krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-19, 13:21   #61
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
wygląda adekwatnie do swojego wieku, ale faktem jest że się wcale nie maluję. w zeszłym roku kupiłam kolorówkę , to wszystko dała swojej mamie. Kolorówka - źle, krem - jeszcze gorzej.
Wy też tak marudzicie?
Udana jesteś
W przyszłym roku daj jej krem do wybielania odbytu

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Nie powinna się obrażać, nie wierzę że w tym wieku jeszcze ich nie używała CHociaż... ja bym nie chciała dostać od Tż kremu na cellulit ...
Nie ma czegoś takiego jak "krem przeciwzmarszczkowy" albo krem 35 + Tzn. wiem, że na rynku kosmetycznym są takie "cosie", ale to dla słabo zorientowanych klientów, żeby było im łatwiej wybrać to co producent chce, żeby wybrali
Pielęgnację dobiera się do indywidualnych potrzeb skóry, i rzadko kiedy jeden preparat - co to ma być na wszystko - się sprawdza.
Schemat jest ten sam dla skóry w każdym wieku, tj. złuszczanie - nawilżanie (też "od środka") - ochrona przeciwsłoneczna. W starszym wieku, to jest powyżej 25. można włączyć zabiegi u dermatologa estetycznego, jeżeli skóra np. przedwcześnie wiotczeje (zdarza się u osób, które nadmiernie się opalają, zwłaszcza w solarium), albo jest bardzo sucha.
Do tego odpowiednia dieta, unikanie używek i można się długo cieszyć gładką skórą.
Zresztą te "zmarszczki" przed 40tką, to linie mimiczne, które dość łatwo można zniwelować dobrym nawilżeniem skóry np. Zmarszczki "prawdziwe" wiążą się ze zmianami hormonalnymi też, czyli pojawiają się po 40tce - przeciętnie.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2012-12-20 o 09:28
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 13:47   #62
Milanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 208
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Ja mam 27, czy to też zmienia mój stopień postrzegania?

Czy zasady savoir vivre nie mówią też o histeryzowaniu podczas wręczania/otrzymywania prezentów?
Tak jak najbardziej mowi o tym zeby podziekowac, napisalam o tym wczesniej.

To czy 23 czy 27 to nie ma wiekszej roznicy, z pewnoscia reakcja 20-parolatki na taki prezent bedzie inna niz 30-parolatki starszej od meza o 8 lat.
Taki prezent nie jest najlepszym pomyslem niezaleznie od wieku osoby obdarowanej.
Milanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 13:51   #63
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
Widocznie dziewczyna potraktowała prezent jako kolejny przytyk odnoście młodszego męża. Dla mnie krem przeciwzmarszczkowy nie jest prezentem, który chciałabym dostać. Zwłaszcza gdy siedzisz z rodziną przy stole i każdy pokazuje co dostał.
Dokładnie. Prawdopodobnie na jej miejscu zjadłabym Cię od razu, bez żadnych komentarzy.

Trzeba było jej kupić jakieś winko czy coś.

Dobrze że nie wpadłaś na pomysł kupienia jej, karnetu na siłownię .
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 13:51   #64
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Wiekszosc hollywoodzkich gwiazd uzywa takich kremow jeszcze zanim pojawia sie zmarszczki, np Scarlett Johanson uzywa ich od 12 roku zycia.

Nie, no. Spoko. Racja. Skoro całe Hollywood używa prawie od poczęcia, my też MUSIMY.


Dawanie osobie z lekką nadwagą bielizny wyszczuplającej albo karnetu na siłownie też jest super pomysłem? Podejrzewam, że wiele kobiet w holiłudzie takie nosi i regularnie ćwiczy...

Serio. Pomyśl trochę o reakcji i uczuciach osoby, której taki prezent się da, a nie o tym, co robią gwiazdy czy o Twoich przyzwyczajeniach i opiniach na dany temat.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 14:10   #65
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Zatem trzeba wiedzieć co, kiedy i dla kogo.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
I tak, zaraz odezwą się głosy, że "ja odkąd skończyłam 8 miesięcy i nauczyłam się sprawnego chwytania pracuję w chińskiej fabryce tekstyliów, żeby zarobić na swoje zachcianki" - ale nie każdy musi pracować w takim wieku, sorry.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 16:40   #66
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Takich kosmetyków nie kupuje się nikomu a ta kolorówka to jeszcze lepiej.

