Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 cz.II - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 3 części naszego wątku ??
Niektóre mamy ruchy dzieci już czują, inne pilnie ich wyczekują - Mamy V-VI 2013 cz.3 0 0%
Powoli dzieciątka nam ujawniają co pomiędzy nogami mają - Mamy V-VI 2013 cz.III 2 4,08%
Powoli rosną nam brzuchy, zaczynamy czuć już ruchy - Mamy V-VI 2013 cz.III 6 12,24%
Swą płeć dzieci objawiają i brykanie zaczynają, Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.III 2 4,08%
Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy, Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.III 3 6,12%
My tu sobie gadu, gadu, a Maleństwa dają czadu - Mamy V-VI 2013 cz.III 6 12,24%
Kolejne wizyty za nami, powoli snujemy macierzyńskie plany - Mamy V-VI 2013 cz.III 1 2,04%
Humorki mamy, sporo wcinamy, brzuszki już rosną-co będzie wiosną? Mamy V-VI 2013 cz.3 18 36,73%
Płeć maluszków poznajemy a rosnące brzuszki dumnie prezentujemy - Mamy V-VI 2013 cz.3 2 4,08%
Na wiadomości dotyczące płci czekamy i snujemy wyprawkowe plany - Mamy V-VI 2013 cz.3 0 0%
Majowo-Czerwcowe mamusie 2013 głaszczą swoje brzusie a one rosną okrąglusie, cz.III 3 6,12%
O płci się dowiadujemy, kopniaczków wyczekujemy - Mamy V-VI 2013 cz.III 6 12,24%
Głosujący: 49. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-06, 08:00   #181
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
cloche Trzymam kciuki i czekam na wieści


Ja śpię na lewym z nogą zadartą po samą brodę
moja pozycja
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:02   #182
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
dziewczyny!!!!!!! chwile mnie nie było a wy już 2 część wątku zakładacie no nie moge...
no ale ok kiedys nadrobię a teraz muszę sie pochwalić
mam dobre wieści byliśmy na 2 USG
Okruszek ma 3,85 mm i serducho bije tak, że chyba aż na korytarzu było słychać hehe
Ma wszystkie rączki i nóżki, mózg, serce i pulsująca pępowinę i widać trochę nosek i uszka jakoś za specjalnie sie nie ruszał, a specjalnie zjadłam batonika żeby pomachał mamusi no ale leniwiec z niego wklejam foty
oczywiście tak mi gin wymierzył dzidzie, że znowu jest większa niż wiek i wyszło 10 t 6 dni! a wg moich obliczeń jest 10 t i 2 dni... no a pęcherz ciążowy ma wg niego 10 t i 3 dni to juz prędzej sie zgadza
Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
foty
Gratuluję udanej wizyty Piękny maluszek
Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość

no to ja mam cudownego Męża pod tym względem - co podam, to zje, chwali i po rękach mnie całuje. Autentycznie


A ja czytaam gdzieś, że makreli lepiej nie jeść bo to ryba, która gromadzi w sobie dużo rtęci czy coś takiego ale mnie może lepiej nie słuchajcie, bo ja strasznie przewrażliwiona jestem - po kilka razy dziennie sprawdzam co mi wolno a czego nie
Mój też zje wszystko

Makreli nie należy jeść za często, od czasu to czasu mała ilość nie zaszkodzi

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczęta! Jak się spało?
O własnie, przypomniała mi sie rzecz, o której już dawno chciałam z Wami pogadać. Spicie już tylko na lewym boku (jak to się zaleca kobietom w ciąży)? Ja niestety jestem przyzwyczajona do spania na wznak z rękami za głową czyli chyba w najgorszej dla ciężarnej pozycju Od jakiegoś czasu próbuję zasypiać na boku, ale tak mnie ciągnie na plecy, że ostatecznie ląduję w swojej stałej pozycji. Myślę poważnie, żeby już zakupić sobie tą poduchę - rogal dla przyszłych mam, może jak będę miała taką asekurację to będzie mi łatwiej
Ja śpię na lewym, na prawym, na plecach, na brzuchu, różnie... Wydaje mi się (może błędnie ) że to ma znaczenie jak brzuszek się pojawi
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
aa dlaczego akurat na lewym trzeba spać? mi lepiej na żołądku, jak się na prawym położę, o ile w ogóle na bok... na plecach jakoś tak spokojniej. no i właśnie jak akurat mam lewą dziurkę w nosie wolną, to się na brzuch kładę
Niby jak się śpi na prawym to coś się tam uciska


