Kuleczki Vollare II - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-13, 19:57   #241
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
no wlasnie jestem pewna, bo wysypalo mnie tylko na tej linii, na ktorej uzywalam kuleczek czyli kosci policzkowe.. odkad nie uzywam juz nic mi tam nie wychodzi... szkoda- ladne byly
A może to wina pędzla? Sama, gdy nie myję pędzla odpowiednio często, to o tej konieczności przypomina mi taka drobniutka kaszka, pojawiająca się właśnie tam, gdzie nakładam róż.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 09:49   #242
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A może to wina pędzla? Sama, gdy nie myję pędzla odpowiednio często, to o tej konieczności przypomina mi taka drobniutka kaszka, pojawiająca się właśnie tam, gdzie nakładam róż.
o nie wiedzialam ze pedzel moze szkodzic... musze jeszcze zaryzykowac bo moze faktycznie dlatego
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 09:55   #243
Agaciskos
Raczkowanie
 
Avatar Agaciskos
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 177
Dot.: Kuleczki Vollare II

Ja też wątpie, że jesteś uczulona na same kuleczki... Chociaż dziwny jest ten świat :P

Cytat:
Jakie kolory/ odcienie polecacie?
Zależy od twojej cery. To raz, a dwa w jakim celu chcesz ich używać. Czy jako kulki rozświetlajace? rozświetlająco-brązujące? brązujące?
Agaciskos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 11:28   #244
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Kuleczki Vollare II

Ja sobie kupiłam dzisiaj różowe. zobaczymy
Ps. do czego Wy używacie różówych?
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 17:55   #245
sonia71
Raczkowanie
 
Avatar sonia71
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 172
Dot.: Kuleczki Vollare II

kupiłam dzisiaj po 5 zł.kuleczki ciemny brąz z Verony oraz rozswietlające różowe z Margaret ,te z Verony to jakiś stary zapas (choć data do 01.2009),bo pudełeczko mocno zakurzone choć ze szklanej gabloty i dlatego może teraz są tylko te z VPP,Cantare lub Margaret

Różowe służa do rozswietlenia kości policzkowych.
sonia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:29   #246
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Kuleczki Vollare II

Soniu, tak tez myślałam.. Dziękuję za odpowiedź.
Bardzo są fajne A jak się sprawuja te w kolorze ciemnego brązu ??
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 10:46   #247
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Kuleczki Vollare II

Zaraziłyście mnie tymi kuleczkami Dziś wybralam się na Targowisko i udało mi sie kupić 4 opakowania kuleczek Cantare po 4 zł za szt i cień sypki Obeszłam wszystkie stoiska z bazarkowymi kosmetykami i cienie sypkich nie było wcale a jak już były to kolory okropne
Później przejdę sie jeszcze na inny targ, może tam będą i zahaczę przy okazji do sklepu "po 5 zł". Zaraz zaczynam testowanie nowych nabytków
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-16, 17:14   #248
sonia71
Raczkowanie
 
Avatar sonia71
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 172
Dot.: Kuleczki Vollare II

dopiero testuję kuleczki,i te ciemne nakładam w małej ilości pod kości policzkowe zeby zmniejszyć okrągłosci mojej buźki a rozswielające na same kości policzkowe,efekt bardzo delikatny ale mi się podoba ,jak nabiorę wprawy to pewnie korekta twarzy będzie bardziej widoczna
sonia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 22:42   #249
wnika
Zadomowienie
 
Avatar wnika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 991
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
orientuje sie jakas wizazanka z bielska gdzie mozna kuleczki dorwac? nigdzie zaleźć nie moge
ja wiem
1) sklep wszystko po 4zl ktory znajduje sie po prawej stronie zaraz po wyjsciu z przejscia podziemnego laczacego dworzec pkp z ul mickiewicza, kuleczki kosztuja tam 4zl, sa dostepne chyba w 4-5 kolorach
2) maly sklepik z kosmetykami naprzeciw tego pierwszego sklepu, kuleczki kosztuja tam 5,8zl a wybor kolorow tez raczej marny
3) idac w dol ulicy 11 listopada, troche za tym drugim placem <pojecia nie mam jak on sie nazywa - wolnosci?> to jest taki sklep/malutka hurtownia z ubraniami, kuleczki sa tam zaraz przy kasie, kosztuja cos ok 4zl i z tego co zauwazylam jest ich dosc duzy wybor

gdybys miala problemy z trafieniem to pisz na priva a postaram sie jakos dokladniej to wytlumaczyc
__________________

'Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć
bo przecież gdzieś tam jest ktoś, kto też w to wierzy...
On Cię wybrał, dawno temu wymyślił Cię sobie...
gdy spotkasz Go, powie Ci, że to Ty...'

wnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 22:48   #250
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Kuleczki Vollare II

zrobiłam zdjęcie swoich kuleczek, bo dzisiaj kupiłam nowe coraz droższe są najpierw kupiłam za 5zl, potem 5,50, teraz za 6.. reszta z wymiany
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4032.JPG (86,4 KB, 210 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 23:41   #251
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez wnika Pokaż wiadomość
ja wiem
1) sklep wszystko po 4zl ktory znajduje sie po prawej stronie zaraz po wyjsciu z przejscia podziemnego laczacego dworzec pkp z ul mickiewicza, kuleczki kosztuja tam 4zl, sa dostepne chyba w 4-5 kolorach
2) maly sklepik z kosmetykami naprzeciw tego pierwszego sklepu, kuleczki kosztuja tam 5,8zl a wybor kolorow tez raczej marny
3) idac w dol ulicy 11 listopada, troche za tym drugim placem <pojecia nie mam jak on sie nazywa - wolnosci?> to jest taki sklep/malutka hurtownia z ubraniami, kuleczki sa tam zaraz przy kasie, kosztuja cos ok 4zl i z tego co zauwazylam jest ich dosc duzy wybor

gdybys miala problemy z trafieniem to pisz na priva a postaram sie jakos dokladniej to wytlumaczyc
poszukam jakby co bede pytac, dzieki
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 10:16   #252
faustissima
Raczkowanie
 
Avatar faustissima
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Kuleczki Vollare II

Eh, jako rodowita pyra zwiedziłam i targowisko na Bema i Plac Wielkopolski i Rynek Jeżycki i .Czy oni mają jakiś zakaz sprzedaży, czy co . Szukam sklepu typu "wszystko za 4,5" w centrum Poznania, gdzie będą sprzedawać magiczne kuleczki. Pomożecie ?
__________________
'Mam kota, na gorącym dachu mojej głowy...'
M. Peszek 'Mam kota'
faustissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 20:48   #253
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kuleczki Vollare II

widzialam dzis nowe cienie Cantare za 5 zl - takie z serduszkiem w srodku (cos jak joko ale bez tego paskudnego brokatu ) spodobal mi sie zestaqw czerwonawy i turkusowaty byly jeszcze fajne rozowiaste mocne kuleczki- tez nie widzialam wczesniej takich
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 20:55   #254
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Kuleczki Vollare II

ufff przebrnelam przez caly watek pierwszy i prawie drugi ... ale boje sie ze zapomne o co chce spytac wiec musze napisac teraz

1. czy malowalyscie sobie kiedys cala twarz kuleczkami vollare albo cantare? na "sprobowanie" albo na wieczor na impreze? moze w ciagu dnia? wiem, wiem swieca sie ale moze ktoras probowala i nie wyglada to az tak zle?

2. rozumiem ze jakieolwiek numerki kuleczek byly umowne z aukcji na allego, a w rzeczywistosci nie sa ponumerowane?

3. czy numerki cieni sypkich ktore podajecie sa napisane na opakowaniu ? poniewaz chce zlecic zakup mojemu tz-towi i chce sie upewnic ze jak podam mu konkretne numerki to kupi to co trzeba

A i padlo pytanie gdzie mozna kupic kosmetyki vollare w Bydgoszczy
tak sie sklada ze ostatnio tam bylam i natknelam sie na kosmetyki vollare w drogerii na dworcu glowym, w podziemiach, ale kuleczki vollare takie wieksze opakowanie kosztowalo ok 12-14 zl, wiec podziekowalam, i nadal nie posiadam ani jednego opakowania rzucialm tylko okiem na reszte, ale widzialam jeszcze roz i jakies cienie ale chyba tylko w kamieniu niestety za pozno zainteresowalam sie cieniami sypkimi (na ktore teraz choruje przez kochany wizaz i nie wiem czy sa , ale jak sa to moj Tz musi je kupic
a i jeszcze w poprzednim watku o kuleczkach, wizazanka z bydgoszczy napisala ze kosmetyki vollare kupuje na targowisku kolo ul M.C Sklodowskiej na osiedlu Bartodzieje, ja tam nie bylam, bo przeczytalam o tym dopiero jak wrocilam do wawy ;(
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 21:18   #255
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kuleczki Vollare II