Chyba niektórzy zapominają, ze prezenty kupujemy z myślą o tym, by sprawić komuś przyjemność. No właśnie, komuś. Nie sobie.
Kuzynka się nie maluje, kupie jej kolorówkę. Nie wiem czy ma skórę wrażliwą, czy może zapycha jej pory, a może jakieś kosmetyki powodują u niej łzawienie. Nie wiem, mimo to kupuje.
I jeszcze się dziwisz, że oddała mamie.

To samo z kremami, jejku drogi, nie można było kupić prezentu neutralnego? Tylko tak zaraz z grubej rury?
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 16:49   #67
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Ten rodzaj kremu można podarować osobie dobrze znanej. Ten przypadek tylko potwierdził fakt, że autorka podarowała nietrafiony prezent

I nie byłoby problemu, gdyby rok wcześniej nie podarowała tej samej osobie innego prezentu podważającego wybory życiowe obdarowanej.

Skoro babka się nie maluje, to znaczy, że taką potrzebę czuje i takie zasady kosmetyczne wyznaje, nie jest to równoznaczne z faktem, że nie stać jej na kredkę do oczu i szminkę

Byłoby zdecydowanie lepiej, gdyby obdarowana przyjmując prezent (z uśmiechem) zapytała się autorki, czy jej prezenty coś sugerują. Byłoby to lepsze niż wciąganie całej rodziny w oburzenie.

I na miejscu autorki darowałabym sobie prezenty. Skoro i tak nie trafia w gusta, nie zna obdarowywanej, to lepiej żeby spożytkowała tę kasę na coś dla siebie.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 16:57   #68
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

zgadzam się z dzustam - taki prezent można ewentualnie dać osobie bardzo bliskiej, której reakcje w miarę się zna, wie się, czy sprawi jej takowy krem przyjemność.
Z drugiej strony ta kolorówka i krem świadczą o tym, że chyba nie łączą was bliższe więzi - Ty ją w ogóle lubisz?

Na Twoim miejscu kupiłabym bratu i jej jakiś wspólny prezent = ładną narzutę, albo zestaw szlafroków.

Edytowane przez preetamsingh
Czas edycji: 2012-12-21 o 08:46
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 21:02   #69
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
35
będąc w rossmanie i widząc takie ładne pudełeczko zestawu l'orel w życiu nie przyszło mi do głowy, że to może być wtopa i ktoś się może obrazić
ale cóż, człowiek się uczy całe życie
to juz dawno powinna uzywac takie kremy, więc nie rozumiem skąd u niej taka złość. Kompleksy z niej wyszły



---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez KaasiaJot Pokaż wiadomość
Ja bym się nie obraziła na żaden z tych prezentów - w końcu każdy się przyda uwielbiam zapachowe mydełka, antyperspirantów używam na co dzień i wiem, że nie śmierdzę (więc nie mam żadnych kompleksów na tym punkcie) a ciepłych skarpetek nigdy dość, bo zawsze mi marzną stopy w zimie Ja ogólnie zakładam, że ktoś kupując prezent miał dobre intencje, więc raczej ciężko mnie zranić jakimś niedobranym gadżetem...
Dokladnie. Ja te zlubie kosmetyki, skarpetki itp. Zawsze sie przyda Po za tym straszny brak kultury zrobic afere w rodzinie za nietrafiony prezent. Normalnie to czlowiek by podziękował. Cyba ze kuzynka autorki jej nie lubi i odebrala to jako zlosliwość z jej strony

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2012-12-19 o 23:24
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 21:37   #70
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

na przszłośc kup jej krem bambino.jest tani jak barszcz i odmłodzisz ją o całe wieki.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 21:47   #71
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Ja nie w wieku na zmarszczki ale na cellulit czy rozstępy jak najbardziej i gdybym taki krem dostała to byłoby mi przykro. Ok mleczko do ciała z aquoliny a krem babydream na rozstępy... To i to krem, a jednak różnica. Ale ona przesadziła z reakcją bardziej niż ty z prezentem.