Cześć dziewczyny
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:12   #183
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez Meliitele Pokaż wiadomość
Jestem wsciekla.. albo i zalamana. dowiedzialam sie z T jak byl w polsce zamiast z nami czas spedzic to przez ten caly czas byl ze swoja ex.. w hotelu.. ale ona nie wie o mnie i ze ja nosze jego dziecko. Plakac mi sie chce, co za h.uj z niego. jestem taka wsciekla ze pojechalabym do tej dziewczyny i powiedziala ze T spodziewa sie dziecka... myslicie ze to dobry pomysl? normalnie czeska telenowela..
Mellitele kochana wiem, że jesteś wściekła i w pierwszej chwili to na Twoim miejscu pojechałabym do tej dziewczyny i wszystko powiedziała, ale jak się dłużej zastanowiłam to stwierdziłam, że nic to Ci nie da.. Bardziej się zdenerwujesz, może nawet bardzo źle to wpłynie na bobasa. Wiem, że to trudne ale musisz się jak najbardziej odciąć od tego człowieka. Nie pytaj się innych co u niego, co robi, bo z każdą informacją będzie Cię ranić. Zajmij się czymś innym, staraj się myśleć o czymś innym. On się albo opamięta albo nie, ale tylko odcięciem się od sytuacji możesz coś wskurać. Jak będziesz uczestniczyć w jego życiu to nigdy nie poczuje jak bardzo Ciebie mu brakuje i nigdy się nei opamięta.

Zrób sobie jego lalkę voodo powbijaj szpilki i jak Ci będzie gorzej to znowu to zrób Mi kiedyś to pomogło z jednym byłym. Akurat tak się stało, że z dobrego chłopaka, syna lekarzy stoczył się w detoxie. Ale cóż nie rani się takich ludzi jak ja.

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczęta! Jak się spało?
O własnie, przypomniała mi sie rzecz, o której już dawno chciałam z Wami pogadać. Spicie już tylko na lewym boku (jak to się zaleca kobietom w ciąży)? Ja niestety jestem przyzwyczajona do spania na wznak z rękami za głową czyli chyba w najgorszej dla ciężarnej pozycju Od jakiegoś czasu próbuję zasypiać na boku, ale tak mnie ciągnie na plecy, że ostatecznie ląduję w swojej stałej pozycji. Myślę poważnie, żeby już zakupić sobie tą poduchę - rogal dla przyszłych mam, może jak będę miała taką asekurację to będzie mi łatwiej
Ja wczoraj oglądałam jakiś program o mitach w ciąży i było o spaniu na lewym boku. Pani doktor powiedziała, że powinno się spać na boku( nie koniecznie akurat na lewym) bo macica może przygniatać organy jak się śpi na wznak. Ale chodzilo to raczej o zaawansowaną ciążę gdzie te kilogramy mogą przygniatac, na razie to chyba jeszcze można spać jak wygodnie. Ja zasypiam na boku bo zawsze tak spię, ale budzę się już w różnych pozycjach
__________________
/// tralalala///

Wojtek

Edytowane przez maarchewka
Czas edycji: 2012-11-06 o 08:14
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:13   #184
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Ja śpię na lewym, na prawym, na plecach, na brzuchu, różnie... Wydaje mi się (może błędnie ) że to ma znaczenie jak brzuszek się pojawi
Ja się już teraz tym zainteresowałam, bo właśnie wkraczam w II trymestr no i na moje nieszczęście umiem spać tylko w tej jednej pozycji
Podobno każdy nawyk wyrabia się w ciągu 21 dni. Może jak się te 21 dni przemęczę to nauczę się spać na boku
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:15   #185
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

siemka.. widzę,że znów sporo do nadrabiania..
Biedna meliitele

mam dziś kosmiczną energię
zamarynowałam cycki z kury do gyrosa,mam jakieś nowy przyprawki, zobaczymy co z tego będzie
koty dostały surową kurę i ganiają szczęśliwe, mam wreszcie neta w domu!
posprzątałam,nadmuchałam piłę do ćwiczeń, przygotowałam wszystko do sałatki, kapucha do krokietów już się pichci, umyłam okno(niewielki )

