Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawie - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-01, 14:39   #1801
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Witam, witam w Nowym Roku . Oby nam sie wiodlo .

Sylwester bardzo udany wrocilam do domu o 4 rano .
Koniec koncow przebralam sie za piratke i tworzylismy z TZ calkiem fajna piracka pare . Dobrze ze nie przebralam sie za pania do towarzystwa - bylo ich juz tam kilka i czasami nie bylam pewna czy to przebranie czy taki styl . Kobiet kotow tez zatrzesienie i wonder-woman - moze stroje na przecenie byly

A jak u was?

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
mam teraz za duzo wolnego czasu ...
nawet zastanawiam sie nad blogiem

O matko . Ty tez?

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Lorcia, jakie ksiazki dostalas??





Ja tam nie wiem o jakich Swietach mowicie... Wigilia w pracy, czwartek i piatek tez, jutro znowu..
Szperku dostalam Jamies 15 minute meals i Gordona nauke gotowania - pytalam juz TZ czy cos sugeruje . Oprocz tego kupilam TZowie Zelaznego i teraz go mam z glowy bo czyta i czyta .


Ja do pracy jutro - jakos to do mnie jeszcze nie dochodzi .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:02   #1802
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Szczésliwego 2013 laseczki!!!
my nadal swiétujemy, bo synek skonczyl dzis 4 latka

tez sié zastanawiam, jak ja sié jutro wybioré do pracy po dwóch tygodniach wolnego
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 16:18   #1803
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Witam, witam w Nowym Roku . Oby nam sie wiodlo .

Sylwester bardzo udany wrocilam do domu o 4 rano .
Koniec koncow przebralam sie za piratke i tworzylismy z TZ calkiem fajna piracka pare . Dobrze ze nie przebralam sie za pania do towarzystwa - bylo ich juz tam kilka i czasami nie bylam pewna czy to przebranie czy taki styl . Kobiet kotow tez zatrzesienie i wonder-woman - moze stroje na przecenie byly

A jak u was?
ooo to tak jak my ... w tamtym roku tez wrocilismy do domu nad ranem
tym razem kameralnie, byla kolacja a pozniej jakies 2 filmy i juz pod 12ej ogladalismy jeszcze Mad Men wypiłam duzo szampona i główka mnie troszke rano bolała

Cytat:
O matko . Ty tez?
no własnie chyba jednak nie.... nie zaczełam w tamtym tygodniu, to hyz pewnie teraz nie zaczne hyhhyhyh

Cytat:
Szperku dostalam Jamies 15 minute meals i Gordona nauke gotowania - pytalam juz TZ czy cos sugeruje . Oprocz tego kupilam TZowie Zelaznego i teraz go mam z glowy bo czyta i czyta
podobno James 15 dobry ale nie ma szans aby w 15min zrobc te jego dania ... mnie kiedys zajeło jakies 80min chyba
Cytat:
Ja do pracy jutro - jakos to do mnie jeszcze nie dochodzi
do mojego tz tez nie
ja natomiast... w ogóle nie wiem o czym wy mówicie

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
Szczésliwego 2013 laseczki!!!
my nadal swiétujemy, bo synek skonczyl dzis 4 latka

tez sié zastanawiam, jak ja sié jutro wybioré do pracy po dwóch tygodniach wolnego
Najlepszego najlepszego i w Nowym Roku i z okazji urodzin

***

uwielbiam takie leniwe dni
załuje tylko, ze nie wybrałam sie pobiegac dzis ... mam jednak wytłumaczenie: brak ciepłej wody
piec sie zkitrolił... jakas cześć na którą trzebabedzie czekać aż do piątku :/
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 18:18   #1804
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
Szczésliwego 2013 laseczki!!!
my nadal swiétujemy, bo synek skonczyl dzis 4 latka

tez sié zastanawiam, jak ja sié jutro wybioré do pracy po dwóch tygodniach wolnego

Zdrowka dla synka .

