Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włosowo :) - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-31, 11:18   #3091
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Szamponów nie używałam, ale polecam odżywkę z avokado i masłem karite, moja ulubiona
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Szampony nie wiem ale z odzywek uwielbiam Awokado i karite. Chyba teraz zmienili mu nieco nazwe.
Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość

avocado i karite czy jakos tak
Tę jedną akurat znam, zapomniałam dodać, że chodzi mi o te w zielonych opakowaniach albo te Oleo-coś tam Nie wiem, które są warte uwagi
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:18   #3092
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Ona tez ma wysoko gliceryne?

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że z lakierami osiągnę taki stan, jak z włosowymi produktami - czyli stan nasycenia
Ja osiagnelam - mam dwa lakiery, jeden do pazura gornego, drugi do dolnego i tylko dolnego uzywam latem

BTW czy na sali jest jeszcze ktos, kto nie maluje paznokci u rak i obcina je na krociutko? Czuje sie wyalienowana
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:19   #3093
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Też nabrałam ochoty na malowanie paznokci a miłam się uczyć
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:22   #3094
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

o i podsycha mi ten lakier, smuzy i w ogole :/ a w wakacje kupowany

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

red ja - ale obcinam krotko bo mi sie lamia i rozdwajaja, nie maluje bo nieraz nawet 1 dnia nie wytrzymuja i odpryskuja :p nawet opi
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:22   #3095
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez kisiej25 Pokaż wiadomość
Ja mam i postaram Ci się pomóc, jak tylko będę w stanie
Napisalam PW
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:24   #3096
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Tę jedną akurat znam, zapomniałam dodać, że chodzi mi o te w zielonych opakowaniach albo te Oleo-coś tam Nie wiem, które są warte uwagi
Aaa Fructisy
Mi poczatkowo pasowal Volume Restructure, ale na dluzsza mete niewiele zdzialal. Teraz Oleo czeka na testy
Na pewno ktos Ci odpisze, bo swego czasu byla promocja na nie w Kauflandzie i kilka dziewczyn sie skusilo


A ja dzis pierwszy raz uzylam Glorii solo po myciu. Rychlo w czas, dno juz widac (zawsze uzywalam do tuningu przed myciem).
I jestem zaskoczona efektem! Sklad taki marny, ale za to jakie miekkie wlosy
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:26   #3097
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
red ja - ale obcinam krotko bo mi sie lamia i rozdwajaja, nie maluje bo nieraz nawet 1 dnia nie wytrzymuja i odpryskuja :p nawet opi
Moje sa mocne ale dluzsze niz 2 mm mnie irytuja a lakiery tez odpryskuja po jednym dniu (codziennie pierdylion razy zmywam itp.) wiec darowalam sobie malowanie.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 11:26   #3098
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że z lakierami osiągnę taki stan, jak z włosowymi produktami - czyli stan nasycenia
Też bym chciała, ja nawet nie jestem włosowo zaspokojona
Cytat:
Napisane przez antoninamotyl Pokaż wiadomość
Podobno ma to być bon na 5zł do wykorzystania na zakupy powyżej 40zł, akcja nie będzie we wszystkich H&M tylko w wybranych.
Już lepiej oddać te ubrania do Caritasa, moim zdaniem.
To zaszaleli


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ona tez ma wysoko gliceryne?
Składu nie widziałam, ale jak kupię to Wam wkleję
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:31   #3099
trommelka
Zadomowienie
 
Avatar trommelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 400
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Oczywiście nie wytrzymałam i nowy Gliss Kur brązowy wylądował na włosach

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ejj, cos w tym chyba jest
Ja odkad jem siemie (w innej formie niz Ty) nie bylam jeszcze chora, co zwykle w zimie sie nie zdazalo!
A sporo przebywam wsrod zarazonych i nic a nic mnie nie bierze!
A jak je wcinasz?
Coś mi świta, że dosypujesz ziarenka do twarogu i kanapek? Czy to może Scarrabeo tak robiła?


Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Mi po masce Alterra lecą włosy. Ale odżywka na pół godziny daje taki sam efekt nawilżenia bez strat.
Chyba mam ochotę przetestować pielęgnację Garniera. Którą odżywkę i szampon lubicie najbardziej? Szukam czegoś nawilżającego.
Szampon Avokado i Karite obciążał mi włosy, za to odżywkę lubię i mam chyba już trzecie opakowanie

Cytat:
Napisane przez Krrem Pokaż wiadomość
Naah. Mieszkam 15 minut od centrum warszawy . Pół gdziny jak się idzie z buta. Problem leży we mnie ale to nie ważne .
Głupoty pleciesz!
To nie żaden problem, tylko styl bycia, preferecje. I ot co
Poza tym high 5! Też się rzadko umawiam. Właśnie policzyłam.. Na randce-randce, takiej, że od początku było wiadomo, że to randka z czerwoną sukienką i pomalowanymi paznokciami, a nie zwykłe spontaniczne wyjście na piwo w jeansach byłam jakieś.. Czekaj no.. 2 lata temu?!

Cytat:
Napisane przez kisiej25 Pokaż wiadomość
Reaktywacja "fale" idzie coraz ładniej.
Już mi się tak nie prostują i coraz lepiej się prezentują.
Zwłaszcza patrząc na nie od przodu
Ojej! Ale śliczny kolor!
I fale faktycznie coraz ładniejsze
__________________

Muzycznie: Just back where I started.



Uratuj!
Dla Ciebie to tylko 3 minuty, dla osoby poszkodowanej - cale życie
trommelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:36   #3100
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość

A jak je wcinasz?
Coś mi świta, że dosypujesz ziarenka do twarogu i kanapek? Czy to może Scarrabeo tak robiła?
Ja jadłam swego czasu mielone siemię dosypywane do czego się dało najczęściej z owsianką albo na kanapkach. Ale szybko mi się odechciało i żadnych efektów nie zauważyłam
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:36   #3101
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

szlag mnie trafia przez czekanie bezczynne na tego kuriera. Akurat dziś mogłam dłużej olejować. Nawet jedzenia nie robiłam, coby w garach mnie nie zastał

a z ultra doux jeszcze jakaś odżywka ma sensowny skład prócz aik?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 11:39   #3102
Krrem
Wtajemniczenie
 
Avatar Krrem
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 410
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez antoninamotyl Pokaż wiadomość
Podobno ma to być bon na 5zł do wykorzystania na zakupy powyżej 40zł, akcja nie będzie we wszystkich H&M tylko w wybranych.
Już lepiej oddać te ubrania do Caritasa, moim zdaniem.
Mam nadzieję, że nie
Z tym Caritasem nie jest do końca w porządku. Tak naprawdę tylko niewielka częśc ubrań trafia do potrzebujących. Wiele z nich jest sprzedawana do lumpów. Lub stoją takie kontenery przepełnione lub wręcz rozwalone a ubrania waląją sie po ulicach. Przynajmniej tak było u mnie na osiedlu. W końcu zabrali ten kontenereki i tyle. Od 2 lat nie widziałam tylko jeden taki kontener na ursynowie. I oczywiście rzeczy się z niego wysypują. Od 1.5 jest dokąłdnie tak samo

Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
Oczywiście nie wytrzymałam i nowy Gliss Kur brązowy wylądował na włosach



A jak je wcinasz?
Coś mi świta, że dosypujesz ziarenka do twarogu i kanapek? Czy to może Scarrabeo tak robiła?




Szampon Avokado i Karite obciążał mi włosy, za to odżywkę lubię i mam chyba już trzecie opakowanie



Głupoty pleciesz!
To nie żaden problem, tylko styl bycia, preferecje. I ot co
Poza tym high 5! Też się rzadko umawiam. Właśnie policzyłam.. Na randce-randce, takiej, że od początku było wiadomo, że to randka z czerwoną sukienką i pomalowanymi paznokciami, a nie zwykłe spontaniczne wyjście na piwo w jeansach byłam jakieś.. Czekaj no.. 2 lata temu?!



Ojej! Ale śliczny kolor!
I fale faktycznie coraz ładniejsze
Hi5 siostro

Na takiej randce to ja byłam raz. i to nie z TŻ
__________________
Zapuszczamy! Cel: Do łokci.

