Orbitrek - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy Twoim zdaniem orbitrek to dobry sposób na osiągnięcie upragnionej wagi?
tak-naprawdę skutkuje! 2 33,33%
nie-nie przynosi efektów 0 0%
nie wiem-nigdy nie próbowałam 4 66,67%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-09, 22:41   #4771
xxannaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Dot.: Orbitrek

No i mam! Kupiłam wczoraj, dzisiaj ćwiczyłam pierwszy raz. Mam orbitreka z Decathlonu Domyos VE710 - 1599zł. Na początku chciałam coś tańszego, ale jak pooglądałam je to zwątpiłam, wszystko trzeszczy i stuka. Zaczęłam szukać jakiegoś firmowego - Kettler, York. Ale to już sumy 2000zł ponad i nie miałam gdzie ich wypróbować, a bez tego nie powinno sie kupować orbitreka. W końcu znalazłam Domyos, od razu mi się spodobał, i wygląd i parametry, długi krok, pomyślałam jeden dzień i pojechałam kupić . W sklepie wydawał się dość duży, ale w domu wygląda na jeszcze większego. Ale przynajmniej ma duże koło (średnica 45cm) i waży 9 kg, w miarę dobrze. Cały orbitrek waży 55 kg, a waga użytkownika do 130 kg, co świadczy o tym jak jest zbudowany - nie rozleci się za szybko (nie powinien). Opór reguluje się za pomocą pokrętła, nie takiego zwykłego, ale znajdującego się w środkowej części konsoli, lub za pomocą przycisków na końcu kierownicy – dość wygodne. Ma 16 stopni trudności pedałowania (poziomów). Ja na razie chcę spalić tkankę tłuszczową, więc będę ćwiczyć na małym oporze, przy 10 jest juz naprawdę ciężko. W sklepie chyba coś było z tym nie tak, ponieważ na 16 poziomie było jak na 4 u mnie. Ma regulacje położenia pedałów (3 stopnie) – pozycja przednia dla osób poniżej 175 cm wzrostu, a tylna – powyżej 185cm. Bardzo ważne jest to, że w zestawie ma pas do pomiaru częstotliwości tętna, nie ma na kierownicy (na kierownicy nie dają wiarygodnych pomiarów, dlatego przy takich orbitrekach powinno się dokupić pas). Ma 10 programów. Na konsoli pokazują się też spalone kalorie, prędkość, pokonana odległość, liczba obrotów/min. Instrukcja montażu dobrze napisana, spokojnie samemu można złożyć, w 2 osoby pomalutku zajmuje ok 1h, instrukcja użytkowania tez dobrze opisana. Ogólnie bardzo fajny sprzęt, jak na razie, zobaczymy co będzie za jakiś czas. Uff... Ale się rozpisałam
:-D
xxannaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 11:11   #4772
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Orbitrek

brawo!
zazdroszcze szczerze orbiego, i to nie byle jakiego! ;-) fajnie, że masz duzo bajerów, pozwoli Ci to dobrac odpowiednie parametry do cwiczen

ja ciągle bez mojego sprzetu biegająco-skaczącego... jak na razie napaliłam sie na iphone4 <buja w oblokach> i jestem na etapie molestowania mojego TŻ aby mi go zakupił a orbi... może na prezent gwiazdkowo-urodzinowy? zrzucą się "mikołaje" i bedzie jak znalazł
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 09:11   #4773
cherrycherrybooombooom
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Orbitrek

Ja mam orbiterek magnetyczny. Kupiłam na fitbay . pl . Akurat trafiłam na promocję i kupiłam za 528 zł . Polecam ten sklep ponieważ mają duży wybór sprzętu i częste promocje.
cherrycherrybooombooom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 08:44   #4774
27Kika27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 54
Dot.: Orbitrek

