Wielbicielki piękna 14 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-01, 11:32   #91
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 283
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Dzień dobry!

Wpadłam na razie tylko się przywitać, bo od rana porządki robię! Jak Wam dziewczyny minęły Andrzejki? Ja, jak zwykle siedziałam w domu z piwem i przed komputerem ;D

Miałabym prośbę... jeśli macie chęć to zaglądajcie na mojego bloga, bo coś mało osób na niego wchodzi;/
__________________





coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 11:41   #92
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Wpadłam na razie tylko się przywitać, bo od rana porządki robię! Jak Wam dziewczyny minęły Andrzejki? Ja, jak zwykle siedziałam w domu z piwem i przed komputerem ;D

Miałabym prośbę... jeśli macie chęć to zaglądajcie na mojego bloga, bo coś mało osób na niego wchodzi;/
Mi andrzejki minęły tak jak zwykły szary dzień.

Zajrzałam na bloga, widzę, że zmieniłaś szatę graficzną. Ja przyznaję, że wchodze zazwyczaj na blogi na blogspocie, innych jakoś nie lubię jak amm wchodzić z zakładek, a nie wiem czy Twój z blogrolla by sie aktualizował

Jakie macie plany na dziś, bo ja jak zwykle cała lista 12 punktów mam na razie. Wczoraj nie zrealizowałam dwóch Wzięłam się za najgorszy folder i nie dokończyłam podpisywać i wklejać plików do poszczególnych podfolderów. Zostało mi 1500 plików a do masażu bańką chińską nie podeszłam
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 13:37   #93
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Hey od rana sprzątam i wkońcu mam czas na kawke i wizaz
I troche zadbania o siebie maska na włosy,manicure,brwi,masec zka


Cytat:
Napisane przez redwings Pokaż wiadomość
Na imię mam Basia Jakiś czas temu miałam ciężki okres... Spowodowane to było różnymi rzeczami, ale głównie chyba chodziło o mój związek. Był... toksyczny. Rozstaliśmy się 3 miesiące temu i od tego czasu chcę skupić się na sobie. Właśnie największym błędem było to, że zapomniałam o sobie samej. Teraz chcę odzyskać własne życie. Zaczęłam dbać o moje włosy Zwsze były dla mnie problemem. Są strasznie rzadkie i cienkie. Mam nadzieję, że kiedyś będą choć troszkę zadowalające. Chcę też częściej spotykać się z ludźmi, wychodzić. I moje postanowienie: robić duuużo zdjęć
Super podejście pisz tutaj jak najwiecej to będziemy Cię motywować do zmian a i Ty nas

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Wpadłam na razie tylko się przywitać, bo od rana porządki robię! Jak Wam dziewczyny minęły Andrzejki? Ja, jak zwykle siedziałam w domu z piwem i przed komputerem ;D

Miałabym prośbę... jeśli macie chęć to zaglądajcie na mojego bloga, bo coś mało osób na niego wchodzi;/
Ja byłam u kumpeli na piwku ale bez wróżb czy czegoś
Zaglądam czasem na twojego bloga będę częściej

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
Mi andrzejki minęły tak jak zwykły szary dzień.

Zajrzałam na bloga, widzę, że zmieniłaś szatę graficzną. Ja przyznaję, że wchodze zazwyczaj na blogi na blogspocie, innych jakoś nie lubię jak amm wchodzić z zakładek, a nie wiem czy Twój z blogrolla by sie aktualizował

Jakie macie plany na dziś, bo ja jak zwykle cała lista 12 punktów mam na razie. Wczoraj nie zrealizowałam dwóch Wzięłam się za najgorszy folder i nie dokończyłam podpisywać i wklejać plików do poszczególnych podfolderów. Zostało mi 1500 plików a do masażu bańką chińską nie podeszłam
Wow ambitnie też chyba zacznę robić listy co mam zrobić danego dnia bo czasem nie ogarniam
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 15:49   #94
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Wow ambitnie też chyba zacznę robić listy co mam zrobić danego dnia bo czasem nie ogarniam
wyszło w końcu 16 punktów, zrealizowałam na razie 4, muszę wziąć się za siebie. rób listy, to naprawdę pomaga