14.02.14

Blogowanko - Biochemia Urody, Serum - olejek z 10% witaminy C, DIY
Krrem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:39   #3103
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Wcierałam przed chwilą Joannę Rzepę i postanowiłam się podzielić z Wami efektami. W moim albumie zdjęcia bejbi na zakolach. Farbowałam włosy dokładnie miesiąc temu, a Rzepę wcierałam 3 tygodnie - ostatni, najkrótszy rządek jest znacznie jaśniejszy = nie załapał się na farbowanie = jest zupełnie nowy Teraz zrobię przerwę na kozieradkę, a potem znów będę wcierać Joannę, bo daje u mnie rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Tu zdjęcia: https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=20267
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:46   #3104
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Krrem Pokaż wiadomość
Dobre zakupy

Hmmm opiekacz?
Owszem . Ano
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:47   #3105
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Krrem, tez jestem dzikus jesli chodzi o relacje miedzyludzkie. Mnie po prostu nudza spotkania na zywo Mialam fajna paczke kumpli ale po zakonczeniu studiow wsyslo ich zycie biurowe. A dziewczyny... No coz, fajne dziewczyny sa tylko na wizazu Te "realne" nawijaja w kolko o pracy, szkole, dzieciach, co gorsza nie dadza dojsc innym do slowa o wspolnych tematach nie wspominajac. Wole odpalic Scent Bar na perfumeryjnym i wpasc w strumien abstrakcyjnej i wielowatkowej swiadomosci.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:50   #3106
trommelka
Zadomowienie
 
Avatar trommelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 400
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Ja jadłam swego czasu mielone siemię dosypywane do czego się dało najczęściej z owsianką albo na kanapkach. Ale szybko mi się odechciało i żadnych efektów nie zauważyłam
Wcinaj, wcinaj, efekty przyjdą!

Cytat:
Napisane przez Krrem Pokaż wiadomość
Hi5 siostro

Na takiej randce to ja byłam raz. i to nie z TŻ
Ja chyba też aż raz. Albo dwa..
Ale lepiej temat ten skończę, bo permanentnie mam ostatnio nastrój dołogenny z przewagą rozkmin A co by było gdyby..?!

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Wcierałam przed chwilą Joannę Rzepę i postanowiłam się podzielić z Wami efektami. W moim albumie zdjęcia bejbi na zakolach. Farbowałam włosy dokładnie miesiąc temu, a Rzepę wcierałam 3 tygodnie - ostatni, najkrótszy rządek jest znacznie jaśniejszy = nie załapał się na farbowanie = jest zupełnie nowy Teraz zrobię przerwę na kozieradkę, a potem znów będę wcierać Joannę, bo daje u mnie rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Tu zdjęcia: https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=20267
Ale bejbików! Ojaciekręcę! Suuper!
Joanna Rzepa! Moja wcierka życia!
__________________

Muzycznie: Just back where I started.



Uratuj!
Dla Ciebie to tylko 3 minuty, dla osoby poszkodowanej - cale życie
trommelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:51   #3107
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Krrem Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie
Z tym Caritasem nie jest do końca w porządku. Tak naprawdę tylko niewielka częśc ubrań trafia do potrzebujących. Wiele z nich jest sprzedawana do lumpów. Lub stoją takie kontenery przepełnione lub wręcz rozwalone a ubrania waląją sie po ulicach. Przynajmniej tak było u mnie na osiedlu. W końcu zabrali ten kontenereki i tyle. Od 2 lat nie widziałam tylko jeden taki kontener na ursynowie. I oczywiście rzeczy się z niego wysypują. Od 1.5 jest dokąłdnie tak samo

bo to jest tak, że ciuchy idą do lumpów a kasa do caritasa
taka umowa... gdzieś kiedys o tym artykuł widziałam
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:55   #3108
Krrem
Wtajemniczenie
 
Avatar Krrem
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 410
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
Wcinaj, wcinaj, efekty przyjdą!



Ja chyba też aż raz. Albo dwa..
Ale lepiej temat ten skończę, bo permanentnie mam ostatnio nastrój dołogenny z przewagą rozkmin A co by było gdyby..?!


Ale bejbików! Ojaciekręcę! Suuper!
Joanna Rzepa! Moja wcierka życia!
Ja mam nastrój dołogenny bo patrzę w lustro i jestem niezadowolona z tego co widzę. Plus nieszczęśliwe duchy mnie dołują.

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
bo to jest tak, że ciuchy idą do lumpów a kasa do caritasa
taka umowa... gdzieś kiedys o tym artykuł widziałam
I gdzie ta cała idea pomocy biedniejszym? Kasa kasa i tylko kasa. Ot obecny cel kościoła...

