Wszystko o Avonie - Część II - Strona 231 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-17, 13:54   #6901
Nicolette5
Raczkowanie
 
Avatar Nicolette5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 409
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Agaciskos Pokaż wiadomość
Jeżeli mam dysortografię to nim coś wyśle to wrzucam do worda, albo instaluje firefoxa, który sam podkreśla błędy.
Milej nie potrafiłam zwrócić uwagi. Wydaje mi się, ze żaden papierek nie powinien zwalniać z pisania ,,leprze"

Kobieto!
Zapoznaj się przede wszystkim z regulaminem tego Forum i jeśli tak Ci to przeszkadza, to z całym szacunkiem, ale może, powinnaś wypowiadać się na innym wątku, a nie zakłócać spokój i przemiłą atmosferę, która tu panowała, zanim zabrałaś głos.
Nas nie interesuje, co Tobie się wydaje.
Przepraszam, ale musiałam Ci to powiedzieć.
__________________
"Kiedy umiera mężczyzna, ostatnie co przestaje się ruszać to serce. Kiedy umiera kobieta - język."






Nicolette5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 13:56   #6902
Nicolette5
Raczkowanie
 
Avatar Nicolette5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 409
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Agaciskos Pokaż wiadomość
Tak, tak.
Że mam mniej postów i ze jestem młodsza
Nie mówię o literówkach. Mówię o ewidentnych błędach. Jeżeli Wam to nie przeszkadza to tylko powodzenia życzę

A wiecie rze jak człowiek siem napatszy na błendy to potem pszyswaja takom wersje pisowni?

Jeszcze raz powtarzam: ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM. Jeśli go nie akceptujesz, to niestety, nie ma tu dla Ciebie miejsca.
__________________
"Kiedy umiera mężczyzna, ostatnie co przestaje się ruszać to serce. Kiedy umiera kobieta - język."






Nicolette5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 14:00   #6903
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

wtrącając swoje trzy grosze polecę osobom przewrażliwionym na punkcie literówek i błędów żeby poczytały sprawozdania z laboratoriów moich kolegów ;-) no ale cóż, uczelnia techniczna... a dopóki nie masz problemów ze zrozumieniem treści to nie ma czego się czepiać. literówki i uwstecznianie się przez pisanie głównie na komputerze robi swoje. w życiu nie miałam problemów z ortografią (efekt bycia molem książkowym) ale coraz częściej popełniam rzeczy tak piękne jak jusz (chodzi o już, rzecz jasna).

a do rzeczy, to byłam dziś z parasolką w motylki na sporym wietrze i w końcu ją złożyłam, ale muszę pochwalić avon, naprawdę lepsza od tej w kropki czy tej z oferty logo (też w kropki).
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 14:01   #6904
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Agaciskos Pokaż wiadomość
Majula kobieto ile ty masz lat?
Może zamiast w kosmetyki, lepiej będzie jak zainwestujesz w dobry słownik ortograficzny?
wybaczcie, ale nie mogłam się powstrzymać.
Wybaczymy, ale na następny raz niektórzy z nas woleliby, żebyś się jednak powstrzymała...

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość
Majula już kiedyś pisała że ma dysortografie czy dyslekcje ( nie pamiętam ale w każdym razie ma problemy z ortografią) kto jest dłużej na tym forum to wie
właśnie... Majula nam wszystko powiedziała, więc po co kolejne zwracanie uwagi?

Cytat:
Napisane przez Agaciskos Pokaż wiadomość
Jeżeli mam dysortografię to nim coś wyśle to wrzucam do worda, albo instaluje firefoxa, który sam podkreśla błędy.
Milej nie potrafiłam zwrócić uwagi. Wydaje mi się, ze żaden papierek nie powinien zwalniać z pisania ,,leprze"
Można, można...
Ale też żadne błędy nie zwalniają od tego, żeby przestrzegać regulaminu

Cytat:
Napisane przez Agaciskos Pokaż wiadomość
A dlaczego wiek ma tu coś do gadania?
Chyba lepiej, zeby ktoś jej tutaj zwracał uwagę niż np w pracy, nie?
Nie, w pracy po prostu wezmą pod uwagę to, że ktoś ma problemy z ortografią i tyle....