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
wygląda adekwatnie do swojego wieku, ale faktem jest że się wcale nie maluję. w zeszłym roku kupiłam kolorówkę , to wszystko dała swojej mamie. Kolorówka - źle, krem - jeszcze gorzej.
Wy też tak marudzicie?
Wiesz mam w rodzinie osobę która odką ją znam nie dała mi trafionego prezentu.
16 urodziny puzzle z końmi /nienawidzę koni, kto daje zbuntowanej nastolatce puzzle z nimi?/ 18 urodziny - harry potter /bez komentarza/ święta tego roku - encyklopedia taka papierowa potem jakaś szamańska gumka do włosów i łapacz snów... Moja radość się zmniejszała i co w mniemaniu tej osoby jest genialnym prezentem, w moim niekoniecznie. I według niej mogę wybrzydzać ale to nie zmienia faktu że to prezent dla mnie, nie dla niej. Prezent ma cieszyć obdarowanego nie obdarowującego. Więc tak, można uznać że marudzę

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

ps a gdyby mi teściowa dała krem na rozstępy albo krem nie wiem na upławy grzybice czy coś to też bym sobie pohisteryzowała. Tylko że w domowym zaciszu.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Oooo według mnie danie kremu na zmarszczki stoi na równi z daniem... brzydkiej bielizny - majtek i to np w rozmiarze XL czyli większym niż noszę. Po prostu coś kiepskiego ;p
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 23:28   #72
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

ja po 40 bym sie nie obraziła przed poczuła bym sie dotknieta.... nawet jakbym zmarszczki miala;p;
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 23:31   #73
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Obie przesadziłyście, obdarowana może bardziej, ale i Ty taktem nie pogrzeszyłaś. Krem przeciwzmarszczowy dałabym tylko mamie, ale z tego względu, że wiem, że na takie rzeczy szkoda jej czasu i, że wiem jakie marki i składniki preferuje. Krem do twarzy to jednak na tyle indywidualna kwestia, że nie odważyłabym się dać dalszej osobie. W każdym razie prezent z cyklu: antyperspirant i zel na rozstepy. To, że niektórzy lubią praktyczne prezenty, nie znaczy, że są one taktowne

I biorąc pod uwagę prezent z zeszłego roku, notabene CAŁKOWICIE nietrafiony, myślę, że powinnaś sobie darować na przyszły dawanie prezentów
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 07:13   #74
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Obie przesadziłyście, obdarowana może bardziej, ale i Ty taktem nie pogrzeszyłaś. Krem przeciwzmarszczowy dałabym tylko mamie, ale z tego względu, że wiem, że na takie rzeczy szkoda jej czasu i, że wiem jakie marki i składniki preferuje. Krem do twarzy to jednak na tyle indywidualna kwestia, że nie odważyłabym się dać dalszej osobie. W każdym razie prezent z cyklu: antyperspirant i zel na rozstepy. To, że niektórzy lubią praktyczne prezenty, nie znaczy, że są one taktowne

I biorąc pod uwagę prezent z zeszłego roku, notabene CAŁKOWICIE nietrafiony, myślę, że powinnaś sobie darować na przyszły dawanie prezentów
w przyszłym roku dam bon sodexo
czy też nie wypada ?
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 08:34   #75
Milanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 208
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
w przyszłym roku dam bon sodexo
czy też nie wypada ?
Biorac pod uwage dotychczasowa katastrofe z prezentami mysle ze bon bedzie idealnym rozwiazaniem.
Tylko zeby Ci potem kuzynka nie zarzucila ze poszlas na latwizne

Edytowane przez Milanna
Czas edycji: 2012-12-20 o 08:36
Milanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 08:39   #76
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

albo, ze za mała kwota na bonie
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 08:47   #77
Milanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 208
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
albo, ze za mała kwota na bonie
no wlasnie
Milanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 08:54   #78
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Patrząc ogólnie: kosmetyki w każdym rodzaju są prezentem dość niebezpiecznym - co nie zmienia faktu, że są bardzo często kupowane, jako prezent najszybszy i najłatwiejszy. Sama takie czasami sprawiam, gdy nie mam kompletnego pomysłu, co nie zmienia faktu, ze staram się myśleć nad wyborem czegoś jak najbardziej pod kątem głównego zainteresowanego, ewentualnie staram się wybrać coś neutralnego lub po prostu dyskretnie podpytać.

