Koty- część V - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-06, 08:53   #2791
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy paste odkłaczającą kupie u weta czy prędzej w zoologu??
I tu, i tu

Bezo-Pet jest bardziej profesjonalna, są też takie "normalne" malt pasty.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:57   #2792
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
I tu, i tu

Bezo-Pet jest bardziej profesjonalna, są też takie "normalne" malt pasty.
dokładnie o tej myslałam, dzięki, zapytam w sklepie najpierw, a jak będą inne to też brać? działają jak trzeba?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 09:16   #2793
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty- część V

Mój kot mało zrzuca futra, ale przy innym stosowałam codziennie przez tydzień zwykłą Malt Soft Gimpeta i przestał rzygać.
Duża tubka 20 zł, mała 7 zł.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 09:36   #2794
iwona1110
Zadomowienie
 
Avatar iwona1110
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 550
Dot.: Koty- część V

Jak się zgłasza na allegro takie aukcje? Chętnie to zrobię ale nie wiem jak?
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."
Faith Resnick

Mój facebook
iwona1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 09:47   #2795
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Poza tym nie znoszę jak ma długą sierść i jak wyjdzie z kuwety, usiądzie na podłodze i zostawia mi "pieczątki", bo ma kropelki moczu na tych długich kłakach
A, w tych okolicach to też go z mamą przycinamy

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Też zgłosiłam
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 09:49   #2796
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez iwona1110 Pokaż wiadomość
Jak się zgłasza na allegro takie aukcje? Chętnie to zrobię ale nie wiem jak?
W załączniku masz odpowiedź .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (32,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (54,5 KB, 14 załadowań)
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 09:53   #2797
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy paste odkłaczającą kupie u weta czy prędzej w zoologu??
Ja kupuję w zoologu Gimpa Malt-Soft. Tej od weta koty nie tknęły

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
I tu, i tu

Bezo-Pet jest bardziej profesjonalna
O, nawet chyba te miały.

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Mój kot mało zrzuca futra, ale przy innym stosowałam codziennie przez tydzień zwykłą Malt Soft Gimpeta i przestał rzygać.

Ja kupiłam ostatnio taką wielką za 32 zł.
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 10:06   #2798
iwona1110
Zadomowienie
 
Avatar iwona1110
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 550
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
W załączniku masz odpowiedź .
Dziękuję Monika - zgłosiłam.
Byłam na długi weekend u rodziców TŻ. Wiedzą że mamy koty - nawet im się podobały choć kotów nie lubią. Ogólnie zdziwieni że oba koty kastrowane "no jak tak można? to wbrew naturze! zrobiliście im krzywdę! Kotka powinna mieć choć raz kocięta"
Idąc tym tropem zapytałam czy kocur powinien choć raz w życiu pobzykac? Wiem - nieładnie no ale na pytanie po co tej kotce te kocięta raz w życiu już mi odpowiedzieć nie umieli.
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."
Faith Resnick

Mój facebook
iwona1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:14   #2799
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez iwona1110 Pokaż wiadomość
Byłam na długi weekend u rodziców TŻ. Wiedzą że mamy koty - nawet im się podobały choć kotów nie lubią. Ogólnie zdziwieni że oba koty kastrowane "no jak tak można? to wbrew naturze! zrobiliście im krzywdę! Kotka powinna mieć choć raz kocięta"
Idąc tym tropem zapytałam czy kocur powinien choć raz w życiu pobzykac? Wiem - nieładnie no ale na pytanie po co tej kotce te kocięta raz w życiu już mi odpowiedzieć nie umieli.
To jest normalne myślenie u części ludzi w tym wieku .

