MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki! - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-16, 21:51   #691
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Tylko żeby to się opłaciło i nie zaowocowało tylko zmarnowanym czasem
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 23:22   #692
elionka
Raczkowanie
 
Avatar elionka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
GG do elionka
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Eh. Po kilku miesiącach przerwy wracam z podkulonym ogonem. Widzę kilka znajomych twarzy, ale też sporo nowych MŻ-WR'owiczek. Witam wszystkie! Mam nadzieję, że mimo moich dietowych wzlotów i upadków nadal jestem tutaj mile widziana.

Pokrótce opiszę moją obecną sytuację: w wakacje było cudownie, mogłam jeść co chciałam, oczywiście w granicach rozsądku, przez ciągłą aktywność, natualny brak czasu na jedzenie i myślenie o nim, udało mi się dość znacznie schudnąć (głównie w obwodach i wizualnie, na wadze - nieznacznie). Wraz z nadejściem roku szkolnego, rutyny i mnóstwa stresu (matura, matura, matura), wróciły ogromne kompulsy, obżeranie się dzień w dzień. Kompletnie straciłam kontrolę i niestety, nie umiem z tego wyjść bez wsparcia ze strony innych dietowiczek. Muszę mieć poczucie jakiegoś zobowiązania, powzięcia określonego celu, żeby z powrotem stanąć na nogi. Oprócz kłopotów z odżywianiem, mam też problemy ze snem. Długo nie mogę zasnąć a potem jestem rozkojarzona i czasem mam dni, że nie mogę spać, ale też nie mam siły nawet wstać z łóżka...
Od jutra zaczynam walkę. Muszę uporządkować swoje życie. Mój organizm bardzo na tym cierpi. Niedobory magnezu i witamin, trzeszczenie w stawach kolanowych i drżenie rąk... Koniec z tym!

Na dobry początek chcę zrobić sobie 3 dni totalnej odtrutki - warzywa i woda. Wiem, że będzie to dodatkowo wycieńczające dla organizmu, ale chyba tylko radykalne odejście od samowolki, która ostatnio panowała, pozwoli mi oczyścić organizm i zmobilizować się do powrotu na dobrą drogę. Potem oczywiście będę starała się jak najściślej stosować do MŻ-WRowych zasad.
elionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 07:04   #693
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Cytat:
Napisane przez imitate Pokaż wiadomość
Mogę dołączyć?


elionka ty też witaj z powrotem

Cytat:
Napisane przez imitate Pokaż wiadomość
śledzie
tez dawno nie jadłam, najbardziej lubię w sosie jogurtowym

Cytat:
Napisane przez Puchatek0807 Pokaż wiadomość
U mnie dziś zaczęła się @ ale trzymam się ładnie i z tego jestem dumna. Czuję i wiem, że "złe" jedzenie nie jest mi potrzebne do szczęścia
super

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
waga- to podłe urządzenie- często pokazuje coś sprzecznego ze stanem faktycznym, z obrazem naszego ciała i przede wszystkim- z centymetrem...
to tak jak i lustro
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 07:27   #694
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

A u mnie pojawił się spadek motywacji, ostatnio sobie dużo pozwalam
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 07:41   #695
imitate
Rozeznanie
 
Avatar imitate
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 644
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
mój stepper zaczął skrzypieć nie mam czym go teraz nasmarować więc nici dziś z dreptania
Mój też skrzypi ale smaruję go olejem przed każdym ćw i przez jakiś czas jest ok, gorzej jest jak poćwiczę dłuższy czas. Sąsiedzi się nie skarżą , a ja zakładam słuchawki i idę dalej

Cytat:
Napisane przez helloyellow02 Pokaż wiadomość
Na lotnictwie.
o super
imitate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 07:58   #696
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
A u mnie pojawił się spadek motywacji, ostatnio sobie dużo pozwalam
to nie myśl o tym jako o wpadce, może motywacja wtedy wróci

