Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 2013, c.9 - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 10 części naszego wątku ??
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.10 9 22,50%
Brzuszki rosną, dzieci też a nasz wątek jest the best! Mamy V-VI 2013 cz.10 1 2,50%
Rosną brzuchy, w nich maluchy; mamy się cieszą, milczeniem nie grzeszą. V-VI 2013 c.X 1 2,50%
Trzęsą się brzuszki, wychodzą pępuszki, niedługo ujrzymy maluszki. V-VI 2013 cz.10 1 2,50%
Kolejne wizyty za nami, snujemy macierzyńskie plany - Mamy V-VI 2013 cz.10 0 0%
Robią się z nas grubasy, ale w głowie nam bobasy. Mamy V-VI 2013 cz.10 0 0%
Ciężko nam się ruszać, więc spędzamy czas na pogaduchach. Mamy V-VI 2013 cz.10 0 0%
Tyjemy i płaczemy, za chwilę się śmiejemy - przez hormony szalejemy. V-VI 2013 cz.10 1 2,50%
Bejbik mnie kopie a ja colę żłopię? Mamy V-VI 2013 cz.10 0 0%
Fasolencja w brzuszek ciśnie, zaraz z tyłka mi wypryśnie. Mamy V-VI 2013 cz.10 0 0%
Mam żylaki, mam rozstępy no i brzuch mocno wydęty. Mamy V-VI 2013 cz.10 0 0%
Coraz większe brzuchy mamy, ale jeszcze nie pękamy. Mamy V-VI 2013, cz.10 5 12,50%
Śnieg pada, wiosna nie przychodzi; kiedy to dziecko się urodzi? Mamy V-VI 2013 cz.10 0 0%
Za oknem śnieżna zawierucha, a ja chcę już tulić mego malucha. Mamy V-VI 2013 cz.10 3 7,50%
Powoli bać się zaczynamy, bo plan porodu już napisany. Mamy V-VI 2013 cz.10 0 0%
Kopniaki czuje już każda z nas, niedługo rodzić przyjdzie czas. Maj-Czerwiec 2013 c.X 7 17,50%
Wyprawki już kompletujemy i gadaniem się zajmujemy. Mamy V-VI 2013 cz.10 1 2,50%
Jeszcze nie chcemy rodzić, choć taczkami można nas już wozić. Mamy V-VI 2013 cz.10 11 27,50%
Głosujący: 40. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-19, 11:13   #3871
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
my jak byśmy na ślub od znajomych nie dostali ps3 to pewnie do tej pory byśmy nie mieli bo zawsze jest coś ważniejszego do kupienia
No bo to jednak jest zbytek ale wtedy ja dostałam orbitreka a mąż sobie fundnął konsolę (miał niespodziewany zastrzyk gotówki i stwierdził, że sprawi nam jakąś przyjemność)
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 11:14   #3872
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
hej
widzę że znowu mam z 15 stron do nadrobienia..

Byłam dziś na badaniach morfologia itd w przychodni.. no i ludzi pełno... pytam kto teraz będzie wchodził.. i mówie do babki że jak wejdzie to niech powie laborantce że kobieta w ciąży czeka to wtedy mam bez kolejki..
jakie OBURZENIE nastało..masakra..! !. jakaś babka mówi że tu też siedzi obok kobieta w ciąży i co..no to ja mowie no to w takim razie pani w ciąży teraz wejdzie.. a ta starucha do mnie, że ledwo przyszłam a już chce wchodzić.. że oni tu już 2 godziny siedzą itd.. że jaka ona chora jest że ma cukrzyce blebleble a ja jej na to że kobiety w ciąży wg przepisów są bez kolejki i trzeba z tego korzystać, przykro mi.. no ale mówie no trudno.. i tak musiałam do 9:40 czekać bo tż miał jechać na zdjęcie szwów z dziąsła..poczekałam.. ze 3 osoby weszły, weszła dziewczyna w ciąży..jak wychodzila to laborantka sie pyta czy jest jeszcze ktoś w ciąży no to wstałam i ide a wszyscy " " heheeh a jeszcze z 7 osób by było przede mną...
masakra:/ w luxmed na drzwiach jets napisane ze dzieci do 2 lat i panie w ciąży bez kolejki więc jak ja przychodzę to pytam czy jest jakaś pani w ciąży, jak nie ma to wchodzę pierwsza
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 11:17   #3873
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Właśnie był kurier i przywiózł xboxa


ale Ignaś mi bryka po dżemie porzeczkowym
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 11:18   #3874
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

