Poznańskie Śluby :D - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-14, 11:45   #391
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Maruudo ty wubralaś Podróżnik
Blanko a ty dopiero jedziesz na zwiady?

Tez musiałabym zacząć
Nio Wesele na duzej sali, poprawiny na małej
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 12:26   #392
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Blanko wielka buźka za zdjęcia

Jak tam dziewczyny? nastroj walentynkowy?
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 12:53   #393
blanka2207
Raczkowanie
 
Avatar blanka2207
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 149
GG do blanka2207 Send a message via Skype™ to blanka2207
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Blanko wielka buźka za zdjęcia

Jak tam dziewczyny? nastroj walentynkowy?
Ależ nie ma za co
Proponujemy z Maruuudą w piątek o 18 spotkanko na mieście co Wy na to??

A nastrój walentynkowy na razie sredni, pewnie moja piżamka nie dojdzie na czas pocztą
__________________
2009 rokiem podróżowania
blanka2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 16:19   #394
Nudeline
Raczkowanie
 
Avatar Nudeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 117
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez blanka2207 Pokaż wiadomość
My wybraliśmy Szablewskiego, musimy tam podjechać i dogadać szczegóły
Bedziesz zadowolona, ja tez mialam tam wesele pare miesiecy temu - i bylo naprawde profesjonalnie, nie musisz o nic sie martwic. Jesli masz jakies pytania - sluze pomoca
Nudeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 20:59   #395
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Nie chce sie wyzalac ale dzisiaj powiedziałam TZ ze odechciewa mi sie całego slubu a wszytko przez suknie jestem zrozpaczona..
Dzisiaj z mamuska przeszłysmy sie po głogowskiej stwierdzam ze jest strasznie przereklamowana, suknie strasznie drogie a niektore to istna porazka, a biorąc pod uwage ze wszedzie tylko rozmairy 36 38 to juz wogole dla mnie nic nie było. (Nie bede nawet wspominac o obsludze) Ogolnie byłam poza dzisiejszym dniem w kilku miejscach ale nie mam juz sił.
Naprawde jestem starsznie zrozpaczona, wychodzac z jednego salonu normalnie wymiekłam i sie poryczałam..

Nie myslcie ze szukam nie wiadomo jakiej kiecki, poprostu chce dobrze wygladac a nic na mnie nie ma, wszystko nie pasuje a nie chce zamawiac w ciemno i dostac kota w worku. Nie jestem w stanie schudnac, a sukienke musialabym miec doł 38/40 a gora 42 (mam duzy biust)
Moze to głupie ze sie tak wyzalam wiem ze nic to nie pomoze ale moj Tz jest teraz zajety i nie mam komu..
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 19:59   #396
Nudeline
Raczkowanie
 
Avatar Nudeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 117
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Maruudko, nie martw sie tak! Ja tez przed slubem zastanawialam sie w czym bede dobrze wygladac - u mnie bylo odwrotnie - maly biust, szerokie biodra
Pomyslalas moze o krawcowej? Wiem ze mnostwo dziewczat ma takie problemy! Rozumiem cie,
wiem doskonale ze personel w wielu sklepach jest tak nieuprzejmy ze wszystkiego sie odechciewa...Nie zalamuj sie, tylko poprzymierzaj jeszcze troche, to bardzo wazne (ja chcialam od poczatku bardzo skromna sukienke, ale jak przymierzalam to okazalo sie ze wygladalam naprawde nijako i musialam nieco zmodyfikowac swoje wyobrazenia). Wybierz fason w ktorym jest ci najladniej i wybierz sie do dobrej krawcowej. Pewnie obawiasz sie, ze suknia nie bedzie wygladala tak dobrze jak ze sklepu, ale to nieprawda (ja sie nie rozczarowalam). Bedac u krawcowej mozesz sie przekonac, czy jej praca ci odpowiada (przeciez tam tez mozesz przymierzyc pare sukienek). Dobra strona u krawcowej to to, ze sukienka bedzie w calosci dopasowana na twoja figure. Sprobuj, zawsze przeciez mozesz powiedziec nie. Jestem pewna ze twoja figurka jest wrecz idealna na fajna sukieneczke z gorsetem, widzialam u paru kolezanek. Glowa do gory!!!
Nudeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 07:48   #397
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Marudko tylko mi się tu nie załamuj, mam nadzieję ze już dziś u Ciebie lepiej
Ach, nawet nie chce myśleć jaki będę mieć ja problem z sukienką jeśli nie schudne z 10-15 kg to napewno zgłoszę się do Ciebie po radę poniewaz moj biust odbiega troszk od norm i pierwsze gdzie tyje to jest właśnie biust, a ja nie chcę....