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
podobno James 15 dobry ale nie ma szans aby w 15min zrobc te jego dania ... mnie kiedys zajeło jakies 80min chyba
My sie smiejemy ze to 15 min gotowania ale godzina przygotowania i godzina sprzatania po Faktycznie niektore pomysly ma fajne ale niektore 'udogodnienia' mnie smiesza . No i on wszedzie laduje cytryne i oliwe z oliwek .
Trzeba jakies nowe dania zaczac serwowac bo troche w rutyne wpadlam. Chce pokombinowac z marokanska i grecka kuchnia .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 21:09   #1805
Kasienka :)
Raczkowanie
 
Avatar Kasienka :)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 245
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Szczęśliwego Nowego Roku dla Was!!
My Sylwester spędziliśmy jednak w domu, nie mieliśmy siły, żeby jechać do centrum, a później wracać może i nawet do rana

Serio też nie mogę uwierzyć, że już jutro do pracy po tak długim lenistwie .. jak ja to przeżyję :/ pocieszam się, że jedyne 3 dni i znowu weekend a tymczasem oby do kolejnego urlopu
Kasienka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 19:19   #1806
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Kasienka :) Pokaż wiadomość

Serio też nie mogę uwierzyć, że już jutro do pracy po tak długim lenistwie .. jak ja to przeżyję :/

u mnie nie było tak źle! nawet zaskakująco dobrze! i szybko minelo

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość


Szperku dostalam Jamies 15 minute meals i Gordona nauke gotowania - pytalam juz TZ czy cos sugeruje . Oprocz tego kupilam TZowie Zelaznego i teraz go mam z glowy bo czyta i czyta .
to może kuchareczka mi powie co robię xle że mi zadne bulki nie chca rosnac?????

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

***
a tak swoja droga co powiecie na zmiane nazwy i zalozenie świeżutkiego angilskiego wąteku?
się wypowiadac prosze!!!
si, zakładaj
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 15:13   #1807
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
My sie smiejemy ze to 15 min gotowania ale godzina przygotowania i godzina sprzatania po Faktycznie niektore pomysly ma fajne ale niektore 'udogodnienia' mnie smiesza . No i on wszedzie laduje cytryne i oliwe z oliwek .
Trzeba jakies nowe dania zaczac serwowac bo troche w rutyne wpadlam. Chce pokombinowac z marokanska i grecka kuchnia .
hahhah ja akurat cytryne i olive lubie i tez dodaję prawie do wszytskiego
u mnie za rogiem, były już kolega z TZ z pracy, otwiera właśnie restaurację grecką
pamietam, że na naszej podróży poślubnej w Grecji wszytsko mi smakowało wyśmienicie. A najbardziej chyba sałatka grecka
wiec powodzenia w eksperymentowaniu życzę.

Ja osobiście muszę mieć wene twórcza aby szaleć w kuchni.
Przed świetami odwiedził nas znajomy tz-ta z pracy z żoną i dwoma małymi dziewczynkami.
Panikowałam już od tygodnia przed ich przyjściem, co ja im na ten lunch zaserwuję...
Nie to, że TZ kilka dni przd spotkaniem raczył mnie łaskawie poinfromować,że Jo nie lubi pikantnych rzeczy a właściwie to jest bardzo wybredna i wiekszość dań jej nie smakuje
Bardzo nie lubie takich sytuacji, już raz przygotowywałam obiad dla więcej nic 4 osob i niestety była to wielka katastrofa
Tym razem się udało i goście wyszli zadowoleni i najedzeni ale raczej staram się nie zapraszać do siebie na jedzonko

ale se reklamę zrobiłam

aaa tak w ogóle, to ja tu z innym newsem przyszlam
zupełnie nieplanowanie wyszłam dziś do miasta i przechodząc obok charity shop przypomniałąm sobie jak to Lori kiedyś tu pisała, że najlpiej zaglądać do takich sklepów, tuż po świetach, bo wtedy ludzie oddają tam niechciane prezenty

Wprawdzie nic nowego nie znalazłam ale za to, nabyłam żakiet z Jigsaw w rewelacyjnym stanie za UWAGA £ 2.5 Normalnie kosztował £5 ale pani przy kasie poinfromowała mnie, że dziś mają wszystko 50% taniej
Hahahah zaniosłam odrazu do dry cleaners i bedzie gotowy na sobotę
a mój nabytek wygląda bardzo podobnie do tego tu prezentowanego http://www.jigsaw-online.com/tonic-t...FW3MtAodGmMAww

