Mamusie blizniakow laczcie sie :) - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-25, 11:47   #2431
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

A myslisz z panie na cos takiego sie zgodza? W anstwowych to im zdaje sie przepisy nie pozwalaja zeby rodzice donosili, w pryw nie wiem
Ja tam swoich rano przed 7 nakarmie kaszka i wtedy wiem ze jak tu troche sniadania, cos na drugie sniadanie skubna to do obiadu z glodu nie padna

Ile godz beda w zlobku?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 12:02   #2432
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Glam w prywatnych mogę wykupywać pojedyncze posiłki a nawet całe jedzenie swoje przynosić. Wczoraj babka mówiła że jak dziecko o ustalonej porze nie chce jeść to dają później bo zjeść musi, a oni rozumieją że w danej chwili jakieś dziecko nie jest głodne. Z tym że obiad dowożą im na 12 więc o 11 im nie dadzą bo nie mają.

A pieluchy musisz swoje nosić do żłobka?
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 12:23   #2433
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

tak pieluszki sie podpisuje i zanosi ( nawet jak daje cala paczke to kazda sztuka podpisana)
natomiast chusteczki raz na miesiac sie przynosi i panie z nich korzystaja
kremik tez raz na jakis czas
z wyprawki w zasadzie tyle, wiadomo ubranko na zmiane , pizamka kapcie i tyle

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Nadia ale powiem ci ze dniowka 10 zl na jedzenie jest dosc wysoka.
rozumiem ze im wiecej dzieci tym taniej wiec w sumie zlobek prywatny na pewno ma mniej klientow niz panstwowy- ale u nas dniowka to 5 zl. w przedszkolu 4,50 ale jakpiszesz ze dowoza to znaczy ze maja catering z miasta tak?
zwlaszcza ze dzieciaki przychodza przed 15sta i cala trojka je w domu drugi obiad- no bo kto normalny w domu ma obiad o 12
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose

Edytowane przez glamourous
Czas edycji: 2012-09-25 o 12:28
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 12:42   #2434
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Właśnie o te 10zł i tak wczesny obiad chodzi. Nie ma drugiego śniadania i jeszcze po powrocie do domu trzeba dać im zjeść. Oni na 8 godz będą chodzic i po 16 mąż ich odbierze, ale jak ostatni posiłek jest o 14-15 to do 19 bez jedzenia nie da rady.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 12:50   #2435
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

u nas to samo, najczesciej jest w domu cos z obiadku, jakis podwieczorek i normalnie kolacja

10 zl to duzo, powiem ci ze nie uwazam zeby nasze dzieci za piatke dostawaly cos nie teges. Sonia zazwyczaj nie je podwieczorku ale dostaje do domu- jogurt, jakies herbatniki, owoce.i to nie jakies najtansze biedronkowe tylko activie czy bakome. po jadlospisie patrzac nie jest zle, chociaz zastanawiaja mnie pozycje takie jak pasta miesno- warzywna do kanapek (zawsze mysle czy to nie przerobione resztki z obiadu z dnia poprzedniego)
ale sama patrze, ile takie maluszki zjedza. jak kupie 1 piers z kurczaka to mam dla nich na zupke na kilka dni przy trojce. na sniadanko po kromeczce chlebka z kawalkie wedliny- im to starcza a na pewno tyle nie kosztuje. zwlaszcza ze na pewno zakupy robia po cenach hurtowych
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 13:46   #2436
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Dla mnie 10zł to też dużo, nawet licząc tą dostawę cateringu. Na śniadanie jest jajecznica, parowka, kanapka, bułki slodkie i kanapki z bułki (to absurd) czasami jakiś serek danon do śniadania. Na obiad jakiś standard i później jakas zupa. Drogo jak cholera. Ciekawe jak duże są porcje, bo chłopcy małe ilości jedzą. Może zamowie tylko jedną porcje i na pół zjedzą.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 14:22   #2437
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Porcje pewnie duze nie sa patrzac na to jak czesto sa posilki, no i sam jadlospis nie odbiega od tego za pol ceny w panstwowym
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 14:26   #2438
e w e l i n a
Rozeznanie
 
Avatar e w e l i n a
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 602
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Wyjazd nasz zaliczam do udanych. Najgorzej martwiłam się spaniem dzieci podczas podróży (zdecydowaliśmy się na wyjazd od razu po kolacji) oraz czy dzieci będą miały swój stały rytm.
Ale ja to już tak mam, że martwię się na wyrost Wszystko przebiegło ok, bez żadnych niespodzianek.
Tylko teraz trzeba z powrotem dzieci przyzwyczaić do nienoszenia i że nie wszystko się dostaje, na co ma się ochotę w danym momencie (wujki, ciocie, kuzyni itp - pierwszy raz widzieli maluchy, więc musieli się nacieszyć).