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Kupiłam jednak dzisiaj tę Ziemię egipską Bi-kor dałabym sobie bana na zakupy, ale kurczę, nie mam żadnych potrzeb ani chciejstw na razie
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 16:26   #95
kasiaaczek
Zakorzenienie
 
Avatar kasiaaczek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 162
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Hej

Marta mnie ta "Sprzedana" nudziła, nie porwała mnie, są takie książki o głupotach które czyta się jednym tchem, a tą męczyłam trochę nie mówie, że jest zła

Coolasana ja też czasami zaglądam, ale ostatanio nie mam na to czasu

Redwings mam ten sam problem z włosami, nie dość, że mam mało to jescze takie cieniutkie Gartuluję wyrwania się z toksycznego związku
kasiaaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 16:31   #96
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Cześć

Mogę się dołączyć ?
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 16:44   #97
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Cytat:
Napisane przez kasiaaczek Pokaż wiadomość
Hej

Marta mnie ta "Sprzedana" nudziła, nie porwała mnie, są takie książki o głupotach które czyta się jednym tchem, a tą męczyłam trochę nie mówie, że jest zła

Coolasana ja też czasami zaglądam, ale ostatanio nie mam na to czasu

Redwings mam ten sam problem z włosami, nie dość, że mam mało to jescze takie cieniutkie Gartuluję wyrwania się z toksycznego związku
a ja mam mało włosów, cieniutkie, oklapnięte i się przetłuszczają

a Sprzedaną przeczytam to podzielę się opinią
Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
Cześć

Mogę się dołączyć ?
jasne, ze można.
toooo jeeeest Twój bloooog ???
Mam go od dawna w zakładkach
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 16:55   #98
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
wyszło w końcu 16 punktów, zrealizowałam na razie 4, muszę wziąć się za siebie. rób listy, to naprawdę pomaga

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Kupiłam jednak dzisiaj tę Ziemię egipską Bi-kor dałabym sobie bana na zakupy, ale kurczę, nie mam żadnych potrzeb ani chciejstw na razie
To musze zacząć
Daj znać jak ta ziemia egipska się sprawuje myślałam kiedyś nad nią

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
Cześć

Mogę się dołączyć ?
Witaj powiedz coś o sobie
I zaraz zaglądam na twojego bloga skoro Zyskowa lubi musi być ciekawy
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 17:14   #99
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
To musze zacząć
Daj znać jak ta ziemia egipska się sprawuje myślałam kiedyś nad nią


Witaj powiedz coś o sobie
I zaraz zaglądam na twojego bloga skoro Zyskowa lubi musi być ciekawy
dam znać na pewno. Do tego udało mi się nawiązać ciekawą współpracę na blogu przesłałam Pani kilka linków ale nie wiem co dostanę,w poniedziałek będzie nadana paczucha, umówiłam się na jeden produkt, nie mogę się doczekać
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 17:14   #100
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Wielbicielki piękna 14

hejka
przed sekundą wróciłam z miasta, ogarnęłam większość spraw w domu, zrobiłam zakupy kosmetyczno-, urodowo-, włosowo-, naukowe- teczka na notatki
muszę kupić prezenty dla rodziców, brata, dla przyjaciela i przyjaciółki
padam z nóg
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 17:44   #101
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki piękna 14

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;37915876]hejka
przed sekundą wróciłam z miasta, ogarnęłam większość spraw w domu, zrobiłam zakupy kosmetyczno-, urodowo-, włosowo-, naukowe- teczka na notatki
muszę kupić prezenty dla rodziców, brata, dla przyjaciela i przyjaciółki
padam z nóg[/QUOTE]
co kupiłaś?

ja się dopiero ogarnęłam i zobaczyłam na moją listę a tam tylko 5 z 16 rzeczy zrobiłam
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 18:05   #102
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Wielbicielki piękna 14

zyskowa kupiłam sobie dwa żele pod prysznic z Isany(jeden żurawina i biała herbata, a drugi melon i gruszka ), lakier do paznokci- electric blue, kulke z Nivei, żel z Garniera 3w1, gumki do włosów, prezent dla współlokatorki, teczke z koszulkami na notatki, wymieniałam naklejki z Żabki na tego gościa
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 18:42   #103
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki piękna 14

