Dziewczyny zadawalacie sie same? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-27, 22:30   #211
heartcore
Przyczajenie
 
Avatar heartcore
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29
GG do heartcore Wyślij wiadomość przez MSN do heartcore
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

kazda dziewczyna sie sama zadawala, co za glupie pytanie w temacie.
tylko nie kazda sie do tego przyznaje.
ja tak. owszem. jak najbardziej. jak najchetniej.
sama i nie sama.
heartcore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 22:46   #212
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Cytat:
Napisane przez heartcore Pokaż wiadomość
kazda dziewczyna sie sama zadawala, co za glupie pytanie w temacie.
tylko nie kazda sie do tego przyznaje.
Właśnie nie każda,bo ja nie.I jakbym nie chciała sie przyznać,to bym nie zabierała głosu w wątku.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 22:54   #213
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

.

Edytowane przez Alvesta
Czas edycji: 2008-07-11 o 17:39
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 19:40   #214
wersa
Raczkowanie
 
Avatar wersa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 85
GG do wersa
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Dziewczyny powiedzcie, która z was może mieć orgazm kilka razy pod rzad ?Mnie to nie wychodzi, ale czytałam, że jest to możliwe. Próbowałam prysznicem ale wychodzi mi tylko raz Może coś źle robię ?
wersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 18:53   #215
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Właśnie nie każda,bo ja nie.I jakbym nie chciała sie przyznać,to bym nie zabierała głosu w wątku.
Ja też nie. Ale to chyba nie takie dziwne, bo mam 15 lat

PS Pierwszy raz jestem na "seksie" - zajrzałam z ciekawości
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 20:55   #216
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Ja też nie. Ale to chyba nie takie dziwne, bo mam 15 lat
PS Pierwszy raz jestem na "seksie" - zajrzałam z ciekawości
no to dyla z tego watku .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 00:27   #217
GoSieQ15
Raczkowanie
 
Avatar GoSieQ15
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Jelenia Gra
Wiadomości: 63
GG do GoSieQ15
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

hihi ja też jestem tutaj pierwszy raz :P Moje niektóre kolezanki się masturbowały, ale to raczej u nas temat tabu... każda robi się czerwona i wychodzi człowiek na "debila" i potem obgadują, wyśmiewają sie... a jednak wychodzi na to, ze większość to robi Niby jestem katoliczką a niby nei jestem Otóż w mojej rodzince chodzi sie do kościoła od świeta, a najczesciej w domku to ja sie spowiadam ;] bo w tym roku do biezmowania ide... eehh... :P a moja mamcia to chyba przy moim chrzcie albo komuni sie spowiadała?:P hihi =] no to tego.. tak sobie myslalam o niebie i o masturbacji i w ogole i doszlam do wniosku, ze jezeli naprawde nawet masturbacja i seks przedmalrzenski jest grzechcem ciezkim to pieklo byloby przepelnione a w niebie by byly pustki Moim zdaniem Kościol jest jak szkola, a dokaldniej niektorzy nauczyciele, otoż np. za 1-2 bledy ortograficzne daja jedynki, i ogolnie ogolnie surowo oceniaja a w rezultacie daja na koniec roku 4-5 tak tez i jest moim zdaniem z kosciolem, niby zakazują i w ogole a i tak dusze ida do nieba ^^. No bo pomyslcie; 99% chlopacków sie masturbowało, masturbuje i bedzie sie masturbować- czyli wszyscy ida do piekla? chyba 90% uprawia sex przed malzenstwem, przeklinaja, nie chodza do kosciola, cpaja, pija i pala papierosy- no to pi razy drzwi 95% chlopakow nie zasluguje na niebo, ba nawet na czysciec! a teraz zabierzmy sie za dziewczynki powiedzmy 50% dziewczyn sie masturbuje, 90% uprawia sex przed malzenstwem (a duza czesc przed 18 ) pija, pala, biorą narkotyki i tez nie chodza do kosciola tak wszytsko reasumując wychodzi na to, że zakonnice tylko pojda do nieba i nieliczni ludzie ehh... hmm... a moze dlatego jest tak malo aniołów stróżów i właśnie dla mnei zabrakło jednego z nich ]:-> grrr...
GoSieQ15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 00:37   #218
MiSiUuUnIa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

