O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r. - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-20, 05:52   #3811
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Dzień dobry dzisiaj jestem jedną z pierwszych u mnie dopiero przed 6-tą ale jak nigdy zebrałam się wcześniej dodatkowo kot obudził mnie już o 5-tej zamiast 20 po, muszę następnym razem lepiej nastawić mu budzik hahah

Ewelika - jeśli chodzi o zajady to jeszcze maść cynkowa i uzupełnienie cynku
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 05:53   #3812
didi610
Raczkowanie
 
Avatar didi610
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 437
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dzisiaj jestem jedną z pierwszych u mnie dopiero przed 6-tą ale jak nigdy zebrałam się wcześniej dodatkowo kot obudził mnie już o 5-tej zamiast 20 po, muszę następnym razem lepiej nastawić mu budzik hahah

Ewelika - jeśli chodzi o zajady to jeszcze maść cynkowa i uzupełnienie cynku
a na którą do roboty? dzień dobry
__________________


25.08.2012r.

"Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwych opcji. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co?? Od życia dostaniesz i tak to, czego kompletnie się nie spodziewasz."
didi610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 05:59   #3813
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Madzia - no ja bym tekstu nie darowała teściowi, była by lekka "szpila" z mojej strony ale taka dobitna umiem się odgryźć hahahha

---------- Dopisano o 05:54 ---------- Poprzedni post napisano o 05:54 ----------

Didi - ja idę na 7-dmą tylko między nami jest godzinka różnicy

---------- Dopisano o 05:59 ---------- Poprzedni post napisano o 05:54 ----------

Życzę wam wszystkim miłego dnia
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 06:22   #3814
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 040
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez madziusia222 Pokaż wiadomość
wiecie co w niedzielę podkurzył mnie teśc tekstem do mojego tżta, teśc nie teściowa! co jest nielogiczne dla mnie! opowiada coś o jakimś koledze mojego jeszcze z podstawówki, że tak się zmienił , wyszykował itp, a mój tż mówi" ciekawe z której strony" a ojciec na to "ale chociaz dzieciaka maja"!!! dobrze że mnei przy tym nie było!!! czyli nas chyba juz spisał na straty....

a swoją drogą zobaczcie to zdjęcie
Kochani teściowie własnego doświadczenia wiem, że czasami potrafią walnąć coś nie wiele myśląc, nie licząc się z uczuciami innych

Taki tort to zdolny nam dać mógłby być tylko mój tata , on to już całkiem ma bzika na punkcie wnuka. Ostatnio stwierdził, że jak będzie miał wnuka to po pracy będzie się nim opiekował i porobi sobie wszystkie badania, żeby by dla niego w pełni sił.

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Gratuluję pracy i podyplomówki
Najważniejsze, że będzie własna kasa no i przy okazji będziesz miała więcej kontaktu z ludźmi, zawsze większa motywacja do ubrania, uczesania no i szybciej czas będzie Ci leciał
A jaki kierunek podyplomówki??



Ja teraz idę na zabieg kwasami dokładnie kwas pirogronowy będzie to mój drugi zabieg w odstępach dwóch tygodni chcę wybrać całą serię, żeby buzia była przygotowana doskonale na lato

Właśnie to jest dla mnie najważniejsze, że wyjdę do ludzi, bo niedługo już całkiem zdziczeję w tym domu Kierunek napiszę Ci w klubie

Kurcze tak czytam o tych waszych wizytach u kosmetyczek i chyba ja też się wybiorę, bo cerę ostatnio mam w nie najlepszym stanie.

Dziękuję dziewczyny za porady dotyczące zajadów, muszę je wypróbować, bo już rady z nimi nie mogę sobie dać.
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 06:38   #3815
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez ewann84 Pokaż wiadomość
jeżeli pozwolicie to i ja się przyłączę. starania zaczęłam dopiero teraz w lutym tak więc jestem świeżą staraczką więc chętnie poczytam wszystkie wasze rady. zycze powodzenia
Witaj

[1=e49b640a255e4f36f4ca038 9c216c83b5b764891_6122d6f 2c8cf5;39331222]

A właśnie nie wiecie może jak to jest, jak mój maż ma firmę i zrobiłby mnie współwłaścicielem, to też po opłaceniu przez 3 miesiące większego ZUSu będę dostawać większe macierzyńskie?



