Kupujcie w We-mie!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-29, 16:39   #31
Epoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 17
Re: Kupujcie w We-mie!!!

a ja ciesze się, że mogłam pomóc
a wysyła z cała pewnością !!

Epoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-04, 16:38   #32
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Re: Kupujcie w We-mie!!!

Przeczytałam ten wątek kilka dni temu i juz zebrałam zamówienie od znajomych dziewczyn. Mam zamiar jutro zadzwonić. Ale moze któras z Was wie na pewno, czy ten sympatyczny pan wysyła towar pocztą?
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-05, 14:59   #33
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Kupujcie w We-mie!!!

Cóz muszę przyznać że mój apetyt na pędzelki od pana z Wemy rósł niepomiernie podsycany przez wizażanki! Jako rodowita zaharowana gdańszczanka ciskająca sie ostatnio po szpitalach, nie bardzo mi było do Wawy ale obiecałam sobie że gdy tylko pojadę... No i bywawszy ostatnio w stolicy zaciagnęłam kumpelkę rodowitą warszawiankę na ul Widok (bo ja to już kompletnie sie nie znam i pogubiłabym się 15 razy). Zakupiłam cały peczek bo nie mogłam się oprzeć!~A cena śmieszna w porównaniu z jakoscią owych cudownych pedzelków, moja kolezanka też się obkupiła. Pedzle są rewelacyjne, a sam pan - przemiły! Spędziłyśmy u niego pół godziny ogladająć różne pędzle, do malowania obrazkow i body paintingu, oczarowane niesamowitym klimatem owego miejsca - czas jakby się tam zatrzymał! Czuję że jak bedę następny raz to kupię więcej pęczków tych pedzli bo już moje trójmiejskie koleżanki się zachwyciły... A pan dał mam jeszcze po jednym pedzelku gratis
Przy okazji powiedział że jestem pierwszą klientką aż z Gdańska - tak daleko sięga sława pedzelków - no ale zdziwił się troszkę że taka bledziutka jestem, znad morza a zupełnie nieopalona już nie mówiłam że ja wampirzyca jestem i słońca unikam jak zarazy...

Reasumując - te które jeszcze cud pędzelków nie mają biegiem do WE MY!
Naprawdę nakładanie rózu takim pedzelkiem, świetnie wyprofilowanym to dziecinna igraszka...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-05, 21:28   #34
ninka
Raczkowanie
 
Avatar ninka
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 328
GG do ninka
Re: Kupujcie w We-mie!!!

A ja jestem z Koszalina, a to dalej niż Gdańsk. I juz u Pana z We-My byłam 2 razy. I ostatnio, bo we wtorek, powiedziałam mu,że wszystkie dziewczyny z wizażu go KOCHAJĄ. Pan był zachwycony
ninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 20:55   #35
Cara_Mel
Zadomowienie
 
Avatar Cara_Mel
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 201
Dot.: Kupujcie w We-mie!!!

nie wiecie jak się ma sytuacja obecnie? czy nadal można kupić, czy wysyła? Nieprędko będę w Warszawie, a tyle dobrego słyszałam juz o tych pędzlach...
Cara_Mel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.