Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-13, 11:59   #4171
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Blanka_89 Pokaż wiadomość
HejRazem damy radę.Ja nie mam nawet 160 cm wzrostu,więc moje 78 kg było bardzo widoczne.Źle sie czułam,chyba miałam jakąś depresję,bo nie chciało mi się nawet z domu wychodzić.Jak już ruszyłam się z domu to ludzie mnie nie poznawali a jak już poznali to było "boże ale przytyłaś,jaki z ciebie pączuś,itd".Wreszcie znalazłam dietę dukana,kupiłam książkę i zaczęłam.Wspierała mnie mama i narzeczony-ale tylko na początku,bo później zaczął sie bać,że coś mi się stanie.Jednak forum było dla mnie chyba najbardziej pomocne,motywują mnie spadki innych dziewczyn.Jeśli chodzi o problemy z zaparciami to mi pomaga picie zielonej i czerwonej herbaty i porcia otręb dziennie.Jeśli chodzi o sport to zrobiłam sobie w domu mini siłownię-rowerek stacjonarny,itd.Szczerze to teraz mi trudniej do tego wrócić,ale trzebaAaaa dla mnie jak już pisałam motywacją jest mój ślubNa objad zjem fasolkę szparagową i pierś z kurczaka

Blanka a skąd u ciebie dziś ta fasolka ? ty już jesteś na dniach warzywnych ? a faza uderzeniowa juz zrobiona ? no szybko u ciebie te warzywa
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 12:33   #4172
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Hej dziewczynki
Trzymam kciuki za nowe dukanki, żebyście miały dużo silnej woli, samo to że postanowiłyście zacząć i napisałyście jest początkiem walki, także powodzenia
Ja na razie wybrałam ćwiczenia i zamiast wagi wyciągam centymetr, ale jestem czujna i w razie niepokoju powróce do dukania. Ta dieta dała mi dużo i jak czytam, że aż nie chce sie wychodzic z domu, ciezko kupić sukienke to wiem że warto. Sama przez to wszystko przechodziłam, dlatego mam ręke na pulsie...jak patrze na siebie na zdjęciach z poprzednich wakacji, sylwestra i chrzcin córci to...masakra...jedyne słowo jakie przychodzi mi do głowy.

Edytowane przez zalotnica83
Czas edycji: 2012-11-13 o 16:54
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 13:04   #4173
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Blanka_89 Pokaż wiadomość
HejRazem damy radę.Ja nie mam nawet 160 cm wzrostu,więc moje 78 kg było bardzo widoczne.Źle sie czułam,chyba miałam jakąś depresję,bo nie chciało mi się nawet z domu wychodzić.Jak już ruszyłam się z domu to ludzie mnie nie poznawali a jak już poznali to było "boże ale przytyłaś,jaki z ciebie pączuś,itd".Wreszcie znalazłam dietę dukana,kupiłam książkę i zaczęłam.Wspierała mnie mama i narzeczony-ale tylko na początku,bo później zaczął sie bać,że coś mi się stanie.Jednak forum było dla mnie chyba najbardziej pomocne,motywują mnie spadki innych dziewczyn.Jeśli chodzi o problemy z zaparciami to mi pomaga picie zielonej i czerwonej herbaty i porcia otręb dziennie.Jeśli chodzi o sport to zrobiłam sobie w domu mini siłownię-rowerek stacjonarny,itd.Szczerze to teraz mi trudniej do tego wrócić,ale trzebaAaaa dla mnie jak już pisałam motywacją jest mój ślubNa objad zjem fasolkę szparagową i pierś z kurczaka
Blanka a Ty już na II fazie jesteś? skąd ta fasolka?

no i kiedy ślub? to zawsze jest mega motywujące wydarzenie, a przed samym ślubem jest tyle załatwień, że nie ma się kiedy jeść i jeszcze się chudnie, zobaczysz

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
Trzymam kciuki za nowe dukanki, żebyście miały dużo silnej woli, samo to że postanowiłyście zacząć i napisałyście jest początkiem walki, także powodzenia
Ja na razie wybrałam ćwiczenia i zamiast wagi wyciągam centymetr, ale jestem czujna i w razie niepokoju powróce do dukania. Ta dieta dała mi dużo i jak czytam, że aż nie chce sie wychodzic z domu, ciezko kupić sukienke to wiem że warto. Sama przez to wszystko przechodziłam, dlatego mam ręke na pulsie...jak patrze na siebie na zdjęciach z poprzednich wakacji, sylwestra i chrzcin córci to...masakra...jedyne słowo jakie przychodzi mi do głowy. Wkleje Wam jak wyglądam teraz, może to nie jakies mistrzostwo świata, ale nie ma tragedii
dziękuję
no właśnie dla mnie też motywujące jest to że wszystkie tracicie na wadze i te rezultaty zachęcają do dalszego działania, a Twoja figura jest dla mnie rewelacyjna, bo nie pamiętam kiedy tak wyglądałam


