Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-14, 08:52   #4201
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

chodzi jeszcze o to że od porodu czyli jakies 11 mc nie bardzo gdziekolwiek wychodze , i mam trochę potrzebę takeigo wyjście gdzieś z domu, no wiecie żeby sobie np. zrobić paznokcie ubrać się zrobić fryz, nie myśleć o dzieku , pieluchach , tylko zabrać się i isc - i to najbardziej mnie w sumie ciągnie


i chodzi mi po głowie taki pomysł aby poinformowac organizatorów żeby mnei w kwestii jedzenia nie liczyli , że skąłdać się nie bedę a wpadne godz czy dwie po rozpoczęciu napić się z nimi kawy ........ zawsze to jakeiś wyjście na 2 godz - no nie wiem czy to dobry pomysł
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 09:08   #4202
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Ja uważam że to nie jest dobry pomysł...jak iść to zapłacic i jesc, bawić sie pic, a jak nie to zostać w domku...tyle z mojej strony
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 09:16   #4203
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
ja uważam że to nie jest dobry pomysł...jak iść to zapłacic i jesc, bawić sie pic, a jak nie to zostać w domku...tyle z mojej strony

święta racja !

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

nie ma co dziada z siebie robić
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 09:18   #4204
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
wiecie , gdybym nie musiała płacić tych pięciu dych to bym chyba poszła , ale człowiek jest pazerny ........., no bo płacić pro forma żeby się nie najeśc to bzdura
zaczęłam pisac maila do organizatorów że jednak mnie nie bedzie a teraz się modlę czy go wysłać czy nie .....

Emne wiem , strasznie jestem niezdecydowana, nawet nie wiesz jakie to męczące, zawsze się nawet nad drobnymi pierdołami lata świetlne zastanawiam, potrafi to strasznie czlowieka umęczyć

w głsowaniu forumowym wygrywa : NIE
za jest chba tylko Milenka
przeciew : Trufla , Emne, Natusia


ktoś jeszcze chce się wypowiedzieć i zagłosowac ? byc może okaże się to zbawienne
fasolko też jestem na NIE. A okazji takiej z mężem na wyjście żeby się na bóstwo zrobić nie masz???
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 09:40   #4205
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

A ja jestem za tym żeby iść. Tak jak pisałaś: wyjść z domu, zrobić paznkocie. Napijesz się coli zero, zjesz kawałek śledzia, a 50 zł. to chyba nie aż taki majątek? Chyba że to spory wydatek to wtedy już sama nie wiem.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 10:29   #4206
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Fasola, jak wierzysz w to, że się nie dasz temu, co Cie tam będzie kusić do jedzenia czy picia, to też jestem za tym, żebyś szła Rozerwiesz się, przyda Ci się chwila oddechu-warto poświęcić 50zł wtedy
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 10:32   #4207
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

cholera , wiem że na takich imprezach sporo czasami się rzeczy załatwia firmowych , no i będa poza tym
i jeszcze idzie taka jedna wieśniara ode mnie co dołki podem ną kopi i podczas mojego urlopu macierzyńskiego zrobiła się tu strasznie wazna
ona pojedzie - tyłek wszystkim wyliże a ja znowu nieobecna .......... i schodze na boczny tor , a wygryźc się nie dam
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 12:15   #4208
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
cholera , wiem że na takich imprezach sporo czasami się rzeczy załatwia firmowych , no i będa poza tym
i jeszcze idzie taka jedna wieśniara ode mnie co dołki podem ną kopi i podczas mojego urlopu macierzyńskiego zrobiła się tu strasznie wazna
ona pojedzie - tyłek wszystkim wyliże a ja znowu nieobecna .......... i schodze na boczny tor , a wygryźc się nie dam
Tym bardzie uważam, że powinnaś pójść. Nie daj francy szansy.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 12:39   #4209
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

fasolinno ja bym na Twoim miejscu nie szła - ale tylko patrząc pod kątem Twojej słabej woli, jeśli wytrzymasz to idź i baw się dobrze, chociaż po Twoich ostatnich wpisach widzę, że sama się nakręcasz i szukasz wytłumaczenia, żeby pójść Z resztą niech się przyzna ta z Was, która jeszcze ani razu na diecie nie zgrzeszyła

Ja jestem po pierwszym dniu diety i muszę Wam powiedzieć, że efekty są mega zadowalające. Wczoraj rano waga- 95,5 - dalej po siłowni i wc - 94,6 - potem już nie ważyłam się, a dzisiaj rano 93,7, a ok. g. 12.3- - 93,2 - wychodzi, że do chwili obecnej ubyło mi 2,3 kg niewiarygodne, chociaż to ciągłe sikanie trochę jest męczące, tym bardziej w nocy (byłam dwa razy i już od 5.50 spać nie mogłam).