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;37916647]zyskowa kupiłam sobie dwa żele pod prysznic z Isany(jeden żurawina i biała herbata, a drugi melon i gruszka ), lakier do paznokci- electric blue, kulke z Nivei, żel z Garniera 3w1, gumki do włosów, prezent dla współlokatorki, teczke z koszulkami na notatki, wymieniałam naklejki z Żabki na tego gościa [/QUOTE]
Udane zakupy Jaki słodziak
Ja właśnie zrobiłam zakupy w aptece słonik, mają dzisiaj dzień darmowej dostawy, wzięłam tonik aloesowy i nagietkowy z ziaji, krem do rzęs l'biotica, olej rycynowy, 2 x glicerynę, tonik pichtowy i szampon z ziaji pokrzywowy. Nie będę musiała się tłuc po Rossmannach
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 18:57   #104
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
a ja mam mało włosów, cieniutkie, oklapnięte i się przetłuszczają


toooo jeeeest Twój bloooog ???
Mam go od dawna w zakładkach
To mamy taki sam rodzaj włosów Stosujesz coś by wyszły baby hair? Słyszałam, że wcierka jantar jest dobra i chyba jak dostanę wypłatę to sobie kupię i wypróbuję

Ooo to miło Ale muszę się jeszcze rozkręcić z pisaniem częstszych notatek

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Witaj powiedz coś o sobie
I zaraz zaglądam na twojego bloga skoro Zyskowa lubi musi być ciekawy
Wiecznie zabiegana studentka finansów, której marzeniem jest wypięknieć, bo ileż lat można być pasztetem
Takie moje pięknościowe cele to:
Schudnąć, zagęścić i zapuścić włosy do zapięcia stanika, przejść na CG i sprawdzić czy moje włosy da się uratować po tylu latach suszenia suszarką i stosowania prostownicy a do tego nauczyć się malować a nie tylko czarna kreska i tusz


[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;37916647]zyskowa kupiłam sobie dwa żele pod prysznic z Isany(jeden żurawina i biała herbata, a drugi melon i gruszka ), lakier do paznokci- electric blue, kulke z Nivei, żel z Garniera 3w1, gumki do włosów, prezent dla współlokatorki, teczke z koszulkami na notatki, wymieniałam naklejki z Żabki na tego gościa [/QUOTE]
ooo ale słodki, ale w żabce zazwyczaj coś mają, że można wymienić, kiedyś chyba były te psy z dużymi głowami xD

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
Udane zakupy Jaki słodziak
Ja właśnie zrobiłam zakupy w aptece słonik, mają dzisiaj dzień darmowej dostawy, wzięłam tonik aloesowy i nagietkowy z ziaji, krem do rzęs l'biotica, olej rycynowy, 2 x glicerynę, tonik pichtowy i szampon z ziaji pokrzywowy. Nie będę musiała się tłuc po Rossmannach
A ten dzień darmowej dostawy nie jest jutro ?
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 19:07   #105
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
dam znać na pewno. Do tego udało mi się nawiązać ciekawą współpracę na blogu przesłałam Pani kilka linków ale nie wiem co dostanę,w poniedziałek będzie nadana paczucha, umówiłam się na jeden produkt, nie mogę się doczekać
O z jakimś fajnym sklepem?

