Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII. - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-27, 12:26   #1291
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Usłyszałam dziś 'last christmas' w radio... Koniec magii świąt w tym roku
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 13:30   #1292
Szarosc Teczy
Zadomowienie
 
Avatar Szarosc Teczy
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pod laskiem
Wiadomości: 1 598
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
Usłyszałam dziś 'last christmas' w radio... Koniec magii świąt w tym roku
Też słyszałam i zwątpiłam
__________________
...zmiany na lepsze...



spryciula
Szarosc Teczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 19:11   #1293
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

no ja zabrałam książki dlatego, że przez nogę i tak siedzę w domu, a nie wzięłam swojego laptopa, więc nie mam co robić

przeczytałam książkę na zajęcia i muszę teraz napisać z niej recenzję... Straszne jest to, że nie umiem jej napisać -.- nie wiem co zawrzeć w niej a co odpuścić.... a mam napisać 2-3strony

i upiekłam dziś ciasto, ale chyba wyszłam z wprawy bo wyszło taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaakie słodkie
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 14:52   #1294
Szarosc Teczy
Zadomowienie
 
Avatar Szarosc Teczy
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pod laskiem
Wiadomości: 1 598
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Dzień Dobry

Pogoda nam się poprawia, wyszło słońce. Od razu i humor jest lepszy


Idę dziś z Tżem na nowego Bonda. Zobaczymy czy jest tak dobry, jak o nim mówią

A jak tam u Was?
__________________
...zmiany na lepsze...



spryciula
Szarosc Teczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 15:31   #1295
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

ja dzisiaj cały dzień siedzę nad zeszytem i książkami i robię notatki.. już mnie oczy bolą, dlatego wychodze zaraz na spacer sie oderwać i dotlenić
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 19:42   #1296
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Cytat:
Napisane przez Szarosc Teczy Pokaż wiadomość
Dzień Dobry

Pogoda nam się poprawia, wyszło słońce. Od razu i humor jest lepszy


Idę dziś z Tżem na nowego Bonda. Zobaczymy czy jest tak dobry, jak o nim mówią

A jak tam u Was?
Też byłam na Bondzie, film ok, ale fabuła mnie trochę rozśmieszyła. Nie będe zdradzać o co chodzi, bo może któraś z Was będzie jeszcze oglądać. Przy okazji zrobiliśmy sobie spacer.
A zaraz, po Masterchefie siadam jeszcze do notatek, bo jutro mam zaliczenie
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 09:23   #1297
Szarosc Teczy
Zadomowienie
 
Avatar Szarosc Teczy
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pod laskiem
Wiadomości: 1 598
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
Też byłam na Bondzie, film ok, ale fabuła mnie trochę rozśmieszyła. Nie będe zdradzać o co chodzi, bo może któraś z Was będzie jeszcze oglądać.
Mi się podobał, chociaż fabuła momentami przeciągała się w nieskończoność. Nie uważam, że był to czas stracony
__________________
...zmiany na lepsze...



spryciula
Szarosc Teczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 12:06   #1298
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Cytat:
Napisane przez Szarosc Teczy Pokaż wiadomość
Mi się podobał, chociaż fabuła momentami przeciągała się w nieskończoność. Nie uważam, że był to czas stracony
No to widzę, że się zgadzamy

Uff, właśnie wróciłam z siłowni. Byłam u TŻta w pracy pierwszy raz i było całkiem fajnie, poza tym, że dał mi w kość bez taryfy ulgowej Jak to dobrze mieć takiego trenera, który wie ile zżeram słodyczy i że muszę je spalić

I zaraz zmykam na korki, a wieczorem mam jeszcze zaliczenie...
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 14:13   #1299
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Przeżyłam jakoś weekend, ale ciężko było
Nie wiem co za idiota układał plan i miałam same ćwiczenia od rana do wieczora

