popłakałam się ze wstydu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-03, 19:37   #31
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: popłakałam się ze wstydu

Cytat:
okazało się, że gołym biustem świecę przechodniom po oczach sukienka mi się zsunęła
Ja miałam 17 lat - w szkole podeszłam do chłopaków z innej klasy, którzy stali 'w kółeczku', bo był tam mój kolega (który swoją drogą też mi się wtedy podobał). Miałam wtedy sukienkę. Tak, możecie się domyślać co się stało Kurde aż mi głupio jak sobie o tym pomyślę Liczę na to, że ci chłopacy byli mało spostrzegawczy - miałam czarną sukienkę i jak się zsunęła, to stanik też byłczarny, to może nie zwrócili uwagi Tak się pocieszam
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 19:46   #32
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: popłakałam się ze wstydu

Większość tutaj pisze, że cały czas się wygłupia czy tańczy czy zawsze śpiewa pod prysznicem i nikt nie robi halo. Ale co innego gdy się nie jest taką osobą na co dzień i nas ktoś nakryje w sytuacji DLA NAS intymnej, w sytuacji w której nie chcielibyśmy, żeby uczestniczyły inne osoby, nawet jeśli te osoby znamy od urodzenia. Szczerze? Ja może nie popłakałabym się ale byłoby mi wstyd jakby ktoś mnie nakrył w takiej sytuacji bo ja tak nigdy nie robię i nikt chyba nie wyobraża sobie mnie w takiej sytuacji i ja również nie chciałabym komuś pokazywać jak udaję, że śpiewam z niewidzialnym mikrofonem

Sorki, ze tyle razy używałam 'w takiej sytuacji' jakoś nie wiedziałam czym to zastąpić a wiem, że może razić co niektórych w oczy

Edytowane przez houseofcolours
Czas edycji: 2012-12-03 o 19:47
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 21:17   #33
tais86
Raczkowanie
 
Avatar tais86
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 104
Dot.: popłakałam się ze wstydu

.
tais86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 08:30   #34
_sylwia_czewa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: popłakałam się ze wstydu

Cytat:
Napisane przez syrena_ Pokaż wiadomość
No właśnie moja mama do tego nie jest przyzwyczajona. Dlatego tak niezrecznie wyszło.
Mam powarznych rodziców i dlatego jest mi głupio.
To ze masz powaznych (spietych) rozdzicow nie znaczy ze musisz byc taka sama, nie jestes "Pierwsza Dama" zeby robic z siebie pania oh ah ktorej sie nawet powyglupiac nie mozna. Zycie jest prostsze kiedy patrzy sie na nie z usmiechem
_sylwia_czewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 18:20   #35
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: popłakałam się ze wstydu

aahhahahahahha,takie sytuacje Cię peszą? :O u mnie i mama, tata i brat i znajomi mnie widują często w takich sytuacjach
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 19:07   #36
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: popłakałam się ze wstydu

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Większość tutaj pisze, że cały czas się wygłupia czy tańczy czy zawsze śpiewa pod prysznicem i nikt nie robi halo. Ale co innego gdy się nie jest taką osobą na co dzień i nas ktoś nakryje w sytuacji DLA NAS intymnej, w sytuacji w której nie chcielibyśmy, żeby uczestniczyły inne osoby, nawet jeśli te osoby znamy od urodzenia. Szczerze? Ja może nie popłakałabym się ale byłoby mi wstyd jakby ktoś mnie nakrył w takiej sytuacji bo ja tak nigdy nie robię i nikt chyba nie wyobraża sobie mnie w takiej sytuacji i ja również nie chciałabym komuś pokazywać jak udaję, że śpiewam z niewidzialnym mikrofonem

Sorki, ze tyle razy używałam 'w takiej sytuacji' jakoś nie wiedziałam czym to zastąpić a wiem, że może razić co niektórych w oczy
Boże ... jaki klimat musi panować w domu, gdzie płacze się przez zabawną sytuację, której nawet obciachem nazwać nie można,....

Co do zacytowanego...intymna sytuacja to by była, jakby autorka masturbowała się ogórkiem przeznaczonym na mizerię do obiadu a nie jak sobie wydurnia się śpiewając i ją mama zobaczy...
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 19:09   #37
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: popłakałam się ze wstydu

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Boże ... jaki klimat musi panować w domu, gdzie płacze się przez zabawną sytuację, której nawet obciachem nazwać nie można,....

