Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-12, 10:14   #2491
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez xPaulax19 Pokaż wiadomość
Waniliova
Ja mam 21 a mój tż 23 ale zanim dzidzia się urodzi to więcej będzie

wioliix chcemy tego bo inaczej nie było by tego w planach a jak już pisałam że ślub(kościelny) nie jest tak dla mnie ważny jak dzidzia To teraz tylko czekanie na maj lub czerwiec
A to nie będzie taka impreza duża tylko taka dla rodzeństwa i rodziców.
To młodzi jesteście tzn. Ty jesteś w moim wieku my planujemy tak min. 2 lata po ślubie

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Waniliova, nie pocieszę Cię bo po prostu całe życie mam takie proste Ale niestety każde loczki czy samodzielnie robione czy u fryzjera po max. 2 godzinach same mi się prostują Więc coś za coś
A kręcone są przecież takie piękne Czasami zaglądam na wątek CG na wizażu i one z byle jakiego puchu wydobywają taki piękny skręt jakby lokówką był robiony, coś niesamowitego
No tak, jak dziewczyna ma proste to chce kręcone, a jak ma kręcone to chce proste kręcone też są fajne, ale mnie się robią takie fałdy, a nie loki poza tym kolor też masz piękny ja mam ciemny blond i pasemka jasny blond

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Hej Mam przerwę w zajęciach więc wpadłam do domu na śniadanie
Dziś czuję już się lepiej, choć cały weekend przeleżałam w łóżku zwijając się z bólu i w międzyczasie oglądając Chirurgów...

Miłego dzionka
Uuuu, współczuje ale najważniejsze, że jest już lepiej wzajemnie miłego dzionka
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 10:14   #2492
larys__a
Rozeznanie
 
Avatar larys__a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 586
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

można gdzies simsy z neta ściągnąć??
larys__a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 10:20   #2493
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez larys__a Pokaż wiadomość
halo

alofkowa żyj kobieto! co ja mam powiedzieć jak tż całymi tygodniami będzie za granica i wróci tylko na weekend
jestem w zupełności świadoma- innni mają gorzej, bo widują się rzadko na co dzień, a to jednorazowy wyjazd TŻ. ale i tak mi dziwnie
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 10:29   #2494
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Hej dziewczyny

Ja od rana biegałam po szpitalu Musiałam odebrać ostatnie badania przed moją operacją.

Jaki senny dzień idę po kawkę
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 10:30   #2495
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
jestem w zupełności świadoma- innni mają gorzej, bo widują się rzadko na co dzień, a to jednorazowy wyjazd TŻ. ale i tak mi dziwnie
jeżeli masz go na co dzień to faktycznie może być Ci dziwnie
Ja swojego Tż widuję praktycznie tylko w weekendy, a czasem nawet co 2 tyg jak mam zjazd w szkole
TŻ pracuje w wojsku, a popołudniami dorabia jako instruktor nauki jazdy więc zazwyczaj kończy pracę o 20:30 ale czasem jak mam mieć zjazd w weekend to w tygodniu organizuje sobie jakieś wolne popołudnie dla nas
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 10:41   #2496
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Znowu nie było mnie chwilę...
Dziękuję Wam za słowa współczucia dla siostry. Niestety tak w życiu bywa.

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
ale mam frajdę ! gram w simsy i mam nudności wiec pewnie jestem w ciąży w sensie że wirtualnie xd
Wczoraj grałam do 3 w nocy i wynikły z tego bliźnięta
Cytat:
Napisane przez xPaulax19 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki trochę rzadko piszę ale czytam cały czas
Wiecie chcemy zdecydować się na dzidzie, ale jedyny sposób to ślub chociażby cywilny i taki jest plan na wakacje ślub cywilny dla najbliższych Co o tym myślicie
Nie rozumiem dlaczego ślub ma być jedynym sposobem? Tak się tylko pytam bo nie mogę dostrzec zależności.

