MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-18, 13:36   #4381
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
mamusie, jak bedziecie podgrzewac np. butelke mleka do temperatury 37 stopni.. macie podgrzewacz, czy macie inne metody?
ja w ciepłej kapieli wodnej przy Julce tak grzałam i nie mierzyłam temperatury tylko sprawdzałam na sobie, ale są teraz te fajne termometry Strippi pokazywała że i jedzeniu można zmierzyć temperaturę
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 13:37   #4382
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Też nie brałam tego pod uwagę, zresztą wtedy jeszcze nikt o tym nie mówił. Niemniej jednak urządzała by mnie ta ustawa - do pracy chcę wrócić jak najszybciej, ale umowę mam do dnia porodu. Po wydłużeniu macierzyńskiego będę miała zaplecze finansowe, gdyby nie udało mi się dostać nowej pracy od razu po 24 tygodniach urlopu.
U mnie dokładnie taka sama sytuacja, więc taka ustawa by mnie też urządzała

Cytat:
Napisane przez mariolci Pokaż wiadomość
no pewnie że możesz zmieniać poglądy, tym bardziej w ciąży może nawet przed samym porodoem dopiero bedziesz wiedziała tak na prawde na która opcje się decydujesz
Jest jeszcze taka opcja, że przecież tż w każdej chwili może wyjść.
W niedzielę pojedziemy z tż obcykać porodówkę w tym szpitalu, co będę rodzić, wypytamy o wszystko.

Wczoraj rozmawiałam z koleżanką, której ciotka jest położną u nas w szpitalu ( tym, co mają likwidować ) i ta położna opowiadała, że już prawie nikt u nich nie rodzi - ostatnio były dwie kobiety tylko na oddziale. I jeszcze "najlepsze "- obie babki były po cc, pielęgniarki z noworodkowego zaniosły im dzieci i zostawiły w sali, a same siedziały sobie w dyżurce.Babki nie miały siły się ruszyć, dzieciaczki płakały wniebogłosy. Ta położna chodziła do nich i pielęgnowąła maluchy. Jak się te pielęgniarki dowiedziały, to ją pogoniły i zaczęły na nią najeżdżać, że to nie należy do jej obowiązków i ma się nie wtrącać. Ale oczwiście same d****a nie ruszyły
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 13:43   #4383
mariolci
Rozeznanie
 
Avatar mariolci
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 545
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
Wczoraj rozmawiałam z koleżanką, której ciotka jest położną u nas w szpitalu ( tym, co mają likwidować ) i ta położna opowiadała, że już prawie nikt u nich nie rodzi - ostatnio były dwie kobiety tylko na oddziale. I jeszcze "najlepsze "- obie babki były po cc, pielęgniarki z noworodkowego zaniosły im dzieci i zostawiły w sali, a same siedziały sobie w dyżurce.Babki nie miały siły się ruszyć, dzieciaczki płakały wniebogłosy. Ta położna chodziła do nich i pielęgnowąła maluchy. Jak się te pielęgniarki dowiedziały, to ją pogoniły i zaczęły na nią najeżdżać, że to nie należy do jej obowiązków i ma się nie wtrącać. Ale oczwiście same d****a nie ruszyły
o jak czytam coś takiego to mnie trafia, jak można być pielegniarką/ położną a tak sie zachowywac
__________________
14.04.2013 moje szczęście

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/10289
mariolci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 13:45   #4384
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
ja w ciepłej kapieli wodnej przy Julce tak grzałam i nie mierzyłam temperatury tylko sprawdzałam na sobie, ale są teraz te fajne termometry Strippi pokazywała że i jedzeniu można zmierzyć temperaturę
a nie zdarzy sie, ze temperatura kapieli wodnej bedzie za wysoka? obawiam sie przegrzania mleka i utraty cennych witamin.. (czy w ogole do tego moze dojsc, chodzi glownie o witaminy C i B??)
czy moze bierzesz goraca wode z kranu, ktora jest srednio goraca, np.ok.40 stopni)?

