Mamy niepracujące zawodowo - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-04, 21:33   #31
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

A ja musze przyznać że teraz jak Oliwia ma rok mam trochę więcej czasu , może to też dlatego ze mam starszą córkę i teraz potrafią się razem ładnie bawić a wcześniej wiadomo Oliwia była za mała aby zostawić ją z Julią więc musiałam obydwie mieć na oku.
Oliwia zaczęła chodzić jak miała 9,5 miesiąca i wtedy musze przyznać przez jakiś czas musiałam mieć oczy do okoła głowy bo wszędzie wchodziła i ciągle się wywracała.
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 08:39   #32
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Smile Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Fajny wątek ja tez jestem niepracujacom mamą zaszłam w ciaze na 1 roku studiów...nie podobal mi sie kierunek i najlepiej więc nawet cieszyłam sie ze będe miała pretekst zeby zrezygnowac urodziłam mając lat 21 prawie, teraz mój synek ma roczek...przed ciąża nie pracowałam...teraztez siedze w domku z moim kochanym synkiem i bardzo mi sie to podoba...nie mam czegos takiego ze tęsknie do ludzi poniewaz wychodze zmoim synkiem wszedzie...np do sklepu...do kregielni...na wycieczke poza miasto...na spotkania z wieksza iloscia osob...do kina...do solarium...na ciuszki...do kosmetyczki...do restauracji z męzem... miedzy innymi dlatego ze karmie piersią..ale i tez dlatego ze chce zeby jak najwiecej zobaczył i był odwaznym dzieckiem byłam z nim tez jak miał 5 msc w grocie solnej...na kopcu...na wawelu..duzo juz zobaczył bardzo trudono sobie wszystko przypomniec
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 10:18   #33
_dAria86
Rozeznanie
 
Avatar _dAria86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tuam Ireland
Wiadomości: 728
GG do _dAria86 Send a message via Skype™ to _dAria86
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Cytat:
Napisane przez kkasiaaa Pokaż wiadomość
A ja musze przyznać że teraz jak Oliwia ma rok mam trochę więcej czasu , może to też dlatego ze mam starszą córkę i teraz potrafią się razem ładnie bawić a wcześniej wiadomo Oliwia była za mała aby zostawić ją z Julią więc musiałam obydwie mieć na oku.
Oliwia zaczęła chodzić jak miała 9,5 miesiąca i wtedy musze przyznać przez jakiś czas musiałam mieć oczy do okoła głowy bo wszędzie wchodziła i ciągle się wywracała.
czyli Zuzie tez niedługo nie bede potrzebna w chodzeniu
_dAria86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 14:44   #34
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Cytat:
Napisane przez _dAria86 Pokaż wiadomość
a moja Zuza 14marac ma roczek.
Cytat:
Napisane przez sylwia622 Pokaż wiadomość
Super moj maly 11 kwietnia bedzie mial roczek
Ooo..,to mamy dzieci w podobnym wieku bo mój mały swój pierwszy roczek skończy 7 kwietnia

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
między mną a moją siostrą jest 9 lat różnicy dopiero jak skończyłam 21 lat zaczełysmy się dogadywać (bo się wyprowadziłyśmy od rodziców i nie miałyśmy kontaktu ze sobą ) a tak to była ciągle wojna za to teraz jesteśmy najkochańszymi siostrami pod słońcem
A mój brat jest ode mnie starszy 4 lata i zawsze sobie myslałam jej,jaki on juz jest dorosły... szkoda,że w dalszym ciągu nie mamy ze soba takiego idealnego kontaktu,może dlatego,że mieszkamy daleko od siebie i mamy już własne rodziny...

Cytat:
Napisane przez _dAria86 Pokaż wiadomość
Cyprionka qurde ja Ci powiem ze tak od 11miesiąca to sie nabiegasz za maluszkiem bo Sylwia to juz wałsnie zaczyna za synkiem a ja za Zuzą to juz od przeszło miesiąca ale wiesz starszna radośc gdy zobaczysz ,,kaczuszkowe,, ruchy Matyldy i jak pojdziesz po nia po dziennym spaniu i wezmiesz ja za raczke i razem pojdziecie do pokoju, jak kumpele
Święta prawda ile to jest biegania za takim smykiem
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 16:05   #35
_dAria86
Rozeznanie
 
Avatar _dAria86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tuam Ireland
Wiadomości: 728
GG do _dAria86 Send a message via Skype™ to _dAria86
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Kociulek a jak zęby??pojawiłay sie??