Jeśli chodzi o tą wit. D to też się mocno zastawiam. To, że lekarz tak powiedział to jedna sprawa, a to co ja uczynię to druga


Dziewczyny jakie kaszki dajecie dzieciom? Butelką czy łyżeczką?
e w e l i n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 14:28   #2439
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Nieglupie jest to ze upke i drugie danie podaja oddzielnie, bo taki maluch 2 dan nie zje na raz
U nas 2 sniadanie i podwiecz to drobne przekaski, kubus, owoc, kisielek, biszkopty ale zawsze cos i sie nie martwie ze jak kiepsko zjedza sniadanko to do obiadu bwda glodni
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 14:51   #2440
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Ewelina to miło upłynął Wam weekend

Ja daję z Nestle manna i biszkoptowa do mleka bo dobrze się rozpuszczaja. Lyzeczka daję z Nestle jogurtowe i pszenna ze sliwka a z bobovity mleczno-ryzowa waniliowa i kakaowa też lyzeczka. Czasami gotuje im manne albo owsianke.

Glam jeszcze się zastanawiam nad zanoszeniem sloiczka z obiadem. W przyszły czwartek idziemy na spotkanie z kierowniczka to jeszcze popytam i coś zdecyduje, bo moi z mięsem sobie jeszcze nie radzą.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 15:03   #2441
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Ja daje mleczne najczesciej rossmanowe, sa dobre i sporo tanszeod nestle/ bobovity
Zazwyczaj butelka
Uuups kupa idzie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 15:10   #2442
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Ja daje mleczne najczesciej rossmanowe, sa dobre i sporo tanszeod nestle/ bobovity
Zazwyczaj butelka
Uuups kupa idzie
Ja raz kupiłam z rossmanna i nie bardzo jedli, ona miała dodatek cukru, ja wolę te bez cukru.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 15:37   #2443
e w e l i n a
Rozeznanie
 
Avatar e w e l i n a
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 602
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Yhym, rozumiem.

Jeśli chodzi o żłobek, to i tak jest to nie lada wyzwanie. Ile dzieci i każde ma swój indywidualny rytm dnia (jedzenie, drzemka).
Glam, w weekend też masz rozkład dnia taki jak w tygodniu?

Moje szkraby śpią od 14! Chyba muszę sprawdzić czy aby na pewno są zdrowi
e w e l i n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 15:53   #2444
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Ewelina jakby moi poszli tak późno spać to wieczór byłby przechlapany.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 16:39   #2445
e w e l i n a
Rozeznanie
 
Avatar e w e l i n a
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 602
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

zwykle chodzą bliżej 15 i śpią do 1,5 h. Dziś ich wyjątkowo zmogło już o 14. Chcą spać, to idą - nie ma siły żeby ich przetrzymać.
Nie narzekam na dotychczasowe godz spania. Wstają, jedzą, spacerek do 19 i o 20 kąpiel, mleczko i spanie. I zwykle nie ma problemów z nocnym zasypianiem.
A Twoi od południa już grasują do wieczora?

W jaki sposób usypiacie swoje dzieci?
e w e l i n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 17:35   #2446
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Moi śpią od 11:30-12:00 do 13:30-14:00 i do wieczora grasują, o 19 jest kąpiel, mleko i przed 20 śpią.

Ja ich wkladam do lozeczek, buziaczek, pa pa i wychodzę, a oni zasypiaja, tak jest zawsze przy drzemce. Wieczorem kladlismy ich i mąż czytał im aż zasna, teraz jest za ciemno i nie czyta, czasami po prostu siedzi a czasami wychodzi. Ostatnio Amadeo przymarudzal bo był przemeczony to glaskalam go chwilę po plecach i zasypia.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Ewelina a Ty jakie kaszki dajesz?
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 18:54   #2447
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

U nas tez pozna drzemka to przechlapany wieczor

A i tak dobrze nie jest Sonia ma focha non stop czasem mam dosc calej tej bachorni
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 19:23   #2448
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
U nas tez pozna drzemka to przechlapany wieczor

A i tak dobrze nie jest Sonia ma focha non stop czasem mam dosc calej tej bachorni
To witaj w klubie. U mnie ciągle piski przeplatane histerycznym placzem. Mam ochotę się upic i zapomnieć na chwilę że ich mam.