A dzisiaj na śniadanie 3/4 chudego twarogu ze szczyptą soli i pieprzu + kawa z mlekiem, a teraz 1/4 twarogu, który został z rana, dwa plasterki wędliny (polędwicy z indyka) oraz pół makreli wędzonej. Na obiad planuję pierś z kurczaka, a na kolację jogurt z otrębami.
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 15:01   #4210
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
A dzisiaj na śniadanie 3/4 chudego twarogu ze szczyptą soli i pieprzu + kawa z mlekiem, a teraz 1/4 twarogu, który został z rana, dwa plasterki wędliny (polędwicy z indyka) oraz pół makreli wędzonej. Na obiad planuję pierś z kurczaka, a na kolację jogurt z otrębami.
Staraj się nie jeść jogurtu jako osobny posiłek. Lepiej stosować go jako dodatek, np. do sosów (bo białka ma mniej niż tłuszcze+węgle, a staramy się pilnować żeby w nabiale B>T+W)
A otręby, jeśli dobrze pamiętam, lepiej jeść rano-kolacja najlepiej białkowa, ew. białka+warzywa jak już będziesz na II fazie. Czyli w Twoim menu zamieniłabym śniadanie z kolacją Poza tym ładnie
Otręby możesz wykorzystywać do owsianki, pieczywa czy ciast/ciastek [raczej od II fazy, bo większość przepisów zawiera proszek do pieczenia, kakao, skrobię i inne dozwolone od II fazy ], a nie tylko do jogurtu
I za spadki
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 15:21   #4211
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Staraj się nie jeść jogurtu jako osobny posiłek. Lepiej stosować go jako dodatek, np. do sosów (bo białka ma mniej niż tłuszcze+węgle, a staramy się pilnować żeby w nabiale B>T+W)
A otręby, jeśli dobrze pamiętam, lepiej jeść rano-kolacja najlepiej białkowa, ew. białka+warzywa jak już będziesz na II fazie. Czyli w Twoim menu zamieniłabym śniadanie z kolacją Poza tym ładnie
Otręby możesz wykorzystywać do owsianki, pieczywa czy ciast/ciastek [raczej od II fazy, bo większość przepisów zawiera proszek do pieczenia, kakao, skrobię i inne dozwolone od II fazy ], a nie tylko do jogurtu
I za spadki
bardzo Ci dziękuję za wszystkie rady, no niestety owsianka została mi dzisiaj na kolacje, ale jutro w takim razie będzie na śniadanie Wczoraj na kolację zjadłam serek homogenizowany, miałam nic nie jeść, ale nie wyszło

podpowiedzcie czy skoro jogurt z owsianką nie bardzo można, to czy można otręby z mlekiem zagotowanym odtłuszczonym?
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 15:53   #4212
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
bardzo Ci dziękuję za wszystkie rady, no niestety owsianka została mi dzisiaj na kolacje, ale jutro w takim razie będzie na śniadanie Wczoraj na kolację zjadłam serek homogenizowany, miałam nic nie jeść, ale nie wyszło

podpowiedzcie czy skoro jogurt z owsianką nie bardzo można, to czy można otręby z mlekiem zagotowanym odtłuszczonym?
Nie ma sprawy

To nie jest tak, że nie można. Jak nie masz wyjścia to go zjedz, jak masz ochotę na coś słodkiego to dodaj do jogurtu słodzik i jakiś aromat, lepsze to niż grzechy
Nie unikaj posiłków-dobrze, że zjadłaś tą kolację Na Dukanie żeby schudnąć trzeba jeść Nie możesz chodzić głodna
Otręby z mlekiem jak najbardziej najlepsza owsianka, jaką jadłam na Dukanie i szczerze polecam to ta: http://dietetyczneobzarstwo.blox.pl/...lodomorow.html Wolę wersję bez jajka, mniej gęstą, ale i tak obie są super Możesz też po prostu zagotować otręby z mlekiem+sól/słodzik czy jak lubisz I nie musisz używać mleka bez tłuszczu, do 2% tłuszczu spokojnie można
Otręby możesz dodawać do czego chcesz, byle je codziennie jeść Dużo przepisów znajdziesz TUTAJ i TUTAJ
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.