Teraz w pracy siedzę i popijam herbatkę

Odliczam godziny do wyjazdu do domu
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 16:32   #1300
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Heloł

u was dół i zmęczenie, u mnie bulwersacja o wszystko.
Pokłciłam się wczoraj z TŻ, nie pytajcie o co, nie wiem. ale jak szedł do pracy to mnie nie obudził na " do widzenia" = wojna jest bliska

byłam w weekend w WWA, w ten znowu, ekonomia menadżerska to jakies zło stworzone

Byłam dzisiaj u dermatologa, mam już dość swojego czoła i mam czasem ochotę przejechać po nim żyletką i wszystko zeskrobać zobaczymy jak pomoże kuracja.

a tymczasem na poprawe polecam wątek "łózkowe wpadki "
i wracam do pracy, gotować spagetti dla gości
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 11:50   #1301
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Hej, hej
wczoraj byłam znowu u ortopedy (już trzeci -.-) który stwierdził, że to że nie mogę wyprostować nogi jest z przyczyny albo uszkodzenia łękotki, albo z przykurczu mięśnia (dwaj poprzedni kazali mi chodzić o kulach, więc od 2tygodni mam lekko zgiętą nogę), poszłam na pierwsze ćwiczenia z rehabilitacji (auć!) i byłam wczoraj na krioterapii i dziś też byłam i jak wrócę do Cieszyna to też mam chodzić. No i codziennie ćwiczyć mam. 9 listopada mam kontrolę w Ciechu, zobaczymy co powie ten lekarz. Wiem tyle, że na artroskopie nie muszę się godzić od razu, że mam najpierw zobaczyć czy ćwiczenia pomogą. I w ogóle, udo w chorej nodze mam ciensze o całe 2cm jak to w zdrowej masakra jakaś.

Dziewczyny, macie może czytnik e-booków? Bo ja na tych studiach (w porównaniu z poprzednimi) mam strasznie dużo do czytania, większość jest w pdfie i tak się właśnie zastanawiam czy mi się przyda. Jakie są wasze odczucia?

Ania, kiedy jedziesz do domu?

i dzwoniłam do swojego byłego dziekanatu jak ja ich kocham mówię, że obroniłam się w czerwcu, ale nie odebrałam jeszcze dyplomu i czy jest możliwość wysłania pocztą. Oni, że nie ma takiej mozliwości, muszę osobiście. No to mówię, że nie ma mnie we Wrocławiu, że studiuje w innym mieście i czy np mama może odebrać. A oni, że jedynie wtedy kiedy mam to poświadczenie notarialne. I tekst na koniec: 6listopada jest uroczyste wręczenie dyplomów, będzie Pani?
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-31, 12:05   #1302
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Ale przecież to jest normalne, że nie mogą oddawać Twoich dokumentów osobie, która nie prawnego upoważnienia... Tak samo jak składa się dokumenty na studia - wtedy też może to zrobić ktoś z rodziny czy znajomy, ale jeśli ma ważne wg przepisów prawa poświadczenie, że dajesz mu upoważnienie do zapisania Cię na studia i załatwienie w Twoim imieniu wszystkich związanych z tym formalności jak np. podpisanie umowy o kształcenie. Inaczej mogłabyś ich potem oskarżyć o złamanie prawa, bo to regulują jakieś przepisy. Także w tym momencie po prostu postępują zgodnie z przepisami, żeby sobie nie narobić problemu.
Aha, z tego co pamiętam odbierając dyplom trzeba się podpisać w kilku miejscach (że zwrócili Ci dokumenty, któe dałaś zapisując się na studia itp), więc to pewnie też o to chodzi.

Z nogą współczuję... Mam nadzieję, że rehabilitacja pomoże. Czasami się zastanawiam skąd takie ogromne rozbieżności w diagnozach I jak w związku z tym zaufać jakiemukolwiek lekarzowi Mnie znowu drży mięsień w prawej nodze i łapią mnie skurcze w stopie... Nie wiem, może mam uszkodzone jakieś nerwy? Strasznie się z tym męczę, łykanie magnezu łagodzi tę trzęsawicę, ale zimą jak się pije więcej herbat, to automatycznie magnez też łatwiej się traci...