Byliśmy wczoraj z TŻ na spacerku w Korniku i zaciągnełam go Na Skarpe, i ........., na niedzielny obiad z rodzicami rowniez sie moim zdaniem nie nadaje...........
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 15:02   #398
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Dziekuje za ciepłe słowa
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 19:36   #399
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Poznańskie Sluby :D

na mnie najmilsze wrażenie zrobiła pani z wypożyczalni sukien na ślusarskiej
mały salonik,ale pani bardzo miła
szycie,wypożyczenie,komis
myślę,że warto się tam przejść poprzymierzać chociaż,żeby sprawdzić w czym się najlepiej wygląda
chwalą się chyba na neonie,że mają ponad 300sukien,więc pewnie we wszystkich rozmiarach
spróbujcie

maruudko-nie smutaj się
będziesz śliczną panną młodą
mnie też się chciało ryczeć po wyjściu z pierwszego salonu sukien ślubnych obsługa....wrrrr...
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 12:36   #400
fuszerka
Raczkowanie
 
Avatar fuszerka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pyrlandia ukochana
Wiadomości: 110
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Hej Dziewczyny, Maruudo
Ja mam też już powoli dość przygotowań do ślubu. W grududniu bylam w salonie w spr sukienki, zanioslam projekt wplacilam zaliczke. Czekam cierpliwie. Zadzwonilam wczoraj. Okazalo sie ze pani ktora mnie obslugiwala jux tam nie pracuje... mam nadzieje ze przekazala moje uwagi do krawcowej. Szkoda ze tak wyszlo bo zdecydowalam sie miedzy innymi na ten salon bo dziewczyna umiala doradzić i wydawało mi się że wie o co mi chodzi. We wtrorek idę na 1 przymiarkę. Więc albo będe mieć sen spokojny, albo wrócę z rykiem.Już miałam koszmarny sen że suknia nie będzie mi się podobać...A przecież jest najważniejszym elementem po przysiędze heh. W ogóle nie myślałam że aż tyle latania będzie z tym ślubem,weselem itd.A jeszcze wszystko przed nami. Przed wszystkim papierkowa robota... kościól i USC...
Wreszcie kończę zaproszenia więc myślę że niedługo wkleje fotki to ocenicie jak wyszło...
Zastanawiam się nad jedną sprawą. Zaproszenia podobon wysyła sie 2 miesiące wcześniej, a zawiadomienia dla znajomych? Miesiąc-3 tygodnie wcześniej myślicie że to będzie dobry termin?
fuszerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 13:59   #401
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez fuszerka Pokaż wiadomość
miesiące wcześniej, a zawiadomienia dla znajomych? Miesiąc-3 tygodnie wcześniej myślicie że to będzie dobry termin?
Sadze że odpowiedni jak najbardziej!!!!
Już nie moge doczekać sie Twoich zaproszeń....
a co do sukienki daj znać koniecznie, ale czuję ze bedzie dobrze.....
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 20:53   #402
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Czy mogę prosić dziewczynę która ma wesele w Pozdróżniku o informację o menu i cenie?Czy mają dużo wolnych terminów? Dziękuję z góry.
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 22:02   #403
madzikk85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 70
Dot.: Poznańskie Sluby :D

witam wszystkie Wizazanki
dopiero dolaczylam do Waszego grona a powodem staly sie moje zareczyny 13.02.07myslalam ze cos ze mna nie tak ze juz mysle dokladnie jak wszystko zorganizowac bo moj TŻ twierdzi ze jescze jest sporo czasu do sierpnia 2008dokladnie do 30-ego Chcialam Was zapytac o opinie co do hotelu Sobieski w Luboniu??jakies oceny,wrazenia,przykladow e ceny???slyszalam ze jest tam calkiem niezle ale wole jeszcze spytac Was o rade nim zaczne zwiedzac okolice Poznania w celu znalezienia czegos odpowiedniego
madzikk85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 08:32   #404
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Blanko, Matudko... żyjecie????

słyszał ktoś może o hotelu w Chludowie??? "Poezja smaków"???
Podobno bardzo fajnie....
220 za os z poprawinami
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 10:53   #405
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
Czy mogę prosić dziewczynę która ma wesele w Pozdróżniku o informację o menu i cenie?Czy mają dużo wolnych terminów? Dziękuję z góry.

