Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-25, 16:26   #31
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!

a ja własnie dzisiaj kupiłam sobie ten spray rozjasniający Joanny i w drodze do domu zastanawiałam sie , czy on przypadkiem nie zrobi mi plam , a tu prosze. przychodzę do domu a tu wątek na ten temat.
ja się zastanawiam nad uzyciem go do pasem, bo mak lekkie odrosty po balejazu, tylko obawiam się, ze cięzko będzie uzyskać ładny efekt ( mam na mysli równe pasemka). czy któras uzywałą tego sprayu tylko na poszczególne pasma?
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 16:38   #32
kate_lol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 120
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!

a mogłybyscie mi powiedziec czy to sie na suche daje?? bo chcialabym sobie kupic...aha i czy schodzi po umyciu czy to takie trwałe? wolałabym isc w ogóle do fryzjera jakos ładnie pofarbowzac jaśniej ale wiadomo fryzjer nigdy nie wie o co mi chodzi a ha i czy rozjaśni moje [ciemny blond,albo średni] włosy?
kate_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 16:41   #33
girlka
Raczkowanie
 
Avatar girlka
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 343
Lightbulb Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!

Ja już 0,5 roku używam tego rozjaśniacza tak mniej więcej raz na tydzień czasami raz na 2 tygodnie i moje ciemny blond włosy zmieniły barwe (jak narazie) na miedziany blond ale kilka lat temu użwałam rozjaśniacza firmy Rossmann i po użyciu całej butelki(Joanne użyłam narazie w połowie) stałam się jasną blondynką nawet bardzo jasną ale efekt końcowy równał się z wyjazdem na miesiąc letni do Bułgarii także słoneczko też dało swoje. No ale potem miałam baaaardzo zniszczone suche włosy, musiałam je bardzo ścieniować żeby pozbyć się martwych końcówek i czekać aż odrosną włosy. A teraz chyba popełniam ten sam błąd no ale co sie nie robi żeby być blondynką.
Pewnie każdy tego typu rozjaśniacz tak samo działa i tak samo niszczy włosy.
girlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 19:06   #34
zabcia111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 378
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!

podobno nie można go stosować na farbowane włosy. ja jestem szatynka teraz po 3 balejazach mam wiekszosc wlosow blond tylko takie roznce obcienie. czy moge zastosowac ten spray?
zabcia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 19:17   #35
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!

jakis czas temu bylam blondynka, kupilam bo ponoc miał ładnie utrzymywac efekt rozjasniania itd itp...

no i efekt jest taki ze niszczy wlosy, zapach mnie dobijal, nic nie zauwazylam zeby mi cos rozjasnil a pozatym wydawalo mi sie ze po nim mam taki zółty odcien blondu, ten nieporzadany...

tak wiec stoi sobie na polce i czeka na chetna blondynke bo ja napewno juz nie bede go testowac na sobie.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 19:18   #36
emilak
Raczkowanie
 
Avatar emilak
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 58
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!

Własnie niedawno przejrzałam KWC i kupiłam spray joanny.Musze powiedziec,ze jestem bardzo zadowolona.Po kilku uzyciach wlosy rozjaśnily sie nieco-jestem szatynką.Do tej pory miałam złoto brązowy kolor,ale przy głowie odrastały mi ciemnejsze włosy wiec pryskałam je rozjasniaczem w celu wyrównania koloru.Moim zdaniem nie niszczy on włosow,choc przy dłuzszym uzywaniu moze rozjasnic dosc mocno....Plam raczej nie robi,efekt jest naturalny,faktycznie jakby słonko rozjasnilo nam wlosyDla podtrzymania efektu mozna stosowac rzadziej,ale odrosty pewnie beda,w koncu to koloryzacja trwała...
emilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 19:28   #37
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!

Cytat:
Napisane przez emilak
Własnie niedawno przejrzałam KWC i kupiłam spray joanny.Musze powiedziec,ze jestem bardzo zadowolona.Po kilku uzyciach wlosy rozjaśnily sie nieco-jestem szatynką.Do tej pory miałam złoto brązowy kolor,ale przy głowie odrastały mi ciemnejsze włosy wiec pryskałam je rozjasniaczem w celu wyrównania koloru.Moim zdaniem nie niszczy on włosow,choc przy dłuzszym uzywaniu moze rozjasnic dosc mocno....Plam raczej nie robi,efekt jest naturalny,faktycznie jakby słonko rozjasnilo nam wlosyDla podtrzymania efektu mozna stosowac rzadziej,ale odrosty pewnie beda,w koncu to koloryzacja trwała...
ale dziewczyny nie wiecie jaki odcien daje to na wlosach ciemny blond?bardziej taki zlotawy czy mzoe cos z platyny ?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-25, 19:29   #38
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!

