue 100, DERMALOGICA Daily Resurfacer- Preparat złuszczający w saszetkach- 2 saszetki, peeling enzymatyczny. Bardzo się cieszyłam na tę wymianę, strasznie lubię light blue. No i doszło do owej wymiany. Ja wysłałam pierwsza kosmetyki. Dostałam informację zwrotną, że jest w 100% zadowolona z wymiany. Zapytałam kiedy ona mi swoje wyśle powiedziała, że dzisiaj albo jutro. Więc ok. Ale potem dostałam wiadomość, że nie ma Dermatologici...No to ja to co teraz? To coś innego mi wyślesz? Co możesz zaproponować, bo ja juz swoje wysłałam. Przejżałam jej wątek, znalazłam puder brązujący. Ona, że ok i, że wysle to i wiele rożnych próbek i wogóle.... Nie powiem, żebym była szczęśliwa, ale czego sie nie robi dla light blue. Otrzymałam przesyłkę: puder brązujący z datą przydatności do grudnia 2011 roku, light blue, które okazało się podróbą i peeling.
Napisałam do kcpwmk15, że wydaje mi się, że perfumy nie są orginalne, że puder ma datę jaką ma i, że chce się odmienić. A ona odpisała, że na pewno jest orginalna light blue, bo ma koleznkę w douglasie i na pewno to orginal...(taki argument). Puder powiedziała, że neimożliwe, żeby byl przeterminowany i że jest z wymiany tak samo jak ligt blue i na pewno jest wszystko ok z nim...Ja ze jej wyśle zdjęcia z datą, ale cisza...No wiec za poradą Wizażanki Morganatic zrobiłam zdjęcia i ona umieściła zdjęcia w wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=578618&page=57 oryginał czy podróbka. Tam stwierdziły dziewczyny, że podróbka. No i znowu napisałam do kcpwmk15, z linkiem, i, że nie tylko ja twierdzę, że to podróba. Ona na to, że czy ja myślę, że jeśli parę dziewczyn mówi, że to podróbka to coś to da?Że ona chce konkretów. Napisałam, że ja jej wysłałam oryginalne kosmetyki, ona nie i ze wyśle jej kosmetyki. Ona na to, ,żebym jej nie wysyłała, bo ona i tak mi moich nie wyśle. Wysłałam jej jeszcze parę wiadomości. Pisałam, że złamała regulamin. Wymienila się na coś, czego w rzeczywistości nie ma, do tego kosmetyk jest przeterminowany a perfumy nieorginalne i, że jest bardzo nie fer! Napisała mi, że ja mogę sobie pisać a ona czytać i tyle...Wczoraj zrobiłam zdjęcia oryginalnej light blue i chciałam od niej maila, żeby jej wyslac owe konkrety. Ale cisza. Codziennie loguje się na Wizażu. Nie wiem co mam zrobić. Chcę się poradzić Was, czy jest szansa na odzyskanie kosmetyków i na to, żeby ona poniosła konsekwencję swojego czynu? Naprawdę nie wiem co i czy można coś zrobić. Pomóżcie
__________________
wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639811


Odpisz u mnie
cuksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 20:10   #4470
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Przekupka: 71 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez cuksa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Mam taką nieciekawą sprawę.
Mianowicie w sierpniu wystawiłam pierwszy raz swoje kosmetyki na wymianę. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639811.Doszło do omówienia wymiany z użytkowniczką kcpwmk15.
Ja jej Aqua Allegorię, MUFE podkład, beza sephory, a ona w zamian D&G light blue 100, DERMALOGICA Daily Resurfacer- Preparat złuszczający w saszetkach- 2 saszetki, peeling enzymatyczny. Bardzo się cieszyłam na tę wymianę, strasznie lubię light blue. No i doszło do owej wymiany. Ja wysłałam pierwsza kosmetyki. Dostałam informację zwrotną, że jest w 100% zadowolona z wymiany. Zapytałam kiedy ona mi swoje wyśle powiedziała, że dzisiaj albo jutro. Więc ok. Ale potem dostałam wiadomość, że nie ma Dermatologici...No to ja to co teraz? To coś innego mi wyślesz? Co możesz zaproponować, bo ja juz swoje wysłałam. Przejżałam jej wątek, znalazłam puder brązujący. Ona, że ok i, że wysle to i wiele rożnych próbek i wogóle.... Nie powiem, żebym była szczęśliwa, ale czego sie nie robi dla light blue. Otrzymałam przesyłkę: puder brązujący z datą przydatności do grudnia 2011 roku, light blue, które okazało się podróbą i peeling.
Napisałam do kcpwmk15, że wydaje mi się, że perfumy nie są orginalne, że puder ma datę jaką ma i, że chce się odmienić. A ona odpisała, że na pewno jest orginalna light blue, bo ma koleznkę w douglasie i na pewno to orginal...(taki argument). Puder powiedziała, że neimożliwe, żeby byl przeterminowany i że jest z wymiany tak samo jak ligt blue i na pewno jest wszystko ok z nim...Ja ze jej wyśle zdjęcia z datą, ale cisza...No wiec za poradą Wizażanki Morganatic zrobiłam zdjęcia i ona umieściła zdjęcia w wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=578618&page=57 oryginał czy podróbka. Tam stwierdziły dziewczyny, że podróbka. No i znowu napisałam do kcpwmk15, z linkiem, i, że nie tylko ja twierdzę, że to podróba. Ona na to, że czy ja myślę, że jeśli parę dziewczyn mówi, że to podróbka to coś to da?Że ona chce konkretów. Napisałam, że ja jej wysłałam oryginalne kosmetyki, ona nie i ze wyśle jej kosmetyki. Ona na to, ,żebym jej nie wysyłała, bo ona i tak mi moich nie wyśle. Wysłałam jej jeszcze parę wiadomości. Pisałam, że złamała regulamin. Wymienila się na coś, czego w rzeczywistości nie ma, do tego kosmetyk jest przeterminowany a perfumy nieorginalne i, że jest bardzo nie fer! Napisała mi, że ja mogę sobie pisać a ona czytać i tyle...Wczoraj zrobiłam zdjęcia oryginalnej light blue i chciałam od niej maila, żeby jej wyslac owe konkrety. Ale cisza. Codziennie loguje się na Wizażu. Nie wiem co mam zrobić. Chcę się poradzić Was, czy jest szansa na odzyskanie kosmetyków i na to, żeby ona poniosła konsekwencję swojego czynu? Naprawdę nie wiem co i czy można coś zrobić. Pomóżcie
Napisz do modertora w tej sprawie i opidz tak jak tu opisalas. Moze interwencja gory cos da
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.