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
No to nic, tylko gratulować

Dziewczyny tż jeszcze nie pojechał a ja już tęsknie
o jaaaaaaaa znam to uczucie! Przez długi czas widywaliśmy się co weekendy i zawsze zaczynałam tęsknić jak uświadamiałam sobie, że za chwilę wyjedzie. Spójrz na to tak: masz tydzień wolnego
Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
no i fajnie, jak macie możliwości i warunki, to nie ma co czekać
Ja przed trzydziechą to nie mam co myśleć o dzieciach, na szczęście mój instynkt całkowicie się ze mną zgadza Chłop ostatnio marudził, że by chciał, ale zdrowy rozsądek nas powstrzymuje. Idę łyknąć tabsa
Ja chyba czasem bym chciała mieć taką małą słodką dzidzię... ale jak mnie nachodzi to parę dni spędzonych z siostrzenicami wybija mi z głowy te głupoty....


Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
Hej, ja tylko na chwilkę.
Chciałam tylko napisać ze spraw ślubno-weselnych, zrobiliśmy we dwoje z tż listę gości taką pierwszą i wyszło nam 150 osób. Mam nadzieję że niedługo przejdziemy do dalszych działań, na razie ciężko z czasem...
TŻ'owi wyszło 98 osób z rodziny...... a na moje pytanie czy ich w ogóle zna to oczywiście! tylko, że nie potrafił wymienić imion dzieci kuzynek.... Ja nie zamierzam zapraszać kuzynów z którymi nie mam kontaktu... albo wymienimy jedno zdanie raz na 4 lata, mimo, że jest to kuzynostwo I linii i jest nieliczne.
Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Ja jutro będę gadała z fotografami, muszę powiedzieć, że nienawidzę czarno-białych zdjęć, zawsze jak takie widzę w internecie przy reportażu ,to przewijam dalej, ciekawe co powiedzą na takie moje podejście
Mi część takich zdjęć wydaje się smutna... a ze ślubu pragnę mieć takie przesiąknięte radością

wioliix - uważam tak samo lubię moje życie takie jakie jest czyli podróże podróże i jeszcze raz podróże! Wiem, że z dzieckiem też można ale u mnie ze względów finansowych raczej nie wyjdzie...

Edytowane przez Kate Noir
Czas edycji: 2012-11-12 o 10:43
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 10:50   #2497
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cześć dziewczyny,

Ależ dużo piszecie

My w tym tygodniu jedziemy podpisać umowę z zespołem i umówieni jesteśmy z foto i video Jakby udało się podpisać wszystkie te umowy to na jakiś czas spokój
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 10:55   #2498
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Próbuje was zacząć nadrabiać bo długo mnie tutaj nie było

Cytat:
Napisane przez Piankka Pokaż wiadomość
Ładna sala Ale tez zwróciłam uwagę na płytki...

Ja się witam po ciężkiej nocy... tż koło 1 dostał ciężkiej jelitówki i całą noc nie spałam, bo był bardzo osłabiony i musiałam latać za nim i z piciem żeby się nie odwodnił... Do pracy nie poszłam żeby go nie zostawić, 9godzin go trzymało, teraz śpi Do apteki pojechałam nakupiłam leków za 70zł Fantastyczny weekend...

Panuje jakiś wirus "grypy żołądkowej" masakra mnie tez wziął kiedyś

Edytowane przez ane3kaa
Czas edycji: 2012-11-12 o 10:57
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 10:56   #2499
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Wpadam na chwilę bo w pracy jestem
W sobotę byliśmy z TŻ sale oglądać,w pierwszym z nich babka się pyta jaki termin nas interesuje a TŻ wypalił sierpień 2013! a ja tam tylko: "cooooooooo?!przecież mówiliśmy że 2014" babka jak się na nas popatrzała
TŻ mi później mówi że mu się pomyliło ale jak dla niego to on by mógł już jak najszybciej brać ślub
też bym mogła już za rok gdybym finansowo dała radę
Obejrzeliśmy w sobotę 3 sale ale jakoś żadna nas szczególnie nie urzekła, a dzisiaj jedziemy pooglądać kolejne 3

No i weselny klimat, już się zaczyna....