Miedzy mną a bratem jest 3lata, zawsze strasznie sie po ślubie i wyptrowadzce starsznie mi Go brakuje, teraz ma 18lat i duzy facet z niego, i .......jeszce bardziej za nim tesknie. za to jedna siostara jest 10lat młodsza a druga 15, i ta roznica wieku tez jest ,,fajna,, są kochane, najsmnieszniejsze jest jak 5letnia Kasia 100cm wzrostu mówi do mojej Zuzy,, no Zuzia chodz do cioci,,
_dAria86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 17:15   #36
Edycia15
Raczkowanie
 
Avatar Edycia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 263
GG do Edycia15
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Miedzy mna a moja siostrą jest 10 lat róznicy i jak była mała to było fajnie ale teraz nie moge powiedzieć że sie dobrze dogadujemy ( może jest to spowodowane tym ze ja sie nią opiekuję). Różnice zdań sa ogromne czasami ale jakoś sobie radzimy
Edycia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 18:59   #37
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Cytat:
Napisane przez _dAria86 Pokaż wiadomość
Kociulek a jak zęby??pojawiłay sie??
Niestety, w dalszym ciągu nie ma nawet łyżeczka nie stuka
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 19:06   #38
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Niestety, w dalszym ciągu nie ma nawet łyżeczka nie stuka
Oj to wspolczuje, a konsultowalas to z lekarzem ?? Bo wiesz jak pojda mu wszystkie naraz to moze sie zle skonczyc - nie chce Cie straszyc ale slyszalam o takim jednym przypadku i wole sie upewnic ze malego masz pod kontrola lekarska
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 19:29   #39
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Cytat:
Napisane przez sylwia622 Pokaż wiadomość
Oj to wspolczuje, a konsultowalas to z lekarzem ?? Bo wiesz jak pojda mu wszystkie naraz to moze sie zle skonczyc - nie chce Cie straszyc ale slyszalam o takim jednym przypadku i wole sie upewnic ze malego masz pod kontrola lekarska
Niestety o bardzo smutnych takich przypadkach ja też słyszałam, przez co strasznie sie martwię. Doktorka powiedziała mi,że juz widac zawiązki i zaraz bębą wychodzić... ale to było 2,5 miesiąca temu Lekarze mówię,że do roku ma prawo nie być ząbków,ale po skończeniu roku trzeba to koniecznie skonsultować z lekarzem. Jeszcze troszke poczekam,ale przyznaję,że siedzę jak na szpilkach.
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 19:35   #40
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Niestety o bardzo smutnych takich przypadkach ja też słyszałam, przez co strasznie sie martwię. Doktorka powiedziała mi,że juz widac zawiązki i zaraz bębą wychodzić... ale to było 2,5 miesiąca temu Lekarze mówię,że do roku ma prawo nie być ząbków,ale po skończeniu roku trzeba to koniecznie skonsultować z lekarzem. Jeszcze troszke poczekam,ale przyznaję,że siedzę jak na szpilkach.
Wszystkie jesteśmy dobrej mysli i trzymamy kciuki za malego Chociaz wspolczuje Ci serdecznie bo jak zaczna isc to wszystkie pokolei i zgrzędzenie gwarantowane
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 20:05   #41
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Cytat:
Napisane przez sylwia622 Pokaż wiadomość
Wszystkie jesteśmy dobrej mysli i trzymamy kciuki za malego Chociaz wspolczuje Ci serdecznie bo jak zaczna isc to wszystkie pokolei i zgrzędzenie gwarantowane
Dzieki za kciuki Mam nadzieję,że już niedługo zobaczę bielutką perełke w buzi mojego bąbla
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 20:08   #42
_dAria86
Rozeznanie
 