Co do zacytowanego...intymna sytuacja to by była, jakby autorka masturbowała się ogórkiem przeznaczonym na mizerię do obiadu a nie jak sobie wydurnia się śpiewając i ją mama zobaczy...
Dlatego własnie napisałam DLA NAS dużymi literami... Dla ciebie sytuacja intymna to masturbacja ogórkiem, dla koleżanki udawane śpiewanie do niewidzialnego mikrofonu.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 19:32   #38
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: popłakałam się ze wstydu

ja uważam, że w ogóle nie ma się czym przejmować.
To na serio mały obciach i raczej bym też się uśmiała.
W życiu, niestety, czekają na każdego dużo gorsze sytuacje.
I nie sądzę, żeby Twoja mama miała ochotę Cię wydziedziczyć, bo śpiewałaś do niewidzialnego mikrofonu...
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 19:40   #39
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: popłakałam się ze wstydu

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Dlatego własnie napisałam DLA NAS dużymi literami... Dla ciebie sytuacja intymna to masturbacja ogórkiem, dla koleżanki udawane śpiewanie do niewidzialnego mikrofonu.
Prawie wyszło, że pisałam o czymś co robię...a ja zwyczajnie wydumałam coś absurdalnego i wstydliwego...
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 19:42   #40
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: popłakałam się ze wstydu

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Prawie wyszło, że pisałam o czymś co robię...a ja zwyczajnie wydumałam coś absurdalnego i wstydliwego...
Spoko, ja zrozumiałam o co ci chodzi, i nie, nie pomyślałam, że masturbujesz się ogórkiem , ale użyłam tego ogórka w mojej wypowiedzi, żeby podkreślić jak różne sytuacje mogą nas zawstydzać.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 19:55   #41
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: popłakałam się ze wstydu

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Spoko, ja zrozumiałam o co ci chodzi, i nie, nie pomyślałam, że masturbujesz się ogórkiem , ale użyłam tego ogórka w mojej wypowiedzi, żeby podkreślić jak różne sytuacje mogą nas zawstydzać.
tak...tylko zastanawia mnie to...poważnie byłabyś zakłopotana jakby ktoś nakrył Cię na śpiewaniu? Ja bym to obróciła w żart i sama bym się śmiała...
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 20:03   #42
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: popłakałam się ze wstydu

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
tak...tylko zastanawia mnie to...poważnie byłabyś zakłopotana jakby ktoś nakrył Cię na śpiewaniu? Ja bym to obróciła w żart i sama bym się śmiała...
Nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ktoś mnie nakrył, ale jeśliby tak się stało to czułabym się bardzo zawstydzona, pewnie nieudolnie próbowałabym to obrócić w żart ale najpewniej coś by mi się 'nagle ważnego przypomniało' i wyszłabym z domu. Po powrocie wróciłabym do normalnych czynności ale jakby mi się ta sytuacja później jeszcze przypominała to też bym nie pękała ze śmiechu tylko czuła się jak idiotka. Taka jestem i dlatego rozumiem autorkę i potrafię sobie wyobrazić co mogła czuć.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 20:21   #43
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: popłakałam się ze wstydu

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ktoś mnie nakrył, ale jeśliby tak się stało to czułabym się bardzo zawstydzona, pewnie nieudolnie próbowałabym to obrócić w żart ale najpewniej coś by mi się 'nagle ważnego przypomniało' i wyszłabym z domu. Po powrocie wróciłabym do normalnych czynności ale jakby mi się ta sytuacja później jeszcze przypominała to też bym nie pękała ze śmiechu tylko czuła się jak idiotka. Taka jestem i dlatego rozumiem autorkę i potrafię sobie wyobrazić co mogła czuć.
Też tak kiedyś miewałam w różnych sprawach, ale odkryłam, że najlepszym lekarstwem nie jest udawanie, że akcja nie miała miejsce tylko obśmianie jej. Jak chcesz coś zepchnąć w kąt, bo się tego wstydzisz, to zawsze znajdzie się ktoś kto uzna za świetną zabawę to wywlekać...ale jak co jakiś czas sama coś wywleczesz- to nikt tego nie uzna za dobry pomysł do pośmiania się, do tego śmianie się z siebie jest ogólnie bardzo uzdrawiające atmosferę...
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.