Natomiast mogą być prezentem trafionym jeśli dobrze zna się daną osobę i wie czego ta osoba chce lub co może ją ucieszyć. Wtedy nawet ten nieszczęsny krem przecizmarszczkowy staje się prezentem idealnym. Dla mnie takim przykładem jest moja Mama. Wiem, ze mogę jej kupić krem przeciwzmarszczkowy i się ucieszy. Przy czym staram się jej wybierać kremy z wyższej półki - takie, których sama by sobie nie kupiła. Tak samo z kolorówką. W imię zasady: trochę luksusu w szarej codzienności.
Sama proszę, aby mi nie kupować takich rzeczy bez konsultacji ze mną, bo staram się wybierać pielęgnację i kolorówkę w miarę świadomie.

Sama kuzynka według mnie zachowała się karygodnie. Nawet, gdyby mi ktoś usiłował dopiec prezentem, to postarałabym się zrobić dobrą minę do złej gry i zachować po prostu z klasą. Nic tak czasem nie daje komuś w kość jak brak przewidywanej reakcji A w wypadku, gdy ktoś po prostu nie trafi mimo dobrych chęci nie robię mu przykrości i tyle.

A nie trafić można z każdym prezentem, jeśli się nie zna preferencji obdarowywanej osoby i nie postara się w nich zorientować. Przykład: moja dobra znajoma, która bardzo chciała mi zrobić prezent jako maniakowi książkowemu wybrała książkę podobną do 'Zmierzchu', bo przecież ja takie uwielbiam No cóż... Nie uwielbiam i do dziś nie wiem skąd jej się to urodziło, skoro kilkakrotnie jej powtarzałam wcześniej, że 'Zmierzch' czytałam, jako totalny odmóżdżacz może być, ale mnie nei zachwyca i mi bokiem wychodzą wszystkie te nastoletnie para-romanse, których ostatnio wyszło od diabła
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 09:24   #79
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość

Nie, no. Spoko. Racja. Skoro całe Hollywood używa prawie od poczęcia, my też MUSIMY.


Dawanie osobie z lekką nadwagą bielizny wyszczuplającej albo karnetu na siłownie też jest super pomysłem? Podejrzewam, że wiele kobiet w holiłudzie takie nosi i regularnie ćwiczy...