Avatar _dAria86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tuam Ireland
Wiadomości: 728
GG do _dAria86 Send a message via Skype™ to _dAria86
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Niestety o bardzo smutnych takich przypadkach ja też słyszałam, przez co strasznie sie martwię. Doktorka powiedziała mi,że juz widac zawiązki i zaraz bębą wychodzić... ale to było 2,5 miesiąca temu Lekarze mówię,że do roku ma prawo nie być ząbków,ale po skończeniu roku trzeba to koniecznie skonsultować z lekarzem. Jeszcze troszke poczekam,ale przyznaję,że siedzę jak na szpilkach.
u Zuzy kiedys tez niby zęba szykujacego sie do ujawniwnia znalezliśmy ale z czasem sie ,,schował,, ale chyba czesto tak jest. no i jeszcze sie nie pokazął

spokojnie na lutowo-marcowych kraczemy za perełki
_dAria86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 22:11   #43
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Niestety, w dalszym ciągu nie ma nawet łyżeczka nie stuka
Przyjdzie ich czas to wyjdą Wcale nie powiedziane jest że jak w końcu zaczną wychodzić to wszystkie naraz. MAm koleżankę której córka miała dopiero 13 miesięcy jak wyszedł pierwszy ząbek to było miesiąc temu, teraz ma 14 miesięcy i dwa ząbki i bardzo spokojnie to przechodzi. Oni tez się bardzo martwili że tak długo nie miała ale w końcu wyszły.
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 22:34   #44
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Cytat:
Napisane przez kkasiaaa Pokaż wiadomość
Przyjdzie ich czas to wyjdą Wcale nie powiedziane jest że jak w końcu zaczną wychodzić to wszystkie naraz. MAm koleżankę której córka miała dopiero 13 miesięcy jak wyszedł pierwszy ząbek to było miesiąc temu, teraz ma 14 miesięcy i dwa ząbki i bardzo spokojnie to przechodzi. Oni tez się bardzo martwili że tak długo nie miała ale w końcu wyszły.
Wierzę,że i u Adrianka będą wychodziły spokojnie i pokolei Ale mimo wszystko narazie jest jakiś niepokój.
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 08:16   #45
Edycia15
Raczkowanie
 
Avatar Edycia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 263
GG do Edycia15
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Kociulku córeczce brata mojego TŻ ząbki pierwsze wyszły jak miała 13 miesięcy, dwa na dole i teraz a mała ma juz półtora roku wychodza dwa górne i z tyłu jakis sie pokazuje. Pomalutku wychodza i praktycznie bezobjawowo ( tylko na pierwsze miała goraczke). Tak ze sie nie martw.
Edycia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 09:27   #46
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

kazde dziecko jest wyjątkowe i tak same kazdemu dziecku wyjątkowo zęby wychodzą...mojemu synkowi nagle w 9 msc zaczeły zabki wychodzic 4 po kolei...teraz ma 13 msc bo urodził sie 1.02.2006r i ma 7 zabków takze nie ma sie co stresowac...a jesli naprawde Cie to niepokoi to idz do lekarza i pogadaj o tym lekarz Cie jakos uspokoi napewno
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 11:09   #47
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

dzięki kochane,że mnie wszystkie pocieszacie
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 11:13   #48
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Moja ma 13 miesięcy (urodzona 20 styczeń 06) jak wychodziły jej pierwsze zęby to strasznie marudziła , potem następne spokojnie i dopiero teraz przy czwórkach trochę marudzi ale viburcol pomaga. No i mamy 10 ząbków i 11 już się przebija
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 18:55   #49
moniolla
Raczkowanie
 
Avatar moniolla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 410
GG do moniolla
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Niestety, w dalszym ciągu nie ma nawet łyżeczka nie stuka
mojemu marcinkowi pierwszy ząb wyszedł jak miał 12,5 miesiąca i od tej pory szły powoli ,mozolnie ZAWSZE POJEDYŃCZO aż do 3 -cich urodzin.chyba w grudniu wyszły mu ostatnie piątki....kuzynki syn pierwszego ząbka miał w wieku 18 tu miesięcy i przez pół roku wyszły mu wszystki na raz....bolesnie ale krótko...
tak więc widzisz że róznie to bywa...koleżanki córeczka miała pierwszego ząbka w wieku 3,5 m-ca i do roczku wszystkie jej wyszły....
__________________
Marcin styczeń 2004
moniolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-06, 21:18   #50
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

dzięki kochane,że mnie wszystkie pocieszacie



ach co ty po to tu jestesmy m in


mojemu marcinkowi pierwszy ząb wyszedł jak miał 12,5 miesiąca i od tej pory szły powoli ,mozolnie ZAWSZE POJEDYŃCZO aż do 3 -cich urodzin.chyba w grudniu wyszły mu ostatnie piątki....kuzynki syn pierwszego ząbka miał w wieku 18 tu miesięcy i przez pół roku wyszły mu wszystki na raz....bolesnie ale krótko...
tak więc widzisz że róznie to bywa...koleżanki córeczka miała pierwszego ząbka w wieku 3,5 m-ca i do roczku wszystkie jej wyszły....