Cytat:
Napisane przez imitate Pokaż wiadomość
Mój też skrzypi ale smaruję go olejem przed każdym ćw i przez jakiś czas jest ok, gorzej jest jak poćwiczę dłuższy czas. Sąsiedzi się nie skarżą , a ja zakładam słuchawki i idę dalej
mój też skrzypi, sąsiedzi nigdy nie byli, a ja też chodzę w słuchawkach więc mnie to nie przeszkadza, a domownicy też się w sumie nie skarżą
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 07:58   #697
Aagrestowy
Raczkowanie
 
Avatar Aagrestowy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 237
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

elionka, cześć dobrze że wracasz, ja też

zjadłam właśnie własnoręcznie robione muesli z orzechami, słonecznikiem, otrębami, serkiem homo i bananem I lecę na zajęcia!

miłego dnia wszystkim
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-5 Z PRZODU DO LATA!


173cm
Aagrestowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 07:58   #698
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Cytat:
Napisane przez Aagrestowy Pokaż wiadomość
miłego dnia wszystkim
wzajemnie
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 08:23   #699
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Cytat:
Napisane przez elionka Pokaż wiadomość
Eh. Po kilku miesiącach przerwy wracam z podkulonym ogonem. Widzę kilka znajomych twarzy, ale też sporo nowych MŻ-WR'owiczek. Witam wszystkie! Mam nadzieję, że mimo moich dietowych wzlotów i upadków nadal jestem tutaj mile widziana.

Pokrótce opiszę moją obecną sytuację: w wakacje było cudownie, mogłam jeść co chciałam, oczywiście w granicach rozsądku, przez ciągłą aktywność, natualny brak czasu na jedzenie i myślenie o nim, udało mi się dość znacznie schudnąć (głównie w obwodach i wizualnie, na wadze - nieznacznie). Wraz z nadejściem roku szkolnego, rutyny i mnóstwa stresu (matura, matura, matura), wróciły ogromne kompulsy, obżeranie się dzień w dzień. Kompletnie straciłam kontrolę i niestety, nie umiem z tego wyjść bez wsparcia ze strony innych dietowiczek. Muszę mieć poczucie jakiegoś zobowiązania, powzięcia określonego celu, żeby z powrotem stanąć na nogi. Oprócz kłopotów z odżywianiem, mam też problemy ze snem. Długo nie mogę zasnąć a potem jestem rozkojarzona i czasem mam dni, że nie mogę spać, ale też nie mam siły nawet wstać z łóżka...
Od jutra zaczynam walkę. Muszę uporządkować swoje życie. Mój organizm bardzo na tym cierpi. Niedobory magnezu i witamin, trzeszczenie w stawach kolanowych i drżenie rąk... Koniec z tym!

Na dobry początek chcę zrobić sobie 3 dni totalnej odtrutki - warzywa i woda. Wiem, że będzie to dodatkowo wycieńczające dla organizmu, ale chyba tylko radykalne odejście od samowolki, która ostatnio panowała, pozwoli mi oczyścić organizm i zmobilizować się do powrotu na dobrą drogę. Potem oczywiście będę starała się jak najściślej stosować do MŻ-WRowych zasad.
Kochana! Zatrzymaj się! Ty jesteś najważniejsza. Ja pod koniec matury wylądowałam w szpitalu z powodu chronicznego stresu, wyczerpania i wypłukania organizmu z magnezu i potasu, nabawiłam się nerwicy i niepotrzebnych zmartwień. Weź głęboki oddech, uśmiechnij się szeroko i weź do roboty! Obejrzyj w necie motywacyjne fotki fajnych babek, idź na spacer, znajdź przyjemność w dobrym jedzonku i aktywności. No i zacznij uzupełniać magnez i potas, bo z tym nie ma żartów! Jestem z Tobą!
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 09:57   #700
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

tak piszecie o tym lotnictwie a ja powiem tylko tyle, że podziwiam ludzi którzy latają, robią licencje itp. z pewnością jest to super pasja Ja mimo to, że mam niejeden lot za sobą to nadal boję się latać. Choć może dlatego, że w tym czasie miałam 2 niemiłe loty i właśnie od pierwszego z nich zaczęłam się bać (wcześniej lubiłam latać).
U mnie dziś pogoda średnia i postanowiłam sobie zrobić wolne od siłowni. Posprzątałam mieszkanko i zabrałam się za lekkie ćwiczonka. Zrobiłam 2 dzień A6W, 8 minut Buns, 8 minut legs i kilka drobnych ćwiczeń na brzuch.
Za 2 miesiące wracam do Polski, nawet nie wiecie jak się cieszę Mam większą motywacje by osiągnąć cel
__________________
31/40
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 10:52   #701
elionka
Raczkowanie
 