Przepraszam, że się wtrąciłam w tę dyskusję, ale nie lubię kiedy się takie rzeczy wytyka.

Agaciskos - też mnie denerwują błędy, ale jeśli wiem, że dana osoba ma problemy z ortografią, to po prostu staram się nie zwracać na to uwagi...
i tyle

Przesyłam serdeczne pozdrowionka

I pytanie odnośnie Avonu :
po ilu użyciach płatków peelingujących zobaczyłyście znaczną poprawę Waszych stópek?
Ja mam minimalnie twardą skórę na piętach, używałm ich ze dwa razy,ale na razie rezultatów nie widzę
Wiem, że dwa razy to bardzo malutko,ale chcę się nastawić, kiedy zobaczę poprawę
A i jeszcze jedno pytanko: jak się spisuje ten krem kawowy do stóp?
Czy zapach jest bardzo intensywny? Bo ja za kawą nie przepadam :|

I teraz kilka słów w sprawie odpowiedzi Avonu na zażalenia na braki...
W odpowiedzi Avonu były takie słowa:
"Ponadto, co ważniejsze, możemy zagwarantować naszym Konsultantkom, że otrzymają kosmetyk wyprodukowany niedawno, z długim terminem przydatności do użycia"
Hmmm.......Jeśli w ogóle otrzymają

POZDROWIONKA!!!
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 14:06   #6905
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Nie wiem czy już była (przyznaję się bez bicia nie szukałam), ale daję fotkę kolczyka Maeve (czy jak to się pisze). W każdym bądź razie proszę bardzo:
kolczyk maeve.jpgkolczyk maeve2.jpgkolczyk maeve3.jpg
No
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 14:07   #6906
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
I teraz kilka słów w sprawie odpowiedzi Avonu na zażalenia na braki...
W odpowiedzi Avonu były takie słowa:
"Ponadto, co ważniejsze, możemy zagwarantować naszym Konsultantkom, że otrzymają kosmetyk wyprodukowany niedawno, z długim terminem przydatności do użycia"
Hmmm.......Jeśli w ogóle otrzymają

POZDROWIONKA!!!
Nie no, super!!!! Dostaniesz kosmetyk wyprodukowany za tydzień na który czekasz dwa miesiące. Rzeczywiście fajowo!!! I możesz go używać do marca 2010, a nie do stycznia 2010! No to rzeczywiście się opłaca
Selina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 14:11   #6907
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Agaciskos Pokaż wiadomość
Jeżeli mam dysortografię to nim coś wyśle to wrzucam do worda, albo instaluje firefoxa, który sam podkreśla błędy.
Milej nie potrafiłam zwrócić uwagi. Wydaje mi się, ze żaden papierek nie powinien zwalniać z pisania ,,leprze"
Tak? Wyjątków od trzymania się regulaminu też raczej nie ma więc weź to pod uwagę
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-17, 14:14   #6908
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Agaciskos Pokaż wiadomość
Uważam, ze nie złamałam regulaminu.
Nie wyzwałam dziewczyny.
Zapytałam się ile ma lat, ze jest w stanie robić takie błędy.
Z regulaminem chętnie się zapoznam.

I jeszcze jedno. Jeżeli bedziecie teolerowac takie błędy to ludzie będą je wiecznie popełniać. Nieważne, ze jesteśmy w internecie.
Może lepiej raz komuś przygadać. Chociaż zrobi mu się głupio i następnym razem będzie sprawdzał swoją pisownię.
naprawde jestes uparta. a regulamin powinnas przeczytac zanim zaczelas pisac na forum.
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 14:15   #6909
anisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 201
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

WY SIE KŁÓCICIE A JA NADAL NIE WIEM!!!
PROSZE wAS.... powiedzcie w którym katalogu była torba w cetki/panterkę z pomponami czy coś w tym stylu. strasznie mi sie spodobała, czy jest jeszcze mozlwiosć zamówienia jej???
anisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 14:15   #6910
Agaciskos
Raczkowanie
 
Avatar Agaciskos
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 177
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Uważam, ze nie złamałam regulaminu.
Nie wyzwałam dziewczyny.
Zapytałam się ile ma lat, ze jest w stanie robić takie błędy.
Z regulaminem chętnie się zapoznam.