Witam wiesz co my rezerwowalismy juz jakies pól roku temu podroznika
(na wrzesien2007) cena od osoby wynosiła 115zł od osoby teraz z tego co wiem co cena troche wzrosła chyba 120 badz 130zl. To jest koszt wesela natomiast poprawiny na drugi dzien max do 60 osob 30zl od osoby.
Menu jest jedno ale jest killa opcji ktore mozna w nim pozmieniac ogolnie uwazam ze oferta ciekawa i sympatyczna (menu nie mam na kompie ale jak chcesz proponuje napisac meila do nich i napewno ci przysla do wglądu) ich stronka to chyba www.motel-podroznik.com.pl
pozdrawiam magda
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 11:02   #406
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez madzikk85 Pokaż wiadomość
myslalam ze cos ze mna nie tak ze juz mysle dokladnie jak wszystko zorganizowac bo moj TŻ twierdzi ze jescze jest sporo czasu do sierpnia 2008

Witam serdecznie i gratuluje zareczyn to jest normalne ze tyle na przod wszystko zaczyna sie organizowac czasami ma sie juz tego dosyc (jak teraz ja) ale luz, najwazneijsze to zarezerwowac sale, koscioł i orkiestre bo reszte pierdół mozna ze spokojem pozniej. Takze proponuje zaczac sie powolutku rogladac, a co do sobieskiego w luboniu to akurat nie byłam, moge jedynie dac komentarz apropo tych sal co zwiedzałam (wczesniej gdzies pisałam)
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 11:08   #407
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Blanko, Matudko... żyjecie????

słyszał ktoś może o hotelu w Chludowie??? "Poezja smaków"???
Podobno bardzo fajnie....
220 za os z poprawinami
Zyje zyje, ledwo ale zyje
Ostatnio ciezkie dni były kryzys w sprawie sukni, dylematy na uczelni wiec jakos tak nie myslałam o wizazu. Powiem szczerze ze cos tam obiło mi sie o uszy ten "ogrod smakow" czy tam poezja smakow ale szczegołow ci nie powiem. Wiem ze ponoc obok odrazu jest jakis mały kosciołek i wygodne to ze ma sie wszystko na miejscu w poblizu. Ale cena z kosmosu chyba normalnie mnie tym rozwaliłas ...
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 11:11   #408
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez maruuuda Pokaż wiadomość
Wiem ze ponoc obok odrazu jest jakis mały kosciołek i wygodne to ze ma sie wszystko na miejscu w poblizu. Ale cena z kosmosu chyba normalnie mnie tym rozwaliłas ...
tak tak kościołek jest...
cena 150 wesele.. 70 poprawiny
Musze wrzycić w goglle i poszukać

widziałaś się z Blanką?
cos jej tu nie ma ostatnio...
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 13:53   #409
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
widziałaś się z Blanką?
cos jej tu nie ma ostatnio...
Tydz temu miałaysmy sie spotkac i wkacu poznac na kawke ale nie wyszło. Blanka ma ostatnio urwanie glowy w pracy z tego co wiem..
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-25, 13:00   #410
bilion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7
Dot.: Poznańskie Sluby :D

cześć dziewczyny. być moźe poruszane juź były tematy o które chce zapytać ale w gąszczu róźnych wątków trudno wszystko wyłapać. czy wiecie coś o Atrium a Puszczykowie? Byłam, widziałam, znam ceny. Wiem ze obowiązuje tam ustalony poziom głośności muzyki, nie wiem czy jest on wystarczający by dobrze sie bawić. Moźe któraś z was była tam na weselu albo zna relacje naocznych świadków? drugie pytanie o Kościół Najświętszego Serca Jezusa ul. Kościelna? Kościół bardzo mi sie podoba ale to tyle co o nim wiem. Niestety nie znam proboszcza, kwesti "co łaska" czyli ile. Bede wdzięczna za wszelkie informacje
bilion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 17:15   #411
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez bilion Pokaż wiadomość
drugie pytanie o Kościół Najświętszego Serca Jezusa ul. Kościelna? Kościół bardzo mi sie podoba ale to tyle co o nim wiem. Niestety nie znam proboszcza, kwesti "co łaska" czyli ile. Bede wdzięczna za wszelkie informacje
Witam serdecznie co do koscielnej moge powiedziec ze naprawde jest git, moj brat tam brał slub i był bardzo zadowolony (no moze jedynie organista nie nalezy do najlepszych ale rzecz gustu) sami nie bierzemy tego koscioła pod uwage bo chciałam miec poporstu cos innego nic brat -tylko dla tego
pozdrawiam
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 18:40   #412
bilion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7
Dot.: Poznańskie Sluby :D