A teraz był drugi z wyprawką ale coś lekka ta paczka jak na prawie 250zł
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 11:27   #3875
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
bardzo ale za miesiąc najgorsze, że przez to odechciewa mi się drugiego dziecka

co do wagi - właśnie się zważyłam - kilogram na plusie od początku ciąży a sam młody waży 1,5 kilo
no właśnie tak też sobie pomyślałam, że można się zrazić i później bać się drugiej ciąże.. ale pewnie trauma szybko mija
jejjjjj... jak Ty to zrobiłaś- tylko 1,5 kg zazdroszczę !
ja ostatnio miałam 10, teraz pewnie 11 a może nawet więcej...
a gdzie tu jeszcze do końca

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Zostało mi 80 dni do porodu ale nie płakałabym gdyby okazało się, że jednak mniej
Gratki w takim razie życzę Ci ok 7o dni

Pogoda fatalna, a miałam jechać jeszcze na miasto pozałatwiać kilka spraw..
chyba wstrzymam się do powrotu Tż.


Aaaa, nie pochwaliłam się Wam wczoraj, niedaleko odkryłam sklep zielarsko-medyczny coś czuję, że będę się tam zaopatrzała.
pytałam wczoraj o olejek migdałowy i z kiełków pszenicy, chwilowo im zabrakło, ale w przyszłym tygodniu będzie
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 11:27   #3876
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Veronic a Twoja siostra nie mogla od razu sama tego zastrzyku zrobić tylko po Ciebie przyjeżdżać?
Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Ja powiem tak,,traktować ludzi, jakbyśmy same chciały być traktowane"
Dlatego jak ktoś kulturalnie się zapyta czy się przepuści to ok, ale jak się wrednie pcha to ja potrafię wrednie powiedzieć nie i zastawić przejście.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 11:35   #3877
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
Heloł

Obłowiłam się znów dziś ciuszkowo chyba sobie sama bana dam na garderobę dla maluszka i wezmę się za kompletowanie reszty, bo wstyd
Uciekam na ostatnie zajęcia w SR, dziś ma być o higienie połogu i karmieniu
czekamy jak zwykle na fotki
Ty dziś masz ostatnie zajęcia SR a ja dopiero jutro zaczynam


Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Ash mi powiedzieli przez tel że musze mieć na piątek: wyniki, skierowanie, dowód ubezpieczenia, kartę ciąży i być po śniadaniu.
moja gin mi w piątek powiedziała że oni tam nie potrzebują skierowania ale na wszelki wypadek mi napisała...
Witam naszą zgubę, a raczej 3
Mi to samo powiedzieli, ale ze skierowaniem dopytałam, bo od lekarki dowiedziałam się, że wystarczą wyniki i mi powiedzieli, że lepiej mieć ale bez też mnie przyjmą

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
A "przeminęło z wiatrem" czytałaś?
Ja też uwielbiam "Przeminęło z wiatrem" ! Może sobie odświeżę pamięć i przeczytam jeszcze raz

