Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł powinna mieć III część naszego wątku?
Trzeci wątek nam już leci, coraz większe nasze dzieci 7 11,86%
Czy to chłopiec, czy dziewczynka, każda z nas chce córcię, synka 0 0%
Trymestr pierwszy, drugi, trzeci, już za chwilę będą dzieci 0 0%
Już nam pięknie rosną brzusie, to wrześniowo-październikowe są mamusie 8 13,56%
Były kropki, są dzidziusie, a mamusiom rosną brzusie 13 22,03%
Idzie wiosna, rosną brzusie, a w nich piękne są dzidziusie 4 6,78%
Idzie wiosna, rosną brzusie, a w nich ukochane dzidziusie 0 0%
Choć dzieciaczki takie małe, serca mają nasze całe 3 5,08%
Rosną, rosną dumne mamy, na dzieciaczki już czekamy 0 0%
Już nie fasolki, a dzieciaki, są dziewczynki i chłopaki 0 0%
Każda mama wiedzieć chce, co tam w brzuchu chowa się 5 8,47%
W brzuchu dziecię sobie fika, u mamy z września lub października 1 1,69%
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. III 18 30,51%
Głosujący: 59. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-26, 12:03   #1141
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez johannka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamusie w ten piekny sloneczny dzien,
Nadrobie was pózniej, bo moj maly rozkoszniaczek, ma dzisiaj humor wysmienity i tylko by sie bawil...
udanej zabawy szczerze to nie mogę się doczekać kiedy ja z moim dzieckiem będę się bawić...

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Diorisha Pokaż wiadomość
Naszło mnie na zupkę chińską a właściwie polską Amino-grzybową w wersji krem- po dodaniu kawałka serka topionego Jupi ! dostarczyłam mega odżywczego i zdrowego pożywienia Ale chyba jak zjem od czasu do czasu to nie zacznę świecić ?

Bardzo mi się podoba imię Krzysztof Niestety w najbliższej rodzinie męża już jeden Krzyś jest.Dla mnie by to w ogóle nie przeszkadzało tym bardziej,że kontakt jest sporadyczny ale mąż nie chce i koniec.
Więc jeśli będzie chłopak to będzie się nazywał Jędruś .
ja też sobie czasem pozwalam i jeszcze nie świecę

Krzysztof ale mój były ma tak na imię więc odpadło w przedbiegach
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:06   #1142
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
a miala ktoras z was moze taki przewijak?? moja kolezanka miala takie cos podobne w lazience i musze stwierdzic ze wydalo mi sie to bardzo funkcjonalne i praktyczne... fakt troche miejsca zabiera ale jakos bardziej mnie przekonuje niz tylko taka nakladka na komode...


http://allegro.pl/ceba-zestaw-kapiel...050478474.html
dla mnie wywalenie pieniedzy w bloto. sama mam mikroskopijna lazienke, gdzie z ledwoscia miesza sie dwie osoby i to jeszcze jak stoja jedna za druga ale mialam zwykla wanienke i zwykly przewijak na lozeczko ktory tez mi sluzyl do poki nie zmienilam mlodej lozka na wieksze czyli jakies 2 lata. a ta wanienka w tym przewijaku jest malutenka.

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
Leon fajnie


też zwróciłam na to uwagę, my mamy mikroskopijną łazienkę, w pokoju na łóżku stawiać łazienkę toż to kręgosłup pęknie pomijając ewentualne zachlapanie materacano i jak jedna osoba kąpie, bo może tak się zdarzyć takie urządzonko wydaje mi się praktyczne
dlatego ja mialam stojak pod wanienke i normalnie kapalam mloda w sypialni, chyc na przewijak i po sprawie.
zreszta teraz, gdy w sypialni na cala sciane walnelam szafe do zabudowy, to nie ma szans zeby pomiescic i ten gadzet. wystarczy ze musze upchnac lozko mlodej, lozeczko i jakas komode, a pokoj wcale nie jest maly, bo ma z jakies 12 m2, tyle ze przez ta szafe zmniejszylo mi sie pole do popisu :/