Jak lekarz zalecił Wam stosowanie eupforbium? Dobrze pamiętam że go teraz uzywaliscie?
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 19:57   #2449
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

2 razy dziennie p psiku do kazdej dziurki

Ja to sobie mysle tak- napadne na bank, jak sie uda to bede bogata i zatrudnie nianie a sama pojde spac na jakies 3-4 dni
A jak nie to mnie zamkna i bedzie swiety spokoj tez

Ostatnio to jedna ksiazke miesiac mecze, nogi gole od wielkiego swieta i w ogole czas dla siebie= zero. Rano szybki prysznic i w sumie to sie ciesze jak zdaze wlosy wysuszyc bo myje codziennie ( dobrze ze jeszcze zimno nie jest bo poki co mi sie to udalo 3 razy)
A nie sorki w weekend raz mi sie udalo uspic chlopakow jednoczesnie, soni nie bylo i se kawe w spokoju wypilam. Trwalo to cale 15 minut

Chlopakiz dnia na dzien calkiem kumate, wlaza na lozka i kanapy i juz nawet wiedza ze schodzic musza tylkiem i nogami a nie glowa

Ale nie powiem dzis byli nawet grzeczni, poza pierwsza godzina od mojego powrotu z pracy kiedy to obaj chcieli byc na raczkakch i sie tulici piescicoczywiscie jednoczesnie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 20:15   #2450
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Ja jak wrócę do pracy to przez 3-4 dni w tygodniu będę widziała chłopców rano przez 2 godziny i koniec. Powinnam się cieszyć że odpoczne a ja już za nimi tęsknię jak tylko o tym myślę, ale jak siedzę z nimi cały dzień to tylko czekam na ten listopad. Jak tu dowodzić kobiecie, chce i nie chce jednocześnie

Moi póki co śpią jednocześnie przez godzinę-dwie i mogę usiąś, ale zazwyczaj mam coś do zrobienia a jak nie to się nudze, bo już się przyzwyczailam że ciągle jestem zajęta, ciągle w ruchu.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 20:26   #2451
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Nadia to ja w sumie nie mam tak zle. Rano sie budza jak wstaje wiec pomagam mezowi ich nakarmic, wysciskam, czasem razem wychodzimy
W domu jestem o 15.15 wiec jak ida spac o 20.30-21 to mamy dla siebie sporo czasu

Dla mnie pierwsze dni w pracy to bylo przyzwyczajanie sie do siedzenia za biurkiem bo takiego luksusu to w domu nie mialam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 20:44   #2452
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

U mnie w pracy jest różnie, albo zapi...dol przez 12 godz albo nuda też przez 12 godz. Jedno i drugie wykancza. Wrócę do domu o 21:30 jak już chłopcy będą spali. Mamy jeszcze problem techniczny z kapiela, jak mąż ma dwoje ogarnąć, wyjąć z wody, wytrzec, ubrać i nakarmić.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 20:46   #2453
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość

Muminu super ze mala tak pieknie rosnie
ona moze rosnąć ale zeby glowka przestala...mamy co tez sie borykały/ją z wodoglowiem...u was tez byly takie nagle duze skoki w powiekszaniu glowki??oni coraz wiecej i coraz czesciej odciagaja a nadal rosnie...tak mialam nadzieje ze punkcje pomogą....po trzeciej bylo w sumie ok a teraz juz doszlismy do piatej :/

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
Muminek trzymam kciuki za spokojny zabieg wstawiania zbiorniczka. Ładnie mała przybiera. A jak bezdechy po lekach, ustały?
tak ,calkowicie.Miala 2 razy po 2 bezdechy i to wsio...




moja corcia ma dzis 4 tyg i uczcila to wypiciem mleczka z butelki a nie przez sądę!!!!!
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 20:53   #2454
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Nadia jak jestem sama to kaie maluchy w brodziku nie w wannie, wody mniej i wydaje mi sie jakos bezpieczniej
Jak trzeba wyjac to szybko wyciagam jednego i zanosze na lozko biegiem wracam i wyciagam drugiego. Ewentualnie sadzam na przewijaku ktory mamy w lazience - ale tu sie boje bo wiercipiety ciagle w ru hu a przewijak wysoki. Z lozka przynajmniej wiedza jak zlezc bezpiecznie. Wiem ze to nie najlepsze rozwiazanie ale lepszego nie ma niestety
No chyba ze kapac po kolei najpierw jeden potem drugi- ale moi w sumie lubia razem
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 20:58   #2455
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
moja corcia ma dzis 4 tyg i uczcila to wypiciem mleczka z butelki a nie przez sądę!!!!!
Pięknie, brawa dla Laury. Silna dziewczynka.