a o jakie termometry chodzi?
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 13:54   #4385
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
mamusie, jak bedziecie podgrzewac np. butelke mleka do temperatury 37 stopni.. macie podgrzewacz, czy macie inne metody?
nam położna mówiła, żeby wstawić do naczynia z ciepłą wodą i butelka "sama" nabierze temp. nie podgrzewać ani tym bardziej nie wsadzać do mikrofali. a temp sprawdzić na ręce. w sumie do kąpieli temp jest bardzo podobna, więc chyba idzie wyćwiczyć na sobie ile to jest ok 37 stopni.

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
a o jakie termometry chodzi?
termometry bezdotykowe/bezkontaktowe(?) nie wiem jak poprawnie się nazywają. np. microlife nc 100, chyba taki strippi kiedyś polecała, mam go na liście. nim mierzysz z jakiejś niewielkiej odległości i zmierzysz i temp sobie i dziecku, ale i temp wody w wanience czy mleka w butelce.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 14:01   #4386
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

DZięki dziewczyny za gratuulacje Oj z perspektywy czasu to smiesznie było, ale końcwka mega wycieńczająca
Ide zajrzeć do dziecia, bo spi już 3,5 godziny... Potem WAs nadrobię- obiecuję!
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 14:04   #4387
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
termometry bezdotykowe/bezkontaktowe(?) nie wiem jak poprawnie się nazywają. np. microlife nc 100, chyba taki strippi kiedyś polecała, mam go na liście. nim mierzysz z jakiejś niewielkiej odległości i zmierzysz i temp sobie i dziecku, ale i temp wody w wanience czy mleka w butelce.
nawet nie wiedzialam, ze sa termometry bezkontaktowe
fajna rzecz, gdyz maja zakres do 100 stopni..

ale ja juz mam termometr do mierzenia temperatury ciala.. kolejny do kolekcji to bylaby przesada

pewnie na poczatek bede probowac w goracej kapieli wodnej i moze dojde po jakims czasie do wprawy
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 14:09   #4388
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
nawet nie wiedzialam, ze sa termometry bezkontaktowe
fajna rzecz, gdyz maja zakres do 100 stopni..

ale ja juz mam termometr do mierzenia temperatury ciala.. kolejny do kolekcji to bylaby przesada

pewnie na poczatek bede probowac w goracej kapieli wodnej i moze dojde po jakims czasie do wprawy
mnie wizaż dokształca u nas w domu jedyny termometr jaki mamy to taki najzwyklejszy elektroniczny, w dodatku kiepsko mierzy, bo jak zapiszczy to nie naciąga nawet do 36 stopni, więc i tak musimy coś kupić.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 15:04   #4389
bmma
Zadomowienie
 
Avatar bmma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kęty
Wiadomości: 1 905
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Witam

Cytat:
Napisane przez Villga Pokaż wiadomość
Kochane, dziekuję bardzo za wszystkie gratulacje

Mała Kinga jest żałoczkiem i wisi mi na cycu (bolą mnie już okropnie) albo na butli (jak mnie wydoi do spodu). Odezwę się i opiszę poród, i co i jak u nas, jak się trochę ogarnę (o ile kiedykolwiek to nastąpi heheh ).

Trzymam kciuki za wszystkie 2w1 i za te rozpakowane, żeby wszystko było dobrze.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę!
Super, ważne że zdrowe jesteście. Moja Kinga, też nienajedzona i niedopieszczona wiecznie wisi na cycu.