a ja jestem od rana na tym kawałku makreli i kawie, głód mi przeszedł po siłowni, ale jako, że obiad ma być na 17, to niedługo muszę coś przekąsić. Udało mi się 200 kalorii pozbyć dzisiaj i jakoś tak lżej mi sie ćwiczyło niż zawsze, czasami jak szłam po dniu całym na siłownię, to mi się po prostu nie chciało i byłam zmęczona, a dzisiaj oprócz tego, że jestem trochę słaba i kręci mi sie w głowie ćwiczyło się na prawdę fajnie
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 13:14   #4174
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
Blanka a Ty już na II fazie jesteś? skąd ta fasolka?

no i kiedy ślub? to zawsze jest mega motywujące wydarzenie, a przed samym ślubem jest tyle załatwień, że nie ma się kiedy jeść i jeszcze się chudnie, zobaczysz



dziękuję
no właśnie dla mnie też motywujące jest to że wszystkie tracicie na wadze i te rezultaty zachęcają do dalszego działania, a Twoja figura jest dla mnie rewelacyjna, bo nie pamiętam kiedy tak wyglądałam


a ja jestem od rana na tym kawałku makreli i kawie, głód mi przeszedł po siłowni, ale jako, że obiad ma być na 17, to niedługo muszę coś przekąsić. Udało mi się 200 kalorii pozbyć dzisiaj i jakoś tak lżej mi sie ćwiczyło niż zawsze, czasami jak szłam po dniu całym na siłownię, to mi się po prostu nie chciało i byłam zmęczona, a dzisiaj oprócz tego, że jestem trochę słaba i kręci mi sie w głowie ćwiczyło się na prawdę fajnie
Dzięki
Zjedz koniecznie juz coś dukanowego, bo zasłabniesz...strasznie mało zjadłas...ja bym nie wytrzymała! Dziś tez idę pocwiczyc, nie moge sie doczekac
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 14:08   #4175
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Dzięki
Zjedz koniecznie juz coś dukanowego, bo zasłabniesz...strasznie mało zjadłas...ja bym nie wytrzymała! Dziś tez idę pocwiczyc, nie moge sie doczekac
właśnie zjadłam duży jogurt naturalny jovi z dwoma łyżkami otrębów owsianych i jestem pełna ( z resztą nie wiem czy duży mi przysługuje 370 g, ale już głodna byłam)

chyba odkurzę swój stacjonarny rowerek, wprawdzie popsuł mi się wyświetlacz, no ale pedałować można

edit: powiedzcie mi czy można w I i II fazie jeść mięso mielone z szynki light - z zawartością tłuszczu poniżej 7 %? - kupiłam takie w tesco i teraz się zastanawiam czy dobrze
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy

Edytowane przez certina4
Czas edycji: 2012-11-13 o 14:13
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 14:55   #4176
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Witam nowe dukanki

Cytat:
Napisane przez Blanka_89 Pokaż wiadomość
.Szczerze to teraz mi trudniej do tego wrócić,ale trzebaAaaa dla mnie jak już pisałam motywacją jest mój ślubNa objad zjem fasolkę szparagową i pierś z kurczaka
Przypomnij sobie podstawowe zasady
Jesteś na uderzeniowej = warzywa zabronione, a kurczaka wciągaj ile wlezie byle bez skóry i panierki.

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
właśnie zjadłam duży jogurt naturalny jovi z dwoma łyżkami otrębów owsianych i jestem pełna ( z resztą nie wiem czy duży mi przysługuje 370 g, ale już głodna byłam)

chyba odkurzę swój stacjonarny rowerek, wprawdzie popsuł mi się wyświetlacz, no ale pedałować można

edit: powiedzcie mi czy można w I i II fazie jeść mięso mielone z szynki light - z zawartością tłuszczu poniżej 7 %? - kupiłam takie w tesco i teraz się zastanawiam czy dobrze
Szynka light? A co to znów za cudo
Nie mam pojęcia jakie ma pozostałe parametry ale chyba możesz. Ja bym taką zjadła.