Szkoda że wodoglowie nie odpuszcza. O powiekszaniu musialaby wypowiedzieć się Wiola jak to było u Ali, bo ja nie wiem jak wyglądało to u Mateusza, z tego co pamiętam to bardzo szybko wstawili zastawke.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 21:01   #2456
munio
Raczkowanie
 
Avatar munio
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 490
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
U mnie w pracy jest różnie, albo zapi...dol przez 12 godz albo nuda też przez 12 godz. Jedno i drugie wykancza. Wrócę do domu o 21:30 jak już chłopcy będą spali. Mamy jeszcze problem techniczny z kapiela, jak mąż ma dwoje ogarnąć, wyjąć z wody, wytrzec, ubrać i nakarmić.
Nadia a co ma mój powiedzieć ja tez bede wracac wieczorem kolo 22 30 a on musi wykapac TROJKE !!!! i uspic trojke..... Filipowi poczytac bajke Zuzke ponosic troszku poprzytulać a Piotrusiowi non stop podnosic smoczek bo mu wypada a bez niego ani rusz....tak sobie myslalam ze moze co trzy dni kapiel na kazdego bedzie wypadac jak bedzie kapal pojedynczo

Muminku trzymam mocno kciuki za malutka, mysle o Was
__________________
...Oby sie nigdy nie skończyło to co od Ciebie mam...
munio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 21:13   #2457
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Nadia jak jestem sama to kaie maluchy w brodziku nie w wannie, wody mniej i wydaje mi sie jakos bezpieczniej
Jak trzeba wyjac to szybko wyciagam jednego i zanosze na lozko biegiem wracam i wyciagam drugiego. Ewentualnie sadzam na przewijaku ktory mamy w lazience - ale tu sie boje bo wiercipiety ciagle w ru hu a przewijak wysoki. Z lozka przynajmniej wiedza jak zlezc bezpiecznie. Wiem ze to nie najlepsze rozwiazanie ale lepszego nie ma niestety
No chyba ze kapac po kolei najpierw jeden potem drugi- ale moi w sumie lubia razem
Teraz mąż sam kapie chłopaków, ja robię mleko, szykuje ubranie i lozeczka, ale idę na koniec I jednego biorę. Obrabiamy po jednym i jest z głowy. Z łazienki do pokoju mamy daleko i zimą łazienkę dogrzewamy piecykiem gazowym, nie mamy tam przewijaka myślałam żeby krzesło wstawić to chociaż postawi jednego, wyciagnie drugiego i do pokoju zaniesie.

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez munio Pokaż wiadomość
Nadia a co ma mój powiedzieć ja tez bede wracac wieczorem kolo 22 30 a on musi wykapac TROJKE !!!! i uspic trojke..... Filipowi poczytac bajke Zuzke ponosic troszku poprzytulać a Piotrusiowi non stop podnosic smoczek bo mu wypada a bez niego ani rusz....tak sobie myslalam ze moze co trzy dni kapiel na kazdego bedzie wypadac jak bedzie kapal pojedynczo

Muminku trzymam mocno kciuki za malutka, mysle o Was
Filip większy to z kapiela nie ma już takiego problemu, ale ogólnie to nie zazdroszczę.
My zawsze kapalismy codziennie, teraz przez chorobę dwa dni nie byli myci i mąż już też wpadł na pomysł że zimą moznaby ich kąpać co drugi dzień. Ja mam średnio co drugi dzień wolny to wtedy przypadalaby kąpiel.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Munio pracujesz po 12 godz?
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 06:48   #2458
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Witam się pierwsza dzisiaj
Pobudke miałam już o 6 :/
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 07:09   #2459
e w e l i n a
Rozeznanie
 
Avatar e w e l i n a
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 602
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Druga na mecie

Moje dzieci jedzą kaszki: rossmanowe, bobovita: pszenno - żytnia z jabłkiem i śliwką oraz 7 ziaren, gotuję im ryż, kaszę manną, owsiankę - na mleku.

Nadia - nasza system kąpielowy wygląda identycznie: mąż myje, ja ogarniam resztę i biorę jednego Zresztą tak samo wygląda usypianie: do łóżeczka, buziak i zamykam drzwi.

A do której śpią zwykle? Budzą się w nocy? Dajesz mleczko czy pić?
e w e l i n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 07:32   #2460
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie blizniakow laczcie sie :)

Nadia pociesze cie ze u nas od 4.30 bylo stekanie i dominek spal tylko na rekach co znaczy ze ja wcale. a o 6 do pracy pobudka


ja tez 5 dni w tygodniu trojke usypiam i kapie sama zazwyczaj to robie jednoczesnie, chlopcy w brodziku Sonia w wannie. ale ona sama sie umyje itd, malo tego sama wylazi z wanny i wdrapuje sie po polkach na przewijak i wtedy krzyczy zeby ja wytrzec

ja mysle ze kapiel co drugi dzien na pewno nie zaszkodzi, umyje sie pupke, lapy buzie i bedzie ok. tylko tyle ze ta kapiel to zawsze jest wyznacznik ze juz pora wyciszenia, kapiel, butla, poprzytulamy sie i spac

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

moi piatek swiatek spia do 6stej
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.