Avatar elionka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
GG do elionka
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Cytat:
Napisane przez helloyellow02 Pokaż wiadomość
Kochana! Zatrzymaj się! Ty jesteś najważniejsza. Ja pod koniec matury wylądowałam w szpitalu z powodu chronicznego stresu, wyczerpania i wypłukania organizmu z magnezu i potasu, nabawiłam się nerwicy i niepotrzebnych zmartwień. Weź głęboki oddech, uśmiechnij się szeroko i weź do roboty! Obejrzyj w necie motywacyjne fotki fajnych babek, idź na spacer, znajdź przyjemność w dobrym jedzonku i aktywności. No i zacznij uzupełniać magnez i potas, bo z tym nie ma żartów! Jestem z Tobą!
Dziękuję. Widzę, że nie jestem wyjątkiem, jeżeli chodzi o tak emocjonalne podejście... Cieszę się, że będę mogła znaleźć w Was wsparcie.
W teorii wszystko jest w porządku, nie przejmuję się, a gdzieś głęboko w podświadomości żyję w ciągłym stresie. Mam nadzieję, że w porę zareagowałam i nie skończy się jak u Ciebie... trochę mnie wystraszyłaś, ale to bardzo dobrze!
Wiem, że rok temu baardzo pomagały mi na odreagowanie zajęcia zumby, ale będę musiała wymyślić coś w zamian, karnety podrożały i każdą wolną chwilę staram się przeznaczać na sen.

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204
Za 2 miesiące wracam do Polski, nawet nie wiecie jak się cieszę Mam większą motywacje by osiągnąć cel
Skąd jesteś, jeżeli to nie tajemnica?
elionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 11:24   #702
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Cytat:
Napisane przez elionka Pokaż wiadomość
Dziękuję. Widzę, że nie jestem wyjątkiem, jeżeli chodzi o tak emocjonalne podejście... Cieszę się, że będę mogła znaleźć w Was wsparcie.
W teorii wszystko jest w porządku, nie przejmuję się, a gdzieś głęboko w podświadomości żyję w ciągłym stresie. Mam nadzieję, że w porę zareagowałam i nie skończy się jak u Ciebie... trochę mnie wystraszyłaś, ale to bardzo dobrze!
Wiem, że rok temu baardzo pomagały mi na odreagowanie zajęcia zumby, ale będę musiała wymyślić coś w zamian, karnety podrożały i każdą wolną chwilę staram się przeznaczać na sen.
Mam tak samo jak Ty, cały czas odczuwam stres, albo niepokój mimo to, że nie mam się czym tak naprawdę stresować. Próbuję odreagowywać aktywnością fizyczną, ale różnie bywa. Dobrze, że Ty chociaż możesz spać, ja mam zaburzenia snu
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:00   #703
elionka
Raczkowanie
 