Potem skiknę do piekarni (mam teraz pod domkiem piekarnię z cuuuuudnym pieczywem) i zrobię jakies grzanki do gyrosa, wypożyczę jakiś film na dvd i poczekam na tż

O!widzę,że moge pogratulować wizyt! Więc gratuluję

za 5dni mam urodziny i będę stara muszę zamówić torty ( ) więc z tżcikiewm się przejdziemy do cukierni jeszcze..
Oby energia mi nie minęła

póki co chwilę poczytam
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:16   #186
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
dziewczyny!!!!!!! chwile mnie nie było a wy już 2 część wątku zakładacie no nie moge...
no ale ok kiedys nadrobię a teraz muszę sie pochwalić
mam dobre wieści byliśmy na 2 USG
Okruszek ma 3,85 mm i serducho bije tak, że chyba aż na korytarzu było słychać hehe
Ma wszystkie rączki i nóżki, mózg, serce i pulsująca pępowinę i widać trochę nosek i uszka jakoś za specjalnie sie nie ruszał, a specjalnie zjadłam batonika żeby pomachał mamusi no ale leniwiec z niego wklejam foty
oczywiście tak mi gin wymierzył dzidzie, że znowu jest większa niż wiek i wyszło 10 t 6 dni! a wg moich obliczeń jest 10 t i 2 dni... no a pęcherz ciążowy ma wg niego 10 t i 3 dni to juz prędzej sie zgadza

myślę teraz o prenatalnych na które musze iść prywatnie
kiedy najlepiej robić?????
Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
foty

Braaawoo duży maluszek i super na zdjęciach go już widać ale pomyliłaś się- 3,85 cm a jeśli mm to bez przecinka czyli 385

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Lonely lady i jak po Twojej drugiej rozmowie o pracę? Powiedziałaś, że bardzo chętnie, ale jesteś w ciąży? Tak się zastanawiam, że jak bym była pracodawcą i byłaby taka sytuacja to jeśli spełniałabyś moje wymagania (może aktualnie poza reprezentacyjnym wyglądem ze względu na brzuszek) to pewnie umieściłabym Cię na liście "oczekujących" w sensie, że jak będzie potrzebny następny pracownik to po co szukać od nowa.
Dla mnie dodatkowym plusem byłaby szczerość pracownika, bo zawsze mogłaś się zgodzić i zataić.
A może umówisz się osobiście do niedoszłego szefa na rozmowę osobistą?
Właśnie tak zrobiłam, umówiłam się z nim na rozmowe osobistą

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Mama Kazała mi dziś leżeć i olać sprzątanie i gotowanie. Wyciągła krokiety. Trudno... muszą zrozumieć , że nie zawsze będę dyspozycyjna
Mama dobrze mówi, słuchaj jej i oszczędzaj się

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dzisiaj stuknął nam 8my tydzień za 2 tygodnie wizyta u gina a na mikołajki prenatalne


Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
No proszę, myślałam, że jestem jedyna wszyscy się zawsze ze mnie śmieją, że tak śpię
Co do spania, to spanie na plecach i prawym boku uciska dolną żyłę główną, którą dostarczana jest krew do maluszka. Więcej na ten temat tutaj:

http://www.osesek.pl/ciaza-i-porod/z...u-w-ciazy.html

Na brzuchu podobno w pierwszym trymestrze można, później juz nie.
Dziewczyny jesteście Skarbnicą Wiedzy.. Ja głównie śpię na prawym boku, z nogą podkuloną prawie do brody i łokciami na uszach czasem przekręcam się na brzuch..
Nie wiedziałam, że na prawym nie można
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:17   #187
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Ja się już teraz tym zainteresowałam, bo właśnie wkraczam w II trymestr no i na moje nieszczęście umiem spać tylko w tej jednej pozycji
Podobno każdy nawyk wyrabia się w ciągu 21 dni. Może jak się te 21 dni przemęczę to nauczę się spać na boku
My specjalnie przenieśliśmy się na drugi koniec łóżka Bo ja śpię z brzegu i twarzą muszę być do otwartej przestrzeni i spałam tak na prawym boku a teraz potrafię na lewym. Na prawym nie bo mi mężu dmucha w twarz a ja tego nie cierpię Dopiero jak wychodzi rano do pracy to się rozwalam
Dasz radę się przestawić


