Buty Melissa Vivienne Westwood cz II - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-13, 08:23   #781
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez saha8 Pokaż wiadomość
boskie...
Też tak myślę
Na tej str jest kilka kolorów tego modelu (niestety raczej tylko do pooglądania bo kupić się chyba nie da) http://www.plasticmania.com.br/html/melissa-campana.htm
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 09:58   #782
ntliee
Raczkowanie
 
Avatar ntliee
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 130
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

a ja się zakochałam właśnie w modelu spikes
mam nadzieję że będą u nas dostępne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spikes.jpg (24,1 KB, 45 załadowań)
ntliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:02   #783
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

hej dziewczyny,
podczytuje Was czasem , sama lubie Melisski mam dwie pary balerinek a teraz wypatrzyłam na Amazonie japonki sówki za 9,99funta cena marzenie tylko szkoda że wysyłka do Polski prawie 13funtów może któraś z Was jest z UK (do UK wysyłka free) lub macie jakiś pomysł jak je zdobyc, inną stronke z tańszą wysyłką , BARDZO PROSZĘ
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:06   #784
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez ntliee Pokaż wiadomość
a ja się zakochałam właśnie w modelu spikes
mam nadzieję że będą u nas dostępne
Za..ste
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:08   #785
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

moje Melisski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2142.jpg (34,5 KB, 61 załadowań)
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:32   #786
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Ale się wku
Własnie odpisali mi w sprawie kulek z Cruise Fashion

Hello, unfortunately your order was confirmed as out of stock and you have been fully refunded for the transaction. Apologies if you did not receive an email to notify you. Thank you, Cruise

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam,ale jak mogą być out of stock jak na str są !!!!!!!!!!!!!!! Masakra

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

No i to by było na tyle z mojej radości a propo kulek... to było zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe... napisali mi, że tego modelu w tym rozm już nie ma i naprawili błąd na str
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:54   #787
Rvda88
Zadomowienie
 
Avatar Rvda88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 250
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Ale się wku
Własnie odpisali mi w sprawie kulek z Cruise Fashion

Hello, unfortunately your order was confirmed as out of stock and you have been fully refunded for the transaction. Apologies if you did not receive an email to notify you. Thank you, Cruise

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam,ale jak mogą być out of stock jak na str są !!!!!!!!!!!!!!! Masakra
Nie strasz... Ja zamówiłam 6.02. serca i wciąz czekam na info o wysyłce, dziś patrzyłam na stronie, a tam wrócił mój rozmiar i nawet jest więcej rozmiarów, niż było, więc... Teraz pewnie nawet nie możesz zamówić znów :/
__________________

Rvda88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 13:02   #788
ntliee
Raczkowanie
 
Avatar ntliee
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 130
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
No i to by było na tyle z mojej radości a propo kulek... to było zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe... napisali mi, że tego modelu w tym rozm już nie ma i naprawili błąd na str
Chyba najgorzej jest jak już się człowiek cieszy że muszą tylko dotrzeć i się okazuje że tu takie kwiatki Przykro mi, może jeszcze je znajdziesz gdzieś tam nawet lepsze cenowo głowa do góry!
ntliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 15:18   #789
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Mam pytanko do posiadaczek Toffee Apple - brałyście w swoim standardowym rozmiarze? Mi dziś kurier do pracy dostarczył moją parę, na razie tak na szybko stopę w jeden but włożyłam i kurczę jakieś one wielkie są i noga mi w nich "lata" . Nie wiem czy to kwestia szerokości buta, czy długości czy wreszcie tego, że mierzyłam na cienką podkolanówkę, a buty jeszcze lekko zmrożone były . Ja normalnie noszę 39, ale wziełam 40-tkę, bo o MEL mówiło się, że trzeba jednak brać większe, tylko nie wiem czy akurat w tym modelu.
Jeszcze w domu na spokojnie będę mierzyć, ale już mnie naszła wątpliwość czy za dużych ich nie wzięłam .
Ostanio kupowałam np. buty Tommy H. i czółenka na koturnie musiałam brać 40-tki (wymieniałam 39, w których nie byłam w stanie ujść kilku kroków, bo tak cisnęły), ale już botki brałam w rozmiarze 39 i na pewno większe nie mogłyby być. Normalnie już głupieję z tymi rozmiarami .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 15:27   #790
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez ntliee Pokaż wiadomość
a ja się zakochałam właśnie w modelu spikes
mam nadzieję że będą u nas dostępne
cudne
mam nadzieje, ze beda rownie wygodne jak sliczne

