Keratynowe prostowanie -część II - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-26, 20:50   #3391
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

z tego co pamiętam to zadowolone były dziewczyny które robiły w salonach Lovely Look, było ich chyba 3 czy 2 ale niech sie wypowiedzą jesli cos przekręciłam
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 21:23   #3392
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Mnie i tak nie stać na fryzjera, ale w razie czego dobrze wiedzieć gdzie się zgłosić Na szczęście udało mi się przekonać moją ciocię, aby mi zrobiła zabieg encanto . Nie jest fyzjerką z zawodu, ale zawsze idealnie jej wychodziło wszelkie farbowanie, podcinanie, cieniowanie itd. Coco też mi robiła i całkowicie jej w kwestii włosów ufam
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 21:42   #3393
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

to powodzenia może pochwalisz się efektami?
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 22:40   #3394
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Weegirl, tak kojarzyłam, że Ty właśnie robiłaś w salonie i bylaś zadowolona, ale jesteś chyba jedną z nielicznych tu osób, które wypowiadają się pochlebnie o zabiegu u fryzjera . Czy mi się wydaje ?
Myślę, że trudno dobrze trafić...
No tak, bo ja w sumie chodzę do zaufanego salonu, jakbym miała robić jakikolwiek ryzykowny zabieg fryzjerski to bym się oddała w ręce pracujących tam dziewczyn Wiem, że to brzmi jak jakaś reklama aż, ale lubię pozytywnie pisać o pozytywnych miejscach

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Mnie i tak nie stać na fryzjera, ale w razie czego dobrze wiedzieć gdzie się zgłosić Na szczęście udało mi się przekonać moją ciocię, aby mi zrobiła zabieg encanto . Nie jest fyzjerką z zawodu, ale zawsze idealnie jej wychodziło wszelkie farbowanie, podcinanie, cieniowanie itd. Coco też mi robiła i całkowicie jej w kwestii włosów ufam
Jeśli ufasz cioci, to jasne, nie ma co wydawać kasy na fryzjera Ja po prostu sama bym sobie nie zrobiła tego dokładnie (w sumie, sporo mam tych włosów i myślę, że z tyłu, blisko skóry, nie wyprostowałabym ich dokładnie, zawsze, jak używam prostownicy to mam z tyłu zagięcia), a nie miałam komu powierzyć swoich włosów, bo u mnie w rodzinie nikt nie ma zacięcia fryzjerskiego.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 08:55   #3395
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
No tak, bo ja w sumie chodzę do zaufanego salonu, jakbym miała robić jakikolwiek ryzykowny zabieg fryzjerski to bym się oddała w ręce pracujących tam dziewczyn Wiem, że to brzmi jak jakaś reklama aż, ale lubię pozytywnie pisać o pozytywnych miejscach
wcale to nie brzymi jak reklama szczególnie, ze wiem o czym piszesz podam przykład z mojego zycia jestem fryzjerką i mogłam mieć za darmo strzyżenia w pracy itp. a ja i tak nigdy z tego nie skorzystałam bo mam swoją fryzjerkę w innym salonie i koniec nikomu innemu nie siąde na fotel i kropka i własnie w tym salonie gdzie pracuje moja fryzjerka robia też zabieg keratynowy i myślę, ze przy nastepnej wizycie ją o to wypytam choć cena zaczyna się od 200 zł no a w domu sama sobie robię za 70 zł wiec... ale zapytać można
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020

Edytowane przez moniczka_90
Czas edycji: 2012-10-27 o 08:57
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 11:46   #3396
always naughty
Rozeznanie
 
Avatar always naughty
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 799
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hej
Mam pytanie do dziewczyn które stosują keratynę cocochoco: czym się różni PURE od zwykłej? Która jest lepsza? Na wątku przeczytałam, że pure jest do jasnych włosów, ale na stronie coco nie ma o tym ani słowa.. Sama mam włosy ciemne i dlatego nie mogę się zdecydować
__________________
166cm
63.5 - 62 - 60 - 58 - 56 - 54
always naughty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 21:34   #3397
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dolaczam do grona szczesliwych posiadaczek prostych ujarzmionych wlosow )