Zalotnica fajnie wyglądasz. Świetna kiecka choć troszkę dół sylwetki za ciemny jak dla mnie. Ja bym założyła cieliste rajstopy/pończochy do tego. Ale ja ogólnie nie lubię czarnych rajstop.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Tak zachwalałyście racuchy od "kuchennego kota", że wczoraj upiekłam porcję. (Gdzieś wyczytałam, że na drugi dzień są jeszcze lepsze.)
Spróbowałam i stwierdziłam że to niebo w gębie.
Jeszcze nie jadłam tak delikatnych placuszków nawet z normalnego przepisu. Na ciepło były pyszne, później już trochę opadły. Uważam że prosto z patelni nadają się równie dobrze. Szkoda tylko, że tyle skrobii zawierają, chętnie zjadłabym wszystko za jednym posiedzeniem. Mam dziś obiad zapewniony.
Może następnym razem dam więcej sera i otręby a mniej skrobii?
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.

Edytowane przez EMNE
Czas edycji: 2012-11-13 o 14:57
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 15:44   #4177
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Witam nowe dukanki



Przypomnij sobie podstawowe zasady
Jesteś na uderzeniowej = warzywa zabronione, a kurczaka wciągaj ile wlezie byle bez skóry i panierki.



Szynka light? A co to znów za cudo
Nie mam pojęcia jakie ma pozostałe parametry ale chyba możesz. Ja bym taką zjadła.



Zalotnica fajnie wyglądasz. Świetna kiecka choć troszkę dół sylwetki za ciemny jak dla mnie. Ja bym założyła cieliste rajstopy/pończochy do tego. Ale ja ogólnie nie lubię czarnych rajstop.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Tak zachwalałyście racuchy od "kuchennego kota", że wczoraj upiekłam porcję. (Gdzieś wyczytałam, że na drugi dzień są jeszcze lepsze.)
Spróbowałam i stwierdziłam że to niebo w gębie.
Jeszcze nie jadłam tak delikatnych placuszków nawet z normalnego przepisu. Na ciepło były pyszne, później już trochę opadły. Uważam że prosto z patelni nadają się równie dobrze. Szkoda tylko, że tyle skrobii zawierają, chętnie zjadłabym wszystko za jednym posiedzeniem. Mam dziś obiad zapewniony.
Może następnym razem dam więcej sera i otręby a mniej skrobii?
Ooo super musze spróbowac, zaraz poszukam tych racuchów i pewnie na słodko zrobię
Właśnie zauważyłam ze się rajtuzy zlały z sukienka

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Miałam podobny przepis na "placki budyniowe" tylko nie dodawało sie sody...pyszne były
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 16:43   #4178
Blanka_89
Raczkowanie
 
Avatar Blanka_89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 71
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Dziewczyny uderzeniówki nie robi się tylko raz?????
A ślub mam w sierpniu
__________________
Było 78 kg-Jest 60 kg-CEL 54 KG!!!
Wychodzę za mąż!
Piszę pracę licencjacką!
Marzę o tatuażu!
14.11.2012.

Edytowane przez Blanka_89
Czas edycji: 2012-11-13 o 16:45
Blanka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 17:11   #4179
moose1979
Rozeznanie
 
Avatar moose1979
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 676
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Dzień doberek...
Uffffff... właśnie wróciłem z gastroskopii... Nie jest to miłe, ale idzie przeżyć... tym bardziej, że u mnie pan doktor wyrobił się dosłownie w chwilkę... Jutro wyniki helicobacter... W każdym razie mam początki wrzodów dwunastnicy, które mogą powodować bóle. Gorzej troszkę z morfologią, bo mam bardzo przekroczony poziom pewnych krwinek. Ja, oczywiście widzę oczami wyobraźni, jak poddawany jestem już chemioterapii... Lekarze przekonują mnie, że poziom tych białych krwinek wzrasta w dwóch przypadkach: alergia i pasożyty... Cięższe choroby krwi wystąpiłyby przy pozostałej morfologii kiepskiej, a ta zła nie jest...Trzeba więc jeszcze te badania wykonać. No i widać, że na dukanie jestem, bo mam podwyższony hormon wątroby, odpowiedzialny za syntezę białek... No i mocznik podwyższony... muszę więcej pić... I to byłoby na tyle...
__________________
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Qp_JSZDHvnw
Taki będzie mój syneczek
moose1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 17:29   #4180
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez moose1979 Pokaż wiadomość
Dzień doberek...
Uffffff... właśnie wróciłem z gastroskopii... Nie jest to miłe, ale idzie przeżyć... tym bardziej, że u mnie pan doktor wyrobił się dosłownie w chwilkę... Jutro wyniki helicobacter... W każdym razie mam początki wrzodów dwunastnicy, które mogą powodować bóle. Gorzej troszkę z morfologią, bo mam bardzo przekroczony poziom pewnych krwinek. Ja, oczywiście widzę oczami wyobraźni, jak poddawany jestem już chemioterapii... Lekarze przekonują mnie, że poziom tych białych krwinek wzrasta w dwóch przypadkach: alergia i pasożyty... Cięższe choroby krwi wystąpiłyby przy pozostałej morfologii kiepskiej, a ta zła nie jest...Trzeba więc jeszcze te badania wykonać. No i widać, że na dukanie jestem, bo mam podwyższony hormon wątroby, odpowiedzialny za syntezę białek... No i mocznik podwyższony... muszę więcej pić... I to byłoby na tyle...
Dobrze żeś dał znać bo właśnie sobie myślałam jak tam wyniki. Na pewno poziom leukocytów (bo chyba o nich mowa) nie jest związany z żadną chorobą krwi, weź nawet nie myśl o jakiś chemioterapiach itp,ważne że pozostała morfologia nie jest zła jak piszesz. No co do mocznika to u mnie to samo ,tzn 2 miesiące (ponad) temu było, z piciem średnio... ale trzeba się zmuszać.Daj znać jutro jak wyniki po helicobacter.