Aaa! Nie pochwaliłam się Mamy dziś równo 12tc
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 08:19   #188
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
siemka.. widzę,że znów sporo do nadrabiania..
Biedna meliitele

mam dziś kosmiczną energię
zamarynowałam cycki z kury do gyrosa,mam jakieś nowy przyprawki, zobaczymy co z tego będzie
koty dostały surową kurę i ganiają szczęśliwe, mam wreszcie neta w domu!
posprzątałam,nadmuchałam piłę do ćwiczeń, przygotowałam wszystko do sałatki, kapucha do krokietów już się pichci, umyłam okno(niewielki )

Potem skiknę do piekarni (mam teraz pod domkiem piekarnię z cuuuuudnym pieczywem) i zrobię jakies grzanki do gyrosa, wypożyczę jakiś film na dvd i poczekam na tż

O!widzę,że moge pogratulować wizyt! Więc gratuluję

za 5dni mam urodziny i będę stara muszę zamówić torty ( ) więc z tżcikiewm się przejdziemy do cukierni jeszcze..
Oby energia mi nie minęła

póki co chwilę poczytam
oracowita z Ciebie Mamusia
a co do tortu, to na dzień chłopaka Tż upiekłam sama pierwszy raz w życiu, ale wyszedł pyyyyysznyyyyy
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:21   #189
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Meliitele najważniejsza jesteś ty i twój synek. a że jakiś głupol o tym nie wie, to jego strata. zasługujecie na kogoś kto uczyni was szczęśliwymi, a nie będzie was krzywdził bo nie dorósł do roli ojca

Paulina gratuluję udanej wizyty i cudnego maleństwa

miałam wczoraj oglądać Dextera po pilatesie, ale stwierdziłam że wolę Masterchefa. już samo patrzenie na jedzenie sprawia mi przyjemność zresztą teraz mam fajnie bo mąż mi gotuje, bo ja wracam później do domu. i ostatnio zrobił taką pyszną pizzę z salami, że następnego dnia prosiłam o kolejną
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:21   #190
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
mam dziś kosmiczną energię
zamarynowałam cycki z kury do gyrosa,mam jakieś nowy przyprawki, zobaczymy co z tego będzie
koty dostały surową kurę i ganiają szczęśliwe, mam wreszcie neta w domu!
posprzątałam,nadmuchałam piłę do ćwiczeń, przygotowałam wszystko do sałatki, kapucha do krokietów już się pichci, umyłam okno(niewielki )

Potem skiknę do piekarni (mam teraz pod domkiem piekarnię z cuuuuudnym pieczywem) i zrobię jakies grzanki do gyrosa, wypożyczę jakiś film na dvd i poczekam na tż


za 5dni mam urodziny i będę stara muszę zamówić torty ( ) więc z tżcikiewm się przejdziemy do cukierni jeszcze..
Oby energia mi nie minęła
Widzę, że naprawdę Cię roznosi

Ja też mam super piekarnię za rogiem ale nawet nie wyszłam po pieczywo na śniadanie, tak leje, że mi się odechciało

Wpadniesz w tortem urodzinowym?
Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Właśnie tak zrobiłam, umówiłam się z nim na rozmowe osobistą
Trzymam kciuki
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:22   #191
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
My specjalnie przenieśliśmy się na drugi koniec łóżka Bo ja śpię z brzegu i twarzą muszę być do otwartej przestrzeni i spałam tak na prawym boku a teraz potrafię na lewym. Na prawym nie bo mi mężu dmucha w twarz a ja tego nie cierpię Dopiero jak wychodzi rano do pracy to się rozwalam
Dasz radę się przestawić


Aaa! Nie pochwaliłam się Mamy dziś równo 12tc
No właśnie u mnie jest tak samo- jak to określiłaś muszę spać do otwartej przestrzeni. Dlatego wieczorem leżę na lewym wtulona w Tż, a jak On już zaśnie to przekręcam się d.. do Niego

za 12 tc
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 08:23   #192
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość

Aaa! Nie pochwaliłam się Mamy dziś równo 12tc
brawo!