Jestem fryzjerka i prostowanie keratynowe jest zabiegiem ktory chcialam wprowadzic w swoja oferte. Zanim jednak zaczelam prace na klientkach zrobilam zabieg kilka dni temu na sobie. Mam wlosy puszace sie, jest ich duzo i sa grube ) Zabieg totalnie z nimi sobie poradzil, do tej pory nie chce mi sie wierzyc ze dzis po myciu z nimi nic nie musialam robic, jest to dla mnie niezwykle szokujace poniewaz z prostownica nie rozzstaje sie ladnych kilka lat, moze z 7(?), poza wyjatkami gdy mam ochote zrobic sobie wysokiego koczka wiec wtedy nie ma potrzeby wygladadzania wlosow.

Na samym prostowaniu prostownica spedzalam jakies 30 minut + mycie i suszenie.

Zabieg zrobilam sama (jak juz wspomnialam jestem fryzjera), pracowalam z zalozona maska, w oczy nie szczypalo, po przez maske nie dusilo rowniez wiec uwazam ze te wietrzenie pomieszczenia jest mocno na wyrost. Łącznie zajelo mi to ok 3,5 - 4 h. Efekt na maxa zadawalający, napewno powtorze go za jakis czas. Napewno nie polecam robic samemu jesli ktos nie za bardzo ogarnie sobie kazde pasmo swoich wlosow, najlepiej poprosic druga osobe o pomoc.
Jestem mocno na TAK ! Za jakis czas mam nadzieje zdam relacje z efektow moich klientek no i jak moje wlosy ptzetrwaja.

Prosba taka, sprawdzone szampony i odzywki?? Szampon mam z Hipp'a jednak nie do konca mnie dzis zachwycil z racji ze jestem przyzwyczajona do szamponow mocno pieniacych sie
No i jakies olejki do wlosow? Do tej pory uzywalam Mythic Oil z Loreala (swoja droga jak dla mnie rewelacja )
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 22:31   #3398
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

mi wystarczy wieksza ulość babydreamu i pieni sie jak każdy inny,
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 22:44   #3399
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Dolaczam do grona szczesliwych posiadaczek prostych ujarzmionych wlosow )

Jestem fryzjerka i prostowanie keratynowe jest zabiegiem ktory chcialam wprowadzic w swoja oferte. Zanim jednak zaczelam prace na klientkach zrobilam zabieg kilka dni temu na sobie. Mam wlosy puszace sie, jest ich duzo i sa grube ) Zabieg totalnie z nimi sobie poradzil, do tej pory nie chce mi sie wierzyc ze dzis po myciu z nimi nic nie musialam robic, jest to dla mnie niezwykle szokujace poniewaz z prostownica nie rozzstaje sie ladnych kilka lat, moze z 7(?), poza wyjatkami gdy mam ochote zrobic sobie wysokiego koczka wiec wtedy nie ma potrzeby wygladadzania wlosow.

Na samym prostowaniu prostownica spedzalam jakies 30 minut + mycie i suszenie.

Zabieg zrobilam sama (jak juz wspomnialam jestem fryzjera), pracowalam z zalozona maska, w oczy nie szczypalo, po przez maske nie dusilo rowniez wiec uwazam ze te wietrzenie pomieszczenia jest mocno na wyrost. Łącznie zajelo mi to ok 3,5 - 4 h. Efekt na maxa zadawalający, napewno powtorze go za jakis czas. Napewno nie polecam robic samemu jesli ktos nie za bardzo ogarnie sobie kazde pasmo swoich wlosow, najlepiej poprosic druga osobe o pomoc.
Jestem mocno na TAK ! Za jakis czas mam nadzieje zdam relacje z efektow moich klientek no i jak moje wlosy ptzetrwaja.

Prosba taka, sprawdzone szampony i odzywki?? Szampon mam z Hipp'a jednak nie do konca mnie dzis zachwycil z racji ze jestem przyzwyczajona do szamponow mocno pieniacych sie
No i jakies olejki do wlosow? Do tej pory uzywalam Mythic Oil z Loreala (swoja droga jak dla mnie rewelacja )
To dobrze, że nie miałaś podrażnionych oczu- każdy reaguje jednak inaczej. W salonie dobra wentylacja jest musem a i tak w zależności od różnych uwarunkować zabieg może być ciężki zarówno dla fryzjera, jak i dla klienta. Formaldehyd jest po prostu silnie drażniącym i alergennym środkiem, jeśli będziesz często wykonywała zabieg z nim związany to radziłabym jak najbardziej zadbać o swoje zdrowie (bo jednak bardzo częste narażenie na działanie tej substancji może być potencjalnie kancerogenne) No i klientka może mieć np. wrażliwe oczy, a wtedy dobrze ustawiony wentylator będzie absolutną koniecznością.