to tyle
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 15:52   #1808
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
Wprawdzie nic nowego nie znalazłam ale za to, nabyłam żakiet z Jigsaw w rewelacyjnym stanie za UWAGA £ 2.5 Normalnie kosztował £5 ale pani przy kasie poinfromowała mnie, że dziś mają wszystko 50% taniej
Hahahah zaniosłam odrazu do dry cleaners i bedzie gotowy na sobotę
a mój nabytek wygląda bardzo podobnie do tego tu prezentowanego http://www.jigsaw-online.com/tonic-t...FW3MtAodGmMAww

to tyle
za upolowanie takiej zdobyczy
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 19:36   #1809
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość

to może kuchareczka mi powie co robię xle że mi zadne bulki nie chca rosnac?????
A drozdze dodajesz ? Nie wiem Ola, mi raczej rosnie, szczegolnie odkad mam maszyne do chleba . Moze na zimno albo drozdze sie nie aktywowaly .



Kofi no to sie zareklamowalas - teraz jak do ciebie przyjade to bede oczekiwac standardu Michelin .




Przezylam ten tydzien .

Auto mam w naprawie do srody (znowu mi ktos wjechal w tylek) i jezdze teraz sobie teraz nowiutka Astra .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 21:01   #1810
ewachain
Raczkowanie
 
Avatar ewachain
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 96
Wink Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Puk puk mozna sie dołaczyć??? Pozdrawiam
__________________
Niedojrzała miłość mówi: "Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję". Dajrzała miłość mówi: "potrzebuję cię, ponieważ cię kocham".
ewachain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 15:30   #1811
ulenka2501
Zadomowienie
 
Avatar ulenka2501
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 708
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Dziewczyny, pomóżcie mi proszę..
Właśnie próbuję zaplanować wycieczkę do Polski, ale nie bardzo wiem na jaką stację kolejową lub autobusową powinnam się wybrać, aby mieć jak najbliżej do lotniska London, Stansted
Może któraś z Was się orientuje??
Nigdy nie byłam w Londynie i przeraża mnie ta wycieczka, ale z Londynu mogę dolecieć do niedawno otwartego lotniska w moim mieście w Polsce )
Proszę o pomoc jeśli cokolwiek wiecie...
__________________
UK od 25.05.2012


In interracial relationship since March 2017
ulenka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 17:04   #1812
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Lorcia, myslalam, ze moze jakies bardziej wciagajace czytadla
Ja mecze Amtrak Wars.

Lola, sto lat malemu mezczyznie!

Kofcia, gratuluje zakupu

Ewa, witaj

Ulenka:
http://www.stanstedairport.com/trans...ections/trains
http://www.stanstedairport.com/trans...es-and-coaches

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku wszystkim!
__________________

Edytowane przez szperrr
Czas edycji: 2013-01-05 o 17:06
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 18:48   #1813
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
My sie smiejemy ze to 15 min gotowania ale godzina przygotowania i godzina sprzatania po Faktycznie niektore pomysly ma fajne ale niektore 'udogodnienia' mnie smiesza . No i on wszedzie laduje cytryne i oliwe z oliwek .
Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
hahhah ja akurat cytryne i olive lubie i tez dodaję prawie do wszytskiego
Hahaha, Kofciu, ale ile on tej cytryny i oliwy dodaje, zwrocilas uwage My z TZ juz od lat sie z tego smiejemy i zawsze gdy gotujemy mowimy: and little bit of olive oil i sruuu pol szklanki oliwy
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 19:14   #1814
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

cos sie z tymi naszymi tz porobilo... moj tez mi ksiazke kucharska sprawil Nigellisima,czyli ulubiona kuchnia i jedna z ulubionych kucharek
Kofika co juz robilas ???
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 20:50   #1815
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez ewachain Pokaż wiadomość
Puk puk mozna sie dołaczyć??? Pozdrawiam
co u ciebie?

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Lorcia, myslalam, ze moze jakies bardziej wciagajace czytadla
Ja mecze Amtrak Wars.
o czym to?


