Idealna kreska - jak i czym malować; EYELINERY, kredki - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-10, 15:37   #841
Natuśka
Raczkowanie
 
Avatar Natuśka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 64
GG do Natuśka
Dot.: Jak zrobić kreskę na powiece?

Każdy ma inne preferencje odnośnie rodzaju eyelinera, ja preferuję mazaczek, i na mazaku się uczyłam. Możesz zacząć od ogonków (zewnętrzny kącik) bo one często idą pod różnym kątem a to dziwnie wygląda. A potem rysujesz kreskę ale nie przy linii rzęs (tam można uzupełnić później, tylko jakby jej górną krawędź, są różne kształty ja preferuję łuk, z najwyższym punktem nad źrenicą oka gdy patrzymy na wprost. Potem wypełniamy przestrzeń pomiędzy naszą kreską a linią rzęs. Ważne aby nie malować kresek i jednocześnie napinać/unosić palcem powieki, wtedy na bank namalujemy krzywo. Powieka nie jest naturalnie napięta w ten sposób i kiedy ją puścimy, cały kształt kreski się zmienia. Kolejny problem to nierówna powierzchnia skóry powiek, która wcale nie występuje tylko u starszych kobiet. Na takiej powiece zazwyczaj kreska się załamuje w kilku miejscach, w takim przypadku możemy próbować poratować się grubszą warstwą bazy pod cienie.
Natuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 09:11   #842
Kaamisia
Raczkowanie
 
Avatar Kaamisia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Jak zrobić kreskę na powiece?

Mi najłatwiej maluje się eyelinerem w żelu i cienkim pędzelkiem. Łatwo się rozprowadza i masz chwilę na poprawki zanim zastygnie. Możesz też go lekko rozetrzeć.

Co do techniki polecam filmiki Kasi "Katosu" na youtube Miała jeden o malowaniu kresek.
__________________
Urodologia
Kaamisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 11:07   #843
szara_myszka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 60
Eyeliner potrzebny od zaraz!

Dziewczyny!!!
Szukam dobrego eyeliner'a. kiedyś używałam takiego z Manhattanu ale już go nie ma://// Testowałam Estee Lauder'a , Rimmel'a ale nie pasują mi, bo mają za gruby "aplikator". Potrzebuje takiego z cieniutkim pędzelkiem, im węszy tym lepszy, no i oczywiście trwałość)

Znacie się, to na pewno mi pomożecie
szara_myszka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 14:45   #844
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Eyeliner potrzebny od zaraz!

Cytat:
Napisane przez szara_myszka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!
Szukam dobrego eyeliner'a. kiedyś używałam takiego z Manhattanu ale już go nie ma://// Testowałam Estee Lauder'a , Rimmel'a ale nie pasują mi, bo mają za gruby "aplikator". Potrzebuje takiego z cieniutkim pędzelkiem, im węszy tym lepszy, no i oczywiście trwałość)

Znacie się, to na pewno mi pomożecie
Od tego chyba bardziej KWC jest
Wydaje mi się, że ten powinien Ci pasować: pędzelek cieniutki i precyzyjny, a kolor trwały: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22221,eye-liner.html
arrachne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 16:54   #845
LikeFromAFairytale
Raczkowanie
 
Avatar LikeFromAFairytale
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 67
Dot.: Eyeliner potrzebny od zaraz!

Zdecydowanie ten z Lovely, najlepszy na świecie! Pędzelek cieniuteńki a trwałość zachwycająca. Jedyny kosmetyk z którego jestem w 100% zadowolona
LikeFromAFairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 00:48   #846
Kaamisia
Raczkowanie
 
Avatar Kaamisia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Eyeliner potrzebny od zaraz!

Może spróbuj eyelinera żelowego, wtedy pędzelek dobierzesz sama, jaki Ci pasuje. Ja używam Fluidline MACa i najcieńszy pędzelek Maestro.
__________________
Urodologia
Kaamisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 05:43   #847
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Eyeliner potrzebny od zaraz!

polecam eyeliner z kobo w pisaku jest rewelacyjny, trwały nie rozmazuje sie, jest lepszy od manhattanu, mozna nim zrobic i cienka i gruba kreske
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 14:09   #848
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Eyeliner potrzebny od zaraz!

Nowe eyelinery z Pierre Rene mają świetne, wąskie pędzelki.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 11:11   #849
szara_myszka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 60
Dot.: Eyeliner potrzebny od zaraz!