Czy jakiś humanista chciałby mi potem spojrzeć na kawałki prezentacji maturalnej? Ja jestem pseudohuman bo wos i historia a najlepsza jeste z bio i chemii.
__________________
Zapuszczamy! Cel: Do łokci.

14.02.14

Blogowanko - Biochemia Urody, Serum - olejek z 10% witaminy C, DIY
Krrem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:56   #3109
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
A jak je wcinasz?
Coś mi świta, że dosypujesz ziarenka do twarogu i kanapek? Czy to może Scarrabeo tak robiła?
To nie ja
Ja jem siemie z owsianka.
Tzn zalewam platki owsiane, otreby i lyzke siemienia wrzatkiem na 15 min (wtedy robi sie lekki glutek ), a potem dodaje cieplego mleka
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 12:01   #3110
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
bo to jest tak, że ciuchy idą do lumpów a kasa do caritasa
taka umowa... gdzieś kiedys o tym artykuł widziałam
To jest cos takiego, ze lumpy wynajmuja te kontenery pod nazwami caritasu itp
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 12:04   #3111
soyk
Raczkowanie
 
Avatar soyk
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 207
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
Po jednym wieczorze z niespotykaną weną twórczą wywołaną tanim winem wskoczyło na moje konto bodajże 25, czy 30Europieniążków. Potem zaczęłam normalną pracę i nie miałam czasu na więcej.. Ale to raczej dorywcza, bo rzadziej są jakieś oferty tylko z językiem polskim..
ale zobaczylas później w ogóle te pieniądze?
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
BTW czy na sali jest jeszcze ktos, kto nie maluje paznokci u rak i obcina je na krociutko? Czuje sie wyalienowana
zglaszam się i ja :P obcinam ze wzgl na małego bo mi tak wygodniej a maluje tylko raz na jakiś czas dlatego ze nie chce mi się nigdy zmywać obdrapanego lakieru
__________________
IV 2012 - VII 2012 - Czerń -> blond (naturalny)
05 XII 2012 - świadoma pielęgnacja
Piję: Drożdże (I), Pokrzywa (I), Olej lniany

Zapuszczam:
36...-40-41-42-...-65
soyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 12:05   #3112
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja osiagnelam - mam dwa lakiery, jeden do pazura gornego, drugi do dolnego i tylko dolnego uzywam latem

BTW czy na sali jest jeszcze ktos, kto nie maluje paznokci u rak i obcina je na krociutko? Czuje sie wyalienowana
Ja obcinam teraz na krótko, bo się inaczej nie da, ale boli mnie to psychicznie
Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Też bym chciała, ja nawet nie jestem włosowo zaspokojona
Osiągniesz ten stan - kiedyś

Spektroskopia to zuuuuoooo.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 12:16   #3113
trommelka
Zadomowienie
 
Avatar trommelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 400
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
bo to jest tak, że ciuchy idą do lumpów a kasa do caritasa
taka umowa... gdzieś kiedys o tym artykuł widziałam
Dokładnie tak. Podobnie jest w Czerwonym Krzyżu. Ubrania z kontenerów trafiają do danego oddziału i część zostaje w budynku, gdzie każdy potrzebujący może je sobie zabrać, a część wędruje do SH. Pieniądze ze sprzedaży wracają do PCK

Cytat:
Napisane przez Krrem Pokaż wiadomość
I gdzie ta cała idea pomocy biedniejszym? Kasa kasa i tylko kasa. Ot obecny cel kościoła...
Prawda jest taka, że bez pieniędzy niczego się nie zrobi/załatwi w dzisiejszym świecie a organizacje Non-Profit, takie jak Caritas, PCK, czy PAH też potrzebują prawdziwych pracowników, którzy są tam zatrudnieni na stałe - to księgowa, tam ekonomista, czy tłumacz. Wiadomo, że wolontariusze są główną siłą napędową, ale takie organizacje też zatrudniają sporo osób "postronnych".