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
oracowita z Ciebie Mamusia
a co do tortu, to na dzień chłopaka Tż upiekłam sama pierwszy raz w życiu, ale wyszedł pyyyyysznyyyyy
ja nie mam kiedy a uwielbiam piec.. raz tylko chciałam przyszpanować i zrobiłam krem taki prawdziwy na maśle...
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:24   #193
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
No właśnie u mnie jest tak samo- jak to określiłaś muszę spać do otwartej przestrzeni. Dlatego wieczorem leżę na lewym wtulona w Tż, a jak On już zaśnie to przekręcam się d.. do Niego

za 12 tc
No ja mam podobnie Chwilę się przytulę i odwracam się Ale wtedy on się przekręca i mnie przytula od tyłu, tak spać uwielbiam





Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
brawo!
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:25   #194
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Widzę, że naprawdę Cię roznosi

Ja też mam super piekarnię za rogiem ale nawet nie wyszłam po pieczywo na śniadanie, tak leje, że mi się odechciało

Wpadniesz w tortem urodzinowym?

Trzymam kciuki
spoko podzielę się tort dla wszystkich! i krokiety!
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:26   #195
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
spoko podzielę się tort dla wszystkich! i krokiety!
to może i sto lat zaśpiewamy jak nam będzie smakowało
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:29   #196
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez axella
za 5dni mam urodziny i będę stara muszę zamówić torty
o to będziesz wcześniej stara niż ja choć ja to się śmieję, że zawsze to rok bliżej do emerytury

Cytat:
Napisane przez axella
ja nie mam kiedy a uwielbiam piec.. raz tylko chciałam przyszpanować i zrobiłam krem taki prawdziwy na maśle...
zjadłabym takiego orzechowego torta, z takimi karmelizowanymi orzechami włoskimi w miodzie

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii
No ja mam podobnie Chwilę się przytulę i odwracam się Ale wtedy on się przekręca i mnie przytula od tyłu, tak spać uwielbiam
ja ostatnio przytulam się tylko popołudniami (co kończy się zaśnięciem zwykle), a wieczorem od razu odwracam się tyłem żeby mnie przytulać od tyłu tym sosobem jestem wyprzytulana z każdej strony
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:30   #197
Inna_Uk
Rozeznanie
 
Avatar Inna_Uk
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rybnik/UK
Wiadomości: 751
GG do Inna_Uk
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Witajcie Mamuski

Jak zwykle mialam duzo do napisania i zapomnialo mi sie
Jeszcze w pierwszej czesci pisalysmy o tabletkach,wiec ja nie wiedzac jeszcze ze jestem w ciazy lykalam ketonal,i nurofen bo strasznie bolaly mnie zeby :/
Wogole jak sie dowiedzialam o ciazy i zaczelam uwazac na siebie,na to co jem itp to smialam sie sama do siebie,ze na poczatku jak jeszcze nie wiedzialam to robilam takie ekstremalne rzeczy a teraz taka bidulka,tego nie,tego nie wolno hehe naprawde czasem mnie to rozsmiesza.

Bylo tez wczoraj o tym kiedy poczelo sie dzieciatko Otóż wiem dokladnie kiedy to sie stalo
A najlepsze jest to ze tak sie staralismy,tak jak pisalyscie,przytulanki kilka razy w tyg,mega starania i nic,a jak zaczelam planowac pod koniec lipca ze staranka przerywamy,i zaczelismy planowac wakacje zagraniczne w przyszlym roku i odkladanie pieniazkow to sie udalo
Poprostu przestalam myslec,i dlatego tez wiem kiedy dokladnie sie poczelo moje malenstwo,bo przestalismy tak szalec z przytulankami :P

Wlasnie mialam sie pytac odnosnie spania,jak to z tym spaniem na plecach??
Bo czytalam gdzies ze juz tak w okolicach 4-5 miesiaca nalezy zaczac spac na boku(obojetnie ktorym),zeby nie uciskac tetnicy.
Ja uwielbialam spac na bokach,ale jakis czas temu cos zaczelo mi w tym przeszkadzac,i zaczelam spac na plecach i teraz spanie na bokach to dla mnie katorga :/