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Tycikata, Nati_kk to możemy spotkamy się w weekend za dwa tygodnie w Dąbrowie, co?
Jestem jak najbardziej ZA co prawda za 2 tyg mają do nas znajomi z Irlandii przyjechać więc też będziemy chcieli się z nimi spiknąć ale znajdę czas i żeby się z Wami spotkać

W ogóle jakaś popularna ta Dąbrowa



Kate Noir strasznie współczuję siostrze....co za tragedia... nie wiem co powiedzieć...

kulbensikowa jak się babcia czuje?
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 11:00   #2500
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
A tak skoro jesteśmy już w temacie rozłąk itd. to rozumiecie taką sytuacje, kiedy mąż wyjeżdża do Norwegii, nie ma go już od 3 miesięcy, a żona zostaje sama w Polsce z 2letnim dzieckiem. Dziecko bardzo odczuwa brak taty, a żona tylko komentuje "dobrze, niech będzie tam jak najdłużej, więcej pieniędzy przywiezie, a N. dostanie wiecej zabawek"...

Ja szczerze mówiąc tego nie rozumiem. Kumam, że niektórzy nie mają wyjścia i muszą pracować za granicą, ale akurat w tej sytuacji mieli wystarczająca ilość pieniędzy, nie byli biedni, a teraz dla kasy poświęcają swoje uczucie, przynajmniej tak to wygląda z mojej strony....
Moje zdanie na ten temat brzmi tak : Jak wyjezdzać to razem....

Nie wyobrażam sobie aby mój Tz pojechał gdzieś np. na rok do Anglii by zarobić... i przez ten rok byłby tylko Skype
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 11:04   #2501
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Jadę po łebkach bo nie mam totalnie czasu od kilku dni

Pati - teściowa nie wie co mówi Buźka jak Aniołek VS a stara chyba ma jakieś uderzenia gorąca bo bredzi

Agunineczka - co do kawy to się zgadzam, to lura jakaś a nie kawa lepiej w domu zadziałać, na pewno w smaku będzie zdecydowanie lepsza

Aloffkowa, powinnaś trzymać kciuki za udaną podróż i liczyć na fajny prezent a nie tam smęcić, trzeba mieć trochę czasu tylko dla siebie bo najgorsze to uzależnić się od drugiej osoby

Paula a ja Cię rozumiem. Ludzie mają w życiu różne priorytety, dla jednych jest to kariera, dla innych podróże albo idealna sylwetka. Nie wszyscy marzą o Bóg wie jakim ślubie Zrób wszystkie potrzebne badania zacznij o siebie intensywnie dbać i do roboty!
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 11:06   #2502
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Dziewuszki

Mam nietypową prośbę Piesek córki znajomej mojej mamy bierze udział w jakimś konkursie internetowym. Wystarczy, że klikniecie "zagłosuj na mnie", nie trzeba się rejestrować KLIK Bardzo zależy tej młodej na wygranej. Pomożecie ?

Szkoda ze nie wiedziałam o tym konkursie wczesniej bo bym mojego Badiego wystawiła xD a nie wiesz do kiedy konkurs trwa ? bo nie moge doczytac

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
AnULka248 żelazko antycellulitowe aż musiałam wpisać w google. pierwszy raz o takim czymś słyszę
Co do targów to ogólnie było warto iść? I może zapodaj linkami do foto, to coś podpowiemy

Ale mi się wkręciła TA piosenka
Tez mi sie wkręciła xD
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 11:07   #2503
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Wpadam na chwilę bo w pracy jestem
W sobotę byliśmy z TŻ sale oglądać,w pierwszym z nich babka się pyta jaki termin nas interesuje a TŻ wypalił sierpień 2013! a ja tam tylko: "cooooooooo?!przecież mówiliśmy że 2014" babka jak się na nas popatrzała
TŻ mi później mówi że mu się pomyliło ale jak dla niego to on by mógł już jak najszybciej brać ślub
też bym mogła już za rok gdybym finansowo dała radę
Obejrzeliśmy w sobotę 3 sale ale jakoś żadna nas szczególnie nie urzekła, a dzisiaj jedziemy pooglądać kolejne 3

No i weselny klimat, już się zaczyna....


Jestem jak najbardziej ZA co prawda za 2 tyg mają do nas znajomi z Irlandii przyjechać więc też będziemy chcieli się z nimi spiknąć ale znajdę czas i żeby się z Wami spotkać

W ogóle jakaś popularna ta Dąbrowa
Super, to się jeszcze zgadamy dokładnie

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Moje zdanie na ten temat brzmi tak : Jak wyjezdzać to razem....