Cytat:
Napisane przez zabcia111
podobno nie można go stosować na farbowane włosy. ja jestem szatynka teraz po 3 balejazach mam wiekszosc wlosow blond tylko takie roznce obcienie. czy moge zastosowac ten spray?
na opakowaniu jest napisane, żeby nie stosowac sprayu na włosy farbowane na CIEMNY KOLOR. więc jeśli masz jasny balejaż to nie ma przeciwskazań.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 19:48   #39
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!

jesli o chodzi o rozjasnianie to nie mozna gorzej wybrac niz joanne doswiadczylamtego( ale dobrze ze tylko 4 pasemka) a fryzjerki nigdy tego nie uzywaja i maja jak najgorsze opinie na jego temat.poprostu pali wlosy. kazda doswiadczona fryzjerka to mowi.naprawdze dziewuszki zastanowcie sie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 19:52   #40
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!

Cytat:
Napisane przez olkie
jesli o chodzi o rozjasnianie to nie mozna gorzej wybrac niz joanne doswiadczylamtego( ale dobrze ze tylko 4 pasemka) a fryzjerki nigdy tego nie uzywaja i maja jak najgorsze opinie na jego temat.poprostu pali wlosy. kazda doswiadczona fryzjerka to mowi.naprawdze dziewuszki zastanowcie sie
to ja juz nie wiem co zrobic. jeszcze nie uzyłam tego sprayu i mam coraz bardziej mieszane uczucia: uzyć, czy wyrzucić?
p.s. a skąd takie pochlebne recenzje na jego temat na KWC?
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 19:56   #41
Ewcia1111
Raczkowanie
 
Avatar Ewcia1111
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 61
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!

Hey!! Ja używam tego specyfiku i jest ok!!
Jak wielokrotnie sie popsika to nawet ma prawie białe włosy. Ja tyz mam ciemny blond ale sie tlenie tylko takimi sprayami. Jeśli moge coś polecić to jeszcze dobre są spraye z firmy SO BLOND!!
__________________
Ewcia
Ewcia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-25, 19:58   #42
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!

Cytat:
Napisane przez Ewcia1111
Hey!! Ja używam tego specyfiku i jest ok!!
Jak wielokrotnie sie popsika to nawet ma prawie białe włosy. Ja tyz mam ciemny blond ale sie tlenie tylko takimi sprayami. Jeśli moge coś polecić to jeszcze dobre są spraye z firmy SO BLOND!!
ja słyszałam, ze te spraye z So Blond straszliwie niszczą włosy. jedna z moich koleżanek go uzywałą i koszmar.
p.s. a może zamiescisz Ewciu swoje zdjęcie, będzoie mozna zobaczyc, na co stac spray Joanny
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 20:02   #43
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!

ja bym na bym na swoim miejscu czym predzej opchnela go ( po swoich doswiadczeniach i po tym co mowily fryzjerki bym nie ryzykowala ) ale Ty mozesz przeciez sprobowac.ale z reguly kosmetyki i inne specyfiki joanny nie sa git. no moze niektore szampony sa nawet nawet ale i tak zawsze znajda sie od nich lepsze po nizszej cenie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-26, 09:03   #44
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!

Wszystkie tego typu spraye niszczą włosy - So Blond, Poly, Rossman czy rzeczona Joanna - jedne mniej, drugie bardziej ale wszystkie będą niszczyć, bo zawierają dużo utleniacza w składzie (tak tak to nie rumianek rozjaśnia nam włosy, tylko właśnie woda utleniona). Odradzam (zwłaszcza w przypadku włosów już farbowanych, bardzo zniszczy).
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 18:51   #45
Ewcia1111
Raczkowanie
 
Avatar Ewcia1111
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 61
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!