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
cześć ,
ja nadal się witam w ekstazie .... jestem mega zachwycona moim maluszkem , jego minkami ,zapachem ,buzinką , nóżka ,rączką ...każdą częścią jego ciała .... jest boski , a także moimi juz "dorosłymi " dziećmi - kubusiem i ninką , oni mają jakiś instynkt rodzicielski ...czy 7 latek albo 4 latka mogą go mieć????? nie wiem ,ale się bardzo opiekuńczy .... jak mały zapłacze to dzieci pierwsze są u niego .... zdarzyło się ,że jak byłam w łazience to Roszek się przebudził ,zapiszczał ...a Jakub przyszedł do mnie z małym na rękach (chyba nie muszę opisywać jak się wystraszyłam ..... , ale ze spokojem wzięłam groszka ,i wytłumaczyłam ,że jest jeszcze za mały na noszenie niemowlaków... ale nie da się ukryć ,że zrobił to profesjonalnie ....). No i jestem zachwycona moim facetem ....
W ogóle cały wczorajszy dzień nam minął na zachwycaniu się ,przytulaniu ,zabawach i ogólnym lenistwie ....

idę nadrabiać .....

Super

Mój syn wczoraj stwierdził, bardzo z siebie DUMNY: "ja mam siostrę, a ty nie" .
Fakt, mam tylko brata.

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Nadejszła wielkopomna chwila i czas opisac swój Poród Uwaga będzoe dłuuugo i szczegółowo

O tym, co się działo po porodzie i dlaczego byliśmy w szpitalu tydzien- w nastepnym odcinku
dzielna dziewczyna...
czekamy na następny odc.
__________________

Kinga 22-02-2013

Maciek 12-08-1997

bmma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 15:08   #4390
czarny flamaster
Zadomowienie
 
Avatar czarny flamaster
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 1 143
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Mam dziś dzień do d... Chce mi się płakać, jest mi smutno i w ogóle... Mąż dzwonił by zapytać jak się czuję, a ja się prawie popłakałam. Poskakałam na piłce, mały się zaszpanował. Wróciłam na nią, znów to samo. Chyba polubił. Myślałam, że mąż pomoże indukować poród, ale chyba się boi. Mnie zaś wieczorami brzuch bardzo dokucza i w sumie niewiele pożytku by ze mnie było
Chciałam poprawić sobie humor- zrobiłam dwie maseczki, ogarnęłam pazurki, wyregulowałam brwi. Jakbym była szczuplejsza, to pewnie poszłabym coś sobie kupić, a tak, to niezbyt

Mam nadzieję, że do jutra mi przejdzie. Chyba ciśnienie jest jakieś niskie, bo nawet mały dziś nie jest zbyt aktywny.
__________________
...mówi się "trudno" i płynie się dalej..

27.11.2009 - pierwsza randka
02.08.2012 - nasz ślub
25.03.2013 - me + you = Sławek
czarny flamaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 15:10   #4391
bmma
Zadomowienie
 
Avatar bmma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kęty
Wiadomości: 1 905
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
Klementynka - super opis uśmiałam się dobrze, że już po!!!!
Tak czytam już u którejś z Was, że skurcze parte Was bolały??? mnie właśnie nie bolały parte...miejscami nie wiedziałam czy mam skurcz czy nie i położna musiała mi podpowiadać patrząc na KTG...nie wiem czemu tak???
bolało okropnie, jak
__________________

Kinga 22-02-2013

Maciek 12-08-1997

bmma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 15:16   #4392
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
u mnie pozycja do karmienia każda nawet na stojąco karmię jak coś robię
wow.
ja mam za wielkie cycory musze je trzymac by dziecka nie skrzywdzic

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
a same siedziały sobie w dyżurce.Babki nie miały siły się ruszyć, dzieciaczki płakały wniebogłosy.
zabic to malo ....