Serio. Pomyśl trochę o reakcji i uczuciach osoby, której taki prezent się da, a nie o tym, co robią gwiazdy czy o Twoich przyzwyczajeniach i opiniach na dany temat.
A w ktorym miejscu ja ci (albo komus innemu) kazalam uzywac takich kremow? Chcesz to uzywaj, nie to nie, nie interesuje mnie to i nie mialam zamiaru nikogo do tego naklaniac, sama zreszta tez nie uzywam kosmetykow przeciwzmarszczkowych co nie znaczy ze bym sie obrazila gdyby ktos mi takie dal. To tylko krem.
Bielizna wyszczuplajaca jest dla osob ktore maja cos niecos do ukrycia ale tak samo krem przeciwzmarszczkowy jak i karnet na silownie czy na basen mozna podarowac osobie ktora zwyczajnie lubi dbac o swoje cialo i pracuje nad nim na biezaco a nie tylko pomarszczonej grubej babie azeby jej zrobic przytyk, a co! Badzmy wredni w swieta Choc przyznam ze zeby dac taki prezent trzeba w miare znac charakter i przyzwyczajenia drugiej osoby...
Forum jest miejscem w ktorym wyrazamy Swoje opinie i niby jakim prawem mialabym wypowiadac sie w imieniu innych?
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 12:00   #80
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Bielizna wyszczuplajaca jest dla osob ktore maja cos niecos do ukrycia ale tak samo krem przeciwzmarszczkowy jak i karnet na silownie czy na basen mozna podarowac osobie ktora zwyczajnie lubi dbac o swoje cialo i pracuje nad nim na biezaco a nie tylko pomarszczonej grubej babie azeby jej zrobic przytyk, a co! Badzmy wredni w swieta Choc przyznam ze zeby dac taki prezent trzeba w miare znac charakter i przyzwyczajenia drugiej osoby...
No, ale przecież o to chodzi w całej rozmowie. A Tyś napisała 'gwiazdy z holiłudzie używają, więc dlaczego normalni ludzie nie chcą?' Nie chcą, bo nie chcą, żadna Scarlett Johanson nie ma tu znaczenia, a Tyś to napisała, jakby była jakąś wyrocznią.
Jeśli ktoś się nie maluje, nie daje się mu kosmetyków do makijażu, bo wszyscy się malują.
Jeśli ktoś ma kompleksy na punkcie swojego wieku (można podejrzewać, że je ma - jest starsza od partnera o prawie dekadę, pewnie się zdążyła nasłuchać), nie daje się mu kremu przeciwzmarszczkowego.
I to naprawdę nie ma znaczenia ile gwiazd, od kiedy i czego używa.
Cytat:
Forum jest miejscem w ktorym wyrazamy Swoje opinie i niby jakim prawem mialabym wypowiadac sie w imieniu innych?
Mówię, żebyś pomyślała o opiniach i uczuciach innych, gdy dajesz im prezent, a nie, gdy piszesz na forum. Ooosłodkijeżu.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 13:27   #81
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
No, ale przecież o to chodzi w całej rozmowie. A Tyś napisała 'gwiazdy z holiłudzie używają, więc dlaczego normalni ludzie nie chcą?' Nie chcą, bo nie chcą, żadna Scarlett Johanson nie ma tu znaczenia, a Tyś to napisała, jakby była jakąś wyrocznią.
Jeśli ktoś się nie maluje, nie daje się mu kosmetyków do makijażu, bo wszyscy się malują.
Jeśli ktoś ma kompleksy na punkcie swojego wieku (można podejrzewać, że je ma - jest starsza od partnera o prawie dekadę, pewnie się zdążyła nasłuchać), nie daje się mu kremu przeciwzmarszczkowego.
I to naprawdę nie ma znaczenia ile gwiazd, od kiedy i czego używa.

Mówię, żebyś pomyślała o opiniach i uczuciach innych, gdy dajesz im prezent, a nie, gdy piszesz na forum. Ooosłodkijeżu.
Wez sie ode mnie dziewczyno odzajączkuj, uczepilas sie tego postu jak rzep psiego ogona i podniecasz sie nim jakbys zaraz miala popuscic. Nigdzie nie napisalam ze ktos jest wyrocznia i ze wszyscy maja tak robic, napisalam to w formie ciekawostki i generalnie chodzilo mi o to ze starzeniu sie zapobiega (tak gwoli scislosci to kremy sa PRZECIWzmarszczkowe a nie "na zmarchy") bo jak juz sie pojawia zmarszczki to wtedy te wszystkie kremy mozna sobie w wsadzic. Ta kuzynka mogla to w ten sposob potraktowac i nie musiala sie az tak szarogesic, bo w wieku 35 lat powinno sie juz od dawna uzywac takich kremow. I jakos wszyscy to zrozumieli oprocz ciebie, ciekawe

A co do tego wszystkiego mam ja i uczucia innych gdy daje komus prezent, to w koncu nie ja dalam kuzynce ten nieszczesny krem, zareagowala tak a nie inczej i stalo sie, koniec. Moim zdaniem przesadzila, jak sie prezent nie podobal to sie mowi dziekuje i robi dobra mine do zlej gry, ewentualnie pozniej oddaje komus albo wyrzuca a nie robi afere. W koncu autorka chciala dobrze i wydala pieniadze zeby jej mimo wszystko sprawic przyjemnosc, ja na jej miejscu nic bym jej w przyszlym roku nie kupila.