------------

Wiecie co, dwa razy zrobiło mi się dziś mega słabo. Raz jak wyszłam do akteki po pojemnik na badanie moczu (2 min od domu) a drugi raz jak obierałam warzywa do zupy... brzuch ok, a ja mam uczucie, że zaraz zemdleję Dopiero za drugim razem dotarło do mnie, że zjadłam tylko jeden posiłek, a przy mojej diecie powinnam już jeść trzeci Więc Słodkie Mamusie, uważajcie, żeby jeść regularnie....
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 11:40   #3878
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Wróciłam z chlebkiem, załapałam się jeszcze, chyba przywieźli później no i jutro nie muszę wychodzić.
Nie wiem co się dzieje, czy ja za szybko chodzę, czy co, ale jak idę to mnie tak ciągnie z boku brzuszka, nie kłuje, nie boli tylko tak nieprzyjemnie ciągnie, no może coś podobnego do kolki?
Muszę się przyzwyczaić do wolniejszego chodzenia.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 11:40   #3879
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Dziewczyny, jak zamawiacie więcej rzeczy od jednego sprzedawcy to za każdą jedną wystawiacie komentarz? Bo chyba nie chce mi się wystawiać 20
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 11:43   #3880
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak zamawiacie więcej rzeczy od jednego sprzedawcy to za każdą jedną wystawiacie komentarz? Bo chyba nie chce mi się wystawiać 20
z lewej strony możesz ptaszkami pozaznaczać aukcje wsyztskie a potem kliknąć wystaw komentarz
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 11:44   #3881
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
z lewej strony możesz ptaszkami pozaznaczać aukcje wsyztskie a potem kliknąć wystaw komentarz
dzięki Ci dobra kobieto
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 11:44   #3882
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Jenny, a pochwaliłabyś się jak wybierzesz ciuszki i tła? dla dziewczynek jest mnóstwo opasek a dla chłopców jakoś mało mam inspiracji
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 12:00   #3883
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Hej wiosenne mamuśki daaawno sie nie odzywalam o czym przypomniała mi JennyAniołek i bardzo dobrze, dziekuje!!

Termin u mnie bez zmian 2.05 i dziewczynka w ten pt mam usg w 30 tyg i juz nie moge sie bardzo doczekac!!ogolnie dobrze sie czuje, dlugo pracowalam mimo wykonywanego zawodu (kosmetyczka) ale juz od stycznia odpoczywam kompletuje wyprawke, chodze po ciuszkach i kupuje male cudeńka
Ostatnio mocno sie przeziębiłam i lecze takimi domowymi sposobami, ale szybko nie mija nie mam goraczki wiec daje rade, ale chetnie poczytam czy macie jakeis swoje sposoby na katar i bol gardla w ciazy??

Chodze juz do szkoly rodzenia( Szpital św. rodziny na Madalinskiego, Warszawa) jutro drugie zajecia, moze jest jakas wizazanka która tez planje tam odbyc szkole i rodzic?ja tak
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 12:11   #3884
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Wiecie co?? Za chwilę mogę zostać zlinczowana za to co napiszę, ale co mi tam. To jest forum od wyrażania swoich opinii. I zacytowałam Ciebie ale chodzi mi o ogół czasem.
Są babcie, które naprawdę przychodzą i figę im się dzieje. Przychodzą, żeby sobie pogadać, ponarzekać... Ale są też ludzie naprawdę chorzy... Jak ktoś idzie do labolatorium to też nie bez powodu wdg mnie... Byłam w labolatorium bo też chodzę ale jakoś czasem wolę poczekać. Dlaczego?? Przykład chociażby mojej babci... Wiem jaka jest schorowana, też ma jakąś kartę pierwszeństwa bo dziadek był w czymś tam i im się należy... Babcia ma ponad 70 lat a czasem musi czekać... I czasem jak sobie pomyślę, że ktoś może tak o niej myśleć, to najzwyczajniej w świecie mi przykro.
Według mnie jak ktoś się nie spieszy do pracy(mówię tu o nas kobietach w ciąży) to też ,,nic innego nie mamy do roboty". Co innego, jak to by byli no nie wiem... osoby koło 20 które można faktycznie ominąć, które wdg mnie powinny ustąpić starszym, kobietom w ciązy , kobietom z dzieckiem... Tylko wiecie co?? Za xx lat to my możemy być takimi,,babciami, które nie mają nic do roboty." Potrzebować naprawdę pomocy a młodzi ludzie będą nas tak traktować.
podzielam zdanie,że póki ja czuję się ok, nie amm innych super-waznych planó to czekam grzecznie
ale jakbym się kiepsko czuła/duszno co mi sie dość często zdaża to skorzystam
bardziej jestem cięta na autobusy, jak studenciaki wracają ze szkoły i się rozwalają na siedzeniach a ja się trzymam głupiej rury błagając by Pan Kierowca nie jechał jak gamoń i bym się nie glebnęła