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
moje Melisski
te z kwiatkiem

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Ale się wku
Własnie odpisali mi w sprawie kulek z Cruise Fashion

Hello, unfortunately your order was confirmed as out of stock and you have been fully refunded for the transaction. Apologies if you did not receive an email to notify you. Thank you, Cruise

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam,ale jak mogą być out of stock jak na str są !!!!!!!!!!!!!!! Masakra

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

No i to by było na tyle z mojej radości a propo kulek... to było zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe... napisali mi, że tego modelu w tym rozm już nie ma i naprawili błąd na str
upsss...nie znosze takich zagrywek
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 16:50   #791
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Masssakra z tymi sklepami - jak wchodzę na str to kulki navy w rozm 6 są - KŁAMCY !!!!!!
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 16:56   #792
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Masssakra z tymi sklepami - jak wchodzę na str to kulki navy w rozm 6 są - KŁAMCY !!!!!!
Może działają na takiej samej zasadzie jak schaffa.
Szkoda kulek, mogłaś na answearze brać jak były. Piękne są
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 16:57   #793
ntliee
Raczkowanie
 
Avatar ntliee
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 130
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam pytanko do posiadaczek Toffee Apple - brałyście w swoim standardowym rozmiarze? Mi dziś kurier do pracy dostarczył moją parę, na razie tak na szybko stopę w jeden but włożyłam i kurczę jakieś one wielkie są i noga mi w nich "lata" . Nie wiem czy to kwestia szerokości buta, czy długości czy wreszcie tego, że mierzyłam na cienką podkolanówkę, a buty jeszcze lekko zmrożone były . Ja normalnie noszę 39, ale wziełam 40-tkę, bo o MEL mówiło się, że trzeba jednak brać większe, tylko nie wiem czy akurat w tym modelu.
Jeszcze w domu na spokojnie będę mierzyć, ale już mnie naszła wątpliwość czy za dużych ich nie wzięłam .
Ostanio kupowałam np. buty Tommy H. i czółenka na koturnie musiałam brać 40-tki (wymieniałam 39, w których nie byłam w stanie ujść kilku kroków, bo tak cisnęły), ale już botki brałam w rozmiarze 39 i na pewno większe nie mogłyby być. Normalnie już głupieję z tymi rozmiarami .
No niestety moim zdaniem będą za duże też tak zrobiłam że wzięłam kiedyś o rozmiar większe, czarne właśnie i obecnie czekają na wystawienie na allegro. Chwilę w nich pochodziłam i taka wkładka żelowa na całą długość trochę pomogła Po tym fakcie stwierdziłam że wolę jednak nude kolor i mam już swoje 37 i chyba są jeszcze ciutkę za duże ale bez porównania z poprzednimi
ntliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 17:29   #794
powoli_znikajaca
Rozeznanie
 
Avatar powoli_znikajaca
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno/Gdynia
Wiadomości: 794
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Ale się wku
Własnie odpisali mi w sprawie kulek z Cruise Fashion

Hello, unfortunately your order was confirmed as out of stock and you have been fully refunded for the transaction. Apologies if you did not receive an email to notify you. Thank you, Cruise

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam,ale jak mogą być out of stock jak na str są !!!!!!!!!!!!!!! Masakra

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

No i to by było na tyle z mojej radości a propo kulek... to było zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe... napisali mi, że tego modelu w tym rozm już nie ma i naprawili błąd na str
Tak to bywa jak nie aktualizują rozmiarów na stronie. Nie ma nic bardziej wkurzającego. Wychodzi na to, że najpierw zanim kupimy trzeba pytać czy rozmiar jest dostępny a dopiero później zamawiać
Obserwuję też te kulki i serca na tej samej stronie co Ty i wczoraj widzę, że już nie ma kilku rozmiarów serc, a dzisiaj patrzę i nadal jest pełna rozmiarówka. Hm... nie wiem czy oni coś zyskują jak trzymają nasze pieniądze kilka dni ???