Cytat:
Napisane przez emisko86 Pokaż wiadomość
To jest prawda! podobno im więcej włosów tym kobieta ma większą zgagę! zarówno moja siostra, jak i przyjaciółka tam miały!chłopaki urodzili się z burzą włosów! a im przez cała ciąże zgaga towarzyszyla!
moja mloda miala mega czupryne, a zgagi w ciazy nie uswiadczylam.

co do kolderek i spiworkow, baldachimow i innych baldachim, zbedna rzecz, kurzolap i wkurzyciel matek i ojcow kolderka u nas uzywana jak mloda miala z 1,5 roku, wczesniej pod kocykiem kimala i bylo ok. kolderka jak dla mnie za sztywna i za gruba, wieksze ryzyko wkopania sie dziecka pod nia. poduszke zaczelam uzywac jak mloda dwa lata skonczyla. wiec lezalo to to tyle czasu i sie kurzylo spiworki tez u nas sie nie sprawdzily, mloda wscieklizny dostawala a i wydawalo mi sie zawsze ze marzla. no i rozek posluzyl nam moze z tydzien i poszedl w odstawke.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:08   #1143
rubinka25
Rozeznanie
 
Avatar rubinka25
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 685
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Zaczęłam Was nadrabiać, ale widzę, że ja nadrabiam 1 stronę a Wy dodajecie 1 stronę, więc olałam to, bo inaczej nigdy nie nadgonię.

Byłam dziś na badaniach. Miałam skierowanie od prywatnego, więc były płatne. Po Waszych postach wywnioskowałam, że 200 zł mi powinno wystarczyć. I co? Zapłaciłam 294,22 zł. Masakra! Nie byłam aż tak przygotowana finansowo, a że nie można płacić kartą to jak głupia musiałam latać po mieście do bankomatu i kasę donosić.

Do tego trafiłam na jakąś paskudną pigułę, która nie umie się wbijać w żyły. Ja zawsze mam problem z żyłami, bo są bardzo cienkie i ich prawie nie widać. No ale skoro piguła w laboratorium wkłuwa się na co dzień to chyba wie jak to robić. Zaczęła mnie kłuć i merdać mi tą igłą pod skórą i nic. W końcu wbiła się w żyłę na przedramieniu. Krew w końcu poleciała, ale ciekła kropelka po kropelce. No i oczywiście mam teraz siniaka o średnicy ok. 6 cm i całe przedramię mnie boli.
__________________
14.09.2013 Filipek

01.02.2016
Leoś
rubinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:09   #1144
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
dla mnie wywalenie pieniedzy w bloto. sama mam mikroskopijna lazienke, gdzie z ledwoscia miesza sie dwie osoby i to jeszcze jak stoja jedna za druga ale mialam zwykla wanienke i zwykly przewijak na lozeczko ktory tez mi sluzyl do poki nie zmienilam mlodej lozka na wieksze czyli jakies 2 lata. a ta wanienka w tym przewijaku jest malutenka.

dlatego ja mialam stojak pod wanienke i normalnie kapalam mloda w sypialni, chyc na przewijak i po sprawie.
zreszta teraz, gdy w sypialni na cala sciane walnelam szafe do zabudowy, to nie ma szans zeby pomiescic i ten gadzet. wystarczy ze musze upchnac lozko mlodej, lozeczko i jakas komode, a pokoj wcale nie jest maly, bo ma z jakies 12 m2, tyle ze przez ta szafe zmniejszylo mi sie pole do popisu :/


moja mloda miala mega czupryne, a zgagi w ciazy nie uswiadczylam.

co do kolderek i spiworkow, baldachimow i innych baldachim, zbedna rzecz, kurzolap i wkurzyciel matek i ojcow kolderka u nas uzywana jak mloda miala z 1,5 roku, wczesniej pod kocykiem kimala i bylo ok. kolderka jak dla mnie za sztywna i za gruba, wieksze ryzyko wkopania sie dziecka pod nia. poduszke zaczelam uzywac jak mloda dwa lata skonczyla. wiec lezalo to to tyle czasu i sie kurzylo spiworki tez u nas sie nie sprawdzily, mloda wscieklizny dostawala a i wydawalo mi sie zawsze ze marzla. no i rozek posluzyl nam moze z tydzien i poszedl w odstawke.
jak dobrze, że są tu doświadczone mamy... bo ja bym się nabrała na wiele rzeczy przy zakupie wyprawki
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:11   #1145
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

