Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-08.2011 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy tytuł kolejnej cześci naszego wątku. Zapraszam do głosowania
Już jest zima i bałwanek-mamo, mamo nie mam sanek! 4 8,33%
Na jedzenie czasu nie marnujemy, od rana do nocy świat poznajemy. 0 0%
Śnieg, sanki i Mikołaj, do zabawy nas zawołaj. Ciągle rośniemy i coraz więcej łobuzujemy 0 0%
Książki „czytamy“, coraz więcej mówimy, nasze mamusie w zdziwienie wprawimy. 0 0%
Jesteście gotowi na szaleństwa wakacyjnych dzieci? To już kolejna zima z ich udziałem leci 0 0%
Pierwsze święta odkąd chodzimy i na saneczkach też już jeździmy 2 4,17%
Czy to synek, czy to córka- co dzień wielka rozpierdułka 13 27,08%
Kończymy ząbkować, zaczynamy mówić, wakacyjnych dzieci nie da się nie lubić. 3 6,25%
Zima przyszła, my psocimy i na sanki wychodzimy 2 4,17%
Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną 15 31,25%
Zbieramy siły, szyki zwieramy, na bunt dwulatka razem czekamy 1 2,08%
Mamy ciągle nowe, szatańskie pomysły, przez które mamusie tracą wszystkie zmysły 3 6,25%
Na sankach śmigać, choinki stroić, przy stole broić- to wszystko tej zimy ze swym smykiem zrobimy! 1 2,08%
Biegam, skaczę, klocki składam i na nocnik sobie siadam. 1 2,08%
Biegam, skaczę, klocki składam i do mamy ciągle gadam. 1 2,08%
Zęby prawie wszystkie mam, zjadam wszystko am, am am 2 4,17%
Głosujący: 48. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-01, 20:38   #1231
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Agawoo, jednak co mama to mama- fajnie, że jesteście już w komplecie.

Natko, zapomniałam wcześniej napisać- gratuluję nowego białego potwora!

Dziubku, wszystkiego najlepszego dla tż!

Carmela, Nuna była ze sklepu 4kids.

Aga, Agulaa
, zdrówka dla dziewczynek.
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 20:40   #1232
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
co Ty mówisz?? to Jaś już ma 15, a Twoja jakaś taka, dorosła śliczna dziewczynka

aaaaa bo Ty jutro do pracy, zapomniałam to głowa do góry, może to i lepiej, że piątek, to będzie szok, po 2 msc w domu, to przez weekend dojdziesz do siebie i w pon jakoś lepiej to przyjmiesz dobrze to wymyśliłam?
no nie koniecznie dobrze - ale ochlone na nowo do poniedzialku, bo obstawiam ciezki dzien jutro. Ide prasowac ta koszule
Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
Helllołłlł Mamusie

ale mnie nie było, nie nadrobię Was,
witaj, gdzies byla jak cie nei bylo?
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 20:48   #1233
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
no nie koniecznie dobrze - ale ochlone na nowo do poniedzialku, bo obstawiam ciezki dzien jutro. Ide prasowac ta koszule

witaj, gdzies byla jak cie nei bylo?
oj Kochana, obowiazki, później, tylko podczytywałam zza krzaczora, brakowało mi Was

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

weźcie mi napiszcie w skrócie co i jak z Wami
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 20:48   #1234
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Carmela, Nuna była ze sklepu 4kids.
OK, myślałam że na all brałaś. (mojej koleżance też ciężko chodzi hamulec, to chyba taka wada Nunek).
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 21:05   #1235
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Marina, ale historia... Ja uwielbiam słuchać prawdziwych historii ludzi, którzy takie czasy przeżyli

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Hania urodziła się z wagą 4430 gr. Lekarka mi ją pokazała mówiąc, że to mały budda -miała skrzyżowane nóżki, duży brzuszek i naburmuszoną buzię. Tego pierwszego buziaka nie zapomnę do końca życia.
Musiała booosko wyglądać! Zawsze tak pięknie piszesz o uczuciach do Hani Ma szczęście, że ma taką mamę jak Ty

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Mam lenia, dzień paszteta itp
Nie tylko Ty
Evewe, laleczka z tej Twojej Mery, jak by to Domek powiedział "aaaloooo"