Co do czytników to może napisz priv do Kasiencji, ona ma chyba z tego co pamiętam? Udzieliłaby Ci najlepszej odpowiedzi Sama nie posiadam, ale kiedyś oglądałam (heh, może kiedyś sobie kupię - lepsze to niż dźwiganie na wakacje grubych książek, bo jak chodzi o studia to jednak wolę wersje papierowe) i faktycznie oczy się mniej męczą a komfort czytania jest o wiele większy
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1

Edytowane przez nicRu
Czas edycji: 2012-10-31 o 12:06
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 15:35   #1303
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
Hej, hej
wczoraj byłam znowu u ortopedy (już trzeci -.-) który stwierdził, że to że nie mogę wyprostować nogi jest z przyczyny albo uszkodzenia łękotki, albo z przykurczu mięśnia (dwaj poprzedni kazali mi chodzić o kulach, więc od 2tygodni mam lekko zgiętą nogę), poszłam na pierwsze ćwiczenia z rehabilitacji (auć!) i byłam wczoraj na krioterapii i dziś też byłam i jak wrócę do Cieszyna to też mam chodzić. No i codziennie ćwiczyć mam. 9 listopada mam kontrolę w Ciechu, zobaczymy co powie ten lekarz. Wiem tyle, że na artroskopie nie muszę się godzić od razu, że mam najpierw zobaczyć czy ćwiczenia pomogą. I w ogóle, udo w chorej nodze mam ciensze o całe 2cm jak to w zdrowej masakra jakaś.

Dziewczyny, macie może czytnik e-booków? Bo ja na tych studiach (w porównaniu z poprzednimi) mam strasznie dużo do czytania, większość jest w pdfie i tak się właśnie zastanawiam czy mi się przyda. Jakie są wasze odczucia?

i dzwoniłam do swojego byłego dziekanatu jak ja ich kocham mówię, że obroniłam się w czerwcu, ale nie odebrałam jeszcze dyplomu i czy jest możliwość wysłania pocztą. Oni, że nie ma takiej mozliwości, muszę osobiście. No to mówię, że nie ma mnie we Wrocławiu, że studiuje w innym mieście i czy np mama może odebrać. A oni, że jedynie wtedy kiedy mam to poświadczenie notarialne. I tekst na koniec: 6listopada jest uroczyste wręczenie dyplomów, będzie Pani?
1. Odkryłaś (niefartem bo niefartem) dietę cud :P

2. Mam czytnik (i uwaga tutaj pójdzie dłuuuuuuga reklama reklama) amazon Kindle keyboard. Jestem tak nim zafascynowana, ze aż mam go w podpisie
A na poważnie. Moja zabawka droga (znajdziesz na allegro) ale najlepsza z dotychczas wypuszcoznych na rynek. Wifi, 3g (50 mb na miesiac FREE -> kiedys bylo caly czas, ale ludzie go uzywali jako routera ), bateria trzyma.... OKOŁO MIESIĄCA ! Ale ! nosze ze sobą wszędzie (zamiast nosic kilka roznej grubosci ksiazek), oczy się nie męczą (bo to nie swieci, technologia tzw e-paper, to naprawde wyglada jakbys trzymala przed soba kartke szarej gazety), gazety mozesz sobie subskrybowac i codziennie rano (po WiFi) ci przychodzą. No ogólnie <3 , a jakbym miała kupić jeszcze raz, to bym kupiła
Mozesz poszukać też kindla w tanszej wersji, ja stwierdziłam, że jeśli myślałam o nim od roku, to już kupie porządny sprzet (swoja drogą TŻ chce kupić słuchawki za 1000 pln )

3. Uczelnia. Miałam to samo przy odbiorze matur. Idziesz do notariusza, to kosztuje (ja chyba dawałam 30 pln 4 lata temu) to chyba jest upoważnienie. I nie ma kłopotu

Jedziecie do domu ? Ja zostaje w KrK I nie widze w ciągu następnego miesiąca możliwości wyjazdu. wrrrr

Ide robić zupe z dyni zobaczymy co z niej wyjdzie
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 16:01   #1304
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Vinia dzisiaj jadę do domu. Wracam dopiero w niedzielę.