Avatar elionka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
GG do elionka
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Cytat:
Napisane przez helloyellow02 Pokaż wiadomość
Mam tak samo jak Ty, cały czas odczuwam stres, albo niepokój mimo to, że nie mam się czym tak naprawdę stresować. Próbuję odreagowywać aktywnością fizyczną, ale różnie bywa. Dobrze, że Ty chociaż możesz spać, ja mam zaburzenia snu
To, że się staram, nie znaczy, że mi się udaje, niestety... Czasami jak leżę i nie mogę zasnąć, mam wrażenie, że jestem zbyt zmęczona, żeby zasnąć. Chociaż ostatnio już tak mi dnia brakuje no to wszystko, że siedzę po nocach i nie jest tragicznie z zasypianiem, na jakieś 4 godzinki udaje mi się wyłączyć.
elionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:06   #704
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Cytat:
Napisane przez elionka Pokaż wiadomość
To, że się staram, nie znaczy, że mi się udaje, niestety... Czasami jak leżę i nie mogę zasnąć, mam wrażenie, że jestem zbyt zmęczona, żeby zasnąć. Chociaż ostatnio już tak mi dnia brakuje no to wszystko, że siedzę po nocach i nie jest tragicznie z zasypianiem, na jakieś 4 godzinki udaje mi się wyłączyć.
Z tym staraniem doskonale Cię rozumiem.
Ja mam teraz tak, że zasypiam na 3-4h, a później się regularnie co chwile wybudzam. Jak TŻ wstaje do pracy to ja już nie śpię tylko czekam aż zadzwoni mój budzik i zbieram się na uczelnie -.- kompletnie się wyniszczam.

No ja w klasie maturalnej też miałam niezły sajgon. Pamiętam jak raz zasnęłam przy książkach od matmy jak kułam stereometrię, spałam w ciuchach, przy zapalonym świetle, tv i komputerze. straszne czasy, ale chciałabym do nich wrócić
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:23   #705
elionka
Raczkowanie
 
Avatar elionka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
GG do elionka
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Cytat:
Napisane przez helloyellow02 Pokaż wiadomość
Z tym staraniem doskonale Cię rozumiem.
Ja mam teraz tak, że zasypiam na 3-4h, a później się regularnie co chwile wybudzam. Jak TŻ wstaje do pracy to ja już nie śpię tylko czekam aż zadzwoni mój budzik i zbieram się na uczelnie -.- kompletnie się wyniszczam.

No ja w klasie maturalnej też miałam niezły sajgon. Pamiętam jak raz zasnęłam przy książkach od matmy jak kułam stereometrię, spałam w ciuchach, przy zapalonym świetle, tv i komputerze. straszne czasy, ale chciałabym do nich wrócić
Haha, ja akurat wątpię, że będę tęsknić za czasami liceum. Co innego gimnazjum - to chyba jak dotąd najlepszy czas. Dużo zależy od klasy, w której się jest, u mnie w gimnazjalnej było idealnie - widywaliśmy się co weekend, 100% zgrania. Było niesamowicie. Teraz albo wszyscy kują i nie mają na nic czasu, albo jedyna rozrywka jaką widzą to picie. :/
elionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:31   #706
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Cytat:
Napisane przez elionka Pokaż wiadomość
Haha, ja akurat wątpię, że będę tęsknić za czasami liceum. Co innego gimnazjum - to chyba jak dotąd najlepszy czas. Dużo zależy od klasy, w której się jest, u mnie w gimnazjalnej było idealnie - widywaliśmy się co weekend, 100% zgrania. Było niesamowicie. Teraz albo wszyscy kują i nie mają na nic czasu, albo jedyna rozrywka jaką widzą to picie. :/
Ja miło wspominam i gimnazjum i liceum. Gimnazjum nawet bardziej miło, taki tam sentyment. Za to nie wiem, jak będę wspominać studia.
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 13:02   #707
elionka
Raczkowanie
 
Avatar elionka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
GG do elionka
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Cytat:
Napisane przez helloyellow02 Pokaż wiadomość
Ja miło wspominam i gimnazjum i liceum. Gimnazjum nawet bardziej miło, taki tam sentyment. Za to nie wiem, jak będę wspominać studia.
Możliwe, że jesteśmy w stanie coś docenić dopiero z perspektywy czasu

Co studiujesz? No i czemu miałabyś źle wspominać studia, niby taki piękny okres, studenckie życie i w ogóle ;p
elionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 14:27   #708
imitate
Rozeznanie
 
Avatar imitate
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 644
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

A ja nie chciałabym się cofnąć ani do gimnazjum ani do liceum, wolałabym też mieć już studia za sobą i zacząć prace

A tego stresu to Wam współczuję, ja rzadko kiedy go odczuwam.
imitate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 15:26   #709
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Cytat:
Napisane przez elionka Pokaż wiadomość
Możliwe, że jesteśmy w stanie coś docenić dopiero z perspektywy czasu

Co studiujesz? No i czemu miałabyś źle wspominać studia, niby taki piękny okres, studenckie życie i w ogóle ;p
Lotnictwo. Bo na razie mi się nie podoba i jakoś nie czuję tego studenckiego życia.