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;37916647]zyskowa kupiłam sobie dwa żele pod prysznic z Isany(jeden żurawina i biała herbata, a drugi melon i gruszka ), lakier do paznokci- electric blue, kulke z Nivei, żel z Garniera 3w1, gumki do włosów, prezent dla współlokatorki, teczke z koszulkami na notatki, wymieniałam naklejki z Żabki na tego gościa [/QUOTE]
Fajne zakupy co studiujesz? Jaki słodki kłapouch mi ciągle brakuje znaczków

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
Udane zakupy Jaki słodziak
Ja właśnie zrobiłam zakupy w aptece słonik, mają dzisiaj dzień darmowej dostawy, wzięłam tonik aloesowy i nagietkowy z ziaji, krem do rzęs l'biotica, olej rycynowy, 2 x glicerynę, tonik pichtowy i szampon z ziaji pokrzywowy. Nie będę musiała się tłuc po Rossmannach
Ooo to moze tez kliknej w tej aptece pare rzeczy
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 19:14   #106
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
To mamy taki sam rodzaj włosów Stosujesz coś by wyszły baby hair? Słyszałam, że wcierka jantar jest dobra i chyba jak dostanę wypłatę to sobie kupię i wypróbuję

Ooo to miło Ale muszę się jeszcze rozkręcić z pisaniem częstszych notatek

A ten dzień darmowej dostawy nie jest jutro ?
miałam Jantar i nigdy więcej go nie kupię. Zużyłam niecałe 1/4 zaczęł mnie okropnie swędzieć skalp, odstawiłam przestało, wróciłam, żeby sprawdzić czy to Jantar i znowu wróciło swędzenie. To było moje największe rozczarowanie kosmetyczne

czekam na częstsze notki, skąd czerpiesz inspiracje, bo ja czasami też na blogu piszę takie rzeczy i im więcej piszę tym wiecej mam pomysłów

Ogólnie DDD jest w poniedziałek 3 grudnia, a w tej aptece jest dzisiaj i wczoraj był
Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
O z jakimś fajnym sklepem?

Ooo to moze tez kliknej w tej aptece pare rzeczy
strona z kosmetykami naturalnymi

a co masz zamiar kupić
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 19:15   #107
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Wielbicielki piękna 14

zyskowa też muszę kupić sok z aloesa! dzięki za przypomnienie!

Honey7 właśnie teraz można wymienić znaczki na Kubusia Puchatka, Tygryska, Kłapouchego i Prosiaczka

honey1012 ja właśnie część naklejek dostałam, trochę kupiłam i jakoś udało mi się studiuję prawo na UWr
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 19:17   #108
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość

Kupiłam jednak dzisiaj tę Ziemię egipską Bi-kor dałabym sobie bana na zakupy, ale kurczę, nie mam żadnych potrzeb ani chciejstw na razie
to sie tylko cieszyc, nic nie bedzie niepotrzebnie kusic

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
Cześć

Mogę się dołączyć ?
hej
widze ze kolejna zorganizowana osoba az mi sie glupio robi, chyba musze sie zastanowic nad soba

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
a ja mam mało włosów, cieniutkie, oklapnięte i się przetłuszczają
a ja teraz moge myc wlosy co drugi dzien

Cytat:
Napisane przez redwings Pokaż wiadomość
Na imię mam Basia Jakiś czas temu miałam ciężki okres... Spowodowane to było różnymi rzeczami, ale głównie chyba chodziło o mój związek. Był... toksyczny. Rozstaliśmy się 3 miesiące temu i od tego czasu chcę skupić się na sobie. Właśnie największym błędem było to, że zapomniałam o sobie samej. Teraz chcę odzyskać własne życie. Zaczęłam dbać o moje włosy Zwsze były dla mnie problemem. Są strasznie rzadkie i cienkie. Mam nadzieję, że kiedyś będą choć troszkę zadowalające. Chcę też częściej spotykać się z ludźmi, wychodzić. I moje postanowienie: robić duuużo zdjęć
hej bardzo dobre postanowienia
gratuluje wolnosci

ja tez powinnam wiecej wychodzic do ludzi
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 19:26   #109
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
miałam Jantar i nigdy więcej go nie kupię. Zużyłam niecałe 1/4 zaczęł mnie okropnie swędzieć skalp, odstawiłam przestało, wróciłam, żeby sprawdzić czy to Jantar i znowu wróciło swędzenie. To było moje największe rozczarowanie kosmetyczne

czekam na częstsze notki, skąd czerpiesz inspiracje, bo ja czasami też na blogu piszę takie rzeczy i im więcej piszę tym wiecej mam pomysłów