no własnie kazde dziecko innaczej przechodzi ząbkowanie...ja to się ciesze ze jeszcze Nataniel nie ma za duzo ząbków poniewaz..będzie brał zelazo a od tego zabki mąga sie poniszczyć...także o tyle dobrze
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 21:48   #51
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Cytat:
Napisane przez gosiaczek94@buziaczek.pl Pokaż wiadomość
no własnie kazde dziecko innaczej przechodzi ząbkowanie...ja to się ciesze ze jeszcze Nataniel nie ma za duzo ząbków poniewaz..będzie brał zelazo a od tego zabki mąga sie poniszczyć...także o tyle dobrze

Mój mały też ma anemię i kończy juz druga butelke żelaza
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 22:56   #52
Duża
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 34
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Przed 40 minutami wróciłam z baru..i co ja tu widzę. Ząbkujecie. Moja przyjaciółka usłyszała od lekarza ciekawe zdanie:" syn nie może chodzić, bo nie ma jeszcze ząbków".Miał już prawie roczek i faktycznie jakoś się nie pojawiały. Oczywiście lekarz zrobił pewien skrót myślowy, że brak zębów sugeruje słabość układu kostnego i nie powinno się dziecka zachęcać do zbyt dużego wysiłku, żeby się nie pokrzywiły kości..ale co mu wyszło, to wyszło. A co do wychodzenia zębów, szczególnie dużo na raz, to może towarzyszyć temu rozwolnienie, mówi się dużo o gorączkowaniu, a o biegunce, to rzadko. Czy tylko ja to zauważam, czy tematyka wątku, niepostrzeżenie, została zdominowana przez dzieci? Nic dziwnego, naturalne...a jednak... A może tak ma być, że to co nas w tej chwili tak pochłania, staje się też naszym hobby, przedmiotem badań, że nie trzeba się zgrywać na "poszukującą sensu", na taką, co to pożyje potem, jak skończy z macierzyństwem? Nie mnie oceniać, bo cztery lata po ślubie na pytanie o zainteresowania w pierwszym odruchu wpisałam imię męża. Fascynacja czy wariactwo?
Duża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 10:58   #53
anita321
Raczkowanie
 
Avatar anita321
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Witam wszystkie wizazanki

Ja pracowalam przez dlugi czas mimo tego ze mialam dziecko w wieku 1-5 lat i dopiero gdy moj skarb ma 9 lat - przestalam pracowac Bardzo sie ciesze z tego powodu bo to jest taki wiek gdzie moge wychodzic z dzieckiem na podworko i bawic sie z nim! mam czas dla niego w koncu
Bardzo sie ciesze ze dolaczylam do Was - przez dluzszy czas tylko obserwowalam
Pozdrawiam
anita321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 10:59   #54
agusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 342
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

"fascynacja czy wariactwo?" coś w tym jest ja po urodzeniu pierwszego dziecka 2 lata przegadałam z koleżanką zza biurka na temat aktualnosci u naszych dzieci. tak sie złożyło, ze obie urodziłyśmy córki w tym samym czasie 2 tygodnie różnicy i miałyśmy tematów co nie miara! powiem tak ... przy drugim dziecku jakoś ochłonełam z tego wariactwa opowiadania o dziecku. jakoś dla nas to takie naturalne, juz tak sie każdej gorączki nie przeżywa. . . . obecnie jestem na urlopie wychowawczym i to jest czas dla mnie i maluszka. starsza córka chodzi do przedszkola, odbieramy ją w miedzyczasie obowiązki domowe, karmienie piersia maluszka, a po poludniu pilates i kurs kończe prawko zaległe sprzed ciąży.pozdrawiam wszystkie mamuśki
__________________
"Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie dopóki celu nie osiągnie."
agusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 12:21   #55
martag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Cześć!
Jestem niepracującą mamą 11 miesięczego Igora a w sierpniu rodzina powiększy nam się o jeszcze jedno Maleństwo.Czasami brakuje mi towarzystwa,czy wyjścia gdzieś ot tak.Ale ani przez sekundę nie żałowałam.Miło,że jesteście i ,ze jest was tak dużo.Pozdrawiam wszystkie dumne ze swoich pociech Mamy
martag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 12:31   #56
_dAria86
Rozeznanie
 