U mnie nic nowego , no może oprócz koloru włosów W końcu zaliczylam fryzjera(!) a raczej on mnie Wreszcie wyglądam jak człowiek ,poszłam na żywioł , w Krk miałam od lat ten sam ukochany salon ,gdzie nie bałam się że mi dziadostwa narobią .A tu zaryzykowałam i jestem bardzo zadowolona, w końcu mam fajny kolorek- coś ala mokka na głowie- nie straszę już.
No i w cotygodniowym lotku zdrapałam 15 zł
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 17:54   #4181
moose1979
Rozeznanie
 
Avatar moose1979
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 676
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Dobrze żeś dał znać bo właśnie sobie myślałam jak tam wyniki. Na pewno poziom leukocytów (bo chyba o nich mowa) nie jest związany z żadną chorobą krwi, weź nawet nie myśl o jakiś chemioterapiach itp,ważne że pozostała morfologia nie jest zła jak piszesz. No co do mocznika to u mnie to samo ,tzn 2 miesiące (ponad) temu było, z piciem średnio... ale trzeba się zmuszać.Daj znać jutro jak wyniki po helicobacter.
Leukocyty są ok. Wywaliło mi w kosmos eozynofile. Zobaczymy, co pani doktor powie...
__________________
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Qp_JSZDHvnw
Taki będzie mój syneczek
moose1979 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 19:20   #4182
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez moose1979 Pokaż wiadomość
Leukocyty są ok. Wywaliło mi w kosmos eozynofile. Zobaczymy, co pani doktor powie...
aha , z ciekawości zerknęłam na swoje i mam 0,11. tak że w normie.A zdradzisz jaki Ci mocznik wyszedł? Bo mi 8,7 a max to 6,2 tak że trochę ponad normę. A to było 3 miesiące temu jednak.... muszę powtórzyć tyle że kompletnie nie wiem kiedy... Jutro będę do siebie do domu na wieś jechać ,nie pojadę specjalnie do Krk rano na badania w w czwartek i piątek bo nie będzie mi się chciało... muszę coś wymyślić
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 19:33   #4183
moose1979
Rozeznanie
 
Avatar moose1979
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 676
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
aha , z ciekawości zerknęłam na swoje i mam 0,11. tak że w normie.A zdradzisz jaki Ci mocznik wyszedł? Bo mi 8,7 a max to 6,2 tak że trochę ponad normę. A to było 3 miesiące temu jednak.... muszę powtórzyć tyle że kompletnie nie wiem kiedy... Jutro będę do siebie do domu na wieś jechać ,nie pojadę specjalnie do Krk rano na badania w w czwartek i piątek bo nie będzie mi się chciało... muszę coś wymyślić
U mnie jakieś inne normy mocznika są: 15 - 45. Ja mam 54, więc sporo więcej a EOS 2,05!!!!. Muszę zbadać się na pasożyty...
__________________
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Qp_JSZDHvnw
Taki będzie mój syneczek
moose1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 20:02   #4184
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez moose1979 Pokaż wiadomość
U mnie jakieś inne normy mocznika są: 15 - 45. Ja mam 54, więc sporo więcej a EOS 2,05!!!!. Muszę zbadać się na pasożyty...
no to faktycznie sporawo ale wypijemy i od razu poziom się zmniejszyAle zupełnie na poważnie to koniecznie porób inne badania co by się upewnić do końca co i jak. Trzymam kciukasy za zdrówko.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 20:31   #4185
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Blanka_89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny uderzeniówki nie robi się tylko raz?????
A ślub mam w sierpniu
Uderzeniówkę można pominąc jeśli nie masz dużej przerwy między dukaniem. W pozostałych przypadkach powinno się ją powtórzyć by pobudzić chudnięcie. Tak więc powinnaś zacząć od fazy I.