byliśmy na jednej mszy i jak na mój gust organista rzeczywiście jest "oryginalny" chcemy na nasz ślub dać mu wolne dzięki za uspokajającą odpowiedź. jeśli ktoś ma doświadczenia z "Atrium" prosze o odzew
bilion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 10:02   #413
fuszerka
Raczkowanie
 
Avatar fuszerka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pyrlandia ukochana
Wiadomości: 110
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez bilion Pokaż wiadomość
drugie pytanie o Kościół Najświętszego Serca Jezusa ul. Kościelna? Kościół bardzo mi sie podoba ale to tyle co o nim wiem. Niestety nie znam proboszcza, kwesti "co łaska" czyli ile. Bede wdzięczna za wszelkie informacje
Czesc Bilion
ja biore tam slub 30 czerwca 2007.A wy na kiedy planujecie ceremonie?
Wybrałam ten kościól ponieważ:
1)brali tam ślub moi dziadkowie
2)przychodziłam tam od dawna jako młoda dziewczyna rysować wnętrze, jeszcze zanim zrobili remont.
3)księża są b.fajni, proboszcz w porządku. niestety sama nie wiem nic na temat cen. Przy rozmowach nic nie wspominał na ten temat a my nie pytaliśmy. Organistów jest 2 z tego co zauważyłam. Jeden młodszy a drugi taki mega starszy - ten jest mało ciekawy, srednio spiewa i nie nadąża...
Wolałabym aby był ten młodszy. Jeśli chodzi o cene to chyba bedziemy improwizowac jesli nic nie powie, ale max. 400 zl damy na pewno nie wiecej!
fuszerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 12:12   #414
bilion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7
Dot.: Poznańskie Sluby :D

ja 9.06.07 czyli po tobie miałam okazje słyszeć chyba tego starszego organiste i troche mnie rozbawiał. dlatego myśle nad tym by ktoś inny zajął sie muzyką w kościele. nie chce liczyć na ślepy traf-a moźe bedzie ten młodszy. no chyba źe da sie go "zaklepać"? co do ceny to myśle ze 400 jest do zaakceptowania. a przystrajasz kościół? ja chciałabym go troche "odświętnić". chciałabym w tej sprawie zmówić sie z para, która ma ślub przede mną lub po mnie...
bilion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 07:27   #415
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Witajcie kochane
Czytalam na jednej z poprzednich stron, iz jedna z wizazanek wybrala na obiad weselny Skarpe.
Ja stanowczo odradzam
Skarpa ma juz czasy swietnosci za soba (nawet jakie 8lat temu bylo tam extra, teraz wieje troszke zaniedbaniem i czasami socjalizmu)
Co do jedzenia, to w wiekszosci warzywka to mrozonki (pracowalam w branzy HoReCa w lat w poznaniu, to wiem nawet skad je biora i co doklanie)
Gicz cieleca jest extra, ale....
Np jesli juz chcesz de volaille to beda one kupne
Do tego, w zeszlym roku pojechalismy tam z przyszlami tesciami (wtedy) mojej siostry, ktorzy sa francuzami.
Niestety obsluga nie byla na hmmm niajwyzszym poziomie, oczywiscie Pani byla mila itd, ale jesli chodz np o wino....
Rodzice jako naprawde znawcy zamowili dosc droga butelke, Pani przyniosla zakorkowane odkorkowala przy nas i rozlala (bez degustacji...)
Oczywiscie szybko sie skonczyla ta butelka i poprosilismy o druga, Pani miala troche rozbiegane oczka, powiedziala ze nie wie czy jest jeszcze, ale usunela stara butelke i po chwili przyniosla "nowa" butelek wina, z tym ze otwarta juz i ponownie orzlala, co sie okazalo, ze pomimo butelki, wino w srodku nie bylo to same!
Ja pewnie bym w zyciu nie wyczula, ale ktos kto pija wino 3xdziennie od razu to wylapal.
Pani zrobila sie czerwona jak burak, powiedziala ze pewnie cos nie tak z ta butelka, ze musza to zglosic dystrybutorowi itd...
Oczywiscie za te butelke nie zaplacilismy (moim zdaniem, jesli to wino bylo oryginalne, nie podarowali by go nam, bo kosztowalo z teog co pamietam duzo)
Poza tym zaplacilismy gore pieniedzy za caly obiad 8z tego co pamietam moj barszcz byl troszku slony i pachnial jakims podejrzanym rosolem, jakby ugotowanym na dziwnym miesie)
Tak dla porownania pare dni pozniej poszlismy do Siouxa (w koncu nie tak wykwintnej knajpki) i tesciowie byli zachwyceni dyskretna obsluga, jakoscia wina, metoda jego zaserwowania i na koniec takze rachunkiem adekwatnym do wszystkiego (a w koncu w Siouxie pracuja raczej studenci)
Tzn ja chcialabym tylko przestrzec, moze udajcie sie wpierw na obiadek tam, zobaczcie wszystko jak to wyglada i ocencie sami
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:27   #416
blanka2207
Raczkowanie
 
