jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-30, 12:12   #31
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Skoro jest napisane w pierwszej klasie tzn. w pierwszej. W pociągach, w których jest też rezerwacja miejsc w drugiej klasie na stronie jest podana taka informacja.
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 12:15   #32
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Rozkład jazdy masz na stronie PKP. Wybierasz połączenie.
Idziesz do kasy, kupujesz bilet "dzień dobry, poproszę studencki do miasta x na dzień XY na godzinę 1234". Sprawdzasz, czy dane na bilecie się zgadzają (mi raz sprzedali ze złą datą).
Sprawdzasz na rozkładzie z jakiego peronu odjeżdża pociąg.
Idziesz na peron.
W niektórych pociągach (intercity) są miejscówki, czyli musisz odszukać np. wagon 6, miejsce 123. Numery wagonów powinny być na drzwiach, ale czasem zapominają je umieścić i robi się zamieszanie, wtedy musisz pytać innych ludzi albo konduktora. Albo wsiąść do pierwszego lepszego wagonu i potem przejść do właściwego.
Dajesz bagaż na półkę i zajmujesz miejsce.
W trakcie kontroli okazujesz bilet i legitymację.
Przejdzie też pani, która będzie rozdawać (intercity) lub sprzedawać napoje.
Może się zdarzyć, że nie będzie działać klimatyzacja (w lecie) lub ogrzewanie (w zimie).
Wysiadasz na właściwej stacji. Zwykle maszynista zapowiada przez głośniki, że pociąg zbliża się do stacji x.
Tyle, cała filozofia.

W intercity możesz kupić bilet normalnie w trakcie kotroli i nie jest to żaden mandat.
__________________



Edytowane przez _chocolate
Czas edycji: 2012-11-30 o 12:26
_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 13:00   #33
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Radzę iść na dworzec pkp i zapytać się w informacji, oni powiedzą Ci wszystko, a potem do kasy kupić bilet Ze stronami internetowymi bywa różnie, przekonałam się sama w te wakacje, jak jechałam do Gdyni
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 13:52   #34
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 14:15   #35
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Ja na początku jak zapowiadali, że "pociąg objęty jest całkowitą rezerwacją miejsc" myślałam, że chodzi o to, że nie ma już wolnych miejsc, że wszystkie miejsca są zarezerwowane

Albo np. jak ma się bilet kupiony przez internet, to trzeba też konduktorowi pokazać dowód osobisty, inaczej płaci się karę. Ja np. nie noszę na co dzień dowodu. Kupując bilet w kasie, nigdy dowodów nie sprawdzają.

Nie wiem, czy tak jest nadal, ale kiedyś w kasach należących do intercity nie można było kupić biletu na interregio (bo to w końcu dwie osobne spółki, dwaj osobni prezesi, i tak dalej ).

Generalnie, PKP ma trochę mało przejrzystych zasad i nie dziwię się, że ktoś może się stresować.
Za to w polskim busie jest inaczej, przyjaźnie, bezstresowo
__________________



Edytowane przez _chocolate
Czas edycji: 2012-11-30 o 16:04
_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 16:04   #36
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Ej, jak jedzie się do takiego dużego miasta jak Wrocław czy Kato, to one tak długo stoją na peronach, że spokojnie dziewczyna się zdąży pokapować, że ma wysiąść ^^ Zresztą zawsze można zapytać konduktora, albo pasażera obok ^^ Gorzej, jak się wysiada na wsi, bo tam to tylko "biiip" i pociąg odjeżdża.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 18:27   #37
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Cytat:
Napisane przez kleo14 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie kupuj tak biletu - nie sprzedadzą Ci, jedynie wlepią mandat, a w TLK to około 400 zł (chyba że płacisz na miejscu, to 100 plus cena biletu ). Jeśli chcesz kupić w pociągu to przed wejściem musisz zgłosić to u konduktora, ewentualnie od razu po wejściu pójść do niego. Dopłata to 10 zł.
Brednie!
Jeszcze mi się to nigdy nie zdażyło, a bardzo często tak kupuje.
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 19:00   #38
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Cytat:
Napisane przez hryzotemis Pokaż wiadomość
Brednie!
Jeszcze mi się to nigdy nie zdażyło, a bardzo często tak kupuje.
Ale co Ci sie nie zdarzylo? Tak jest napisane nawet w pociagach, ze jak nie posiadasz biletu, to masz sie niezwlocznie zglosic do konduktora.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 19:04   #39
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Cytat:
Napisane przez kleo14 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie kupuj tak biletu - nie sprzedadzą Ci, jedynie wlepią mandat[...] Dopłata to 10 zł.
Ja tak zawsze kupuję, a jezdze dość czesto. Mandatu jeszcze nikt mi wlepiać nie chciał. Dopłata wynosi 5zł, nie 10.