Moje zamówienie na stronie kuriera ani drgnie, widnieje to co pisałam wcześniej i od 7 lutego żadnej zmiany. Już jestem zła i mam stresa małego bo minęły już 2 tyg.
__________________
ZAPRASZAM NA ----> www.pirelkablog.pl


Edytowane przez powoli_znikajaca
Czas edycji: 2013-02-13 o 17:43
powoli_znikajaca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 18:06   #795
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Może działają na takiej samej zasadzie jak schaffa.
Szkoda kulek, mogłaś na answearze brać jak były. Piękne są
Na answear były wcześniej i o wiele drożej niestety

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez powoli_znikajaca Pokaż wiadomość
Tak to bywa jak nie aktualizują rozmiarów na stronie. Nie ma nic bardziej wkurzającego. Wychodzi na to, że najpierw zanim kupimy trzeba pytać czy rozmiar jest dostępny a dopiero później zamawiać
Obserwuję też te kulki i serca na tej samej stronie co Ty i wczoraj widzę, że już nie ma kilku rozmiarów serc, a dzisiaj patrzę i nadal jest pełna rozmiarówka. Hm... nie wiem czy oni coś zyskują jak trzymają nasze pieniądze kilka dni ???

Moje zamówienie na stronie kuriera ani drgnie, widnieje to co pisałam wcześniej i od 7 lutego żadnej zmiany. Już jestem zła i mam stresa małego bo minęły już 2 tyg.
Współczuję... ja już nie kumam o co im chodzi bo na str buty ciągle są
Wkurza mnie to, że buty gdzie indziej jeszcze są, ale przesyłka 15 Ł to już przegięcie!!!

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

DZIEWCZYNY JAKBYŚCIE MIAŁY JAKIEŚ RABATY NA ZBYCIU TO PROSZĘ O INFO... szczerze to nie ogarniam tej str http://www.retailmenot.com/
Czy tam się kupuje te rabaty???

Może jutro z okazji Walentynek coś dostanę na maila z tych sklepów gdzie jestem zapisana na newsletter... ciekawa jestem kiedy oddadzą mi kasę za kulki?

Edytowane przez malgoska_78
Czas edycji: 2013-02-13 o 18:04
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 18:14   #796
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez ntliee Pokaż wiadomość
No niestety moim zdaniem będą za duże też tak zrobiłam że wzięłam kiedyś o rozmiar większe, czarne właśnie i obecnie czekają na wystawienie na allegro. Chwilę w nich pochodziłam i taka wkładka żelowa na całą długość trochę pomogła Po tym fakcie stwierdziłam że wolę jednak nude kolor i mam już swoje 37 i chyba są jeszcze ciutkę za duże ale bez porównania z poprzednimi
Dzięki .
Straszny mam dylemat, bo właśnie chodzę w nich po domu od pół godziny i już sama nie wiem co mam myśleć - prawy jest ewidentnie za duży i gdyby nie pasek wokół kostki to bym go zgubiła, ale lewy wydaje się, że nie mógłby być mniejszy. Faktem jest, że prawą stopę zawsze miałam ciut mniejszą, ale w Toffe Apple mam wrażenie, że różnica między dwiema stopami to co najmniej jeden pełen rozmiar .
To jest właśnie niedogodność kupowania na odległość - w sklepie można sobie przymierzyć różne rozmiary, a tu . W dodatku w Shaffie nie ma 39, więc nie mam na co wymienić, a poza tym mogłoby się okazać, że 39 będzie mnie cisnąć w lewej stopie. Już sama nie wiem, co lepsze .
A może latem nogi zrobią się trochę obrzmiałe i lepiej buty będą się trzymać . Albo spróbuję z taką wkładką .
Co myślicie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 18:22   #797
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki .
Straszny mam dylemat, bo właśnie chodzę w nich po domu od pół godziny i już sama nie wiem co mam myśleć - prawy jest ewidentnie za duży i gdyby nie pasek wokół kostki to bym go zgubiła, ale lewy wydaje się, że nie mógłby być mniejszy. Faktem jest, że prawą stopę zawsze miałam ciut mniejszą, ale w Toffe Apple mam wrażenie, że różnica między dwiema stopami to co najmniej jeden pełen rozmiar .
To jest właśnie niedogodność kupowania na odległość - w sklepie można sobie przymierzyć różne rozmiary, a tu . W dodatku w Shaffie nie ma 39, więc nie mam na co wymienić, a poza tym mogłoby się okazać, że 39 będzie mnie cisnąć w lewej stopie. Już sama nie wiem, co lepsze .
A może latem nogi zrobią się trochę obrzmiałe i lepiej buty będą się trzymać . Albo spróbuję z taką wkładką .
Co myślicie .
Myślę Olu, ze kompletnie nie ma sensu trzymać za dużych butów, z których jeden spada Ci z nogi gdyby nie zapięcie.
Miałam to samo z sówkami w rozmiarze 39. Pozęgnałam się z nimi bez żalu. Zwróciłam, bo but musi lezeć i się trzymać, a nie wmawiac sobie złudzenia typu, ze jakoś to będzie, albo noga sie rozejdzie w lecie. Nie, nie i nie. Oddaj.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 18:28   #798
powoli_znikajaca
Rozeznanie
 