Nie wyobrażam sobie aby mój Tz pojechał gdzieś np. na rok do Anglii by zarobić... i przez ten rok byłby tylko Skype
Dokładnie...
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 11:15   #2504
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
alloffkowa, takie: KLIK Kosztowały niecałe 1,30zł/szt To 3 kupiłam, w razie jakby mi się któraś zbiła Takie same na allegro za 3,50zł/szt widziałam.
W sumie to ja nigdy kawy latte nie piłam, ale widziałam na przystanku taką reklamę: KLIK i się napaliłam na tą kawę Muszę ją kupić jak będę na zakupach

Piłam karmelowa jest dobra

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez xPaulax19 Pokaż wiadomość
Tak postanowiliśmy nie chcemy dzidzi bez ślubu a ja tylko na to czekam mieszkać mamy gdzie nie jest źle prace mam TŻ również. A mi bardziej zależy na dzidzi niż ślubie Taka nasza decyzja tylko na to czekam pewnie nie jedna pomyśli że głupio robię ale tak chcemy

Nie robisz głupio, sama bym juz chciała ale nie mamy jak na razie warunków xD ale wiem ze zaraz po ślubie będziemy sie starac

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Jutro pierwszy dzień w nowej pracy... Trochę się boję jak to będzie... No i jak wytrzymam 8h Bo dotychczas pracowałam po 5h

Oglądamy z C. "Kilerów 2-óch" Kiedyś to były komedie, nie to co teraz.

Trzymam kciuki aby Ci sie wszystko w tej nowej pracy udało

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Ja oglądałam te romantyczne komedie, ale szału nie było. Skrzydlate Świnie widziałam i też takie sobie. W sumie z tych nowych to najlepsza komedia wg mnie to Lejdis

zgadzam sie w 100% ale podobno teraz z tych nowosci co wyszło to Baby sa jakieś inne tez dużo osób mi chwali
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 11:15   #2505
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

ane3kaa: Nie mam pojęcia tylko mnie poprosili bym podała linka dalej. No to podałam
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 11:17   #2506
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez wioliix Pokaż wiadomość


Pokaże Wam jaką piękną sesje na plener znalazłam

http://slubzakopane.wordpress.com/20...em-pod-rysami/

Cudne
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 11:28   #2507
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez wioliix Pokaż wiadomość
Pokaże Wam jaką piękną sesje na plener znalazłam

http://slubzakopane.wordpress.com/20...em-pod-rysami/
Pięknie

Mnie się jednak marzy sesja nad naszym morzem...

szkoda tylko, że tak daleko mamy
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 11:34   #2508
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez wioliix Pokaż wiadomość
Pokaże Wam jaką piękną sesje na plener znalazłam

http://slubzakopane.wordpress.com/20...em-pod-rysami/
Przepiękna!
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 11:43   #2509
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość

No tak, jak dziewczyna ma proste to chce kręcone, a jak ma kręcone to chce proste kręcone też są fajne, ale mnie się robią takie fałdy, a nie loki poza tym kolor też masz piękny ja mam ciemny blond i pasemka jasny blond
Jak będziesz miała czas, to podczytaj sobie forum dla zakręconych Odpowiednia pielęgnacja i stylizacja działają cuda!
A ja sobie siedzę w pracy, chłop mi nie spał całą noc, bo go brzuch bolał oby mu znowu nie wróciła choroba ze studiów.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 11:58   #2510
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Jak będziesz miała czas, to podczytaj sobie forum dla zakręconych Odpowiednia pielęgnacja i stylizacja działają cuda!
A ja sobie siedzę w pracy, chłop mi nie spał całą noc, bo go brzuch bolał oby mu znowu nie wróciła choroba ze studiów.
Ok, poczytam

A na co chorował w czasie studiów?
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 12:12   #2511
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Mozecie zaglosowac na Agusie? Mozna codziennie raz zaglosowac

https://www.facebook.com/Kredito24PL...e%2Cfor-101402
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 12:16   #2512
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Mozecie zaglosowac na Agusie? Mozna codziennie raz zaglosowac

https://www.facebook.com/Kredito24PL...e%2Cfor-101402
Poszło
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 12:36   #2513
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Moje zdanie na ten temat brzmi tak : Jak wyjezdzać to razem....