co do dwoch imion, dla mnie zbednosc, chociaz oboje z tz mamy. tzn u mojego tz historia taka ze jest slawomir maciej, nie wiem co jego rodzicom odbilo ale od malego mowia do niego maciek, wiec na kiego wala bylo dawac slawek? tylko problem przy przysiedze mialam, bo on dla mnie tez maciej i to na tyle sie przyjelo ze kiedys jego matka odbierajac telefon i slyszac ze chca ze slawkiem rozmawiac, powiedziala ze taki tu nei mieszka jak dla mnie dwa imiona to tylko problem przy formalnosciach.
Blanka ma jedno i drugie tez bedzie mialo jedno, chyba ze bedzie to chlopak, to ewentualnie mysle nad tym by na drugie dac Arkadiusz po moim zmarlym bracie. chociaz nie wiem czy to przejdzie.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:11   #1146
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez rubinka25 Pokaż wiadomość
Zaczęłam Was nadrabiać, ale widzę, że ja nadrabiam 1 stronę a Wy dodajecie 1 stronę, więc olałam to, bo inaczej nigdy nie nadgonię.

Byłam dziś na badaniach. Miałam skierowanie od prywatnego, więc były płatne. Po Waszych postach wywnioskowałam, że 200 zł mi powinno wystarczyć. I co? Zapłaciłam 294,22 zł. Masakra! Nie byłam aż tak przygotowana finansowo, a że nie można płacić kartą to jak głupia musiałam latać po mieście do bankomatu i kasę donosić.

Do tego trafiłam na jakąś paskudną pigułę, która nie umie się wbijać w żyły. Ja zawsze mam problem z żyłami, bo są bardzo cienkie i ich prawie nie widać. No ale skoro piguła w laboratorium wkłuwa się na co dzień to chyba wie jak to robić. Zaczęła mnie kłuć i merdać mi tą igłą pod skórą i nic. W końcu wbiła się w żyłę na przedramieniu. Krew w końcu poleciała, ale ciekła kropelka po kropelce. No i oczywiście mam teraz siniaka o średnicy ok. 6 cm i całe przedramię mnie boli.
dlatego właśnie chodzę na NFZ do szpitala, bo jak zaczną się częstsze badania to bym nie wyrobiła..

bardzo Ci współczuję, sama mam do dziś siniaka (a badania miałąm tydzień temu w pon) niestety nie od złego wkłucia a od mojej wrażliwości skóry.. mama tez tak miała..

nie pozostaje mi nic innego jak dać Ci emotkę bo nie mogę nic więcej..
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:14   #1147
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
i bez problemu się zgodził? (też mam taki niecny plan żeby jak wejdę zapytać - boję się, bo chodzę na NFZ a Ci różne mają jazdy)
A to lekarz ma się ZGADZAĆ, czy Tż może wejść? No bez jaj.

Mój lekarz jak mnie usadził na fotelu to powiedział do Tżta : "Proszę bardzo, pan sobie stanie z tej strony fotela, a ja z tej. Żeby nie było, że ja więcej widzę, niż Pan!"
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 12:15   #1148
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cześć
Byłam dzisiaj na wizycie. I wszystko jest ok. Wyniki badań usg genetycznego wporządku. Dzidzia ma 58mm. Ginka dała mi 3 zdjęcia, ale słabej jakości. W ogóle Maleństwo nie chciało sobie zrobić zdjęcia, strasznie się ruszało i trzymało rączki na główce
Ale jestem w nim zakochana Nie mogę się doczekać jak już będzie z nami

Ogólnie ta wizyta nie umywa się do wczorajszej. Ginka była miła i wszystko powiedziała gdzie co jest: oczka, buźka, serduszko...
A wczorajszy doktor... brak słów

Teraz ponadrabiam 5 stron dzisiejszych
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:16   #1149
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez rubinka25 Pokaż wiadomość
Zaczęłam Was nadrabiać, ale widzę, że ja nadrabiam 1 stronę a Wy dodajecie 1 stronę, więc olałam to, bo inaczej nigdy nie nadgonię.