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Natka, wiem ze Szaja kiedyś pisała, ze jej Agata miała robione testy z krwi i wyszło, ze alergi brak ( a ona skazowiec typowy) i jej lekarz powiedział, ze tak to bywa w testach, ze wychodzą w cały świat. Jak widac co lekarz to opinia

A ja mam weekend zjazd w szkole. Ekstra
Dokładnie, co lekarz to opinia
Jak wyeliminowałam nabiał, mleko to katar nie ustąpił. Dlatego wykluczam.
Uuu zjazdu współczuje, ja dopiero za 2 tygodnie

W ogóle muszę Wam napisać, że baaardzo podoba mi się nowa uczelnia. Poznałam bardzo fajną dziewczynę, więc mam w końcu do kogo buzię otworzyć

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość

Jestem już w domu
Podróż minęła bezproblemowo, więc kciuki pomogły
Witaj w Polsce
Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
Helllołłlł Mamusie

ale mnie nie było, nie nadrobię Was,
Kooobieto, gdzieś Ty była?! Żeby nas tak zaniedbać

Dziubasku, wszystkiego najlepszego dla Twojego męża
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 21:08   #1236
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość




Kooobieto, gdzieś Ty była?! Żeby nas tak zaniedbać
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 21:11   #1237
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedz!!!!
Bardzo ciężko nam chodzi hamulec, a że wyciągnelismy Xlandera, zeby było Sarence cieplej, to Niunie mogę odesłać na regulacje. U którego sprzedawcy bralaś? Pamiętasz? My u bocianka, czy cos takiego.
Bociek ?

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
Opowiadaj co u Ciebie? Jak dziewczynki? Remont skończony?
Widziałam zdjęcie na fb, jak zwykle bardzo ładnie wyszłaś i jak zwykle świetny makijaż!
Pokaż nam dziewczynki
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-01, 22:56   #1238
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez madzia1k1 Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystim za trzymanie kciuków. Dostałam tę pracę w księgowości. Zaczynam od poniedziałku. Atmosfera wydaje sie byc miła. Prezes sympatyczny i przystojny Powinno być wszystko dobrze, ale wiadomo i tak się troszkę denerwuje, bo nowi ludzie i nowe zadania przede mną. Jutro w pracy mam pożegnanie i na pewno będzie mi smutno, bo zżyłam się bardzo z niektórymi osobami.
Wielkie gratulacje I jak szybko zaczynasz! W sumie to fajnie, bo nie będzie czasu na długie stresowanie się powrotem do pracy Powodzenia!

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
1. Czasem Ci po cichu zazdroszczę takiego czarującego Tymusiau nas to tak w kratkę, ale tez jest słodka.

2. Moja córeczka dzisiaj pierwszy raz po przebudzeniu się wyszła sama z łóżeczka i przyszła do nas do sypialni myślałam, że padnę z zachwytu. Jeszcze z takim rozbrajacym uśmieszkiem przydreptała.
1. E tam Mi się wydaje, ze wszystkie dzieci takie są A te marudzenia od czasu do czasu są tez w jakiś sposób urocze

2. Ale słodka scenka takie ciepłe ciałko wpadające się poprzytulać
A dawno wyjęliście jej szczebelki? Bo ja nawet jeszcze o tym nie myślę. Tzn. myślałam niedawno, ale nie wyobrażam sobie tego... Aż się boję pomyśleć, co ten łobuz mógłby zmajstrować, kiedy się obudzi, wyjdzie z łóżeczka, a my jeszcze będziemy spać

Dziewczyny, jak u Was jest? Macie już w większości powyjmowane szczebelki?



Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Domkowi przebiła się dolna czwórka, tak myślałam że coś jest na rzeczy bo wczoraj wieczorem był cały mokry na główce.

To może na trochę ulży

Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość
fotki Szymka i pytanie - jak Ty zakładasz te rękawiczki my mamy takir z jednym palcem i ja zadko trafiam
Dziękuję za pochwałę tytułu
A wiesz, ze Tymek uwielbia rękawiczki Łapki wyciąga, jak tylko wezmę je do ręki.