Wow nie znałam firmy Lovely i Pierre Rene. Gdzie mogę znaleźć te marki stacjonarnie?)))
szara_myszka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 18:34   #850
hotlikefire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 197
Dot.: Eyeliner potrzebny od zaraz!

w naturze i w rossmanie
hotlikefire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 18:56   #851
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 501
Dot.: jak robicie kreski eyelinerem??:(

Kochane ja mam taki problem iż słabo widzę na lewe oko i lewe oko jeszcze sobie zrobie ale prawe juz nie potrafie, albo za gruba kreska albo wyjeżdżam... Macie jakieś sposoby na to?
kingula16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 20:56   #852
Iza995
Raczkowanie
 
Avatar Iza995
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 119
GG do Iza995 Send a message via Skype™ to Iza995
Dot.: jak robicie kreski eyelinerem??:(

Ja uczę się malowania kreski od kilku lat,nie codziennie bo nie zawsze mam ochotę na malowanie kreski,tym bardziej że nie wychodzi ona tak jak bym chciała.Jak na prawym oku wyjdzie tak jak należy to na lewym jest trochę gorzej itd Dzisiaj zrobiłam sobie bazową kreskę czarną a dopiero potem eyelinerem w pisaku Mam nadzieję że z czasem dojdę do wprawy i sama znajdę swoją technikę,w końcu praktyka czyni mistrza
Iza995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 16:00   #853
Kate012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 77
rysowanie kresek eyelinerem - pytanie

witam. nigdy nie umialam rysowac kresek ani kredka, ani nawet eyelinerem, sluzyl mi do tego po prostu zwykly, czarny cien. ostatnio dostalam eyeliner i chcialam sie nauczyc malowac, ale mi to nie wychodzi. tzn. kreska jest prosta, i sama w sobie wyglada dobrze, tylko inne dziewczyny maluja sobie te kreski jakos tak praktycznie na linii rzes, ze ich prawie nie widac(kresek). ja maluje nad rzesami i sie to odznacza i z bliska wyglada kiepsko. w internecie znalazlam tylko porady zeby "malowac jak najblizej linii rzes, a jak sie nie uda to wypelnic przestrzen miedzy rzesami". jak wypelnic? czym? osobiscie nie wyobrazam sobie sunac tym pedzelkiem po rzesach...
umialybyscie moze wytlumaczyc mi jak to zrobic? z gory dzieki.
Kate012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 16:35   #854
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: rysowanie kresek eyelinerem - pytanie

Cytat:
Napisane przez Kate012 Pokaż wiadomość
witam. nigdy nie umialam rysowac kresek ani kredka, ani nawet eyelinerem, sluzyl mi do tego po prostu zwykly, czarny cien. ostatnio dostalam eyeliner i chcialam sie nauczyc malowac, ale mi to nie wychodzi. tzn. kreska jest prosta, i sama w sobie wyglada dobrze, tylko inne dziewczyny maluja sobie te kreski jakos tak praktycznie na linii rzes, ze ich prawie nie widac(kresek). ja maluje nad rzesami i sie to odznacza i z bliska wyglada kiepsko. w internecie znalazlam tylko porady zeby "malowac jak najblizej linii rzes, a jak sie nie uda to wypelnic przestrzen miedzy rzesami". jak wypelnic? czym? osobiscie nie wyobrazam sobie sunac tym pedzelkiem po rzesach...
umialybyscie moze wytlumaczyc mi jak to zrobic? z gory dzieki.
Najlepiej podpatrzeć na Youtube, jest tam mnóstwo filmików o malowaniu kresek. Poniżej dwa przykładowe:
LINK1
LINK2
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 22:30   #855
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: rysowanie kresek eyelinerem - pytanie

Ja na początku też miałam problem z malowaniem ładnych kresek linerem, wchodziłam na różne filmiki na YT, ale nie wyniosłam z nich nic konstruktywnego, trzeba nabrać po prostu wprawy i tyle. Dla mnie np. metoda z łączeniem uprzednio namalowanych kropek to była jakaś totalne nieporozumienie, wg mnie to wcale nie jest nic dobrego dla początkujących.
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 00:53   #856
Kate012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 77
Dot.: rysowanie kresek eyelinerem - pytanie

widzialam te i inne filmiki... nie pomoglo mi to w sumie w ogole... metoda z kropkami narobilam sobie tylko plam. staram sie cwiczyc te kreske, ale caly czas jest to samo - jest prosta, ale nie na linii rzes, przez co z bliska to widac... staram sie ja malowac jak najblizej, ale i tak sie odznacza. a po rzesach przeciez malowac nie bede, no bo jak?
Kate012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 23:07   #857
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: rysowanie kresek eyelinerem - pytanie

Nie PO rzęsach tylko MIĘDZY nimi.