Byłam dziś na badaniach. Miałam skierowanie od prywatnego, więc były płatne. Po Waszych postach wywnioskowałam, że 200 zł mi powinno wystarczyć. I co? Zapłaciłam 294,22 zł. Masakra! Nie byłam aż tak przygotowana finansowo, a że nie można płacić kartą to jak głupia musiałam latać po mieście do bankomatu i kasę donosić.
o kurcze faktycznie przegiecie! to co ty badalas ? albo jakas wyjatkowo drogie lab wybralas ja placilam chyba 220 o ile dobrze pamietam, robilam w diagnostyce.

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
dlatego właśnie chodzę na NFZ do szpitala, bo jak zaczną się częstsze badania to bym nie wyrobiła..

bardzo Ci współczuję, sama mam do dziś siniaka (a badania miałąm tydzień temu w pon) niestety nie od złego wkłucia a od mojej wrażliwości skóry.. mama tez tak miała..

nie pozostaje mi nic innego jak dać Ci emotkę bo nie mogę nic więcej..
co do tych badan, to teraz beda robione tylko morfologia i mocz, a to zaden wydatek. ewentualnie powtorka toxo jak ktos nie mial no i krzywa cukrowa, ale to tez zaden wydatek. na pierwszy rzut jest tylko tyle badan.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:17   #1150
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
mój D. powiedział, że nie chce patrzyć jak mi jakiś obcy facet wsadza COŚ do "mojej" i jeszcze tym rusza a ja leżę przed nim naga z otwartymi nogami
Bardzo dojrzałe podejście... Ile ma lat ? Pelnoletni facet ?
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:17   #1151
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 889
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
co do dwoch imion, dla mnie zbednosc, chociaz oboje z tz mamy. tzn u mojego tz historia taka ze jest slawomir maciej, nie wiem co jego rodzicom odbilo ale od malego mowia do niego maciek, wiec na kiego wala bylo dawac slawek? tylko problem przy przysiedze mialam, bo on dla mnie tez maciej i to na tyle sie przyjelo ze kiedys jego matka odbierajac telefon i slyszac ze chca ze slawkiem rozmawiac, powiedziala ze taki tu nei mieszka jak dla mnie dwa imiona to tylko problem przy formalnosciach.
Blanka ma jedno i drugie tez bedzie mialo jedno, chyba ze bedzie to chlopak, to ewentualnie mysle nad tym by na drugie dac Arkadiusz po moim zmarlym bracie. chociaz nie wiem czy to przejdzie.
I ja wychodzę z tego samego założenia i Natalka ma jedno imię.Drugie dziecko również będzie miało tylko jedno.
bajka doczytałaś co pisałam rano o badaniach na cukier ?
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 12:17   #1152
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość
A to lekarz ma się ZGADZAĆ, czy Tż może wejść? No bez jaj.

Mój lekarz jak mnie usadził na fotelu to powiedział do Tżta : "Proszę bardzo, pan sobie stanie z tej strony fotela, a ja z tej. Żeby nie było, że ja więcej widzę, niż Pan!"


Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Cześć
Byłam dzisiaj na wizycie. I wszystko jest ok. Wyniki badań usg genetycznego wporządku. Dzidzia ma 58mm. Ginka dała mi 3 zdjęcia, ale słabej jakości. W ogóle Maleństwo nie chciało sobie zrobić zdjęcia, strasznie się ruszało i trzymało rączki na główce
Ale jestem w nim zakochana Nie mogę się doczekać jak już będzie z nami

Ogólnie ta wizyta nie umywa się do wczorajszej. Ginka była miła i wszystko powiedziała gdzie co jest: oczka, buźka, serduszko...
A wczorajszy doktor... brak słów

Teraz ponadrabiam 5 stron dzisiejszych

58 mm
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:18   #1153
beatryszja4
Raczkowanie
 