zgadzam sie z postem wyżej Mam takie pytanko, jak wy się masturbujecie pod prysznicem??
MiSiUuUnIa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 09:57   #219
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Cytat:
Napisane przez GoSieQ15 Pokaż wiadomość
hihi ja też jestem tutaj pierwszy raz :P Moje niektóre kolezanki się masturbowały, ale to raczej u nas temat tabu... każda robi się czerwona i wychodzi człowiek na "debila" i potem obgadują, wyśmiewają sie... a jednak wychodzi na to, ze większość to robi Niby jestem katoliczką a niby nei jestem Otóż w mojej rodzince chodzi sie do kościoła od świeta, a najczesciej w domku to ja sie spowiadam ;] bo w tym roku do biezmowania ide... eehh... :P a moja mamcia to chyba przy moim chrzcie albo komuni sie spowiadała?:P hihi =] no to tego.. tak sobie myslalam o niebie i o masturbacji i w ogole i doszlam do wniosku, ze jezeli naprawde nawet masturbacja i seks przedmalrzenski jest grzechcem ciezkim to pieklo byloby przepelnione a w niebie by byly pustki Moim zdaniem Kościol jest jak szkola, a dokaldniej niektorzy nauczyciele, otoż np. za 1-2 bledy ortograficzne daja jedynki, i ogolnie ogolnie surowo oceniaja a w rezultacie daja na koniec roku 4-5 tak tez i jest moim zdaniem z kosciolem, niby zakazują i w ogole a i tak dusze ida do nieba ^^. No bo pomyslcie; 99% chlopacków sie masturbowało, masturbuje i bedzie sie masturbować- czyli wszyscy ida do piekla? chyba 90% uprawia sex przed malzenstwem, przeklinaja, nie chodza do kosciola, cpaja, pija i pala papierosy- no to pi razy drzwi 95% chlopakow nie zasluguje na niebo, ba nawet na czysciec! a teraz zabierzmy sie za dziewczynki powiedzmy 50% dziewczyn sie masturbuje, 90% uprawia sex przed malzenstwem (a duza czesc przed 18 ) pija, pala, biorą narkotyki i tez nie chodza do kosciola tak wszytsko reasumując wychodzi na to, że zakonnice tylko pojda do nieba i nieliczni ludzie ehh... hmm... a moze dlatego jest tak malo aniołów stróżów i właśnie dla mnei zabrakło jednego z nich ]:-> grrr...
O Kochana, to picie alkoholu i palenie jest grzechem?

Oj, będę się w pielke smażyć

Co do tematu wątku, jestem na nie, i niech nikt mi nie wciska, że każdy to robi, bo nikt ze mną do łóżka nie włazi i nie wie, co ja tam robię . Ja w ogóle dziwna jestem, bo sex jak dla mnie jest jakby to powiedzieć przereklamowany , ale cóż może to kwestia wcześniejszych doświadczeń/partnerów...etc.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 12:03   #220
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

To moze a ja sie wypowiem ja rowniez sie masturbuje i nie uwazam zeby to bylo wstydliwego jest to bardzo dobra nauka przy poznawaniu swojewgo ciala i jakie pieszczoty sprawjaja nam przyjemnosc tym bardziej jesli sie nie ma faceta a ma sie potrzeby chociazs powiem wam ze apetyt rosnie w miare jedzenia jak sie to mowi zauwazylam pol roku temu ze masturbacja juz mi nie wystarcza chcialabym juz czegos wiecej chociaz od dwoch miesiecy zadowalam sie rzadziej poniewaz nieco opadl moj poped seksualny przez tabletki ktore biore z powodu depresji ale kiedys powiedzialam kolezance ze jak znajde faceta i zaczne z nim uprawiac seks to nie wyjde z niego chyba przez dwa miesiace
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 12:26   #221
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
O Kochana, to picie alkoholu i palenie jest grzechem?