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
U mnie nic nowego , no może oprócz koloru włosów W końcu zaliczylam fryzjera(!) a raczej on mnie
W którą stronę bym tego nie czytała kojarzy mi się z jednym.

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Trufla jak tam quisz? robiłaś?
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.

Edytowane przez EMNE
Czas edycji: 2012-11-13 o 20:24
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 20:38   #4186
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość

W którą stronę bym tego nie czytała kojarzy mi się z jednym.
Olcia Ty zbereźnico
kto kogo zaliczył nieważne, ważne że mogę się ludziom bez wstydu pokazać a nawet mi się kolor podoba
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 20:38   #4187
Blanka_89
Raczkowanie
 
Avatar Blanka_89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 71
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

O nieCzyli muszę jednak zacząć od jutra uderzeniówkę.Na poprzednim forum pisano,że w żadnym wypadku nie wolno I fazy powtarzaćDzięki za informację

"Uderzeniówkę można pominąc jeśli nie masz dużej przerwy między dukaniem. W pozostałych przypadkach powinno się ją powtórzyć by pobudzić chudnięcie. Tak więc powinnaś zacząć od fazy I."
__________________
Było 78 kg-Jest 60 kg-CEL 54 KG!!!
Wychodzę za mąż!
Piszę pracę licencjacką!
Marzę o tatuażu!
14.11.2012.

Edytowane przez Blanka_89
Czas edycji: 2012-11-13 o 20:41
Blanka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 20:51   #4188
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Dzieeeeen doberek
bylam dzis na badaniach na szczescie wszystko ok. W pracy sajgon ciagle ktos do mnie dzwonil czegos potrzebowal.


Zalotniczka niestety.. Choroba leki i nie uwazanie na to co jem ta kombinacja mnie zabila.. Narazie na wage nie staje. Nie czuje sie na silach

milego wieczorku zajrze tu rankiem.
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 20:57   #4189
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Mila a ty nie byłas blondi ? jesl itak to faktycznie spora zmiana , ale najważniejsze że jesteś zadowolona

mnie jutro fryzjer przeleci , to znaczy nie dosłownie bo to baba

zjadam właśnie owsiankę - jest pyszna , szkoda że tych otrębow tam więcej nie mogę sypnąc
no i na jutro zorbiłam chlebek z mikro żeby był do pracy no i kolejny zjem w biegu jak bedę gnac do fryzjera bo do domu już nie zdąże a na mieście nic dla mnei ....
chlebek wyszedł mi dziś super, wkroiłam do niego sporo wędliny bo kupiłam jakąś dziwną w smaku myślałam że bedzie mi pasowac ale nie bardzo więc cyk ją wmieszałam no w chlebku jest ok a on przez to wyrósł super

Emne fajnie że ci racuchy smakuja, ja robię dużą porcje i mam na 3 dni, tkaże codziennie sie nimi zajadam

Rodzyn trzymam kciuki za pomyslnośc wyników i za zdrowie

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

mam pewien kłopot - szykuje mi się w piątek andrzejkowe integracyjne spotkanie z pracy , składka po 50 zł/os w tym obiad zakąski flaszka napoje itp , i tak trochę mam ochotę iśc ale obawiam się czy dam radę , no i nie wiem czy podjać wyzwanie , no bo co 50 zaplace , nic nie zjem i bedę się męczyc cały wieczór, ludzie bedą na mnie patrzyc jak na głupka i bede musiała cos tlumaczyć itp
cholera co z tym zrobić , z kolei będzie trochę osób z którymi współpracuję a ktróych nigdy nie poznałam więc by się przydało, nie wiem co robić , trochę mi się nawet nie chce , shit !

żeby jeszcze bez tych składek..............a tu mi kasy szkoda na dodatek , tak gdyby był ow jakimś lokalu to każdy kupuje na co ma chęc i tyle , wtedy lece z woda lub kawą i już a tu jakieś zestawy na wejście , potem krokiety itp ..........

jeszcze mi teściowa mówi że jutro dla mnie lepi pierogi z kapusta i grzybami - no wymiękłam ......... brak słów
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 21:19   #4190
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
Mila a ty nie byłas blondi ? jesl itak to faktycznie spora zmiana , ale najważniejsze że jesteś zadowolona


mam pewien kłopot - szykuje mi się w piątek andrzejkowe integracyjne spotkanie z pracy , składka po 50 zł/os w tym obiad zakąski flaszka napoje itp , i tak trochę mam ochotę iśc ale obawiam się czy dam radę , no i nie wiem czy podjać wyzwanie , no bo co 50 zaplace , nic nie zjem i bedę się męczyc cały wieczór, ludzie bedą na mnie patrzyc jak na głupka i bede musiała cos tlumaczyć itp
cholera co z tym zrobić , z kolei będzie trochę osób z którymi współpracuję a ktróych nigdy nie poznałam więc by się przydało, nie wiem co robić , trochę mi się nawet nie chce , shit !