Ogólnie DDD jest w poniedziałek 3 grudnia, a w tej aptece jest dzisiaj i wczoraj był

strona z kosmetykami naturalnymi

a co masz zamiar kupić
To fajnie lubie naturalne kosmetyki
A kupie : sok z aloesu,olejek rycynowy,cethapil do mycia buzi,witaminki,krem dla mamy i pewnie coś jeszcze znajde

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
to sie tylko cieszyc, nic nie bedzie niepotrzebnie kusic



hej
widze ze kolejna zorganizowana osoba az mi sie glupio robi, chyba musze sie zastanowic nad soba
Haha ja też

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;37917806]zyskowa też muszę kupić sok z aloesa! dzięki za przypomnienie!

Honey7 właśnie teraz można wymienić znaczki na Kubusia Puchatka, Tygryska, Kłapouchego i Prosiaczka

honey1012 ja właśnie część naklejek dostałam, trochę kupiłam i jakoś udało mi się studiuję prawo na UWr [/QUOTE]

Uuu fajny kierunek
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 19:32   #110
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki piękna 14

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;37917806]zyskowa też muszę kupić sok z aloesa! dzięki za przypomnienie! [/QUOTE]
teraz kupiłam tonik ale sok też mam i lubię, tylko oszczędzałam i wzięłam z miąższem, sok jest bardziej gęsty i nie tak łatwo odcedzić miąższ
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
to sie tylko cieszyc, nic nie bedzie niepotrzebnie kusic

hej
widze ze kolejna zorganizowana osoba az mi sie glupio robi, chyba musze sie zastanowic nad soba

a ja teraz moge myc wlosy co drugi dzien
no nie będzie, aż tak głupio. Może zdecyduję się na nowy komputer albo aparat

koniecznie zastanów się nad sobą

ja po ziaji pokrzywowej też. Ostatnio kupiłam lawendową do przetłuszczających się, mimo, ze Poziomka nie polecała to stwierdziłam, że może na moich włosach się sprawdzi i :dupa: okropny jest
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 19:39   #111
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Uuu fajny kierunek
fajny, ale ciężki
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 19:43   #112
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
no nie będzie, aż tak głupio. Może zdecyduję się na nowy komputer albo aparat
ja w 2013 musze juz zalozyc aparat

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
koniecznie zastanów się nad sobą
zastanowie sie

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
ja po ziaji pokrzywowej też. Ostatnio kupiłam lawendową do przetłuszczających się, mimo, ze Poziomka nie polecała to stwierdziłam, że może na moich włosach się sprawdzi i :dupa: okropny jest
ja od dawna nie uzywam szamponow do wlosow przetluszczajacych sie
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 19:58   #113
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja w 2013 musze juz zalozyc aparat

ja od dawna nie uzywam szamponow do wlosow przetluszczajacych sie
ja mówiłam raczej o aparacie foto, bo to jest dla mnie ważniejsze na razie

też długo nie używałam szamponów do włosów przetłuszczających się. Lubiłam szampon babydream ale ostatnio zaczęły mi się po nim strasznie puszyć włosy

dzisiaj nie jest mój dzień. Zaplanowałam sobie dużo dużo więcej. Ale za dużo czasu minęło mi przy porządkowaniu kolejnych folderów na komputerze. Wczoraj wzięłam się za najgorszy, ale nie skończyłam i na dzisiaj zostało mi ok 1500 plików do przejrzenia, podpisania i pakowania do podfolderów, potem zabrałam się za drugi z najbardziej zawalonych folderów i spędziłam nad tym zbyt dużo czasu chciałam zrobić zdjęcia na bloga i napisać ze dwie notki, ale TŻ mi kupił baterie zwykłe, jakieś słabe, a nie alkaiczne i zrobiłam na 2 zdjęcia na 4 bateriach, więc z notki nici, bo nawet nie da się przerzucić tych dwóch na komputer
do tego henna mi wyszła trochę za ciemna i głowa mnie już boli. Ale na szczęście na jutro nie mam planów i będę miała co robić
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 21:01   #114
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
miałam Jantar i nigdy więcej go nie kupię. Zużyłam niecałe 1/4 zaczęł mnie okropnie swędzieć skalp, odstawiłam przestało, wróciłam, żeby sprawdzić czy to Jantar i znowu wróciło swędzenie. To było moje największe rozczarowanie kosmetyczne

czekam na częstsze notki, skąd czerpiesz inspiracje, bo ja czasami też na blogu piszę takie rzeczy i im więcej piszę tym wiecej mam pomysłów