Byłam dzisiaj znowu na depilacji laserowej. Ależ to cholerstwo boli
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 18:28   #1305
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Nicru, wydaje mi się, że zwykłe upoważnienie by wystarczyło. Nie mam jak iść do notariusza żeby mi poświadczył, że moja mama jest moją moją mamą i pozwalam jej odebrać dyplom. Wszystkie inne dokumenty już zabrałam swoją drogą z tej 'uczelni'.

Lir, co to za dieta cud gdzie mięśnie zanikają :P
No ja właśnie myślę o Kindle ale ciąglę się zastanawiam, czy brać czytnik czy dołożyć i kupić tablet

Ania, szkoda
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 18:43   #1306
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Vinka, problem w tym, że takie zwykłe upowaznienie (kartka papieru z podpisem) w świetle prawa jest nieważne i mogliby mieć potem problem (ktoś mógłby przyjść z podrobionym podpisem pod takim upoważnieniem). Oni w ten sposób po prostu się chronią.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 21:06   #1307
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Hej, hej!

Vinia, rozumiem rozgoryczenie, ale Nicru ma rację - to dla Twojego dobra Z nogą współczuję, TŻ zawsze mówił, że najgorsza jest rehabilitacja, ale na pocieszenie Ci powiem, że dobra rehabilitacja moją Mamę przywróciła do pełnej sprawności (włącznie z uprawianiem sportów) po zerwaniu ścięgien, co jest bardziej "inwazyjne" niż skręcenie. Także uszy do góry, trochę wysiłku i powinno być ok

O czytniku i ja myślę od jakiegoś czasu, ale po pierwsze, na razie nie mam na niego funduszy, a po drugie - boję się, że będzie mi szkoda rozstać się z papierowymi, tradycyjnymi książkami, które można powąchać i które ładnie wyglądają na półce.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 10:57   #1308
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Vinka nie da rady. Ja miałam zanieść tylko do dziekanatu kartkę na stypendium rektora dla koleżanki co się do Karkowa przeniosła. I panie (akurat ta moja ulubiona czarna pipa pipa) powiedziała, że mi nie wypełni jeśli nie mam upoważnienia notarialnego albo (uwaga, uwaga ) może mi to wypełnić jeśli dostanie zaświadczenie napisane ręcznie, bez notarialnej pieczęci, jeśli to upoważnienie zostanie napisane przy nich.
A ja zrezygnowałam z drugiego kierunku. I niby mi z tym dobrze, a z drugiej strony szkoda mi, bo dowiedziałam się tam tylu przydatnych i ciekawych rzeczy, że och.
I zapisałam się na kurs języka migowego Od wtorku chodzę i literuję migami każdy wyraz jaki spotkam na swojej drodze
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 11:17   #1309
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj znowu na depilacji laserowej. Ależ to cholerstwo boli
Długo sie to trzyma ?

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
Nicru, wydaje mi się, że zwykłe upoważnienie by wystarczyło. Nie mam jak iść do notariusza żeby mi poświadczył, że moja mama jest moją moją mamą i pozwalam jej odebrać dyplom. Wszystkie inne dokumenty już zabrałam swoją drogą z tej 'uczelni'.

Lir, co to za dieta cud gdzie mięśnie zanikają :P
No ja właśnie myślę o Kindle ale ciąglę się zastanawiam, czy brać czytnik czy dołożyć i kupić tablet
Tak jak mówiłam, czytniki e bookow nei powinny świecić, zeby nie męczyć oczu. Aczkolwiek na tablecie czytać też możesz (nie raz widziałam z tym ludzi)

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Vinka, problem w tym, że takie zwykłe upowaznienie (kartka papieru z podpisem) w świetle prawa jest nieważne i mogliby mieć potem problem (ktoś mógłby przyjść z podrobionym podpisem pod takim upoważnieniem). Oni w ten sposób po prostu się chronią.
Laski mają rację. Musi byc pieczęć notariusza i juz.