Celem niektórych księży jest zdobycie kasy, zdobycie dobrego statusu materialnego. Ksiądz jako zawód, a nie powołanie. To samo tyczy się też wielu lekarzy, którzy nie chcą leczyć, ale chcą zarabiać. Zgodzę się, że ostatnio dużo zeszło na psy, ale nie uogólniałabym tego, do całego kościoła Dla wyjaśnienia powiem, że zagorzałą katoliczką nie jestem, do moherów się nie zaliczam

Jeszcze co do ubrań: Rządzi tam zasada: nic na siłę! Ludzie wiedzą, że mogą przyjść po pomoc, zabrać ubrania wielu się wstydzi, wielu nie może spełnić wymagań chociażby Domów Pomocy Społecznej - gdzie np nie możesz pić alkoholu. Często ubrania razem z paczkami z PCK dostarczane są do domów, razem z okolicznościowymi zbiórkami np podręczników.
Problem jest trudny i skomplikowany, zależy od danego miasta/okręgu i miliona innych kwestii. Idea pomocy biednym jednak nadal istnieje. To, że nie jest widoczna na pierwszy rzut oka i to, że wiele zaangażowanych w to osób leci w kulki, nie oznacza, że jej nie ma



Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
To nie ja
Ja jem siemie z owsianka.
Tzn zalewam platki owsiane, otreby i lyzke siemienia wrzatkiem na 15 min (wtedy robi sie lekki glutek ), a potem dodaje cieplego mleka
Aaaa racja! Pisałaś o owsiance! Już pamiętam
__________________

Muzycznie: Just back where I started.



Uratuj!
Dla Ciebie to tylko 3 minuty, dla osoby poszkodowanej - cale życie
trommelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 12:33   #3114
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Ja obcinam teraz na krótko, bo się inaczej nie da, ale boli mnie to psychicznie


Cytat:
Napisane przez soyk Pokaż wiadomość
zglaszam się i ja :P obcinam ze wzgl na małego bo mi tak wygodniej a maluje tylko raz na jakiś czas dlatego ze nie chce mi się nigdy zmywać obdrapanego lakieru
A wlasnie, jak zdrowie i ile Twoj maly ma lat? Moja dostala wczoraj antybiotyk (WRESZCIE!) wiec moze bedzie zyc ale nadal jedzie tylko na mleku. No, podjadla tez troche kociej karmy
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 12:41   #3115
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Krrem Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie
Z tym Caritasem nie jest do końca w porządku. Tak naprawdę tylko niewielka częśc ubrań trafia do potrzebujących. Wiele z nich jest sprzedawana do lumpów. Lub stoją takie kontenery przepełnione lub wręcz rozwalone a ubrania waląją sie po ulicach. Przynajmniej tak było u mnie na osiedlu. W końcu zabrali ten kontenereki i tyle. Od 2 lat nie widziałam tylko jeden taki kontener na ursynowie. I oczywiście rzeczy się z niego wysypują. Od 1.5 jest dokąłdnie tak samo



Hi5 siostro

Na takiej randce to ja byłam raz. i to nie z TŻ
u mnie to samo

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
bo to jest tak, że ciuchy idą do lumpów a kasa do caritasa
taka umowa... gdzieś kiedys o tym artykuł widziałam
Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
To jest cos takiego, ze lumpy wynajmuja te kontenery pod nazwami caritasu itp
Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. Podobnie jest w Czerwonym Krzyżu. Ubrania z kontenerów trafiają do danego oddziału i część zostaje w budynku, gdzie każdy potrzebujący może je sobie zabrać, a część wędruje do SH. Pieniądze ze sprzedaży wracają do PCK



Prawda jest taka, że bez pieniędzy niczego się nie zrobi/załatwi w dzisiejszym świecie a organizacje Non-Profit, takie jak Caritas, PCK, czy PAH też potrzebują prawdziwych pracowników, którzy są tam zatrudnieni na stałe - to księgowa, tam ekonomista, czy tłumacz. Wiadomo, że wolontariusze są główną siłą napędową, ale takie organizacje też zatrudniają sporo osób "postronnych".