Edytowane przez neia
Czas edycji: 2012-11-30 o 19:06
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 19:18   #40
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ale co Ci sie nie zdarzylo? Tak jest napisane nawet w pociagach, ze jak nie posiadasz biletu, to masz sie niezwlocznie zglosic do konduktora.
Nikt mi mandatu nie chciał wlepić.
A to co piszą... Ile to oni rzeczy nie piszą...

Dopłata kosztuje 10 zł.


Nie wiem czy słyszałyście o chłopaku, który zaraził sie w pociągu pluskwami

Także tego... nienawidzę polskiego PKP.
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 19:25   #41
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 19:27   #42
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Ja jeżdzę tlk i można normalnie kupić bilet w pociągu, przy okazji jak konduktor chodzi i kontroluje pozostałych. Trzeba tylko dopłacać 10 zł więc nieopłacane w ogóle.
Poza tym ktoś już tu na początku podał stronkę, gdzie można sprawdzić sobie połączenia, ja z niej korzystam i zapewniam, że informacje są prawdziwe. Poza tym na dworcu też jest rozspiska o której pociąg odjeżdża, gdzie się zatrzymuje, z którego peronu itd. Jeżdzenie pociągami to żadna filozofia, serio.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 19:29   #43
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Ja myślałam, że to będzie jakiś sensacyjny wątek o narzekaniu na pkp, na ilość spółek, na wysokie ceny biletów, na zamykaniu o dworców, o opóźnieniach...... a tu takie nudy

Generalnie, lubię jeździć pociągiem. O ile w nim nie śmierdzi i nie staje w połowie trasy, z niewiadomego powodu, na jakiś zadupiu.
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 19:29   #44
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jak już pisałam spotkałam się wiele razy z tym, że ludzie kupują bilet w pociągu z dopłatą 10 zł, więc wielu się udaje
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 19:30   #45
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Jazda pociągiem na Intymnie? Błagam...

Dziewczyno, wystarczy przejrzeć rozkład, wybrać dogodne połączenie i kupić bilet. Tylko tyle i AŻ tyle. A informacja na dworcu nie gryzie.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 20:41   #46
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To prawda, mnie raz pani przy kasie nie poinformowała o miejscówce (a nie miałam czasu sprawdzić na stronie pkp), to mi pan konduktor skasował 15 zł, zamiast 5, nie dał się ugiąć
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 23:14   #47
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Ja na początku jak zapowiadali, że "pociąg objęty jest całkowitą rezerwacją miejsc" myślałam, że chodzi o to, że nie ma już wolnych miejsc, że wszystkie miejsca są zarezerwowane

Albo np. jak ma się bilet kupiony przez internet, to trzeba też konduktorowi pokazać dowód osobisty, inaczej płaci się karę. Ja np. nie noszę na co dzień dowodu. Kupując bilet w kasie, nigdy dowodów nie sprawdzają.

Nie wiem, czy tak jest nadal, ale kiedyś w kasach należących do intercity nie można było kupić biletu na interregio (bo to w końcu dwie osobne spółki, dwaj osobni prezesi, i tak dalej ).

Generalnie, PKP ma trochę mało przejrzystych zasad i nie dziwię się, że ktoś może się stresować.
Za to w polskim busie jest inaczej, przyjaźnie, bezstresowo
można wybrać przy zakupie biletu, że dowodem tożsamości będzie legitymacja i podać numer legitymacji, wtedy dowodu nie trzeba
Cytat:
Napisane przez hryzotemis Pokaż wiadomość
Nikt mi mandatu nie chciał wlepić.
A to co piszą... Ile to oni rzeczy nie piszą...