żeby jeszcze bez tych składek..............a tu mi kasy szkoda na dodatek , tak gdyby był ow jakimś lokalu to każdy kupuje na co ma chęc i tyle , wtedy lece z woda lub kawą i już a tu jakieś zestawy na wejście , potem krokiety itp ..........

jeszcze mi teściowa mówi że jutro dla mnie lepi pierogi z kapusta i grzybami - no wymiękłam ......... brak słów
No blondi byłam...jakieś 6 lat temu potem to już ciemne brązy, czekolady i tego typu. Żadne radykalne zmiany u mnie ale taki mocniejszy ten brąz ,wyrazisty.
Kurde co do spotkania to może idź, szkoda trochę imprezki,może wybieraj takie najbardziej dukanowe żarełko ,typu wędlina, jakieś mięsa czy coś... może będzie coś dla Ciebie, wypij kielich i po sprawie.Krokiety to może odpuść,ale jakby był barszcz czerwony to łykniesz , na pewno nie będzie czysto dukanowy ale lepszy on niż jakieś inne niedozwolone rzeczy.

Z tą teściową to masz fatalnie , nie uświadamiałaś ją że się dietujesz? Jeśli tak to złośliwa jest i tyle , skoro Ci przynosi takie smakołyki...
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 21:51   #4191
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

wiecie co , teraz jak mi przybyło te pare kg to fakt brzuch mocno widoczny, w boki coś się wpija ale cycki mam super Rodzyn ty teraz tego nei czytaj :P
przed ciążą masakra duuuuuuże - nie znosiłam ich, w ciąży porażka - no comet, po porodzie ........to nie były cycki to było cos monstrualnego, potem schudłam i miałam zwisuny a teraz -EXTRA ale co z tego jak zaraz pożegnam te kg i one znikną , a są super ..........

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
No blondi byłam...jakieś 6 lat temu potem to już ciemne brązy, czekolady i tego typu. Żadne radykalne zmiany u mnie ale taki mocniejszy ten brąz ,wyrazisty.
Kurde co do spotkania to może idź, szkoda trochę imprezki,może wybieraj takie najbardziej dukanowe żarełko ,typu wędlina, jakieś mięsa czy coś... może będzie coś dla Ciebie, wypij kielich i po sprawie.Krokiety to może odpuść,ale jakby był barszcz czerwony to łykniesz , na pewno nie będzie czysto dukanowy ale lepszy on niż jakieś inne niedozwolone rzeczy.

Z tą teściową to masz fatalnie , nie uświadamiałaś ją że się dietujesz? Jeśli tak to złośliwa jest i tyle , skoro Ci przynosi takie smakołyki...
nie wiem Milenka boję się jak szlag ..........boję się że nie będe potrafiła się oprzeć , ostatnio przeciez poległam na wszystkich św na obiedzie u teściowej , nie dałam rady , a wiesz że ja jak już coś spróbuję to leci

a teściowa złosliwa nie jest, tylko z dobroci serca chce pomóc, wie ze oboje z mężem pracujemy i czasami nie ma czasu na obiad , no i wg niej to wszystko przecież chude no i z czego ja się znowu odchudzam, ( sama waży ok 100 kg) w innej sytuacji bym ja ucałowała za te pierogi, ona myślała że ja się bardzo uciesze bo to moje ulubione .....

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Mielnka a w takim Opolu tu jaki koszt twojego fryzjera , bo u nas to ceny strasznie powindowane
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 21:59   #4192
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Fasolka to mile ze strony tesciowej szkoda tylko ze to nie ta sytuacja w ktorej mozesz zjesc te pierogasy
jesli chodzi o te Andrzejki to jesli wiesz ze polegniesz to moze wartp odpuscic? Po wielkich bojach wrocilas na dobry tor
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 21:59   #4193
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
wiecie co , teraz jak mi przybyło te pare kg to fakt brzuch mocno widoczny, w boki coś się wpija ale cycki mam super Rodzyn ty teraz tego nei czytaj :P
przed ciążą masakra duuuuuuże - nie znosiłam ich, w ciąży porażka - no comet, po porodzie ........to nie były cycki to było cos monstrualnego, potem schudłam i miałam zwisuny a teraz -EXTRA ale co z tego jak zaraz pożegnam te kg i one znikną , a są super ..........


nie wiem Milenka boję się jak szlag ..........boję się że nie będe potrafiła się oprzeć , ostatnio przeciez poległam na wszystkich św na obiedzie u teściowej , nie dałam rady , a wiesz że ja jak już coś spróbuję to leci

Mielnka a w takim Opolu tu jaki koszt twojego fryzjera , bo u nas to ceny strasznie powindowane
zwisuny takiego określenia to jeszcze nie słyszałam ,Fasola jesteś zaj...sta.
Ale fakt, cycków szkoda... jak są teraz fajne...
Dasz radę w piątek... trzymam kciuki, naprawdę!