Jaka fajna data Będzie szczęśliwa 10



Witaj

To ja się trochę teraz pochwalę
Od dziś jestem studentką studiów podyplomowych i od 1 marca zaczynam staż
Co prawda staż może mało ambitny, bo w sklepie u mojej siostry ale nie wydam ani złotówki na dojazdy, będę miała do tego sklepu 5 minut spacerkiem. I dzięki niemu będę mogła sama opłacić studia, a jest to dla mnie bardzo ważne, bo ze względu na studia dzienne połączone ze studium dziennym albo rodzice mnie utrzymywali albo Tż i pierwszy raz robię coś sama dla siebie za własne pieniądze

Justii mieszkanko pięknie urządzone, gratuluję dobrego gustu [/QUOTE]

Gratulacje pracy

Cytat:
Napisane przez madziusia222 Pokaż wiadomość
wiecie co w niedzielę podkurzył mnie teśc tekstem do mojego tżta, teśc nie teściowa! co jest nielogiczne dla mnie! opowiada coś o jakimś koledze mojego jeszcze z podstawówki, że tak się zmienił , wyszykował itp, a mój tż mówi" ciekawe z której strony" a ojciec na to "ale chociaz dzieciaka maja"!!! dobrze że mnei przy tym nie było!!! czyli nas chyba juz spisał na straty....

a swoją drogą zobaczcie to zdjęcie
Jezu co za człowiek

A tort boski taki tort to moi rodzice chętnie by nam dali oj tak
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 07:29   #3816
magalska
Zadomowienie
 
Avatar magalska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 548
GG do magalska Send a message via Skype™ to magalska
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
i oczywiście będziecie pisały relację dla nas na wizażu - tak na gorąco
magalska a co ze mną? masz datę i dla mnie?
hehe z tą relacją na żywo to niezły hardcore by był a co do Twojej daty Małgoś to magiczna kula przepowiedziała 5 listopad a kiedy Małgoś testujesz?

Ten tort to niezły Ci rodzice nawet nie wiedzą jak się staramy, myślą że to łapu capu i wychodzi wnuk już nie mogę się doczekać dobrą nowinę będę dziś niosła

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Mam pytanko do Was, czy wiecie coś na temat czy w ciąży trzeba pozbyć się kolczyka z pępka? Bo takowy posiadam
__________________
Zaręczyny 04.12.2010
Ślub 25.08.2012

<3 SzCzĘśLiWa ŻoNkA <3

MÓj nowy WYMARZONY zawód: FOTOGRAFka! Oddałam temu całe serce: www.mn-foto.pl

Bruno 13.10.2013 g 21:20 3720 g szczęścia
Leon 31.03.2015 g 12:10 3920 g szczęścia
magalska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 07:41   #3817
Meeggy
Raczkowanie
 
Avatar Meeggy
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 253
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Witam wszystkich z poranna kawą, didi trzymam kciuki bo u mnie raczej po ptokach, po pierwszym cyklu, na 98% wczesna @. Na plamienie implementacyjne to to nie wygląda a wszystko wskazuje na małpisozna jutro 4 dni za wcześnie.
Ściskam wszystkie zakreskowane Ja nawet nie miałam okazji "testu przetestować " ech

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dzisiaj jestem jedną z pierwszych u mnie dopiero przed 6-tą ale jak nigdy zebrałam się wcześniej dodatkowo kot obudził mnie już o 5-tej zamiast 20 po, muszę następnym razem lepiej nastawić mu budzik hahah
znam ten ból, nasza kicia punktualnie o 6 włącza budzik no bo co to za spanie jak kot głodny hehe
__________________
Meeggy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 07:49   #3818
didi610
Raczkowanie
 