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Mam lenia, dzień paszteta itp
Paszteta? Terefere
Poza tym nie uwierzę, że przy roczniaku w domu można się lenić

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Ależ mną kołotają emocje.
Właśnie przeczytałam pamiętnik oryginalny z 1939 roku, aż do czasu wyjścia z obozu koncentracyjnego...
Marinko, co za historia. Jak w powieści! Co Ci ludzi, żyjący za czasów wojny, musieli wycierpieć. Codziennie pękało im serce, bo codziennie ktoś bliski ginął
A ten wujek po jakim czasie teraz wrócił? Ile się z babcią nie widzieli?

P.S. A wiesz ze tą francuską krew to w Tobie widać? To pewnie właśnie to czyni Twoją urodę taką niezwykłą.
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 22:57   #1239
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
dla tych co nie maja mnie na fejsie
A do kogo dzwonimy?

Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
mój tż ma dziś urodziny
Sto lat, panie Dziubku

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Amelce pokazałam się już w nocy, jak się obudziła..
Obudziła się z płaczem, TZ wziął ja do nas do łóżka i przebierał jej pieluchę, wtedy do niej przyszłam ...
Od razu przestała płakać, zrobiła takie wielkie oczka, jakby nie wierzyła i zaczęła mnie rączką delikatnie dotykać po twarzy, żeby sprawdzić czy ja jestem prawdziwa czy na telewizorze I tak leżała i się nie ruszała, jakby się bała, że jak się ruszy to ja zniknę
A potem się rozbrykała i bawiła
Ale wzruszająca scena A następnego dnia, jak było? Nie miała do Ciebie dystansu albo odwrotnie - że nie odstępowała Cię na krok?

Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
moje mają po 16 zębów, więc chyba by nie, chyba że 5?
A w sumie czemu nie piątki? Przecież dziewczyny już mają ponad 1,5 roku


Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
Helllołłlł Mamusie

ale mnie nie było, nie nadrobię Was,
Wszelki duch Agadus, największa zgubo wątkowa, witaj
Co u Was, u dziewczyn, bardzo zarobiona jesteś?

Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
weźcie mi napiszcie w skrócie co i jak z Wami
4 ciąże


Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Domkowi przebiła się dolna czwórka, tak myślałam że coś jest na rzeczy bo wczoraj wieczorem był cały mokry na główce.

To może na trochę ulży

Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość
fotki Szymka i pytanie - jak Ty zakładasz te rękawiczki my mamy takir z jednym palcem i ja zadko trafiam
Dziękuję za pochwałę tytułu
A wiesz, ze Tymek uwielbia rękawiczki Łapki wyciąga, jak tylko wezmę je do ręki.

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Mam lenia, dzień paszteta itp
Paszteta? Terefere
Poza tym nie uwierzę, że przy roczniaku w domu można się lenić


Witam się późną porą
Wiecie, ze my nie bylismy na cmentarzu Tak mi sie nie chciało, ze sobie odpuściliśmy. Moje groby wszystkie są w Warszawie, ale męża w Radomiu. I w tym roku wypadała kolej na odwiedziny jego rodziny. Bo co rok na zmianę jeździmy raz tu, raz tam, inaczej by się nie zdążyło. I nawet mu mówiłam, żeby sam jechał, ale nie chciał. A ja nie chciałam, bo jak sobie pomyślałam o jechaniu w korkach 2 godz., staniu w deszzu z Tymkiem na rękach, bo wózek między groby nie wjedzie, a potem od razu do domu kolejne 2 godz i jakieś karmienie na szybko w samochodzie, to mi się odechciewało... Więc cały dzień siedzieliśmy w domu (mąż pracował ), paląc sobie świeczki w dyniach i się przewalając po podłodze
A wieczorem, jak Tymek poszedł spać, my ... tapetowaliśmy duży pokój Tzn. dwa takie małe fragmenty, 3 godz. nam to zajęło. Po ciemku prawie i w ciszy, żeby go nie zbudzić
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 23:21   #1240
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

A ja zaczytałam sie w blogu Chustki i siedze i rycze.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 23:35   #1241
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
A ja zaczytałam sie w blogu Chustki i siedze i rycze.
Też się wczoraj zryczałam, bo dopiero wczoraj weszłam i się dowiedziałam Nie spodziewałam się tego jednak...
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 06:57   #1242
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Dzień dobry

8 rano i nikogo nie ma?