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
termometry bezdotykowe/bezkontaktowe(?) nie wiem jak poprawnie się nazywają. np. microlife nc 100, chyba taki strippi kiedyś polecała, mam go na liście.
konkubent w koncu taki kupil http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...QEwAw&dur=1975 i jestem mega zadowolona... i wode, i tempke w pokoju, cud miod i orzeszki
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 15:18   #4393
bmma
Zadomowienie
 
Avatar bmma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kęty
Wiadomości: 1 905
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
wow.
ja mam za wielkie cycory musze je trzymac by dziecka nie skrzywdzic

ja karmię jedną piersią, sutek już ogromny i długiiii. boję się, że oko kiedyś Kindze wydłubię nim
__________________

Kinga 22-02-2013

Maciek 12-08-1997

bmma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 16:07   #4394
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez bmma Pokaż wiadomość
Mój syn wczoraj stwierdził, bardzo z siebie DUMNY: "ja mam siostrę, a ty nie" .
Fakt, mam tylko brata.


Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Mam dziś dzień do d... Chce mi się płakać, jest mi smutno i w ogóle...

ja miałam tak ostatnio - też chodziłam cały dzień przybita i smutna w sumie bez żadnego konkretnego powodu
Cytat:
Napisane przez bmma Pokaż wiadomość

ja karmię jedną piersią, sutek już ogromny i długiiii. boję się, że oko kiedyś Kindze wydłubię nim
ha ha, nie mogę jak sobie to wyobrażę

Przed chwilą wróciłam od siostry tż - oznajmiła, że też spodziewa się dziecka dzisiaj jedzie jeszcze do lekarza, żeby potwierdzić.
Śmiejemy się, że my z tż rozwiązaliśmy worek z dziećmi, bo u niego w rodzinie w sumie w tym roku na świat przyjdą 4 dzieciaczki Nasz będzie najstarszy, to będzie szefem brygady

A tak w ogóle to mam dzisiaj dzień nieumiarkowania w jedzeniu ( piciu nie, bo mam zakaz od gina ). Zjadłam już dzisiaj nie wiem ile i cały czas jestem na głodzie

A jeszcze wizyta u teściowej dzisiaj, to pewnie jakieś ciasto też będzie
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 16:15   #4395
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Mam dziś dzień do d... Chce mi się płakać, jest mi smutno i w ogóle... Mąż dzwonił by zapytać jak się czuję, a ja się prawie popłakałam. Poskakałam na piłce, mały się zaszpanował. Wróciłam na nią, znów to samo. Chyba polubił. Myślałam, że mąż pomoże indukować poród, ale chyba się boi. Mnie zaś wieczorami brzuch bardzo dokucza i w sumie niewiele pożytku by ze mnie było
Chciałam poprawić sobie humor- zrobiłam dwie maseczki, ogarnęłam pazurki, wyregulowałam brwi. Jakbym była szczuplejsza, to pewnie poszłabym coś sobie kupić, a tak, to niezbyt

Mam nadzieję, że do jutra mi przejdzie. Chyba ciśnienie jest jakieś niskie, bo nawet mały dziś nie jest zbyt aktywny.

a czemu tak ci zalezy, zeby poród wcześniej wywołać, przecież jak mały nie chce wyjść to nie wyjdzie, na sile nic nie da.
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 16:37   #4396
czarny flamaster
Zadomowienie
 
Avatar czarny flamaster
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 1 143
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
a czemu tak ci zalezy, zeby poród wcześniej wywołać, przecież jak mały nie chce wyjść to nie wyjdzie, na sile nic nie da.
Mi bardziej zależy by był w terminie, a on za niecałe 3 dni. Męczę się z nim ostatnio strasznie... Jak jeszcze pomyślę, że jak sam nie wyjdzie, to w czwartek znów czeka mnie dwukrotny spacer do przychodni na wizytę, to już mam dosyć. A potem zaraz do ZUSu jechać... Chcę by mały dobrze się ułożył i poszło nam szybko więc staram się mu pomóc jak mogę. Muszę też poćwiczyć, bo nie będę mieć znieczulenia i chcę się oswoić z piłką póki mam jeszcze chwilkę.
__________________
...mówi się "trudno" i płynie się dalej..