W ketlerze tez mają promocje, czasem mozna powystawowy taniej kupic, kilka rysek tu i tam ale to w niczym nie przeszkadza bo są sprawne a 300zl/400zl wiecej w keiszeni. Najwazniejsze zeby mial pelną gwarancje.
Wiecie co bylam ostatnio na tenisie i dzien po masakra wszystkie mięśnie mnie bolaly-mysle sobie czemu..przeciez regularnie trenuje na orbitreku, ustawiam sobie rozne programy itp. Jak widac nie wszystkie miesnie są trenowane na orbim, a szkoda bo najbardziej bolal mnie tylek i udka
27Kika27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 09:01   #4775
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez 27Kika27 Pokaż wiadomość
Wiecie co bylam ostatnio na tenisie i dzien po masakra wszystkie mięśnie mnie bolaly-mysle sobie czemu..przeciez regularnie trenuje na orbitreku, ustawiam sobie rozne programy itp. Jak widac nie wszystkie miesnie są trenowane na orbim, a szkoda bo najbardziej bolal mnie tylek i udka
Może to kwestia tego, że te mięśnie inaczej pracują Mnie po grze w xboxa też wszystko boli a niby jeżdżę na orbim
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 13:30   #4776
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Dzisiaj kończę dietę, wreszcie wynik kg mnie zadowala ale z orbim nie kończę oczywiście bo to nałóg jest
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 13:40   #4777
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Dzisiaj kończę dietę, wreszcie wynik kg mnie zadowala ale z orbim nie kończę oczywiście bo to nałóg jest
Jaka to dieta? Bo jeśli po prostu zdrowe, racjonalne odżywianie to nie polecam z tego rezygnować bo kilogramy wrócą
__________________
Justi







Edytowane przez XxXJuSstiii
Czas edycji: 2012-09-12 o 13:41
XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 13:51   #4778
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Jaka to dieta? Bo jeśli po prostu zdrowe, racjonalne odżywianie to nie polecam z tego rezygnować bo kilogramy wrócą
Po prostu przechodzę z redukcji na utrzymanie, czyli nieco mniej restrykcyjnie Tak, wiem, jak kończy się rzucanie na wszystko bo zaliczyłam tę wpadkę dwa lata temu, teraz będzie inaczej
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 13:54   #4779
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Po prostu przechodzę z redukcji na utrzymanie, czyli nieco mniej restrykcyjnie Tak, wiem, jak kończy się rzucanie na wszystko bo zaliczyłam tę wpadkę dwa lata temu, teraz będzie inaczej
Powodzenia
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 14:15   #4780
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Powodzenia
Dziękuję
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 20:43   #4781
Frytka012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 141
Dot.: Orbitrek

Bardzo proszę o radę. Zamierzam kupić orbitrek. Na początku chciałam tańszy taki za 500 zł, ale jak czytam w necie to okazuje się że są słabe, a ja chciałabym taki stabilny i porządny sprzęt. Przeglądałam opinie w necie i teraz proszę o waszą bo jesteście zagorząłymi ćwiczącymi i możecie mi polecić jakiś konkretny sprzęt. Myślałam nad kettler Verso109 oraz York X202, a może macie jakieś inny porządny sprzęcior godny polecenia i żebym nie żałowała zakupu.
Frytka012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 21:00   #4782
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Frytka012 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o radę. Zamierzam kupić orbitrek. Na początku chciałam tańszy taki za 500 zł, ale jak czytam w necie to okazuje się że są słabe, a ja chciałabym taki stabilny i porządny sprzęt. Przeglądałam opinie w necie i teraz proszę o waszą bo jesteście zagorząłymi ćwiczącymi i możecie mi polecić jakiś konkretny sprzęt. Myślałam nad kettler Verso109 oraz York X202, a może macie jakieś inny porządny sprzęcior godny polecenia i żebym nie żałowała zakupu.
Koleżanka ma Yorka i jest zadowolona bardzo a ja mam Thorn E5000 i też nie narzekam ale porównania nie mam
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 09:09   #4783
Frytka012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 141
Dot.: Orbitrek