Brumek ja wyjęłam tydzień temu szczebelki, tak tylko z ciekawości jaka będzie reakcja Lilki Okazało się, że nie ma lepszego zajęcia niż przenoszenie całego kramu z salonu do łózeczka i powrotem
W nocy sie nie boje, Lili śpi z nami w sypialni, drzwi zamknięte więc nigdzie nie pójdzie

Agadus witaj!
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 07:04   #1243
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

WItam znad kawy. Własnie pochłonełam olbrzymiego paczka

Kto jeszcze oprócz mnie dziisaj w pracy?

MARINKO niezwykła historia. Uwielbiam o takich czytac. To prawda, ze my teraz nie doceniamy tego co mamy. Ja nie wiem czy dałabym rade życ w tamtych czasach.

BRUMKU, SCIO a co to za blog?

EVE potwierdzam Mery wyglada na duzo strasza niz 15 miesiecy. I te jej blond loczki

Wczoraj po raz drug była nauka samodzielnego zasypiania. Trwalo to 45 minut. Byłam juz bliska wziecia jej na rece i utulenia na rekach. nie nie płakała tylko łajzowała po całym łóżeczku, gadała itd. na rekach zajełoby mi to zapewne 5-10 minut.

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

BRUMKU ja jeszcze nie wyciagnełam szczebelków. Mma wrazenie, ze ona mi wyleci przez ta dziure
Ja tez nie byłam wczoraj na grobach. rodzice i Tż jeździli. Stwierdziałam,z ę nie bede ciagła Martyny w taka pogode.
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 07:38   #1244
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Marinko naprawdę wzruszyłą mnie Twoja opowieść

Agawoo pięknie opisałaś wasze spotkanie, masz niesamowite wyczucie

Brumku ja wyciągnęłam szczebelki z ciekawości, ale jak na razie nie wiedzę zaciekawienia nową opcją

Hejo
Tej nocy Karolcia spała z nami - obudziła się koło pierwszej z płaczem, nie wiem co jej było, ale tak mocno się we mnie wtuliła, że wzięłam ją do nas i spaliśmy razem. Trochę mało miejsca było, nie wyspałam się zbytnio.

O - tatko wstaje- później się odezwę jeszcze


Aaa jeszcze tylko pytanko
JAk dużo pierdzą wasze dzieci - kilka razy dziennie to ok? czy to znak, ze jednak zjadło coś co nie powinno ?
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 07:59   #1245
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

brumek my jeszcze nie wymowalismy szczebli i narazie nam sie nie spiszy, Sara w łóżeczku tylko spi więc nie widze sensu wyjmowania. Koleżanka zdemontowała szczebelki juz jakiś czas temu i jej córeczka była mocno zdezorientowana w nocy, bo zamiast spać chciała się bawić w wychodzenie
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 08:02   #1246
dziubek79
Zakorzenienie
 
Avatar dziubek79
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 257
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
brumek my jeszcze nie wymowalismy szczebli i narazie nam sie nie spiszy, Sara w łóżeczku tylko spi więc nie widze sensu wyjmowania. Koleżanka zdemontowała szczebelki juz jakiś czas temu i jej córeczka była mocno zdezorientowana w nocy, bo zamiast spać chciała się bawić w wychodzenie
my też szczebelki mamy zostawione
owszem czasem jak mały się bawi w pokoju to mu wyjmę (wczoraj uczył się wchodzenia i wychodzenia) ale w nocy ma założone

Brumku my też grobów nie zaliczyliśmy, mały non stop chory a pogoda była fatalna więc nie tylko Wy siedzieliście w domku

witam się

dziś kontrola a katar bez zmian, już nie wiem co z nim robić
dziubek79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 08:23   #1247
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

Dziewczyny, jak u Was jest? Macie już w większości powyjmowane szczebelki?
ja jakiś czas temu wyjęłam, na początek tylko w dzień, uczył się wchodzenia i wychodzenia w nocy się bałam, że wyleci przez dziurę. Teraz już i on i ja oswoiliśmy się z tą dziurą i zostaje, ale na noc zastawiam takim dużym misiem jak chce wyjść to wychodzi i tak przez misie, ale tak przez sen nie wypadnie

a u mojej siostry jak skończył rok to już miał tylko zapórkę do łóżeczka, bez szczebelków w ogole ale nie wiem jak to możliwe....