27.11.2009 - pierwsza randka
02.08.2012 - nasz ślub
25.03.2013 - me + you = Sławek
czarny flamaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 16:44   #4397
Agnjeska
Zadomowienie
 
Avatar Agnjeska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 152
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

konkubent w koncu taki kupil http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...QEwAw&dur=1975 i jestem mega zadowolona... i wode, i tempke w pokoju, cud miod i orzeszki
I dobrze działa? Bo ja mam taki do czoła i d...pa że tak powiem... zawyża temp. Jak jeszcze musiałam Jaśce codziennie mierzyć to pokazywał 37.1 a dwa zwykłe 36.5
No i szukam teraz innego co by dziecka nie męczyć.
__________________
23.11.2010 K.
02.02.2012 prawo jazdy

http://lb1f.lilypie.com/g6flp1.png

12.02.2013 Jasmine
Agnjeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 16:50   #4398
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Nasza troskavaaa urodziłaa

"My już po. Mati nie chciała czekać do jutra.
O 14:20 przyszła na świat przez cc.
3440g i 55cm.
Dziękuję za wszystkie kciuki."

Mam fotkę słodziutkiej Matyldy Megi mogę podesłać?
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 16:58   #4399
anika_s
Wtajemniczenie
 
Avatar anika_s
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 381
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Nasza troskavaaa urodziłaa

"My już po. Mati nie chciała czekać do jutra.
O 14:20 przyszła na świat przez cc.
3440g i 55cm.
Dziękuję za wszystkie kciuki."
GRATULACJE DLA MAMY I CÓRECZKI
__________________
15-07-2006 jestem żona
od 13-04-2013 najszczęśliwsza mama na świecie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/201304134865.html
anika_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 17:04   #4400
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Nasza troskavaaa urodziłaa

"My już po. Mati nie chciała czekać do jutra.
O 14:20 przyszła na świat przez cc.
3440g i 55cm.
Dziękuję za wszystkie kciuki."

Mam fotkę słodziutkiej Matyldy Megi mogę podesłać?
Ooo super Gratulacje! To dobrze ,że pojechała dzien wcześniej do szpitala.
Wszystkiego dobrego dla dziewczyn! Dużo zdrowia!
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 17:06   #4401
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

poszłam się położyć po południu. oczywiście zamiast spać odbierałam telefony czy nie rodzę w końcu chłopa już objechałam, że jak jeszcze raz zadzwoni i zapyta czy nic się nie dzieje to mu krzywdę zrobię. kto jak kto ale akurat on wiedziałby pierwszy jakbym miała choć malutki skurcz. ale nie dociera... potem się dziwi, że zła jestem. a jaka mam być jak pospać sobie nie mogę
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 17:06   #4402
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Lunka na porodówce


jutro ktg + wizyta i decyzja co dalej.

byłam dziś z TŻ na spacerze i u fryzjera, babka się pyta czy dużo mi do terminu zostało, to mówię, że dzień, a był tam jeszcze facet - fryzjer, jak usłyszał to takie oczy zrobił, myślałam, że mnie zaraz wygoni ze strachu, że im tam urodzę
za Lunkę

no to miny musieli mieć nie złe

Cytat:
Napisane przez bmma Pokaż wiadomość

ja karmię jedną piersią, sutek już ogromny i długiiii. boję się, że oko kiedyś Kindze wydłubię nim


Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość


Przed chwilą wróciłam od siostry tż - oznajmiła, że też spodziewa się dziecka dzisiaj jedzie jeszcze do lekarza, żeby potwierdzić.
Śmiejemy się, że my z tż rozwiązaliśmy worek z dziećmi, bo u niego w rodzinie w sumie w tym roku na świat przyjdą 4 dzieciaczki Nasz będzie najstarszy, to będzie szefem brygady

A jeszcze wizyta u teściowej dzisiaj, to pewnie jakieś ciasto też będzie
To wam pozazdrościli wszyscy

A ja wczoraj u teściów byłam i miałam chęć na jakieś pyszne domowe ciasta a tu tylko jakieś kupne i nie zbyt dobre, a tak mi się chciało...