Avatar beatryszja4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 66
Smile Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
W którym tygodniu miałaś robione te urocze zdjęcia ?
w 11 tygodniu
beatryszja4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:19   #1154
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość
Bardzo dojrzałe podejście... Ile ma lat ? Pelnoletni facet ?
hahaha niecałe 30
już mu przegadałam do rozumu, oczywiście wykręcił się tym, że żartował.. jasne jasne..
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:21   #1155
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
Tak więc jestem aktualnie w 11tyg i 5 dniu i ładnie się z Wami witam Aha, termin porodu mam na 11 września i w załączniku zdjęcie
Jaki on wielki!!! Gratulacje!
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:23   #1156
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez Diorisha Pokaż wiadomość
I ja wychodzę z tego samego założenia i Natalka ma jedno imię.Drugie dziecko również będzie miało tylko jedno.
bajka doczytałaś co pisałam rano o badaniach na cukier ?
doczytalam doczytalam, dziekuje kochana jest to dla mnie mega pocieszenie, chociaz i tak na ta krzywa pojde, zeby miec z glowy.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:24   #1157
brooter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 132
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
co do dwoch imion, dla mnie zbednosc, chociaz oboje z tz mamy. tzn u mojego tz historia taka ze jest slawomir maciej, nie wiem co jego rodzicom odbilo ale od malego mowia do niego maciek, wiec na kiego wala bylo dawac slawek? tylko problem przy przysiedze mialam, bo on dla mnie tez maciej i to na tyle sie przyjelo ze kiedys jego matka odbierajac telefon i slyszac ze chca ze slawkiem rozmawiac, powiedziala ze taki tu nei mieszka jak dla mnie dwa imiona to tylko problem przy formalnosciach.
Blanka ma jedno i drugie tez bedzie mialo jedno, chyba ze bedzie to chlopak, to ewentualnie mysle nad tym by na drugie dac Arkadiusz po moim zmarlym bracie. chociaz nie wiem czy to przejdzie.
też jestem tego samego zdania!!! i Dzieki Bogu moja mama też była.. mam dosc dlugie imie i nazwisko i jakbym miala jeszcze w tych wszystkich papierzyskach zawsze pisac drugie to bym skisla.. moj tata to np Waldemar Stanislaw i tez dlugie nazwisko- czasami krateczek brakuje:P
u nas tez zdecydowanie bedzie tylko jedno imie
brooter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:26   #1158
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

o matko wreszcie udało mi się was nadrobić, strasznie pędzicie
Kurcze tak wstawiacie zdjęcia waszych dzidziolków, piszecie jakie duże, a moja kruszyna tydzień temu miała 4,5 mm i lekarz mówił że bardzo wczesna ciąża, kolejną wizytę mam 07.03 i tak straaaasznie mi się ten czas ciągnie, wydaje mi się że to już wieczność minęła. Też bym chciała już zobaczyć takiego większego dziecia na USG

Co do imion to dla dziewczynki bardzo podoba mi się Zuzanna, Oliwia, Maja, a dla chłopca- trudniejsza sprawa bo za dużo mi się chyba podoba
__________________
Nasze małe cudo




Edytowane przez maomami
Czas edycji: 2013-02-26 o 12:27
maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:28   #1159
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez rubinka25 Pokaż wiadomość
Byłam dziś na badaniach. Miałam skierowanie od prywatnego, więc były płatne. Po Waszych postach wywnioskowałam, że 200 zł mi powinno wystarczyć. I co? Zapłaciłam 294,22 zł. Masakra! Nie byłam aż tak przygotowana finansowo, a że nie można płacić kartą to jak głupia musiałam latać po mieście do bankomatu i kasę donosić.

Do tego trafiłam na jakąś paskudną pigułę, która nie umie się wbijać w żyły. Ja zawsze mam problem z żyłami, bo są bardzo cienkie i ich prawie nie widać. No ale skoro piguła w laboratorium wkłuwa się na co dzień to chyba wie jak to robić. Zaczęła mnie kłuć i merdać mi tą igłą pod skórą i nic. W końcu wbiła się w żyłę na przedramieniu. Krew w końcu poleciała, ale ciekła kropelka po kropelce. No i oczywiście mam teraz siniaka o średnicy ok. 6 cm i całe przedramię mnie boli.
A co robiłaś, że tak skasowali?
Nie cierpię mieć pobieranej krwi...brr.. w ogóle an igły źle reaguje Za to uściskałabym kogoś, kto wymyślił próżniowe probówki - wpina się do igły, myk, i krew jest pobrana

Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość
A to lekarz ma się ZGADZAĆ, czy Tż może wejść? No bez jaj.