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Tej od weta koty nie tknęły
(...)
O, nawet chyba te miały.
Moje jedzą Bezopet bo muszą, ale szału nie ma . Pewnie nie ma w tym jakichś polepszaczy smaku czy czegoś innego co jest w innych pastach .
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:15   #2800
ziazik
Rozeznanie
 
Avatar ziazik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 697
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez iwona1110 Pokaż wiadomość
Dziękuję Monika - zgłosiłam.
Byłam na długi weekend u rodziców TŻ. Wiedzą że mamy koty - nawet im się podobały choć kotów nie lubią. Ogólnie zdziwieni że oba koty kastrowane "no jak tak można? to wbrew naturze! zrobiliście im krzywdę! Kotka powinna mieć choć raz kocięta"
Idąc tym tropem zapytałam czy kocur powinien choć raz w życiu pobzykac? Wiem - nieładnie no ale na pytanie po co tej kotce te kocięta raz w życiu już mi odpowiedzieć nie umieli.
Podróżowaliście z kotami?

Zastanawiam się nad zabraniem kotów na Święta do moich rodziców, to jest 2 godziny drogi od nas, ale strasznie się waham, bo one źle znoszą podróże, zwłaszcza w transporterku. Zastanawiam się, co bym musiała mieć, żeby podróż odbyła się spokojnie, no i czy to dla nich znów nie będzie ogromny stres, taka zmiana miejsca. Pobyt u opiekunki odchorowywały bardzo Z drugiej strony w okresie Świat nie znajdę osoby, która chętnie by przychodziła dwa razy dziennie do nich
Co myślicie?
ziazik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:20   #2801
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zabraniem kotów na Święta do moich rodziców, to jest 2 godziny drogi od nas, ale strasznie się waham, bo one źle znoszą podróże, zwłaszcza w transporterku. Zastanawiam się, co bym musiała mieć, żeby podróż odbyła się spokojnie, no i czy to dla nich znów nie będzie ogromny stres, taka zmiana miejsca. Pobyt u opiekunki odchorowywały bardzo Z drugiej strony w okresie Świat nie znajdę osoby, która chętnie by przychodziła dwa razy dziennie do nich
Co myślicie?
Przypomniałaś mi o wycieczce w przyszłym tygodniu . Wszystko już mam, kuwetę też zabieram . Wet mi odradził Stress Out, powiedział, że zwolni akcje serca i guzik się tam dowiem, więc jedziemy "na trzeźwo", zobaczymy, czy dojedziemy, czy w połowie drogi będzie zawracanie .

Ziazik wiesz jak Twój rudasek znosi te chwilowe przeprowadzki. Szukaj, na pewno znajdziesz kogoś, kto przyjdzie do nich dwa razy dziennie jedzonka dosypać i kuwetkę posprzątać, nawet w Wigilię, nie ma przecież aż tak dużo roboty, żeby ktoś miał z tym problem. Szkoda Euzebiusza, żeby się męczył , jakaś petsitterka musi się znaleźć .
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 10:24   #2802
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez iwona1110 Pokaż wiadomość
Idąc tym tropem zapytałam czy kocur powinien choć raz w życiu pobzykac? Wiem - nieładnie no ale na pytanie po co tej kotce te kocięta raz w życiu już mi odpowiedzieć nie umieli.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:24   #2803
iwona1110
Zadomowienie
 
Avatar iwona1110
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 550
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość
Podróżowaliście z kotami?

Zastanawiam się nad zabraniem kotów na Święta do moich rodziców, to jest 2 godziny drogi od nas, ale strasznie się waham, bo one źle znoszą podróże, zwłaszcza w transporterku. Zastanawiam się, co bym musiała mieć, żeby podróż odbyła się spokojnie, no i czy to dla nich znów nie będzie ogromny stres, taka zmiana miejsca. Pobyt u opiekunki odchorowywały bardzo Z drugiej strony w okresie Świat nie znajdę osoby, która chętnie by przychodziła dwa razy dziennie do nich
Co myślicie?
Tym razem nie - tam jest pies który był szczuty na koty No i jak pisałam nie lubią tam kotów.
Podróżowaliśmy z Horusem nad morze - 4 godziny w jedną stronę. On lubi jazdę samochodem - auto duże, kuweta stała sobie i po drodze nawet skorzystał. Nie zamykaliśmy go w transporterku bo tego nie znosi - był w szelkach i na smyczy żeby nie wszedł np. pod pedały. Wiem że tak nie wolno ale inaczej się z nim nie da bo ciągle się drze - myślę że ja zniosłam tę drogę gorzej niż on bo bez przerwy miał coś do powiedzenia. Ze zmianą miejsca problemu nie było - kilka godzin i czuł się jak u siebie.
Do samochodu przyzwyczajaliśmy Horusa wcześniej. Pewnie można użyć feliway w sprayu. Ja tylko raz podróżowałam z kotem - może ktoś bardziej doświadczony coś doradzi
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."
Faith Resnick