Oj, będę się w pielke smażyć

Co do tematu wątku, jestem na nie, i niech nikt mi nie wciska, że każdy to robi, bo nikt ze mną do łóżka nie włazi i nie wie, co ja tam robię . Ja w ogóle dziwna jestem, bo sex jak dla mnie jest jakby to powiedzieć przereklamowany , ale cóż może to kwestia wcześniejszych doświadczeń/partnerów...etc.
tak jest grzechem
masz racje nie każda to robi
zresztą temat zadawalania się przez kobiete jest tematem tabu, nawet jak moja bliska przyjaciółka kiedyś się spytała czy to robiłam zaprzeczyłam (skłamałam )
chociaż jak żartujemy z kolegami też twierdzą ze kiedyś to robili a teraz nie mają potrzeby
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 12:41   #222
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Cytat:
Napisane przez kasia20a Pokaż wiadomość
tak jest grzechem
A wytłumacz mi proszę dlaczego? Papierosy i alkohol są przeciez legalne, tak jak chleb, czy słodycze (bo jeszcze chleb chlebem, ale słodycze nie służą człowiekowi do przeżycia, tylko do sprawiania przyjemności tak jak papierosy i alkohol [od razu mówię, że nie wszystkim one sprawiają przyjemność, ale chodzi o sens]). Także nie rozumiem, dlaczego grzechem jest napicie się piwa i zapalenie papierosa...? Nikomu tym (przynajmniej wypiciem piwa, bo paleniem to inna sprawa) krzywdy nie robię...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 13:51   #223
GoSieQ15
Raczkowanie
 
Avatar GoSieQ15
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Jelenia Gra
Wiadomości: 63
GG do GoSieQ15
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

to ujmijmy to tak; do 18 jest grzechem anie powiesz mi, że nikt do 18 nie ruszył piwa, szampana czy wódki a duża część młodziezy pali... no i juz nie tylko papierosy...
GoSieQ15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 16:24   #224
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Cytat:
Napisane przez GoSieQ15 Pokaż wiadomość
to ujmijmy to tak; do 18 jest grzechem anie powiesz mi, że nikt do 18 nie ruszył piwa, szampana czy wódki a duża część młodziezy pali... no i juz nie tylko papierosy...
To ja już "mogę grzeszyć" , Sorrka za OT.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 20:03   #225
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
A wytłumacz mi proszę dlaczego? Papierosy i alkohol są przeciez legalne, tak jak chleb, czy słodycze (bo jeszcze chleb chlebem, ale słodycze nie służą człowiekowi do przeżycia, tylko do sprawiania przyjemności tak jak papierosy i alkohol [od razu mówię, że nie wszystkim one sprawiają przyjemność, ale chodzi o sens]). Także nie rozumiem, dlaczego grzechem jest napicie się piwa i zapalenie papierosa...? Nikomu tym (przynajmniej wypiciem piwa, bo paleniem to inna sprawa) krzywdy nie robię...
palenie jest grzechem nawet jeśli jest się pełnoletnim i należy się z tego spowiadać, bo wtedy narażasz swoje ciało na choroby, a ciało dał ci Bóg i należy o nie dbać. Jeśli nadużyjesz alkoholu(upijesz się) to też grzech.
Wiem to z religii, nawet ksiądz który palił mówił że grzeszy i się z tego spowiada.
Prosze nie traktować tego postu jak nauczanie bo tylko odp na pytanie, co nie znaczy że to jest moje zdanie
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 20:38   #226
GoSieQ15
Raczkowanie
 