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
I zapisałam się na kurs języka migowego Od wtorku chodzę i literuję migami każdy wyraz jaki spotkam na swojej drodze
ciężko ? swego czasu tez o tym myslałam. Jakby się nad tym głębiej zastanowić to przydatna rzecz
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-01, 11:22   #1310
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Lir ciężko stwierdzić, bo jestem po pierwszych zajęciach dopiero. Alfabet jest całkiem łatwy do przyswojenia. W ciągu godziny ogarnęłyśmy wszystkie polskie litery. Co prawda bolał mnie nadgarstek nieźle, dziewczyny mówiły, że je palce bolą ale przeszło szybko. Fakt faktem, że trochę to kosztuje, u nas jest to 450 zł, a kobieta mówiła, że w Gliwicach czy Katowicach już jest 800 do 1000 Wiem, że teraz mają być kursy nauczycielskie dofinansowane i mają kosztować coś koło stu złotych, a jak bym zrobiła pierwszy stopień nauczycielskiego to mogę uczyć w przedszkolu
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 12:13   #1311
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Vinka ja mam kindle i jestem strasznie zadowolona. Czyta się bardzo wygodnie, oczy się nie męczą, jest poręczny więc można go wszędzie zabrać, mieści dużo plików.. ja szczerze polecam a tablet moim zdaniem nadaje się bardziej do internetu, jeśli Tobie zależy głównie na czytaniu na stawiałabym czytnik. Najtańszy kindle kosztuje na amazon 80euro

Nieznajoma jakim laserem robisz? Zadowolona jesteś?
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 12:30   #1312
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Dopiero drugi zabieg miałam, ale już sporo włosów wypadło

Robię IPL + laser

Vinia jutro robię ciasteczka z Twojego bloga te z posypką
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 12:58   #1313
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

a kindle da się jakoś stacjonarnie kupić? bo to mama mi będzie kupować, a ona zawsze woli stacjonarnie nie ma zaufania do sklepów internetowych, tymbardziej zza granicy. Ewentualnie all. Co myślicie o tym: http://allegro.pl/czytnik-ebookow-am...757919851.html ?

Ania, smacznego
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 16:14   #1314
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
a kindle da się jakoś stacjonarnie kupić? bo to mama mi będzie kupować, a ona zawsze woli stacjonarnie nie ma zaufania do sklepów internetowych, tymbardziej zza granicy. Ewentualnie all. Co myślicie o tym: http://allegro.pl/czytnik-ebookow-am...757919851.html ?

Ania, smacznego
Ja nigdzie nie widziałam, ale też nie interesowałam się tym jakoś szczególnie Ten wydaje się być ok, mój tata chce go sobie kupić
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 18:18   #1315
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Vinka,
ja mam Kindle 4 Classic i kocham go miłością wielką czytam na nim zarówno książki, jak i czasem teksty na zajęcia (chociaż to, jak wygodnie się czyta zależy od tego jak sformatowany jest sam pdf). lekki, wygodny, noszę w torebce, zawsze jak muszę gdzieś na coś czekać to wyjmuję i czytam. a zamawiałam kiedyś jak był groupon zniżkowy na taką stronę kindle-24 (.pl), trochę się bałam ale jest wszystko ok, widzę że ten sklep nadal działa.

tak naprawdę straszy się że kupowanie na allegro itd. może stać się problemem w momencie gdy Kindle się popsuje (bo gwarancji udziela tylko sam Amazon, polskie sklepy nie mogą nic zrobić poza wysłaniem go do USA), ale mam nadzieję że nic takiego się nie przydarzy.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 20:05   #1316
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

hop, hop co tu taka cisza?