Edytowane przez madzia0007
Czas edycji: 2012-12-20 o 13:28
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 14:01   #82
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Miałam właśnie napisać, że dziewucha widać lubi zrobić awanturę o pierdołę a potem pomyślałam jakbym ja się czuła, jakby ktoś kupił mi np. balsam odchudzający/antycellulitisowy/podnoszący biust... pomyślałabym, że moje mankamenty są aż tak wyraźne, że ludzie rzucają się z pomocą ... nie byłoby mi miło
Oczywiście robienie z tego powodu awantury, to tylko zwracanie uwagi, że faktycznie coś jest na rzeczy i że to drażliwy temat, więc nigdy bym się tak nie zachowała, raczej obróciłabym w żart- ale byłoby mi przykro.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 14:51   #83
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

można się pośmiać
ja tam nie uważam, że ona ''marudzi'' (co za uprzejmość z Twojej strony ) i zrobiła Ci niepotrzebną aferę (wkurzyła się, to zrobiła), tylko, że Ty dajesz prezenty ''na odwal się'' (ta kolorówka dla kogoś kto maluje się okazjonalnie, oraz bo takie ładneee pudełeczko stało w drogerii; to trza było dać szkatułeczkę na biżuterię albo na wykałaczki )
ogólnie to nie wiem, może ucieszylabys się z płynu do płukania jamy ustnej albo jakiegoś ogólnodostępnego preparatu do leczenia grzybicy pochwy lub stóp, pewnie byłoby wszystkim bardzo wesoło.




Ale brawa dziewczyny za tolerancję ; może ja się nie znam i fajnym prezentem byłyby np. worki na śmieci, przecież to praktyczne i raczej każdy używa.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 14:59   #84
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 15:06   #85
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

zawsze by je można było spożytkować np. na przechowywanie ubrań w piwnicy czy tam innym pawlaczu
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 15:13   #86
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 16:23   #87
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
na przszłośc kup jej krem bambino.jest tani jak barszcz i odmłodzisz ją o całe wieki.
W komplecie z pieluchami, na przykład. Kuracja odmładzająca, że hej
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 17:03   #88
southie
Raczkowanie
 
Avatar southie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 276
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Wez sie ode mnie dziewczyno odzajączkuj, uczepilas sie tego postu jak rzep psiego ogona i podniecasz sie nim jakbys zaraz miala popuscic.
Brak mi słów po prostu. Żenujący poziom wypowiedzi.

Uprzedzając- tak, wiem, że nie pisałaś tego do mnie, ale to jest publiczne forum i razi mnie tak jawny brak kultury.
southie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 17:34   #89
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

worki to do pakowania nietrafionych prezentów

Mam mnóstwo nietrafionych prezentów, moja teściowa jest mistrzynią w tej kategorii. Cóż, afery nie robię, dostaję darmowe anegdoty do opowiadania , jestem wdzięczna za gest, część rozdaję, część chowam po pawlaczach, szafkach, szufladach lub karmię zsyp. Aferę robi za to jej syn, dosłownie afro mu się na głowie rozprostowuje jak widzi kolejny prezent
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 00:36   #90
pannamonroe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 113
Dot.: krem na zmarchy na prezent-powód do kłótni!

krem na rozstepy jako prezent to wytkniecie komus defektu, owszem. niemiły prezent poza sytuacją taką, że koleżanka/ktoś z rodziny o danym produkcie marzy, ale np nie ma stówy na zbyciu a my o tym wiemy. ale krem przeciwzmarszczkowy to normalna rzecz, nie kumam jak można się na coś takiego obrazić?przecież wszyscy używaja takich kremów, bez względu na to, czy się trzymają dobrze, czy może gorzej. a pachnace ładne mydelka? serio uważacie taki prezent za obrazliwy? bo ja raczej nie dałabym ładnych mydełek komuś, kto wg mnie sie nie myje ale raczej komuś o kim wiem, że lubi ładne rzeczy i urocze drobiazgi oraz nowinki kosmetyczne. kuzynka chciała się obrazić to znalazła powód:P
pannamonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.