Za farbowanie Joico włosów do ramion dałam 110zł.W Krakowie co Lorealem robiłam dawałam ok 130 zł (ze zniżka 10% ) tak że i tak jestem zadowolona biorąc pod uwagę że szłam w ciemno (cenę znałam ale nie efekt) Chętnie bym farbowała w domu niestety mam duży problem z kłakami bo nijak się ich okiełznać nie da, są france gęste i cieżkie bardzo do koloryzacji.... już sobie raz spierniczyłam domowymi zabiegami włosy i już odpuszczam. Najwyżej pogłoduję nieco pod koniec miesiąca ale odrostów nie będę mieć
Miałam jeszcze podciąć bo już są za długie , w pakiecie taniej ale się nie zdecydowałam, jak pójdę na następne malowanie odrostów do nich to sobie machę końcówki. A tak w ogóle to po raz pierwszy raz w życiu byłam u facecika fryzjera... i muszę przyznać że chłopy to zdecydowanie delikatniejsi od bab są (mycie ,rozczesywanie etc)
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-11-13 o 22:01
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 22:12   #4194
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

jutro muszę dać odpoweidź w sprawie tej imprezy, nie wiem jeszcze co zrobię , idę spac - moze coś wysnię proroczego
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 06:08   #4195
_Trufla_
Rozeznanie
 
Avatar _Trufla_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 668
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

hejka, ja na chwilunie.

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
jutro muszę dać odpoweidź w sprawie tej imprezy, nie wiem jeszcze co zrobię , idę spac - moze coś wysnię proroczego
ja bym nie szła, fasola, to się nie opłaci. Zapłacisz 50 zł za wodę i gadanie o pośladach Maryny.
Zrobisz jak uważasz.

Miłego
__________________
do śmierci trzeba dożyć
_Trufla_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 06:20   #4196
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez _Trufla_ Pokaż wiadomość
hejka, ja na chwilunie.


ja bym nie szła, fasola, to się nie opłaci. Zapłacisz 50 zł za wodę i gadanie o pośladach Maryny.
Zrobisz jak uważasz.

Miłego

Teeska dzięki, masz racje , za 50 kupie sobie nową bluzke albo 20 serków po 2,5 pójdę i bedę się męczyć, dodatkowo towarzystwo lekko wieśniackie więc na trzeźwo zwariuję , wszyscy siębedą pytać czemu nie jem, i czemu się nie chcę z nimi napić , i że pewnie jestem freek ...... i jeszcze z transportem mam problem, czyli większośc na NIE

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

IDĘ ROBIC KAWE może mi się mózg obudzi i rozjasni w głowie

jednak trochęszkoda że nie pójde , o masz ! babskie zdecydowanie
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 07:55   #4197
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
mnie jutro fryzjer przeleci , to znaczy nie dosłownie bo to baba


Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
mam pewien kłopot - szykuje mi się w piątek andrzejkowe integracyjne spotkanie z pracy , składka po 50 zł/os w tym obiad zakąski flaszka napoje itp , i tak trochę mam ochotę iśc ale obawiam się czy dam radę , no i nie wiem czy podjać wyzwanie , no bo co 50 zaplace , nic nie zjem i bedę się męczyc cały wieczór, ludzie bedą na mnie patrzyc jak na głupka i bede musiała cos tlumaczyć itp
cholera co z tym zrobić , z kolei będzie trochę osób z którymi współpracuję a ktróych nigdy nie poznałam więc by się przydało, nie wiem co robić , trochę mi się nawet nie chce , shit !
żeby jeszcze bez tych składek..............a tu mi kasy szkoda na dodatek , tak gdyby był ow jakimś lokalu to każdy kupuje na co ma chęc i tyle , wtedy lece z woda lub kawą i już a tu jakieś zestawy na wejście , potem krokiety itp ..........
jeszcze mi teściowa mówi że jutro dla mnie lepi pierogi z kapusta i grzybami - no wymiękłam ......... brak słów
Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
nie wiem Milenka boję się jak szlag ..........boję się że nie będe potrafiła się oprzeć , ostatnio przeciez poległam na wszystkich św na obiedzie u teściowej , nie dałam rady , a wiesz że ja jak już coś spróbuję to leci
Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
Teeska dzięki, masz racje , za 50 kupie sobie nową bluzke albo 20 serków po 2,5 pójdę i bedę się męczyć, dodatkowo towarzystwo lekko wieśniackie więc na trzeźwo zwariuję , wszyscy siębedą pytać czemu nie jem, i czemu się nie chcę z nimi napić , i że pewnie jestem freek ...... i jeszcze z transportem mam problem, czyli większośc na NIE
......