1. osobiście nie próbowałam ale jeśli masz gładka buzię bez rozszerzonych porów i "niedoskonałości" to powinno byc ok. U mnie niestety taki mocny blask powoduje, że światło podkreśla te wszystkie mankamentu ze zdwojonym kontrastem
2. zgadza się , kuleczki nie mają numerków
3. w większości są podpisane i na pewno będzie to ten konkretny kolor. Może on też niestety występować bez numerka (chociaz bedzie to ten ktory masz na mysli) i wtedy tz raczej nie bedzie mógłl tego zweryfikować
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 21:39   #256
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Kuleczki Vollare II

rzyrafka dzieki

jeszcze nie mam zadnego produktu tej firmy ale jestem tak na nie napalona ze juz sie nie moge doczekac najgorsze ze w warszawie nigdzie ich nie moge dostac, a przez najblizsze kilka dni nie moge sie wybrac sie na stadion gdzie jest ich podobno sporo. a ze nie dlugo moj tz przyjzezdza z bydgoszczy gdzie sa te cudowne specyfiki wiec chce go troszke wykorzystac, chociaz jak on sie zabierze za kupowanie kosmetykow to nic dobrego z tego nie wyjdzie....
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 18:41   #257
jatta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 228
Dot.: Kuleczki Vollare II

hej dziewczyny, ale mnie zachecilyscie do sprobowania kuleczek vollare!!!!!!powiedzcie, gdzie mozna je kupic w warszawie i ktory numer daje najlepszy efekt rozswietlenia, na kolorze mi szczegolnie nie zalezy.chcoialabym jak najbardzej naturalne.z gory dziekuje za odpowiedz
jatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 11:33   #258
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez jatta Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, ale mnie zachecilyscie do sprobowania kuleczek vollare!!!!!!powiedzcie, gdzie mozna je kupic w warszawie i ktory numer daje najlepszy efekt rozswietlenia, na kolorze mi szczegolnie nie zalezy.chcoialabym jak najbardzej naturalne.z gory dziekuje za odpowiedz
heh no wlasnie w warszawie z kupieniem to problem nie ma na bazarkach, nie ma w kioskach, na targowej w podziemiach dopytuje sie od polowy stycznia i pani caly czas powtarza "w tej chwili nie mamy" podobno sa na stadionie, ale nie wiem jeszcze nie bylam.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 11:49   #259
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez jatta Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, ale mnie zachecilyscie do sprobowania kuleczek vollare!!!!!!powiedzcie, gdzie mozna je kupic w warszawie i ktory numer daje najlepszy efekt rozswietlenia, na kolorze mi szczegolnie nie zalezy.chcoialabym jak najbardzej naturalne.z gory dziekuje za odpowiedz
Niestety kuleczki nie maja numerów
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-01, 14:49   #260
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Kuleczki Vollare II

To jak z innej beczki odrobinkę.
Dorwałam ostatnio w moim miasteczku kiosk ruchu z olbrzymią kolekcja kosmetyków Vollare. Tradycyjnie sa tez kuleczki, ale ja mam pytanie dotyczące cieni. Stoi tam sobie całkiem pokaźny rządek cieni sypkich, tyle, że ja takich nigdy nie miałam i zastanawiam się, czy jako niewprawiona laiczka będę umiała się nimi posługiwać. Mam wrażenie, że mogą sie dosyc ostro obsypywać.
I jeszcze jedno pytanko. Miała może któras z was cienie w kredce z Vollare? Też je tam widziałam i wyglądają bardzo zachęcająco...
marago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 16:48   #261
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez faustissima Pokaż wiadomość
Eh, jako rodowita pyra zwiedziłam i targowisko na Bema i Plac Wielkopolski i Rynek Jeżycki i .Czy oni mają jakiś zakaz sprzedaży, czy co . Szukam sklepu typu "wszystko za 4,5" w centrum Poznania, gdzie będą sprzedawać magiczne kuleczki. Pomożecie ?
ostatnio na Bema kupowałam... Na samym końcu za ruskami
Na rynku jeżyckim też widzialam cos chyba...

teraz sie pochwale ostanio mialam ochote na sypkie cienie vollare. Poszlam wiec na male zakupy, wybralam kolory, zaplacilam i poszlam do domu. Okazalo sie ze to wcale nie sa cienie vollare tylko Baolishi (boska nazwa), bylam troche zla, bo myslalam ze to jakies chinskie badziewia... okazalo sie, ze sa swietne! cudny kolor na powiekach i najbardziej trwale ze wszystkich moich cieni! Jak bede miala mozliwosc, to zamieszcze fotki (pewnie w weekend znajde czas
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 16:55   #262
fleo
BAN stały
 
Avatar fleo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 98
Dot.: Kuleczki Vollare II

hej dziewczyny ja mam 3 opakowania tych kuleczek, ale niestety wyskakuja mi od nich krostki na twarzy, wiec jesli ktoras jest chetna i z warszawy to chetnie oddam (jak nie to wyrzuce)
Pozdrawiam cieplo
fleo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 17:14   #263
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez fleo Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ja mam 3 opakowania tych kuleczek, ale niestety wyskakuja mi od nich krostki na twarzy, wiec jesli ktoras jest chetna i z warszawy to chetnie oddam (jak nie to wyrzuce)
Pozdrawiam cieplo
o rety ja jestem chetna !!! i to bardzo jakie to sa kolory? tak z ciekawosci spytam gdzie je kupilas ?
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 17:16   #264
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Kuleczki Vollare II

w Poznaniu kuleczki Vollare mozna tez dostac na Grunwaldzie na ryneczku tzw. "swicie"
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 17:21   #265
faustissima
Raczkowanie
 