Hipp zawiera sól, Babydream lepszy. Chociaż dla mnie to te szampony i tak się nie nadają, ale jak komuś pasuje, to niech ich używa
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 07:07   #3400
anetus77
Raczkowanie
 
Avatar anetus77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Reklama.
__________________


Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2012-10-29 o 09:28
anetus77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 07:32   #3401
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

A jesli chodzi o odżywki, olejki??
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 07:41   #3402
Olkatrolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 32
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
z tego co pamiętam to zadowolone były dziewczyny które robiły w salonach Lovely Look, było ich chyba 3 czy 2 ale niech sie wypowiedzą jesli cos przekręciłam
Ja tez robię keratynę u fryzjera i efekt jest bardzo dobry.
Olkatrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 07:59   #3403
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
A jesli chodzi o odżywki, olejki??
Też unikamy Sodium Chloride w składzie (ale sól jest w odżywkach/maskach rzadko, a w serach silikonowych- jedwabiach, fryzjerskich olejkach nie ma jej chyba nigdy). No i patrzymy, co nasze włosy za bardzo obciąża, a co nie. Niektórzy od razu po zabiegu moją stosować naturalne oleje, sera silikonowe, cięższe maski, a inni mają po nich bardzo oklapnięte włosy.

Pozostaje jeszcze kwestia używanego szamponu- ja stosowałam zwykły, z Sodium Laureth Sulfate (efekt po Encanto trzymał mi się pół roku ), więc nie musiałam się obawiać, że jakaś odżywka, olej czy serum/jedwab nadbudują mi się na włosach. Chociaż starałam się myć przede wszystkim skórę głowy i włosy u nasady, a te na długości myłam spływającą pianą, więc w sumie mogło się coś nadbudowywać.

W sumie, po takim zabiegu dobór odżywki/maski jest bardzo prosty, ale trudniej jest znaleźć szampon bez soli Albo z solą na końcu składu, zazwyczaj sól jest zaraz po detergentach, w szamponach fryzjerskich również.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 08:21   #3404
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja za pierwszym razem po zrobieniu Encanto bardzo się przejęłam tym brakiem soli w szamponie, kupiłam Babydream i myłam głowę tylko nim, teraz za drugim razem stwierdziłam, ze mam to gdzieś i myje szamponem z solą i szczerze powiedziawszy nie widzę zbytniej róznicy w wypłykiwaniu się keratyny ale jeszcze zobaczymy co to będzie za miesiac

maartucha w jakim mieście pracujesz ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 19:37   #3405
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Czesć!
ja rownież wybrałam się do fryzjera wyprostować włosy keratynowo.
normlanie nie mam abrdzo kręconych - puszą się i wywijają, szczególnie jak są wyceniowane.
Zrobiłam zabieg za 500zł!
Koszmar, - włosy po suche, kolor mi się zmył, siano na głwoie.
Efekt prostowania praktycznie zerowy!
jedyne co to zniszczyłam sobie włosy.
okropność.

Czy któraś z Was też tak miała?
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 20:24   #3406
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez kaja-sz Pokaż wiadomość
Czesć!
ja rownież wybrałam się do fryzjera wyprostować włosy keratynowo.
normlanie nie mam abrdzo kręconych - puszą się i wywijają, szczególnie jak są wyceniowane.
Zrobiłam zabieg za 500zł!
Koszmar, - włosy po suche, kolor mi się zmył, siano na głwoie.
Efekt prostowania praktycznie zerowy!
jedyne co to zniszczyłam sobie włosy.
okropność.