Avatar GoSieQ15
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Jelenia Gra
Wiadomości: 63
GG do GoSieQ15
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
A wytłumacz mi proszę dlaczego? Papierosy i alkohol są przeciez legalne, tak jak chleb, czy słodycze (bo jeszcze chleb chlebem, ale słodycze nie służą człowiekowi do przeżycia, tylko do sprawiania przyjemności tak jak papierosy i alkohol [od razu mówię, że nie wszystkim one sprawiają przyjemność, ale chodzi o sens]). Także nie rozumiem, dlaczego grzechem jest napicie się piwa i zapalenie papierosa...? Nikomu tym (przynajmniej wypiciem piwa, bo paleniem to inna sprawa) krzywdy nie robię...
Nie jestem pewna w 100% ale ponizej 14 roku życia nie mozna uprawiać seksu, a powyżej to chyba juz mozna a napewno po ukończeniu 18 roku życia. I też mozna powiedzieć, ze powyżej 18 roku zycia sex jest legalny, a jednak to grzech i to w dodoataku ciezki ^^. Mi tak wpoili księżą, zakonnice, że palenie, spozywanie alkoholu jest grzechem ;p i tego się trzymam i jestem świadoma tego, ze grzesze
GoSieQ15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 21:20   #227
Nimfea_
Rozeznanie
 
Avatar Nimfea_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 546
GG do Nimfea_
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

kiedy sie dowiedzialam co to dokladnie jest sprobowalam i tak zostalo gdy nie ma mojego skarba obok
Nimfea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 15:34   #228
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

jakbyscie zareagowały jakbyscie sie dowiedzialy ze wasi Tż sie sami zadowalają?
i czy oni wiedzą, że wy sie same zadowalacie bo slyszalam ze niektorzy faceci lubia na to patrzec jak dziewczyny sie same pieszczą ...
prosze o odpowiedzi
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 15:40   #229
booM
Rozeznanie
 
Avatar booM
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z pOkoju
Wiadomości: 523
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Cytat:
Napisane przez Divine18 Pokaż wiadomość
jakbyscie zareagowały jakbyscie sie dowiedzialy ze wasi Tż sie sami zadowalają?
i czy oni wiedzą, że wy sie same zadowalacie bo slyszalam ze niektorzy faceci lubia na to patrzec jak dziewczyny sie same pieszczą ...
prosze o odpowiedzi


pewnie że lubimy - podniecający widok
__________________
booM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-11, 20:32   #230
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Hm...
W trakcie pieszczot, dłonie swojej dziewczyny położyłem- jedną na jej piersi, drugą między jej nogami i powiedziałem "zrób to sama..."

Miałem niezły show w jej wykonaniu....

oczywiscie nie pozwoliłem jej tego skończyć własnoręcznie...
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 23:32   #231
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Cytat:
Napisane przez Divine18 Pokaż wiadomość
jakbyscie zareagowały jakbyscie sie dowiedzialy ze wasi Tż sie sami zadowalają?
i czy oni wiedzą, że wy sie same zadowalacie bo slyszalam ze niektorzy faceci lubia na to patrzec jak dziewczyny sie same pieszczą ...
prosze o odpowiedzi
up
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 22:16   #232
Alicjaaa
Przyczajenie
 
Avatar Alicjaaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8
GG do Alicjaaa
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

A jak myślicie ... czy ginekolog może coś zauważyć?? Troche sie boje .. a musiałabym iść. Moja historia jest troche skomplikowana,ponieważ moja zabawa zaczęła sie bardzo wcześnie. Początkowo nie wiedziałam co robie (mialam ok12lat) ale wiedziałam ze sprawia mi to ogromną przyjemność. Teraz robie to 5-10 razy dziennie i troche sie boje. Pozdr
Alicjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 00:27   #233
wolin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Ha, pytanie jak to robicie pod prysznicem padło tu kilkakrotnie - bez odpowiedzi, choć wskazania na prysznic pojawiały się dość często.

Panie miłe, ponawiam pytanko. Please... pomocy, ja tak nie umiem.