I jeszcze jedno. Jeżeli bedziecie teolerowac takie błędy to ludzie będą je wiecznie popełniać. Nieważne, ze jesteśmy w internecie.
Może lepiej raz komuś przygadać. Chociaż zrobi mu się głupio i następnym razem będzie sprawdzał swoją pisownię.
Agaciskos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 14:17   #6911
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez anisia Pokaż wiadomość
WY SIE KŁÓCICIE A JA NADAL NIE WIEM!!!
PROSZE wAS.... powiedzcie w którym katalogu była torba w cetki/panterkę z pomponami czy coś w tym stylu. strasznie mi sie spodobała, czy jest jeszcze mozlwiosć zamówienia jej???
Kojarze coś takiego, ale niestety nie jestem w stanie Ci pomóc z uwagi na to iż w aktualnych katalogach jej nie ma. Może będzie jeszcze kiedyś w ofercie netto bądź internetowej
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-17, 14:27   #6912
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Agaciskos Pokaż wiadomość
Uważam, ze nie złamałam regulaminu.
Nie wyzwałam dziewczyny.
Zapytałam się ile ma lat, ze jest w stanie robić takie błędy.
Z regulaminem chętnie się zapoznam.

I jeszcze jedno. Jeżeli bedziecie teolerowac takie błędy to ludzie będą je wiecznie popełniać. Nieważne, ze jesteśmy w internecie.
Może lepiej raz komuś przygadać. Chociaż zrobi mu się głupio i następnym razem będzie sprawdzał swoją pisownię.
ale złamaniem regulaminu jest nie tylko wyzywanie użytkowników, ale też wytykanie popełnionych przez nich błędów. a poza tym tak długo tu jesteś, i jeszcze nie czytałaś regulaminu ?? dziwne... poza tym Majula się stara, czasem zdarza jej się jakiś błąd popełnić, ale ona nie robi tego celowo, więc nie rozumiem o co ta cała afera ...

a wracając do tematu, dostałam dzisiaj paczke dla siebie tylko szampon kokos/banan zapach cudowny i rozświetlająco-nawilżający krem na dzień dobrze, że dla mnie, bo dali mi w roztarganym opakowaniu bede musiała im stosownego maila chyba napisać, bo to nie jest pierwszy raz
z K05 chyba wezmę extremalnie wydłużający tusz do rzęs PLUM bo uznałam, że ten promienny błyszczyk to strata pieniędzy, skoro on ma taką małą pojemność
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 14:27   #6913
Nicolette5
Raczkowanie
 
Avatar Nicolette5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 409
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Agaciskos Pokaż wiadomość
Uważam, ze nie złamałam regulaminu.
Nie wyzwałam dziewczyny.
Zapytałam się ile ma lat, ze jest w stanie robić takie błędy.
Z regulaminem chętnie się zapoznam.

I jeszcze jedno. Jeżeli bedziecie teolerowac takie błędy to ludzie będą je wiecznie popełniać. Nieważne, ze jesteśmy w internecie.
Może lepiej raz komuś przygadać. Chociaż zrobi mu się głupio i następnym razem będzie sprawdzał swoją pisownię.
A za kogo Ty się uważasz, że przypisujesz sobie prawo zwracania uwagi na czyjeś błędy? Jak mogłaś powiedzieć dziewczynie, żeby zamiast w kosmetyki, zainwestowała w słownik ortograficzny? Myślisz, że jesteś ideałem, a w Twojej pisowni zauważyłam błędy interpunkcyjne. Zanim kogoś "obrzucisz błotem" zastanów sie 10 razy, bo nikt nie jest idealny.