Avatar powoli_znikajaca
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno/Gdynia
Wiadomości: 794
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Ja też bym oddała, nic na siłę... a jak się nie ułoży w lecie i nie da się w nich chodzić? Już nie będziesz mogła zwrócić a sprzedać też nie jest tak hop siup..jeśli już w domy źle Ci się chodzi to na ulicy będzie tylko gorzej
__________________
ZAPRASZAM NA ----> www.pirelkablog.pl

powoli_znikajaca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 18:39   #799
kasiaa1100
Rozeznanie
 
Avatar kasiaa1100
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 810
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Na answear były wcześniej i o wiele drożej niestety

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------


Współczuję... ja już nie kumam o co im chodzi bo na str buty ciągle są
Wkurza mnie to, że buty gdzie indziej jeszcze są, ale przesyłka 15 Ł to już przegięcie!!!

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

DZIEWCZYNY JAKBYŚCIE MIAŁY JAKIEŚ RABATY NA ZBYCIU TO PROSZĘ O INFO... szczerze to nie ogarniam tej str http://www.retailmenot.com/
Czy tam się kupuje te rabaty???

Może jutro z okazji Walentynek coś dostanę na maila z tych sklepów gdzie jestem zapisana na newsletter... ciekawa jestem kiedy oddadzą mi kasę za kulki?
nie nie nie tam sie nic nie kupuje wpisujesz sklep dla jakiego szukasz rabatu - wypisane są tam też promocje nie same kody. I one jak sie wejdzie w dany sklep są ukryte tzn trzeba kliknąc na takie niebieskie pole żeby się odsłoniły - automatycznie otwiera się strona sklepu i okienko z odsłonientymi kodami.
p.s. chyba nie jestem dobra w tłumaczeniu ale mam nadzieję że choć troszkę pomogłam.
kasiaa1100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 18:42   #800
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki .
Straszny mam dylemat, bo właśnie chodzę w nich po domu od pół godziny i już sama nie wiem co mam myśleć - prawy jest ewidentnie za duży i gdyby nie pasek wokół kostki to bym go zgubiła, ale lewy wydaje się, że nie mógłby być mniejszy. Faktem jest, że prawą stopę zawsze miałam ciut mniejszą, ale w Toffe Apple mam wrażenie, że różnica między dwiema stopami to co najmniej jeden pełen rozmiar .
To jest właśnie niedogodność kupowania na odległość - w sklepie można sobie przymierzyć różne rozmiary, a tu . W dodatku w Shaffie nie ma 39, więc nie mam na co wymienić, a poza tym mogłoby się okazać, że 39 będzie mnie cisnąć w lewej stopie. Już sama nie wiem, co lepsze .
A może latem nogi zrobią się trochę obrzmiałe i lepiej buty będą się trzymać . Albo spróbuję z taką wkładką .
Co myślicie .
ja bym sprobowala z wkladka, jedna (skoro jeden jest ewidentnie za duzy)
na zwrot masz 14 dni, wiec pewnie zdazysz zmierzyc
w mniejszej rozmiarowce jeden moze Cie cisnac, a to juz nie bedzie sie nadawalo do chodzenia
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 19:00   #801
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Myślę Olu, ze kompletnie nie ma sensu trzymać za dużych butów, z których jeden spada Ci z nogi gdyby nie zapięcie.
Miałam to samo z sówkami w rozmiarze 39. Pozęgnałam się z nimi bez żalu. Zwróciłam, bo but musi lezeć i się trzymać, a nie wmawiac sobie złudzenia typu, ze jakoś to będzie, albo noga sie rozejdzie w lecie. Nie, nie i nie. Oddaj.
Cytat:
Napisane przez powoli_znikajaca Pokaż wiadomość
Ja też bym oddała, nic na siłę... a jak się nie ułoży w lecie i nie da się w nich chodzić? Już nie będziesz mogła zwrócić a sprzedać też nie jest tak hop siup..jeśli już w domy źle Ci się chodzi to na ulicy będzie tylko gorzej
Dzięki za odzew .
Generalnie gdyby były za duże całościowo, że tak to ujmę, to bym się nie wahała, ale boję się, ze mniejszy rozmiar okaże się za ciasny na lewej stopie