Dopłata kosztuje 10 zł.


Nie wiem czy słyszałyście o chłopaku, który zaraził sie w pociągu pluskwami

Także tego... nienawidzę polskiego PKP.
a to jeszcze jakieś jest pkp? niemiecki np?
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 23:36   #48
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dziwne. Ja jeżdzę tlk, regio, intercity i interregio i zawsze płacę 5zł.

Edytowane przez neia
Czas edycji: 2012-11-30 o 23:39
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 00:51   #49
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
można wybrać przy zakupie biletu, że dowodem tożsamości będzie legitymacja i podać numer legitymacji, wtedy dowodu nie trzeba

a to jeszcze jakieś jest pkp? niemiecki np?
Oj czepiamy się
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 09:36   #50
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Jeżdżę czasem tym pociągiem Nie ma w nim pierwszej klasy, jeśli chodzi o inter regio. Bilet jest rzeczywiście tańszy niż na TLK. Idziesz do kasy przed wyjazdem, mówisz, że chcesz bilet z Katowic do Wrocławia na inter regio studencki, wsiadasz i jedziesz O.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 02:47   #51
kolejoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?


Witam! Jako osoba w pewnym sensie 'z branży' pozwolę sobie zabrać głos. Najtaniej jest oczywiście osobówkami z przesiadkami, jednak jeśli nigdy w życiu nie jechałaś pociągiem i nie jesteś zorientowana w tym całym burdelu spółeczkowo-biletowym i innym to myślę najsensowniej będzie pociągiem bezpośrednim, tym bardziej że masz zniżkę studencką.

Przede wszystkim, nie sugeruj się cenami, które podaje internetowy rozkład jazdy, bo one nie zawsze są zgodne z rzeczywistością (np. nie uwzględniają ofert specjalnych itp.).

Nie wiem kiedy dokładnie się wybierasz, ale na wszelki wypadek przypominam, że od 9 grudnia zaczyna obowiązywać nowy rozkład jazdy. Ewentualnie napisz konkretnie kiedy jedziesz i kiedy wracasz, to wtedy można kombinować z dobieraniem ofert (są np. Bilety Turystyczne itp.)

Jeśli chodzi o bezpośrednie pociągi na studencką kieszeń to do wyboru masz InterRegio i TLK. Ważne jest abyś sprawdziła, czy Twój pociąg jedzie przez Strzelce Opolskie czy przez Kędzierzyn-Koźle, ponieważ akurat w przypadku Twojej trasy ma to wpływ na cenę biletu (przez Strzelce jest troszkę bliżej).

Studencki bilet na IR z Katowic do Wrocławia to 18,57 zł (przez Kędzierzyn) lub 17,59 zł (przez Strzelce).
Natomiast jeśli jedziesz TLK to prosisz w kasie o tzw. Bilet Rewelacyjny (oferta specjalna w celu konkurowania z IR), który z Katowic do Wrocławia kosztuje 17,64 zł (przez Kędzierzyn, większość TLK tędy jedzie) lub 16,17 zł (przez Strzelce). Ten Rewelacyjny kasjerka powinna Ci sprzedać domyślnie, jednak różnie to z kasjerkami bywa więc ja na wszelki wypadek zawsze sam proszę. Oferty tej nie ma niestety w automatach biletowych, które wciskają bilet w normalnej cenie. Niektóre TLK (aktualnie na tej trasie KOSSAK i KARKONOSZE, po 9 grudnia KARKONOSZE, KOSSAK i POGÓRZE) są objęte całkowitą rezerwacją miejsc, więc w takiej sytuacji dochodzi jeszcze 5 zł za miejscówkę.