Celem niektórych księży jest zdobycie kasy, zdobycie dobrego statusu materialnego. Ksiądz jako zawód, a nie powołanie. To samo tyczy się też wielu lekarzy, którzy nie chcą leczyć, ale chcą zarabiać. Zgodzę się, że ostatnio dużo zeszło na psy, ale nie uogólniałabym tego, do całego kościoła Dla wyjaśnienia powiem, że zagorzałą katoliczką nie jestem, do moherów się nie zaliczam

Jeszcze co do ubrań: Rządzi tam zasada: nic na siłę! Ludzie wiedzą, że mogą przyjść po pomoc, zabrać ubrania wielu się wstydzi, wielu nie może spełnić wymagań chociażby Domów Pomocy Społecznej - gdzie np nie możesz pić alkoholu. Często ubrania razem z paczkami z PCK dostarczane są do domów, razem z okolicznościowymi zbiórkami np podręczników.
Problem jest trudny i skomplikowany, zależy od danego miasta/okręgu i miliona innych kwestii. Idea pomocy biednym jednak nadal istnieje. To, że nie jest widoczna na pierwszy rzut oka i to, że wiele zaangażowanych w to osób leci w kulki, nie oznacza, że jej nie ma





Aaaa racja! Pisałaś o owsiance! Już pamiętam
mam nadzieję,że ta kasa serio wraca w całości do caritasu.
Księży nie szanuję i w kościół nie wierzę, mimo że w Boga tak.




też mam dołogenny nastrój, przez faceta
do tego mam za dużo ciałka eh.
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 12:41   #3116
trommelka
Zadomowienie
 
Avatar trommelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 400
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Włosy po brązowym Gliss Kurze fajne są Pofalowały się bardziej, niż normalnie
Zastanawiam się, czy przy okazji wizyty w Krakowie nie skrócić ich o kilka cm..

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
A wlasnie, jak zdrowie i ile Twoj maly ma lat? Moja dostala wczoraj antybiotyk (WRESZCIE!) wiec moze bedzie zyc ale nadal jedzie tylko na mleku. No, podjadla tez troche kociej karmy
__________________

Muzycznie: Just back where I started.



Uratuj!
Dla Ciebie to tylko 3 minuty, dla osoby poszkodowanej - cale życie
trommelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 13:04   #3117
Czarna93
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna93
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 697
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Krrem Pokaż wiadomość
Z tym że ja z TŻ spotykam się raz na tydzień/dwa/nawet trzy.
Czemu to tak ?

Ja piję siemię od miesiąca, ale dziś czuje, że mnie choróbsko bierze
Czarna93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 13:14   #3118
Krrem
Wtajemniczenie
 
Avatar Krrem
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 410
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Czarna93 Pokaż wiadomość
Czemu to tak ?

Ja piję siemię od miesiąca, ale dziś czuje, że mnie choróbsko bierze
TŻ jest sportowcem i w dodatku maturzystą. Codziennie wraca bardzo późno do domu po treningach. A jak sie trafi jakiś mecz na wyjeździe w weekend albo dodatkowy trening to wtedy nie ma jak sie spotkać. Jak są mecze stacjonarne to wtedy jestem obecna na każdym
Ale dużo ze sobą przez telefon rozmawiamy.
Ale dzięki temu chyba nie jesteśmy sobą znudzeni ciągle tęsknimy za sobą a jak już się spotkamy to po prostu aaaw.

Ja wychodze na korytarz a tam tyle pyłu że nie wiem. Sąsiad z dołu ma remont a piętra nie są szczelnie oddzielone od siebie. Przy oknie jest 10cm szpara i cały ten pył leci do góry. Pierwsza myśl. WOTEFAQ JUST HAPPEND?
__________________
Zapuszczamy! Cel: Do łokci.

14.02.14

Blogowanko - Biochemia Urody, Serum - olejek z 10% witaminy C, DIY
Krrem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 13:17   #3119
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Jedno z nich jest po kozakach



Jak zaschną to się je rozcieńczy, nie bój żaby
A czym rozcieńczasz?

Ja ostatnio przełożyłam to takiego plastikowego pudełeczka lakiery, żeby tata nie widział hahaha, bo już się zaczyna czepiać że za dużo
Ale jakoś nie umiem przejść obojętnie obok półki z lakierami. Trochę ich jest, i chyba żadnego w całym życiu jeszcze nie skończyłam, wszystkie po czasie zasychają..

Wczoraj znów musiałam umyć włosy, bo po tym deszczu i niedomytym oleju nie prezentowały się ładnie i własnym oczom nie wierzyłam Nie stylizowałam, a miałam na przodzie takie loczki jak nigdy
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 13:21   #3120
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

kaludia91 - daj znać jak paczka dojdzie
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.