Edytowane przez magda_lena40
Czas edycji: 2012-11-14 o 15:54
magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 16:04   #4213
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Hey!
Po raz pierwszy stosuję ta dietę. Jestem w fazie II a moim problemem są zaparcia jak sobie z tym radzicie? (o ile Was ten problem tez dosięgnął?)
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 16:07   #4214
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez natee Pokaż wiadomość
Hey!
Po raz pierwszy stosuję ta dietę. Jestem w fazie II a moim problemem są zaparcia jak sobie z tym radzicie? (o ile Was ten problem tez dosięgnął?)
Przeczytaj drugi post na pierwszej stronie wątku, pytanie nr 12
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 16:20   #4215
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

dziekuje
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 16:22   #4216
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy

To nie jest tak, że nie można. Jak nie masz wyjścia to go zjedz, jak masz ochotę na coś słodkiego to dodaj do jogurtu słodzik i jakiś aromat, lepsze to niż grzechy
Nie unikaj posiłków-dobrze, że zjadłaś tą kolację Na Dukanie żeby schudnąć trzeba jeść Nie możesz chodzić głodna
Otręby z mlekiem jak najbardziej najlepsza owsianka, jaką jadłam na Dukanie i szczerze polecam to ta: http://dietetyczneobzarstwo.blox.pl/...lodomorow.html Wolę wersję bez jajka, mniej gęstą, ale i tak obie są super Możesz też po prostu zagotować otręby z mlekiem+sól/słodzik czy jak lubisz I nie musisz używać mleka bez tłuszczu, do 2% tłuszczu spokojnie można
Otręby możesz dodawać do czego chcesz, byle je codziennie jeść Dużo przepisów znajdziesz TUTAJ i TUTAJ
bardzo Ci dziękuję
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 19:03   #4217
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Bry wieczór
Ja już na wolnym... do końca tygodnia,ależ się cieszę, choć idę na to wolne z nieczystym sumieniem ,bo chyba coś zawaliłam w robocie... obawiam się że czegoś nie zrobiłam i moge mieć tego konsekwencje... Nie wiem.. .się jutro lub w piątek sie okaże, a nie wsiądę w autobus i nie bedę w 15 minut w pracy bo to jednak ponad 200km.... No zobaczymy

Fasolka- dlatego własnie myślę żebyś poszła bo mało masz niewiel okazji wyjścia do ludzi, rozumiem że masz ochotę się wyrwać, odstrzelić etc. Jeśli tylko wiesz że nie popłyniesz jedzeniowo , nie dasz się ,to idź, jak któraś wcześniej wspomniała, zjesz kawałek śledzia- fakt, szkoda tych 560 zł ale może się opłaci, jak sama piszesz o tej francy co pod Tobą dołki kopie- wykop i Ty pod niąNapisze co postanowiłaś, najważniejsze żebyś się do niczego nie zmuszała, cokolwiek postanowisz

Ja jutro mam pracownicze spotkanie (z tymi ludźmi co już nie pracuję) Postanowiłam jednak że wskoczę w kieckę... przywiozłam ją ze sobą jutro poprzymierzam i nakaże mamuśce ocenić obiektywnie czy mogę tak wyjść. Rano wstaję i jadę do Biedry na zakupy bo nic dukanowego nie mam w lodówce, chcę też skoczyć do sklepu i jak się uda kupić kozaki.Poza tym w nocy spałam 2 godziny bo jak mnie o 2 w nocy obudziło swoje własne kaszlenie ,to myślałam że zejdę, do 4,45 (o ktorej wstaję) miałam po spaniu... Najgorsze jest to że przerażona obudziłam się myśląc że usnęłam przy zapalonej świeczce i że się np firanka podpaliła i się równo wszystko hajcy , stąd kaszel.Jakże wielka ulga była gdy zorientowałam się że powodem kaszlu było przeziębienie a nie ogień

Trufla- jak Twoje samopoczucie? Czy już lepiej?

Rodzynek , jak zdrowie?

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez natee Pokaż wiadomość
Hey!
Po raz pierwszy stosuję ta dietę. Jestem w fazie II a moim problemem są zaparcia jak sobie z tym radzicie? (o ile Was ten problem tez dosięgnął?)
Nie radzę sobie , stosowałam chyba wszystko , bez efektów. Nie to że chcę Cię zdołować, po prostu musisz znaleźć własny sposób, mi się nie udało, jedyne co na mnie kiedyś działało to ...czekoladaNiestety o tym mogę zapomnieć.