Cytat:
Napisane przez imitate Pokaż wiadomość
A tego stresu to Wam współczuję, ja rzadko kiedy go odczuwam.

Nie za dobrze Ci? zazdroszczę!

Dzisiejszy trening krótki, ale efektywny! Nastrój automatycznie się poprawił.
Bodyrock hot dirty lust studio i szok trening Ewy!
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 16:02   #710
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Heja dziewczynki, co tam słychać? Mi się ostatnio cały czas chce jeść, ale to przez to, że od czwartku nie palę... więc zamiast walczyć z pragnieniem zapalenia, walczę z pragnieniem zażerania
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 18:37   #711
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

hej
ja dziś się jakoś trzymię:P
ś: śledzie z ciemnym pełnoziarnistym chlebem
IIś: owsianka
o: gotowany kurczak z przyprawami + duszona marchewka
p: 2 kromki chrupkiego pieczywa z olejem kokosowym ( msze dziennie 2-3 łyżki a samego bym chyba w życiu nie przełknęła)
k: śledziki + pełnoziarnisty chleb

w między czasie jak miałam ochotę na słodkie to zjadłam trochę żurawiny

obleci?

biorę sie za nadrabianie Was

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Heja dziewczynki, co tam słychać? Mi się ostatnio cały czas chce jeść, ale to przez to, że od czwartku nie palę... więc zamiast walczyć z pragnieniem zapalenia, walczę z pragnieniem zażerania
trzymię za Ciebie kciuki ja osobiście nie cierpię papierosów i na szczęście TZ też nie
Cytat:
Napisane przez elionka Pokaż wiadomość
Możliwe, że jesteśmy w stanie coś docenić dopiero z perspektywy czasu

Co studiujesz? No i czemu miałabyś źle wspominać studia, niby taki piękny okres, studenckie życie i w ogóle ;p
Ja najlepiej będę wspominać liceum ach co to były za czasy
Cytat:
Napisane przez elionka Pokaż wiadomość
Eh. Po kilku miesiącach przerwy wracam z podkulonym ogonem. Widzę kilka znajomych twarzy, ale też sporo nowych MŻ-WR'owiczek. Witam wszystkie! Mam nadzieję, że mimo moich dietowych wzlotów i upadków nadal jestem tutaj mile widziana.

Pokrótce opiszę moją obecną sytuację: w wakacje było cudownie, mogłam jeść co chciałam, oczywiście w granicach rozsądku, przez ciągłą aktywność, natualny brak czasu na jedzenie i myślenie o nim, udało mi się dość znacznie schudnąć (głównie w obwodach i wizualnie, na wadze - nieznacznie). Wraz z nadejściem roku szkolnego, rutyny i mnóstwa stresu (matura, matura, matura), wróciły ogromne kompulsy, obżeranie się dzień w dzień. Kompletnie straciłam kontrolę i niestety, nie umiem z tego wyjść bez wsparcia ze strony innych dietowiczek. Muszę mieć poczucie jakiegoś zobowiązania, powzięcia określonego celu, żeby z powrotem stanąć na nogi. Oprócz kłopotów z odżywianiem, mam też problemy ze snem. Długo nie mogę zasnąć a potem jestem rozkojarzona i czasem mam dni, że nie mogę spać, ale też nie mam siły nawet wstać z łóżka...
Od jutra zaczynam walkę. Muszę uporządkować swoje życie. Mój organizm bardzo na tym cierpi. Niedobory magnezu i witamin, trzeszczenie w stawach kolanowych i drżenie rąk... Koniec z tym!