Mam ważne pytanie i proszę o odpowiedź: Czy ma ktoś orbitrek z Decathlonu a konkretnie model Nordic Track E4. Kosztuje około 2 tyś, ale ma 20 kg koło zamachowe i 17 programów. Proszę o opinie. Ważne.
Frytka012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 13:29   #4784
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Frytka012 Pokaż wiadomość
Mam ważne pytanie i proszę o odpowiedź: Czy ma ktoś orbitrek z Decathlonu a konkretnie model Nordic Track E4. Kosztuje około 2 tyś, ale ma 20 kg koło zamachowe i 17 programów. Proszę o opinie. Ważne.
Tutaj każda z nas ma inny sprzęt. Zagoolgluj sobie Twój model z dopiskiem opinie, to łatwiej czegoś się dowiesz
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 07:43   #4785
ajrisz2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 501
GG do ajrisz2
Dot.: Orbitrek

Witam, czy jest tu ktos kto uzywa orbitreka Marki Hammer? sa takie na alelgro powystawowe, myslalam aby go nie kupic. Prosze o jakies info
__________________
https://www.facebook.com/ciastoplasto

http://niekochane.com.pl Katowickie Niekochane

http://www.pustamtiska.pl

Nakarm zwierzę ze schroniska jednym kliknięciem!


ajrisz2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 07:33   #4786
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Orbitrek

Cześć Dziewczyny! Co tam u Was??

odezwijcie się, strasznie tu przycichło...
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 17:07   #4787
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Orbitrek

Ja właśnie za chwilke wybieram sie na orbitreka
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:52   #4788
myszkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar myszkaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 623
GG do myszkaaa88
Dot.: Orbitrek

Ja również mam orbiego w domu od jakiegoś sporego czasu nawet Staram się ćwiczyć regularnie,ale wiadomo,że różnie to z tym bywa, jednak od jakiegoś czasu znowu codziennie regularnie daję sobie w kość bo wzięłam się porządnie za siebie.

Dzisiaj już jestem po pięknej godzince. Padam
__________________
"A pewnego dnia zapytasz mnie:
Co bardziej kocham?
Ciebie czy moje życie? Ja odpowiem:
-Moje życie.
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa,
nie wiedząc,że moje życie to Ty."



myszkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:00   #4789
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Orbitrek

dziewczyny, niedawno kupiłam sobie orbitreka HS4050, ale w styczniu planuję przeprowadzkę i chcę się pozbyć niepotrzebnego balastu może któraś z Was chciałaby odkupić ode mnie sprzęt? albo może znacie jakieś fora/strony z używanymi orbitrekami gdzie mogłabym go upchnąć? z góry dziekuję

__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 18:44   #4790
fortunata
Raczkowanie
 
Avatar fortunata
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 84
Dot.: Orbitrek

Cześć Dziewczyny,
kupiłam orbitreka york aspire 2w1. Jaki czas trwania treningu radzicie na początek?
fortunata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 22:14   #4791
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez fortunata Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
kupiłam orbitreka york aspire 2w1. Jaki czas trwania treningu radzicie na początek?
Spróbuj ile dasz radę Dziewczyny często wysiadają po kwadransie gdy są nieprzyzwyczajone do takiego ruchu.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 17:54   #4792
fortunata
Raczkowanie
 
Avatar fortunata
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 84
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Spróbuj ile dasz radę Dziewczyny często wysiadają po kwadransie gdy są nieprzyzwyczajone do takiego ruchu.
Udało mi się "chodzić" 40 minut i dzisiaj mam zamiar powtórzyć
fortunata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 23:04   #4793
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez fortunata Pokaż wiadomość
Udało mi się "chodzić" 40 minut i dzisiaj mam zamiar powtórzyć
Dużo jak na pierwszy raz, ciekawe czy nie będziesz miała jakichś zakwasów
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 16:24   #4794
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Orbitrek