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Nasza troskavaaa urodziłaa

"My już po. Mati nie chciała czekać do jutra.
O 14:20 przyszła na świat przez cc.
3440g i 55cm.
Dziękuję za wszystkie kciuki."

Mam fotkę słodziutkiej Matyldy Megi mogę podesłać?
GRATULACJE!!! dla mamusi i córci



Dobra, ja po wizycie:
Ogólnie wszystko w porząsiu, szyjka zgładzona rozwarcie nadal na 1-1,5 cm. szkrab waży 3234g ale +/- 150g ale jest dobrze jeszcze nie jest bardzo nisko, w środę mam się z ginem na oddziele spotkać na wizycie i ktg. i zobaczymy co dalej no i muszę przyznać że coraz bardziej się boję

idę czytać opis Klementynki bo widziałam że wyczerpujący
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 17:08   #4403
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Nasza troskavaaa urodziłaa

"My już po. Mati nie chciała czekać do jutra.
O 14:20 przyszła na świat przez cc.
3440g i 55cm.
Dziękuję za wszystkie kciuki."
gratulujemy!!!


__________

czyli teraz jestem pierwsza na liście.. strach się bać.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 17:20   #4404
Agnjeska
Zadomowienie
 
Avatar Agnjeska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 152
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Gratulacje!
__________________
23.11.2010 K.
02.02.2012 prawo jazdy

http://lb1f.lilypie.com/g6flp1.png

12.02.2013 Jasmine
Agnjeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 17:24   #4405
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Nasza troskavaaa urodziłaa

"My już po. Mati nie chciała czekać do jutra.
O 14:20 przyszła na świat przez cc.
3440g i 55cm.
Dziękuję za wszystkie kciuki."

Mam fotkę słodziutkiej Matyldy Megi mogę podesłać?
Gratulacje!!!

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Mi bardziej zależy by był w terminie, a on za niecałe 3 dni. Męczę się z nim ostatnio strasznie... Jak jeszcze pomyślę, że jak sam nie wyjdzie, to w czwartek znów czeka mnie dwukrotny spacer do przychodni na wizytę, to już mam dosyć. A potem zaraz do ZUSu jechać... Chcę by mały dobrze się ułożył i poszło nam szybko więc staram się mu pomóc jak mogę. Muszę też poćwiczyć, bo nie będę mieć znieczulenia i chcę się oswoić z piłką póki mam jeszcze chwilkę.
Tyle że nie potrzebnie się spinasz, bedzie chcial Sławek wyjść w terminie to wyjdzie, nie zechce -to piłka, "indukowanie porodu"( cytat z wczesniejszego Twojego postu) nic nie pomoże a i niepotrzebnie nerwy starcisz
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 17:38   #4406
bmma
Zadomowienie
 
Avatar bmma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kęty
Wiadomości: 1 905
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Nasza troskavaaa urodziłaa

"My już po. Mati nie chciała czekać do jutra.
O 14:20 przyszła na świat przez cc.
3440g i 55cm.
Dziękuję za wszystkie kciuki."

Mam fotkę słodziutkiej Matyldy Megi mogę podesłać?
gratulacje

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Dziewczyny jak jest z macierzyńskim??
jestem od 22 lutego, dzisiaj dostałam przelew, pierwszy. za ile dni??
__________________

Kinga 22-02-2013

Maciek 12-08-1997

bmma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 17:42   #4407
Anies06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 34
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cześć Dziewczyny,