Hmm chcialam cos jeszcze napisac :myśli:

za wizytujace mamusie dzisiaj
Paulina sliczny bobasek i suuupcio ze wszystko dobrze
Ja mialam prenatalne 12t1d

Milego dzionka

Justi :brawo: za 12tydzien
Oooo spisz tak jak ja
Humpback ja mam 9 urodziny,wiec jestes chwilke po mnie Ale tak sie dobralismy z Tz ze ja mam 9 a on 10 Ale w tym roku nie bedzie imprezki,bo w portfelu pustka
__________________
"Niewykorzystane szanse bolą znacznie bardziej niż popełnione błędy..."
12/2011 Staranka rozpoczete
7/9/2012 Pojawiły się cudowne II kreseczki
29/10/12 Pierwsze USG
3/12/12 Pierwsze kopniaczki
Nasze Maleństwo

Edytowane przez Inna_Uk
Czas edycji: 2012-11-06 o 08:35
Inna_Uk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:30   #198
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość

Trzymam kciuki
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:35   #199
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez axella
spoko podzielę się tort dla wszystkich! i krokiety!
tort krokiety chyba zaraz coś zjem

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii
to może i sto lat zaśpiewamy jak nam będzie smakowało
dla mnie sama myśl jest tak smakowita, że mogę zacząć śpiewać już teraz
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 08:35   #200
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

tort to bym czekoladowy z wiśniami zjadła!!
łeejery... zaraz muszę iść robić dalej.
Chyba pozwolę sobię na kawę dziś, a co!
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:36   #201
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez Inna_Uk Pokaż wiadomość
Witajcie Mamuski

Jak zwykle mialam duzo do napisania i zapomnialo mi sie
Jeszcze w pierwszej czesci pisalysmy o tabletkach,wiec ja nie wiedzac jeszcze ze jestem w ciazy lykalam ketonal,i nurofen bo strasznie bolaly mnie zeby :/
Wogole jak sie dowiedzialam o ciazy i zaczelam uwazac na siebie,na to co jem itp to smialam sie sama do siebie,ze na poczatku jak jeszcze nie wiedzialam to robilam takie ekstremalne rzeczy a teraz taka bidulka,tego nie,tego nie wolno hehe naprawde czasem mnie to rozsmiesza.
To podobnie jak ja. Ogólnie- jak już wspominałam jestem przeciwniczką leków przeciwbólowych przeciwko grypie itp. Jakoś ok 5 tyg, nie wiedząc o ciąży, strasznie kiepsko się czułam.. tak jakbym miała wysoką gorączkę, w pracy panowała grypa, wszyscy na zwolnienia się wykruszali.. Po namowach Tż dwa wieczory z rzędu brałam aspirynkę
Teraz jak już wiem znowu trzymam się z dala od tego, głowa mnie strasznie bolała już ze 3 razy, ale jakoś to przetrzymałam
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:36   #202
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Boże laski, jak Wy wczoraj zaszalałyście z postami...

Szok! Ledwo nadrobiłam, ale już cytować nie mam siły.

Ja od dzisiaj 4 dni laby i leżenia w łóżku. Miałam dni do odebrania więc i to uczyniłam. Szkoda tylko, że pogoda do d.up.y i od samego rana leje, a niestety muszę się więcej dotleniać, bo zauważyłam, że nawet przy powolnym wstawaniu z krzesła po chwili robi mi się słabo i ciemno przed oczami. Wcześniej tak miałam jak szybko wstawałam z łóżka, a teraz normalnie przy każdym wstaniu nawet z pozycji siedzącej... Takie niedotlenienia chyba są szkodliwe dla maluszka, bo w końcu wszystko łącznie z tlenem czerpie ode mnie...

Poza tym nie jestem w stanie jeść karkówki i kurczaka. Po prostu nie dam rady. Więc moje menu stało się bardzo ubogie i nie wiem po prosu co jeść. Na śniadanie kanapka albo płatki na mleku, na kolację podobnie a na obiad hmmm... frytki z surówką...