Nie wyobrażam sobie aby mój Tz pojechał gdzieś np. na rok do Anglii by zarobić... i przez ten rok byłby tylko Skype
Widzisz... TŻ ma tutaj bardzo dobrą pracę i ani myśli by gdzieś jechać... ja z kolei nie mam tutaj żadnych perspektyw i zamierzam popracować parę miesięcy w Szkocji. Ja go nie wyciągnę a on mnie nie zdoła zatrzymać. Tak samo chcę pojechać na work&travel do USA. On wie, że nie może mi tego zabronić bo ja mu nie zabraniam jego wyjazdów mimo, że strasznie się o niego boję (alpinizm i te sprawy). Myślę, że 3 miesiące mogłabym wytrzymać ale na rok bym się również nie zgodziła... bo co to za związek?

Mam parę przykładów związków na odległość i uważam, że o ile jest to wyjazd na jakiś określony czas w celu zarobkowym - a później powrót do kraju to ok. Jednak znam pary które tak po prostu żyją od paru lat i nie zamierzają tego zmienić (z dłuuugim stażem małżeństwa).

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Pięknie

Mnie się jednak marzy sesja nad naszym morzem...

szkoda tylko, że tak daleko mamy
oooo ja bym chciała w Bieszczadach ale też mam daleko
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 12:42   #2514
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Czesc dziewczyny

Mam do Was pytanie ... jako ze slbu planujemy na 2015 (czyli rok pozniej niz ten watek ale nie ma pozniejszej daty w watku ) i mam teraz pytania

1. jakie rozwiazanie proponowalybyscie - albo moze jestescie w takiej sytuacji - GDZIE zrobic wesele jesli tż jest z zakopanego a ja z mazur i dzieli nas 800 km ? oboje mieszkamy w Wawie ale zeby jego rodzina przyjechala do mnie na mazury to 800 km i 12 godzin jazdy (co na dziadkow nie zadziala za dobrze) lub odwrotnie - zeby moi jechali do TZ ... i robienie po srodku, pod Warszawa to jest rozwiazanie? Marzylam by blogoslawienstwo bylo w domu u mnie lub u tesciow... a tak w polowie to nie wiem sama....

2. jakie sa koszty autokarow? mozliwe ze np na mazurach jest taniej wynajac niz z warszawy? Bo wyszlo nam 800 km x 2 = 1600 km to jakies 8 tys zlotych

3) ile placi sie u Was za osobe przy wynajeciu sali weselnej ?


Dodam ze ode mnie jest 70 osob, a od TZ jest 40.
U mnie wiecej osob bedzie moglo byc przenocowane, jak nie wszystkie - wiec odpada koszt za nocleg.

Bo jak u TŻ to jeszcze nocleg trzeba zaplacic.


Pozdrawiam i gratuluje wszystkim Wizazankom tego wątku - tego pieknego wydarzenia przed Wami
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2012-11-12 o 12:58
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 12:47   #2515
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Ok, poczytam

A na co chorował w czasie studiów?
Tego nikt nie wie. Był u różnych lekarzy, także profesorów, porobił masę badań i nic mu nie wykryli Przeszło po uderzeniowej dawce antybiotyków w celu zabicia helicobactera, ale co mu naprawdę było tego nikt nie wie. Co my wtedy przeżyliśmy to był koszmar, miesiącami nie spał i ciągle go bolało, tona leków, dieta, nic nie pomagało. Cudem 4 rok skończył na samych trójach, bo nie miał sił się uczyć, a na egzaminy chodził po nieprzespanych nocach. Dlatego jak słyszę, że go brzuch boli, to słabo mi się robi.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 12:56   #2516
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Mam do Was pytanie ... jako ze slbu planujemy na 2015 (czyli rok pozniej niz ten watek ale nie ma pozniejszej daty w watku ) i mam teraz pytania

1. jakie rozwiazanie proponowalybyscie - albo moze jestescie w takiej sytuacji - GDZIE zrobic wesele jesli tż jest z zakopanego a ja z mazur i dzieli nas 800 km ? oboje mieszkamy w Wawie ale zeby jego rodzina przyjechala do mnie na mazury to 800 km i 12 godzin jazdy (co na dziadkow nie zadziala za dobrze) lub odwrotnie - zeby moi jechali do TZ ... i robienie po srodku, pod Warszawa to jest rozwiazanie? Marzylam by blogoslawienstwo bylo w domu u mnie lub u tesciow... a tak w polowie to nie wiem sama....