Co stanie się, jeśli nie zastosujesz się do tego regulaminu?
  • Możesz liczyć na alienację; Nikt nie lubi czepialskich, agresywnych osób... U nas zwanych trollami.
  • Przy uporczywym i stałym dokuczaniu uczestniczkom dyskusji możesz liczyć na to, że zwrócisz na siebie uwagę administratorów.
  • Admin lub moderator może usuwać Twoje posty lub odebrać w ogóle dostęp do forum.
  • BANa otrzymują u nas osoby. Czyli jeśli masz zarejestrowanych kilka nicków, BANa otrzymają wszystkie korzystające z tego samego komputera.
__________________
"Kiedy umiera mężczyzna, ostatnie co przestaje się ruszać to serce. Kiedy umiera kobieta - język."






Nicolette5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 14:29   #6914
didulka_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 87
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

nutka85 zapach tego kremu do stop nie jest intensywny w tubce jest mocniejszy niz na stopach... taki delikatny kawowy zapach ale intensywny nie jest...
ja i moja mama jestesmy z niego bardzo zadowolone


agness86 sliczne kolczyki... moze sie na nie skusze w 06 bo teraz juz spori chce wziac
didulka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 14:30   #6915
Agaciskos
Raczkowanie
 
Avatar Agaciskos
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 177
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

O mój Boże... to już poprosze tego bana ;]
Agaciskos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 14:34   #6916
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
ja mam te brązowo-beżowe BRONZE SANDS i bardzo je lubię. błyszczące drobinki są naprawdę mikrodrobne, nie widać ich za bardzo gołym okiem, cień po prostu bardzo ładnie, delikatnie lśni - nie jest to taki typowy brokat. dobrze się rozprowadzają (zwłaszcza pędzelkiem, nie przepadam za aplikatorami) , u mnie nie zbierają się w zgięciach powiek (ale to też zasługa nakładania pędzelkiem), w sumie to jedne z moich ulubionych cieni.

teraz sama chcę sobie zamówić GOLDEN SANDS, bo wycofują

poniżej cienie w pudełeczku i kolor na dłoni - beżowe są bardzo jaśniutkie, świetne do refleksów i rozprowadzenia pod łukiem brwiowym



edit: oczywiście kolor na fotkach jest trochę bardziej "zielony" z powodu sztucznego światła i braku słońca za oknem ale mam nadzieję i tak pomogłam
no i jak zmniejszałam zdjęcie w photoshopie, to nie mogłam sie zmusić do wycięcia ze zdjęcia Tygryska położyłam te cienie tak byle jak na biurku, a dopiero na kompie zobaczyłam, jak fajnie mi Tygrysek na te cienie patrzy

Dziekuje za odpowiedz i fotki A wiec kupie je a co
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 14:38   #6917
Nicolette5
Raczkowanie
 
Avatar Nicolette5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 409
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Poison27 Nie pożałujesz, naprawdę będziesz zadowolona
__________________
"Kiedy umiera mężczyzna, ostatnie co przestaje się ruszać to serce. Kiedy umiera kobieta - język."






Nicolette5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 14:50   #6918
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy już była (przyznaję się bez bicia nie szukałam), ale daję fotkę kolczyka Maeve (czy jak to się pisze). W każdym bądź razie proszę bardzo:
Załącznik 834687Załącznik 834688Załącznik 834689
No
Agness dzięki za fotki, kolczyki kusząco się prezentują-pomyśle o nich w kat 6.

Przysłuchiwałam się Waszym kłótniom i uważam, że Majulce należy się szacunek, ponieważ nikt nie jest doskonały we wszystkim co robi, gdyż każdy jest tylko człowiekiem i ma swoje słabostki. Pozatym uważam Aqaciskos, że skoro dziewczyny wyjaśniły Ci sytuacje Majulki - powinnaś to uszanować i nie powinnaś prowokować do awantury. Wiele osób, które często goszczą na tym forum wiedzą, jak wspaniałą i pomocną osobą jest Majulka, wielokrotnie doradza w opinii kosmetyków-bo temu celowi służy właśnie to forum. Nie mam zamiaru nikogo urazić, jedynie uważam, że każdego należy traktować tak jak chciało by się samemu być traktowanym przez inne osoby. Więcej poszanowania innych, wrażliwości i spokoju wskazane jest każdemu.