Cytat:
Kofcia, gratuluje zakupu
merci, wlasnie odebralam z pralni - jest GIT
Cytat:
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku wszystkim!
a i wzajemnie

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;3846405 3]Hahaha, Kofciu, ale ile on tej cytryny i oliwy dodaje, zwrocilas uwage My z TZ juz od lat sie z tego smiejemy i zawsze gdy gotujemy mowimy: and little bit of olive oil i sruuu pol szklanki oliwy [/QUOTE]

noooo ogladalam kilka jego programow ale jakos nie zwrocilam na to uwagi


Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
cos sie z tymi naszymi tz porobilo... moj tez mi ksiazke kucharska sprawil Nigellisima,czyli ulubiona kuchnia i jedna z ulubionych kucharek
Kofika co juz robilas ???
hehheh coś musiałyście w rutyne popaść

a co robiłam hymmm
tortelloni minestrone
fettuccine with mushrooms, marsala i mascarpone
pychaaaaaa no i przy okazji pierwszy raz sprobowalam marsali ...mmmm w sumie smakuje podobnie do porto. Potrzebowalam 60mil do dania ... reszte wypiłam w 2 dni chyba
pozniej (dla gosci) zrobilam TMB my way (tez wyszlo b dobre)
i jako dodatek do kurczaka italian roast potatoes (wcianali az sie im uszy trzesły, hehehe)
a na sylwestera znowu cos z grzybami, ale ja lubie farro risotto with mushrooms

póki co tyle ... jak co roku o tej porze czas zaczac detoks ... wiec goodbay Nigella na jakis czas

***
a i skoro mowa o Nigelli to ostatnio dowiedziałam się, ze jej mąż Charles Saatchi jest waścicielem, mojej od niedawna ulubionej galerii Londynskiej Saatchi Gallery.
Człowek, już trochę tu mieszka a w tylu miejscach w stolicy nie był
Zresztą nie tylko galeria piękna ale i okolica urocza (do niedawna swój apartamet mieli tam Kate i Wills )

to tak, gdyby ktos był zainteresowny i może chciał się wybrać w któreś niedzielne popołudnie.

no a poza tym mam w końcu ciepłą wodę więc lecę do wanny
papappap
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:38   #1816
ewachain
Raczkowanie
 
Avatar ewachain
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 96
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Witajcie dziewczeta dziekuje za mozliwosc przylaczenia obecnie jestem chilowo w polsce ale koniec swiatecznych wakacji i za 2 tyg bede spowrotem w Londynie. aj troche sie wszystko skomplikowalo i bede musiala przerzucic sie na pokoj teraz wiec jak przyjade bede szukac pokoju i znowu jakiejs pracy aj ciezko jest mi tu znalesc a sprzatania u zydow to mam dosyc aj. mam nadzieje ze znajde pokoj z internetem bo inaczej nie bede miala zadnej kolezanki bo mam was tylko ogolnie nie mam kolezanek tak wyszlo jakos troche przez zagranice itp ajjj rozpisalam sie troche ale chce krotko przyblizyc siebie. Zycze dobrych senkow i milego jutrzejszego dnia z pogoda bez deszczyku
__________________
Niedojrzała miłość mówi: "Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję". Dajrzała miłość mówi: "potrzebuję cię, ponieważ cię kocham".
ewachain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 22:16   #1817
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
a co robiłam hymmm
tortelloni minestrone
fettuccine with mushrooms, marsala i mascarpone
pychaaaaaa no i przy okazji pierwszy raz sprobowalam marsali ...mmmm w sumie smakuje podobnie do porto. Potrzebowalam 60mil do dania ... reszte wypiłam w 2 dni chyba
pozniej (dla gosci) zrobilam TMB my way (tez wyszlo b dobre)
i jako dodatek do kurczaka italian roast potatoes (wcianali az sie im uszy trzesły, hehehe)
a na sylwestera znowu cos z grzybami, ale ja lubie farro risotto with mushrooms

póki co tyle ... jak co roku o tej porze czas zaczac detoks ... wiec goodbay Nigella na jakis czas

***
a i skoro mowa o Nigelli to ostatnio dowiedziałam się, ze jej mąż Charles Saatchi jest waścicielem, mojej od niedawna ulubionej galerii Londynskiej Saatchi Gallery.
Człowek, już trochę tu mieszka a w tylu miejscach w stolicy nie był
Zresztą nie tylko galeria piękna ale i okolica urocza (do niedawna swój apartamet mieli tam Kate i Wills )

to tak, gdyby ktos był zainteresowny i może chciał się wybrać w któreś niedzielne popołudnie.

no a poza tym mam w końcu ciepłą wodę więc lecę do wanny
papappap
czytalam,czytalam o jej mezu
Mnie w tej ksazce wszystko odpowiada,ja wszystko zerna Jeszcze nic nie probowalam. Wracam do dietkowania, bo 5 miesiecy sie staralam i nie chce tego zaprzepascic,a jestem na dobrej drodze....
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 00:01   #1818
upadly aniol
Raczkowanie
 