Avatar faustissima
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez michasiapio Pokaż wiadomość
ostatnio na Bema kupowałam... Na samym końcu za ruskami
Na rynku jeżyckim też widzialam cos chyba...

teraz sie pochwale ostanio mialam ochote na sypkie cienie vollare. Poszlam wiec na male zakupy, wybralam kolory, zaplacilam i poszlam do domu. Okazalo sie ze to wcale nie sa cienie vollare tylko Baolishi (boska nazwa), bylam troche zla, bo myslalam ze to jakies chinskie badziewia... okazalo sie, ze sa swietne! cudny kolor na powiekach i najbardziej trwale ze wszystkich moich cieni! Jak bede miala mozliwosc, to zamieszcze fotki (pewnie w weekend znajde czas
Dzięki za odpowiedź w takim razie będę szukać dalej, a raczej dokładniej.
Czekam na fotki tajemniczych Baolishi . Idę o zakład, że rozpoczniesz nowe wizażowe szaleństwo
__________________
'Mam kota, na gorącym dachu mojej głowy...'
M. Peszek 'Mam kota'
faustissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 17:59   #266
fleo
BAN stały
 
Avatar fleo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 98
Dot.: Kuleczki Vollare II

martinka_m juz dokladnie nie pamietam chyba w legionowie kupilam na bazarze kolorki to brązowe, biało-złote oraz takie beżowe ogolnie bardzo ladne i szkoda mi wyrzucac chetne Ci oddam jesli jestes chetna.
fleo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 18:06   #267
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez fleo Pokaż wiadomość
martinka_m juz dokladnie nie pamietam chyba w legionowie kupilam na bazarze kolorki to brązowe, biało-złote oraz takie beżowe ogolnie bardzo ladne i szkoda mi wyrzucac chetne Ci oddam jesli jestes chetna.
oj pewnie ze jestem chetna szukam ich juz od dawna i nigdzie nie moglam ich dostac. spadlas mi z nieba wysylam ci pw w celu ustalenia szczegolow aha tylko ze ostatnio mialam problemy z wysylaniem pw, wiec gdyby nic do ciebie nie doszlo to wiedz ze powinno
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 16:48   #268
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Smile Dot.: Kuleczki Vollare II

wstawiam forki cieni
złoty: new york color
biały: vollare
zielony i fiolet: baolishi

na sucho i mokro. Na ręce efekt podobny, ale na oczach... Jak umaluję się baolishi, koleżanki pytaja co to za cudowna kredka (!) sa bardzo intensywne i mocno blyszcza, vollare jest fajny, ale malo trwaly jak dla mnie, new york color jest polprzezroczysty, tez go bardzo lubie, daje delikatny efekt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu2.JPG (24,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (60,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu1.JPG (35,3 KB, 46 załadowań)
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 19:24   #269
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez marago Pokaż wiadomość
To jak z innej beczki odrobinkę.
Dorwałam ostatnio w moim miasteczku kiosk ruchu z olbrzymią kolekcja kosmetyków Vollare. Tradycyjnie sa tez kuleczki, ale ja mam pytanie dotyczące cieni. Stoi tam sobie całkiem pokaźny rządek cieni sypkich, tyle, że ja takich nigdy nie miałam i zastanawiam się, czy jako niewprawiona laiczka będę umiała się nimi posługiwać. Mam wrażenie, że mogą sie dosyc ostro obsypywać.
I jeszcze jedno pytanko. Miała może któras z was cienie w kredce z Vollare? Też je tam widziałam i wyglądają bardzo zachęcająco...
A czy możesz napisać gdzie dokładnie jest ten kiosk-kusi mnie ten "pokaźny rządek cieni sypkich".
Myślę, że bez problemu będziesz umiała się nimi pomalować. Wbrew pozorom wcale bardzo się nie obsypują. U mnie wcale, pewnie z tego względu, że nie używam załączonych pędzelków tylko profesjonalnych pędzli, tudzież pacynki
Cieni w kredce nie używałam i nie widziałam jeszcze-jak wypróbujesz to daj znać
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 08:03   #270
jatta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 228
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez jatta Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, ale mnie zachecilyscie do sprobowania kuleczek vollare!!!!!!powiedzcie, gdzie mozna je kupic w warszawie i ktory numer daje najlepszy efekt rozswietlenia, na kolorze mi szczegolnie nie zalezy.chcoialabym jak najbardzej naturalne.z gory dziekuje za odpowiedz
oj i ja bym byla bardzo chetna!!!!!!tez jestem z warszawy, ale jak przypuszczam juz sie nimi ktos zajal
jatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-24 18:14:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.