Ogólnie DDD jest w poniedziałek 3 grudnia, a w tej aptece jest dzisiaj i wczoraj był
No ja wypróbuję na sobie ten jantar, może u mnie nie będzie tak źle

Inspiracje do notek czerpię z życia codziennego i to prawda, im bardziej sie zagłębia w to tym częściej ma ochotę się pisać czego się dokonało. Bo to mój drugi blog dotyczący samorozwoju, tylko, że pierwszy usunęłam ,ale jednak zabrakło mi w życiu tego blogowania i musiałam założyć nowy

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość

hej
widze ze kolejna zorganizowana osoba az mi sie glupio robi, chyba musze sie zastanowic nad soba
Robienie czegoś powyżej minimum daje ogromną satysfakcję Warto spróbować pomyśleć co by sie chciało osiągnąć (na początek może to być coś niewielkiego) a zobaczysz z jakim uśmiechem będziesz chodzić gdy tego dokonasz


Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość

no nie będzie, aż tak głupio. Może zdecyduję się na nowy komputer albo aparat
Ja bym wybrała aparat Chociaż taki laptop też by mógł być


Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość

dzisiaj nie jest mój dzień. Zaplanowałam sobie dużo dużo więcej. Ale za dużo czasu minęło mi przy porządkowaniu kolejnych folderów na komputerze. Wczoraj wzięłam się za najgorszy, ale nie skończyłam i na dzisiaj zostało mi ok 1500 plików do przejrzenia, podpisania i pakowania do podfolderów, potem zabrałam się za drugi z najbardziej zawalonych folderów i spędziłam nad tym zbyt dużo czasu chciałam zrobić zdjęcia na bloga i napisać ze dwie notki, ale TŻ mi kupił baterie zwykłe, jakieś słabe, a nie alkaiczne i zrobiłam na 2 zdjęcia na 4 bateriach, więc z notki nici, bo nawet nie da się przerzucić tych dwóch na komputer
do tego henna mi wyszła trochę za ciemna i głowa mnie już boli. Ale na szczęście na jutro nie mam planów i będę miała co robić
aż boję się pomyśleć skąd Ty tyle plików na komputerze wzięłaś Ja miałam tylko jeden taki folder gdzie było ponad 5 tys i to był folder ze zdjęciami xD Ale teraz panuje piękny porządek na kompie oby jak najdłużej
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 09:29   #115
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Wielbicielki piękna 14

dzien dobry! co tam slychac? przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze z telefonu. Ja niedlugo wracam do Wro, wiec wszystko mam spakowane, tylko teraz zjem obiad i moge ruszac w trase ;-)
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 11:10   #116
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Hej Ja też zaczynam się czuć jakaś nieogarnięta czytając Wasze plany i postanowienia Też się chyba muszę wziąć za siebie Ale i tak ostatnio zrobiłam sobie porządki w szafkach i na razie w nich błyszczy więc nie jest jeszcze tak źle

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Wpadłam na razie tylko się przywitać, bo od rana porządki robię! Jak Wam dziewczyny minęły Andrzejki? Ja, jak zwykle siedziałam w domu z piwem i przed komputerem ;D

Miałabym prośbę... jeśli macie chęć to zaglądajcie na mojego bloga, bo coś mało osób na niego wchodzi;/
Ja żadnych planów na andrzejki nie miałam ale przyjechała kuzynka i razem z siostrą miałyśmy 3-osobowy babski wieczór przy cytrynówce
__________________


W jednym słowie czasem ukrywa się historia całego życia...


Troszkę bloguję Magdamic o modzie i nie tylko...