Avatar upadly aniol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cumbria
Wiadomości: 328
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Wow!watek sie ruszyl
Witam w Nowym Roku
Ja sylwestra tez w domu, spokojnie, za to w doborowym towarzystwie

Gorsza nie jestem i ksiazki tez dostalam, ale chyba z moja kuchnia nie jest tak zle, bo nie bylo zadnej kucharskiej
Zato mama przyjechala na 2 dni, 100 pierogow i bigos zrobila i wszystko zniknelo w ciagu 3 dni

A pozaty wscieklam jestem, bo mnie wlasnie Tz poinformowal, ze wakacji w tym roku nie bedzie, bo trzeba na depozyt oszczedzac...noz cholera jasna!co jest wazniejsze?tygodnowe szalenstwo czy stabilizacja

Slodkich snow

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Kofi a Ty o tym nowym watku tak powaznie?
__________________
"The secret to happiness is not in doing what one likes to do, but in liking what one has to do"
upadly aniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 11:31   #1819
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
czytalam,czytalam o jej mezu
Mnie w tej ksazce wszystko odpowiada,ja wszystko zerna Jeszcze nic nie probowalam. Wracam do dietkowania, bo 5 miesiecy sie staralam i nie chce tego zaprzepascic,a jestem na dobrej drodze....
no widze widze 7kg pieknie
czyli juz wróciłaś do wagi sprzed ciąz?

hehhe ja tez wszytskozerna jestem... ale ostatino na przykład zakochałam sie w deserkach GU szczegolnie tiramisu, no i teraz mamy efekty

Cytat:
Napisane przez upadly aniol Pokaż wiadomość

A pozaty wscieklam jestem, bo mnie wlasnie Tz poinformowal, ze wakacji w tym roku nie bedzie, bo trzeba na depozyt oszczedzac...noz cholera jasna!co jest wazniejsze?tygodnowe szalenstwo czy stabilizacja
hyhyhh to powodzenia łatwiej powiedzieć niż zrobić, to dosyć długi proces
no chyba,że moża sporo odkładać co miesiąc


Cytat:
Kofi a Ty o tym nowym watku tak powaznie?
dziewczyny sie w sumie nie wypowiedziały.. no poza Olą
więc póki co, nie zamierzam nic robić

***

a tak w ogóle to gód myrning
gdzie moja kawa
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez Kofika13
Czas edycji: 2013-01-06 o 11:45
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 11:46   #1820
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

a tak w ogóle to gód myrning
gdzie moja kawa
Kofika Ty nie masz kawy

nie wiem czy dam rady zaparzyc, bo prawie zemdlalam po pierwszym w tym roku bieganiu dzis rano
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 11:53   #1821
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
Kofika Ty nie masz kawy
juz mam juz mam bez paniki
Cytat:
nie wiem czy dam rady zaparzyc, bo prawie zemdlalam po pierwszym w tym roku bieganiu dzis rano
ile przebiegłaś (ponawiam pytanie)
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 12:06   #1822
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
j

ile przebiegłaś (ponawiam pytanie)
wedlug Googla tylko 2 mile
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 12:11   #1823
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Lorcia, myslalam, ze moze jakies bardziej wciagajace czytadla
Ja mecze Amtrak Wars.
Alez to bardzo wciaga , choc po prawdzie to mnie ksiazki kucharskie raczej usypiaja, przeczytam z 5 przepisow i lulu .

TZ zachwycony Zelaznym - wciagnal sie ... chyba nawet za bardzo

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
pychaaaaaa no i przy okazji pierwszy raz sprobowalam marsali ...mmmm w sumie smakuje podobnie do porto. Potrzebowalam 60mil do dania ... reszte wypiłam w 2 dni chyba
tez musze zakupic to wino bo mam przepis z kurczakiem do wyprobowania.

A robil ktos ciasto z piwem Guinness Nigelli?

Cytat:
Napisane przez upadly aniol Pokaż wiadomość
A pozaty wscieklam jestem, bo mnie wlasnie Tz poinformowal, ze wakacji w tym roku nie bedzie, bo trzeba na depozyt oszczedzac...noz cholera jasna!co jest wazniejsze?tygodnowe szalenstwo czy stabilizacja
Mysmy bez problemu polaczyli przyjemne z pozytecznym. Teraz mozna jechac na wakacje poza sezonem 'za grosze' .