Gdybyś chciała jechać osobówkami to w zależności od połączenia przesiadki są w Gliwicach (zawsze) i w Kędzierzynie i/lub Opolu. Z Katowic do Gliwic pociągi regionalne obsługują Koleje Śląskie, dalej Przewozy Regionalne, jednak spółki honorują swoje bilety, więc kupujesz jeden bilet Katowice-Wrocław w taryfie regio za 13,72 zł jadąc przez Kędzierzyn lub 12,74 zł przez Strzelce. Powyższy akapit dotyczy tego roku, co będzie od 1 stycznia 2013 jeszcze nie wiadomo, trwają negocjacje. Od 9 grudnia Koleje Śląskie będą dojeżdżać także do Kędzierzyna i Strzelec więc również na tych stacjach przesiadka będzie zawsze.

Natomiast gdybyś chciała już zupełnie zaszaleć i bujnąć się EIC lub Ex to możesz skorzystać z oferty Last Minute. Bilet ten można kupić najwcześniej na 30 minut przed odjazdem i tylko w miarę wolnych miejsc w pociągu (ale z Katowic do Wrocławia praktycznie zawsze są wolne miejsca), cena 33 zł.


Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to śmiało pisz. Znając konkretną datę wyjazdu i powrotu można jeszcze kombinować czy nie da się zastosować jakieś promocji.

A co do priorytetów regio i TLK to obecnie już PLK na to nie patrzy. Chociażby parę dni temu TLK stał 40 minut w polu bo przepuszczał REGIO na jednotorze.

Edytowane przez kolejoman
Czas edycji: 2012-12-06 o 02:59
kolejoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 06:56   #52
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Cytat:
Napisane przez kolejoman Pokaż wiadomość


Natomiast gdybyś chciała już zupełnie zaszaleć i bujnąć się EIC lub Ex to możesz skorzystać z oferty Last Minute. Bilet ten można kupić najwcześniej na 30 minut przed odjazdem i tylko w miarę wolnych miejsc w pociągu (ale z Katowic do Wrocławia praktycznie zawsze są wolne miejsca), cena 33 zł.

nie wiedzialam,ze istnieje cos takiego jak last minute w pociagach

dzięki!
ale to na kazdy pociag EX jest cena 33 zł?
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:37   #53
kolejoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

W niektórych jest nawet za 13 zł

http://intercity.pl/pl/site/oferty-p...st-minute.html

Tutaj wykaz odcinków w obecnym rozkładzie: http://intercity.pl/pl/dokumenty/Prz...T%20MINUTE.pdf

Odcinków na nowy rozkład od 9 grudnia jak na razie się nie doszukałem ale obstawiam, że będą podobne.
kolejoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 15:38   #54
kolejoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

W niektórych jest nawet za 13 zł Oczywiście jest to tylko w wybranych pociągach i na wybranych odcinkach (tych na których jest mniejsza frekwencja, w ofercie chodzi o to, żeby sprzedać miejsca których już nikt nie wykupi w normalnej cenie). W cenę wliczona jest miejscówka.

http://intercity.pl/pl/site/oferty-p...st-minute.html

Tutaj masz wykaz odcinków w obecnym rozkładzie: http://intercity.pl/pl/dokumenty/Prz...T%20MINUTE.pdf

Wykazu na nowy rozkład na razie się nie doszukałem, ale obstawiam że będą podobne.

Edytowane przez kolejoman
Czas edycji: 2012-12-06 o 15:46
kolejoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 16:26   #55
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

Cytat:
Napisane przez kolejoman Pokaż wiadomość
W niektórych jest nawet za 13 zł Oczywiście jest to tylko w wybranych pociągach i na wybranych odcinkach (tych na których jest mniejsza frekwencja, w ofercie chodzi o to, żeby sprzedać miejsca których już nikt nie wykupi w normalnej cenie). W cenę wliczona jest miejscówka.

http://intercity.pl/pl/site/oferty-p...st-minute.html

Tutaj masz wykaz odcinków w obecnym rozkładzie: http://intercity.pl/pl/dokumenty/Prz...T%20MINUTE.pdf

Wykazu na nowy rozkład na razie się nie doszukałem, ale obstawiam że będą podobne.
dzieki
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 19:15   #56
kolejoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: jazda pociągiami. Jak to wygląda w praktyce?

No i chyba długo się nie nacieszysz. Właśnie dostałem informację, że ponoć od nowego rozkładu (9 grudnia) likwidują tą promocję...
kolejoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.