2. jakie sa koszty autokarow? mozliwe ze np na mazurach jest taniej wynajac niz z warszawy? Bo wyszlo nam 800 km x 2 = 1600 km to jakies 8 tys zlotych

3) ile placi sie u Was za osobe przy wynajeciu sali weselnej ?


Pozdrawiam i gratuluje wszystkim Wizazankom tego wątku - tego pieknego wydarzenia przed Wami
Mam ten sam problem, nasze domy rodzinne są oddzielone od siebie 700km. Jednak w tym wypadku wybrałabym Zakopanem! My prawdopodobnie zrobimy u niego ponieważ od niego będzie więcej gości. Warszawa odpada bo trzeba by było zapewnić nocleg wszystkim a tutaj jest drożej. Za talerzyk płaci się zazwyczaj od 140 (3 dania) do 210 zł (przynajmniej ja tylko takich szukałam). Co do autokaru to poszukaj jeszcze... masz dużo czasu i na końcu pewnie okaże się, że każdy przyjedzie we własnym zakresie

Edytowane przez Kate Noir
Czas edycji: 2012-11-12 o 12:58
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 12:59   #2517
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem, nasze domy rodzinne są oddzielone od siebie 700km. Jednak w tym wypadku wybrałabym Zakopanem! My prawdopodobnie zrobimy u niego ponieważ od niego będzie więcej gości. Za talerzyk płaci się zazwyczaj od 140 (3 dania) do 210 zł (przynajmniej ja tylko takich szukałam). Co do autokaru to poszukaj jeszcze... masz dużo czasu i na końcu pewnie okaże się, że każdy przyjedzie we własnym zakresie
nie wiem czy chcialoby mi sie jechac 800 km
ode mnie jest 70 osob a od TZ jest 40 osob, dlatego myslimy by to u mnie robic bo wszystkich damy rade przenocowac. Ale odleglosc jest :P
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 13:14   #2518
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
nie wiem czy chcialoby mi sie jechac 800 km
ode mnie jest 70 osob a od TZ jest 40 osob, dlatego myslimy by to u mnie robic bo wszystkich damy rade przenocowac. Ale odleglosc jest :P
W takim wypadku idąc za zdrowym rozsądkiem to odpuściłabym sobie Zakopanem i zrobiła jednak na Mazurach. (ale marzy mi się góralski ślub ) U nas też będzie właśnie te 700km i moje 40 os to najbliżsi, więc musi im się chcieć.

Edytowane przez Kate Noir
Czas edycji: 2012-11-12 o 13:19
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 13:29   #2519
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

jak nazywa się suknia slubna - ktora ma odpinany przod? Ze z przodu krotka z tylu dluga ?
bo chcialabym odpiac po kosciele juz.

http://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE - tutaj w teledysku jest lub w zalaczniku dodaje


Jakie moga byc jej ceny? Znacznie drozsza od klasycznej sukni ?

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
W takim wypadku idąc za zdrowym rozsądkiem to odpuściłabym sobie Zakopanem i zrobiła jednak na Mazurach. (ale marzy mi się góralski ślub ) U nas też będzie właśnie te 700km i moje 40 os to najbliżsi, więc musi im się chcieć.
no to rzeczywiscie
my liczymy jakies 170 zl za sale od osoby (bez alkoholu) to wyszedl nam koszt 50 000 zl.

A Tobie jak wychodzi z budzetem? Wam ..? sami placicie z TZ czy rodzice tez?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (70,6 KB, 20 załadowań)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2012-11-12 o 13:43
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 13:52   #2520
wioliix
Rozeznanie
 
Avatar wioliix
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 864
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Misiadełko, w orange robią to samo Tż tak miał, ja też. Gdyby nie to, że często do siebie dzwonimy to nieźle by nas skosili, a tak od razu Tż wyśmiałam, że sobie britney spears walnął na czekanie, a ten nie wiedział o co chodzi i chyba wystarczył sms żeby to wyłączyć. No ale ludzie
mój kiedyś tysiaka zapłacił za rachunek
Bo przez telefon dzwonili i znimi gadał i podobno zmienił plan taryfowy a tak to miał do mnie za darmo smsy a po zmianie wszystko płatne i nabił tela. Pisał reklamacje ale z nimi nie wygrasz bo mają nagrane i wmawiali mu że się zgadzal.