Jak Wy laski sobie radzicie z jedzeniem. Co jecie?!? Bo ja już mam dosyć tej monotonii...
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:37   #203
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez Inna_Uk Pokaż wiadomość
Humpback ja mam 9 urodziny,wiec jestes chwilke po mnie Ale tak sie dobralismy z Tz ze ja mam 9 a on 10 Ale w tym roku nie bedzie imprezki,bo w portfelu pustka
ja 11sty!
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:38   #204
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
tort to bym czekoladowy z wiśniami zjadła!!
łeejery... zaraz muszę iść robić dalej.
Chyba pozwolę sobię na kawę dziś, a co!
a ja, rafaello albo tiramisu
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:40   #205
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

nie no dziewczyny. nie macie litości. 8 stron od wczoraj? OSIEM??? to co bedzie w kwietniu?

z tego co pamiętam:
nuna dobrze ze wszystko się dobrze skończyło ja też chyba najbardziej boję się upadków szczególnie w późniejszych miesiącach... zima idzie a ja taka zgrabna jestem że zawsze przynajmniej kilka gleb zaliczam jak śnieg spada

melitele a to pała



aaaaa no i rzecz jasna: heloł w nowym wątku
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:45   #206
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Mamusie ale macie tempojeden dzień mnie nie było, a tu nowy watek i tyle stron do przeczytania Ale miło zobaczyć date mojego porodu na 1 stronie tego watku narazie po 2 usg wciaz ten sam termin...chociaz mialam zakręconą sytuacje bo według miesiączki dziecina powinna sie urodzic 22 marca...ale lekarz stwierdził ze już zapominamy o tej dacie

I dziękuje wszystkim za przywitanie

Co do spania to spie na brzuchu, ewentualnie plecach..nie wiem jak zaczac na boku...dla mnie to jak najgorsza kara

A mamusie w okolicach 16 tyg. macie juz brzuszki?bo mi jakos nie roście...wagowo 1-2kg przytyłam i widac brzuch tylko jak sie najem a rano płaskia

Musze uciekac do pracy, ale juz od grudnia bede miec wiecej czasu dla siebie, dziecinki i Was
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:47   #207
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Hej mamuski


Ja spie na boku, chociaz czasami zdarza mi sie spac na wznak.
Wiem ze nie powinno sie trzymac rąk pod glowa w pozycji na wznak. Zawsze tak spalam, a teraz staram sie wyrobic nawyk spania na boku

A tak w ogole to druga noc z kolei nie moge cos spac.
Dzis wieczorem mam usg, mam nadzieje ze bedzie dobrze

Milego dnia, wieczorem bede miala do nadrabiania
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:49   #208
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
dziewczyny!!!!!!! chwile mnie nie było a wy już 2 część wątku zakładacie no nie moge...
no ale ok kiedys nadrobię a teraz muszę sie pochwalić
mam dobre wieści byliśmy na 2 USG
Okruszek ma 3,85 mm i serducho bije tak, że chyba aż na korytarzu było słychać hehe
Ma wszystkie rączki i nóżki, mózg, serce i pulsująca pępowinę i widać trochę nosek i uszka jakoś za specjalnie sie nie ruszał, a specjalnie zjadłam batonika żeby pomachał mamusi no ale leniwiec z niego wklejam foty
oczywiście tak mi gin wymierzył dzidzie, że znowu jest większa niż wiek i wyszło 10 t 6 dni! a wg moich obliczeń jest 10 t i 2 dni... no a pęcherz ciążowy ma wg niego 10 t i 3 dni to juz prędzej sie zgadza

myślę teraz o prenatalnych na które musze iść prywatnie
kiedy najlepiej robić?????
i super zdjęcia
Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczęta! Jak się spało?
O własnie, przypomniała mi sie rzecz, o której już dawno chciałam z Wami pogadać. Spicie już tylko na lewym boku (jak to się zaleca kobietom w ciąży)? Ja niestety jestem przyzwyczajona do spania na wznak z rękami za głową czyli chyba w najgorszej dla ciężarnej pozycju Od jakiegoś czasu próbuję zasypiać na boku, ale tak mnie ciągnie na plecy, że ostatecznie ląduję w swojej stałej pozycji. Myślę poważnie, żeby już zakupić sobie tą poduchę - rogal dla przyszłych mam, może jak będę miała taką asekurację to będzie mi łatwiej
Ja sypiam okropnie
staram się nie spać już na brzuchu, a zawsze tak zasypiałam
Budze się po x razy w nocy i przewracam z boku na bok bo mi niewygodnie
Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
siemka.. widzę,że znów sporo do nadrabiania..
Biedna meliitele

mam dziś kosmiczną energię
zamarynowałam cycki z kury do gyrosa,mam jakieś nowy przyprawki, zobaczymy co z tego będzie
koty dostały surową kurę i ganiają szczęśliwe, mam wreszcie neta w domu!
posprzątałam,nadmuchałam piłę do ćwiczeń, przygotowałam wszystko do sałatki, kapucha do krokietów już się pichci, umyłam okno(niewielki )
Nie boisz się dawac surowej kury?
Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Aaa! Nie pochwaliłam się Mamy dziś równo 12tc