Gratulacje dla kolejnych Mamuś

Mi6ka trzymaj się, życzę dużo zdrówka. Ja na nrazie się nie zaraziłam a Mężu już lepiej tylko ma potworny kaszel przez który oboje spać nie możemy. Odważyłam sie i od wczoraj biore oepaeol i piję harbatkę z liści malin. Wy też zażywacie lub zażywałyście? Na razie nic się nie szykuje, Zuzia nadal wysoko chyba, skurczy brak, ale do terminu tydzień.
Anies06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 17:49   #4408
Mi6ka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 694
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

troskavaaa i wielkie gratulacje

Dziewczyny, ktore juz maja dzieciaczki - mozecie napisac ile potrzeba mniej wiecej pieluszek dla noworodkow na dobe? bo na ile czasu, to pewnie ciezko stwierdzic, bo po wadze idzie, ale mozecie choc na Waszym przykladzie napisac ile u Was trwalo uzywanie tych dla noworodkow? Kumpela moze mi taniej przywiezc, ale ja nie mam pojecia ile moze byc tego potrzebne ....

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Anies06 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,

Gratulacje dla kolejnych Mamuś

Mi6ka trzymaj się, życzę dużo zdrówka. Ja na nrazie się nie zaraziłam a Mężu już lepiej tylko ma potworny kaszel przez który oboje spać nie możemy. Odważyłam sie i od wczoraj biore oepaeol i piję harbatkę z liści malin. Wy też zażywacie lub zażywałyście? Na razie nic się nie szykuje, Zuzia nadal wysoko chyba, skurczy brak, ale do terminu tydzień.
Thx i choc jedna z nas sie uchowala No ja przez to, ze chora jestem nie chce pic tej herbatki - choc niby ma nic nie przyspieszac, ale cala zestrachana jestem ta choroba, ze boje sie w ogole chodzic to by byla katastrofa etraz zaczac rodzic
Mi6ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 17:49   #4409
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Hejooo!

Ja dziś zwlokłam się rano na glukozę, mocz, morfologię i toxo. Wyniki mam piękne W moczu nie mam już żadnych fosforanów, bakterii, toxo nadal nieobecna, żelazo niewiele ponad normę, ale jest no i glukoza wyszła tym razem ok
Także dzięki za kciukasy!

Zaczynamy 35 tydzień - temat porodu ciągle krązy po głowie, co to będzie, jak to będzie, czy dam radę...

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
chciałam Wam wszystkim pogratulowac dotrwania!!!!
Dzięki, zobaczymy czy w końcu podpiszą...

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
cześć ,
ja nadal się witam w ekstazie .... jestem mega zachwycona moim maluszkem , jego minkami ,zapachem ,buzinką , nóżka ,rączką ...każdą częścią jego ciała .... jest boski
Ojej, już się nie mogę doczekać

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Ale chyba o to właśnie w tym chodzi. Dziecko lubi być na początku ciasno owinięte, jak w brzuszku mamy.
Wiem ale mi się wydaje, że wygląda jak w kaftanie bezpieczeństwa

Cytat:
Napisane przez wolanin1 Pokaż wiadomość
oldzinx
TP mamy podobny - ja 27.04
Ja 28, więc się na koniec wątku załapiemy, naczytamy relacji z porodów...

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Nadejszła wielkopomna chwila i czas opisac swój Poród
dla Ciebie, dałaś radę!!

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
W ogóle, wiecie co? Od dwóch dni o niczym innym nie myśle, tylko o tym, że chyba jednak chcę, żeby mąż był ze mną podczas porodu.Na początku się przed tym zapierałam, ale teraz coraz częściej o tym myślę. Muszę z nim jeszcze raz porozmawiać na ten temat.

W końcu tylko krowa nie zmienia poglądów, nie?
Wielorybowi wolno
No widzisz
Ja sobie nie wyobrażam rodzić sama - TŻ jest dodatkową wielką pomocą - będzie mi podawał wodę, ręczniczkiem okładał, wołał położne jak coś się będzie działo. Zreszta jak widać z opisów dużo to daje. Mi da większy komfort psychiczny, że jest ze mną. No i musi przeciąć pępowinę obowiązkowo
Myślę, że warto, a czy Twój TŻ chce z Tobą rodzić ??