Avatar didi610
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 437
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Magalska chyba musisz zapytać lekarza na następnej wizycie ale jak Ci się brzusio naciągnie i pępolek wyskoczy to kolczyk chyba nie będzie atrakcyjnie wyglądał...ja bym wyciągnęła za jakiś czas i tylko co jakiś czas czyściła i po ciąży sobie znowu założysz ja też kiedyś miałam ale krotko, niestety moje ciało nie akceptuje przedmiotów obcych

Meggy
a skąd wiesz, że to @ wczesna? zawsze tak masz? kiedy miałaś mieć, 24?

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

p.s. ja sobie od kilku dni codziennie wieczorem mierzę temperaturę ciała...taką ogólną....poprzednim razem też tak robiłam....wczoraj miałam 37,06...podejrzewam, że jak zmierzę dzisiaj i będzie normalna (ok.36,6) to d.pa blada - ostatnio dwa dni przed @ mi tak właśnie spadła
__________________


25.08.2012r.

"Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwych opcji. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co?? Od życia dostaniesz i tak to, czego kompletnie się nie spodziewasz."
didi610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 07:56   #3819
Meeggy
Raczkowanie
 
Avatar Meeggy
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 253
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez didi610 Pokaż wiadomość

Meggy
a skąd wiesz, że to @ wczesna? zawsze tak masz? kiedy miałaś mieć, 24?

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

p.s. ja sobie od kilku dni codziennie wieczorem mierzę temperaturę ciała...taką ogólną....poprzednim razem też tak robiłam....wczoraj miałam 37,06...podejrzewam, że jak zmierzę dzisiaj i będzie normalna (ok.36,6) to d.pa blada - ostatnio dwa dni przed @ mi tak właśnie spadła
cykle mam zazwyczj 26 dniowe, ale zdarza sie od czasu do czasu np 22 dniowy, tak 2-3 w roku, w tym miesiącu owu mialam okolo 10-11 dc i tak przypuszczałam ze @ moge miec wczesniej. Przy 26 cyklach owu mam raczej okolo 13-14 dc, no wszystko na to wskazuje, od pn mam plamienia skape ale jak na implementacje to za obfite, no i ta wojna w brzuchu to raczej na @. Choć głowy nie dam nadzieja umiera ostatnia. Małpe przy 26 cyklu powinnam miec 25 lutego. przy tym walnientym 22 dniowym cyklu ..jutro:/
__________________

Edytowane przez Meeggy
Czas edycji: 2013-02-20 o 07:58
Meeggy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 08:01   #3820
didi610
Raczkowanie
 
Avatar didi610
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 437
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez Meeggy Pokaż wiadomość
cykle mam zazwyczj 26 dniowe, ale zdarza sie od czasu do czasu np 22 dniowy, tak 2-3 w roku, w tym miesiącu owu mialam okolo 10-11 dc i tak przypuszczałam ze @ moge miec wczesniej. Przy 26 cyklach owu mam raczej okolo 13-14 dc, no wszystko na to wskazuje, od pn mam plamienia skape ale jak na implementacje to za obfite, no i ta wojna w brzuchu to raczej na @. Choć głowy nie dam nadzieja umiera ostatnia. Małpe przy 26 cyklu powinnam miec 25 lutego. przy tym walnientym 22 dniowym cyklu ..jutro:/
hmmm...ciężko mi się do tego odnieść bo ja nigdy nie mam żadnych plamień na dzień lub kilka przed, przychodzi ten dzień i odkręca się kurek z @ :/

a będziesz próbowała robić jutro test?
__________________


25.08.2012r.

"Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwych opcji. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co?? Od życia dostaniesz i tak to, czego kompletnie się nie spodziewasz."
didi610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 08:05   #3821
Meeggy
Raczkowanie
 
Avatar Meeggy
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 253
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez didi610 Pokaż wiadomość
hmmm...ciężko mi się do tego odnieść bo ja nigdy nie mam żadnych plamień na dzień lub kilka przed, przychodzi ten dzień i odkręca się kurek z @ :/

a będziesz próbowała robić jutro test?
Jak mnie brzydko mówiąc nie zaleje to pewnie tak, ale wątpie ze bede miala okazje. No ja niestety mialam problemy z niepękającymi pęcherzykami, robily mi sie torbielki, teraz od czasu do czasu mam cykle z plamieniami, usg torbielkow niw wykrywa.
__________________
Meeggy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 08:34   #3822
madziusia222
Zadomowienie
 
Avatar madziusia222
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 008
GG do madziusia222
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Madzia - no ja bym tekstu nie darowała teściowi, była by lekka "szpila" z mojej strony ale taka dobitna umiem się odgryźć hahahha

---------- Dopisano o 05:54 ---------- Poprzedni post napisano o 05:54 ----------

Didi - ja idę na 7-dmą tylko między nami jest godzinka różnicy

---------- Dopisano o 05:59 ---------- Poprzedni post napisano o 05:54 ----------

Życzę wam wszystkim miłego dnia
wiem i dlatego ollewam teścia chwilowo
oni mają parcie na wnuka bo ich starszy syn, ma już 38lat i nie ma dziecka, a teście już po 60 więc rozumiecie

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez didi610 Pokaż wiadomość
Magalska chyba musisz zapytać lekarza na następnej wizycie ale jak Ci się brzusio naciągnie i pępolek wyskoczy to kolczyk chyba nie będzie atrakcyjnie wyglądał...ja bym wyciągnęła za jakiś czas i tylko co jakiś czas czyściła i po ciąży sobie znowu założysz ja też kiedyś miałam ale krotko, niestety moje ciało nie akceptuje przedmiotów obcych

Meggy
a skąd wiesz, że to @ wczesna? zawsze tak masz? kiedy miałaś mieć, 24?

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

p.s. ja sobie od kilku dni codziennie wieczorem mierzę temperaturę ciała...taką ogólną....poprzednim razem też tak robiłam....wczoraj miałam 37,06...podejrzewam, że jak zmierzę dzisiaj i będzie normalna (ok.36,6) to d.pa blada - ostatnio dwa dni przed @ mi tak właśnie spadła
didi póki temperatura nie spada to spokojnie
i najlepiej mierzyc rano, ale wiem mierzysz wieczorem tak tylko żeby miec kontrole,

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Meeggy Pokaż wiadomość
cykle mam zazwyczj 26 dniowe, ale zdarza sie od czasu do czasu np 22 dniowy, tak 2-3 w roku, w tym miesiącu owu mialam okolo 10-11 dc i tak przypuszczałam ze @ moge miec wczesniej. Przy 26 cyklach owu mam raczej okolo 13-14 dc, no wszystko na to wskazuje, od pn mam plamienia skape ale jak na implementacje to za obfite, no i ta wojna w brzuchu to raczej na @. Choć głowy nie dam nadzieja umiera ostatnia. Małpe przy 26 cyklu powinnam miec 25 lutego. przy tym walnientym 22 dniowym cyklu ..jutro:/
hmm a może te plamienia to skutek jakichś zaburzen hormonalnych tak jak u mnie.??
__________________

"Wiara to przekonanie o czymś, czego się jeszcze nie widziało. Nagrodą za tę wiarę jest zobaczyć to, w co się uwierzyło."



1.09.2012 Nasz dzień
madziusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 08:34   #3823
201606201204
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 859
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Ja teraz idę na zabieg kwasami dokładnie kwas pirogronowy będzie to mój drugi zabieg w odstępach dwóch tygodni chcę wybrać całą serię, żeby buzia była przygotowana doskonale na lato
Ja kupiłam sobie wczoraj kupon na french, bo miałam do wykorzystania 10 zł akurat do końca miesiąca. Sprawdzę czy ładnie robią ,to przed ślubem sobie do nich pójdę. Oczywiście na zwykły a nie ślubny, bo szkoda kasy. :P
Przy okazji chyba pójdę do nich na peeling kawitacyjny + sonofreza.