Instagram
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 11:20   #117
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
No ja wypróbuję na sobie ten jantar, może u mnie nie będzie tak źle

Inspiracje do notek czerpię z życia codziennego i to prawda, im bardziej sie zagłębia w to tym częściej ma ochotę się pisać czego się dokonało. Bo to mój drugi blog dotyczący samorozwoju, tylko, że pierwszy usunęłam ,ale jednak zabrakło mi w życiu tego blogowania i musiałam założyć nowy

Robienie czegoś powyżej minimum daje ogromną satysfakcję Warto spróbować pomyśleć co by sie chciało osiągnąć (na początek może to być coś niewielkiego) a zobaczysz z jakim uśmiechem będziesz chodzić gdy tego dokonasz

Ja bym wybrała aparat Chociaż taki laptop też by mógł być

aż boję się pomyśleć skąd Ty tyle plików na komputerze wzięłaś Ja miałam tylko jeden taki folder gdzie było ponad 5 tys i to był folder ze zdjęciami xD Ale teraz panuje piękny porządek na kompie oby jak najdłużej
to mam nadzieje, że u Ciebie się sprawdzi

szkoda tamtego bloga

też to uwielbiam, właściwie nie muszę robić teraz nic, ale jak zrobię więcej to jestem taka zadowolona z siebie i mam wrażenie, że w pełni wykorzystuje mój czas

może nazbieram i na nowy laptop i na aparat

najwiekszy folder miałam o nazwie 'szkoła'
[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;37922867]dzien dobry! co tam slychac? przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze z telefonu. Ja niedlugo wracam do Wro, wiec wszystko mam spakowane, tylko teraz zjem obiad i moge ruszac w trase ;-)[/QUOTE]
hej!
Ja mam dziś w planach dokonczenie wczorajszych celów, zasnęłam szybko jak na mnie

wczoraj chyba pisałam, że zrobiłam sobie za mocną hennę, dzisiaj jestem zachwycona nigdy tak wyraźnie nie miałam podkreślonych brwi
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 14:16   #118
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Tygrysko, który korektor stay all day polecasz ten w sztyfcie czy pędzelek? ostatnio zmacałam te z pędzelkiem, ale stwierdziłam, że jeszcze mam korektor, który tego samego dnia mi zginął
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 16:19   #119
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Halo jak Wam mija niedziela? mi bardzo leniwie Wzorem Zyskowej zrobiłam sobie na jutro liste rzeczy do zrobienia zobvaczymy jak z wykonaniem ;pp

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
Tygrysko, który korektor stay all day polecasz ten w sztyfcie czy pędzelek? ostatnio zmacałam te z pędzelkiem, ale stwierdziłam, że jeszcze mam korektor, który tego samego dnia mi zginął
Haha to znak od niebios że miałaś kupić korektor
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 17:06   #120
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki piękna 14

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Halo jak Wam mija niedziela? mi bardzo leniwie Wzorem Zyskowej zrobiłam sobie na jutro liste rzeczy do zrobienia zobvaczymy jak z wykonaniem ;pp



Haha to znak od niebios że miałaś kupić korektor
listę zostaw w widocznym miejscu i napisz wszystko nawet takie drobiazgi jak: napisać maila czy sprawdzić rozkład jazdy, będzie milej jak wykreślisz takie drobiazgi i zobaczysz jak wiele zrobiłaś. Staraj się rzeczy, które da się zrobić jednocześnie, tak właśnie robić jak np: nałożyć olej na włosy, maskę na włosy i zrobić ćwiczenie z języka listę czytaj kilka razy i wykonuj punkty po kolei przeplatając czynności mniej lubiane i mniej czasochłonne tymi mniej lubianymi. To mój sposób, mam nadzieję, ze pomogłam trochę

no właśnie znak, nie mam korektora od kilku dni już a najlepsze jest to, że maluję się w jednym miejscu, nie noszę go przy sobie. więc powinien gdzieś tu być. Myślę, ze może wpadł mi do kosza stojącego przy biurku i go wyrzuciłam
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-25 14:48:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.