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
oczywscie w nocy od 23 do 4 nie spalam haha ... pozniej udalo mi sie usnac i mnie mama obudzila o 10 ze sniadanie mi zaraz zrobi i ze mam Wstawac !!!
boshe Ledwo co sie z tego Lozka zwleklam ... zajdlam sniadanie i mowie do mamy '' sorry kobieto .... ide lezec dalej ''
no i zem o 12 sie ponownie zwlekla z lozka ... i sie Kobieta juz mi 3 razy pytala kiedy idziemy na spacer :/ ahaha .... mowie jej ze JUTRO bo dzis to chyba nie widzi zem ledwo co sie ruszam ....
To mama jak widać musi mieć coś do roboty Moja ma tak samo, jak przyjeżdza - nie usiedzi w jednym miejscu.

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Nasza troskavaaa urodziłaa
"My już po. Mati nie chciała czekać do jutra.
O 14:20 przyszła na świat przez cc.
3440g i 55cm.
Dziękuję za wszystkie kciuki."
GRATULUJĘ

-----------------------------------------
Dziewczyny, od wczoraj chodzi mi po głowie temat obecności studentów podczas porodu. Na samym początku ciąży mówiłam absolutne NIE dla obcych młodziaków, przypatrującym się mi podczas męki (bo ja niby taka wstydliwa), ale im bliżej to tak sobie myślę, że może jednak warto?? Słyszałam różne opinie na ten temat.
Z jednej strony nie chcę, żeby ktoś się na mnie uczył, żeby oglądał podczas takiego intymnego momentu, itp. Ale z drugiej strony słyszałam, że studenci są dodatkową pomocą - będa pytać jak się czuję, na pewno przychodziliby częściej niż położna, a już w ogole lekarz, bo mogą nie mieć tyle czasu. I myślę sobie, że to, iż będą mnie oglądać będzie mi już zupełnie obojętne.

Pani, z Twojego opisu wynika, że miałaś obecnych studentów -zadowolona jesteś z tego wyboru ??

Edytowane przez Demeter
Czas edycji: 2013-03-18 o 18:09
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 17:52   #4410
kmagg81
Raczkowanie
 
Avatar kmagg81
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 301
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Nasza troskavaaa urodziłaa

"My już po. Mati nie chciała czekać do jutra.
O 14:20 przyszła na świat przez cc.
3440g i 55cm.
Dziękuję za wszystkie kciuki."

Mam fotkę słodziutkiej Matyldy Megi mogę podesłać?
ALEŻ RADOŚĆ !! GRATULUJĘ !!! klask i:kla ski:

Witam się z Wami Mamusiami w skończonym 36 tygodniu.
Nie było mnie chwilunie ale nie widzę morza łez z tego powodu hihihi
Nie urodziłam jeszcze, czuję się o tak se po japońsku czyli - jako tako
Tak w ogóle to czytam Was cały czas, tylko jakoś weny twórczej na pisanie było mi brak.
Dziś odebrałam wyniki z wymazów no i niestety pozytywne paciorek obecny żesz normalnie zawsze coś. W dodatku ponoć brzuch mi się już trochę obniżył, Misiu już coraz mocniej na pęcherz naciska, najlepiej by było żebym się przeprowadziła na kibel ;/ normalnie wyjść z domu nie można bo zaraz cza kibla szukać jeszcze takie dziwne kłucie w dole czułam dziś
I chyba zaraz zacznę krzyczeć AAAAAAAAAAA ....................... !!!!!
Strach mnie obleciał ogromniasty

A na pocieszenie dnia dzisiejszego, to przyszedł mi właśnie wiosenny płaszczyk który zamówiłam kupiłam też mojemu Szkrabowi cudny kocyk i pieluszki z happy - te z wycięciem na pępuszek
__________________
18.04.2013 - MAKSYMILIAN

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09km3h0o13o.png

Edytowane przez kmagg81
Czas edycji: 2013-03-18 o 19:22
kmagg81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.