Próbowałam - i nic. Tzn. nie że zupełne nic, ale to jeszcze nie to. Trochę wtajemniczenia w technikę. Uczmy się nawzajem...
wolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 07:35   #234
wersa
Raczkowanie
 
Avatar wersa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 85
GG do wersa
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Witaj
Nie wyobrażam sobie, żeby tego nie umieć !
Napiszę jak ja to robię
najpierw robiłam to strunieniem wody ze słuchawki, ale potem wpadłam na pomysł, żeby ją odkrecić i to było to !!! Orgazm o wiele siilniejszy i wielokrotny . Co prawda mój TŻ od razu zauważył, że zużywamy więcej wody ..., ale cóż dla takiego orgazmu wszystko
Strumień wody jest większy i delikatniejszy.
Polecam
wersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 22:08   #235
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Dziewczyny jak sie zadawalacie same pod prysznicem nie macie problemu z dojsciem do orgazmu przy bardziej tradycyjnych sposobach jak sex ??
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 17:09   #236
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak sie zadawalacie same pod prysznicem nie macie problemu z dojsciem do orgazmu przy bardziej tradycyjnych sposobach jak sex ??
nie ja bym powiedziala, ze jest nawet latwiej, bo wiem co lubie
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 08:29   #237
kociaczek26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Smile Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Oczywiscie ze tak. Nawet bedac w zwiazku gdy Mojego TZ nie ma w poblizu to lubie sie sama zadowolic. Mam tez wibrator ale od momentu wspolzycia z TZ nie uzywam juz go. Pozdrawiam
kociaczek26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 22:12   #238
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Co do tematu o grzechu,czyli sex przedmalzenski,petting,ma sturbacja..a spowiedz..Przeciez wspolzyjac przed slubem z facetem wiemy co robimy,nie zalujemy tego,bo to nam sprawia przyjemnosc a zatem idąc do spowiedzi na koncu mowimy zdanie.."Żałuję za grzechy obiecuje poprawe[...]" a tego tak naprawde nie żałujemy?więc kłamiemy tym samym..wiec po co się z tego spowiadać,jeśli i tak wiadomym jest,że pewnie przyjdziemy z kosciola,najdzie nas ochota na sex i cala spowiedz pojdzie w niepamięć..znowu nie spowiadając się z tego "grzechu!!" świadomie się z niego nie spowiadamy,a świadome (nie z zapomnienia)nie wymienienie grzechu jest grzechem ciężkim..!!A zatem nie wiem jakie jest najlepsze wyjscie..nie spowiadać się z uprawiania seksu,czy też spowiadać,rzekomo"żałować "tego czynu a później znowu go popełniać..ech sama nie wiem
__________________
Nocą,gdy cały świat śpi,czuwam i sercem jestem przy Tobie,marzę,że Ty ze swej gwiazdy ślesz myśli swoje,tak bardzo pragnę z Tobą być i marzeń tych nie przerwie mi nikt,nie ma na świecie miejsca,gdzie bym odejść chciała,bo tylko tu są razem serca dwa: Ty i Ja..
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 07:52   #239
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

Teraz już tego nie robię, ale kiedyś masturbowałam się kilka razy w tygodniu. Zaczęłam jak miałam z 12 lat, z potrzeby i z ciekawości. A skończyłam jak moje życie seksualne się uregulowało. Teraz masturbacja jest dla mnie za bardzo "na zimno" czy jak to nazwać. W każdym razie dużo większą satysfakcję daje mi seks z mężem. Raz, że jest w tym naprawdę dobry (wydaje mi się, że dobrze się rozumiemy w tej sferze), a dwa lubię bliskość z kochającym człowiekiem.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 20:36   #240
kaczorek_j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 13
Dot.: Dziewczyny zadawalacie sie same?

To nieprawda,że księża wymyślają takie głupoty...jest grzechem,ponieważ siebie powinnaś oddać całą mężowi. Nigdy do końca nie ma się pewności czy będzie się z nim do ślubu. Poza tym kościół chce jak najlepiej. Dziecko które jest nieproszone na świat, pokutuje potem za to. Czuje się niechciane i staje się przyczyną niespełnionych planów. Samogwałt jest ohydny!!!Weź śłub skoro jesteś gotowa na powołanie nowego życia.
kaczorek_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-12 16:14:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.