Dziś fryzjer.
201606201204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 08:35   #3824
madziusia222
Zadomowienie
 
Avatar madziusia222
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 008
GG do madziusia222
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Witam z rana, u mnie nadal zima
idę po zakupy.
__________________

"Wiara to przekonanie o czymś, czego się jeszcze nie widziało. Nagrodą za tę wiarę jest zobaczyć to, w co się uwierzyło."



1.09.2012 Nasz dzień
madziusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 08:39   #3825
didi610
Raczkowanie
 
Avatar didi610
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 437
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Madzia okaże się wieczorem czy spadła czy nie napiszę Wam mierzę microlifem pod językiem i pika mi pod pachę ten termometr nie jest odpowiedni
__________________


25.08.2012r.

"Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwych opcji. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co?? Od życia dostaniesz i tak to, czego kompletnie się nie spodziewasz."
didi610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 08:53   #3826
201606201204
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 859
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Ja mierzę przez sen. Budzik dzwoni, wyłączam i biorę termometr. On pika, a ja sobie tak z nim jeszcze leżę dla pewności.
201606201204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 08:56   #3827
Meeggy
Raczkowanie
 
Avatar Meeggy
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 253
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez madziusia222 Pokaż wiadomość
hmm a może te plamienia to skutek jakichś zaburzen hormonalnych tak jak u mnie.??
podejrzewałam za niski progesteron ale takie plamienia sa raczej brązowe a te troszki inne. Tak czy siak ide do gina i bede truc o skierowanie na badanie hormonów. Sami powinni od razu mi je dac...no ale tak to u nas jest jak sam czlowieku nie bedziesz truc to cie oleja
__________________
Meeggy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 09:30   #3828
ewann84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 890
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Witaj Aldrin )

madziusia222 :
Nie przejmuj sie ))

Ja mam mlodsza siostre rok i juz ma dwa brzdace wiec juz mi sie jezyk wyostrzyl na komentarze

tak tak wiem ze testy pokazuja wynik dodatni przed
dzis zrobilam kolejny test owu i znowu dwie kreski... testowa jasniejsza
moze drugie podejscie ;p

Edytowane przez ewann84
Czas edycji: 2013-02-20 o 09:56
ewann84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 09:56   #3829
didi610
Raczkowanie
 
Avatar didi610
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 437
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez ewann84 Pokaż wiadomość
Witaj Aldrin )

madziusia222 :
Nie przejmuj sie ))

Ja mam mlodsza siostre rok i juz ma dwa brzdace wiec juz mi sie jezyk wyostrzyl na komentarze

tak tak wiem ze testy pokazuja wynik dodatni przed
dzis zrobilam kolejny test owu i znowu dwie kreski... testowa jasniejsza
moze drugie podejscie ;p
to powinnaś dzisiaj działać i jutro
a Ty robisz z porannego moczu?
__________________


25.08.2012r.

"Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwych opcji. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co?? Od życia dostaniesz i tak to, czego kompletnie się nie spodziewasz."
didi610 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 10:30   #3830
201606201204
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 859
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Coś ostatnio jak wejdę, to Was tu mało.
201606201204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 10:33   #3831
madziusia222
Zadomowienie
 
Avatar madziusia222
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 008
GG do madziusia222
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez Isabelle_ Pokaż wiadomość
Ja kupiłam sobie wczoraj kupon na french, bo miałam do wykorzystania 10 zł akurat do końca miesiąca. Sprawdzę czy ładnie robią ,to przed ślubem sobie do nich pójdę. Oczywiście na zwykły a nie ślubny, bo szkoda kasy. :P
Przy okazji chyba pójdę do nich na peeling kawitacyjny + sonofreza.

Dziś fryzjer.
co robisz z włosami?