Moim zdaniem to one niszczą na pewno!! Ale nie tak bardzo jak farby!! Z resztą ja je polecam o tyle ze można sobie dozować na odrosty jak ktoś farbuje. Ja nie narzekam na włosy, bo bardzo o nie dbam i mimo ze używam takie utleniacze to jednak różnorodne maseczki czy olejki odzywcze robią swoje...Jakbyście widziały mój kolor włosów(niestety kochane nie mam fotki) to na pierwszy rzut oka mam bardzo jasny bląd(taki platynowy) ale w cieniu zmieniają się w miodoby..i to o dziwo nie zasługa farb tylko tych sprayów,a psikam sobie na odrosty raz na miesiąc ...jeszcze propos koloru to jest bardzo naturalny!!
__________________
Ewcia
Ewcia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 14:55   #46
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!

Ja uzywalam Joanne i dla mnie byla ok.Mialam juz wielokrotnie rozjasniane wlosy,ale chcialam ten efekt jeszcze wzmocnic.Wydaje mi sie,ze nie niszczy wlosow tak jak farba.Na pewno bedzie dobra dla blondynek,tych jasniejszych.Kumpela,ktor a ma wlosy raczej ciemny blond uzywala tego i podobno miala troszke rudawy efekt(nie widzialam jej osobiscie),ale wiem tez,ze nie psikala ich regularnie tylko ot tak,jak jej sie przypomnialo.Ale dla mnie Joanna jest naprawde super i przede wszystkim niedroga
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 13:06   #47
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!

hmmm a jak myślicie co wyjdzie, gdyby użyć go do naturalnego koloru średni brąz? tak żeby tylko minimalnie rozjaśnić, może jakiś orzechowy z tego będzie?
bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 21:24   #48
lydiam
Raczkowanie
 
Avatar lydiam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 177
Reflex Blond Joanny

Czy któraś używa tego preparatu? Zastanawiam się nad nim (pozytywne recenzje na KWC) lub nad delikatnymi pasemkami (u fryzjera). Czy preparat Joanny bardzo niszczy włosy? Czy efekt jest naprawdę naturalny i nie zmieni mi się nagle w jakąś rudość? (mam niefarbowane włosy). Z góry dzięki za wszelkie informacje!
lydiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 13:54   #49
lydiam
Raczkowanie
 
Avatar lydiam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 177
Blond spray

Dziś widziałam w sklepie rozjaśniacz w sprayu Schwarzkopf. Zastanawiam się nad leciutkim rozjaśnieniem swoich włosów i chciałabym wiedzieć, jakie macie opinie na temat tego produktu. Nigdzie nie moge znaleźć sprayu Joanny, wiec zdecydowalabym sie na ten...
lydiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-20, 14:05   #50
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: Blond spray

Myślę że zbyt wiele Ci nie pomogę, bo nie używałam tego konkretnie kosmetyku, lecz pray`u Styling blond Rossmana, ale myślę że działają na podobnej zasadzie. Ten mój spray rozjaśnia włosy pod wpływem słońca (na opakowaniu piszą że również po wpływem suszarki, ale nie próbowałam) i faktycznie działą, włoski po spacerku do miasta, czyli jakieś 2-3 godzinki na słoneczku, są jaśniejsze, ale nie jest to jakaś radykalna zmiana. Zaznaczam że mój naturalny kolor to ciemny blond, i u mnie efekt był taki jak chciałam, a mianowicie delikatnie rozjaśnione włosy, bez użycia radylaknych środków. Teraz już go nie stosuję, bo obawaim się że nadtlenek wodoru w nim zawarty może niszczyć włosy jeśli za często i za dużo go używać. Mam nadzieję że chociaż trochę pomogłam
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 14:23   #51
jaszczureczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5
Dot.: Blond spray

używalam tego sprayu w zeszlym roku w wakacje na prawie naturalne wlosy(wczesniej miałam szampon koloryzujacy ale sie prawie zmył)i musze powiedziec,że calkiem dobrze rozjaśnia(mam naturalny ciemny blad) ja stosowalam tylko trzy razy bo sie balam ze mi przesuszy włosy.jesli włosy są suche to niepolecam.
jaszczureczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 16:23   #52
lydiam
Raczkowanie
 
Avatar lydiam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 177
Dot.: Blond spray