dzieki Dziewczyny za pomoc w wyborze czytnika

a ja wczoraj byłam u fryzjera i z włosów do połowy pleców mam teraz obcięte na chłopaka korciło mnie, żeby dodatkowo sobie kawałek głowy wygolić, żeby było na ostro, ale to może zaś nie na zimę

jutro z samego rana jadę do Cieszyna, mogę sobie na to pozwolić bo mam ino wf, a zwolnienie mam. Mam nadzieję, że nie będzie problemów, bo na zwolnieniu jest napisane, że muszę pomimo to biernie uczestniczyć w zajęciach w obuwiu zmiennym
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 21:14   #1317
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
hop, hop co tu taka cisza?

dzieki Dziewczyny za pomoc w wyborze czytnika

a ja wczoraj byłam u fryzjera i z włosów do połowy pleców mam teraz obcięte na chłopaka korciło mnie, żeby dodatkowo sobie kawałek głowy wygolić, żeby było na ostro, ale to może zaś nie na zimę

jutro z samego rana jadę do Cieszyna, mogę sobie na to pozwolić bo mam ino wf, a zwolnienie mam. Mam nadzieję, że nie będzie problemów, bo na zwolnieniu jest napisane, że muszę pomimo to biernie uczestniczyć w zajęciach w obuwiu zmiennym


poka się
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 09:02   #1318
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
hop, hop co tu taka cisza?

dzieki Dziewczyny za pomoc w wyborze czytnika

a ja wczoraj byłam u fryzjera i z włosów do połowy pleców mam teraz obcięte na chłopaka korciło mnie, żeby dodatkowo sobie kawałek głowy wygolić, żeby było na ostro, ale to może zaś nie na zimę

jutro z samego rana jadę do Cieszyna, mogę sobie na to pozwolić bo mam ino wf, a zwolnienie mam. Mam nadzieję, że nie będzie problemów, bo na zwolnieniu jest napisane, że muszę pomimo to biernie uczestniczyć w zajęciach w obuwiu zmiennym
Łał, odważnie!

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość


poka się
Właśnie!

Ja nadal zdycham, miałam nadzieję, że już mi przejdzie to zapalenie zatok, ale ciągle jeszcze się męczę. No i muszę zaraz ruszyć w miasto i podbić legitkę, bo o niej zapomniałam. A taka pogoda, że się nie chce nosa z domu wystawiać
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 11:08   #1319
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Dziewczyny, nie mam jak zdjęcia sensownego zrobić jak tylko będę jakieś mieć to pokażę

padam na pysk. Wstałam o 5, a zasnęłam dopiero jakoś po 1, w pociągu były tak niewygodne i dziwnie wyprofilowane siedzenia, że spać się nie dało, a w busie tłok i ścisk... dobrze, że następna taka wyprawa dopiero na święta.
I w ogóle zgubiłam się na dworcu w Katowicach, bo po tej przebudowie wyszłam w jakiejś galeryjce i nie wiedziałam jak iść na busa dopiero 3 próba była pomyślna


powinnam iść na wf zanieść zwolnienie, ale tak leje, że nie chce mi się wychodzić, chyba jutro na okienku pójdę
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 11:16   #1320
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Jedne kończą, drugie nie - Maturzyścia 2009 bawią się! Część XXVII.

Hej!

Ja mam dziś bardzo zły dzień... w nocy nie mogłam spać, rano jak wyjeżdżałam z garażu złamałam w aucie antenkę ;/ potem stałam całą droge w pociągu powykrzywiana bo ciasno przy mega gorącym grzejniku. Na uczelnie doszłam cała mokra po czym dowiedziałam sie, że zajęć nie ma bo odwołane ;/ na kolejne bym musiała czekać ponad 5h więc olałam to i pojechałam do domu - cała trzęsłam się z zimna bo wszystko mi przemokło - buty, spodnie, rękawki.. chciałam przebrać na dres który miałam w torbie ale też przemókł. jeszcze w domu problemy.. podsumowując ->

na pocieszenie kupiłam sobie polar w lidlu do biegania - ostatni mi się trafił, wszystko przekopane już i wykupione. byłam też w piekarni i tyyyle pączków było ale nie kupiłam
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-21 23:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.