Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,cz.IX - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-01, 13:16   #4711
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

na odchowalni wszyscy
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 12:39   #4712
manumanu
Przyczajenie
 
Avatar manumanu
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 23
GG do manumanu
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Witam wszystkie mamy i od razu pytam: Ile mleka wypijają dziennie wasze maluchy? Chodzi o mleko modyfikowane. Mój synek potrafi zadowolić się nawet 100 ml. po 4-5 godzinach przerwy. Martwię się, bo chłopak jest duży. Waży 8 kilo a je jak wróbelek. Są dni, gdy zupełnie wzbrania się przed butelką. Za to obiadki i deserki wcina bardzo chętnie. Ale przecież niemowlę w jego wieku musi pić mleko. Dodam jeszcze, że u synka jest podejrzenie alergii na mleko krowie. Dlatego od tygodnia je mleczko przeznaczone dla alergików. W pierwszych dniach zmiany mieszanki jadł chętnie po 170 ml 5 razy dziennie. Ale po ok. trzech dniach znowu zrobił się niejadkiem.
manumanu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 21:07   #4713
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Cytat:
Napisane przez manumanu Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamy i od razu pytam: Ile mleka wypijają dziennie wasze maluchy? Chodzi o mleko modyfikowane. Mój synek potrafi zadowolić się nawet 100 ml. po 4-5 godzinach przerwy. Martwię się, bo chłopak jest duży. Waży 8 kilo a je jak wróbelek. Są dni, gdy zupełnie wzbrania się przed butelką. Za to obiadki i deserki wcina bardzo chętnie. Ale przecież niemowlę w jego wieku musi pić mleko. Dodam jeszcze, że u synka jest podejrzenie alergii na mleko krowie. Dlatego od tygodnia je mleczko przeznaczone dla alergików. W pierwszych dniach zmiany mieszanki jadł chętnie po 170 ml 5 razy dziennie. Ale po ok. trzech dniach znowu zrobił się niejadkiem.
Witaj, jesteśmy już na odchowalni. Moja córeczka ma 3,5 miesiąca, na razie pije samo mleko i wypija 5porcji od 100 do 200ml, więc jak widzisz też je różnie. Moja ma skazę i mamy Bebilon Pepti i ma refluks więc zagęszczamy Nutritonem.
Ale zaraz, je 5 razy mleczko i jeszcze obiadki i deserki?? To chyba za dużo posiłków. Jeśli je już pokarmy stałe, to już powinien dostawać mniej mleczka. W schemacie karmienia niemowląt który ostatnio czytałam że np 5miesięczne dziecko powinno zjadać trzy razy po 180ml mleka, 180ml kaszki, 180ml zupki, do 100g jabłka lub soku.
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 10:27   #4714
natalor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 349
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
W schemacie karmienia niemowląt który ostatnio czytałam że np 5miesięczne dziecko powinno zjadać trzy razy po 180ml mleka, 180ml kaszki, 180ml zupki, do 100g jabłka lub soku.
Moja córka wypijała w tym wieku dużo mniej mleka więc na te schematy trzeba patrzeć z przymrużeniem oka
natalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.