Madzia- fajny nowy avatarek
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-11-14 o 19:10
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 19:09   #4218
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Dziś zakupy były.
Dostałam blaszkę silikonową z Ale Pychota (w Empiku wygrzebali na magazynie),
Dodatkowo skusiłam się w tym sklepie na książkę z przepisami "Czekolada" (ciasta, ciastka, napoje, desery na ciepło i na zimno z różnymi sposobami na podanie czekolady).
Nawet jeśli nie mogę jeszcze wypróbować tych przepisów to mogę sobie poczytać. Bardzo fajnie wydana, dobrze ilustrowana i przystępnie opisana. Może będzie dla kogoś na prezent pod choinkę, a może zostawię dla siebie i na przyszłość upiekę tort czekoladowy, mus czy inne cudo.

Z Allegro przyszła dziś paczka z olejem w spray'u i aromatami: amaretto, brzoskwinia, czekolada i zabajone.
W sobotę będę piekła gofry (już się nie mogę doczekać)
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 19:35   #4219
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Z Allegro przyszła dziś paczka z olejem w spray'u i aromatami: amaretto, brzoskwinia, czekolada i zabajone.
W sobotę będę piekła gofry (już się nie mogę doczekać)
a aromaty w proszku czy płynne? Ja mam wszystkie co piszesz oprócz brzoskwiniowego muszę przynać że amaretto i zabajone pierwsza klasa, natomiast czekolada mi nie leży. Robiłam ostatnio gofry i po raz pierwszy mi nie smakowały, chyba je spiekłam za bardzo. Użyłam tego oleju w spraju , dobrze się sprawdza.

U mnie dziś przyszła paczka z ...białą wielką czekoladą z chrupkami ,taką co nie mogę dostać w sklepie... niestety to na prezent oraz duuużo galaretek bez cukru.Będą delicje w weekend
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 19:46   #4220
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

bardzo, bardzo wam dziekuję za rady na imprezę nie idę , koniec tematu
i to nawet nie dlatego że nie wytrzymam i się nawpieprzam ale jest jeszcze kilka innych kwestii no i tyle

czasem to sobie mysle ze się tu rozpisuje ze swoimi bzdurami a t oforum o odchudzaniu, no sorry .... ale czasami łatwiej mi sie was poradzic niż np. męża który pewnych rzeczy zwyczajanie nie zrozumie

smażę własnie racuchy i powiem wam że bez przykrywanie ta pokrywką to one wychodza całkiem duże puchate i rosna dużo bardziej niz z ta pokrywką co jest w przepisie , cos tam jeszcze opadają ale mniej niż wcześniej


a i jestem po fryzjerze był blon d , miał byc blond a jest ciemny kolor - ale też jestem zadowolona
Madzia fajna fotka
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 19:50   #4221
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
bardzo, bardzo wam dziekuję za rady na imprezę nie idę , koniec tematu
i to nawet nie dlatego że nie wytrzymam i się nawpieprzam ale jest jeszcze kilka innych kwestii no i tyle

czasem to sobie mysle ze się tu rozpisuje ze swoimi bzdurami a t oforum o odchudzaniu, no sorry .... ale czasami łatwiej mi sie was poradzic niż np. męża który pewnych rzeczy zwyczajanie nie zrozumie

smażę własnie racuchy i powiem wam że bez przykrywanie ta pokrywką to one wychodza całkiem duże puchate i rosna dużo bardziej niz z ta pokrywką co jest w przepisie , cos tam jeszcze opadają ale mniej niż wcześniej


a i jestem po fryzjerze był blon d , miał byc blond a jest ciemny kolor - ale też jestem zadowolona
Madzia fajna fotka
o no i git- ważne że to przemyślana decyzja i cokolwiek postanowiłaś to na pewno Ci to na lepsze wyjdzie. Co do rozpisywania się- kurde, od tego jesteśmy ,co by pisać nie tylko co sie zjadlo ale o innych sprawach, mały OT nie jest zły
Widzę że racuchy Ci bardzo posmakowały i dobrze, lepiej je zjeść niż inne grzeszne słodkości, mi jakoś nie wychodziły bez przykrywki ale kwestia wprawy, ja za rzadko je robię co by tej wprawy nabrać
No prosze- blondi co szatynką została- a jaki to kolorek teraz masz, jakiś ful ciemny czy taki pośredni?
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 19:58   #4222
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