Mój facebook
iwona1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:30   #2804
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
1. To jest normalne myślenie u części ludzi w tym wieku .

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------



2. Moje jedzą Bezopet bo muszą, ale szału nie ma . Pewnie nie ma w tym jakichś polepszaczy smaku czy czegoś innego co jest w innych pastach .
1. Ja tam mojej babci przegadałam Mama mi w tym pomogła Jak wezmę wypłatę to będę załatwiać kastracje 2 kocurów babci.

Muszę się tylko dowiedzieć, czy można ich przetrzymać w lecznicy z 1 dzień po, bo to koty wychodzące. Chodzi o to, żeby ran nie naruszyły.

2. No właśnie. Może gdyby moje od początku jadły tę pastę, to by się przyzwyczaiły, a tak to mają porównanie i nici.


No i mam problem z Chamem. Tyle co zjadł trochę mokrego i zwymiotował

Czekam na kasę i chyba zamówię mu miesięczny zestaw Applaws'a. Boję się tylko, że za bardzo się 'uzależni'.
---------------------------
Pojadę jeszcze na przegląd do weta ze wszystkimi futrzakami. Jak pisałam, mieli podejrzenie tasiemca. Melman (pies) jednak dalej nie może jeść niektórych potraw i przysmaków. Ostatnio po długim czasie dałam mu kawałek paska mięsnego i momentalnie wszystko zwrócił (wcześniej jadł makaron )
Chamowi teraz tez po mokrej zdarza się zwrócić. Nie wiem, albo jakaś alergia pokarmowa, albo coś z żołądkiem albo znowu jakiś pasożyt. Zastanawiające jest jednak to, że (odpukać) Majlowi i Persilli nic nie jest.
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:34   #2805
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość
Podróżowaliście z kotami?

Zastanawiam się nad zabraniem kotów na Święta do moich rodziców, to jest 2 godziny drogi od nas, ale strasznie się waham, bo one źle znoszą podróże, zwłaszcza w transporterku. Zastanawiam się, co bym musiała mieć, żeby podróż odbyła się spokojnie, no i czy to dla nich znów nie będzie ogromny stres, taka zmiana miejsca. Pobyt u opiekunki odchorowywały bardzo Z drugiej strony w okresie Świat nie znajdę osoby, która chętnie by przychodziła dwa razy dziennie do nich
Co myślicie?
feliway w sprayu, opryskac transporter i wewnatrz auta na min 15 minut przed wsadzeniem kota

bardzo pomaga - ja wiozlam w autobusie ta moja dziczke w transporterze (maz byl w pracy i on uzywa auto a kotka musiala byc szybko do veta dostarczona) i wlasnie transporter spryskalam i po 15 minutach dopiero dalam go na podworko a w srodku jedzenia, kotka weszla i calutki czas potem byla spokojna, tyle ze musiala mnie widziec (z autobusu nioslam ja 30 minut to kliniki i musialam miec transporter w rekach tak zeby widziala moja reke i wlosy, jak probowalam niesc transporter jak walizke to kotka sie dziczyla)

jak przewoze chlopakow to oni jada na tylnym siedzeniu, klade koc, pryskam feliway i po 15 minutach chlopaki sa wsadzani do auta, nie twierdze ze jest super ale jak ja z nimi siade z tylu to jest w miare, Skuter z reguly lezy przytulony do mojej nogi, Cyc lazi i albo konczy na tylnej polce albo na ramieniu u meza, a dokladnie to siedzi miedzy ramieniem meza i zaglowkiem (i cud ze jeszcze nie spowodalismy zadnego wypadku bo na ten widok wielu kierowcow robi karpia)

jednak na dluzsza podroz obaj sa w szelkach i wtedy karnie siedza z tylu
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa

Edytowane przez Rybiorek
Czas edycji: 2012-11-06 o 10:36
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:43   #2806
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość
Podróżowaliście z kotami?