Kot nam numer wycial - myszke przyniosl o 1 w nocy - do 2 zesmy ja lapali! Teraz kot spi, TZ tez a ja juz zmeczona, chyba zaraz do lozka wroce .


Na zakupach wczoraj bylam kupilam sobie swietna pudelka od Laury Ashley, rajstopki i 3 bluzki i nawet 50 funow nie wydalam .


Oprocz tego nowy sasiad mi dziala na nerwy - wycial krzaki, zniszczyl sciane - mowilam TZowi ze tylko problemy z nimi beda . Teraz szukam jakiejs tymczasowej oslony zeby sie odgrodzic zanim moje krzory i drzewa dorosna do odpowiedzniej wysokosci.
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 12:13   #1824
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
wedlug Googla tylko 2 mile
no! i sie dowiedziałam ...
ja to nie wiem czym bym nawet tyle przebiegła 9ego stycznia będzie miesiąc od mojego ostatniego biegu
a zaklinałam się, że nie popełnie błędu sprzed roku ... i co
ot cała kofinda-pinda
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 12:16   #1825
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
ot cała kofinda-pinda
Musze zacytowac padam
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 12:19   #1826
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
tez musze zakupic to wino bo mam przepis z kurczakiem do wyprobowania.
spoko! one sa litrowych butelkach sprzedawane powinno ci wystarczyc

Cytat:
Mysmy bez problemu polaczyli przyjemne z pozytecznym. Teraz mozna jechac na wakacje poza sezonem 'za grosze' .
otóż to, otóż to ...
kto może to może

Cytat:
Na zakupach wczoraj bylam kupilam sobie swietna pudelka od Laury Ashley, rajstopki i 3 bluzki i nawet 50 funow nie wydalam .
świetnego pudelka? czy świetne pudełka ???
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 12:23   #1827
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
spoko! one sa litrowych butelkach sprzedawane powinno ci wystarczyc



świetnego pudelka? czy świetne pudełka ???


O matko to bede musiala chyba z 20 kg kurczaka kupic na te 2 litry .

A 'pudelki' te --> http://www.lauraashley.com/nature-ta.../invt/3534599/
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 12:31   #1828
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
O matko to bede musiala chyba z 20 kg kurczaka kupic na te 2 litry .

A 'pudelki' te --> http://www.lauraashley.com/nature-ta.../invt/3534599/
aha to powodzenia z kurakiem :P

pudełka fajne mam takich kilka i faktycznie opłacało się. Normalnie za jedno trzeba ok 10f zapłacić

***
a skoro mowa o zakupach to ja wczoraj nabyłam to http://www.wonderbra.eu/uk/solution-.../&colour=Black

była tu kiedyś rozmowa o cyckonoszach. Ten dokładnie robi to co obiecują producenci... podnosi cyce do góry i 'zbija je razem' Bimbołki fajnie faluja i dają sobie całusa za kazdym razem gdy się poruszasz
To tak gdyby któraś chciała nabyc ... sa w TK za połowę ceny
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 12:34   #1829
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
O matko to bede musiala chyba z 20 kg kurczaka kupic na te 2 litry .

A 'pudelki' te --> http://www.lauraashley.com/nature-ta.../invt/3534599/
pudelki

fajne

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

była tu kiedyś rozmowa o cyckonoszach. Ten dokładnie robi to co obiecują producenci... podnosi cyce do góry i 'zbija je razem' Bimbołki fajnie faluja i dają sobie całusa za kazdym razem gdy się poruszasz
To tak gdyby któraś chciała nabyc ... sa w TK za połowę ceny
ale reklama

ja w TKju chyba tylko bielizné markowá wynajdujé
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 12:43   #1830
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
była tu kiedyś rozmowa o cyckonoszach. Ten dokładnie robi to co obiecują producenci... podnosi cyce do góry i 'zbija je razem' Bimbołki fajnie faluja i dają sobie całusa za kazdym razem gdy się poruszasz
To tak gdyby któraś chciała nabyc ... sa w TK za połowę ceny
Kofika nie placa ci czasem za szeptany marketing ?
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-09 00:57:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.