jednak trochęszkoda że nie pójde , o masz ! babskie zdecydowanie
No ja bym nie poszła,
Towarzystwo raczej nieciekawe, w dodatku większości jeszcze nie poznałas więc nie wiesz czy w ogóle wspólne tematy będa. Jedzenia raczej dukanowego nie uświadczysz, a znając twoją słabą wolę to jeszcze się nafutrujesz jakiegoś ciasta, a w dodatku za wszystko zapłacisz.
G**no nie interes.

Co do twojego braku zdecydowania - babo weź się w garść!

A na obwisłe cycki polecam push-up. Uwielbiam ten wynalazek
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 08:26   #4198
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Czesc laseczki
Natusia trzymam kciuki żebyś znów miała siłe walczyc
To właśnie jest najbardziej denerwujące w diecie- człowiek nie wychodzi ze znajomymi na pizze, piwo, imprezy integracyjne, bo boi sie że sie złamie...wszystko wiąże sie z jedzieniem
Fasolko jak Ci bardzo zależy na schudnięciu to nie idz(!)nażresz sie na pewno wszystkiego-przynajmniej ja bym tak zrobiła a jeśli bardziej zależy Ci żeby się rozerwać i pobawic idz, a następnego dnia P i godzina marszu
Mi też szkoda cycków...
Miłego dnia dziewczynki i dajcie sie przelatywac fryzjerom to wzrośnie Wam samoocena, ja ostatnio byłam, refleksy czerwone zrobiłam, ale podciełam tylko końcówki, bo zapuszczam...szczuplej wyglądam w długich
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 08:37   #4199
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

wiecie , gdybym nie musiała płacić tych pięciu dych to bym chyba poszła , ale człowiek jest pazerny ........., no bo płacić pro forma żeby się nie najeśc to bzdura
zaczęłam pisac maila do organizatorów że jednak mnie nie bedzie a teraz się modlę czy go wysłać czy nie .....

Emne wiem , strasznie jestem niezdecydowana, nawet nie wiesz jakie to męczące, zawsze się nawet nad drobnymi pierdołami lata świetlne zastanawiam, potrafi to strasznie czlowieka umęczyć

w głsowaniu forumowym wygrywa : NIE
za jest chba tylko Milenka
przeciew : Trufla , Emne, Natusia


ktoś jeszcze chce się wypowiedzieć i zagłosowac ? byc może okaże się to zbawienne
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 08:49   #4200
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Dzień dobry Paniom (i Panu ) !

U mnie zimno, szaro, z domu wychodzić się nie chce. W tv sezon ogórkowy, ja zajęcia zaczynam dzisiaj później, więc dopiero o 11 muszę wyjść z domku. Mrrrrrr
Wieczorem lecę na siłownię. Mam nadzieję, że będzie fajnie :P

U mnie III faza z grzeszeniem, nie z mojej winy, choroba, muszę jeść to, co każe mi lekarz. Mam nadzieję, że kg nie wrócą a chora będę jeszcze długo, więc nie zrobię grzecznie ani III ani IV fazy.
Na razie, po tygodniu III nie mam wzrostu ani o 100g.
Także jest dobrze. Trzymajcie kciuki

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
wiecie , gdybym nie musiała płacić tych pięciu dych to bym chyba poszła , ale człowiek jest pazerny ........., no bo płacić pro forma żeby się nie najeśc to bzdura
zaczęłam pisac maila do organizatorów że jednak mnie nie bedzie a teraz się modlę czy go wysłać czy nie .....

Emne wiem , strasznie jestem niezdecydowana, nawet nie wiesz jakie to męczące, zawsze się nawet nad drobnymi pierdołami lata świetlne zastanawiam, potrafi to strasznie czlowieka umęczyć

w głsowaniu forumowym wygrywa : NIE
za jest chba tylko Milenka
przeciew : Trufla , Emne, Natusia


ktoś jeszcze chce się wypowiedzieć i zagłosowac ? byc może okaże się to zbawienne
ja myślę że NIE
ponieważ będziesz poirytowana, że nie możesz jeść smakołyków, a inni będą walić głupie teksty i komentarze. W takim nastroju nie warto pokazywać się ludziom, których jeszcze nie znasz, a przy których chcesz dobrze wypaść bo pokażesz się od tej gorszej strony. Na zawsze zapamiętają Cię jako tą, która wybrzydza, nic nie je, marudzi i chodzi wnerwiona.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.