Na dobry początek chcę zrobić sobie 3 dni totalnej odtrutki - warzywa i woda. Wiem, że będzie to dodatkowo wycieńczające dla organizmu, ale chyba tylko radykalne odejście od samowolki, która ostatnio panowała, pozwoli mi oczyścić organizm i zmobilizować się do powrotu na dobrą drogę. Potem oczywiście będę starała się jak najściślej stosować do MŻ-WRowych zasad.
No to bierzemy się za siebię i to już
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 18:42   #712
elionka
Raczkowanie
 
Avatar elionka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
GG do elionka
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Dzień prawie się skończył i po prostu nie wierzę. Nie dość, że potrafiłam nie zjeść nic poza warzywami i owocami to... nie sięgnęłam po kawę! Sama nie mogę wyjść z podziwu. :d Jeszcze 2 dni odtrutki i zaczynam normalne jedzenie Myślałam, że będzie mi słabo przy takiej różnicy kalorycznej z dnia na dzień, ale oprócz lekkiego niewyspania czuję się znakomicie.

Myszunia19, coś dużo u Ciebie tego pieczywka. niewskazane, szczególnie na kolację

bassienkaw, również kibicuję! mam mnóstwo znajomych, który próbowali rzucić i nie jest to wcale takie proste... ale co to dla Ciebie!

Edytowane przez elionka
Czas edycji: 2012-10-17 o 18:45
elionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 19:08   #713
Melia123
Rozeznanie
 
Avatar Melia123
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 973
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Cześć Wam
Przepraszam, że się ostatnio mało udzielam, ale ciągle mi brakuje czasu, staram się wszystko czytać nawet jak nic nie piszę.

bassienkaw również dołączam się do kibicowania
Melia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 19:49   #714
m0niq
Zadomowienie
 
Avatar m0niq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 245
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Cześć dziewczyny
Może bym się mogła dołączyć do wątku? Zawsze to większa motywacja
A ta moja motywacja coś ostatnio kuleje. No ale kiedyś się zaparłam i mi się udało, więc uda mi się i teraz Mam nadzieję.
__________________

Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.`




m0niq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 20:21   #715
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Cześć dziewczynki
Cytat:
Napisane przez elionka Pokaż wiadomość
Na dobry początek chcę zrobić sobie 3 dni totalnej odtrutki - warzywa i woda. Wiem, że będzie to dodatkowo wycieńczające dla organizmu, ale chyba tylko radykalne odejście od samowolki, która ostatnio panowała, pozwoli mi oczyścić organizm i zmobilizować się do powrotu na dobrą drogę. Potem oczywiście będę starała się jak najściślej stosować do MŻ-WRowych zasad.
Witaj Na początku mojej diety też postawiłam głównie na warzywa. To dobra metoda I zdrowa. Doradzę tylko (jeśli tego nie robisz), żebyś warzywka skrapiała oliwą - będzie z nich większy pożytek.
Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
A u mnie pojawił się spadek motywacji, ostatnio sobie dużo pozwalam
Co się dzieje?
Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Heja dziewczynki, co tam słychać? Mi się ostatnio cały czas chce jeść, ale to przez to, że od czwartku nie palę... więc zamiast walczyć z pragnieniem zapalenia, walczę z pragnieniem zażerania
Obyś nie wróciła do nałogu.
Cytat:
Napisane przez Melia123 Pokaż wiadomość
Cześć Wam
Przepraszam, że się ostatnio mało udzielam, ale ciągle mi brakuje czasu, staram się wszystko czytać nawet jak nic nie piszę.
A dieta jak się ma?
Cytat:
Napisane przez m0niq Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Może bym się mogła dołączyć do wątku? Zawsze to większa motywacja
A ta moja motywacja coś ostatnio kuleje. No ale kiedyś się zaparłam i mi się udało, więc uda mi się i teraz Mam nadzieję.
Jasne, witamy Może napiszesz coś więcej - jaka waga, jakie cele itp.