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Wróciłam z chlebkiem, załapałam się jeszcze, chyba przywieźli później no i jutro nie muszę wychodzić.
Nie wiem co się dzieje, czy ja za szybko chodzę, czy co, ale jak idę to mnie tak ciągnie z boku brzuszka, nie kłuje, nie boli tylko tak nieprzyjemnie ciągnie, no może coś podobnego do kolki?
Muszę się przyzwyczaić do wolniejszego chodzenia.

ja tez jak chodzę wiecej/szybciej to mnie tak dziwnie..ciągnie? i brzuch twardy automatycznie..
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 12:15   #3885
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Ostatnio mocno sie przeziębiłam i lecze takimi domowymi sposobami, ale szybko nie mija nie mam goraczki wiec daje rade, ale chetnie poczytam czy macie jakeis swoje sposoby na katar i bol gardla w ciazy??
Idź może do lekarza? Mnie też bolało gardło i okazało się, że mam zapalenie oskrzeli i muszę łykać antybiotyk...
Na gardło tantum verde, na katar... inhalacje może.
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 12:16   #3886
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość

Chodze juz do szkoly rodzenia( Szpital św. rodziny na Madalinskiego, Warszawa) jutro drugie zajecia, moze jest jakas wizazanka która tez planje tam odbyc szkole i rodzic?ja tak
ja tam rodziłam
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 12:16   #3887
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
A teraz był drugi z wyprawką ale coś lekka ta paczka jak na prawie 250zł


Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Aaaa, nie pochwaliłam się Wam wczoraj, niedaleko odkryłam sklep zielarsko-medyczny coś czuję, że będę się tam zaopatrzała.
pytałam wczoraj o olejek migdałowy i z kiełków pszenicy, chwilowo im zabrakło, ale w przyszłym tygodniu będzie
fajnie

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Termin u mnie bez zmian 2.05 i dziewczynka w ten pt mam usg w 30 tyg i juz nie moge sie bardzo doczekac!!ogolnie dobrze sie czuje, dlugo pracowalam mimo wykonywanego zawodu (kosmetyczka) ale juz od stycznia odpoczywam kompletuje wyprawke, chodze po ciuszkach i kupuje male cudeńka
Ostatnio mocno sie przeziębiłam i lecze takimi domowymi sposobami, ale szybko nie mija nie mam goraczki wiec daje rade, ale chetnie poczytam czy macie jakeis swoje sposoby na katar i bol gardla w ciazy??
co do sposobów to chyba tyle co w internecie i standardowo czosnek, cytryna, sok malinowy, imbir
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 12:18   #3888
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Zrobiłam zestawinie chyba z 6 sprzedawców na allegro. Chyba jednak będe kupować u r_p77 i od razu kupię jakieś kosmetyki i pieluszki. A że na pewno wybierzemy się do Bielska to za przesyłkę nie będę płacić tylko sobie odbiorę.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 12:22   #3889
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Veronic a Twoja siostra nie mogla od razu sama tego zastrzyku zrobić tylko po Ciebie przyjeżdżać?
no właśnie też tego nie rozumiem, ale najlepiej zrobić "cyrk" i powiedzieć , że "nie mam sumienia" i takie tam
ehh

zrobiłam klopsiki z indyka w sosie pomidorowym
i teraz najchętniej przewietrzyłabym się troszkę.
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 12:22   #3890
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

538332_10151252525846765_188460602_n.jpg

__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 12:23   #3891
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość


Can za 80 dni życzę Ci 75 - pasuje


Właśnie był kurier i przywiózł xboxa
No nie przesadzaj.
W domu burdel, ciuszków dla małego brak i zima za oknem.
Wystarczy połowa kwietnia



Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
dokładnie oddaliśmy do naprawy bo porysował nam płytę ostatnio (nówka sztuka, 200zł ) no i dziś wrócił Mężu będzie zachwycony bo kupił sobie znów nową grę
skąd ja to znam

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
no właśnie tak też sobie pomyślałam, że można się zrazić i później bać się drugiej ciąże.. ale pewnie trauma szybko mija



Gratki w takim razie życzę Ci ok 7o dni

Nie mija
Ja gdyby nie "utrata głowy" do dziś nie podjęłabym decyzji o 2giej ciąży

Następna dowcipna Jak się sprawdzi to Was napiorę

Idę rozliczać ten PIT
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 12:24   #3892
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Justyna G to wyślij mi tego sprzedawcę poprzeglądam sobie i jakby mi gin pozwolił to też się kiedyś bym wybrała.

Mój TŻ wczoraj wziął małą z zaskoczenia. Połozył rękę na brzuchu akurat jak fikała. Ani mu nie mówiłam, że skacze sam podszedł. I kopnęła go 2 razy. Pytał: to ona?? ja mówię: no w końcu poczułeś On,, Będzie fajniej jak będzie kopała jeszcze mocniej"A liczyłam na wzruszenie
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 12:25   #3893
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
Zrobiłam zestawinie chyba z 6 sprzedawców na allegro. Chyba jednak będe kupować u r_p77 i od razu kupię jakieś kosmetyki i pieluszki. A że na pewno wybierzemy się do Bielska to za przesyłkę nie będę płacić tylko sobie odbiorę.
Ja u niego kupowałam.
Tetrowe pieluchy odradzam-reszta super

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 12:27   #3894
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość

Następna dowcipna Jak się sprawdzi to Was napiorę

Idę rozliczać ten PIT
ojj no nie bądź taka skromna- MIchaś to już duży chłopak, Tobie nie chce się czekać aż 80 dni, więc myślę że te 70 to takie optimum
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 12:28   #3895
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
No nie przesadzaj.
W domu burdel, ciuszków dla małego brak i zima za oknem.
Wystarczy połowa kwietnia
Babo, masz 80 dni do porodu, ja Ci życzę 75, to tylko 5 mniej
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 12:32   #3896
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam mały zjazd "mamowy" z dzieciakami i po burzliwych dyskusjach doszłam do wniosku, że laktator elektryczny kupię po porodzie. Wcześniej na pewno chcę ręczny - może uda mi się pożyczyć od siostry jednej z mam. Ręczny jedynie ma mi służyć na samym początku do ulżenia sobie, jak będzie nawał pokarmu. Na dłuższą metę, czyli do regularnego odciągania mleka, żeby zostawić dziecko same z mężem/mamą pod moją nieobecność jest do kitu i to powiedziało 100% ankietowanych. Jest to baaardzo męczące, a przez to, że męczące odciąga się mniej pokarmu, niż robi to elektryczny.

Elektrycznego z kolei nie chcę kupować przed porodem, bo jedna z mam kupiła, a użyła go może 5-7 razy, bo nie miała pokarmu. W konsekwencji sprzedała za pół ceny prawie nowy laktator. Mam nadzieję, że nie będę miała takiej sytuacji.
ja tez tak mysle i zrobie reczny tommee juz mam, na poczatek dla siebie zeby sie jakies zapalenie nie przyplatalo itd. a jak bedzie mleczko to kupimy uzywany elektryczny - bo faktycznie mozna kupic nawet za 1/3 ceny

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
Tzn. jakie kolejki? Trochę jestem zaskoczona, bo u nas umawiasz się na termin i jedziesz. Do pediatry rano dzwonisz, mówią na którą masz przyjść i już. Ciekawa sprawa. .
tak umawiasz sie na konkretny termin, tylko te terminy sa coraz bardziej odlegle, bo sporo sie ostatnio dzieci rodzi (roczniki wyżowe wziely sie za produkcje przyszlego pokolenia ). a te badania to trzeba w okreslonym czasie zrobic. jesli cos nie tak, to powtorka...znajoma dostala skierowanie do neurologa i fizjoterapeuty, bo maly ma cos nie tak z napieciem miesniowym i terminy na nfz sa za dobrych kilka miesiecy, a przeciez reagowac trzeba teraz. im szybciej tym lepiej...no i poszli prywatnie zeby chociaz dowiedziec sie jakie cwiczenia, czy basen itd.