Avatar blanka2207
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 149
GG do blanka2207 Send a message via Skype™ to blanka2207
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez bilion Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny. być moźe poruszane juź były tematy o które chce zapytać ale w gąszczu róźnych wątków trudno wszystko wyłapać. czy wiecie coś o Atrium a Puszczykowie? Byłam, widziałam, znam ceny. Wiem ze obowiązuje tam ustalony poziom głośności muzyki, nie wiem czy jest on wystarczający by dobrze sie bawić. Moźe któraś z was była tam na weselu albo zna relacje naocznych świadków? drugie pytanie o Kościół Najświętszego Serca Jezusa ul. Kościelna? Kościół bardzo mi sie podoba ale to tyle co o nim wiem. Niestety nie znam proboszcza, kwesti "co łaska" czyli ile. Bede wdzięczna za wszelkie informacje
Moja przyjaciólka była na weselu w Atrium póltora roku temu, nie narzekala na jakosc muzyki ani nic nie wspominała o jej głośności więc chyba nie jest tak źle

A tak w ogóle - kasiag i Maruuuda- jakby co to żyję
Maruuuda mogłabyś sie na gadzie pojawić
__________________
2009 rokiem podróżowania
blanka2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:43   #417
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Blanko!!!! jak miło że3 sie pojawiłaś, gdzie Cię Cie wcieło???
baobab!!! myślałam o Nad skarpą jako o niedzielnym obiedzie bo komus się tam podobałao ale byłam w zeszłym tygodniu tylko tak looknać i na bank tam na obiad z rodzicami nie pójdziemy, więc bez obaw
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 12:01   #418
kulka_julka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 13
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Śledzę ten wątek już od pewnego czasu, a mianowicie czasu zaręczyn, czyli mniej więcej od września 2007
Datę ślubu mamy wyznaczoną na 02.08.2008 i do tej pory zarezerwowaliśmy sobie salę w Delicjuszu, jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tą restauracją to chętnie poczytam
mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze....
buziaki
kulka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 21:36   #419
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez kulka_julka Pokaż wiadomość
Datę ślubu mamy wyznaczoną na 02.08.2008 i do tej pory zarezerwowaliśmy sobie salę w Delicjuszu, buziaki

Witam gratuluje zareczyn, byłam w delicjuszu tzn zwiedzałam pod kątem swojego wesela -mysle ze dobra opcja raczej ma dobra opinie -tylko moze cena nie najlepsza.. pozdrawiam Magda
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 21:40   #420
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez blanka2207 Pokaż wiadomość
Maruuuda mogłabyś sie na gadzie pojawić
Ostatnio troche nie mam czasu na pierdy ze tak sie wyraze i na czeste wlatywanie na wizaz czy gadu ale jestem wieczorkami moja droga .
Ostatnio troche przybrałam tempa i jezdze wszedzie za sukienka przymierzam przymierzam i przymierzam -nabralam minimalnie lepszego juz nastawienia do tej sprawy (niz jak pisałam wyzej) tzn jest szansa ze znajdzie sie cos na mnie pozdrawiam serdecznie

ps.Fuszerka jak tam sukienka -jestes juz po pierwszej przymiarce??
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-17 08:05:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.