Mój lekarz jak mnie usadził na fotelu to powiedział do Tżta : "Proszę bardzo, pan sobie stanie z tej strony fotela, a ja z tej. Żeby nie było, że ja więcej widzę, niż Pan!"
Mojego ginka zapytała czy chce widzieć lepiej żonę, czy dziecia, bo nie ma jak go usadzić, żeby wszystko było widoczne... wybrał monitor z Kijanką

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Cześć
Byłam dzisiaj na wizycie. I wszystko jest ok. Wyniki badań usg genetycznego wporządku. Dzidzia ma 58mm. Ginka dała mi 3 zdjęcia, ale słabej jakości. W ogóle Maleństwo nie chciało sobie zrobić zdjęcia, strasznie się ruszało i trzymało rączki na główce
Ale jestem w nim zakochana Nie mogę się doczekać jak już będzie z nami

Ogólnie ta wizyta nie umywa się do wczorajszej. Ginka była miła i wszystko powiedziała gdzie co jest: oczka, buźka, serduszko...
A wczorajszy doktor... brak słów

Teraz ponadrabiam 5 stron dzisiejszych
Super wiadomości
I rozmiar też ładny Oby jak najwięcej normalnych i sympatycznych ginów dookoła.

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
hahaha niecałe 30
już mu przegadałam do rozumu, oczywiście wykręcił się tym, że żartował.. jasne jasne..
za głupie żarty...
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 12:29   #1160
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

mój D. dzwonił z pracy i cieszy się, że umówiłam się na jutro do gin, bo zdrowie moje i bąbla najważniejsze..

__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:33   #1161
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Susanna trzymam kciuki że bedzie wszystko ok
Maharet1092 leżaczek super sprawa ten który kupiłaś jest dobry jak dzieci sa małej a na dłużej super sprawdzają się te z fisher price Sa różne modele ja mam akurat taki(kupiony 3 lata temu) http://allegro.pl/fisher-price-lezac...024711051.html

Natala84 pomysłowe łóżeczko
Beatryszja4 piękne fotki
oj kurcze Witam wszystkich zaczęłam odpisywać na wsze wcześniejsze posty ale jak już przeczytam jedną strone to dochodzi mi następna i tak końca nie ma:P Zasypiam nad kompem , stos naczyń czeka i trzy prania;/ Mały śpi więc mam czas na prace a póki co to nadrabiam zaległości;/ Chciałabym byc na l4 żeby byc z wami na bieżąco a tak to kiszka do lipca daleko;/
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:36   #1162
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Wiecie, my mamy nazwisko z 4 liter więc długie imiona nie przeszkadzaja

Ja siedzę u lekarza :/ już 15 minut temu mialam wejść, a jeszcze jeden gość przede mną :/
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:39   #1163
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Wiecie, my mamy nazwisko z 4 liter więc długie imiona nie przeszkadzaja

Ja siedzę u lekarza :/ już 15 minut temu mialam wejść, a jeszcze jeden gość przede mną :/
trzymaj się
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:39   #1164
rubinka25
Rozeznanie
 
Avatar rubinka25
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 685
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
o kurcze faktycznie przegiecie! to co ty badalas ? albo jakas wyjatkowo drogie lab wybralas ja placilam chyba 220 o ile dobrze pamietam, robilam w diagnostyce.
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
A co robiłaś, że tak skasowali?
Nie cierpię mieć pobieranej krwi...brr.. w ogóle an igły źle reaguje Za to uściskałabym kogoś, kto wymyślił próżniowe probówki - wpina się do igły, myk, i krew jest pobrana

Ja też robiłam w diagnostyce. Miałam chyba 11 różnych badań na skierowaniu. Widzę na rachunku, że już sama grupa krwi i różyczka to prawie 100 zł. A reszta badań to chyba to co wszystkie: morfologia, mocz, glukoza, HCV, HIV, USR, TSH i Toxo.
I tak dobrze, że Pani w Diagnostyce dała mi kartę stałego klienta z 5% rabatu, bo dzięki temu rachunek jest poniżej 300 a nie powyżej. Zawsze to jakieś 15 zł do przodu.