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość
diabli, pięknie Cię chciało rodzeństwo załatwić.
mialam z nimi piekne dziecinstwo zebym zjadla sniadanie (odprowadzali mnie do przedszkola zanim poszli do szkoly) przywiazywali mnie skakanka do krzesla i wciskali jedzenie, bo przeciez koledzy czekaja

DZIEN DOBRY! melduje, ze wstalam i czas na sniadanie
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 12:34   #3897
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Justyna G to wyślij mi tego sprzedawcę poprzeglądam sobie i jakby mi gin pozwolił to też się kiedyś bym wybrała.

Mój TŻ wczoraj wziął małą z zaskoczenia. Połozył rękę na brzuchu akurat jak fikała. Ani mu nie mówiłam, że skacze sam podszedł. I kopnęła go 2 razy. Pytał: to ona?? ja mówię: no w końcu poczułeś On,, Będzie fajniej jak będzie kopała jeszcze mocniej"A liczyłam na wzruszenie
r_p77

myślałam wcześniej o rodzyneczkach ale jak dodałam pieluchy i przewijak to jednak u tego wychodzi taniej.

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Ja u niego kupowałam.
Tetrowe pieluchy odradzam-reszta super


Dobrze wiedzieć poszukam u innych u których będę kupować też. Ale flanelowe i tak chcę kupić.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 12:36   #3898
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Justyna G to wyślij mi tego sprzedawcę poprzeglądam sobie i jakby mi gin pozwolił to też się kiedyś bym wybrała.

Mój TŻ wczoraj wziął małą z zaskoczenia. Połozył rękę na brzuchu akurat jak fikała. Ani mu nie mówiłam, że skacze sam podszedł. I kopnęła go 2 razy. Pytał: to ona?? ja mówię: no w końcu poczułeś On,, Będzie fajniej jak będzie kopała jeszcze mocniej"A liczyłam na wzruszenie
na pewno się wzruszył, ale wyraził to w inny sposób
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 12:38   #3899
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
ojj no nie bądź taka skromna- MIchaś to już duży chłopak, Tobie nie chce się czekać aż 80 dni, więc myślę że te 70 to takie optimum
Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Babo, masz 80 dni do porodu, ja Ci życzę 75, to tylko 5 mniej
chyba się posiuram ze śmiechu.
Ja zrozumiałam, ze mam urodziś 70-75 dni przed czasem
No cóż - mówiłam przecież już nie raz że ciąża mi nie służy
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 12:40   #3900
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Niesiemy światu tę wieść radosną, nasze dzieci urodzą się wiosną! Mamy V-VI 201

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Hej wiosenne mamuśki daaawno sie nie odzywalam o czym przypomniała mi JennyAniołek i bardzo dobrze, dziekuje!!

Termin u mnie bez zmian 2.05 i dziewczynka w ten pt mam usg w 30 tyg i juz nie moge sie bardzo doczekac!!ogolnie dobrze sie czuje, dlugo pracowalam mimo wykonywanego zawodu (kosmetyczka) ale juz od stycznia odpoczywam kompletuje wyprawke, chodze po ciuszkach i kupuje male cudeńka
Ostatnio mocno sie przeziębiłam i lecze takimi domowymi sposobami, ale szybko nie mija nie mam goraczki wiec daje rade, ale chetnie poczytam czy macie jakeis swoje sposoby na katar i bol gardla w ciazy??

Chodze juz do szkoly rodzenia( Szpital św. rodziny na Madalinskiego, Warszawa) jutro drugie zajecia, moze jest jakas wizazanka która tez planje tam odbyc szkole i rodzic?ja tak
maarchewka ma zamiar tam rodzic

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość

ja tam na pewno bedę wypominac dziewczynom
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.