najważniejsze z jest decyzja, dałabym rade z tym niejedzeniem - to już sobie uświadomiłam, ale ludzie by mnie zamęczyli i to raczej przeważyło, nie chce potem rok słyszeć plotki że dziwna jestem itp , i to męczenie " no napij sie " wkońcu oni wszyscy własnie po to tam jadą

postanowiłam że za tydzień junior spędzi nockę u babci a my z mężem i naszymi znajomymi gdzies się wspólnie wybierzemy - mam nadzieje ze to wypali bo już potrzebuję wyjścia

a racuchy mi strasznie podpasowały , robię na 3 dni porcję - daję 3 łyżki skrobii i przechowuje w lodówce, super smakuja z emilka i dodatkami , wolę to jednak niż budyń bo mogę zabrać ze sobą do pracy i gdzie chcę

jutro piąty dzień białek, na piątek chce zrobić pizze - jeszcze nie próbowałam
Emne ty robiłaś, jaki przepis polecasz ? który najbardziej zblizony do prawdziwej wersji ?
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 20:00   #4223
moose1979
Rozeznanie
 
Avatar moose1979
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 676
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Rodzynek , jak zdrowie?
A, dziękuję. Po dwóch dniach zupełnego braku apetytu, dzisiaj żrę za dziesięciu. Chyba moje pasożyty są głodne
W przyszłym tygodniu idę po skierowanie na badania robaczków. Mam swoje podejrzenie, ale nic nie mówię. Jak w badaniach się potwierdzi, to idę na medycynę Ale ogólnie dzisiaj bardzo dobrze się czuję, nie licząc totalnego rozstroju rozstroju w jelitach. Przez 3 tygodnie kłopotów żołądkowych poszło mi ponad 4 kilo... Ciekawe, jak szybko wróci??
__________________
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Qp_JSZDHvnw
Taki będzie mój syneczek
moose1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 20:26   #4224
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

No to dobrze Rodzynek że żresz- ten post z przymusu jaki miałeś to nic dobrego . Jak będzisz dukał przykładnie ,to nic nie wróci
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 20:34   #4225
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Rodzyn zdrowiej no i zdradź co podejrzewasz , bo to chyba nie ciąża
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 20:36   #4226
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

i zrób sobie racuchy ja chocbym byla pełna to one zawsze się jeszcze w brzuchu zmieszcza , dzis mi nawet wyrosly, zjadał z emlika dodalam trochę kakao i słodzik - wyszło rewelacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-1241.jpg (119,3 KB, 17 załadowań)
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 20:41   #4227
moose1979
Rozeznanie
 
Avatar moose1979
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 676
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Pyszniaste racuszki
__________________
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Qp_JSZDHvnw
Taki będzie mój syneczek
moose1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 20:56   #4228
Blanka_89
Raczkowanie
 
Avatar Blanka_89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 71
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cześć DziewczynyJa tylko na chwilkę zaglądam,bo siedzi u mnie mój narzeczony-może się nie zorientuje,że się odchudzamDzisiaj przeżyłam pierwszy dzień uderzeniówki.Nie spodziewałam się,że takie aktywne jesteście na forum-SUPERPa,pa...
__________________
Było 78 kg-Jest 60 kg-CEL 54 KG!!!
Wychodzę za mąż!
Piszę pracę licencjacką!
Marzę o tatuażu!
14.11.2012.
Blanka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 20:59   #4229
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

przeglądam te strony z przepisami, boże - jakie to wszystko pyszne , oczywiście mam na mysli slodkości choć nie tylko
http://pysznieidietetycznie.blogspot...dnodniowa.html

idę zjeśc kawalek sernika na zimno bo się zrobił i lece spac

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

miał byc chlodny blond ale mialam takie płowe rude odrosty i po ostatnim to mi ten blond zzieleniał bardzo szybko że fryzjerka doradziła zrobic cimniejsze tony bo znowu za 3 tygodnie mi gówno wylezie , no i ja mówię rób pani żeby był odobrze i kolor jednolity i może byc ciemniejszy ten blond no i namieszala swoich farbek na gorę jedną na końce drugą no i jest ...........mój naturalny kolor włosów wiecie nawet oczy się jakieś bardziej niebieskie przy nim zrobiły
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 21:06   #4230
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Fasolcia natura rzadko sie myli tylko my ja zawsze udoskonalamy :-D ja teraz mam rude ombre fryzjer mnie namowil. Swietny jest dzis jestem doslownie skonana.. Masakra.. Lece spac.

Dobranoc Slodziaki
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.