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
ja bym sprobowala z wkladka, jedna (skoro jeden jest ewidentnie za duzy)
na zwrot masz 14 dni, wiec pewnie zdazysz zmierzyc
w mniejszej rozmiarowce jeden moze Cie cisnac, a to juz nie bedzie sie nadawalo do chodzenia
Dzięki za radę
No właśnie do takiego wniosku się skłaniam. Chyba jednak gorzej w za ciasnych chodzić .
Może zadzwonię jeszcze do nich, zapytam czy będą mieli 39, a jak tak, to szybko zamówię i jak przyjdą, to sobie porównam i odeślę tą parę, która okaże się mniej dopasowana do obu stóp .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 19:08   #802
MADZIEK777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 56
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
moje Melisski
Te bordowe to Melissa a czarne to Mel tak? Stąd moje pytanie : czy obie pary sa w tym samym rozmiarze, czy Mel masz większe i kupowałaś swój standardowy rozmiar ?
MADZIEK777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 19:19   #803
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Na answear były wcześniej i o wiele drożej niestety
399zł, ale źródło pewne i obsługa idealna
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 20:14   #804
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez MADZIEK777 Pokaż wiadomość
Te bordowe to Melissa a czarne to Mel tak? Stąd moje pytanie : czy obie pary sa w tym samym rozmiarze, czy Mel masz większe i kupowałaś swój standardowy rozmiar ?
Tak zgadza się obie pary mam w swoim rozmiarze standardowym 37
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 20:35   #805
MADZIEK777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 56
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
Tak zgadza się obie pary mam w swoim rozmiarze standardowym 37
Bardzo Ci dziękuję.
MADZIEK777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 23:27   #806
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez kasiaa1100 Pokaż wiadomość
nie nie nie tam sie nic nie kupuje wpisujesz sklep dla jakiego szukasz rabatu - wypisane są tam też promocje nie same kody. I one jak sie wejdzie w dany sklep są ukryte tzn trzeba kliknąc na takie niebieskie pole żeby się odsłoniły - automatycznie otwiera się strona sklepu i okienko z odsłonientymi kodami.
p.s. chyba nie jestem dobra w tłumaczeniu ale mam nadzieję że choć troszkę pomogłam.
Dzięki bardzo, ale tak własnie szukałam i tylko widziałam jakieś 'przeterminowane' sprzed mca ;-(

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
399zł, ale źródło pewne i obsługa idealna
No niby tak, ale to było wcześniej zanim się tak na 100% zdecydowałam na nie... no i tu niestety miałam je za 280 pln więc czułam, że lepiej się jeszcze nie cieszyć... i wykrakałam sobie ;-(
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 06:13   #807
powoli_znikajaca
Rozeznanie
 
Avatar powoli_znikajaca
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krosno/Gdynia
Wiadomości: 794
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Miła wiadomość z rana. Status paczki coś ruszył, z datą wczorajszą jest info, że paczka dotarła do kraju przeznaczenia teraz już nie powinno to trwa tak długo
__________________
ZAPRASZAM NA ----> www.pirelkablog.pl

powoli_znikajaca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 09:28   #808
ntliee
Raczkowanie
 
Avatar ntliee
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 130
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Czy któraś z Was posiada może model talking, ale ten wcześniejszy, jak te czarne z obrazka? Mam talking II (te beżowe) i na logike one różnią się tylko kokardką z przodu chyba i rozmiar 37 powinnam wziąć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg melissa-Talking-04.jpg (11,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MELISSA_TALKING_II_bege.jpg (21,3 KB, 8 załadowań)
ntliee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 10:14   #809
ceriserose
Raczkowanie
 
Avatar ceriserose
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 76
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Witam po dłuższej przerwie!
Dziewczyny kochane, mam możliwość zamówienia Melissek Lady Dragon z USA. Przeglądam tamtejsze sklepy internetowe i nigdzie nie mogę znaleźć złotych serc na perłowym kauczuku. Polecicie jakieś sklepy amerykańskie??? Bardzo będę wdzięczna.
Pozdrowienia!
ceriserose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 10:15   #810
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood cz II

Cytat:
Napisane przez powoli_znikajaca Pokaż wiadomość
Miła wiadomość z rana. Status paczki coś ruszył, z datą wczorajszą jest info, że paczka dotarła do kraju przeznaczenia teraz już nie powinno to trwa tak długo
Ale Ci fajnie. Ja dziś na koncie mam już zwrot z Crusie Fashion, na kursie straciłam tylko 2,47 pln, ale co z tego jak dalej nie mam butów
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.