U mnie dziś kolejny udany dzień. Zaraz zabieram się za maltretowanie brzucha. Dziś na wadze znowu spadek, ale to może być chwilowe. Za to coraz bardziej zaczyna podobać mi się mój brzuszek (rano podziwiałam go w lustrze ).
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 20:35   #716
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Dla mnie wielkim problemem nie jest rzucenie wagi, a nie powrócenie do tego. Nie lubię smrodu papierosów, ale lubię palić... wiem, że się to trochę gryzie,ale mimo wszystko. Miałam w swoim życiu wiele przerw. Jedna ciąża, druga ciąża, po ciążach jakieś okresy. W zeszłym roku w listopadzie rzuciłam, nie paliłam do maja... zaczęło się od majówki, jednego papieroska do piwa... i poszło. Teraz rzuciłam, zobaczymy co z tego będzie. Chciałabym na stałe, na zawsze, po kasa na to niezła idzie

Ja po zumbie, zaraz biorę się za robienie chlebka na jutro... ale dzisiaj się upociłam i wymęczyłam, ale było super!
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 21:05   #717
Melia123
Rozeznanie
 
Avatar Melia123
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 973
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Z dietą tragedii nie ma, ale mogłoby być lepiej Dziś coś mi bardzo zaszkodziło i miałam brzuch jak wielki balon, niecierpię tego uczucia. Ogólnie zaczęłam się sobie ostatnio podobać, wiele osób mówi mi, że schudłam i to może dlatego teraz walczę o jędrniejsze ciało i chcę pozbyć się cellulitu.
Melia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 21:07   #718
m0niq
Zadomowienie
 
Avatar m0niq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 245
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
Jasne, witamy Może napiszesz coś więcej - jaka waga, jakie cele itp.


Ojooooj, wagę to ja ujrzę dopiero za tydzień, albo i później, bo siedzę poza domem [studia]. Zresztą jeny, kiedy ja się ostatnio ważyłam? Ale myślę, że będzie nieco ponad 60kg.
Kiedyś mi się udało zrzucić troszkę, dokładnie sposobem MŻ+WR, i ważyłam chyba około 57 wtedy, a startowa to myślę, że mogła być ok. 63-64, no naprawdę nie powiem na 100%, bo jakoś nigdy nie miałam we krwi, żeby się ważyć.
Zresztą ważniejsze są cm, które lecą, bo waga jest mylna. Ćwiczy się, ćwiczy, tłuszczyk spada, rosną mięśnie, a one wiadomo ważą więcej, ale na wadze widzimy to co widzimy i się można podłamać, że wolno idzie, a tak naprawdę to super efekt. No ale zważenie się i tak mnie nie ominie zapewne Ale postaram się też zmierzyć, oo to może nawet i wcześniej.
A mój cel, to po prostu wyglądać świetnie na ślubie brata, jeszcze mam spooooro czasu, ale z drugiej strony to i mało, bo czas szybko leci.
Na początek ucieszę się z ok. 3kg. Jak osiągnę, to skupię się na kolejnych 3
Aa i jakby to dało pełniejszy obraz, to mam 172cm. (Pewnie ktoś skomentuje, że ohoho narzekam, a na taki wzrost to waga w sam raz, ale każdy ma inną budowę ciała, no i muszę się trochę podreperować).

Hehe podekscytowałam się, rozpisałam, a takich wywodów to chyba nie każdemu chce się czytać, no ale trudno.


Zastanawiam się ostatnio coraz częściej nad ćwiczeniami Ewy Chodakowskiej, przerabiała któraś z Was?
__________________

Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.`




m0niq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 21:08   #719
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Brzuch poćwiczony. Boliiii
Melia ja też bym chciała jędrniejsze ciało bez cellulitu...
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 21:17   #720
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: MŻ+WR cz. XII, czyli najlepsza droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki!

Cytat:
Napisane przez m0niq Pokaż wiadomość

Zastanawiam się ostatnio coraz częściej nad ćwiczeniami Ewy Chodakowskiej, przerabiała któraś z Was?
sporo z nas ćwiczyło lub wciąż ćwiczy i większość sobie chwali ale musisz sama spróbować zeby ocenić czy są odpowiednie dla Ciebie, czy CI się podobają itd
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-16 07:26:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.