Zastanawiam się nad zabraniem kotów na Święta do moich rodziców, to jest 2 godziny drogi od nas, ale strasznie się waham, bo one źle znoszą podróże, zwłaszcza w transporterku. Zastanawiam się, co bym musiała mieć, żeby podróż odbyła się spokojnie, no i czy to dla nich znów nie będzie ogromny stres, taka zmiana miejsca. Pobyt u opiekunki odchorowywały bardzo Z drugiej strony w okresie Świat nie znajdę osoby, która chętnie by przychodziła dwa razy dziennie do nich
Co myślicie?
Ja wprawdzie nie, bo na rzecz zwierząt zrezygnowałam z podróży (moja decyzja), ale myślę że możesz spróbować.

Moim zdaniem nie uchronisz kotów całkowicie od stresu .
Ważne jest również, jak koty przyjmą rodzice i ewentualnie inni domownicy. Jeśli będą w stanie zrozumieć czym jest zmiana miejsca dla kotów, to warto spróbować.
Inna sprawa, że koty u opiekunki zostały same- bez Ciebie. Tutaj sprawa inaczej wygląda, bo będziesz z nimi co na pewno zmniejszy ich stres.

Jeśli masz możliwość, jedź do rodziców z kotami przed świętami. Na parę godzin. Zapoznałyby się z otoczeniem i trochę oswoiły.
Weź ze sobą ich legowisko np. żeby czuły znajomy zapach. Oczywiście jakąś zabawkę, starą i może coś nowego , co odwróci ich uwagę od sytuacji.


---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez iwona1110 Pokaż wiadomość
Nie zamykaliśmy go w transporterku bo tego nie znosi - był w szelkach i na smyczy
Jeżdżę tak z Chamem do weta Po ostatniej walce z transporterem A w szelkach jest grzeczny

Persilla siedzi w klatce.
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:48   #2807
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty- część V

kurcze, ale ludzie maja pomysły... biedna yorczunia, zgłoszone... ciekawe, czy te 200zł to rzeczywiscie cała cena, bo kurde razem z transporterem to tanio jak barszcz
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:59   #2808
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
kurcze, ale ludzie maja pomysły... biedna yorczunia, zgłoszone... ciekawe, czy te 200zł to rzeczywiscie cała cena, bo kurde razem z transporterem to tanio jak barszcz
Jeszcze 4 dni, cena poszłaby w górę, ale jak za taki transporter to tanio, jak by mnie było stać to bym była zainteresowana takim bo jest b.fajny, tylko bez psa bym chciała .

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Jeżdżę tak z Chamem do weta Po ostatniej walce z transporterem A w szelkach jest grzeczny

Persilla siedzi w klatce.
Moje na szczęście siedzą ładnie w transporterach, śpią albo patrzą na mnie, nie ma koncertów ani prób wydostania się .
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 12:03   #2809
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Koty- część V

hej mam problem i chciałabym się poradzić, a wiem że jest tu kilka specjalistek od żywienia kotów moja kotka 3 miesięczna niechętnie je suche, tylko wtedy jak jest naprawdę głodna a nic innego nie ma w misce (to jest taka moja mała sztuczka żeby jednak jadła suche).
I w związku z tym moje pytanie. Czy może jeść samo mokre, a od czasu do czasu suche jak mi sie uda ją "namówić"? czy jednak może suche jest niezbędne dla prawidłowego żywienia kotów i powinna jeść? jeśli tak to jak ją "zmusić"? macie jakieś dosiadczenia w tej kwestii?
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 12:12   #2810
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Magda_84 Pokaż wiadomość
Czy może jeść samo mokre, a od czasu do czasu suche jak mi sie uda ją "namówić"? czy jednak może suche jest niezbędne dla prawidłowego żywienia kotów i powinna jeść? jeśli tak to jak ją "zmusić"? macie jakieś dosiadczenia w tej kwestii?
Jeżeli to mokre nazywa się Ziwi Peak, Power of Nature, Herrmanns albo Terra Felis to może .