Potrzebujesz prosty pędzelek do eyelinera [ skośny też się nada, ale prostym jest łatwiej ] i najlepiej czarny cień [ z linerami na spojówce bywa różnie ]. Nabierasz troszeczkę cienia pędzelkiem, zdmuchujesz nadmiar i delikatnie "wbijasz" wlosy pedzla miedzy rzesy, zostawiając pigment pomiedzy nimi.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 13:29   #858
kobietka04
Raczkowanie
 
Avatar kobietka04
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: rysowanie kresek eyelinerem - pytanie

Ja robię grubsze kreski bo lubię
Widziałam ostatnio w tv trik na podniesione kreski. Pani przykleiła w kąciku oka zwykłą taśmę klejącą i spokojnie narysowała kreski. Jakoś nie widzi mi się przyklejanie taśmy blisko oka ale może faktycznie to pomaga..
kobietka04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 16:20   #859
rashette
Raczkowanie
 
Avatar rashette
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 160
Dot.: rysowanie kresek eyelinerem - pytanie

Ja też robię grubsze kreski i trochę "wyjeżdżam" z tą linią robiąc "cat eye" Za to moja starsza siostra robi mega cieniutkie kreski. Używam eyelinera już chyba od prawie 3 lat I moim koleżanki z klasy bardzo podobają się kreski, które robię i już kilka razy je malowałam
Myślę, ze to kwestia wprawy. Ale na początku gdy nie wychodziły mi proste to najpierw malowałam czarną kredką leciutko a potem poprawiałąm eyelinerem
Moze to się przyda: http://www.youtube.com/watch?v=sD1ncPzOYbE
znalazłam kiedyś ten filmik, uśmiałam się przy nim, ale sposób ciekawy
rashette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 21:04   #860
speedstar
Raczkowanie
 
Avatar speedstar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 255
Dot.: rysowanie kresek eyelinerem - pytanie

a jaki masz eyeliner, ja polecam tylko w pisaku. Mam kredkę, w pędzelku i no nigdy chyba nie nauczę się malować tymi kosmetykami. Pędzelek to już w ogóle szaleństwo, a pisak ma tak "zatemperowaną" końcówkę że nie ma innej opcji żeby się nie udało. Wczoraj przeczytałam w gazecie że jak trzęsie się ręka przy malowaniu to należy ... podkurczyć palce u stóp nie mam pojęcia czy to działa nie próbowałam ale możliwe że to prawda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pisak.jpg (16,1 KB, 7 załadowań)
__________________
BLA BLA i tak tych podpisów nikt nie czyta...

Edytowane przez speedstar
Czas edycji: 2012-12-28 o 21:07
speedstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 08:55   #861
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Eye-linery!

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc się tu podepnę.
Poszukuję żelowego eyelinera.
Rozważam następujące produkty:
Shiseido, The Makeup, Accentuating Cream Eyeliner: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...er.html&next=1 Cena: 110zł / 4,5g
Bobbi Brown, Long Wear Eyeliner Gel: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...el.html&next=1 Cena: ok. 91zł / 3g ten jest raczej mało opłacalny w stosunku cena/ilość.
Maybelline, Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...er.html&next=1 Cena: ok. 27zł / 3g
Make-Up Atelier, Waterproof Gel Eyeliner: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...er.html&next=1 Cena: 45 zł / 8g
Manhattan, Long - Lasting Gel Eyeliner: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...lu.html&next=1 Cena: 22zł / 4g
Polowałam wczoraj w Krakowie stacjonarnie na te eyelinery w Sephorze, Douglasie i Rossmanie nie było nic z powyższej listy. Gdzie moge je jeszcze dostać stacjonarnie najchętniej w Krakowie, lub jakie sklepy internetowe polecacie, żeby nie natknąc się na podróbę?
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 11:43   #862
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Eye-linery!