Ja mam u nich duże bonusy bo podpisuje tylko w salonie umowy i zawsze wszystko dokładnie czytam i dopytuje się o każdy szczegół.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Mam do Was pytanie ... jako ze slbu planujemy na 2015 (czyli rok pozniej niz ten watek ale nie ma pozniejszej daty w watku ) i mam teraz pytania

1. jakie rozwiazanie proponowalybyscie - albo moze jestescie w takiej sytuacji - GDZIE zrobic wesele jesli tż jest z zakopanego a ja z mazur i dzieli nas 800 km ? oboje mieszkamy w Wawie ale zeby jego rodzina przyjechala do mnie na mazury to 800 km i 12 godzin jazdy (co na dziadkow nie zadziala za dobrze) lub odwrotnie - zeby moi jechali do TZ ... i robienie po srodku, pod Warszawa to jest rozwiazanie? Marzylam by blogoslawienstwo bylo w domu u mnie lub u tesciow... a tak w polowie to nie wiem sama....

2. jakie sa koszty autokarow? mozliwe ze np na mazurach jest taniej wynajac niz z warszawy? Bo wyszlo nam 800 km x 2 = 1600 km to jakies 8 tys zlotych

3) ile placi sie u Was za osobe przy wynajeciu sali weselnej ?


Dodam ze ode mnie jest 70 osob, a od TZ jest 40.
U mnie wiecej osob bedzie moglo byc przenocowane, jak nie wszystkie - wiec odpada koszt za nocleg.

Bo jak u TŻ to jeszcze nocleg trzeba zaplacic.


Pozdrawiam i gratuluje wszystkim Wizazankom tego wątku - tego pieknego wydarzenia przed Wami
Witam
Ja bym zrobiła w Warszawie i każdy by musiał na włąsną ręke dojechać jak byłam na weselu to też dużo osób dojezdnych
I poszukałabym sali odrazu z noclegami to auta pod salą zostawią i zaraz po zabawie pójdą spać

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem, nasze domy rodzinne są oddzielone od siebie 700km. Jednak w tym wypadku wybrałabym Zakopanem! My prawdopodobnie zrobimy u niego ponieważ od niego będzie więcej gości. Warszawa odpada bo trzeba by było zapewnić nocleg wszystkim a tutaj jest drożej. Za talerzyk płaci się zazwyczaj od 140 (3 dania) do 210 zł (przynajmniej ja tylko takich szukałam). Co do autokaru to poszukaj jeszcze... masz dużo czasu i na końcu pewnie okaże się, że każdy przyjedzie we własnym zakresie
To i tak nie drogo

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
jak nazywa się suknia slubna - ktora ma odpinany przod? Ze z przodu krotka z tylu dluga ?
bo chcialabym odpiac po kosciele juz.

http://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE - tutaj w teledysku jest lub w zalaczniku dodaje


Jakie moga byc jej ceny? Znacznie drozsza od klasycznej sukni ?

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------



no to rzeczywiscie
my liczymy jakies 170 zl za sale od osoby (bez alkoholu) to wyszedl nam koszt 50 000 zl.

A Tobie jak wychodzi z budzetem? Wam ..? sami placicie z TZ czy rodzice tez?

Ja płace za sale od talerzyka 235 zł i nie jest to jakiś dworek czy pałacyk u nas (na śląsku) są takie ceny ale mamy już ze wszystkim oprócz alkoholu (obiad, ciasto , zimna płyta 3 ciepłe kolacje, owoce , tort , napoje ciepłe i zimne bez ograniczeń dekoracje jakie sobie wybierzemy i paczuszki z ciastem dla gości).

A suknia to zależy gdzie kupić w salonie pewnie około 3tysięcy.
__________________
Razem od 06.05.2008
Zaręczeni 25.12.2011
Ślub 12.07.2014
wioliix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.