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Isabelle_ Pokaż wiadomość
Ja mierzę przez sen. Budzik dzwoni, wyłączam i biorę termometr. On pika, a ja sobie tak z nim jeszcze leżę dla pewności.
mam identycznie, budzik na drzemkę, termometr w paszczę i leżę i jak pika to jeszcze z 10 s. trzymam dla pewnośic
__________________

"Wiara to przekonanie o czymś, czego się jeszcze nie widziało. Nagrodą za tę wiarę jest zobaczyć to, w co się uwierzyło."



1.09.2012 Nasz dzień
madziusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 10:35   #3832
201606201204
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 859
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez madziusia222 Pokaż wiadomość
co robisz z włosami?
Ścinam grzywę i podcinam chyba. Nie wiem za bardzo co robić, bo do wrzesnia niewiele czasu, a chcę do ślubu upiąć włosy, więc muszą być długie, to szkoda teraz ścinać.
Korci mnie pofarbować (w domu), ale nie wiem. Wszyscy mi mowia ze mam fajny kolor i czy farbowałam. A moje włosy nie widziały farby od 2 lat.

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez madziusia222 Pokaż wiadomość
mam identycznie, budzik na drzemkę, termometr w paszczę i leżę i jak pika to jeszcze z 10 s. trzymam dla pewnośic
Ja nigdy nei wiem ile trzymam później, bo to róznie jest.
201606201204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 10:36   #3833
madziusia222
Zadomowienie
 
Avatar madziusia222
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 008
GG do madziusia222
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez Isabelle_ Pokaż wiadomość
Ja mierzę przez sen. Budzik dzwoni, wyłączam i biorę termometr. On pika, a ja sobie tak z nim jeszcze leżę dla pewności.
wiecie co ,kiedyś sobie mierzyłam jak jeszcze się nie staraliśmytak dla sprawdzenia jeden cykl, mierzyłam w Bożence! i włożyłam już sobie tam i wyłączyłam budzik, obudziłam się za dwie godziny a to był rtęciowywięc nie pikał
__________________

"Wiara to przekonanie o czymś, czego się jeszcze nie widziało. Nagrodą za tę wiarę jest zobaczyć to, w co się uwierzyło."



1.09.2012 Nasz dzień
madziusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 10:38   #3834
201606201204
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 859
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez madziusia222 Pokaż wiadomość
wiecie co ,kiedyś sobie mierzyłam jak jeszcze się nie staraliśmytak dla sprawdzenia jeden cykl, mierzyłam w Bożence! i włożyłam już sobie tam i wyłączyłam budzik, obudziłam się za dwie godziny a to był rtęciowywięc nie pikał
O matko, dobrze, że spokojnie leżałaś.
201606201204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 10:44   #3835
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 040
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez madziusia222 Pokaż wiadomość
wiecie co ,kiedyś sobie mierzyłam jak jeszcze się nie staraliśmytak dla sprawdzenia jeden cykl, mierzyłam w Bożence! i włożyłam już sobie tam i wyłączyłam budzik, obudziłam się za dwie godziny a to był rtęciowywięc nie pikał
O kurcze dobrze, że nie pękł, bo by był malutki problem
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 10:51   #3836
didi610
Raczkowanie
 
Avatar didi610
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 437
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez madziusia222 Pokaż wiadomość
wiecie co ,kiedyś sobie mierzyłam jak jeszcze się nie staraliśmytak dla sprawdzenia jeden cykl, mierzyłam w Bożence! i włożyłam już sobie tam i wyłączyłam budzik, obudziłam się za dwie godziny a to był rtęciowywięc nie pikał
haha dlatego ja wolę mierzyć w paszczy
__________________


25.08.2012r.

"Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwych opcji. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co?? Od życia dostaniesz i tak to, czego kompletnie się nie spodziewasz."
didi610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:04   #3837
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez Isabelle_ Pokaż wiadomość
Witaj.
Powiedz coś o sobie.
Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
Pewnie mozna
Napisz cos o sobie
Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Witamy napisz coś o sobie
Cytat:
Napisane przez magalska Pokaż wiadomość
Witamy nową koleżankę
[1=e49b640a255e4f36f4ca038 9c216c83b5b764891_6122d6f 2c8cf5;39331222]
Witaj
[/QUOTE] Dziękuję za przyjęcie
Ciężko jest tak o sobie pisać. Ale może tak po krótce - mam 28 lat (skończę w lipcu), mój mąż - 30 lat (skończy w czerwcu). Staramy się o dzidziusia od roku i ciągle nic ale nie poddajemy się i działamy dalej niestety oboje mamy taką pracę, że praktycznie widzimy się tylko w weekendy (delegacja) a jak jest sezon, to mój mąż zjeżdża na weekend co 2 tygodnie. Teraz ma postojowe, więc...zobaczymy czy będzie owocne

Cytat:
Napisane przez minimini333 Pokaż wiadomość
karoliniusienka czy ja Cię dobrze pamiętam z wątku czerwcowe panny młode?
tak ślub braliśmy w czerwcu 2011
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:07   #3838
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 040
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
Dziękuję za przyjęcie
Ciężko jest tak o sobie pisać. Ale może tak po krótce - mam 28 lat (skończę w lipcu), mój mąż - 30 lat (skończy w czerwcu). Staramy się o dzidziusia od roku i ciągle nic ale nie poddajemy się i działamy dalej niestety oboje mamy taką pracę, że praktycznie widzimy się tylko w weekendy (delegacja) a jak jest sezon, to mój mąż zjeżdża na weekend co 2 tygodnie. Teraz ma postojowe, więc...zobaczymy czy będzie owocne

tak ślub braliśmy w czerwcu 2011
Trzymam za owocne
Pisałaś chyba też na wątku PM 2011? Sporo tu nas żonek 2011
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:12   #3839
madziusia222
Zadomowienie
 
Avatar madziusia222
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 008
GG do madziusia222
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez didi610 Pokaż wiadomość
haha dlatego ja wolę mierzyć w paszczy
dlatego ja też wolę w paszczy haha wiem że nie zasnę

o matko ale się wtedy udałam

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
Dziękuję za przyjęcie
Ciężko jest tak o sobie pisać. Ale może tak po krótce - mam 28 lat (skończę w lipcu), mój mąż - 30 lat (skończy w czerwcu). Staramy się o dzidziusia od roku i ciągle nic ale nie poddajemy się i działamy dalej niestety oboje mamy taką pracę, że praktycznie widzimy się tylko w weekendy (delegacja) a jak jest sezon, to mój mąż zjeżdża na weekend co 2 tygodnie. Teraz ma postojowe, więc...zobaczymy czy będzie owocne

tak ślub braliśmy w czerwcu 2011
piszesz że rok się sgtaracie ale tak naprawdę jak rzadko się widujecie to łatwo ominąc dni płodne, więc to może byc powód. tak więc trzymam kciuki za postojowe męża
__________________

"Wiara to przekonanie o czymś, czego się jeszcze nie widziało. Nagrodą za tę wiarę jest zobaczyć to, w co się uwierzyło."



1.09.2012 Nasz dzień
madziusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:16   #3840
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

[1=e49b640a255e4f36f4ca038 9c216c83b5b764891_6122d6f 2c8cf5;39344196]Trzymam za owocne
Pisałaś chyba też na wątku PM 2011? Sporo tu nas żonek 2011 [/QUOTE]


(nie) dziękuje

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez madziusia222 Pokaż wiadomość
dlatego ja też wolę w paszczy haha wiem że nie zasnę

o matko ale się wtedy udałam

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------



piszesz że rok się sgtaracie ale tak naprawdę jak rzadko się widujecie to łatwo ominąc dni płodne, więc to może byc powód. tak więc trzymam kciuki za postojowe męża
dlatego tak bardzo tego nie przeżywam gorzej jak po postojowym sie nie uda
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.