Nie kłóćcie się już dziewczyny, to tylko niszczy atmosferę na tym wątku-a chyba nikomu na tym ni zależy
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 14:58   #6919
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
Kojarze coś takiego, ale niestety nie jestem w stanie Ci pomóc z uwagi na to iż w aktualnych katalogach jej nie ma. Może będzie jeszcze kiedyś w ofercie netto bądź internetowej
A ja nie kojarze Hymmm..

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy już była (przyznaję się bez bicia nie szukałam), ale daję fotkę kolczyka Maeve (czy jak to się pisze). W każdym bądź razie proszę bardzo:
Załącznik 834687Załącznik 834688Załącznik 834689
No
A dla mnie kolczyki jednak nie przypadły do gustu..w katalogu wyglądają ciut ładniej,sa jaśniejsze takie bardziej kryształowe,przezroczyste .Chyba że to wina aparatu i że fotka była tobiona w ciemnym pomieszczeniu Musze je oblukać na żywo w coku jeszcze

W ostatniej paczece zamawiałam z wyprzedaży coś tam z mlekiem i miodem..otwieram paczke a tu kosmetyk do połowy oblepiony zaschniętym kosmetykiem.Pod wieczkiem też była zaschnięta maź. W paczce się to nie zrobiło bo byłyby inne kosmetyki tym umazane. Wziełam pod światło kosmetyk sprawdzić czy dużo ubyło ale na szczęście było ok..bo jak miałabym dać klientce połowe produktu ?:| Zresztą jak można wrzucić do paczki kosmetyk umazany swą zawartością
Napisze im meila z zażaleniem fakt troche p oczasie ale wcześniej jakoś zapomniałam...
__________________

paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-17, 15:05   #6920
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Agaciskos Pokaż wiadomość
Tak, tak.
Że mam mniej postów i ze jestem młodsza
Nie mówię o literówkach. Mówię o ewidentnych błędach. Jeżeli Wam to nie przeszkadza to tylko powodzenia życzę

A wiecie rze jak człowiek siem napatszy na błendy to potem pszyswaja takom wersje pisowni?
Cytat:
Napisane przez Agaciskos Pokaż wiadomość
Majula kobieto ile ty masz lat?
Może zamiast w kosmetyki, lepiej będzie jak zainwestujesz w dobry słownik ortograficzny?
wybaczcie, ale nie mogłam się powstrzymać.
To może ja się wypowiem mam dysorografie od małego nic na to nie poradze że robie błędy ortograficzne nie jest to moja wina i jeśli to komuś przeszkadza to mi jest bardzo przykro, wiesz mi że nie jest to miłe jak sie slyszy tego typu uwagi pod swoim adresem a pozatym to mam na to zaswiadczenie, że mam dysortografie i wszedzie mi to uznaja w pracy na studiach i w szkole i mialam nadzieje ze nie bedzie juz tego tematu i to nie jest za mile ale coz jakos to przezyje, i nie bierz tego do siebie poprostu sa takie choroby jak dysorografia )robie bledow ortograficznych mimo znajomosci pisowni jest to poprostu silniejsze od czlowieka ) moj dziadek tez ma dysorografie znam np lekarzy z dysortografia
P.S bede uzywac Worda aby poprawial moje błędy a i mam taka cichutką nadzieje że ten temat się nie powtórzy





a teraz wszystkim dziewczynom BARDZO ale to bardzo dziekuje za wsparcie i mile slowa oraz o tym ze pamietaly o mojej dysortografii i mam nadzieje ze to zakonczy ten temat
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 15:05   #6921
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

dziewczyny ile pojemnościowo jest tego nowego błyszczyka??? bo na skanie nie dowidze- 6 czy 8 ml?????
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 15:08   #6922
Nicolette5
Raczkowanie
 
Avatar Nicolette5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 409
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

paulinkosia Nie dawno mi przysłali mleko Sake bez srebrnej osłonki. Na szczęście nie dużo się wylało i "ucierpiała" tylko faktura. Od razu zadzwoniłam, przeprosili i dołączyli bezpłatnie nowy kosmetyk do kolejnego zamówienia. Trzeba wszystko im "meldować", niech pakują paczki ostrożnie, a nie rzucają jak leci
__________________
"Kiedy umiera mężczyzna, ostatnie co przestaje się ruszać to serce. Kiedy umiera kobieta - język."