Ja 30 minut, zauwazyłam, że w trakcie ćwiczeń nie przestaję się usmiechać

I mam postanowienia od dzisiaj, codziennie ćwiczyc i stracic kg które nadrobiłam przez kilka miesiecy zastoju ...
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 19:27   #4795
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
Ja 30 minut, zauwazyłam, że w trakcie ćwiczeń nie przestaję się usmiechać

I mam postanowienia od dzisiaj, codziennie ćwiczyc i stracic kg które nadrobiłam przez kilka miesiecy zastoju ...
To chyba już postanowienie na po świętach jeśli chodzi o gubienie kg Ja ćwiczę sobie nadal codziennie.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 09:22   #4796
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
To chyba już postanowienie na po świętach jeśli chodzi o gubienie kg Ja ćwiczę sobie nadal codziennie.
ja przez święta potrafię nie przytyć, poważnie. Choć udało mi się to tylko w ostatnią Wielkanoc, ale zawsze coś ) i teraz mam to za swoją motywację

teraz gdy mam nowego orbiego Kettler Verso 109 jestem mega zadowolona, to mój najlepszy prezent świąteczny! nie mogę przestać na nim ćwiczyć i co najważniejsze, jest bez porównania do mojego poprzedniego bezfirmowego orbiego, który byl głośny, bujał się na boki, a jeszcze na sam koniec puściły mu spawy... na tego jak tylko weszłam i zaczęłam "biegać" wiedziałam, że to jest strzał w dziesiątkę!
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 15:25   #4797
fortunata
Raczkowanie
 
Avatar fortunata
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 84
Dot.: Orbitrek

Jak na razie codziennie ćwiczę 30-40 minut, codziennie testuję inny program. Orbi wyciska ze mnie siódme poty, ale nie mam zakwasów.
fortunata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 21:28   #4798
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
ja przez święta potrafię nie przytyć, poważnie. Choć udało mi się to tylko w ostatnią Wielkanoc, ale zawsze coś ) i teraz mam to za swoją motywację

teraz gdy mam nowego orbiego Kettler Verso 109 jestem mega zadowolona, to mój najlepszy prezent świąteczny! nie mogę przestać na nim ćwiczyć i co najważniejsze, jest bez porównania do mojego poprzedniego bezfirmowego orbiego, który byl głośny, bujał się na boki, a jeszcze na sam koniec puściły mu spawy... na tego jak tylko weszłam i zaczęłam "biegać" wiedziałam, że to jest strzał w dziesiątkę!
Ja też potrafię ale nie widzę sensu w odmawianiu sobie w trakcie takiego czasu raz czy dwa do roku Jak przytyję to schudnę, wagę mam idealną od długiego czasu więc już nie szaleję z tym.
Oj, nowego orbiego zazdroszczę bardzo, mój właśnie przypomina Twojego starego z opisu, zajechany jest mocno..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 21:42   #4799
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Ja póki co tyję jeszcze 4 mc ale z dnia na dzień zaczynam coraz więcej przybierać na wadze więc te wszystkie średnie ile powinno sie przytyć są o rozbić.

Dziewczyny zdrowych i spokojnych świąt w gronie najbliższych.

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2012-12-23 o 22:39
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-23, 22:32   #4800
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Ja póki co tyję jeszcze 4 mc ale z dnia na dzień zaczynam coraz więcej przybierać na wadze więc te wszystkie średnie ile powinno sie przytyć są o :dupa: rozbić.

Dziewczyny zdrowych i spokojnych świąt w gronie najbliższych.
Szybko zrzucisz

Ja mam 4 tyg mniej niż Ty ale na szczęście jeszcze nic nie przytyłam No ale mam trochę ciałka, pewnie dlatego Zobaczymy jak będzie dalej

Również Wesołych Świąt życzę wszystkim
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.