A żeby jadła suche to spróbuj ją troszkę przygłodzić, powinno zadziałać. Jak nie - to trzeba czekać na wypowiedzi właścicielek niejadków .
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 12:41   #2811
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość

Moje jedzą Bezopet bo muszą, ale szału nie ma . Pewnie nie ma w tym jakichś polepszaczy smaku czy czegoś innego co jest w innych pastach .
zam.ówiłam u weta bezo-pet ale na jutro będzie dopiero.
jak podajesz swoim, skoro nie rzucaja sie jak wygłodzone wilki??
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 12:52   #2812
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
zam.ówiłam u weta bezo-pet ale na jutro będzie dopiero.
jak podajesz swoim, skoro nie rzucaja sie jak wygłodzone wilki??
Na palca i na koci język prosto .
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 12:54   #2813
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
Na palca i na koci język prosto .
ja tak nie dam rady z Cycem wiec mu daje na nos albo lape, on chce sie tego pozbyc i zlizuje
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 12:55   #2814
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
Na palca i na koci język prosto .
dzieki, dziś dałam oleju do karmy, od jutra zacznę zabawe z pastą.
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 12:57   #2815
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
ja tak nie dam rady z Cycem wiec mu daje na nos albo lape, on chce sie tego pozbyc i zlizuje
Dawałam tak Soni, ale potrafiła tak wstrząsnąć łapką, że Bezopet lądował na podłodze albo na mnie . Teraz to już tylko do pyszczka prawie na siłę.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dzieki, dziś dałam oleju do karmy, od jutra zacznę zabawe z pastą.
Ja się trzy razy dziennie bawię z tabletkami. Dziś Sonia na mnie warczała, żebym jej nie dawała tej drugiej niedobrej tabletki .
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:00   #2816
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość

Ja się trzy razy dziennie bawię z tabletkami. Dziś Sonia na mnie warczała, żebym jej nie dawała tej drugiej niedobrej tabletki .
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 17:53   #2817
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty- część V

taką dziś śliczną pacjentkę miałyśmy, pewnie będzie szukać domu, jak wyzdrowieje , bo właścicielom nie zależało na jej leczeniu zrobiłyśmy jej operację za darmo, zobaczymy, czy to jej pomoże...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0266.jpg (77,5 KB, 26 załadowań)
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 17:58   #2818
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Koty- część V

jeszcze wisi ta aukcja z transporterem i ktoś licytuje
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 18:05   #2819
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Transporter plus york gratis....
http://allegro.pl/transporter-duzy-d...765989376.html

Jak możecie to zgłaszajcie.
zgłosiłam też.

w ogóle to odkąd przygarnęłam Iskierkę, nie rozumiem jak można kupować koty czy psy, kiedy schroniska są przepełnione i tyle kotów/psów w potrzebie - w każdym wieku, w każdym kolorze itd. bardzo smutno mi się robi jak czytam, że już nie ma dla nich miejsca i grozi im uśpienie
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 18:06   #2820
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
taką dziś śliczną pacjentkę miałyśmy, pewnie będzie szukać domu, jak wyzdrowieje , bo właścicielom nie zależało na jej leczeniu zrobiłyśmy jej operację za darmo, zobaczymy, czy to jej pomoże...

A co się koteczce stało?

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
jeszcze wisi ta aukcja z transporterem i ktoś licytuje
Aaaa szkoda gadać .
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.