maluch obudził się dziś o 6:30... :/ tak jakby teraz dopiero tą zmianę czasu zauważał.. a ja już się cieszyłam, że poszło bezproblemowo :/

dziś idziemy na spacer nareszcie ale chyba tylko na pół godzinki jak tyle czasu nie wychodził, ale dobre i to
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014

Edytowane przez ela_86
Czas edycji: 2012-11-02 o 08:24
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 08:27   #1248
Kolina
Zadomowienie
 
Avatar Kolina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: domek na wzgorzu
Wiadomości: 1 525
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Marina, wczoraj czytałam co napisałaś, ale brakło mi słów, można by powiedziec piękna historia, ale tylko dlatego że miała szczęśliwe zakończenie, bo na początku to był największy koszmar jaki można sobie wyobrazić.... podziwiam wszystkich którzy zostali tak ciężko doświadczeni, że dali radę, nie załamali się, że walczyli
masz rację, nie doceniamy tego co mamy...

dziubek, mam nadzieję że wrocisz z jakąś sensowną receptą na ten katar

my byliśmy wczoraj na jednym cmentarzu (sami, bez dziecka, bo ogromnie wiało), plus małych miejscowości jest taki, że nie ma takiego tołku jak w miastach
mamy jeszcze jeden cmentarz, we wsi obok, dzisiaj podjedziemy, lub jutro
__________________
Kolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 09:00   #1249
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Ellika moje dziecko z reguly nie puszcza bakow. Bardzo rzadko jej sie zdarza. Wczoraj miała taki dzien ale to przez to ze rano jej dałam deser ze sliwkami.

Szczebelki siedzą na swoim miejscu

Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 09:04   #1250
jacieeeee
Wtajemniczenie
 
Avatar jacieeeee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 926
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Dzień dobry

Myha ja też dziś w pracy

Wczoraj Dominik został z moją mamą dwie godzinki, a my skoczyliśmy zapalić znicze Pogoda średnia, więc nie chciałam go brać, nie wspomnę o tych tłumach.
Za to jutro jak będzie ładnie, wezmę go na spacer, pierwszy od ponad 2 tygodni

Ech, nie mam humoru

SHIRA pilnie potrzebuję Twojej pomocy ! Odezwij się do mnie na priv jak będziesz ! plissss
__________________
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba ...

Dominik 29.07.2011r

Edytowane przez jacieeeee
Czas edycji: 2012-11-02 o 09:10
jacieeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 09:12   #1251
dziubek79
Zakorzenienie
 
Avatar dziubek79
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 257
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Myha
Ech, nie mam humoru


Ellika nasz nie oddaje za dużo wiatrów , rzadko kiedy mu się zdarza

Kolinko recepta najwcześniej w przyszłym tygodniu jak wynik wymazu będzie

zapomniałam wcześniej
dziękuję w imieniu męża za życzenia urodzinowe

Edytowane przez dziubek79
Czas edycji: 2012-11-02 o 09:28
dziubek79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 09:44   #1252
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
Brumku my też grobów nie zaliczyliśmy, mały non stop chory a pogoda była fatalna więc nie tylko Wy siedzieliście w domku

I my nie byliśmy na cmentarzu, nie mieliśmy jak się zabrać bez samochodu.
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 09:57   #1253
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

a co do bąków, to Johny też bardzo rzadko.

kurcze, jakby on się dowiedział, że o jego bąkach w necie wypisuje to by mnie zabił

moja mama pojechała do sanatorium dziś trzeba będzie tatę częściej odwiedzać i wymyśliłam sobie coś w związku z tym
będę podrzucać Jasia do taty, a ja zrobię generalne porządki takie wiosenne tylko, że zimowe z wywalaniem z szafek, praniem dywanów, jak przed testem białej rękawiczki zajrzę w każdy kąt!
mam nadzieję, że mi się uda, bo idealne plany tworzyć umiem, baaa jestem w tym najlepsza ale z realizacją gorzej... ale tym razem się postaram!

zaczynam od wtorku, mój TŻ jedzie w dłuższą delegację, a Jaś wyląduje u taty
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 10:02   #1254
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

U nas szczebelki były swgo czasu wyjęte, wyjmuje rano i Agata na drzemke sama się idzie polożyć. W nicy zakładam, bo miała wyciągnięte i wypadła raz, bardzo sie kręci w nocy.