Czy któraś z Was też tak miała?
o kurcze, mi szkoda 200zł a co dopiero 500 wiesz czym miałas robione ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 20:27   #3407
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Niestety nie ;/
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 20:39   #3408
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez kaja-sz Pokaż wiadomość
Niestety nie ;/
jestem już troche na tym wątku i nie spotkałam się z czymś takim... były dziewczyny co słabo wyszło albo efekt krótko trzymał ale żeby włosy sie wysuszyły i byly jak siano to chyba tego nie było.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 20:43   #3409
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

No chyba że miałaś robione prostowanie chemiczne, a nie keratynowe...
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-31, 20:47   #3410
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
No chyba że miałaś robione prostowanie chemiczne, a nie keratynowe...
dokładnie o tym tez pomyślałam bow sumie 500zł za keratynowe to coś tu jest nie halo... to jest cena za chemiczna na krótkich włosach.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 20:53   #3411
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Jak ja pytałam w jednym salonie to chcieli za moje włosy 600 zł keratynową metodą , także ceną bym się nie sugerowała . Natomiast efekty kojarzą mi się właśnie z chemicznym prostowaniem...
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 21:10   #3412
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Jak ja pytałam w jednym salonie to chcieli za moje włosy 600 zł keratynową metodą , także ceną bym się nie sugerowała . Natomiast efekty kojarzą mi się właśnie z chemicznym prostowaniem...
nie po każdym chemicznym prostowaniu ma się siano pracowałam w salonie gdzie prostowali chemicznie i włosy były w dobrym stanie więc tym tez sie nie ma co sugerować ale żeby za keratynowe chcieli 500-600zł to gruba przesada, wiadomo, ze poza produktem fryzjer musi doliczyc swoją pracę, czas na to poświęcony bo troche to trwa itp. ale bez przesady
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 21:25   #3413
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hm, to nie wiem skąd ta cena i efekty jeśli jest tak jak mówisz
Ale dziwi mnie ta rozbieżność cenowa, bo mi z kolei chemiczne prostowanie proponowano za 120 zł . Pewnie jakieś lipne

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

A tak z innej beczki, ale też dotyczące włosów - czy pocieniowanie włosów optycznie zwiększy czy raczej zmniejszy ich objętość ?
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 21:32   #3414
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Hm, to nie wiem skąd ta cena i efekty jeśli jest tak jak mówisz
Ale dziwi mnie ta rozbieżność cenowa, bo mi z kolei chemiczne prostowanie proponowano za 120 zł . Pewnie jakieś lipne

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

A tak z innej beczki, ale też dotyczące włosów - czy pocieniowanie włosów optycznie zwiększy czy raczej zmniejszy ich objętość ?
tzn. u mnie w pracy był tylko Goldwell a jak działa reszta to nie wiem, mozliwe, ze niszczy. Ale co do ceny to keratynowe powinno byc tańsz bo się krócej trzyma na wlosach, chemiczne jest "na stałe" więc powinno być droższe.

a co do cięcia to zalezy co zrobisz jak podetniesz na długości i DELIKATNIE sie wycieniuje to zwięszy się objetość ale jak fryzjerkę za bardzo poniesie, chwyci degazówki i da się poniesc fantazji i wycieniuje na maksa to straca na objetości
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 21:33   #3415
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dzięki .
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 21:50   #3416
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Dzięki .
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 21:51   #3417
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Miało byc keratynowe.
Czy jes keratynowe z Joico? Mam jakiś przebłysk.

Mieszkam w Warszawie może stąd ta cena...?
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 08:01   #3418
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Czy któraś próbowała w trakcie 3 dniowego okresu niemycia włosów po keratynie (nie encanto) odswierzyc wlosy suchym szamponem? Zastanawiam sie czy nie potratowac takim szamponem skory glowy i wlosow u nasady. chcialam zrobic zabieg jutro bo mam urlop i wytrzymac jakos przez weekend, ale zamowione z allegro cocochoco nie przyszlo. Bede robic w przyszlym tyg i nie wiem jak ja dam rade 3 dni bez mycia
__________________
Tamara
Tamiczka
Simona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 09:02   #3419
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Na Twoim miejscu wolałabym poczekać do kolejnego weekendu niż używać suchego szamponu
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 10:51   #3420
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

u mnie fryzjer z amoje włosy chciał 750 wiec ceny mnie wcale nie dziwią :P
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.