Avatar _dAria86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tuam Ireland
Wiadomości: 728
GG do _dAria86 Send a message via Skype™ to _dAria86
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

no dzięń doBRY!!ale nas przybywa!!!fascynajcja:eh em: jesli chodzi o męża, u mnie to wariacka fascynacja
_dAria86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 12:56   #57
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

to i ja sie dołącze
jestem mama 16 miesiecznego Błazejka, w ciaze zaszłam na pierwszym roku studiow, dociagnelam z brzuszkiem do drugiego, pozniej zrobilam sobie wolne.
Mąż pracuje takze pół dnia siedze sama w domu, maluszek jeszcze nie mowi ( nie wliczajac mamy ,baby i innych slowek) ale pogadac sie z nim jeszcze nie da, wiec czasem poł dnia gadam do siebie . Czy żaluje? pewnie ze nie!, Chcialabym zaczac prace, wyjsc do ludzi, czasem pomarudze mezowi jak to on ma dobrze, ze spelnia sie zawodowo, ale wiem ze i na mnie przyjdzie czas.W tym roku koncze studia zaocznie, zdobede dyplom i zaczne sie rozgladac za praca, a poki co korzystam z pieknych chwil jakie daje mi moj malec
__________________
[B]Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni
Twojego życia
Wracaj do nich ilekroć w Twoim życiu
wszystko zaczyna się walić

Biustonosze:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post77106731
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 13:08   #58
_dAria86
Rozeznanie
 
Avatar _dAria86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tuam Ireland
Wiadomości: 728
GG do _dAria86 Send a message via Skype™ to _dAria86
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

no i ja tez nie ząłuje ale starsznie mnie wkurza jak kolezanka mi próbuje wmówic ze załuje mimo tego ze mówie jej jakim szczesciem jet dla nas zuza ona mnie przekonuje ze sie marnuje osoba z która żyłam jak z siostrą!!!to jest dla mnie przykre!!dlaczego nie dopuszcza do siebie mysli ze jestem szczesliwa
_dAria86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 13:19   #59
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Cytat:
Napisane przez _dAria86 Pokaż wiadomość
no i ja tez nie ząłuje ale starsznie mnie wkurza jak kolezanka mi próbuje wmówic ze załuje mimo tego ze mówie jej jakim szczesciem jet dla nas zuza ona mnie przekonuje ze sie marnuje osoba z która żyłam jak z siostrą!!!to jest dla mnie przykre!!dlaczego nie dopuszcza do siebie mysli ze jestem szczesliwa
moja najlepsza przyjaciółka ( tak przynajmniej sadziłam) odwrocila sie odemnie kiedy zaszlam w ciaze..zreszta stracilam pare znajomych, bo co? bo juz nie nadaje sie do imprezowania, bo w glowie mi tylko pieluchy i kaszki i juz nie da sie ze mna normalnie pogadac? jak dla mnie to smieszne...ale przynajmniej przekonalam sie ze nie ktorzy nie warci byli mojego zachodu...dlatego nie przejmuj sie
__________________
[B]Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni
Twojego życia
Wracaj do nich ilekroć w Twoim życiu
wszystko zaczyna się walić

Biustonosze:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post77106731
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 14:36   #60
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamy niepracujące zawodowo

Cytat:
Napisane przez _dAria86 Pokaż wiadomość
no i ja tez nie ząłuje ale starsznie mnie wkurza jak kolezanka mi próbuje wmówic ze załuje mimo tego ze mówie jej jakim szczesciem jet dla nas zuza ona mnie przekonuje ze sie marnuje osoba z która żyłam jak z siostrą!!!to jest dla mnie przykre!!dlaczego nie dopuszcza do siebie mysli ze jestem szczesliwa
Bo zapewne ona sama chciałaby tego szczęścia zaznać. Kiedyś tak samo zawiodłam się na najlepszej ciotecznej siostrze. Miałysmy super kontakt ze sobą,później się to popsuło. Wszystko wróciło do normy gdy sama założyła własną rodzinę
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.