Nicolette5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 15:11   #6923
aniamik
Raczkowanie
 
Avatar aniamik
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Jakby któras Wiazazanka chiala, to moge wrzucic fotki letniej torby i letniego kapelusza
aniamik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 15:11   #6924
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
dziewczyny ile pojemnościowo jest tego nowego błyszczyka??? bo na skanie nie dowidze- 6 czy 8 ml?????
jesli chodzi o ten nowy wprowadzony w 5 to ma 6ml
-Promienny Blyszczyk do Ust
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 15:15   #6925
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
jesli chodzi o ten nowy wprowadzony w 5 to ma 6ml
-Promienny Blyszczyk do Ust
acha dzięki Majulko za odpowiedz
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 15:24   #6926
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
I pytanie odnośnie Avonu :
po ilu użyciach płatków peelingujących zobaczyłyście znaczną poprawę Waszych stópek?
Ja mam minimalnie twardą skórę na piętach, używałm ich ze dwa razy,ale na razie rezultatów nie widzę
Wiem, że dwa razy to bardzo malutko,ale chcę się nastawić, kiedy zobaczę poprawę

POZDROWIONKA!!!

no właśnie ja też użyłam dopiero dwa razy i narazie nie ma poprawy, ale poczekamy zobaczymy


a i mam pytanie może któraś z Was miała suszarke REMINGTONA co jest w katalogu 5? bo pamiętam, że rok temu też była taka promocja interesuje mnie przede wszystkim czy się szybko nie psuje, kabel nie przełamuje (bo ja już mam takiego pecha z tymi suszarkami )
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 15:25   #6927
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Za namową koleżanki zamówiłam z 4 maseczke z sake i ryżem peel-off. Faktycznie mocno się przyczepia do buzi i trzeba trochę się siłować. Efekty są super! Moja buzia super gładziutka

Ponadto zakochałam się w kremie do skórek i odżywce Strong Results (boski zapach , pisałam już o nim wcześniej, używam wszędzie gdzie się da i kiedy się da, super szybko wysycha, paznokcie po jej użyciu są odrobine zmatowione, powoli dostrzegam jej działanie )

---
A właśnie. Który z kremów do stóp z FW zamówić, żeby zmiękczyć skórę? Bardzo dużo chodzę ostatnio i zrobiła się twarda ;(
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 15:29   #6928
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Zrobiłam w innym świetle tego kolczyka. Proszę: Załącznik 834864
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 15:32   #6929
drum_girl
Raczkowanie
 
Avatar drum_girl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z połamanego świata
Wiadomości: 163
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Ja tylko sugeruje,ze warto wziac pod uwage kazdy aspekt, takze nieucziwosc klientki
Przede wszystkim zobaczylabym buteleczke, jesli bedzie pekniecie czy jakas wada to reklamowalabym, jesli nie, to trudno uwierzyc,ze dezodorant sam sie wylal
Moze atomizer byl niedokrecony do konca?


tak tak wiem ale to moja bardzo dobra znajoma wiec nie sadze zeby cos krecila
__________________
DNB CAŁY CZAS!!!
drum_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 15:39   #6930
Nicolette5
Raczkowanie
 
Avatar Nicolette5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 409
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez _Lina Pokaż wiadomość
no właśnie ja też użyłam dopiero dwa razy i narazie nie ma poprawy, ale poczekamy zobaczymy


a i mam pytanie może któraś z Was miała suszarke REMINGTONA co jest w katalogu 5? bo pamiętam, że rok temu też była taka promocja interesuje mnie przede wszystkim czy się szybko nie psuje, kabel nie przełamuje (bo ja już mam takiego pecha z tymi suszarkami )
Mam tę suszarkę, kupiłam w zeszłym roku i jestem z niej bardzo zadowolona. Co prawda używam od święta, ale działa bez zarzutu (kabel jest w nienaruszonym stanie). Możesz śmiało kupić, tym bardziej, że jest na gwarancji i w każdej chwili możesz zwrócić
__________________
"Kiedy umiera mężczyzna, ostatnie co przestaje się ruszać to serce. Kiedy umiera kobieta - język."






Nicolette5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.