Nikt więcej nie chce piosenek za free
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 10:09   #1255
jacieeeee
Wtajemniczenie
 
Avatar jacieeeee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 926
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Dominik też nie puszcza dużo bąków, Dominik za to beka, beka "jak stary " Bardzo często. Ale podejrzewam, że to przez to że sporo pije. Powrócił już mój butelkowy potwór po chorobie. Łazi z butelką i woła "ić, ić"

A propo. Czy Wasze smyki wszystkie już się przerzuciły na bidony, szklanki i niekapki? Bo Domek dalej z butelką łazi. Umie pić z niekapka, ale woli butlę, to mu nie zabieram
__________________
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba ...

Dominik 29.07.2011r
jacieeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 10:12   #1256
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

SCIO poszeł PW
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 10:15   #1257
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Wiktoria pije z bidonu. Sama z butelki nie umie. Nie wie ze trzeba przechylic. Z butli tylko mleko przed spaniem jej daje.
Probowalas Domkowi kupic tego watera z kubusia z ustnikiem?
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 10:16   #1258
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Dominik też nie puszcza dużo bąków, Dominik za to beka, beka "jak stary " Bardzo często. Ale podejrzewam, że to przez to że sporo pije. Powrócił już mój butelkowy potwór po chorobie. Łazi z butelką i woła "ić, ić"

A propo. Czy Wasze smyki wszystkie już się przerzuciły na bidony, szklanki i niekapki? Bo Domek dalej z butelką łazi. Umie pić z niekapka, ale woli butlę, to mu nie zabieram
mój w zasadzie mało pił z butli... było chyba parę prób, ale włączyłam mu szybko kubek niekapek. Chyba jak miał pół roku, kupiłam taki z Tommee Tippee (od 4msc). Teraz pije z bidonu, wlewam mu rano wodę mineralną i ten bidon stoi sobie gdzieś nisko, on co jakiś czas sobie bierze i pije. A z kubeczka dostaje soczek po obiedzie.
a mleko z takiej butli z ustnikiem, ale przegapiłam moment, kiedy chciał sam pić i teraz przyzwyczajony, że ja mu 3mam butelkę z mlekiem nawet jak mu daje to się denerwuje i mi oddaje
taki 1 z zapewne wielu błędów wychowawczych...

ja jednak jestem za tym, żeby butelki smoczkowe jak najmniej, ale z drugiej strony mój nie pił praktycznie z takiej butli, więc nie mam zielonego pojęcia o odstawianiu takiego smoczka, więc chyba nie powinnam się wypowiadać
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014

Edytowane przez ela_86
Czas edycji: 2012-11-02 o 10:19
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 10:19   #1259
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Jacie moja tylko rano ciągnie mleko. Tak to z kubka.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 10:24   #1260
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
BRUMKU, SCIO a co to za blog?
To blog dziewczyny (kobiety), która dowiedziała się, ze ma raka, parę lat temu, i pisze go tak w sumie na pamiątkę dla synka. A pisze pięknie, genialnie, mądrze. I ona umarła kilka dni temu Dwa wieczory już przepłakałam...

Cytat:
Napisane przez ellika;37376336[B
]Aaa jeszcze tylko pytanko[/B]
JAk dużo pierdzą wasze dzieci - kilka razy dziennie to ok? czy to znak, ze jednak zjadło coś co nie powinno ?
Tymek baaaardzo rzadko. Kiedyś - owszem, jak był tylko na piersi. Teraz jeden na kilka dni może.

Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
dziś kontrola a katar bez zmian, już nie wiem co z nim robić
To kontrola, żeby sprawdzić, czy nic więcej się nie dzieje, tak? Skoro piszesz, że leki dopiero po wynikach.

No i oczywiście dzień dobry
Dziś słońce się przebija i trochę cieplej, bo 9 stopni
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.