Cytat:
Napisane przez czmarta Pokaż wiadomość
Nie chcę zakładać nowego tematu, więc się tu podepnę.
Poszukuję żelowego eyelinera.
Rozważam następujące produkty:
Shiseido, The Makeup, Accentuating Cream Eyeliner: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...er.html&next=1 Cena: 110zł / 4,5g
Bobbi Brown, Long Wear Eyeliner Gel: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...el.html&next=1 Cena: ok. 91zł / 3g ten jest raczej mało opłacalny w stosunku cena/ilość.
Maybelline, Eye Studio, Lasting Drama Gel Liner: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...er.html&next=1 Cena: ok. 27zł / 3g
Make-Up Atelier, Waterproof Gel Eyeliner: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...er.html&next=1 Cena: 45 zł / 8g
Manhattan, Long - Lasting Gel Eyeliner: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...lu.html&next=1 Cena: 22zł / 4g
Polowałam wczoraj w Krakowie stacjonarnie na te eyelinery w Sephorze, Douglasie i Rossmanie nie było nic z powyższej listy. Gdzie moge je jeszcze dostać stacjonarnie najchętniej w Krakowie, lub jakie sklepy internetowe polecacie, żeby nie natknąc się na podróbę?
Z tej listy to mimo wsystko Bobbi Brown, dostępny stacjonarnie w Galerii Krakowskiej i innych Douglasach po zamówieniu. Niby tylko 3g ale i tak w ciągu roku zużyłam max 1/3 (nie stosowałam codzennie), a i tak jako produkt żelowy po pewnym czasie zastyga, więc podejrzewam, że nie zużyje go do końca. Ewentualnie jeszcze fluidline w salonie MACa.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 12:08   #863
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Żelka Maybellinu szukałam jak wariatka. Ostatecznie przywiózł mi kolega z Niemiec i... Na to co ja się o nim naczytałam jest słaby...
Polecam żelek z Essence. Nawet nie szukam nic innego.

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 12:38   #864
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Eye-linery!

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Żelka Maybellinu szukałam jak wariatka. Ostatecznie przywiózł mi kolega z Niemiec i... Na to co ja się o nim naczytałam jest słaby...
Polecam żelek z Essence. Nawet nie szukam nic innego.

Tapnięte z mojego HTC ONE V
A jak ten Maybelline? faktycznie słaby, czy raczej ok. Opinie sa w większości pozytywne.
Essence spróbuję upolować, choć to zawsze trudne, bo zawsze wszystko przetrzebione w szafach Essence.
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 12:41   #865
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Eye-linery!

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość

Inglot w słoiczku - koszmar. Mimo, że był dosyć trwały to aplikacja była straszna (tępy i gęsty). Bardzo szybko wysechł i wylądował w koszu.
Zgadzam się z każdym słowem, to najszybciej wysychający kosmetyk jaki miałam
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 13:02   #866
atilav
Rozeznanie
 
Avatar atilav
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 603
Dot.: Eye-linery!

A jaki najlepszy z tych w pisaku?
Bo opinie na kwc różne :/
__________________
John Frusciante

atilav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 13:04   #867
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Jego największą wadą jest to, że robi prześwity. Muszę go kłaść kilka warstw, żeby kreska była wyraźna i cała czarna.
Do tego szybko wysycha na pędzlu, ma też mała pojemność - zdziwiłam się, że to takie małe coś. No i oczywiście po całym dniu robi mi ksero na powiece. Teoretycznie rozumiem, że po 12 godzinach, bez poprawiania makijażu ma prawo, ale essence i inglot nie robią mi takich numerów - wszystkie trzy eyelinery kładę na tę samą bazę i cienie.

Dla mnie essence jest najbardziej optymalny. Dobra jakość, cena, wydajność, kolor, konsystencja.
Do inglota pałam natomiast miłością, bo jest niesamowicie trwały - odbija mi się to czkawką przy zmywaniu, ale nie przeszkadza mi to, bo eyeliner jest moim kosmetykiem do zadań specjalnych. Jako jedyny nie złazi mi też z linii wodnej.
Wysychanie to duża wada, ale ja się z tym pogodziłam i ratuję go duraline albo fixerem z vipery. Bardziej mi przeszkadza, tylko 6 miesięcy jego przydatności i duża pojemność. I cena. Byłby mniejszy i tańszy - kupowałabym częściej. Albo gdyby miał dłuższy okres przydatności.

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 16:40   #868
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Eye-linery!

Jutro uderzam do Douglasa. Zobacze co sie uda znalezc. W Czyzynach jest Essence jak pamietam.
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 17:03   #869
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Widzę, że jesteś z Krakowa
Zajrzyj do wątku Essence - tam jest cała lista gdzie w krakowie i innych miastach można dostać tę markę.

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 17:55   #870
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Eye-linery!

Eyeliner kupiony. Zdecydowałam się na Essence. W Douglasie w Czyżynach nie mieli ani Clinique'a, ani Bobbi Brown, ani Shiseido. Do tego nabyłam paletkę Kanebo z eyelinerem czarny z fioletową poświatą : http://www.sensai-cosmetics.com/deta...ng=pl&id=sc006. Lepiej widać kolory tu: http://sensaisti.blogspot.com/2012/09/733sensai-es11-benifuji-meikki.html lub tu: http://www.makeupandbeautyblog.c om/daily-beauty-cat/purple-and-gray/
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-17 15:43:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.