Dzieki za odpowiedzi! Nie mam suchych wlosow, wiec moze skorzystam...
lydiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 17:51   #53
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Blond spray

Ja go używam ... jest spoko... Bo pryskasz, gdzie chcesz. I rozjaśnia le lekko...dopiero po kilku użyciach efekt można zauważyć. Po zaaplikowaniu nie jet to zmana tak radykalna. I jeszcze jedna zaleta tego kosmetyku : nie wypadają mi po nim włosy. Kiedyś zrobiłam sobie blond pasemka i... wszystkie wypadły... a tu jest małe stężenie nadtlenku wodoru, jak postoi to jeszcze niższe, więc raczej na włosy tak nie szkodzi a daje efekt rozjaśnienia... polecam
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 19:08   #54
Kasandra79
Raczkowanie
 
Avatar Kasandra79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 232
Dot.: Blond spray

Cytat:
Napisane przez miiee
. Kiedyś zrobiłam sobie blond pasemka i... wszystkie wypadły...
Dobre
Kasandra79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 19:18   #55
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Dot.: Blond spray

Cytat:
Napisane przez miiee
Kiedyś zrobiłam sobie blond pasemka i... wszystkie wypadły...

dobrze ze nie farbowalas calej glowy znajoma mojej cioci nalozyla farbe i dla lepszego efektu okrecila folia aluminiowa i recznikiem splukala farbe razem z wlosami...
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 10:21   #56
nobilistka
Raczkowanie
 
Avatar nobilistka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 225
Dot.: Blond spray

Cytat:
Napisane przez martaa65

dobrze ze nie farbowalas calej glowy znajoma mojej cioci nalozyla farbe i dla lepszego efektu okrecila folia aluminiowa i recznikiem splukala farbe razem z wlosami...
o jej....ale porażka.....a chciała dobrze....hehe
nobilistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 17:08   #57
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: Reflex Blond Joanny

Ja używałam na dosyć ciemnych włosach dwa razy i mam taki kolorek jaki nie uzyskałabym po żadnej farbie Szukałam podobnego odcienia i nie znalazłam. Ku mojemu zaskoczeniu włosy nie są wogóle zniszczone. Po nałożeniu preparatu nie zmywa się co mnie zdziwiło ale jak włosy wyschły to były miękkie i błyszczące. Po żadnej odżywce nie miałam takiego ładnego efeku Na początku miałam wątpliwości czy mi nie zepsuje włosów no i jaki kolor mi wyjdzie, ale teraz jestem bardzo z niego zadowolona i gdybym miała jeszcze raz wybierać nie zastanawiałabym się już tak długo. Teraz mam lekkie odrosty i stwierdzam, że mój naturalny kolor włosów jest przestraszny i tego rozjaśniacza nie zamienię na żadną farbę czy coś w tym stylu. A i jeszcze jedno: dużą zaletą jest fakt iż rozjaśniacz jest w spray'u co ułatwia nakładanie go na włosy. Myślałam, że wyjdą plamy lub będzie nierówno nałożone, a ja nawet od spodu mam taki sam kolor włosów a spryskiwałam je jak zwykłym laierem
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 10:27   #58
Irisss23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Reflex Blond Joanny

Witam,
gdzie można kupić ten rozjasniacz w Krakowie, bo poszukuję go od tygodnia z marnym skutkiem .
Będę wdzieczna za info.
Pozdrawiam
Irisss23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 13:47   #59
lydiam
Raczkowanie
 
Avatar lydiam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 177
Dot.: Blond spray

I jeszcze jedna sprawa - skoro mam wlosy ciemny blond/jasny braz (niefarbowane), to czy istnieje ryzyko, ze mi zrudzieja po tym sprayu?
lydiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 08:43   #60
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Smile Rozjaśniacz w sprayu

Witam serdecznie

Dzisiaj zamierzam sobie kupić rozjaśniacz w sprayu z Joanny, tylko nie wiem czy on bedzie odpowiedni dla moich wlosów. Mam dlugie do pasa, grube blond wlosy, juz mi troche zciemnialy dlatego chcialabym rozjasnic i mam pytanie czy taki wlasnie rozjasniacz mocno niszczy wlosy? (nigdy nie farbowalam), i czy powoduje odrosty?. Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-22 12:51:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.