No ale nic to. Następne będą już tańsze.
__________________
14.09.2013 Filipek

01.02.2016
Leoś
rubinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:40   #1165
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Chyba zaczynam odczuwać ciążę oprócz bolących piersi, zaczyna mnie strasznie mdlić, zjadłam sobie winogrona, tak bardzo mi smakowały, a teraz siedze i robi mi się tak nie dobrze
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:41   #1166
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
Cześć
Byłam dzisiaj na wizycie. I wszystko jest ok. Wyniki badań usg genetycznego wporządku. Dzidzia ma 58mm. Ginka dała mi 3 zdjęcia, ale słabej jakości. W ogóle Maleństwo nie chciało sobie zrobić zdjęcia, strasznie się ruszało i trzymało rączki na główce
Ale jestem w nim zakochana Nie mogę się doczekać jak już będzie z nami

Ogólnie ta wizyta nie umywa się do wczorajszej. Ginka była miła i wszystko powiedziała gdzie co jest: oczka, buźka, serduszko...
A wczorajszy doktor... brak słów

Teraz ponadrabiam 5 stron dzisiejszych

dużyyyyy super że wszystko ok!

Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość
Jaki on wielki!!! Gratulacje!



co do lekarzy też zawsze chodziłam do Pani ginekolog, jednak już od jakiegoś czasu (niecałych 2 lat pewnie) wiedziałam do kogo pójdę w razie ewentualnej ciąży i jak na teście wyszły 2 kreski od razu zapisałam się do nowej kliniki i tam chodzę prywatnie do Pana doktora, który jest bardzo miły, bardzo dużo mówi podczas badania, opisuje wszystko dokładnie nawet bez moich pytań aż czasem mi głupio bo on naprawde wszyyyystko powie i pyta czy ja mam jakieś pytania, a tu wsumie już pustka bo on wszystko powiedział
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:41   #1167
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
mój D. dzwonił z pracy i cieszy się, że umówiłam się na jutro do gin, bo zdrowie moje i bąbla najważniejsze..

bardzo mądre podejście
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:41   #1168
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Witam wszystkie Mamy!
właśnie nadrobiłam 30 stron i zajeło mi to jakieś 3 godziny w oglądaniem zdjęć z linków a teraz idę coś zjeść i może też trochę posprzątam, a później będę robić pizze...

dziś byłam na pobieraniu krwi i powiem wam że ja to nawet niemam śladu ale widziałam w labolatorium że osobom które mają słabe - mało widoczne żyły każą usiąść na korytarzu wypić 4 kubeczki niegazowanej wody i wrócić więc chyba można to śmiało polecić.

w którym tygodniu robi się to badanie glukozy z obciążeniem ktos wie??
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:43   #1169
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość


o rany co za konowaly!! dalej lezysz w szpitalu czy juz w domku?? nie martw sie na zapas!! a ten ordynator tez jest ginekologiem? moze on moglby przejac nad toba opieke?
jestem w domu. nie powiedziano mi tam, że mam leżeć. nie krwawię, miałam jeden ślad na papierze, jednorazowa akcja bez powtórki. wiadomo, że muszę uważać, na maraton nie polecę, ale nie chcę też przesadzać. mam brać leki i za jakiś czas skontrolować się u swojego lekarza.
ordynator jest b. dobry, z resztą też inaczej traktuje się osobę "po znajomości". takie czasy. mieszkam w Łodzi i będę tu chodzić do swojej lekarki, któa jest też b. dobra, ale niestety nie pracuje w szpitalu. i zastanawiam się czy rodzić nie przyjechać właśnie do Sieradza, do rodziców, ze względu na ordynatora.

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość

Musi być dobrze. Nie martw się. Trzymamy mocno kciuki! odpoczywaj i łykaj tabletki i wszystko będzie dobrze. Wiele dziewczyn krwawi i rodzi zdrowe dzieciaczki. Na pewno nalezysz do tej grupy głowa do góry
Trafiłaś na strasznego bałwana :/ warto byłoby zainteresować służby tym lekarzem.
Koszmarna historia tej dziewczyny. Jak można traktować tak ludzi. Jestem w szoku, że do takich sytuacji dochodzi w XXI wieku! ten szpital to jakaś porażka.
ohh, to nie tylko tu. przyjaciółkę mojej kuzynki tak potraktowali w Łodzi w Madurowiczu, że 5 dni chodziła z martwą ciążą w 20tyg. i nikt nie chciał się nią zająć. takie czasy żałosne!

ok, zmykam do dentysty
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:43   #1170
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
bardzo mądre podejście
uczy się chłopak
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.