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
No ja mam podobnie Chwilę się przytulę i odwracam się Ale wtedy on się przekręca i mnie przytula od tyłu, tak spać uwielbiam
U nas ja się odwracam D. też i śpimy na brzegach łóżka, a pomiędzy nami pies
potterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:50   #209
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
siemka.. widzę,że znów sporo do nadrabiania..
Biedna meliitele

mam dziś kosmiczną energię
zamarynowałam cycki z kury do gyrosa,mam jakieś nowy przyprawki, zobaczymy co z tego będzie
koty dostały surową kurę i ganiają szczęśliwe, mam wreszcie neta w domu!
posprzątałam,nadmuchałam piłę do ćwiczeń, przygotowałam wszystko do sałatki, kapucha do krokietów już się pichci, umyłam okno(niewielki )

Potem skiknę do piekarni (mam teraz pod domkiem piekarnię z cuuuuudnym pieczywem) i zrobię jakies grzanki do gyrosa, wypożyczę jakiś film na dvd i poczekam na tż

O!widzę,że moge pogratulować wizyt! Więc gratuluję

za 5dni mam urodziny i będę stara muszę zamówić torty ( ) więc z tżcikiewm się przejdziemy do cukierni jeszcze..
Oby energia mi nie minęła

póki co chwilę poczytam
Ale z Ciebie SuperMama! A torcik bym Ci chętnie zrobiła, bo uwielbiam piec, a że słodkiego ostatnio nie ruszam za bardzo to nawet byś go w całości dostała Szkoda, że tak daleko...

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Poza tym nie jestem w stanie jeść karkówki i kurczaka. Po prostu nie dam rady. Więc moje menu stało się bardzo ubogie i nie wiem po prosu co jeść. Na śniadanie kanapka albo płatki na mleku, na kolację podobnie a na obiad hmmm... frytki z surówką...

Jak Wy laski sobie radzicie z jedzeniem. Co jecie?!? Bo ja już mam dosyć tej monotonii...
Wiesz co, ja jem na szczęście w miarę rozmaite jedzenie. Nie odrzuca mnie specjalnie od niczego, wręcz przeciwnie Na szczęście do mięska mam ogromne upodobanie, więc mogę wybierać we szystkich możliwościach. Może u Ciebie to chwilowe. A jak z zupami? Możesz je jeść? Bo tu też można zaszaleć (jest dużo opcji) no i zdrowo
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:54   #210
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Widziałyśmy już nasze maluszki, choć niewielkie mamy brzuszki. Mamy V-VI 2013 c

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada
Poza tym nie jestem w stanie jeść karkówki i kurczaka. Po prostu nie dam rady. Więc moje menu stało się bardzo ubogie i nie wiem po prosu co jeść. Na śniadanie kanapka albo płatki na mleku, na kolację podobnie a na obiad hmmm... frytki z surówką...
Jak Wy laski sobie radzicie z jedzeniem. Co jecie?!? Bo ja już mam dosyć tej monotonii...
ja z tych co jedzą prawie wszystko to co widzą. ale jakbym nie mogła jeść karkówki/kurczaka to bym spróbowała smażonych parówek, zapiekanek z salami, omletów z warzywami, naleśników z mięsem mielonym i fasolą lub z takim nadzieniem jak do ruskich pierogów, zapiekanek warzywnych (ziemniaczanych, makaronowych), zup-kremów z grzankami (albo kosteczkami żółtego sera, który tak pysznie się roztapia w ustach), kotletów jajecznych albo z kaszy gryczanej w sosie pieczeniowym. a jak mięso odpada całkowicie to bym poszukała jakiś pysznych wegetariańskich przepisów.
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.